Vislabākā bezsaistes vietņu veidotāju programmatūra

Vislabākā bezsaistes vietņu veidotāju programmatūra


Tagad lietotāji var gūt labumu no bezgalīgiem instrumentiem, kad vien viņiem ir nepieciešams profesionāls portfelis, interneta veikals vai korporatīvā vietne. Neskatoties uz veidu un mērķiem, vietņu veidotāji ir pierādījuši lai būtu vienkāršākais un ātrākais risinājums ceļā uz stabilu tīmekļa attēlojumu. Kamēr tiešsaistes celtnieki kļūst populārāki, bezsaistes vietņu programmatūra kādu laiku paliek ēnā. Mēs nolēmām izcelt dažas no galvenajām bezsaistes vietņu veidošanas platformām un salīdzināt tās ar vadošo tiešsaistes pakalpojumu.

Pirmais, kas mums jādara, ir noskaidrot, kas patiesībā ir bezsaistes veidotājs. Kas var pietrūkt un kādi ir bezsaistes programmatūrai?

Vietnes veidotājs bezsaistē ir lejupielādējamu programmatūras elementu kopums. Katru reizi, kad lietotājam ir jāveido vietne, viņam / viņai šie faili ir jālejupielādē un jāinstalē datorā. Atšķirībā no tiešsaistes platformām, vietnes rediģēšanai nav nepieciešams interneta savienojums.

Šis fakts nodrošina augstāku drošību un zināmu pienācīgu rezerves pakāpi. No otras puses, personālais dators ir vienīgais veids, kā piekļūt celtniekam. Jūs nevarēsit darbu uzticēt vietnei vai rediģēt to attālināti.

Galvenie bezsaistes vietņu veidotāja izmantošanas posmi ir šādi:

 • Lejupielādējiet programmatūru.
 • Instalējiet vietnes platformu klēpjdatorā, personālajā datorā vai Mac.
 • Izvēlieties no veidņu saraksta vai noformējiet pats.
 • Pievienojiet un rediģējiet saturu.
 • Pievienojiet multivides failus.
 • Publicējiet vietni.

Lai gan dažām bezsaistes platformām joprojām ir a vilkšanas un nomešanas funkcija, tie ir diezgan sarežģīti. Iesācējiem būs nepieciešams laiks, lai neatpaliktu no visām funkcijām un funkcijām. Turklāt, lai izmantotu bezsaistes veidotāju, nepieciešama uzlabota aparatūra, atsevišķa mitināšana un regulāras atjauninājumu lejupielādes.

Mēs pārbaudījām 7 labākos vietņu veidotājus bezsaistē:

 1. Wix – labākā vietņu veidotāju programmatūra (SaaS)
 2. WordPress – bezmaksas lejupielādējama CMS jebkurai vietnei
 3. Webflow – profesionāls tīmekļa dizaina rīks
 4. Dreamweaver – bezsaistes tīmekļa dizaina un attīstības rīks
 5. Mobirise – vietņu veidošanas programma bezsaistē (Mac & Windows)
 6. TemplateToaster – bezsaistes programmatūra vietņu veidņu izveidošanai
 7. Adobe Muse С – bezsaistes vietņu veidotājs tīmekļa dizaineriem

Visas iepriekš uzskaitītās sistēmas ir pilnībā aprīkotas bezsaistes tīmekļa veidošanas rīki, kuriem ir savas priekšrocības, trūkumi, īpašie parametri un specifikācijas. Katra programmatūra lieliski darbojas noteiktu uzdevumu izpildē. Tāpēc ir jēga detalizēti pārskatīt katru pakalpojumu, lai izvēlētos to, kas vislabāk atbilst jūsu individuālajam projektam.

Wix – labākā vietņu veidotāju programmatūra (SaaS)

Wix - labākā vietņu veidotāju programmatūra (SaaS)

Lai gan Wix ir tiešsaistes veidotājs, tā faktiski ir mitināta programma. Vienīgā atšķirība starp bezsaistes programmatūru ir tā, ka jums nav jālejupielādē programmas faili un jāmeklē vieta, kur tos mitināt. Jūs saņemat visaptverošu risinājumu ar failiem, kas jau ir mitināti, un visas izmaiņas tiek saglabātas reālā laikā.

Platforma ir izrādījusies vienlīdz laba dažādiem mērķiem. Tas ļauj iesācējiem pāris stundu laikā viegli nākt klajā ar stabilu interneta veikalu, profesionāla izskata portfeli vai uzņēmuma tīmekļa vietnes tveršanu. Programmatūra lepojas ar moderno tiešsaistes redaktoru, lai vietnes lapas pielāgotu tikai ar vienu klikšķi.

Galvenās Wix priekšrocības ir šādas:

 • Lietošanas ērtums – Wix lepojas, iespējams, ar visvienkāršāk saprotamo WYSIWYG redaktoru. Vietni var sākt veidot pēc tam, kad esat pierakstījies. Intuitīvajai saskarnei nav nepieciešams ilgs laiks, lai noskaidrotu, kā šeit viss darbojas;
 • Liela veidņu kolekcija – programmatūra lepojas ar pārsteidzošu mobilajām ierīcēm piemērotu veidņu izvēli jebkura veida vietnēm. Wix izstrādātāji regulāri nāk klajā ar jaunām tēmām, lai apmierinātu lietotāju vēlmes. Visas veidnes ir profesionāli izstrādātas, un tās var lepoties ar lielisku izskatu tiešsaistē;
 • Wix lietotņu tirgus – meklējat logrīku vai lietotni, lai padarītu jūsu vietni lietotājam draudzīgāku? Wix lepojas ar savu App Market ar milzīgu BEZMAKSAS lietojumprogrammu un logrīku kolekciju, no kuriem izvēlēties. Izveidojiet satriecošu emuāru, integrējiet analītiku savā digitālajā veikalā utt .;
 • ADI rīks – Wix seko jaunākajām vietņu veidošanas tendencēm un piedāvā savu unikālo ADI rīks ļaujot jums izveidot vietni nekad. AI bāzes sistēma apsvērs jūsu vēlmes un patīk. Tad tā automātiski izveidos jums nepieciešamo vietni bez jebkādas manuālas līdzdalības;
 • Wix mobilais redaktors – pirms publicēšanas varat pārbaudīt, kā jūsu vietne izskatīsies mobilajā ierīcē. Šis rīks ļauj rediģēt dažādus blokus un sadaļas, neietekmējot sākotnējās vietnes tīmekļa versiju.

Turklāt Wix nāk kā visaptveroša platforma. Tas nozīmē, ka jums nav jādomā, kur doties mitināt jūsu vietni vai reģistrējiet domēna vārdu. Sistēma ir pietiekami attīstīta, lai ļautu jums tikt galā ar dažādiem projektiem, neskatoties uz to sarežģītību. Jums gandrīz nekad nebūs nepieciešama trešo pušu izstrādātāju vai programmētāju palīdzība. Vietnes veidotājs piedāvā pieejamu cenu politiku – ir bezmaksas abonements un vairāki apmaksāti plāni, kuru izmaksas sākas tikai no USD 4,50 mēnesī.

Izmēģiniet Wix bez maksas

WordPress – bezmaksas lejupielādējama CMS jebkurai vietnei

WordPress - bezmaksas lejupielādējama CMS jebkurai vietnei

WordPress – ir slavena satura pārvaldības sistēma, kuru var bez maksas lejupielādēt un instalēt. Platforma, kas sākotnēji bija paredzēta emuāru izstrādei, tagad tiek izmantota visu veidu projektu palaišanai un pārvaldīšanai personīgai un biznesa lietošanai.

Ir diezgan grūti saukt CMS par viegli lietojamu sistēmu, jo, lai izveidotu augstākās klases projektus, nepieciešama mazliet kodēšanas un tīmekļa dizaina prasme. Sistēma ir pazīstama ar plašajām integrācijas iespējām, iebūvēto un trešo pušu veidņu pieejamību, kā arī uzlabotajiem dizaina pielāgošanas rīkiem.

Galvenās WordPress priekšrocības ir šādas:

 • Bezmaksas hostinga izvēle. WordPress ļauj izvēlēties jebkuru mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas atbilst jūsu projekta prasībām un ir visvairāk vajadzīgs. Turklāt daudziem mūsdienu mitinātājiem ir iepriekš iestatīta CMS, kas tiek instalēta tikai ar dažiem klikšķiem. Piemēram, Bluehost ir uzticams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kuru WordPress oficiāli iesaka kā vienu no labākajiem pakalpojumiem. Pirmajā lietošanas gadā Bluehost piedāvā bezmaksas domēna vārdu, kā arī 60% atlaidi WordPress instalēšanai.
 • Vietnes izveidošana bezsaistē. Strādājot ar WordPress, lietotājs var izvēlēties specializētus rīkus, lai savā datorā iegūtu virtuālo serveri. Tas ļauj atvērt tīmekļa vietnes bez jebkāda tiešsaistes savienojuma, savukārt gatavos projektus var arī publicēt vienā no īpašiem resursdatoriem.
 • 100% dizaina pielāgošana. Lai kādu veidni izmantotu, tā būs kvalitatīva, atsaucīga un 100% pielāgojama. Varat atlasīt un modificēt nepieciešamos iestatījumus, lai ilgtermiņā iegūtu vislabāko rezultātu. Ko jūs varat eksperimentēt, ir vispārējie tīmekļa dizaina iestatījumi, krāsas, foni, stili, fonti un attēli, kas ir pieejami krājumā un kurus var pievienot sistēmas galerijai. Turklāt ir iespējams augšupielādēt un integrēt sociālo mediju failus, dokumentus, jaunus galerijas elementus utt.
 • Profesionāla emuāru veidošanas platforma. Ciktāl WordPress sākotnēji tika izveidots kā emuāru veidošanas sistēma, tas lepojas ar ārkārtīgi jaudīgu emuāru veidošanas motoru, kas ietver vairākas funkcijas, rīkus un iestatījumus. Pakalpojums ļauj palaist un pārvaldīt pilnvērtīgus emuārus, kurus var atjaunināt arī jebkurā diennakts laikā un pat ceļā..

WordPress ir absolūti bezmaksas CMS. Jūs to varat lejupielādēt un instalēt bez maksas. Ņemiet vērā, ka, lai iegūtu papildu funkcijas, spraudņus, trešo pušu veidnes, mitināšanu un domēna vārdu, jums būs jāiegulda papildu budžets.

Instalējiet WordPress bez maksas

Webflow – profesionāls tīmekļa dizaina rīks

Webflow - profesionāls tīmekļa dizaina rīks

Webflow – ir mākoņu vietņu veidotājs, ko izmanto profesionālu projektu izstrādei ar izcilu veiktspēju un izcilu dizainu. Galvenā sistēmas specializācija ir saistīta ar progresīvu projektu attīstību, kas atšķiras pēc tematiskajām nišām, sarežģītības, lieluma un citiem svarīgiem parametriem..

Sistēmas sarežģītības un profesionālās tīmekļa dizaina pieejas dēļ lietotājiem no paša sākuma ir vajadzīgas kodēšanas prasmes. Pretējā gadījumā viņiem būs grūti pierast pie vadības paneļa un apgūt visu pakalpojuma funkciju komplektu. Web plūsma var dot jūsu projektam izcilu izskatu un izsmalcinātu funkcionalitāti.

Šeit ir galvenās Web plūsmas priekšrocības:

 • e-komercijas dzinējs. Vietnes veidotājam ir jaudīgs e-komercijas dzinējs, kas ļauj iestatīt un modificēt visu veidu tiešsaistes veikalus. Šie projekti izceļas ar augstākās klases funkcionalitāti, lai gan to pārvaldīšanai nav vajadzīgas dziļas kodēšanas prasmes. Tas, ko jūs varat darīt, lai jūsu e-komercijas projektam būtu izcils izskats, ir iepirkumu groza integrēšana un pielāgošana, preču sarakstu izveidošana un atjaunināšana, vienumu augšupielāde un to aprakstu sniegšana, cenu pievienošana, atlaižu ieviešana, interneta veikala statistikas uzskaite, inventāra rīku pārdošanas pārskati utt..
 • Atsaucīgas veidnes. Webflow lepojas ar adaptīvu, viegli pielāgojamu, modernu un daudzpusīgu veidņu kolekciju. No šodienas platformas veidņu komplektā ir vairāk nekā 200 gatavu dizainu, kas ir gan bezmaksas, gan maksas. Veidnes ir sakārtotas pēc nozares, lai nodrošinātu ātru un ērtu piekļuvi.
 • Gaismas kastes galerija. Vietnes veidotājs tagad ļauj izveidot profesionālas Lightbox galerijas. Šajā nolūkā varat izmantot videoklipus un attēlus, kas pieejami sistēmas kolekcijā, vai tos, kurus esat augšupielādējis un saglabājis pats. Šī funkcija tiek nodrošināta bez maksas, lai visi Webflow lietotāji varētu baudīt iespēju radīt ieskaujošu tīmekļa pārlūkošanas pieredzi.
 • Kodu rediģēšana. Kā minēts iepriekš, sistēma ļauj izveidot ekskluzīvus un personalizētus vietņu dizainus, izmantojot koda rediģēšanu. Lietotājiem ir atļauts integrēt pielāgotus HTML kodus kājenēs vai galvenēs, lai viņu projekti iegūtu augstāku izskatu.
 • Pēc efektiem un Lottie integrācija. Vēl viens vietņu veidotāja izceltais elements ir tā After Effects un Lottie integrācija. Sistēma ļauj lietotājiem kontrolēt vektoru animāciju displeja opcijas, izmantojot vairākas sistēmas mijiedarbības.

Webflow ir profesionāls vietņu veidotājs, kura galvenā specializācija ir sarežģītu un ar funkciju pilniem projektiem saistīta attīstība. Kopā ar bezmaksas plānu sistēma piedāvā vairākas maksāšanas iespējas. Ir divi abonementi – vietņu un kontu plāni. Katrs no tiem, savukārt, ietilpst mazākās grupās – vietņu un e-komercijas plāni, kā arī individuālie un komandu plāni. Šie plāni attiecīgi piedāvā vēl vairākus abonementus, no kuriem lietotāji var izvēlēties, ņemot vērā viņu tīmekļa dizaina vajadzības.

Izmēģiniet Webflow tūlīt

Dreamweaver – bezsaistes tīmekļa dizaina un attīstības rīks

Dreamweaver - bezsaistes tīmekļa dizaina un attīstības rīks

Adobe Dreamweaver – ir uzlabots bezsaistes tīmekļa dizaina rīks, kas ļauj izveidot, publicēt un rediģēt profesionālas vietnes ar augstākās klases funkcionalitāti un izsmalcinātu dizainu. Programmatūra tiek nodrošināta kā pakalpojuma Creative Cloud daļa. Tas ļauj jums bez grūtībām izveidot un atjaunināt dažāda veida vietnes un bezsaistes lietojumprogrammas. Tomēr, lai varētu strādāt ar sistēmu, joprojām ir vēlamas zināmas kodēšanas prasmes un tīmekļa dizaina fons.

Gan tīmekļa dizaina profesionāļi, gan iesācēji var izmantot programmatūru, lai izstrādātu augstākās klases projektus. Tomēr iesācējiem sistēma būs sarežģīta, jo tas prasa zināmu laiku un pūles, lai to labāk apgūtu.

Apskatiet galvenos Dreamweaver jaunumus tagad:

 • Kodu redaktors. Programmatūra ļauj piekļūt uzlabotajam platformas koda redaktoram. Šeit varat strādāt ar dažādiem vietņu kodiem, piemēram, HTML, PHP, CSS, JSP, XML JavaScript un vairāk. Šī funkcija ļauj jums izveidot individuālu profesionālu lietotņu un vietņu dizainu. Visas veiktās darbības un labojumi tiek skaidri parādīti vizuālā priekšskatījuma režīmā, lai pirms projekta publicēšanas varētu novērst pieejamās kļūdas.
 • Integrācijas iespējas. Dreamweaver ir aprīkots ar uzlabotām integrācijas iespējām. Precīzāk sakot, tas lieliski integrējas ar citiem Adobe produktiem, izmantojot Creative Cloud Library un Adobe Stock Marketplace integrāciju. Starp produktiem, kurus varat izvēlēties savai vietnei vai bezsaistes lietotnei, ir jēga pieminēt InDesign CC, Photoshop CC, Premiere Pro CC, Illustrator CC, After Effects CC, Dimension CC un Animate CC. Turklāt programmatūra ļauj integrēt trešo pušu pakalpojumus, piemēram, Business Catalyst, Bitbucket, GitHub un daudzus citus..
 • Adobe Stock Marketplace pakalpojumi. Kā Dreamweaver lietotājs jūs varat piekļūt bagātīgajam Adobe Stock Marketplace ar daudziem pakalpojumiem, kas jāizvēlas jūsu projektam. Šeit varat pārlūkot plašu ilustrāciju un attēlu kolekciju, lai tos turpmāk lejupielādētu un ievietotu vietnē vai lietotnē, kurā strādājat. Turklāt jūs varat eksportēt vairākus PSD failus, kurus plānojat izmantot savam projektam.
 • Bezmaksas veidnes. Dreamweaver piešķir piekļuvi daudzām veidnēm, kuras varat lejupielādēt un instalēt no trešo pušu pakalpojumiem. Šie dizainparaugi ir gan bezmaksas, gan apmaksāti, tāpēc jūs pats varat izvēlēties sev interesējošo dizainu. Programmatūra ļauj integrēt Joomla, WordPress un Drupal veidnes. Tomēr ņemiet vērā, ka tēmu atlasīšana no ārējiem resursiem nav pilnīgi droša. Tāpēc ņemiet vērā šo aspektu un iepriekš pārbaudiet katra izvēlētā dizaina drošību.

Adobe Dreamweaver ir profesionāls bezsaistes tīmekļa dizaina rīks, kuru nodrošina pakalpojums Creative Cloud. Tam nepieciešama lejupielāde un instalēšana e, ko izmanto tīmekļa veidošanas nolūkos. Nav pilnīgi bezmaksas plāna, taču ir 7 dienu izmēģinājums, kas ļauj jums pārbaudīt visu sistēmas funkciju kopumu pirms izvēlēties kādu no tās apmaksātajiem abonementiem, kuru cenu diapazons ir diezgan plašs.

Lejupielādējiet Adobe Dreamweaver

Mobirise – vietņu veidošanas programma bezsaistē (Mac & Windows)

Mobirise - vietņu veidošanas programma bezsaistē (Mac un Windows)

Mobirise izlaišana šķita revolucionārs solis, jo tā var lepoties ar dažām būtiskām atšķirībām, salīdzinot ar tās laikabiedriem. Pirmkārt, tā ir adaptīva bezmaksas bezsaistes programmatūra. Tas nozīmē, ka jums tas būs jālejuplādē un jāinstalē. Pretējā gadījumā jūs nevarēsit sākt tīmekļa vietnes veidošanas procesu. Tas ir ļoti vienkārši lietojams.

Šis fakts padara Mobirise par labu iespēju iesācējiem. Programmatūra nodrošina intuitīvu un vienkāršu rediģēšanas vidi papildus dažām citām pamata konkurences priekšrocībām.

Galvenās Mobirise priekšrocības ir šādas:

 • Vienkārša uzstādīšana – process ir ļoti ātrs un viegls. Pārliecinieties, vai jūsu aparatūra atbilst nepieciešamajām sistēmas prasībām;
 • Vairāk nekā 800 satura bloku – izveidot unikālu lappuses struktūru, izmantojot jebkuru no satura blokiem, kas veido milzīgu kolekciju;
 • Labas izskata veidnes – programmatūra piegādā ķekars pievilcīgu un atsaucīgu veidnes no komplekta. Visas Mobirise vietnes ir draudzīgas mobilajām ierīcēm;
 • Vienkārša vilkšanas un nomešanas funkcija – Mobirise lepojas ar ērti lietojamu un intuitīvu WYSIWYG redaktoru. Tas nozīmē, ka kodēšanas prasmes nav vajadzīgas;
 • AMP vietņu veidotājs – Izvēlieties no AMP veidņu klāsta, lai izveidotu tiešsaistes vizītkarti, portfeli vai emuāru. AMP veidnes ir labākais solis, lai pārstāvētu un reklamētu jūsu biznesu / pakalpojumus mobilajās ierīcēs.

Lietotāji var izvēlēties vietu, kur mitināt savas Mobirise vietnes. Tas var būt jūsu Google Cloud, vietējais disks vai pat Github. Funkcijas noteikti pieliek zināmu elastību. Vēl viena laba programmatūras priekšrocība ir fakts, ka to var brīvi izmantot neatkarīgi no tā, vai jūsu vietne kalpos komerciāliem vai nerentabliem mērķiem..

Tomēr Mobirise nesniedz mitināšanu, kas nozīmē, ka jums par to būs jāmaksā un jāuztur pašam. Turklāt jums vajadzētu būt gatavam samaksāt par jebkuru turpmāku avansu vai paplašinājumu savai vietnei. No otras puses, lietotāji var izvēlēties Github Pages kā bezmaksas tīmekļa mitināšanas alternatīvu.

Lejupielādējiet Mobirise bez maksas

TemplateToaster – bezsaistes programmatūra vietņu veidņu izveidošanai

TemplateToaster - bezsaistes programmatūra vietņu veidņu izveidošanai

TemplateToaster – ir bezsaistes programmatūra, kas ļauj izveidot uzlabotas, stilīgas un mūsdienīgas veidnes bez nepieciešamām zināšanām par programmēšanu vai kodēšanu. Programmatūra ir ērta tīmekļa dizaina ekspertiem un iesācējiem, kuri plāno izveidot profesionālas un vizuāli pievilcīgas tēmas Joomla, WordPress, Drupal, Magento un citām CMS. Lai izstrādātu motīvu ar programmatūru, nav vajadzīgas programmēšanas prasmes vai tīmekļa savienojums.

Jūs varat izvēlēties vienu no divām veidņu dizaina iespējām, kuras piedāvā TemplateToaster. Ir iespējams vai nu izmantot gatavu reaģējošu veidni, lai turpinātu pielāgot to jūsu projekta vajadzībām, vai arī izveidot pavisam jaunu veidni no nulles.

Galvenās TemplateToaster priekšrocības tagad ir uzskaitītas zemāk:

 • Respektīvi izkārtojumi. Viens no galvenajiem sistēmas akcentiem ir tas, ka tam ir jaudīgs vizuālais redaktors un reaģējoši izkārtojumi, kas ļauj patstāvīgi izveidot vizuāli pievilcīgas un tehniski pareizas veidnes.
 • Uzlabota saderība. Veidņu veidotājs ir savietojams ar gandrīz jebkuru jūsu izvēlētu satura pārvaldības sistēmu. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot augstas kvalitātes veidni jebkurai vēlamajai CMS bez jebkādas kodēšanas vai trešās puses palīdzības. Tas var būt emuārs, e-komercija, mazo uzņēmumu vietnes veidne vai jebkura cita tēma, kas jums nepieciešama.
 • Lietotāja saskarne velciet un nometiet. TemplateToaster piedāvā integrētu vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, kas ļauj jums izveidot atjauninātu lietotāja interfeisa dizainu bez papildu metodēm vai kodēšanas prasmēm. Vienkārši izvēlieties vajadzīgo elementu un izvēlieties apgabalu, kuru vēlaties to ievietot, un nometiet to tur. Pēc tam varat pāriet uz satura rediģēšanu, kas ir arī vienkārša un ātra. Visi veiktie labojumi tiek saglabāti automatizētajā režīmā.
 • Veidņu kolekcija. Sistēmai ir bagātīga adaptīvu tēmu izvēle, kuru varat izvēlēties savai veidnei. Ir 10 bezmaksas nozarei specifiskas dizaina paketes un plaša apmaksātu veidņu izvēle, lai pārlūkotu un izvēlētos jūsu projektu. Visiem dizainparaugiem ir priekšskatījuma režīms, kas ļauj jums izdarīt pareizo izvēli jau pašā sākumā. Turklāt ir iespēja noformēt pats savu veidni, ja ir kaut kas, kas jums nepatīk par gatavām tēmām. Šī opcija tomēr nozīmē zināšanu kodēšanu.

TemplateToaster bez maksas var lejupielādēt oficiālajā vietnē. Lai izmantotu programmu, jums būs jājaunina uz vienu no apmaksātajiem plāniem – vai nu uz Standarta (49 USD) vai Professional Edition (149 USD). Programmatūra piedāvā arī neierobežotu izmēģinājuma versiju, kas ļauj jums pārbaudīt programmu pirms kāda no apmaksātajiem plāniem iegādes.

Lejupielādējiet TemplateToaster bez maksas

Adobe Muse С – bezsaistes vietņu veidotājs tīmekļa dizaineriem

Adobe Muse С - bezsaistes vietņu veidotājs tīmekļa dizaineriem

Adobe Muse – ir programmatūra, kas izstrādāta profesionāliem tīmekļa dizaineriem un kuras mērķis ir atvieglot sadarbības procesu starp tīmekļa ekspertiem un programmētājiem. Programmas mērķis ir ļaut dizaineriem paust savu radošumu pilnā sparā, nenoalgojot trešo pušu kodētājus.

Programmatūras galvenā misija ir ļaut lietotājiem nākt klajā ar statiskām vietnēm, kas galvenokārt koncentrējas uz dizainu. Platforma nodrošina virkni ērtu funkciju, lai izveidotu vietnes, kas izceļas no konkurentiem, pateicoties notveramam izskatam un satriecošam izskatam..

Šeit ir daži no galvenajiem Adobe Muse hitiem:

 • Pazīstams informācijas panelis – ja esat profesionāls dizainers, vismaz vienu reizi esat izmantojis dažus citus Adobe produktus. Neatkarīgi no tā, vai esat pieraduši strādāt ar Photoshop, InDesign vai Illustrator, Adobe Adobe saskarne diez vai jums būs sarežģīta. Informācijas panelis faktiski ir tāds pats kā visos citos Adobe produktos, kas noteikti ir laba ziņa;
 • Paplašināts instrumentu saraksts – tīmekļa dizaina rīku komplekts izskatās ļoti iespaidīgs, šeit jums būs viss nepieciešamais, sākot no sukām un slāņiem līdz pat pats mitinātiem un Typekit fontiem, teksta izmēriem un vairāk instrumentiem, lai izveidotu satriecošu dizainu;
 • Paplašinājumi un integrācija – lai arī Adobe Muse ir bezsaistes veidotājs, tas tomēr saglabā zināmu vietu trešo personu integrācijai. Varat ieviest dažādus logrīkus un rediģēt tos atbilstoši jūsu prasībām;
 • Elastība – programma piedāvā dažas uzlabotas integrācijas iespējas, lai nākt klajā ar savu digitālo veikalu, profesionālo emuāru vai jebkura cita veida vietni;
 • Motīvu izlase – Adobe Muse sadarbojas ar tūkstošiem izstrādātāju, kas nodrošina nebeidzamas tēmas dažādiem vietņu veidiem. Daži no tiem ir bez maksas, bet citi tiek apmaksāti. Vietnes, kas izveidotas, izmantojot šo programmatūru, reaģē uz mobilajām ierīcēm;
 • Kodu rediģēšanas opcija – ja jūs joprojām izmantojat kodēšanu, programma ļauj rediģēt CSS kodu, lai pielāgotu vietni.

Adobe Muse ir laba programmatūra tīmekļa dizaineriem, kuri meklē profesionālu rīku komplektu. Tam ir plašs dizaina funkciju un instrumentu komplektu klāsts. No otras puses, iesācējiem tā diez vai ir laba izvēle. Iesācējiem programma būs pārāk sarežģīta. Jāņem vērā arī tas, ka Adobe šo sistēmu vairs neatbalsta. Tādējādi to var izmantot tikai tie tīmekļa dizaineri, kuri to jau ir iegādājušies.

Lejupielādējiet Adobe Muse

Vietņu veidotāji: darbojas bezsaistē vai tiešsaistē?

Jebkura vietņu veidotāja galvenā ideja ir atvieglot veidošanas procesu. Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls tīmekļa dizainers vai iesācējs, kurš mēģina atvērt savu pirmo digitālo veikalu, šādai programmatūrai vajadzētu būt palīgam, lai tiktu galā ar dažādas sarežģītības pakāpes tīmekļa projektiem..

No otras puses, ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizo platformu. Tas definēs vietnes panākumus nākotnē. Šī iemesla dēļ mēs nolēmām salīdzināt bezsaistes un tiešsaistes programmas, kā arī izcelt to būtiskos trāpījumus un trūkumus. Un jūs esat viens, kurš izvēlas, kurš no tiem jums ir piemērots vislabāk.

Bezsaistes vietņu veidotāju trāpījumi un neveiksmes

Izstrādāts kā lejupielādēta programmatūra, bezsaistes vietņu veidotāji joprojām ir pietiekami elastīgi. No otras puses, viņiem ir galvenās nepilnības, kas vismaz pagaidām aizkavēs tiešsaistes programmatūru.

Bezsaistes programmatūras hits:

 • Rediģējiet vietni bez interneta savienojuma. Darbs ar jūsu vietni jebkurā laikā;
 • Lietošanas ērtums, pateicoties ieviestajiem WYSIWYG vietņu redaktoriem;
 • Uzlabotas iespējas pielāgot vietnes dizainu un saturu;
 • Bezmaksas programmu versijas;
 • Tiešas rediģēšanas iespējas.

Trūkst programmatūras bezsaistē:

 • Manuāla atjauninājumu instalēšana;
 • Piekļuve vietnei tikai no personālā datora;
 • Nepieciešama programmatūras instalēšana;
 • Augstākas cenas, salīdzinot ar tiešsaistes vietņu veidotājiem;
 • Novecojusi programmatūra, atjauninājumu trūkums;
 • Atsevišķa tīmekļa mitināšana;
 • Nepieciešamība pēc jaudīgas aparatūras.

Tīmekļa vietņu veidotāju trāpījumi un neveiksmes

Tiešsaistes vietņu veidošanas programmatūra, kas izveidota jebkura veida tīmekļa vietnes izveidošanai tikai ar pāris stundām, ir lieliski piemērota iesācējiem, kuriem nav kodēšanas iemaņu. Tas piedāvā augstu elastības līmeni papildus funkcijām, kas lietotājiem ļauj reklamēt viņu vietnes tiešsaistē.

Tiešsaistes programmatūras hits:

 • Izmantojiet programmatūru, kad vien jums nepieciešams, neskatoties uz atrašanās vietu;
 • Lietošanas ērtums un ātrums, veidojot vietni no jauna;
 • Nav nepieciešama programmatūras instalēšana;
 • Vairāk atjaunināšanas iespēju;
 • Nav nepieciešams iegādāties jaudīgu aparatūru;
 • Nav manuālu programmatūras atjauninājumu un lejupielāžu;
 • Vairāk elastības.

Tiešsaistes programmatūras nepilnības:

 • Nepieciešams interneta savienojums;
 • Nepieciešama pierakstīšanās procedūra;
 • Mazākas iespējas strādāt ar CSS kodu.

Grunts līnija

Vietņu veidošanas programmatūras klāsts ir iespaidīgs. Lietotāji var izvēlēties no dažādām iespējām, lai apmierinātu viņu vēlmes. Viss, kas jums nepieciešams, pirms darba sākšanas ir jānosaka vietnes mērķi, sarežģītība, struktūra, satura veids un dažas citas svarīgas funkcijas. Gan tiešsaistes, gan bezsaistes programmas ir izrādījušās efektīvas, veidojot stabilu vietni.

Tomēr tiešsaistes programmatūra šķita labāka izvēle tiem, kas meklē vienkāršāku un rentablāku risinājumu. Viņi piedāvā vienkāršākus veidus, kā no jauna izveidot jaunu veikalu vai portfeli un publicēt to bez kodēšanas prasmēm. Tie ir lētāki un vieglāk lietojami. No otras puses, profesionāli tīmekļa dizaineri var dot priekšroku bezsaistes programmām ar plašu iespēju pielāgošanas iespējām.

Izveidojiet vietni bez maksas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map