Najlepšie hostingové služby spoločnosti ColdFusion z roku 2020

Prehľad najlepších webhostingových spoločností ColdFusion. Nájdite spravovaný plán hostenia vhodný pre vašu webovú aplikáciu založenú na ColdFusion.


Najlepšie webhosting ColdFusion

Prvá otázka, ktorá sa vám dostane do mysle, môže byť „ColdFusion, ľudia to stále používajú? Nevedel som, že to stále existuje! “ Je pravdepodobné, že ak ste hľadali túto tému, ste jednou z tých spoločností, ktoré videli jej hodnotu a z akéhokoľvek dôvodu si ju stále želajú používať..

Čo je ColdFusion?

ColdFusion je aplikačný jazyk na strane servera na poskytovanie dynamického obsahu na webové stránky. Napriek tomu, že jeho popularita sa zmenšovala v prospech novších jazykov, stále sa používa najmä preto, že umožňuje rýchly vývoj v ľahko použiteľnom (ľahko zrozumiteľnom) skriptovacom jazyku. Má svoju vlastnú syntax CFML (ColdFusion Markup Language), ktorá sa veľmi podobá HTML a XML, takže je ľahko čitateľná a zároveň využíva silu virtuálneho stroja Java, ktorý umožňuje jednoduché spúšťanie v Linuxe aj v Linuxe. Operačné systémy Windows.

Tiež sa dobre integruje s ostatnými produktmi spoločnosti Adobe, čo napríklad umožňuje vytváranie PDF veľmi jednoduchým a bezproblémovým spôsobom bez potreby ďalších doplnkov alebo doplnkov, ktoré sú bežné v iných jazykoch..

Je ColdFusion mŕtvy?

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia je ColdFusion stále nažive. Tak ako takmer všetky programovacie jazyky, pravdepodobne nikdy úplne nezomrie.

ColdFusion bol kedysi populárny webový programovací jazyk, ktorý umožňoval používateľom vytvárať dynamický obsah bez toho, aby sa museli spoliehať na existujúce CGI rámce dňa. Umožnil jednej generovať stránky na pozadí a poskytovať dynamický obsah používateľom na požiadanie. V súčasnosti to tiež robí mnoho ďalších technológií a mnohé z nich sa stali populárnymi. Sú to konkrétne PHP, ASP, .NET, Ruby a ďalšie.

Mnoho spoločností, ktoré prijali ColdFusion, ju naďalej používalo z dôvodu niekoľkých faktorov, od komplexného začlenenia do existujúcich systémov alebo jednoducho preto, že prístup „ak nie je narušený, prečo to opraviť“. Okrem toho vývoj stále pokračuje a nové verzie boli vydané v posledných dvoch rokoch. Z týchto dôvodov, hoci jej popularita môže klesať, bude pravdepodobne v určitej podobe naďalej žiť.

Ktorí hostitelia webových stránok stále podporujú program ColdFusion?

Vzhľadom na svoju popularitu môže byť ťažké nájsť spoľahlivé hostingové služby, ktoré naďalej poskytujú prístup. Veľká väčšina webových hostiteľov už túto službu neposkytuje. Stále však existuje niekoľko, ktoré sa zameriavajú konkrétne na poskytovanie tejto služby, z ktorých niektorí sú špecialisti a niektorí z nich sú priamo v partnerstve so spoločnosťou Adobe. Nižšie sú uvedené 4 z najlepších webhostingových služieb ColdFusion, ktoré sú dnes na trhu:

Recenzie DailyRazer - najlepší webový hostiteľ ColdFusion

DailyRazer – dostupné plány hostenia ColdFusion

www.dailyrazor.com poskytuje hosting ColdFusion od roku 2004. Majú 99,9% dostupnosti a nepretržite profesionálnu technickú podporu. Poskytujú podporu pre Coldfusion 10, 9 a 8 a integráciu s mnohými ďalšími funkciami vrátane CF Image a ďalšími. Poskytujú tri hostiteľské úrovne od 8 dolárov mesačne, pričom všetky sú dodávané s ovládacím panelom Plesk a poskytujú bezplatné zabezpečenie SSL.

Navštívte web DailyRazor, kde sa dozviete viac o svojich hostingových plánoch ColdFusion.

Navštíviť webovú stránku

Recenzia CFdynamics - najlepší webový hostiteľ ColdFusion

CFdynamics – výkonný hosting ColdFusion

www.cfdynamics.com má ústrednú časť svojho poslania zamerať sa na ColdFusion. Poskytujú balík nástrojov vrátane integrácie do kancelárie a nástrojov AJAX, ktoré vám umožňujú čo najlepšie využiť váš hosting ColdFusion. Všetky balíčky zahŕňajú bezplatnú inštaláciu a / alebo prenos a najnovšiu verziu ColdFusion. Poskytujú pripojenia k databázam MySQL a MS Access, ako aj .NET integráciu a automatizované zálohovanie stránok. Umožňujú vám spustiť staršie verzie ColdFusion, ak je to potrebné pre vaše aplikácie.

Navštívte webovú stránku spoločnosti CFdynamic, kde sa dozviete viac o svojich hostingových plánoch ColdFusion

Navštíviť webovú stránku

Recenzia Media3 - najlepší webový hostiteľ ColdFusion

Media3 – obľúbená voľba pre hosting ColdFusion

www.media3.net je špecialista na platformu, ktorá spolupracuje so spoločnosťou ColdFusion od jej prvého vytvorenia v roku 1996. V skutočnosti používajú samotnú spoločnosť ColdFusion na svoju vlastnú webovú stránku a na všetky svoje back-office operácie vrátane fakturácie, podpory a funkcie ovládacieho panela. Zahŕňajú aktiváciu reaktora jadrovej syntézy a automatizované nastavenie bezpečnosti v karanténe. Ak sa chcete presťahovať do svojich služieb, poskytujú bezplatnú migráciu na 30 dní, ak používajú virtuálny súkromný server (VPS), a 90, ak používajú zdieľaný hosting. Ak sa obávate postupného ukončenia činnosti programu ColdFusion, je Media 3 vynikajúcou voľbou, pretože majú v úmysle udržať ho ako ústrednú súčasť svojho podnikania. Spolupracujú s firmou Adobe a pravidelne sponzorujú samit ColdFusion v Las Vegas.

Navštívte webovú stránku Media3, kde sa dozviete viac o svojich hostingových plánoch ColdFusion.

Navštíviť webovú stránku

Recenzia Coalesce - najlepší webový hostiteľ ColdFusion

Coalesce – vhodné pre veľké organizácie

www.coalesceservices.com využíva silu Amazonu AWS na hosťovanie vašej aplikácie ColdFusion. Výhody webhostingu na AWS sú mimoriadne dobré pre veľké organizácie, ktoré potrebujú mať flexibilný a výkonný cloudový hosting. Coalesce poskytuje prispôsobené hostingové služby, ktoré vám pomôžu nakonfigurovať cloudové hosťovanie AWS tak, aby bolo možné spúšťať studenú fúziu. Spolupracujú s Adobe na zostavovaní AMI ColdFusion. Poskytujú kompletne spravované služby, aby bol celý proces čo najbolestnejší, a zároveň vám poskytnú celú škálu služieb, ktoré poskytuje AWS.

Navštívte webovú stránku spoločnosti Coalesce, kde sa dozviete viac o svojich hostingových plánoch ColdFusion.

Navštívte webovú stránku

Ako si vybrať najlepší hostingový plán ColdFusion pre vás

Pri výbere hostiteľskej spoločnosti pre vaše webové stránky ColdFusion existuje niekoľko faktorov, ktoré by ste mali zvážiť, pretože tieto môžu byť kľúčové pre zabezpečenie vášho úspechu..

podpora

Otázka číslo jedna, ktorú by ste sa pravdepodobne mali pýtať, by sa mala podporovať. Keďže ColdFusion je v súčasnosti menej používanou technológiou, môže byť ťažké zabezpečiť, aby ste v prípade problému mohli dostať technickú pomoc, ktorú potrebujete. Zistite, do akej miery sú odhodlaní spolupracovať s vývojármi ColdFusion. Dôležité je aj to, či podporujú staršie verzie ColdFusion, pretože medzi verziami existujú určité rozdiely. Mimoriadne dôležitý je dlhodobý záväzok. Niektoré spoločnosti môžu mať v úmysle postupne ukončiť podporu programu ColdFusion, čo by z dlhodobého hľadiska mohlo spôsobiť určité problémy. Prenos hostiteľov môže byť časovo náročný proces, preto je vo vašom záujme zistiť, či je podpora ColdFusion súčasťou ich dlhodobých plánov..

rýchlosť

Sú aplikačné servery aktuálne? Sú správne nakonfigurované na rýchle doručenie obsahu vašich stránok? Majú nejaké objektívne výsledky testovania na zálohovanie svojich tvrdení o rýchlosti stránok? Opýtajte sa ich, aké kritériá používajú na výkon, aby ste ich mohli porovnať s ich konkurenciou.

clustering

Poskytujú zoskupovanie aplikačných, databázových a webových komponentov? Ak váš web očakáva určité transakcie počas určitých období, môže to zvýšiť dostupnosť vášho webu v čase špičky.

náklady

Ak prevádzate svoje stránky z iného poskytovateľa, zistite, či je za asistenciu pri migrácii a / alebo v nastavovacom čase účtovaný poplatok. Niektorí hostitelia obmedzujú prístup na server, najmä v prípade zdieľaných plánov hostenia. Koľko prístupu musíte riešiť sami? Ak je prístup obmedzený, poskytne sa ďalšia podpora?

záver

Ak ste vývojár, ktorý už dlho používa ColdFusion (v skutočnosti 70% vývojárov CF ho používa už viac ako 10 rokov), je tu veľká šanca, že v nej stále uvidíte hodnotu a nechcete vyhodiť dobre navrhnutú existujúcu kódovú základňu. Keďže podpora nie je taká silná, ako bývala, môže byť ťažké nájsť dobré hostiteľské spoločnosti, ktoré sa zaviazali zabezpečiť, že vaše stránky budú žiť. Ak nemáte rovnako ako mnohí zdroje alebo túžbu prestavať celý svoj systém od nuly, tento článok by vám mal pomôcť nájsť spoločnosti, ktoré sú stále odhodlané dosiahnuť víziu, ktorú stále máte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map