Labākie vietņu veidotāji bezpeļņas organizācijām

Labākie bezpeļņas organizāciju vietņu veidotāji


Bezpeļņas organizācijas vietne ir visaugstākais galamērķis visiem tās biedriem, kuri vēlas uzzināt par visiem notikumiem, kas notiek tās darbā. Tas ir arī vērtīgs informācijas avots tiem lietotājiem, kuri tikai plāno pievienoties organizācijai vai tikai meklē saistītos datus.

Pats par sevi saprotams, ka šāda veida vietnei vispār nevajadzētu būt sarežģītai, dodot iespēju ikvienam to viegli pārlūkot, kad vien tas nepieciešams. Tam vajadzētu nodrošināt intuitīvu navigāciju, lai pat pirmreizēji varētu atrast nepieciešamo informāciju, neieguldot pārāk daudz laika un pūļu. Pretējā gadījumā jūs riskējat zaudēt savus potenciālos klientus, kuri var dot priekšroku konkurentiem, ja viņi neizdodas atrast nepieciešamo informāciju jūsu vietnē.

Fakts, ka vairums bezpeļņas organizāciju īpašnieku nevar lepoties ar lieliskām web dizaina prasmēm vai pieredzi, rada nepieciešamību meklēt vienkāršus, bet uzticamus vietņu izstrādes veidus. Interneta meistara nolīgšana vai vietnes pasūtīšana no tīmekļa dizaina studijas arī nebūs labs risinājums tikai tāpēc, ka tas ir diezgan dārga alternatīva. Šajā vietā vietņu veidotāju izmantošana tiks ļoti novērtēta.

Vietņu veidotāji sākotnēji ir domāti iesācējiem, tāpēc viņiem ir noderīgas un detalizētas vadlīnijas, ieteikumi un padomi, kas ievērojami vienkāršo tīmekļa dizaina procesu.. Jums nav jābūt kodēšanas prasmēm vai īpašas zināšanas par tīmekļa dizainu, lai šīs sistēmas apgūtu izdevīgāk. Lielākā daļa no tām piedāvā bagātīgas veidņu kolekcijas, kas ir piepildītas ar saturu un reaģē jau pašā sākumā. Visbeidzot, vietnes, kas izveidotas ar vietņu veidotājiem, ir pieejamas un pieņemamām cenām pareizi optimizēts meklētājprogrammām, kas palielina jūsu organizācijas iespējas iegūt augstākas pozīcijas meklētājprogrammu rezultātos.

Mēs pārbaudījām 9 labākos bezpeļņas vietņu veidotājus:

 1. Wix – labākais BEZMAKSAS vietņu veidotājs bezpeļņas organizācijām
 2. WordPress – CMS # 1 jebkurai bezpeļņas vietnei
 3. uKit – lētākais mazo uzņēmumu vietņu veidotājs
 4. SITE123 – lieliska DIY vietnes izveidošanas platforma
 5. 8.b – vienkāršs vietņu veidotājs bezpeļņas organizācijām
 6. IM Creator – bezmaksas vietņu veidotājs bezpeļņas organizācijām
 7. Squarespace – labdarības vietņu veidotājs bezpeļņas organizācijām
 8. Shopify – bezpeļņas organizāciju un labdarības organizāciju e-komercija
 9. Bluehost – labākais bezpeļņas tīmekļa mitinātājs

Vai jūs interesē uzzināt vairāk par katru no šīm sistēmām, lai izvēlētos tādu, kas atbilstu jūsu bezpeļņas organizācijas vajadzībām un tīmekļa dizaina prasībām kopumā? Katrs no iepriekš uzskaitītajiem vietņu veidotājiem ir pilnvērtīgs un uzmanības vērts. Ieskatieties viņu pārskatos tagad, lai izdarītu objektīvu izvēli.

Wix – labākais BEZMAKSAS vietņu veidotājs bezpeļņas organizācijām

Wix - labākais bezpeļņas vietņu veidotājs (tas ir BEZMAKSAS)

Wix – ir vietņu veidotājs all-in-one, ko izmanto dažādu vietņu, tostarp bezpeļņas organizāciju, vietņu izveidošanai. Sistēma aptver plašu tīmekļa dizaina vajadzību spektru un nodrošina vairākas funkcijas, kuras ir viegli izpētīt un apgūt. Apskatiet galvenās pakalpojuma priekšrocības tagad:

 • Bezpeļņas organizāciju veidnes. Wix ir reliģijas un bezpeļņas veidņu kolekcija, no kuras jūs varat izvēlēties. Daži no tiem ietver labdarību pārtikā, labdarību bērniem, pusaudžu brīvprātīgos, nekomerciālus projektus, kopienu utt. Daudzi no viņiem nāk ar integrētu “Ziedo tūlītPogas un citas funkcijas, kas ir obligātas šīm vietnēm.
  Ir arī bagātīgs dizaina pielāgošanas rīku komplekts, lai jūsu vietne iegūtu vēlamo izskatu un funkcionalitāti. Tomēr ņemiet vērā, ka Wix neļauj mainīt veidni, atrodoties ceļā. Ja jūs nolemjat to darīt, jums saturs būs jāiesniedz atkārtoti.
 • Dalība. Tas ir ļoti ērti organizācijām, kuras izstrādā un pārvalda vairākus projektus un kurām konkrēti projekti ir jāpiešķir noteiktiem dalībniekiem. Izmantojot dalības funkciju, jūs varat piešķirt piekļuvi slēptām vietņu sadaļām tiem lietotājiem, kuri ir ziedojuši ziedus un kuriem var piedāvāt īpašas tiesības.
 • Forums. Wix atļauj pievienojot forumu savai vietnei, kas ir diezgan neparasta šo pakalpojumu īpašība. Šī ir reāla priekšrocība jebkurai bezpeļņas organizācijas vietnei, jo tā ļauj sazināties ar lietotājiem, mudinot viņus piedalīties. Forumā varat izveidot jebkuras tēmas un filiāles, lai uzzinātu citu dalībnieku idejas un ļautu viņiem dalīties viedoklī ar citiem lietotājiem.
 • Emuāri. Šis ir drošs veids, kā informēt lietotājus par pēdējiem jaunumiem un notikumiem jūsu organizācijā, kā arī par citu saistītu informāciju. Jūs varat rakstīt un publicēt ziņas par jūsu bezpeļņas organizācijas misiju un paziņojumu, dalīties ar mērķiem un sniegt argumentus, lai pārliecinātu lasītājus pievienoties jūsu organizācijai.
 • Daudzvalodu vietne. Kā bezpeļņas organizācijas īpašnieks jūs varētu interesēt izveidojot savas vietnes vairākas valodas versijas. Tādējādi jūs varat mudināt ārvalstu investorus veikt ziedojumus un dažādos veidos atbalstīt jūsu organizāciju. Tas ir arī jauks veids, kā piesaistīt vairāk lietotāju, kuriem ir kopīgs mērķis un kuri vēlas pievienoties organizācijai.

Izmaksas: Wix ir bezmaksas nebeidzams plāns, kuru varat izmantot, lai izveidotu tīmekļa vietni savai bezpeļņas organizācijai. Šī ir jauka iespēja pārbaudīt vietņu veidotāju funkcijas, taču, ja jūs plānojat pārvaldīt un pārvaldīt efektīvu vietni, jums nāksies saskarties ar dažiem bezmaksas plāna ierobežojumiem (Wix reklāma, diska glabāšana un joslas platuma ierobežojumi utt.). Turklāt bezmaksas Wix vietnēs ir apakšdomēni. Ja plānojat uzsākt nopietnas bezpeļņas organizācijas projektu, tas jūsu vietnei neuzticamību.

Acīmredzot ir jēga jaunināt uz vienu no apmaksātajiem Wix abonementiem, lai iegūtu lietotāju lojalitāti un palielinātu jūsu vietnes uzticamības līmeni. Šim nolūkam vietņu veidotājs piedāvā divas lielas plānu grupas – Standarta un Bizness / e-komercija, kuras arī tiek sadalītas sīkākos abonementos, lai paplašinātu lietotāja izvēli. Standarta plānu izmaksas sākas ar USD 13 mēnesī un palielinās līdz USD 39 mēnesī, bet biznesa plānu izmaksas USD 23 mēnesī un vairāk. Visi plāni piedāvā bezmaksas mitināšanu un domēna savienojumu, Premium klientu atbalstu, integrētu Google analītiku, glabāšanas vietu un citas privilēģijas.

Izmēģiniet Wix bez maksas

WordPress – CMS # 1 jebkurai bezpeļņas vietnei

WordPress - CMS # 1 jebkurai bezpeļņas vietnei

WordPress – ir uzticama satura pārvaldības sistēma kurai nav nepieciešama nekāda prezentācija – tik populāra un funkcionāla tā ir. Pakalpojums ir nedaudz sarežģītāks nekā standarta vietņu veidotājiem, jo ​​tas nozīmē izpratni par programmēšanas zināšanām, lai maksimāli izmantotu tīmekļa izstrādes procesu. Izmantojot platformu, jums neiztikt bez nepieciešamības integrēt spraudņus, kas uzlabos jūsu bezpeļņas vietnes veiktspēju. Lai pārvaldītu un atjauninātu vietni pēc tās publicēšanas, jums būs jābūt arī kodēšanas prasmēm. Apskatiet galvenos WordPress svarīgākos aspektus tūlīt:

 • Atsaucīgas nišas veidnes. Sistēmā ir iebūvētu veidņu kolekcija, taču tīmeklī varat atrast arī desmitiem kvalitatīvu reaģējošu veidņu, kas paredzētas bezpeļņas organizācijām. Šīs tēmas ir gan bezmaksas, gan maksas – jums ir jāizlemj par labāko variantu.
 • WP spraudņi bezpeļņas organizācijām. Ir vairāki WP spraudņi, kas ir īpaši izstrādāti bezpeļņas organizāciju attīstībai. Jūs varat arī pārlūkot bezmaksas un maksas iespējas tiešsaistē. Starp populārākajiem šāda veida spraudņiem ir jēga pieminēt Dodiet, WPForms, Optinmonster, Yoast SEO, Google Analytics by Yoast, Sucuri Free Scanner, Atsauksmju logrīks, Backup Buddy, TablePress, Aizmirstiet par Shortcode Buttons, Vienkāršu kalendāru, Peldošu sociālo joslu, Atdzīvināt Veco pastu, MapPress Easy Google Maps, Polylang un vēl.
 • Lietotāju mijiedarbības spraudņi. Kā bezpeļņas organizācijas vadītājam jums ir steidzami jāuztur kontakti ar vietnes locekļiem. Tieši šim mērķim WordPress piedāvā specializētu lietotāja mijiedarbības spraudņu kolekciju. Tie ietver klientu portāla spraudni, ātrus un vienkāršus FAQ, vienkāršas sociālās koplietošanas pogas, pieprasījuma atzvanīšanas spraudni, WP klientu zonu un WP Notification Bar Pro, lai pieminētu dažus.

Izmaksas: WordPress ir bez maksas. Tas attiecas uz visām lietotāju kategorijām. Citiem vārdiem sakot, jūs varat lejupielādēt, instalēt un izmantot sistēmu bez maksas, līdz nolemjat izveidot pilnvērtīgu vietni. Tam var būt nepieciešami papildu finanšu ieguldījumi spraudņos un pat veidnēs. Lai gatavā vietne būtu pieejama tiešsaistē, jums papildus būs jāiegādājas mitināšana un domēna vārds.

Hostinga izmaksas galvenokārt ir atkarīgas no pakalpojumu sniedzēja un jūsu izvēlētā plāna. Strādājot ar WordPress, ieteicams to izmantot Bluehost – oficiālais pakalpojuma mitinātājs. Tā piedāvātajos plānos ir daudz funkciju, un tie ir pieejami par saprātīgām izmaksām. Tādējādi lētākais Bluehost abonements maksās tikai USD 2,95 mēnesī.

Izmēģiniet WordPress tūlīt

uKit – lētākais mazo uzņēmumu vietņu veidotājs

uKit - lētākais mazo uzņēmumu vietņu veidotājs

uKit – ir vietņu veidotājs, kas visā pasaulē ir ieguvis popularitāti ar lielu uzsvaru uz mazā biznesa projektu attīstību. Tā lietošanas ērtība, ērtības un pieejamība ir padarījusi to par vienu no labākajiem risinājumiem lietotājiem, kuri vēlas pārvaldīt un pārvaldīt dažāda veida vietnes. Bezpeļņas organizācijas nav izņēmums. Zemāk uzskaitītas priekšrocības, kuras jūs varēsit izmantot, izmantojot šo vietņu veidotāju:

 • Vienkārša un intuitīva saskarne. uKit var lepoties ar visu laiku vienkāršāko un intuitīvāko saskarni. Neatkarīgi no tā, kādas ir tīmekļa dizaina prasmes un pieredze, jūs to viegli pieradīsit un izpētīsit tā piedāvātos pamatelementus un funkcijas. Tas ir ļoti ērti, viegli orientējams, moderns, aizraujošs un saprotams ikvienam. Turklāt šāda saskarnes vienkāršība novērš nepieciešamību nolīgt tīmekļa dizaineru. Jūs varat darīt visu pats, tāpēc kāpēc tērēt naudu, ko varat ieguldīt organizācijas attīstībā?
 • Atsaucīgas veidnes. Adaptīvās veidnes automātiski pielāgojas dažādu mobilo ierīču ekrāna izmēriem un izšķirtspējai. Tas lietotājiem ļauj apmeklēt jūsu vietni, kad vien nepieciešams un kur viņi atrodas. Izmantojot uKit, jūs varat eksperimentēt ar dažādām veidnēm, kas iekļautas vietņu veidotāja kolekcijā. uKit ļauj mainīt tēmas, atrodoties ceļā, tādējādi izvēloties to, kas visvairāk atbilst jūsu vajadzībām un vēlmēm, neriskējot pazaudēt savu saturu. uKit ir bagātīga tematisko veidņu kolekcija, kas ir orientēta uz dažādu lietotāju kategoriju vajadzībām.
 • Logrīku daudzveidība. Daži no logrīkiem, kas var būt jauks papildinājums bezpeļņas organizācijas vietnei, ir sociālo tīklu pogas, LiveChat, CallBack, lietotāju komentāri, Google kartes, e-pasta veidlapas utt. Jebkurš no tiem var palīdzēt izpildīt noteiktu uzdevumu, piemēram, piedāvāt reāllaika palīdzība cilvēkiem, kuriem tas ir nepieciešams (, piemēram, izmantojot funkciju CallBack vai LiveChat). Google Maps logrīka dēļ investori un cilvēki, kuri vēlas apmeklēt jūsu organizāciju, varēs to atrast daudz ātrāk.
 • Droša vietne. SSL sertifikācija ļaus pieņemt naudas ziedojumus bez jebkāda riska. Ir iespējams bez maksas savienot SSL sertifikātu.

Izmaksas: uKit nav bezmaksas plāna, taču tas joprojām ļauj 14 dienas izvēlēties un pārbaudīt jebkuru no apmaksātajiem plāniem. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai izlemtu, kurš plāns vislabāk darbojas jūsu vietnē. Ja plānojat atvērt vienkāršu bezpeļņas organizācijas vietni, tad Minimālais plāns (USD 4 mēnesī) labi darbosies šim mērķim.

Izmēģiniet uKit bez maksas

SITE123 – lieliska DIY vietnes izveidošanas platforma

SITE123 - lieliska DIY vietnes izveidošanas platforma

Vietne123 – ir viena no vienkāršākajām mākoņu vietņu veidotājām, kuru var izmantot gandrīz visu veidu vietņu palaišanai, ieskaitot bezpeļņas organizāciju vietnes. Sistēma nodrošina ērtu navigāciju un intuitīvu tīmekļa izstrādes procesu. Tas padara SITE123 par cienīgu izvēli ne tikai tīmekļa dizaina profesionāļiem, bet arī nepieredzējušiem bezpeļņas organizāciju īpašniekiem, kuri var izmantot tās daudzos nopelnus, lai sāktu un vadītu kvalitatīvus projektus. Lai uzzinātu, ko tieši vietņu veidotājs jums var piedāvāt, apskatiet tā priekšrocības tagad:

 • Logotipu veidotājs – Jūsu bezpeļņas organizācijas vietnei ir jābūt uzticamai un cienījamai, lai pievērstu autovadītāja uzmanību. Šajā gadījumā ļoti noderēs profesionāls rīks Logo Maker, ko piedāvā vietne SITE123. Tas ļauj jums izveidot vietnes logotipu, izmantojot tādu integrētu rīku komplektu kā apgriešana, logotipa lieluma slīdnis, galvenes pielāgošana un daudz ko citu.
 • Veidlapu veidotājs – Sistēma ļauj bezpeļņas vietnē integrēt kvalitatīvas tiešsaistes veidlapas. Tas ļauj izveidot ērtas kontaktu lapas, tiešsaistes pieprasījumus, pārskatus, aptaujas un citus saistītus elementus.
 • Emuāri – Vietnei SITE123 ir funkcionāls emuāru veidošanas dzinējs, kas ļauj jums izveidot emuāru un integrēt to savā bezpeļņas vietnē. Tas ir noderīgi, kad runa ir par klientu iesaisti, lietotāju ģenerēšanu un mijiedarbības palielināšanos starp reģistrētiem vietnes dalībniekiem.
 • Daudzvalodu atbalsts – Vietnes veidotājs piedāvā daudzvalodu atbalstu, kas ļauj izveidot vairākas jūsu bezpeļņas vietnes valodu versijas. Šis rīks noderēs vietņu īpašniekiem, kuri plāno mijiedarboties ar lietotājiem no ārzemēm vai tur meklēt ziedojumu saņemšanas iespējas.
 • Vietņu piekļuves tiesības – Vietne SITE123 ļauj iestatīt piekļuves tiesības vietnēm, pamatojoties uz vietņu īpašnieku vajadzībām un prasībām. Šī funkcija ir svarīga, ja plānojat pārvaldīt un atjaunināt savu bezpeļņas projektu kopā ar citiem lietotājiem, kas par to atbild.
 • Bezmaksas SSL savienojums – Ja plānojat pieņemt ziedojumus, SSL sertifikāta pievienošana jūsu vietnei ir obligāta. Vietne SITE123 ļauj to darīt bez maksas, lai uzlabotu projekta drošību un maksājumu / datu konfidencialitāti.
 • Lietotāju mijiedarbības rīki – Vietnes veidotājs piešķir piekļuvi to lietotāju mijiedarbības rīku sarakstam, kuri var uzlabot jūsu bezpeļņas vietnes funkcionalitāti.
 • Lietotņu tirgus – Sistēma ļauj izvēlēties no daudziem logrīkiem / papildinājumiem, kas pieejami tās integrētajā lietotņu tirgū. Jūs varat izvēlēties tās lietotnes, kas atbilst jūsu projekta specializācijai un funkcionalitātei. Daži no tiem ietver tiešsaistes atbalsta tērzēšanu, Analytics rīkus, galerijas, sociālos, populāros, veidlapas, rezervēšanas logrīkus un daudz ko citu.
 • Sociālo mediju integrācija – Šī funkcija ļauj efektīvi palielināt jūsu vietnes reputāciju un popularitāti sociālajos tīklos, ļaujot jums ar abonentiem dalīties ar bezpeļņas organizācijas jaunumiem, atjauninājumiem un gaidāmajiem notikumiem..

Izmaksas: Vietnei SITE123 ir bezmaksas plāns, kas ļauj jums uzzināt galvenās sistēmas funkcijas. Tomēr apakšdomēna savienojuma un citu funkcionalitātes ierobežojumu dēļ šī opcija jums vispār nedarbosies. Apmaksātajā abonementā jūs varat izvēlēties no četriem plāniem. Viņu izmaksas svārstījās no USD 10,80 līdz USD 28,80 mēnesī.

Izmēģiniet vietni123 bez maksas

8.b – vienkāršs vietņu veidotājs bezpeļņas organizācijām

8.b - vienkāršs vietņu veidotājs bezpeļņas organizācijām

8.b – ir jauns DIY vietņu veidotājs, kam raksturīga satriecoša vienkāršība un intuitīva tīmekļa dizaina pieeja. Sistēma ir lieliska izvēle nepieredzējušiem bezpeļņas organizāciju īpašniekiem, kuriem ir maz vai vispār nav zināšanu par vietņu izveides procesu. Lai sāktu tīmekļa vietnes ar sistēmu, nav nepieciešama nekāda kodēšana vai tīmekļa dizaina zināšanas – tik saprotama, intuitīva, taču ar pilnām funkcijām tā ir. Ja jums ir taisnība, ka izmantojat šo vietņu veidotāju savai bezpeļņas vietnei, ņemiet vērā tās piedāvāto funkciju kopu:

 • Daudzvalodu atbalsts – 8.b ļauj jums izveidot bezpeļņas organizācijas vietni vairāk nekā vienā valodā – tas ir atkarīgs no jūsu vajadzībām un tīmekļa dizaina mērķiem. Nav nepieciešams izveidot vairākas tīmekļa vietnes, kas pieejamas dažādās valodās – 8.b ietaupīs jūsu pūles un laiku, ļaujot sākt daudzvalodu projektu.
 • Google AMP funkcija – Jaudīga Google paātrinātu mobilo lapu funkcija ļaus uzlabot vietņu apmeklētāju mobilās pārlūkošanas pieredzi, kā arī vispārējo tīmekļa lapu ielādes laiku..
 • Vietņu eksports – Ja plānojat regulāri atjaunināt savu bezpeļņas vietni, šī funkcija noderēs arī jums. Tas ļauj lejupielādēt esošos vietnes failus ZIP formātā, lai tos turpmāk rediģētu un mitinātu projektu pie jebkura jūsu izvēlēta pakalpojumu sniedzēja.
 • PWA funkcija – Bezpeļņas organizāciju tīmekļa vietnes bieži bauda lietotāju popularitāti, kas rada vajadzību izveidot savas lietojumprogrammas, lai palielinātu lietotāju ērtības. Progresīvā tīmekļa lietojumprogrammu atbalsta funkcija ļauj dažu minūšu laikā pārvērst jūsu projektu darbvirsmas vai mobilajā lietotnē, tādējādi palielinot tā popularitāti.

Izmaksas: 8.b ir bezmaksas vietņu veidotājs. Varat ar to izveidot bezpeļņas vietni, lai neierobežotā laika posmā pārvaldītu to, kā jums nepieciešams. Tomēr tas nav labākais risinājums šādiem nopietniem projektiem, jo ​​bezmaksas abonementam ir vairāki ierobežojumi, kas neļauj jums maksimāli izmantot tā funkcionalitāti. Lai piekļūtu vietņu veidotāja uzlaboto funkciju kopai, sistēma piedāvā jaunināšanas iespēju – Start plānu, kura izmaksas ir USD 1,58 mēnesī. Tas ir ideāls risinājums bezpeļņas vietņu īpašniekiem, kuri meklē cienīgu tīmekļa prezentāciju un savu projektu izpildi. Turklāt, ja kaut kas jūs neapmierina, jums ir 14 dienas, lai atceltu maksas abonementu bez jebkādiem finansiāliem zaudējumiem..

Izmēģiniet 8.b versiju bez maksas

IM Creator – bezmaksas vietņu veidotājs bezpeļņas organizācijām

IM Creator - bezmaksas vietņu veidotājs bezpeļņas organizācijām

IM Creator – ir profesionāls mākoņu vietņu veidotājs, kas izceļas no pūļa dizaina pielāgošanas brīvības, uzlabotas funkcionalitātes un funkciju pārpilnības dēļ, kas ļauj jums izveidot funkcionālus un vizuāli pievilcīgus projektus. Vietnes veidotājs nenozīmē nekādas programmēšanas prasmes, tā vietā piedāvājot vairākas priekšrocības. Šeit ir saraksts ar funkcijām, kas ļauj jums maksimāli izmantot vietnes dizaina procesu:

 • Emuāri – IM veidotājs ļauj savienot emuāru ar jebkuru bezpeļņas organizācijas vietni. Tas ir parocīgi, ja plānojat veicināt lietotāju saziņu, augšupielādējiet un atjauniniet jaunas ziņas, lai uzturētu kontaktus ar vietnes dalībniekiem.
 • Atsaucīgs dizains – Vietnes veidotājs ļauj jums izvēlēties no desmitiem veidņu, lai izvēlētos tādu, kas lieliski atbildīs jūsu tīmekļa attīstības vajadzībām. Visi dizainparaugi pēc noklusējuma ir atsaucīgi, un ir HTML integrācijas iespēja, lai jūsu vietne iegūtu unikālu personalizētu izskatu.
 • Bezmaksas attēlu integrācija – Sistēma piešķir piekļuvi bezmaksas attēlu galerijai un tīmekļa dizaina resursiem, kurus varat integrēt savā bezpeļņas vietnē, pamatojoties uz nišu, kuru tā aptver. Meklēšanas filtra opcija palīdzēs vienkāršot izvēli un ietaupīt laiku.

Izmaksas: Viens no nenoliedzamiem vietņu veidotāja akcentiem ir cenu politika. IM Creator ir bez maksas bezpeļņas organizācijām, ļaujot tām projektēt un pielāgot projektus, izmantojot visas sistēmas funkcijas. Bezmaksas plāns nodrošina neierobežotu mitināšanu un joslas platumu, domēna savienojuma iespēju, veidņu pieejamību, e-komercijas platformu, reklāmas baneru neesamību un citas priekšrocības. Maksas iespējas šeit ir pieejamas arī uzņēmējiem (USD 8 mēnesī) un White Label lietotājiem.

Izmēģiniet IM Creator bez maksas

Squarespace – labdarības vietņu veidotājs bezpeļņas organizācijām

Squarespace - labdarības vietņu veidotājs bezpeļņas organizācijām

Kvadrāts – ir viens no populārākajiem, ar funkcijām piekrautajiem un atpazīstamākajiem vietņu veidotājiem mūsdienu tīmekļa attīstības nišā. Sistēma sevi pozicionē kā visaptverošu tīmekļa veidošanas rīku, kas lieliski darbojas visu veidu projektos, ieskaitot bezpeļņas vietnes. Vietnes veidotājs piedāvā plašu funkciju komplektu, intuitīvu tīmekļa dizaina pieeju un atsaucīgus izkārtojumus, lai iegūtu profesionālu vietni ar visaugstāko veiktspēju. Tūlīt izmantosim savas priekšrocības bezpeļņas organizācijai:

 • Lapu stili – Uzlabotais kvadrātu telpas stila redaktors piedāvā vairākas dizaina rediģēšanas iespējas, kā arī bagātīgu lappuses stilu izvēli, kuru izvēlēties savai aptuveni bezpeļņas vietnei. Tie ietver titullapas, produktu un emuāru lapas, galerijas, notikumu un rādītāju lapas, lai minētu dažus. Vienkārši izvēlieties tos, kas nepieciešami jūsu projektam, un integrējiet tos tikai ar dažiem klikšķiem.
 • Logrīku integrācija – Vietnes veidotājs ļauj jums izvēlēties no plaša papildinājumu un logrīku klāsta, kas jāintegrē jūsu vietnē. Tādējādi jūs varat izvēlēties logrīkus foto un video galerijām, sociālo mediju pogas, lai labāk reklamētu saturu, e-komercijas un analītiskos rīkus, kontaktformas utt..
 • Emuāri – Varat pievienot emuāru savai labdarības vietnei, pateicoties Squarespace piedāvātajam jaudīgajam emuāru veidošanas dzinējam. Papildus ziņu pievienošanai un plānošanai ir iespējams arī iespējot lietotāju komentārus, pievienot ģeogrāfiskās atrašanās vietas tagus, pievienot RSS plūsmu, iestatīt atkārtotas ierakstīšanas opciju utt..
 • Sociālā integrācija – Kvadrāts ļauj veikt sociālo mediju integrāciju, ļaujot jums kopīgot savas vietnes saturu, izmantojot populāros sociālos tīklus. Jūsu vietnes apmeklētāji varēs arī dalīties ar savu saturu ar tur esošajiem domātājiem.
 • Google Maps iegulšana – Vietnes veidotājs ļauj iegult Google Maps jūsu bezpeļņas vietnē, lai norādītu precīzu jūsu organizācijas atrašanās vietu. Šī ir arī sadaļa, kurā varēsit norādīt savu kontaktinformāciju, integrēt atsauksmes veidlapu, informāciju par mums un citu saistītu informāciju.
 • Tiešsaistes kalendārs – Izmantojot Squarespace, jūs varat integrēt tiešsaistes kalendāru savā vietnē, lai informētu savas organizācijas locekļus, kā arī citus apmeklētājus par gaidāmajiem notikumiem, jaunumiem, īpašajiem piedāvājumiem, datumiem utt. Šeit ir iespējama arī šo datu kopīgošana starp sociālo mediju profiliem..
 • SSL sertifikāts – Ja plānojat pieņemt ziedojumus, izmantojot savu vietni, SSL sertifikāta pievienošana būs obligāta, lai aizsargātu jūsu lietotāju datus un konfidenciālu informāciju. Squarespace ļauj veikt SSL integrāciju, lai uzlabotu jūsu vietnes drošību.
 • Logotipu veidotājs – Vēlams izveidot logotipu savai bezpeļņas vietnei (ja jums tāda vēl nav), ja vēlaties palielināt tā reputācijas līmeni un atpazīstamību. Squarespace ļauj to izdarīt dažu minūšu laikā, izmantojot integrēto Logo Maker rīku.
 • Atlocīt rīku – Ja plānojat kopīgot savas vietnes informāciju sociālajos tīklos, noteikti novērtēsit lietotnes Atlokot pieejamību. Šis ir stāstu veidošanas rīku komplekts, kas ļauj jums izveidot un publicēt stāstus sociālajos tīklos, lai lietotājus interesētu par jūsu organizāciju un tās atjauninājumiem.
 • Acuity plānošana – Laukuma telpas integrācija ar Acuity Scheduling platformu ļāva savlaicīgi veikt un pārvaldīt tikšanās tiešsaistē. Tādējādi jūs varat efektīvi vienkāršot sadarbību ar jūsu organizācijas biedriem.
 • Komentēšanas sistēma – Vietnes veidotājs piedāvā pilnībā integrētu komentēšanas sistēmu, kas atbalsta vītņotos komentārus ar individuālu skaitu. Šeit ir iespējota arī regulēšanas opcija, lai novērstu surogātpastu.

Izmaksas: Squarespace ir 14 dienu izmēģinājums, kas ļauj lietotājiem pārbaudīt tā funkciju kopumu pirms abonēšanas vienam no tā apmaksātajiem plāniem. Pēdējie ietver četrus abonēšanas veidus, kuru izmaksas sākas ar USD 12 mēnesī un palielinās līdz USD 40 mēnesī. Visos plānos ir iekļauta bezmaksas mitināšana un domēns, kas ir vēl viena priekšrocība bezpeļņas vietnēm.

Izmēģiniet Squarespace bez maksas

Shopify – bezpeļņas organizāciju un labdarības organizāciju e-komercija

Shopify - bezpeļņas organizāciju un labdarības organizāciju e-komercija

Shopify – ir pasaulē pazīstama e-komercijas programmatūra, kas izceļas ar jaudīgo īpašību kopumu un instrumentu pārpilnību, kas nepieciešami e-komercijas projekta izveidošanai labdarības un bezpeļņas organizācijām. Platforma izcēlās ar plašajām mārketinga, interneta veikalu pārvaldības un reklāmas funkcijām. Daži no tiem ir uzskaitīti zemāk:

 • Sinhronizācijas opcijas – Programmatūra ļauj sinhronizēt kontu ar citiem populāriem ārējiem pakalpojumiem un tirgus. Tādējādi jūs varat uzlabot savas bezpeļņas vietnes sniegumu, ja plānojat iesaistīties e-komercijas nišā.
 • Produktu vadība – Shopify ļauj pievienot un pārvaldīt garos produktu sarakstus, kā arī to aprakstus, parametrus, parādīt logu displeja funkcijas, uzlabotas CSV importa / eksporta iespējas utt..
 • SSL sertifikācijas un krāpšanas aizsardzības līdzeklis – SSL sertifikāta savienojums ļauj aizsargāt vietnes datus no nesankcionētas piekļuves. Tas attiecīgi nodrošina uzlabotu tajā esošās informācijas drošību un konfidencialitāti. Tas pats attiecas uz krāpšanas aizsardzības funkciju, kas veicina jūsu tiešsaistes maksājumu drošību.
 • Daudzvalodu atbalsts – Jūsu vietnes pieejamība vairākās valodās palielinās lietotāju interesi, ļaujot jums sazināties ar starptautiskajiem patērētājiem.
 • Paplašinātā realitāte – Shopify AR ļauj padarīt lietotāju mijiedarbības un produktu prezentācijas procesu saistošāku un jautrāku. Šī funkcija ļauj parādīt produktus 3D režīmā, lai lietotāji varētu detalizētāk redzēt visas viņu īpašības, lai nodrošinātu labāku un ērtāku pārlūkošanu.
 • POS programmatūra – Tas ir vēl viens platformas izcēlums, kas ļauj ne tikai veikt pārdošanu tiešsaistē, bet arī piedāvāt preces vietējā veikalā..

Izmaksas: Shopify cenu politika ir mērena, ko izskaidro tās funkciju kopums. Lētākais abonements jums izmaksās 9 USD / mēnesī, bet visdārgākā plāna cena ir USD 299 / mēn. Galīgās izmaksas ir atkarīgas no plāna veida un iekļauto funkciju / nosacījumu klāsta. Programmatūra ļauj pārbaudīt vēlamo abonementu 14 dienu izmēģinājuma laikā, ko piedāvā sistēma.

Izmēģiniet Shopify bez maksas

Bluehost – labākais bezpeļņas tīmekļa mitināšana

Bluehost - labākais bezpeļņas tīmekļa mitināšana

Bluehost – ir uzticams un spēcīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ir lielisks risinājums bezpeļņas vietnēm. Tas šobrīd ir viens no nišas līderiem, kuru arī WordPress CMS oficiāli iesaka kā top hostinga kompānijas pasaulē. Tas nav brīnums, jo Bluehost nāk ar funkcijām un augstākā līmeņa rīku, kas nodrošina drošu un uzticamu jūsu projekta mitināšanu. Šeit ir daži no tiem, kas jūs varētu interesēt:

 • Ātrs lappuses ielādes ātrums un lieli Uptime ātrumi – Šie parametri nodrošinās jūsu bezpeļņas vietnes cienīgu izpildi un ātru ielādi neatkarīgi no uz to novirzītā trafika apjoma..
 • Elastība un drošība – Bluehost ir integrēts ar vairākiem ārējiem pakalpojumiem, papildinājumiem un lietojumprogrammām, kas veicina jūsu projekta veiktspēju un drošību. Tā modernie drošības rīki, piemēram, Spam Hammer vai Spam Expert, kā arī tā karsto saišu aizsardzības opcija nodrošina pilnīgu visu vietņu, kuras tiek mitinātas platformā, drošību.
 • Plašs tirgus laukums – Sistēma piešķir piekļuvi neskaitāmiem papildinājumiem, skriptiem un lietojumprogrammām, kuras tiek izmantotas jūsu vietnes pielāgošanai. Jūs varat izmantot daudzas WordPress tēmas, attēlu galerijas, mārketinga un e-komercijas rīkus utt.

Izmaksas: Bluehost ir viens no pieejamākajiem mājokļu risinājumiem. Precīzāk sakot, jūs varat iegūt lētāko plānu tikai par 39,5 USD / mēnesī, iegūstot piekļuvi bezmaksas SSL un WordPress atjauninājumiem, neierobežotam joslas platumam un citām priekšrocībām..

Izmēģiniet Bluehost Now

Grunts līnija

Bezpeļņas organizācija nav iedomājama bez vietnes, kas izplatītu idejas, popularizētu savu misiju un mudinātu lietotājus tai pievienoties. Tas jūsu sabiedrības locekļus informēs par visu, ko vēlaties, lai viņi zina. Ir dažādi tīmekļa veidošanas rīki, kurus varat izmantot, lai atvērtu savu vietni.

Labākā vietņu veidotāja izvēlei bezpeļņas organizācijas vietnei nevajadzētu būt izaicinājumam parastajiem lietotājiem. Vietņu veidotāji strādā lieliski, runājot par šo projektu attīstību. To īpašības, īpašības un cenu politika nodrošina nepārspējamu tīmekļa veidošanas pieredzi, ļaujot sasniegt vēlamo rezultātu. Vienkārši pārliecinieties, ka esat informēts par visām šo sistēmu īpašībām, lai jūs varētu izvēlēties pakalpojumu, kas jums ilgtermiņā būs apmierināts..

Izveidojiet bezpeļņas vietni BEZMAKSAS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map