Geriausios žiniatinklio prieglobos įmonės pasaulyje

Geriausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų apžvalgos


Patikimo žiniatinklio prieglobos suradimas yra pirmas žingsnis kuriant stiprią interneto svetainę. Jūsų misija yra rasti platformą, kurioje ne tik bus saugomi svetainės failai ir kuo greičiau pristatomi į lankytojų naršyklę, bet ir bus naudojami kai kurie papildomi tikslai, tokie kaip duomenų perdavimas, saugojimas ir domenų registracija, be rinkinio kitos savybės, kuriomis galima pasinaudoti.

Galite ieškoti pasidalinta arba debesies pagrindu prieglobos sprendimas arba tinkama platforma tam tikra CMS („WordPress“, Joomla, kt.). Pasirinkimas taip pat priklausys nuo jūsų biudžeto lūkesčių, svetainės struktūros, reikalingos saugyklos vietos ir kitų esminių kriterijų, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Apžvelgėme 10 geriausių žiniatinklio prieglobos įmonių pasaulyje:

 1. „Bluehost“ – geriausia 2020 m. Žiniatinklio prieglobos įmonė
 2. „HostPapa“ – Amerikos pirmaujanti žiniatinklio prieglobos įmonė
 3. „HostGator“ – pasaulinis prieglobos ir susijusių paslaugų teikėjas
 4. Skystas internetas – visiškai valdomas priegloba bet kokio dydžio verslui
 5. „SiteGround“ – apdovanojimus laimėjusi interneto prieglobos įmonė
 6. 1&1 IONOS – Vokietijoje įsikūrusi Europos prieglobos paslaugų teikėja
 7. „Hostinger“ – pigiausios interneto prieglobos paslaugos
 8. „iPage“ – įperkama interneto prieglobos įmonė nuo 1998 m
 9. „A2Hosting“ – viena iš sparčiausių žiniatinklio prieglobos vietų pasaulyje
 10. „GoDaddy“ – didžiausia domenų registracija + prieglobos įmonė

Peržiūrėjome 10 geriausių prieglobos paslaugų teikėjų, kurie gali būti tinkami atsižvelgiant į jūsų poreikius.

„Bluehost“ – geriausia 2020 m. Žiniatinklio prieglobos įmonė

„Bluehost“ - geriausia 2020 m. Žiniatinklio prieglobos įmonė

„Bluehost“ – yra geriausias prieglobos paslaugų teikėjas, kuris labiausiai mėgsta „WordPress“ svetaines, palyginti su kitomis paslaugomis. Komplekte yra į „WordPress“ orientuotų funkcijų rinkinys, palengvinantis sąrankos ir kitų operacijų atlikimą tiems, kurie renkasi vieną iš populiariausių CMS platformų. Nuo „ManageWP“ integracijos iki nepriekaištingo WP tinkinto valdymo skydelio – atidžiau pažvelkime į visas „Bluehost“ teikiamas funkcijas:

„Bluehost“ privalumai:

 • Mėlyna blykstė – visiškai nauja funkcija, padedanti naujokams pradėti nuo savo „WordPress“ svetainių. Jis buvo sukurtas kaip vidinis vadovas, skirtas parodyti pradedantiesiems, kaip dirbti tiek WP, tiek „Bluehost“ prietaisų skydelyje, kaip žengti pirmuosius žingsnius, nustatyti projektus ir tt. „Blue Flash“ suteikia galimybę lengvai susipažinti su pagrindinėmis svetainių tvarkymo problemomis ir išmokyti vartotojus dirbti naudodami „WordPress“ teisingame kelyje.
 • Individualizuotų svetainių kūrėjas – puikus sprendimas norintiems susikurti savo svetaines nuo nulio ir priglobti jas „Bluehost“ serveriuose kaip „viskas viename“ sprendimą. Platforma pateikiama su savo programų prekyvietėmis, siūlančiomis daugybę valdiklių ir įskiepių, elektroninės prekybos funkciją skaitmeninėms parduotuvėms, savarankiškai sukurtus SEO ir rinkodaros sprendimus, siekiant plėsti ir reklamuoti jūsų verslą internete..
 • Specialios WP specifinės savybės – Žiniatinklio prieglobos teikiama palaikomoji „ManageWP“ pagalba. Sistema leis jums nuo pat pradžių lengvai valdyti iki 5 skirtingų svetainių viename pagrindiniame plane. Pasirinktinis „WordPress“ valdymo skydelis yra lengvai naudojamas WP prietaisų skydas su pasirinktiniais meniu elementais ir skyriais.
 • Nemokamos parinktys ir priedai – „Bluehost“ siūlo daugybę nemokamų funkcijų. Be nemokamo domeno vardo, joje yra ir pačios platformos sukurtas nemokamas „drag and drop“ svetainių kūrėjas. Paslaugų teikėjas pateikia jums nemokamų scenarijų pasirinkimą. Jie apima socialinių tinklų scenarijus, adresų sąrašus, tinklaraščių skyrius, vaizdus ir galerijas, taip pat kitas galimybes tinkinti jūsų svetainę.
 • Spektaklis – nepaisant to, kad „Bluehost“ nesidalija savo duomenų centrų buvimo vieta, ji vis dar teikia funkciją, leidžiančią pagerinti svetainės veikimą. Be NGINX, kurie, atrodo, yra lengvesnė „Apache“ alternatyva, jie apima „WordPress“ svetainių VPS. KVM hipervizorius neleis kitiems vartotojams paveikti jūsų svetainės našumo, išskirdamas kai kuriuos specifinius aparatūros išteklius. Vidutinis puslapio įkėlimo greičio rezultatas yra 2,00 sekundės.

Prieglobos teikėjas turi serverių paketus, skirtus įvairiems poreikiams, ir svetainių savininkams bet kokio lygio, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar tam skirtas profesionalas.

„Bluehost“ minusai:

 • Aukštos atnaujinimo kainos.
 • Riboti svetainių perkėlimo pasiūlymai.

„Bluehost“ kaina: „Bluehost“ turi įvairių planų. Pagrindinis planas prasideda nuo 3,95 USD per mėnesį („SuperbWebsiteBuilders“ lankytojams – 2,95 USD / mėn) ir tinka mažoms ir vidutinėms svetainėms, kuriose keliami vidutiniai reikalavimai. Plius (4,96 USD per mėnesį), „Choice Plus“ (4,96 USD per mėnesį) ir „Pro Plans“ (12,69 USD) užtikrinsite neribotą apsilankymą svetainėje, be nemokamo SSL sertifikato. Jie abu yra tinkami sudėtingai elektroninei prekybai ir kitų tipų svetainėms, turinčioms sudėtingą struktūrą ir daugybę failų, įkelti. Taip pat yra VPS (nuo 17,28 USD iki 54,59 USD per mėnesį), „Cloud and Dedicated“nuo 72,78 iki 109,18 USD per mėnesį) pažangių svetainių sprendimai.

Išbandykite „Bluehost Now“

„HostPapa“ – Amerikos pirmaujanti žiniatinklio prieglobos įmonė

„HostPapa“ - Amerikos pirmaujanti žiniatinklio prieglobos įmonė

„HostPapa“ – vienas patikimiausių ir atpažįstamiausių Amerikos prieglobos paslaugų teikėjų. Naudotojai gali ne tik talpinti svetaines, bet ir kurti įvairius projektus nuo nulio, diegti ir pardavinėti naudodami reklamos įrankius, skirtus įmonėms ir privatiems asmenims. Sistema aprūpinta intuityviu „cPanel“, tinkintu „drag-and-drop“ svetainių kūrėju pradedantiesiems ir el. Pašto rinkodaros paketu. Pagrindinės prieglobos funkcijos yra:

 • 100% suderinamumas – „HostPapa“ galima naudoti su visomis pagrindinėmis CMS platformomis, įskaitant „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“ ir kt. Ši funkcija užtikrina lankstesnį ir lengvesnį naudojimąsi sklandžia interneto svetainių integracija, automatinėmis sistemos atsarginėmis kopijomis ir atnaujinimais.
 • Nemokamas domenas – kiekviename prieglobos plane yra nemokamas vienerių metų domenas, nepaisant kainos. Nesvarbu, ar užsisakote pagrindinį planą, kuriame yra tik įėjimo funkcijos, ar įsigyjate pilną e-komercijos paketą, vis tiek gausite nemokamą domeną.
 • Kelios interneto svetainės – „HostPapa“ suteikia pakankamai išteklių kelioms svetainėms talpinti pagal vieną planą. Net įėjimo prenumerata leidžia vienu metu laikyti iki 2 projektų už bazinę kainą.
 • Solidus atlikimas – vartotojai gali tikėtis pakankamai aukšto veikimo lygio, kuris šiuo metu yra 99,98%. Puslapio įkėlimo greitis yra 795 ms, o tai vis tiek viršija pramonės standartus.
 • Saugumas – Be pagrindinių anti-spam ir DDoS prevencijos priemonių, sistema aprūpinta Panda Cloud integracija. Be to, vartotojai gali gauti naudos iš skirtų IP adresų, integruoto SSL sertifikato ir dar daugiau.
 • 24/7 palaikymas – platforma siūlo kelis būdus susisiekti, įskaitant tiesioginį palaikymą per tiesioginius pokalbius ar telefoną. Pagalbos centre yra keli straipsniai, vadovėliai ir vaizdo įrašų vadovai, kuriuose aptariamos visos galimos problemos. Be to, „HostPapa“ ekspertų komanda yra pasirengusi padėti ranką konfigūruodama skaitmeninę parduotuvę ar spręsdama technines problemas.
 • Papildomos savybės – vartotojai gali tikėtis nemokamo svetainių perkėlimo ar domenų perkėlimo. Be to, sistema siūlo el. Pašto rinkodaros įrankius jūsų verslui plėsti. Jei jums reikia sukurti svetainę iš pagrindų, eikite į pasirinktinių svetainių kūrėją.

„HostPapa“ trūkumai:

 • Atnaujinimo kaina gali būti dvigubai didesnė.
 • Kai kurios saugos funkcijos galimos tik „Pro“ planuose.

HostPapa kaina: Norėdami tiesiogiai naudotis svetaine, vartotojai gali pasirinkti „Starter“, „Business“ arba „Business Pro“ planus, kurie kainuoja atitinkamai 3,95 USD ir 12,95 USD per mėnesį. Jei jums reikia daugiau išteklių, VPS talpinimas gali būti geras pasirinkimas, nors „Diamond“ plano kaina gali išaugti iki 299,49 USD. Skaitmeninės parduotuvės priegloba „HostPapa“ kainuos nuo 19,99 iki 139,99 USD per mėnesį.

Taip pat žiūrėkite: „HostPapa“ peržiūra.

Išbandykite „HostPapa“ dabar

„HostGator“ – pasaulinis prieglobos ir susijusių paslaugų teikėjas

„HostGator“ - pasaulinis prieglobos ir susijusių paslaugų teikėjas

„HostGator“ – tai debesys paremtas priegloba, kuris yra pagrindinis pranašumas, palyginti su bendro prieglobos paslaugų teikėjais. „Cloud hostingas“ reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl perkrautų serverių ar našumo greičio. „HostGator“ siūlo puikų darbo laiką, be išplėstinio klientų palaikymo, mastelio, prieinamų planų ir papildomų išteklių, prieinamų visą parą.

„HostGator“ pranašumai:

 • Didelis greitis – nors yra debesų prieglobos sprendimas, „HostGator“ gali pasigirti „A +“ greičio bandymu, kurį atlieka „Bitcatcha“. Tai taip pat pasirodė gerai JAV regionuose.
 • Puikus Uptime – „HostGator“ pristato patikimą prieglobos paslaugą, kurios veikimo laikas yra 99,9%. Tai yra vienas aukščiausių stebėjimo įvertinimų tarp visų žiniatinklio prieglobos įmonių.
 • Sauga ir atnaujinimai – pagrindinis kompiuteris pasirūpins visais reikiamais sistemos atnaujinimais automatiškai. Jame yra pažangi kenkėjiškų programų aptikimo sistema, kuri greitai nustatys ir pašalins menkiausią problemą.
 • Lankstumas – mastelio keitimas yra puiki „HostGator“ savybė. Kai jūsų svetainė pradės jausti srautą, galite lengvai perjungti planus ir iškart gauti papildomų išteklių neprarasdami srauto.
 • Lengvas naudojimas – skirtingai nuo daugelio kitų kompiuterių, siūlančių pasenusius „cPanels“, „HostGator“ pristato savo puikų prietaisų skydelį, kurį lengva valdyti. Vartotojai gali pasirinkti iš įvairių patarimų ir lengvatų, kad galėtų stebėti pagrindinius svetainės matavimus ir kitus duomenis iš scenos.
 • „Gator“ internetinių svetainių kūrėjas – paprastas internetinių svetainių kūrimo įrankis pradedantiesiems su pritaikyta programų rinka, sklandus integravimas su trečiųjų šalių paslaugomis ir mokėjimo galimybėmis (pvz., „PayPal“ arba „SoundCloud“), e-komercijos, SEO ir internetinių dienoraščių funkcijas, kad būtų galima pradėti augančią internetinę veiklą.
 • 30 dienų grąžinimas – įmonė siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją tuo atveju, jei esate nepatenkinti teikiamomis paslaugomis.

Gana nebrangus žiniatinklio prieglobos sprendimas, pasižymintis pakankamai gerais našumais, be savo pasirinktinių svetainių kūrimo priemonės, saugumo meniu ir bendrojo hostingo lankstumo.

„HostGator“ trūkumai:

 • Begalinis pasipiktinimas.
 • Ribotas saugojimas.
 • Nėra nemokamo domeno.

„HostGator“ kaina: prieglobos paslauga yra palyginti pigesnė, palyginti su kitomis debesijos pagrindu teikiamomis prieglobos paslaugų teikėjomis. Pagrindinis („Hatching Cloud“) planas prasideda nuo 2,75 USD. Jei jums reikia išradingesnio sprendimo, galite pereiti prie „Baby“ ar „Business Cloud“ planų, kainuojančių atitinkamai 3,95 ir 5,95 USD.

Išbandykite „HostGator“ dabar

Skystas internetas – visiškai valdomas priegloba bet kokio dydžio verslui

Skystas internetas - visiškai valdomas priegloba bet kokio dydžio verslui

Skystas internetas – patikimas prieglobos paslaugų teikėjas, turintis daugiau nei 20 metų istoriją. Didelės serverio spartos ir bendrų rezultatų dėka, įmonė, įsteigta 1997 m., Užsitikrino savo vardą. Be visiškai valdomų serverių sprendimų, tai žada 100 proc. Vartotojai gali tikėtis galingo palaikymo, įvairių paketų, skirtų privatiems asmenims ir įmonėms, ir kai kurių kitų funkcijų.

Pažvelkite į kai kuriuos iš jų:

 • „Sync Pro“ kelioms svetainėms tvarkyti – „Sync Pro“ yra pasirinktinis valdymo skydelis, užtikrinantis paprastą naudojimą. Ši savybė yra gyvybiškai svarbi, nes kiekvienas „Liquid Web“ planas yra skirtas valdyti kelias svetaines tuo pačiu metu. Pavyzdžiui, pigiausias planas palaiko iki 10 svetainių, o pažangūs paketai leidžia vartotojams vienu metu talpinti iki 50 svetainių (Agentūros planas).
 • Aukščiausios klasės serverių paketai – platforma siūlo kelių tipų aukšto lygio išteklių prieglobą. Jie apima specialų debesies VPS ir WP optimizuotus serverių sprendimus. Vartotojai taip pat gali pasirinkti atskirą „WooCommere“ planą, serverių grupę.
 • Patobulintos greičio technologijos – „Liquid Web“ naudoja skirtingas technologijas, kad padidintų svetainės greitį. Tai apima automatinį vaizdų glaudinimą, nereikalaujant proceso rankiniu būdu, naudojant vakarėlius ar mokamas paslaugas. Be to, platforma naudoja SSD, o ne HDD standžiojo disko diskus. Taip pat turėtume paminėti „Ngnix“ integraciją ir PHP 7 versijos palaikymą.
 • WP optimizuoti serveriai – sistema teikia galingą „WordPress“ sukurtų svetainių prieglobą. Tai užtikrina greitesnį greitį, automatinius sistemos atnaujinimus, failų atsargines kopijas, paprastą integraciją su CMS, atskirą „WooCommerce“ planą ir kt..

Skystieji interneto trūkumai:

 • Nuo pat pradžių svetainė yra gana sudėtinga. Gali būti sunku rasti ieškomą pasiūlymą.
 • Nėra bendro prieglobos.
 • Žinių bazė galėtų būti geriau organizuota.
 • Įėjimo planai yra per brangūs.

Skysto interneto kaina: kaina priklauso nuo jūsų ieškomų galimybių ir projekto sudėtingumo. Pavyzdžiui, keturi pagrindiniai VPS planai kainuoja 15, 25, 45 ir 95 USD per mėnesį. Pagrindinis skirtumas yra GB tūris ir centrinių procesorių skaičius. Keletas išradingesnių pasiūlymų yra dedikuotas serveris, kainuojantis 99 USD per mėnesį, valdomas „WooCommerce“ nuo 19 USD / mėn. Ir kiti reikliausių projektų planai, kainuojantys iki 1127 USD už patobulintą našumą..

Išbandykite „Liquid Web Now“

„SiteGround“ – apdovanojimus laimėjusi interneto prieglobos įmonė

„SiteGround“ - apdovanojimus laimėjusi interneto prieglobos įmonė

„SiteGround“ – yra populiarus žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, turintis daugiau nei 14 metų patirtį. Bendrovė valdo daugiau nei 2 000 000 domenų vardų ir siūlo išplėstą funkcijų rinkinį, be puikių veikimo laiko, skaitmeninio saugumo priemonių, plataus pasirinkimo planų ir dar daugiau. Tai bus gera įvairių tipų svetainėms, nuo mažo tinklaraščio iki a didžiulis e-komercijos projektas turinčios sudėtingą struktūrą. Vartotojai gali pasirinkti iš „Linux“ pagrindu sukurto bendro serverio sprendimo arba „debesies“ prieglobos.

„SiteGround“ privalumai:

 • Našumas ir saugumas – „SiteGround“ naudoja savo sukurtus serverių sprendimus, kad užtikrintų stabilų svetainės veikimą nepaisant srauto. Bendrovė turi duomenų centrus, esančius įvairiose pasaulio vietose. Tai reiškia didesnį puslapio greitį ir failų pristatymą vartotojams iš skirtingų šalių. Puslapio įkėlimo laikas yra 714 ms, o vidutinis veiksnumo procentas yra 99,99%.
 • Puikus funkcijų rinkinys – „SiteGround“ pateikiama su išplėstine funkcijų sąrašo forma, nemokama interneto perkėlimu ir SSL saugumu neribotiems el. Laiškams ir savo nemokamam internetinių svetainių kūrėjui. Jis teikia serverio sprendimą, daugiausia dėmesio skirdamas kai kurioms pagrindinėms CMS platformoms, tokioms kaip „WordPress“ ir „Joomla“. Sistema pasirūpins jūsų papildinių atnaujinimais, svetainės įkėlimo greičiu ir bendru našumu.
 • Integracijos galimybės – „SiteGround“ pasirodė esanti lanksti prieglobos paslauga. Jei integruosite „CloudFare“ kompaktinį diską, pagerės našumas ir svetainės saugumas.
 • el. prekybos funkcijos – Dėl perpardavėjo serverio parinkčių platformos palieka erdvės ieškantiems platesnių elektroninės prekybos galimybių. Be to, platforma teikia 18 skirtingų el. Prekybos programų, iš kurių galima pasirinkti, nereikia perkrauti savo svetainės keliomis trečiųjų šalių programomis..
 • Nemokama „WordPress“ svetainės migracija – sistema siūlo paprastą WP svetainių perkėlimą. Viskas, ko jums reikia, tai įsijungti ir įdiegti „WordPress Migrate“ papildinį. Sistema sugeneruos raktą, kuris pradės perkėlimo procesą, kad jūsų svetainė būtų perkelta į naują „SiteGround“ paskyrą.
 • Nemokami svetainių kūrimo įrankiai – puikus pasirinkimas norintiems sukurti naują svetainę nuo nulio. Vartotojai turės visišką prieigą prie visų „Weebly“ svetainių kūrimo priemonių funkcijų, taip pat galimybę sklandžiai integruoti „WordPress CMS“..
 • Patobulintas komandinis darbas – „SiteGround“ pakuotėje yra krūva bendradarbiavimo įrankių. Vartotojai gali priskirti vaidmenis, suteikti prieigos teises trečiųjų šalių vartotojams, pristatyti paruoštą svetainę jūsų klientams, sudaryti vartotojo abonementų, klientų sąrašus ir pan. Puiki galimybė perpardavėjams..

Platforma yra patikimas prieglobos paslaugų teikėjas, turintis visas būtinas pakuotės funkcijas, kad galėtumėte pradėti. Tačiau turėtumėte atsižvelgti į keletą nedidelių jo trūkumų.

„SiteGround Cons“:

 • Jokių planų su neribota duomenų saugykla.
 • Atnaujinimo kaina yra 3 ir kartais net 4 kartus didesnė nei pradinė kaina.
 • Ribotas funkcijų rinkinys.

„SiteGround“ išlaidos: pradinis planas jums kainuos nuo 3,95 USD iki 6,85 USD už „GrowBig“ ir „GoGeek“ keptuves per mėnesį už bendrą prieglobą. Bendrovė taip pat optimizavo WP prieglobos sprendimą tokiomis pačiomis kainomis, o „Cloud Hosting“ svyruoja nuo 64 USD iki 192 USD per mėnesį.

Taip pat žiūrėkite: „SiteGround“ apžvalga.

Išbandykite „SiteGround“ dabar

1&1 IONOS – Vokietijoje įsikūrusi Europos prieglobos paslaugų teikėja

1 ir 1 „IONOS“ - Vokietijoje įsikūrusi Europos prieglobos paslaugų teikėja

1&1 IONOS – yra didžiausia prieglobos paslaugų teikėja Europoje, galinti pasigirti daugiau nei 30 metų patirtimi ir kurios pagrindinė būstinė yra Vokietijoje. Ši paslauga skirta daugiau nei 8 milijonams vartotojų visame pasaulyje ir suteikia daugiau nei 12 milijonų domenų. Vietiniai serveriai yra visame pasaulyje, užtikrinantys išskirtinį saugumą ir našumą. Priimančiojoje programoje yra keletas pažangių funkcijų, skirtų profesionaliam prieglobai teikti svetainių savininkams. Tarp funkcijų, išskiriančių sistemą iš minios, pirmiausia reikėtų paminėti šias:

1&1 „IONOS“ privalumai:

 • Dviejų platformų technologija – Prieglobos paslaugų teikėjas siūlo patikimą dvigubą technologiją, leidžiančią laikyti saugyklas ir interneto serverius toje pačioje platformoje. Šis požiūris prisideda prie geresnio svetainės įkėlimo laiko ir išskirtinių rezultatų.
 • DDoS apsauga – Išplėstinė DDoS apsauga apsaugo jūsų svetainę nuo kenkėjiškų programų, įsilaužimų išpuolių ir apgaulingų veiksmų.
 • Išplėstinė saugumo priemonė – Sistema aprūpinta patobulinta „SiteLock“ apsauga nuo kenkėjiškų programų ir „Wildcart“ SSL sertifikavimu.
 • Asmeninis konsultantas – Platforma siūlo plačias klientų palaikymo galimybes, įskaitant asmeninio konsultanto pagalbą. Jūs turite nuspręsti, kada susisiekti su padėjėju, kad išspręstų su sistema susijusias problemas.
 • Svetainių kūrimo priemonė – 1 funkcijos&1 „IONOS“ neapsiriboja tik priegloba, nes sistema taip pat suteikia galimybę paleisti ir valdyti tinkamas svetaines. Komplektuojama su WYSIWYG redaktoriumi, profesionaliais iš anksto sukurtais šablonais, nemokamu domeno ryšiu ir dizaino pritaikymo galimybėmis, kurių reikia norint sukurti vertą svetainę.

Geras pasirinkimas ieškantiems gero našumo ir svetainės greičio. Platformoje pateikiami įperkami planai pradėti, o augantys projektai gali ieškoti geresnio varianto.

1&1 „IONOS“ trūkumai:

 • Sudėtingas nustatymo procesas.
 • Žemas žemas vartotojo patirties lygis.
 • Bendras pasirodymas galėtų būti geresnis.

1&1 IONOS kaina: 1&1 „IONOS“ siūlo tris planus. Plano kaina prasideda nuo 1 USD per mėnesį per 12 mėnesių, o pasibaigus – 14 USD per mėnesį.

Taip pat žiūrėkite: 1&1 „IONOS“ apžvalga.

Pabandykite 1&1 „IONOS“ dabar

„Hostinger“ – pigiausios interneto prieglobos paslaugos

„Hostinger“ - pigiausios interneto prieglobos paslaugos

„Hostinger“ – yra žiniatinklio priegloba, teikianti geros kokybės serverio sprendimus, supakuotus su įvairiomis funkcijomis, nepaisant žemos planinės kainos. Nors daugumą šių funkcijų galima įsigyti tik naudojant „premium“ planus, svetainių savininkai vis dar vertins puikų „cPanel“ tipo prietaisų skydelį, nemokamą internetinių svetainių kūrėją, be kitų puikių priedų, funkcijų už ne tik priimtiną kainą..

„Hostinger“ privalumai:

 • Greitas puslapio įkėlimas ir Uptime – Daugeliu atvejų „Hostinger“ veikia gerai, kai reikia naudoti. Vidutinis tarifas yra 99,98%, kuris atrodo gana gerai, nors jis gali sumažėti iki 99,88%, ypač sezono metu. Kalbant apie puslapio įkėlimo laiką, vidutinis greičio lygis 2018 m. Buvo 385 ms.
 • Pinigų gražinimo garantija – paprastai debesijos serveriai, skirtingai nei bendrojo prieglobos paslaugų teikėjai, nesiūlo nemokamos bandomosios versijos. Tačiau „Hostinger“ gali pasigirti 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, kuri iš tikrųjų yra tokia pati kaip nemokama bandomoji galimybė. Bendrovė leidžia jums pasirinkti įvairias mokėjimo galimybes, pradedant nuo pagrindinių emitentų tradicinių debeto / kredito kortelių ir baigiant „PayPal“, „Bitcoin“ ir kt..
 • Nemokamas domenų ir svetainių kūrėjas – nors „Hostinger“ labiau teikia prieglobos paslaugas, ji vis dar turi savo solidžią svetainių kūrimo priemonę, kuria gali laisvai naudotis. Ji negali pasigirti tomis pačiomis funkcijomis kaip ir profesionalios „SaaS“ platformos. Tačiau jame pateikiami puikūs šablonai įvairių tipų svetainėms, kuriuos lengva valdyti ir pritaikyti. „Premium“ ir Verslo planai taip pat leidžia naudotis nemokamu domenu.
 • Išskirtinis „hPanel“ – platforma gaunama su unikalia pritaikyta informacijos suvestine, sukurta atsižvelgiant į daugiau nei dešimtmetį trunkančius vartotojų atsiliepimus ir klientų patirtį. Vartotojai turės visus elementus vienoje vietoje su aiškia įrankių komplekto struktūra ir visus elementus priešais akis. „HPanel“ palengvino svetainės valdymą.
 • WP optimizuotas priegloba – gera savybė WP svetainių savininkams, kuriems reikalingas maksimalus saugojimas ir greitesnės užklausos. Parinktis pateikiama su patobulintais SEO parametrais turinio reklamai ir geresniam konvertavimui.

Geras priegloba tiems, kurie yra pasirengę įsigyti priemokų planus. Priešingu atveju jūs negalėsite visapusiškai išnaudoti visas jo funkcijas.

„Hostinger“ minusai:

 • Ribotas įvažiavimo planas.
 • Turtingas funkcijų rinkinys galimas tik aukščiausios kokybės pakuotėse.
 • Nėra nemokamo SSL ir atsarginių kopijų.

Hostinger kaina: dabar mes atėjome į skaniausią recenziją. Pagrindinis vieno bendro serverio planas prasideda nuo 0,99 USD! Tai apima 100 GB pralaidumą vienai svetainei su viena el. Pašto paskyra. „Premium“ bendrojo prieglobos planas prasideda nuo 2,59 USD per mėnesį, be neribotų svetainių, el. Pašto paskyrų ir pralaidumo, kartu su savaitinėmis atsarginėmis kopijomis. Verslo bendro naudojimo priegloba teikia neribotas funkcijas ir galimybes kaip „viskas viename“ paketą tik už 4,49 USD per mėnesį. Platforma taip pat siūlo savo debesų prieglobos sprendimą, kurio kaina nuo 9,99 USD, be VPS nuo 3,29 USD per mėnesį.

Taip pat žiūrėkite: „Hostinger“ apžvalga.

Išbandykite „Hostinger“ dabar

„iPage“ – įperkama interneto prieglobos įmonė nuo 1998 m

„iPage“ - įperkama interneto prieglobos įmonė nuo 1998 m

„iPage“ – tai 1998 m. Pradėta naudoti prieglobos platforma. Ji gali pasigirti dešimtmečių prieglobos paslaugų teikimo patirtimi. Jis teigia, kad yra vienas greičiausių bendro serverio prieglobos sprendimų, be prieinamų kainų ir neribotų funkcijų viename prieinamame plane. Bendrovė gali pasigirti dviem duomenų mainų centrais ir valdyti daugiau nei 1 milijoną domenų vardų visame pasaulyje.

„iPage“ privalumai:

 • Našumas ir patikimumas – veiksnumo koeficientas yra 99,94. Iš hostingo teikėjo, turinčio ilgametę patirtį, galite tikėtis šiek tiek daugiau. Kita vertus, 5 valandos prastovos per metus neatrodo didžiulė problema.
 • Kelios funkcijos – skirtingai nuo daugelio kitų prieglobos paslaugų teikėjų, „iPage“ visiems svetainių savininkams siūlo vieną planą. Plane pateikiamas rinkinys funkcijų, įskaitant neribotą vietos saugykloje, lengvai naudojamą valdymo pultą, „vDeck“ prietaisų skydelį, padidintą svetainės saugumą, visą parą veikiančios kenkėjiškų programų stebėseną ir kt..
 • Nemokami neriboti domenai – „iPage“ siūlo nemokamą domeną. Be to, galite sujungti neribotus domenus į vieną sąskaitą. Tai gali būti naudinga, jei yra 2-3 domenai. O kas, jei vartotojas rinksis, pavyzdžiui, naudodamas 10–15 domenų vardus? Ar šeimininkas atliks užduotį??
 • Nemokama svetainių kūrimo priemonė – kalbant apie nemokamą svetainių kūrėją, tai leis jums sukurti paprastą mobiliesiems optimizuotą svetainę, kurioje būtų ne daugiau kaip 6 puslapiai.
 • Individualizuotų programų rinka – gaukite prieigą prie įvairių programų ir valdiklių, kad tinkintumėte savo svetainę. Čia turite įrankių, skirtų internetinei parduotuvei, profesionaliam portfolio ar tinklaraščiui paleisti, pridedant mokėjimo parinktis, kontaktines formas, nuotraukų galerijas ir kt.
 • el. prekybos funkcijos – prieglobos paslaugų teikėjas turi pasirinktų f įrankių, kad galėtų atidaryti skaitmeninę parduotuvę. Gausite intuityvią produktų valdymo sistemą, taip pat įrankius, skirtus pardavimų stebėjimui ar prekių reklamai.
 • Integruota „Analytics“ – prieglobos paskyroje jau yra įrankiai, skirti jūsų svetainės našumui analizuoti ir stebėti.

Geras pasirinkimas pradedantiesiems, kurie nenori išsiaiškinti kiekvieno plano pagal pralaidumą ar kitas technines problemas ar nežinomas savybes. Čia turime visiems vienodą serverio sprendimą už prieinamą kainą.

„iPage“ trūkumai:

 • Riboto plano pasirinkimas.
 • Nuolaidos tik ilgalaikiams abonentams.
 • Vidutinis našumas.
 • Upsells.

„iPage“ kaina: Kaip jau minėjome, „iPage“ yra su vienu visiems tinkančiu planu, kainuojančiu 2,99 USD per mėnesį. Be žiniatinklio kūrimo įrankių, klientų palaikymo ir el. Prekybos galimybių, jame yra pagrindinės funkcijos.

Taip pat žiūrėkite: „iPage“ apžvalga.

Išbandykite „iPage Now“

„A2Hosting“ – viena iš sparčiausių žiniatinklio prieglobos vietų pasaulyje

„A2Hosting“ - viena iš sparčiausių žiniatinklio prieglobos vietų pasaulyje

A2Namas – yra žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, kuris rinkoje buvo nuo 2001 m. Jis nėra toks populiarus kaip didžiausi pramonės pavadinimai. Tačiau jis, be abejo, turi keletą puikių savybių, susijusių su našumu, lankstumu ir saugumu. Prieglobos sprendimas gali būti naudojamas su pagrindinėmis CMS platformomis, taip pat su svetainių kūrėjais. Vartotojas gali tikėtis profesionalios pagalbos ištisą parą, be to, bet kuriuo metu grąžindamas lėšas, perkeldamas nemokamą svetainę ir dar daugiau.

A2Hosting privalumai:

 • Lankstumas – „A2Hosting“ siūlo kelis prieglobos sprendimus skirtingiems poreikiams patenkinti. Tarp jų yra bendras tinklaraštininkų ir mažų svetainių savininkų priegloba, sprendimas perpardavėjams, norintiems priglobti savo klientų projektus, VPS ir specialūs prieglobos paketai, skirti augančioms svetainėms ir projektams su intensyvesniais poreikiais.
 • Suderinamumas – sistema užtikrina sklandų integravimą į bet kurią iš galimų CMS platformų be techninių įgūdžių. Nesvarbu, ar planuojate kurti svetainę „Joomla“, „Magento“, „OpenCart“, „WordPress“ ar kitoje programoje, „A2Hosting“ veikia sklandžiai su kiekviena iš jų. Pvz., Į WP optimizuotą prieglobą pateikiami specialūs „turbo“ planai, kad jūsų svetainė būtų kuo greitesnė.
 • Nemokamas paskyros perkėlimas – vartotojai gali pasirinkti nemokamą svetainių perkėlimo pagalbą, norėdami perkelti esamą projektą iš vieno serverio į kitą, kurį palaiko „A2Hosting“. Priklausomai nuo pasirinkto paketo, vartotojai gali nemokamai perkelti nuo 1 iki 25.
 • Greitis ir našumas – Sistema teigia, kad dėl „Turbo Server“ sprendimų ji teikia 20X greitesnes paslaugas. Vidutinis puslapio greitis yra gana geras. Per pastaruosius keletą mėnesių sistema surinko 337 ms, nors 99,92% veikimo laikas galėtų būti šiek tiek geresnis. Jis turi serverius visame pasaulyje, kad pritartų jūsų projektą arčiau tikslinės auditorijos.
 • Nemokamos funkcijos – kiekviename plane yra nemokamas SSL, užtikrinantis lankytojų duomenų saugumą, be nemokamo SSH. Sumokėjus už planą, prieiga įjungiama automatiškai.

Prieglobos paslaugų teikėjas turi viską, ko gali prireikti, kad būtų galima atlikti daugelį užduočių ir paleisti patikimą interneto projektą. Kita vertus, jūs turite nepamiršti ir kai kurių jo trūkumų.

„A2“ nuomos minusai:

 • Neaiški kainų politika.
 • Sudėtingas nustatymas ir įlipimas.
 • reklama ir aukcionai.

A2Nuolaidos: prieš gilindamiesi į kainas, turėtume paminėti apie pinigų grąžinimo funkciją A2. Platforma garantuoja bet kokią pinigų grąžinimo politiką. Kitaip tariant, vartotojai gali laisvai reikalauti grąžinti pinigus be ribotų terminų. Kalbant apie plano išlaidas, vartotojai gali pasirinkti bendrą hostingą (pradedant nuo 2,69 USD / mėn), Perpardavėjo pasiūlymas (pradedant nuo 9,80 USD / mėn), VPS talpinimas (pradedant nuo 5,0 USD / mėn) ir dedikuoto serverio sprendimas (nuo 99,95 USD). Tolesnis atnaujinimas vartotojams kainuos nuo 17% iki 61%, išskyrus VPS paketą, kurio kaina yra fiksuota.

Išbandykite „A2Hosting Now“

„GoDaddy“ – didžiausia domenų registracija + prieglobos įmonė

„GoDaddy“ - didžiausia domenų registracija + prieglobos įmonė

„GoDaddy“ – viena populiariausių domenų registravimo paslaugų visame pasaulyje. Platforma taip pat yra žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėja, teikianti savo pažangiausio serverio sprendimus, tenkinančius įvairius poreikius. Bendrovė siūlo gana mažas įėjimo į kainą, be to, kad veiksmingas laikas (99,97%), pakankamai didelis greitis (517 ms), visą parą palaikantis klientų aptarnavimas ir daugybė kitų funkcijų.

Įrodyta, kad platforma yra patikima prieglobos paslaugų teikėja, nors ji ateina su begaliniais pardavimais, didelėmis atnaujinimo sąnaudomis ir pagrindinėse pradinėse pakuotėse esančių funkcijų trūkumu. Dėl šios priežasties „GoDaddy“ gali būti ne pats pigiausias sprendimas. Tačiau vartotojai vis dar vertina teikiamų funkcijų spektrą.

„GoDaddy“ profesionalai:

 • Puikus Uptime ir puslapio greitis – nepaisant to, kad „GoDaddy“ iš pradžių buvo pradėta naudoti kaip domenų registravimo paslauga, platforma rado galimybę pateikti patikimą bendrai naudojamą prieglobą su tinkamu veikimo laiku, kuri pagal naujausius testus šiuo metu yra 99,97%. Kalbant apie prastovą, „GoDaddy“ parodė maždaug 13 minučių per mėnesį, o tai iškelia platformą virš vidutinių konkurentų. Pakrovimo laikas per pastaruosius 12 mėnesių buvo apie 517 ms.
 • „WP“ priegloba – Sistema turi atskirą „WordPress“ prieglobos planą, kuriame yra paprastas „drag and drop“ puslapio redaktorius, be automatinių atsarginių kopijų darymo ir atnaujinimų, svetainės atkūrimas funkcionalus vienu paspaudimu ir tt.
 • Individualizuotų svetainių kūrėjas – sistema gali būti gera išeitis tiems, kurie ieško „viskas viename“ tinklalapio kūrimo sprendimo. Galite užregistruoti domeno vardą, taip pat sukurti ir priglobti naują svetainę vienoje vietoje. Programinė įranga yra gera pradedantiesiems, neturintiems techninių įgūdžių. Viskas, ko jums reikia, yra pasirinkti ir pritaikyti paruoštą šabloną, kad jis būtų pradėtas naudoti.
 • Programos ir sauga – Be automatinių atnaujinimų ir kasdienių atsarginių kopijų darymo, „GoDaddy“ naudoja pažangias technologijas, kad galėtų stebėti, aptikti ir užkirsti kelią DDoS atakoms. Be to, vartotojai gali visapusiškai naudotis daugiau nei 125 skirtingomis programomis, kuriomis galima naudotis vienu paspaudimu. Jie apima populiarias CMS, įskaitant „Drupal“ ar „Joomla“, taip pat kitą būtiną programinę įrangą.

Platforma gali pripažinti klientus visame pasaulyje. Tai parodė gerus rezultatus, nors vis dar reikia atsižvelgti į kai kuriuos prastus dalykus.

„GoDaddy“ trūkumai:

 • Riboti atvykimo planai.
 • Didelės atnaujinimo išlaidos.
 • Erzinantis auklėjimas.

„GoDaddy“ kaina: iš pradžių platforma siūlo tris pagrindinius planus, apimančius „Economy“, „Deluxe“ ir „Ultimate“ paketus, kainuojančius atitinkamai 2,49 USD, 4,99 USD ir 7,99 USD. Kaina atrodo labai prieinama, kol būtinas atnaujinimas. Čia ir toliau turėsite mokėti apie 60% didesnes kainas, kad galėtumėte toliau naudotis priegloba. Visi planai yra prieinami tiek „Linux“, tiek „Windows“ vartotojams su nedideliu skirtumu. „Linux“ planai taip pat pateikiami kartu su verslo paketu, sukurtu pažangiems e-komercijos projektams. Pirmą mėnesį jis kainuoja 20,99 USD, o atnaujinimo mėnesinė kaina – 29,99 USD.

Išbandykite „GoDaddy“ dabar

Esmė

Svetainių talpinimas yra pagrindinė žiniatinklio buvimo problema. Turite nuspręsti, kuris iš jų labiausiai tinka atsižvelgiant į jūsų svetainės tipą, struktūrą, tikslus ir kt. Ar jums reikia bendro hostingo ar debesies serverio sprendimo, kad bet kuriuo metu galėtumėte užtikrinti greitį? Ar jums reikia specialių funkcijų, tokių kaip nemokami domenai ar svetainių kūrimo įrankiai? Į šiuos klausimus reikia atsižvelgti prieš pasirenkant hostingo bendrovę.

Vienas dalykas yra tas pats visoms interneto prieglobos priemonėms: jos turi užtikrinti sklandų ir greitą svetainės veikimą nepaisant serverio apkrovos ar srauto. Be 100% patikimumo ir specifinių funkcijų, jis turėtų pasigirti puikia puslapio apkrova ir veiksnumo rodikliais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map