Populiariausi svetainių kūrėjai

populiariausi svetainių kūrėjai


Nežinote, kuris svetainių kūrėjas geriausiai atitiks jūsų interneto dizaino poreikius? Ieškote platformos, kurioje bus geriausias kainos ir kokybės ryšys?

Tuomet pats laikas peržiūrėti populiariausius svetainių kūrėjus, kurie ne tik pelnė populiarumą visame pasaulyje, bet ir teisėtai buvo pripažinti tinkamiausiomis paslaugomis..

Svetainių kūrėjai įgijo vartotojų pripažinimą dėl kelių priežasčių. Daugelis jų yra specialiai sukurti atsižvelgiant į. Poreikius ir įgūdžius pradedantiesiems galvoje. Dėl to jie užtikrina paprastą, patogią ir intuityvią interneto kūrimo patirtį. Šios paslaugos taip pat yra įperkamos, tačiau joms būdingų funkcijų yra daugiau nei pakankamai, kad greitai paleistumėte tinkamą svetainę.

Mes išsiaiškinome 7 iš populiariausių svetainių kūrėjų:

 1. „Wix“ – populiariausias svetainių kūrėjas
 2. „WordPress“ – labiausiai naudojama CMS pasaulyje
 3. „Shopify“ – geriausia elektroninės prekybos platforma
 4. „Bluehost“ – dažniausiai naudojamas prieglobos paslaugų teikėjas
 5. „Weebly“ – bendras „Square, Inc“ internetinių svetainių kūrėjas
 6. „Square“ – „Viskas viename“ svetainių kūrimo priemonė
 7. Siuvėjų prekės ženklai – populiari svetainių kūrimo įmonė

Kiekvienas iš šių svetainių kūrėjų turi daug ką pasiūlyti tikslinei auditorijai ir kiekvienas iš jų turi tam tikrą funkcijų spektrą, kuris leidžia atlikti reikiamą užduočių rinkinį. Kurie iš jų bus tinkamiausi jūsų tinklalapio kūrimo projektui ir ką tiksliai jie gali pasiūlyti? Laikas tai išsiaiškinti dabar.

„Wix“ – populiariausias svetainių kūrėjas

„Wix“ - populiariausias svetainių kūrėjas

Wix – yra populiariausias debesijos tinklalapių kūrėjas, kurio būstinė yra Tel Avive (Izraelis). Ši tarnyba, įkurta 2006 m., Greitai tapo galinga sistema, kuriai šiuo metu suteikia milijonai svetainių visame pasaulyje. Sistema teikia platų aukščiausios klasės funkcijų, suprojektuotų pritaikymo įrankių, spektrą, leidžiantį pradėti ir valdyti įvairaus tipo projektus, nepriklausomai nuo jų sudėtingumo lygio. Pažvelkite į išskirtiniausius ir populiariausius iš jų dabar:

 • Dizainerių sukurti šablonai. „Wix“ išsiskiria iš minios dėl plataus mobiliesiems pritaikytų pritaikomų temų pasirinkimo. Dabartinę šablonų kolekciją sudaro daugiau nei 550 dizainų, kurie visi pasižymi aukšta kokybe.
 • Standartiniai ir mobilieji redaktoriai. Svetainės kūrėjas siūlo dvi populiarias redagavimo parinktis – standartinį WYSIWYG svetainės redaktorių ir mobilųjį redaktorių. Naudodamiesi standartiniu režimu, galite tinkinti darbalaukio svetainės dizainą atsižvelgdami į savo poreikius. Atlikti pakeitimai automatiškai rodomi mobiliojoje versijoje, o taisymai, kuriuos atlikote mobiliuoju režimu, nerodomi darbalaukio versijoje.
 • „Wix ADI“. Dirbtinio dizaino intelekto įrankis teikia vartotojui asmeninį projektavimo asistentą, kuris automatiškai sukuria svetainės dizainą ir išdėstymą, užpildydamas jį vartotojo pateiktu turiniu. Taip pat įmanoma redaguoti svetainę, kad jai būtų suteiktas pageidaujamas dizainas ir funkcijos, tačiau kokybės juodraštis yra neabejotinas pranašumas.
 • Programų rinka. „Wix App Market“ ateina su keliais valdikliais ir programomis, kurias galite integruoti į svetainę, norėdami maksimaliai išnaudoti jos funkcijas. Programos yra mokamos ir nemokamos, be to, jos gali būti padalintos į kategorijas. Paieškos filtro parinktis leidžia lengvai ir patogiai ieškoti, tokiu būdu taupant vartotojo pastangas ir laiką.
 • e-komercija ir internetiniai dienoraščiai. „Wix“ tiekiama su gana galingais ir lanksčiais el. Prekybos ir tinklaraščių kūrimo varikliais, leidžiančiais vartotojams pradėti ir efektyviai valdyti internetines parduotuves ir tinklaraščius. Abi platformos apima platų dizaino pritaikymo įrankių ir variantų, reikalingų tiek kuriant svetaines, tiek tolesnę internetinę reklamą, spektrą.

„Wix“ kainų politika taip pat verta dėmesio. Svetainės kūrėjas turi visiškai nemokamą planą, kurį naudodami galite išsamiai išbandyti ir ištirti sistemą prieš naujovindami į vieną iš mokamų planų. Kai tik nuspręsite pasirinkti išplėstinę prenumeratą, galėsite pasirinkti iš dviejų tipų „Wix“ prenumeratų – standartinę ir verslo / elektroninę prekybą. Standartinių planų kaina prasideda nuo 13 USD / mėn., O verslo planų – nuo 23 USD / mėn.

Išbandykite „Wix“ nemokamai

„WordPress“ – labiausiai naudojama CMS pasaulyje

„WordPress“ - labiausiai naudojama CMS pasaulyje

„WordPress“ – yra labiausiai naudojama turinio valdymo sistema pasaulyje, kurią galima pritaikyti pradedant ir pritaikant visų tipų paprastus ir sudėtingus projektus. Nesvarbu, kokią patirtį turite interneto svetainių kūrime, jūs tikrai girdėjote apie platformą dėl įspūdingų dizaino pritaikymo parinkčių, papildinių universalumo ir galingų integravimo funkcijų. Sistema veikė daugiau nei keliolika metų, patobulinusi jos funkcionalumą ir pateiktų parametrų lankstumą. Laikas iš karto išnaudoti pagrindinius CMS pranašumus:

 • Tinklaraščių kūrimo sistema. Iš pradžių „WordPress“ buvo sukurta kaip internetinių dienoraščių platforma, todėl ji siūlo platų funkcijų ir įrankių asortimentą, leidžiantį nustatyti ir pritaikyti pilnaverčius tinklaraščius. Tačiau tai nereiškia, kad negalėsite pradėti kitų tipų projektų naudodami platformą. Sistema nereiškia, kad žiniatinklio dizainas ar kodavimas yra gilus. Vis dėlto atminkite, kad programavimo pagrindų žinojimas tikrai bus privalumas dirbant su tarnyba.
 • Įskiepis ir šablono integracija. Nesvarbu, kokio tipo svetainę planuojate atidaryti, neapsieisite be papildinių / šablonų integracijos, jei norite, kad tai būtų sėkminga. Žiniatinklyje galite rasti kelis „WordPress“ papildinius ir temas, kurie yra nemokami ir mokami. Atminkite, kad nemokami papildiniai / dizainai nėra visiškai saugūs ir patikimi, nes jie gali apimti kenkėjiškas programas, kurios ilgainiui gali kelti pavojų jūsų svetainės saugumui ir našumui..
 • Gutenbergo redaktorius. „WordPress“ sukūrė revoliuciją savo požiūrį į svetainių kūrimą pristatydamas „Gutenberg Editor“. Tai supaprastino žiniatinklio kūrimo procesą, pašalindami kodų redagavimo poreikį. Tai, ką jums reikia padaryti, yra naršyti turinio blokų kolekciją, kad būtų galima jas dar labiau pritaikyti ir nustatyti, kuriant svetainės išdėstymą.
 • Prieglobos paslaugų teikėjas. „WordPress“ neturi savo prieglobos, dėl ko atsiranda poreikis ieškoti geriausio teikėjo žiniatinklyje. Tačiau CMS rekomenduoja teikti pirmenybę „Bluehost“ nes tai yra viena iš labiausiai patikimų ir visapusiškų rinkoje esančių sistemų.

Iš pradžių „WordPress“ yra nemokama visiems. Jį galite nemokamai atsisiųsti ir įdiegti nemokamai. Sistemoje netgi įmanoma sukurti nemokamas svetaines. Tačiau jei tikitės gilesnio „WordPress“ projektų funkcionalumo, neapsieisite ir neinvestuosite į papildinių / šablonų integraciją. Be to, turėsite pasirūpinti priegloba ir domeno pasirinkimu.

Kaip minėta aukščiau, geriausias „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas ir tas, kurį ji oficialiai rekomenduoja „Bluehost“. Paslauga siūlo nemokamą domeno vardą pirmaisiais naudojimo metais, nemokamą SSL sertifikatą, klientų aptarnavimą visą parą, visą parą, „WordPress“ diegimą vienu spustelėjimu, daugybę specialių pasiūlymų ir lojalumo premijas. „Bluehost“ taip pat žinomas dėl savo e-komercijos dėmesio, plačios įskiepių rinkos, priedų, scenarijų, greito puslapio įkėlimo greičio, didelio veikimo lygio ir daugybės integruotų programų. „Bluehost“ prenumeratų kaina prasideda tik nuo 2,95 USD / mėn. – tai tikrai vertas pasiūlymas!

Išbandykite „WordPress“ nemokamai

„Shopify“ – geriausia el. Prekybos platforma

„Shopify“ - geriausia el. Prekybos platforma

„Shopify“ – geriausias pasaulyje pripažintas el. Prekybos svetainių kūrėjas, pateikiamas su galingu funkcijų rinkiniu ir įrankiu, užtikrinančiu garbingą rezultatą. „Shopify“ yra Kanadoje įsikūrusi e-komercijos platforma, kurios būstinė yra Otavoje, Kanadoje. Ji buvo įkurta 2004 m. Ir tapo galingiausia pasaulyje internetinių parduotuvių svetainių kūrėja. Būdama el. Prekybos platforma, „Shopify“ mėgsta populiarumą tarp vartotojų, kurie teikia pirkinius internetu. Tai nenuostabu, nes sistema leidžia kurti, tinkinti ir reklamuoti visų tipų internetines parduotuves, pradedant nuo mažų ir baigiant prekybos centrais. Čia pateikiamos pagrindinės programinės įrangos savybės:

 • Pardavimo punktas (POS) Programinė įranga. „Shopify“ turi POS funkciją, leidžiančią parduoti produktus fizinėje vietoje, priimant kreditines korteles ir naudojant sistemos atsargų, rinkodaros, pristatymo ir valdymo įrankius.
 • Produktų valdymo ypatybės. Platforma leidžia integruoti pirkinių krepšelį ir mygtuką „Pirkti“ į jūsų internetinę parduotuvę, kad klientai galėtų sukurti reikiamą produktų kortelių skaičių. Programinė įranga atitinkamai sugeneruos produktų įterpimo kodus automatiniu režimu, kad vartotojai galėtų į savo produktus įtraukti produktų sąrašus / galerijas. Deja, sistema aprūpinta CSV failų importavimo / eksporto funkcija, kuri užtikrina patogesnį produkto valdymo procesą.
 • Išplėstinės rinkodaros galimybės. Spręsdamas internetinės parduotuvės reklamavimo procesą, „Shopify“ pateikia daugybę pažangių rinkodaros įrankių ir funkcijų, leidžiančių pasiekti aukščiausią rezultatą. Tarp pranašumų, kuriais galite pasinaudoti čia, iš pradžių prasminga paminėti galimybę kurti internetinius kvitus, tyrinėti ir analizuoti internetinių parduotuvių statistiką, valdyti el. Prekybos sąskaitos likutį ir naudoti galingų „Shopify“ funkcijų, tokių kaip „App Store“, „BOGO“, sąrašą. nuolaidos, „Shopify Ping“, „Shopify“ bakstelėkite & „Chip Reader“ ir dar daugiau.
 • Galingos integracijos galimybės. Su „Shopify“ galite pasinaudoti galingų integracijos funkcijų rinkiniu. Taigi, jūs galite sėkmingai integruoti savo „Shopify“ sąskaitą su pasaulyje žinomomis prekyvietėmis ir apskaitos programine įranga, tokia kaip „Amazon“, „Quickbooks“, „Xero“ ir kt. Tai leidžia jums parduoti fizinius / skaitmeninius produktus šiose platformose, pasinaudojant daugiakanaliu palaikymu..
 • Papildyta realybė. Ši pažangi savybė neabejotinai labai padės, kai reikia padidinti produkto reklamos efektyvumą ir padidinti pardavimus. Dėl papildytos realybės galėsite pristatyti sandėlyje esančius produktus 3D režimu, kad jūsų potencialūs klientai galėtų išsamiau pamatyti savo pranašumus.

„Shopify“ kainų politika yra vidutinė, tačiau ji tikrai atitinka vartotojų lūkesčius. Funkcijų, kurias siūlo programinė įranga, yra daugiau nei pakankamai, kad būtų galima vykdyti visų tipų el. Prekybos projektus – nuo mažų iki sudėtingų. Yra nemokamas 14 dienų bandomasis laikotarpis, kurio metu galite išbandyti vieną iš „Shopify“ prenumeratų. Pigiausias planas, kurį galite atnaujinti, kainuoja 9 USD / mėn., Tai yra gana pagrįstas ir prieinamas sprendimas.

Išbandykite „Shopify“ nemokamai

„Bluehost“ – dažniausiai naudojamas prieglobos paslaugų teikėjas

„Bluehost“ - dažniausiai naudojamas prieglobos paslaugų teikėjas

„Bluehost“ – yra labiausiai naudojamas prieglobos paslaugų teikėjas, kuris taip pat žinomas dėl savo saugumo, patikimumo ir galingų funkcijų. Platforma ypač tinka tiems vartotojams, kurie niekada nedalyvavo svetainių kūrime arba anksčiau nenaudojo CMS. Sistema yra puiki galimybė saugoti bet kokio tipo internetinius projektus, nepriklausomai nuo jų dydžio, specializacijos srities sudėtingumo. Tuo tarpu „Bluehost“ yra vienintelė prieglobos paslaugų teikėja, kurią oficialiai rekomenduoja „WordPress CMS“ dėl daugybės jos teikiamų pranašumų. Čia jie eina:

 • Integruota prekyvietė. „Bluehost“ yra integruota galinga integruota prekyvietė, teikianti platų programų, scenarijų, priedų ir valdiklių pasirinkimą, kurie jūsų svetainės našumą gali pakelti į visiškai naują lygį. Tarp programų, kurias galite pasirinkti čia, prasminga paminėti kelis „WordPress“ šablonus, tinklaraščių ir el. Prekybos plėtinius, projektų rinkodaros ir reklamos įrankius, vaizdų galerijas ir kt..
 • Sauga. Sistema yra žinoma dėl savo pažangių saugumo ir apsaugos nuo šlamšto galimybių, leidžiančių jūsų projektui apsaugoti nuo neteisėto trečiųjų šalių vartotojų prieigos ir įvairiapusių konfidencialumo grėsmių. Kartu su „hotlink“ apsaugos funkcija „Bluehost“ siūlo platų saugos įrankių, įskaitant „Spam Hammer“, „Spam Expert“ ir kt..
 • Greitas puslapio įkėlimo greitis ir didelis Uptime rate. Prieglobos paslaugų teikėjas užtikrina puslapio įkėlimo greičio padidėjimą ir veiksnumo rodiklių padidėjimą. Šios savybės leidžia pagerinti jūsų svetainės našumą, pakeliant ją į visiškai naują lygį. Toks požiūris ilgainiui padidina srautą ir padidina jūsų projekto funkcionalumą.
 • Lankstumas. Kompanija sėkmingai integruojasi su keliomis išorinėmis paslaugomis, programomis ir priedais, kurie daro teigiamą poveikį bendram svetainės veikimui. Jūs turite pasirinkti tas paslaugas, kurios prisidės prie jūsų verslo populiarumo ir skatinimo.

„Bluehost“ kainų politika yra labiau prieinama nei visiems. Sistema siūlo dviejų rūšių abonementus, iš kurių pigiausias kainuoja tik 2,95 USD / mėn. Šis planas suteikia daug privalumų, įskaitant neribotą pralaidumą, SSL ryšio funkciją, kelis įprastus „WordPress“ naujinius ir dar daugiau.

Išbandykite „Bluehost Now“

„Weebly“ – bendras „Square, Inc“ internetinių svetainių kūrėjas.

„Weebly“ - „Square, Inc.“ įprastas svetainių kūrėjas

„Weebly“ – patikimas svetainių kūrėjas, naudojamas kurti ir pritaikyti patrauklias ir visas galimybes turinčias svetaines. Svetainių kūrėjas buvo įkurtas 2006 m. Ir sulaukė daugiau nei 50 milijonų vartotojų populiarumo visame pasaulyje.

Nuo šiol interneto svetainių kūrėją dažniausiai renkasi vartotojai, ketinantys kurti internetines parduotuves nuo mažų iki didelių, tačiau ji vis tiek gali būti naudojama pradedant kitokio pobūdžio projektus asmeniniam ir verslo pritaikymui. Be stulbinančios el. Prekybos funkcijų, „Weebly“ taip pat žinomas dėl savo plačių tinklaraščių rašymo, vaizdų redagavimo ir integravimo galimybių. Jei jus domina darbas su „Weebly“, pasižiūrėkite į jo išskirtines savybes dabar:

 • Plačios integracijos parinktys. „Weebly“ yra su daugybe integruotų valdiklių ir programų, kurias galite pasirinkti savo projektams. Tai apima daugialypės terpės failus, žemėlapius, skaidrių demonstraciją, vaizdų kolekcijas, paieškos laukelius ir kas ne. Savo ruožtu funkcija „Įterpti kodą“ leidžia pridėti reikiamą kiekį elementų į savo puslapį, kad jis būtų unikalus. Tinklalapių kūrėjas papildomai teikia pažangių funkcijų rinkinį, kuris ją išskiria iš minios.
 • e-komercija. Kaip minėta aukščiau, „Weebly“ dabar daugiausia dėmesio skiria e-komercijai. Svetainių kūrėjas apima kelias taikymo verslui funkcijas, kurios daro didelę įtaką jūsų internetinės parduotuvės našumui. Taigi, joje yra integruotas pirkinių krepšelis, saugaus mokėjimo ir siuntimo parinktys, plačios produktų valdymo priemonės, patogi ir naudinga paieškos filtrų parinktis, išskirtiniai pasiūlymai ir pagalba klientams, CSV produktų importas / eksportas, patogios mobiliosios programos ir kas ne.
 • Dienoraščiai. „Weebly“ beveik visuomet leidžia prisijungti ir valdyti išsamų tinklaraštį prie savo projekto. Ką galite padaryti, kad pradėtumėte savo internetinį dienoraštį, yra įrašų pridėjimas, atnaujinimas ir planavimas, kiekvienos žinutės priskyrimas socialinės žiniasklaidos bendrinimo galimybėms, tinkamos komentavimo sistemos parinkimas, poraščių ir antraščių pritaikymas kiekvienam pridėtam įrašui, straipsnių metažymų parinkimas ir kas ne. . Sistema taip pat siūlo tinklaraščių šablonų rinkinį, kuris taip pat yra nemokamas ir pritaikomas.
 • „Weebly“ reklamos įrankis. Įrankis buvo pristatytas ne taip seniai, tačiau jis atskleidžia keletą sistemos vartotojų el. Pašto rinkodaros galimybių. Kartu pateikiami paruošti įvairių tipų el. Pašto dizainų rinkiniai (reklaminiai biuleteniai, biuleteniai, renginių ir produktų pristatymai ir kt.) ir automatiškai sukuria pranešimus, susijusius su vartotojo veikla. El. Pašto rinkodaros kampanijos, organizuotos ir vykdomos naudojant šią priemonę, yra veiksmingos ir profesionalios. „Weebly Promote“ taip pat siūlo patogų el. Pašto nutempimo konstruktorių, daugybę techninės pagalbos įrankių, kontaktų segmentavimo parinkčių ir dar daugiau.

„Weebly“ taip pat išsiskiria iš minios dėl savo įvairiapusės, tačiau prieinamos kainos nustatymo politikos. Svetainių kūrėjas siūlo kelių rūšių prenumeratas, įskaitant nemokamą niekada nesibaigiantį planą, kuris leidžia išbandyti visą sistemos funkcijų rinkinį. Mokamų planų kaina prasideda nuo 4 USD / mėn. Ir auga atsižvelgiant į savybes / sąlygas, įtrauktas į mokamą abonementą.

Išbandykite „Weebly“ nemokamai

„Squarespace“ – „viskas viename“ svetainių kūrėjas

„Squarespace“ - „viskas viename“ svetainių kūrėjas

„Squarespace“ – vienas iš populiariausių ir atpažįstamiausių „pasidaryk pats“ interneto svetainių kūrėjų, daugiausia orientuotas į kūrybininkų ir verslininkų poreikius. Sistema leidžia pradėti įvairių tipų projektus, tačiau ji ypač gerai tinka portfeliams, tinklaraščiams ir mažoms skaitmeninėms internetinėms parduotuvėms. Svarbu tai, kad visos svetainės, sukurtos naudojant „Squarespace“, turi patrauklų dizainą ir puikias funkcijas, nors pradedantiesiems šią sistemą nėra taip lengva įvaldyti. Pažvelkite į keletą įspūdingiausių „Squarespace“ funkcijų dabar:

 • WYSIWYG redaktorius. Kaip „WYSIWYG“ svetainių kūrėjas, „Squarespace“ leidžia jums valdyti visą svetainių kūrimo procesą. Tačiau turėtumėte atsiminti, kad visi jūsų atlikti pakeitimai išsaugomi automatiškai, todėl peržiūros parinktis nepasiekiama. Tai reiškia, kad galutinio rezultato nematysite, kol nebus paskelbta svetainė. Atitinkamai, jūsų svetainės lankytojai tai matys kartu su klaidomis ir klaidomis, kurias galite netyčia padaryti.
 • Reaguojantys šablonai. Erdvės kvadratų šablonai visiškai reaguoja ir pasižymi aukšta kokybe, nors dizainų kolekcija nėra tokia plati, palyginti su kitomis populiariomis paslaugomis. Tinklalapių kūrėjas pateikia patogų „drag and drop“ redaktorių, kuris leidžia lengvai išsirinkti ir susitvarkyti reikiamus svetainės elementus. Platforma siūlo profesionalius šablonus, kurie puikiai tinka kuriant skaitmenines internetines parduotuves, aplankus, tinklaraščius, kavinių ir restoranų svetaines, vestuvių svetaines ir kitus panašius projektus..
 • Portfelio projektavimo dėmesys. „Squarespace“ turi savitą ir turtingą funkcijų rinkinį, kuris apima vyraujantį vartotojų portfelio kūrimo poreikių kiekį. Sistema aprūpinta viršelio kūrimo priemone, HTML / CSS redagavimo parinktimis, skaitmeninių parduotuvių patikros puslapio redagavimo priemone, logotipu & Pavadinimo redagavimo įrankis. Tai taip pat siūlo patobulintą stiliaus rengyklę, leidžiančią pasirinkti įvairius puslapių stilius, kad atitiktų jūsų poreikius (tai apima titulinius puslapius, galerijas, tinklaraščių puslapius, rodyklių puslapius, tinklaraščių ir renginių puslapius, o kas ne). Kai tik pasirinksite reikiamą puslapio tipą, kiti puslapiai prie jo automatiškai prisitaikys.
 • e-komercija. Svetainių kūrėjas suteikia galimybę atidaryti ir valdyti internetines parduotuves, kurių funkcionalumas priklausys nuo pasirinkto plano. El. Prekybos funkciją teikia nemokamas SSL sertifikatas, integruotas pirkinių krepšelis, patrauklios produktų rodymo parinktys, vaizdo įrašų įdėjimo funkcija, išsamus produkto pristatymas ir aprašymas. Taip pat galite pridėti universalių produktų variantų, inicijuoti lojalumo programas, taip pat pritaikyti kainų ir gabenimo parinktis, atsižvelgiant į jūsų poreikius.
 • Dienoraščiai. Naudodami „Squarespace“ galite pradėti ir tvarkyti savo tinklaraštį, kad padidintumėte vartotojų įsitraukimą ir pasitenkinimo rodiklius. Tai, ką galite padaryti, tai publikuoti ir atnaujinti įrašus, įgalinti komentarus ir RSS tiekimus, pridėti geografinės padėties žymes, naudoti „iTunes“ žymėjimą, atnaujinti tinklaraščių parinktį ir dar daugiau.

„Squarespace“ yra patikimas debesų svetainių kūrėjas, kuris puikiai tinka kuriant portfelius, mažas ir vidutinio dydžio elektroninės komercijos svetaines, taip pat verslo projektus. Svetainės kūrėjas nesiūlo jokių nemokamų planų, tačiau jis leidžia patikrinti sistemos funkcionalumą per 14 dienų nemokamą bandomąją versiją. Mokamos prenumeratos kaina prasideda nuo 12 USD / mėn., Tai yra gana geras pasirinkimas kiekvienam vartotojui, besidominčiam tolesne sistemos taikymu.

Išbandykite „Squarespace“ nemokamai

Siuvėjų prekės ženklai – populiari svetainių kūrimo įmonė

Siuvėjų prekės ženklai - populiari svetainių kūrimo įmonė

„Siuvėjų prekių ženklai“ – populiari interneto svetainių kūrimo įmonė, kurios pagrindinė misija yra padėti įmonėms supaprastinti prekės ženklo kūrimo procesus. Sistema užtikrina aukščiausios klasės prekės ženklą ir dizainą jūsų verslui, kad jis išsiskirtų iš minios. „Siuvėjų prekių ženklų“ veiklą skatina dirbtinis intelektas, kuris prisideda prie jūsų projekto vykdymo ir unikalaus prekės ženklo identiteto. Žemiau pateikiami labiausiai išsiskiriantys bendrovės akcentai, išskiriantys iš minios:

 • Logotipų kūrėjas. Platforma leidžia sukurti unikalius jūsų verslo logotipus, kad jis klestėtų ir atskleistų jūsų įmonės identitetą. Paslauga siūlo daugybę logotipų kūrimo įrankių, kuriuos galite įsigyti. Galite pasirinkti reikiamus elementus, kad sukurtumėte logotipą, kuris atitiks jūsų reikalavimus. Visas logotipo kūrimo procesas yra lengvas, greitas ir patogus net pradedantiesiems. Tai paaiškinama integruotu AO algoritmu, kuris atlieka visą darbą už jus.
 • Socialinio valdymo galimybės. Platforma turi visiškai integruotą socialinio valdymo platformą, kuri suteikia galimybę dalintis su projektu susijusiu turiniu ir publikuoti straipsnius socialiniuose tinkluose.
 • Siuvėjų skelbimai. Ši paslauga yra žinoma dėl integruotos „Tailor Ads“ platformos, leidžiančios kurti ir pridėti momentinius skelbimus, kurie pateikiami skirtingais variantais, kad atitiktų vartotojų reikalavimus ir poreikius..
 • Prekės ženklo kūrimo įrankių rinkinys. „Siuvėjų prekių ženklai“ suteikia prieigą prie pažangių verslo prekės ženklo kūrimo priemonių rinkinio, kurie yra sukurti atsižvelgiant į jūsų įmonės specializaciją ir reklamos poreikius. Priemonės yra lengvai pritaikomos. Tai reiškia, kad jūs galite naudoti savo vizitinių kortelių idėjas ar EPS failus norėdami sukurti išskirtinį svetainės dizainą, kuris atitiks jūsų verslo tinklalapio reikalavimus.

„Siuvėjų prekių ženklai“ yra profesionali prekės ženklo kūrimo ir interneto svetainių kūrimo įmonė, turinti platų integruotų įrankių ir funkcijų spektrą. Sistema neturi nemokamo plano, tačiau mokamos prenumeratos yra prieinamos. Pigiausio plano kaina prasideda nuo 9,99 USD / mėn. Tačiau jei mokate vienkartinę metinę išmoką, ji gali būti sumažinta iki 2,99 USD / mėn.

Išbandykite „Tailor“ prekės ženklus dabar

Apatinė eilutė

Tinklalapių kūrėjų pasirinkimas yra įvairus ir yra daugybė galimybių įvairioms nišoms. Tačiau vartotojams vis dar kyla problemų, kai reikia pasirinkti tinkamą interneto kūrimo įrankį. „Wix“, „Shopify“, „Squarespace“, „Weebly“, „Bluehost“, „Tailor Brands“ ir „WordPress CMS“ yra žinomiausios visame pasaulyje paslaugos, kurioms nereikia jokio pristatymo. Kiekvienas iš jų yra tam tikros nišos lyderis, nesvarbu, ar tai svetainių kūrėjas, ar prieglobos įmonė, ar CMS. Jei šiuo metu ieškote verto sprendimo bet kurioje iš šių nišų, šios platformos tikrai bus protinga investicija, kuri ilgainiui atsiperka.

Sukurkite svetainę nemokamai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map