Labākie vietņu veidotāji skolotājiem

Labākie skolu un skolotāju vietņu veidotāji


Izglītības seja mainās, un tieši šo izmaiņu pamatā ir internets, un skolotājiem un studentiem no šī fakta ir daudz labumu. Tīmekļa izmantošanai izglītībā ir tik daudz veidu, un viens no tiem ir skolas vietnes izveidošana.

Skolas vietne mūsdienās nav kaprīze vai veltījums modei. Skola ir sava veida ekosistēma ar daudzām sastāvdaļām. Tīmekļa vietnē publicētā informācija ir efektīvs rīks jebkuras izglītības iestādes darba procesa organizēšanai. Tas ir orientēts uz plašo auditoriju, kurā ietilpst skolotāji, skolēni, vecāki un skolas administrācija. Tīmekļa vietne var efektīvi veicināt auglīgu sadarbību starp šīm cilvēku grupām.

Kāds ir skolotāju vietnes izveides mērķis? Mūsdienu skolotāja tēls un darbība pēdējā laikā ir ļoti mainījusies. XXI gadsimtā konkurence neaprobežojas tikai ar tirdzniecību. Papildus produktiem un pakalpojumiem, kuriem nepieciešama aktīva reklamēšana, arī skolotāja tēls un prasmes ir neaizstājama mūsdienu izglītības procesa sastāvdaļa. Skolotājs, kuram ir personīgā vietne, ir vairāk iespēju paplašināt darbības jomu, audzēt reputāciju un atpazīstamību skolēnu, viņu vecāku un kolēģu vidū.

Kā tas ir iespējams izveidojiet skolas vai skolotāju vietni? Kādas funkcijas vietņu veidotājam vajadzētu būt ideālai, lai tiktu galā ar uzdevumu? Skolu un skolotāju vietnēs, kuras tika atvērtas kopā ar vietņu veidotājiem, ir vislabākā ērtības, lietošanas vienkāršības un funkcionalitātes korelācija.

Mēs pārbaudījām 5 labākos skolotāju vietņu veidotājus:

 1. Wix – labākais skolotāju vietņu veidotājs
 2. Weebly – labākais vietņu veidotājs izglītībai
 3. WordPress – bezmaksas tīmekļa platforma jebkurai vietnei
 4. Ucraft – vilkšanas un nomešanas vietņu veidotājs skolām
 5. Tērzēšanas veidotājs – pilnīgi bez peļņas bez peļņas

Šie pakalpojumi, sākotnēji orientēti uz tehnoloģiju, kas nav tehnikas, vajadzībām, piedāvā plašu uz nišu vērstu elementu, funkciju, rīku un īpašību klāstu, kas var palīdzēt jums izveidot, pielāgot un pēc tam pārvaldīt pienācīgu vietni skolotājiem un studentiem..

Vai jūs pareizi gatavojaties atvērt skolas vai skolotāju vietni ar vietnes veidotāju? Tad jums noteikti būs nepieciešama vērtīga informācija par to, kā izvēlēties labāko pakalpojumu. Lasiet tālāk, lai izpētītu labāko platformu pārskatus un to galvenos parametrus, lai beidzot varētu izveidot savu vietni!

Wix – labākais skolotāju vietņu veidotājs

Wix vietnes veidotājs

Wix – ir labākais vietņu veidotājs skolas vai skolotāju vietnes izveidošanai. Runājot par skolotāju vietņu veidošanu, šķiet, ka Wix vispār nav konkurentu – tik vienkārša, intuitīva un iespējām bagāta tā ir. Apskatiet dažus no vietņu veidotāja izcilākajiem parametriem tagad:

 • Dalības iezīme. Ir iespējams pārvaldīt savus kontaktus tieši no Wix aizmugures programmas, lai apstiprinātu / noraidītu jaunu lietotāju reģistrāciju, izveidotu dalības zonas, pārdotu Wix kursus un rezervācijas, iestatītu periodiskus maksājumus, ļautu lietotājiem reģistrēties sistēmā ar saviem Facebook / Google akreditācijas datiem un e-pastu. Dalības funkcija papildus ļauj paplašināt jūsu Wix dalības vietnes iespējas ar papildu funkcijām un rīkiem, piemēram, Wix kodu utt. Dalības zonu var izveidot divas iespējas, proti, lapas, kas paredzētas tikai dalībniekiem un pilntiesīgu dalībnieku apgabals..
 • Izglītības un kultūras veidnes. Wix ļauj pārlūkot plašo “Izglītības un kultūras” veidņu kategoriju, lai izvēlētos to, kas visvairāk atbilst jūsu vietnes specializācijai. Šeit jūs varat sastapties ar mobilajām ierīcēm gatavām veidnēm privātajai pamatskolai, līdzekļu vākšanas fondam, sabiedrības centram, bērnudārzam, skolām un klasēm, absolventu ballītēm, mūzikas skolām, universitāšu galvenajām lapām, valodu skolām utt..
 • Forums. Izmantojot vietņu veidotāju, jūs varat pievienot forumu uz jūsu vietni, lai palielinātu auditoriju un sniegtu viņiem noderīgu informāciju, kuru viņi varētu meklēt. Forums ir vieta, kur jūs varat sazināties ar apmeklētājiem, dalīties ar savu viedokli par dažādām tēmām, pievienoties diskusijām un sekot jaunākajām ziņām..
 • Emuāri. Wix ļauj izveidot daudzfunkcionālu emuāru vai pievienot to savai vietnei (ja jums tāds jau ir) tikai ar dažiem klikšķiem. Tas ir nepieciešams, lai ievietotu un pārvaldītu ar nišu saistītus rakstus, uzturot kontaktus ar mērķauditoriju.
 • Wix ADI. Mākslīgā dizaina inteliģences rīks būs spēcīgs līdzeklis studentiem un skolotājiem, kuriem trūkst kodēšanas iemaņu, lai paši izveidotu vietni. Sistēma automātiski izveidos jums vietni, izmantojot saturu, kuru jūs iesniegsit pēc tā pieprasījuma.

Izmaksas: Wix cenu politika atbildīs visu lietotāju kategoriju vajadzībām un finansiālajām iespējām. Tiem, kuri tikai plāno pārbaudīt sistēmu vai praktizēt Web dizaina prasmes, vietņu veidotājs piedāvā bezmaksas plānu, kura derīguma termiņš nekad nav beidzies. Tiklīdz esat gatavs pāriet uz tīmekļa dizaina procesu, varēsit izvēlēties starp vairākām apmaksātām iespējām.

Pašlaik Wix piedāvā divu veidu plānus, lai tie atbilstu daudzpusīgām tīmekļa dizaina vajadzībām. Tie ietver standarta un biznesa / e-komercijas abonementus. Katrā plānu grupā savukārt ietilpst vēl vairāki plāni, ieskaitot specifiskākas funkcijas, rīkus un parametrus. Standarta abonementa izmaksas sākas ar USD 13 mēnesī. Cenas ir ne tikai daudzpusīgas, bet arī diezgan pieņemamas, pat skolotājiem un studentiem, kuri var izvēlēties vispiemērotāko plānu, lai noformētu savas tīmekļa dizaina vajadzības..

Izmēģiniet Wix bez maksas

Weebly – labākais vietņu veidotājs izglītībai

Weebly

Weebly – ir specializētākais skolu un universitāšu vietņu veidotājs. Tas nodrošina noderīgus rīkus un funkcijas, kas ļauj sākt un efektīvi pārvaldīt projektus studentiem un skolotājiem. Starp funkcijām, kuras jūs varētu interesēt, vispirms jāmin šādas:

 • Weebly izglītībai. Šis ir lielisks rīks, kuru varat izmantot izglītojošu vietņu, studentu portfeļu un projektu vietņu palaišanai. Neatkarīgi no tā, vai esat students vai skolotājs, šis rīks ļaus jums atklāt savas radošās spējas, izmantojot multivides funkcijas. Jūs būsit atbildīgs par procesu, kamēr visi sniegtie dati paliks droši un konfidenciāli.
 • Weebly Campus izdevums. Šis rīks ir izmantojams skolās un rajonos, ļaujot izveidot profesionālas pilsētiņas vietni. Projektu administratori varēs pārvaldīt studentu un skolotāju kontus no vienīgā integrētā informācijas paneļa.
 • Studentu kontu drošība. Vietnes veidotājs ļauj iestatīt paroles visiem studentu kontiem, un skolotājs pats izlemj, kāda informācija tiks parādīta sabiedrībai un kāda paliks konfidenciāla. Katrs studenta konts ir droši aizsargāts no nesankcionētas piekļuves.
 • Elastīgas emuāru veidošanas iespējas. Tā kā Weebly ir viena no labākajām emuāru veidošanas sistēmām, tā ļauj pievienot emuāru skolotāja vietnei. Šeit varēsit publicēt klases jaunumus, informāciju par gaidāmajiem notikumiem, mājas uzdevumus un citu vecākiem domātu informāciju. Turklāt jūsu studenti varēs arī izteikt savu viedokli dažādās emuāru tēmās, dalīties savās idejās un saņemt komentārus no citiem lietotājiem. Weebly atbalsta neierobežotu skaitu emuāru, kurus var savienot ar jūsu vietni, ļaujot pārvaldīt komentārus un izveidot atvērtus / aizvērtus dialogus.

Izmaksas: Weebly ir bezmaksas plāns, kas ļauj noskaidrot galvenos svarīgākos sistēmas elementus un pārbaudīt tos praksē. Maksas plāni parasto vietņu atvēršanai sākas ar USD 4 mēnesī, sasniedzot USD 38 mēnesī. Svarīgi ir tas, ka Weebly for Education ir absolūti bezmaksas, ļaujot jums izveidot vietni ar ne vairāk kā 5 lappusēm. Ja jums ir nepieciešams sarežģītāks izglītības projekts, jums vajadzētu jaunināt uz Pro plānu, kas ļauj publicēt līdz 10 vietnēm ar neierobežotu lappušu skaitu par USD 12 mēnesī.

Savukārt Weebly Campus Edition jums maksās USD 499 gadā, piedāvājot bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu, lai izpētītu tās jaudīgās iespējas.

Izmēģiniet Weebly bez maksas

WordPress – bezmaksas tīmekļa platforma jebkurai vietnei

Vietnes veidotājs WordPress

WordPress – ir satriecoši populāra un pilnvērtīga satura pārvaldības sistēma, ko izmanto visā pasaulē. Platforma ļauj pilnīgi bez maksas izveidot jebkura veida tīmekļa vietnes – viss ir atkarīgs no web dizainera kompetences līmeņa un kodēšanas prasmes. Tas attiecas arī uz skolu un skolotāju vietnēm. Turklāt CMS piešķir piekļuvi vairākiem spraudņiem un papildinājumiem, kas vizuālajā režīmā ļauj sākt ar objektiem piekrautus projektus. bez programmēšanas zināšanām pavisam. Ir pienācis pēdējais laiks izmantot galvenās sistēmas priekšrocības:

 • Web dizaina spraudņi un papildinājumi – CMS ļauj izvēlēties un integrēt spraudņus, kas vienkāršo vietņu izstrādes procesu un padara to vieglu un bez problēmu vienlaikus. Daži no šiem spraudņiem ietver Elementor, DragDropr – Visual Editor, Jetpack, Envira galerija, Yoast, Slider spraudnis, Everest Forms, Ultimate Sharing, WP Mush un daudzi citi;
 • WordPress izglītības spraudņi – Ir vairāki spraudņi un papildinājumi, kurus varat izvēlēties un integrēt, veidojot skolas vai skolotāja vietni. Daži no populārākajiem spraudņiem ir šādi: WP Education, WP Courseware, Sensei, LearnDash, BuddyPress, FlashPort for WordPress, Google Drive Embedder, Campus Directory utt .;
 • Izglītības WordPress veidnes – WordPress veidņu kolekcija ietver augstas kvalitātes pielāgojamas izglītības tēmas, kuras izmanto profesionālu WP vietņu izstrādē. Veidņu saraksts tiek regulāri atjaunināts ar jauniem dizainparaugiem, lai nodrošinātu izvēles brīvību. Dažas no modernākajām WP tēmām ietver: Academica Pro, Education WP, Edumodo, Kingster, School, eSmarts, Linkoln, Capital, Ivy School, Academic, Course Builder, Educon, Edukare, Education Pack, Masterstudy, Ed School, Invent and Education Pro. miniet dažus.

Kā CMS WordPress sākotnēji ir bez maksas lejupielādējams un instalējams. Tā kā jūsu vietne ir gatava, jums būs jāizvēlas uzticama mitināšana, lai to publicētu tīmeklī. WordPress oficiāli iesaka Bluehost kā uzticamu mitināšanu vietnēm, kas palaistas, izmantojot platformu. Hostings jau tiek piegādāts ar iepriekš instalētu WordPress, kas pieejams pat vislētākajā plānā.

Tas novērš nepieciešamību uztraukties par CMS instalēšanu, kas arī ietaupa jūsu pūles un laiku. Turklāt Bluehost piedāvā profesionālu tiešsaistes atbalstu un pieejamus plānus, lai tie atbilstu visām budžeta un tīmekļa attīstības vajadzībām..

Izmēģiniet WordPress tūlīt

Ucraft – vilkšanas un nomešanas vietņu veidotājs skolām

Ucraft mājas lapas veidotājs

Ucraft – ir kvalitatīvs mākonis velciet un nometiet vietņu veidotāju, kas nodrošina ērtu lietošanu un ērtības visos vietņu izstrādes procesa posmos. Sistēma lieliski piemērota iesācēju vajadzībām un prasmēm, taču to var izmantot arī pieredzējuši web dizaineri. Tas nāk ar bagātīgu vismodernāko dizaineru rīku, kvalitatīvu vietņu veidņu, galveno lapu veidotāju, logotipu veidotāju un citu rīku klāstu, kas nodrošinās jūsu izglītības projektam aktuālu izskatu un izcilu sniegumu. Iesaistīsim galvenās vietņu veidotāja priekšrocības tagad:

 • Atsaucīgas veidnes. Kaut arī sistēmai nav atsevišķas sadaļas ar izglītības veidnēm, tā ļauj izvēlēties starp citiem uz kvalitāti reaģējošiem dizainparaugiem, lai tos pielāgotu atbilstoši jūsu vajadzībām.
 • Galvenās lapas veidotājs. Ja jūs domājat izveidot projektu, kas visu nepieciešamo informāciju iekļaus vienuviet un bez nepieciešamības pievienot vairākas lapas, Ucraft ļauj absolūti bez maksas sākt bezmaksas galveno lapu..
 • Raksti App. Šī funkcija ļauj jums izveidot un pievienot emuāru vai ziņu sadaļu, kuru var regulāri atjaunināt. Šeit varat pievienot un ieplānot ziņas vai augšupielādēt multivides failus, kurus, iespējams, apmeklētāji meklē.
 • Bezmaksas Logo Maker. Pievienojot savas izglītības iestādes logotipu, vietne iegūs uzticamu un izcilu izskatu. Ja tāda jums nav, varat to izveidot bez maksas, izmantojot integrēto Ucraft Logo Maker.
 • Daudzvalodu atbalsts. Skolotāji un izglītības iestādes var saskarties ar vajadzību padarīt viņu tīmekļa vietnes pieejamas vairākās valodās. Ucraft piedāvā daudzvalodu atbalsta funkciju, kas ļauj jums palaist vairākas projekta versijas jūsu izvēlētajās valodās.

Izmaksas: Ucraft piedāvā bezmaksas plānu visiem, kam ir nodoms pārbaudīt vietņu veidotāja funkcijas un rīkus. Ja esat apmierināts ar izmēģinājuma rezultātu, varat jaunināt uz vienu no maksas abonementiem, ko piedāvā sistēma. Apmaksāto plānu izmaksas sākas ar USD 10 mēnesī par vispieejamāko abonementu un palielinās līdz USD 39 mēnesī par visdārgāko variantu.

Izmēģiniet Ucraft bez maksas

Tērzēšanas veidotājs – pilnīgi bez peļņas bez peļņas

IM Creator vietņu veidotājs

IM Creator – ir mūsdienīgs SaaS bāzes vietņu veidotājs, kas nodrošina plašu dizaina pielāgošanas brīvību un vispār neprasa nekādu tīmekļa dizainu vai kodēšanas prasmi. Sistēma ir pietiekami vienkārša un intuitīva, lai to vienādi izmantotu iesācēji un tīmekļa dizaina profesionāļi, kas vēlas sākt visa veida projektus. Tie ietver emuārus, portfeļus, galvenās lapas, personīgās un biznesa vietnes, kā arī izglītības projektus. Šeit ir funkciju saraksts, ar kurām IM veidotājs lepojas:

 • Atsaucīgas veidnes – Vietnes veidotājs piešķir bezmaksas piekļuvi savai adaptīvi pielāgojamo veidņu kolekcijai, no kurām dažas var izvēlēties skolas / skolotāja vietnes izveidošanai. Papildus WYSIWYG tīmekļa rediģēšanas opcijai, vietņu veidotājs pieļauj arī plašas HTML integrācijas iespējas, kas ļauj gūt maksimālu labumu no jūsu projekta;
 • Emuāru veidošanas dzinējs – IM Creator ir uzlabots emuāru veidošanas dzinējs, kas ļauj savienot emuāru ar izglītības vietni un pēc tam to pārvaldīt / atjaunināt, ņemot vērā jūsu vajadzības;
 • Bezmaksas attēli – Sistēma piedāvā kuratoru bezmaksas tīmekļa dizaina resursu un attēlu kolekciju, kuru varat izvēlēties un integrēt savā projektā. Visi attēli ir gudri sadalīti tematiskajās kolekcijās, kurām tie pieder, un ir meklēšanas filtra opcija, kas palīdz jums izdarīt pareizo izvēli jau pašā sākumā..

IM Creator ir bez maksas bezpeļņas, māksliniekiem un studentiem. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot pakalpojumu, lai sāktu un pārvaldītu savas skolas / skolotāja vietni, nemaz neieguldot tajā. Mazo uzņēmumu īpašniekiem tomēr būs jāmaksā 8 USD mēnesī, lai izmantotu sistēmu savām tīmekļa attīstības vajadzībām.

Izmēģiniet IM Creator bez maksas

Grunts līnija

Skolas tīmekļa vietnes izveidošana nozīmē tās tēla uzlabošanu skolēnu, vecāku un potenciālo investoru acīs. Skolotāju vietne var palīdzēt atrisināt daudzus uzdevumus. Tas var ievērojami veicināt tā īpašnieka profesionālo darbību, padarot to produktīvāku, interesantāku un pat rentablu.

Iegādājoties vietni, jūs vai jūsu skola varēs piesaistīt kolēģu, skolēnu un viņu vecāku uzmanību. Tas nemaz nerunājot par citu izglītības iestāžu atzīšanu. Šāda veida vietnei nav nepieciešama papildu reklāma. Tiklīdz mērķauditorija par to uzzina, tā sāks regulāri to apmeklēt.

Tas nodrošina dabisko satiksmi un ātru progresu bez jebkādas reklāmas. Ja jūs saprotat visas izglītības vietnes priekšrocības un esat gatavs atvērt savu, labākais risinājums būs vietnes veidotāja izmantošana. Šīs sistēmas atbilst visām prasmīgu lietotāju prasībām, kas nav lietpratīgas, un tām nav nepieciešama kodēšanas pamatprasme. Parasti tie nāk ar mobilajai apskatei optimizētām veidnēm, bagātīgu dizaina pielāgošanas rīku, funkciju un SEO optimizācijas parametri.

Izglītības vietnes izveidošanai nevajadzētu būt sarežģītai, un šī ir viena no galvenajām prasībām šāda veida vietnēm. Wix un Weebly ir divi vietņu veidotāji, kas ir atbildīgi par visu uzdevumu izpildi. WordPress ir uzticama, pilnvērtīga CMS, kurai ir plašas integrācijas iespējas, kas ļauj efektīvi attīstīt vietni. Ucraft un IM Creator darbojas labāk personīgo un privāto izglītības projektu izstrādē. Lai izlemtu par labāko risinājumu, veltiet laiku katras sistēmas pārbaudei un pareizajai izvēlei.

Izveidojiet vietni bez maksas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map