Geriausi viešbučio svetainių kūrėjai

Geriausi viešbučio svetainių kūrėjai


Viešbučių verslas pastaraisiais metais labai išsiplėtė, o tai daugiausia galima paaiškinti augančia konkurencija šioje nišoje. Daugybė viešbučių savininkų pradeda galvoti apie būtinybę nustatyti jų verslo žiniatinklį pelnyti tikslinės auditorijos dėmesį.

Nesvarbu, ar valdote prabangių, pilnai aptarnaujamų viešbučių tinklą, paleiskite mažą B&B svečių namai ar tiesiog pagalvokite apie savo viešbučių verslo pradžią, privalote atidaryti įspūdingą, pilną ir patogią svetainę..

Jums, kaip viešbučio savininkui, gali būti įdomu patiems susikurti svetainę. Bet kokiu atveju, kas žino jo akcentus geriau nei jūs? Tuo pačiu metu, jūs, akivaizdu, galite būti per daug užsiėmę savo verslo valdymu visą parą ir visą parą, kad išmoktumėte programavimo kalbų, kad galėtumėte savarankiškai kurti šį projektą. Samdo interneto dizaino agentūrą arba laisvai samdomą darbuotoją gali būti ne pats geriausias sprendimas reikšmingos finansinės investicijos. Laimei, padorus viešbučių tinklalapio kūrėjas šiuo atveju gali tapti vieninteliu pagrįstu sprendimu.

Išbandėme 6 geriausius viešbučių tinklalapių kūrėjus:

 1. „Wix“ – geriausias viešbučių svetainių kūrėjas su rezervavimo sistema
 2. „uKit“ – paprasta naudoti atostogų nuomos svetainių kūrimo priemonė
 3. „WordPress“ – svarbiausias CMS viešbučio svetainių kūrimui
 4. Erdvė – B&B Svetainių kūrimo priemonė su rezervavimo sistema
 5. SITE123 – NEMOKAMA internetinių svetainių kūrimo priemonė viešbučio svetainei sukurti
 6. Žymelė – AI pagrindu sukurta atostogų nuomos svetainių kūrimo priemonė

Jei teisingai pradėsite savarankiškai kurti savo viešbučio svetainę, pagrįstas sprendimas bus naudoti vieną iš aukščiau išvardytų svetainių kūrėjų. Tačiau kuris iš jų yra pats tinkamiausias variantas, kuris geriausiai atitiks jūsų interneto dizaino reikalavimus? Norint supaprastinti pasirinkimą, prasminga peržiūrėti ir išanalizuoti visas sistemas, įtrauktas į sąrašą, kad būtų lengviau priimti nešališką sprendimą. Iškart pasižiūrėkite į populiariausių viešbučių internetinių svetainių kūrėjų palyginimą ir jų savybes!

„Wix“ – geriausias viešbučių svetainių kūrėjas su rezervavimo sistema

„Wix“ - geriausias viešbučių svetainių kūrėjas su rezervavimo sistema

Wix – yra geriausias viešbučių tinklalapių kūrėjas, teikiantis platų funkcijų spektrą ir turintis integruotą rezervavimo sistemą, užtikrinančią neprilygstamą viešbučio interneto svetainių kūrimo patirtį. Be standartinių žiniatinklio kūrimo įrankių, platformoje yra su svetingumu susijusių elementų paketas, kuris pakels jūsų verslą į kitą lygį. Skirtingai nuo vyraujančio „drag-and-drop“ svetainių kūrėjų skaičiaus, „Wix“ leidžia savo vidinei viso ciklo rezervavimo sistemai atskleisti 100% savo kambarių potencialo tikslinei auditorijai.. Svarbu tai, kad norint efektyviai susidoroti su svetainių kūrimo procesu, nereikia kodavimo įgūdžių. Pažvelkite į pagrindines svetainių kūrėjo savybes:

 • Viešbučių šablonai. „Wix“ leidžia pasirinkti iš daugybės aukštos kokybės, mobiliesiems paruoštų ir visiškai pritaikomų šablonų. Jie yra specialiai sukurti viešbučių verslo nišai ir yra suskirstyti į dvi kategorijas, kad būtų paprasčiau pasirinkti vartotojus: viešbučių ir B šablonai.&B ir butams bei nakvynės namams. Taip pat yra galimybė pasirinkti tuščią temą ir suprojektuoti unikalią svetainę pagal jūsų individualius pageidavimus.
 • Viešbučio valdikliai. Sistema suteikia prieigą prie nemokamų ir mokamų valdiklių kolekcijos, kurių integracija gali žymiai pagerinti jūsų viešbučio svetainės našumą ir patrauklumą (Viešbučiai ir „Airbnbs“ žemėlapiai – geriausios vietos jūsų buvimo vietoje, „Wix Hotels“ – tai leidžia jūsų svečiams rezervuoti kambarius tiesiai svetainėje, atostogų nuomos užsakymas, norint rasti atostogų nuomą ir viešbučius internete ir tt.).
 • „Wix“ užsakymai. Tai yra integruota užsakymo sistema, kuri palengvina tvarkaraščių sudarymą internetu, leidžia užsakyti ištisą parą, priimti saugius mokėjimus ir pritaikyti savo prekės ženklą, kad jis būtų sėkmingai reklamuojamas. Naudodami šią funkciją galite supaprastinti verslo valdymo procesą, stebėdami savo tvarkaraštį, įtraukdami darbuotojus, tvarkydami klientus ir pan.
 • „Wix“ mobilioji programa. Remiantis „Wix“ statistika, mobiliųjų programų naudojimas leidžia 30% padidinti internetinių užsakymų procentą. Įdiegę programą galėsite tvarkyti savo verslą (sekti savo užsakymus, blokuoti laiką kalendoriuje, planuoti verslo susitikimus ir net sudaryti narystės planus), taip pat nuolat atnaujinkite visą parą (7)sužinoti užsakymų statistiką, priimti ir siųsti žinutes realiojo laiko režimu, gauti priminimus laiku, kalbėtis su klientais ir pan.).
 • Kliento sąveikos įrankiai. „Wix App Market“ yra gausus kliento sąveikos priemonių pasirinkimas. Tai nemokami ir aukščiausios kokybės integruoti valdikliai ir priedai, kurie daro teigiamą poveikį jūsų bendravimui su klientais (Atšaukimas, knygų paskyrimas internetu, „Wix“ formos, 123 formų kūrimo priemonė, išsamūs atsiliepimai, tiesioginis pokalbis, „Google“ įvykių kalendorius, įvykių kalendorius, naujausios naujienos, „Procedūrų planavimas“, „Wix“ pokalbiai, kontaktų valdymas + CRM ir kt..).
 • Kambario paieškos juosta. Sistema aprūpinta automatiškai atnaujinama funkcija, teikiančia tiksliausią informaciją apie kambario užimtumą, įskaitant datą, patogumus, suaugusiųjų, vaikų skaičių ir kt..
 • Klientų atsiliepimai. Naudodami „Wix“ galite integruoti plėtinius ir valdiklius, kad klientai galėtų palikti komentarus ir pasidalyti savo buvimo jūsų viešbutyje patirtimi (Pirkėjų atsiliepimai, komentarai +, socialiniai atsiliepimai, „MyReviews“, komentarai, „Yelp“, atsiliepimų kūrėjas, balso komentarai + ir tt.)
 • Integracija su „Tripadvisor“. „Wix“ leidžia vartotojams rezervuoti kambarį viešbutyje tiesiai iš kelionių patarėjo svetainės ar programos mobiliesiems.Tai galiausiai taupo laiką ir jėgas.

Kaina: Naujokams, kurie nepažįsta sistemos ir nori išbandyti jos funkcijas, „Wix“ siūlo neribotą nemokamą planą. Tačiau jis turi tam tikrų apribojimų, dėl kurių kyla poreikis atnaujinti mokamas prenumeratas, kai kalbama apie patį interneto svetainių kūrimo procesą. Be to, tik „premium“ planai suteikia galimybę prijungti domeno vardą prie jūsų viešbučio svetainės. Šiuo metu „Wix“ turi dviejų rūšių mokamų abonementų, būtent standartinė ir elektroninė prekyba / verslas. Kiekviena iš šių planų grupių savo ruožtu taip pat būna su keliais planų tipais, kurie atitinka specifinius reikalavimus ir interneto dizaino įgūdžius. Pigiausias standartinis planas jums kainuos 13 USD / mėn., O pigiausias verslo abonementas prasideda nuo 23 USD / mėn.

Išbandykite „Wix“ nemokamai

„uKit“ – patogus naudoti atostogų nuomos svetainių kūrėjas

„uKit“ - patogus naudoti atostogų nuomos svetainių kūrėjas

„uKit“ – pigiausias svetainių kūrėjas smulkaus verslo viešbučių savininkams ir atostogų nuomai. Sistema visiems daro įspūdį dėl išskirtinio naudojimo paprastumo ir įperkamumo, o tai neprieštarauja puikiam našumui. Tai gali būti naudinga kuriant internetinę svetainę & pusryčių viešbutis ar nedideli svečių namai. Čia pateikiamos pagrindinės svetainių kūrėjo savybės:

 • Jautrūs nišos šablonai. „uKit“ siūlo dešimtis nemokamų ir mokamų šablonų. Nors kategorijos „Viešbutis“ čia nėra, galite pasirinkti iš nekilnojamojo turto šablonų, kad galėtumėte dar labiau pritaikyti pasirinktą dizainą. Visuose šablonuose yra skyriai „Kontaktas“, „Kainos ir paslaugos“. Tiesiog užpildykite reikiamą informaciją ir viskas! Atminkite, kad visos geriausios temos turi „hover“ efektą, kad jūsų tinklalapiai būtų interaktyvesni ir patrauklūs.
 • Valdiklių kolekcija. Naudodami „uKit“ galite integruoti kelis valdiklius į savo viešbučio svetainę. Juose yra konkretaus turinio, atitinkančio jūsų verslo reikalavimus. Tai apima socialinio tinklo mygtukus, internetinius pokalbius, laiko juostą, laikmatį, paslaugų skaičiuoklę, vartotojų komentarus ir tai, kas ne.
 • „Facebook“ puslapio konvertavimas. Jei jau turite „Facebook“ puslapį, susijusį su jūsų B&B verslą, galite lengvai konvertuoti į svetainę naudodami „uKit“ platformą.
 • „Live Chat“. Tiesioginio pokalbio funkcija leis palaikyti ryšį su klientais realiojo laiko režimu. Taip galėsite atsakyti į jų klausimus ir laiku jiems suteikti internetinę pagalbą bei palaikymą.
 • Nemokamas SSL sertifikatas. Kiek jūsų viešbučio svetainės lankytojai užsakys internetu ir užsakys internetu, būtina juos apsaugoti ir apsaugoti nuo neteisėtos prieigos. Naudodamiesi SSL pažymėjimo ryšio funkcija, galėsite tai padaryti tik keliais paspaudimais ir visiškai nemokamai.
 • „CallBack“ funkcija. Valdiklis labai padės klientams, kurie norės sužinoti daugiau informacijos palikdami atgalinio ryšio užklausą, kad galėtumėte susisiekti su jais, kai tik jums patogu..

Kaina: „uKit“ išsiskiria iš minios dėl įperkamos kainų politikos, neatsižvelgiant į tai, kad ji nesiūlo visiškai nemokamo plano. Norėdami išbandyti sistemą, galite užsiregistruoti 14 dienų nemokamam bandomajam laikotarpiui. Programos pabaigoje turėsite pasirinkti vieną iš mokamų planų, kad galėtumėte toliau tobulinti savo svetainę ir ją reklamuoti. Pigiausias „uKit“ planas jums kainuos 4 USD / mėn., O brangiausias sprendimas vertas tik 12 USD / mėn.

Išbandykite „uKit“ nemokamai

„WordPress“ – svarbiausias CMS viešbučio svetainių kūrimui

„WordPress“ - svarbiausias CMS viešbučio svetainių kūrimui

„WordPress“ – yra populiariausia turinio valdymo sistema tarp vartotojų, norinčių pradėti didelio masto viešbučių verslą. Dėl daugybės dizaino pritaikymo įrankių, plačių kodų redagavimo ir integravimo galimybių ši paslauga nusipelno būti vadinama vienu geriausių visų laikų žiniatinklio kūrimo sprendimų. Įtrauksime svarbiausius momentus dabar:

 • Viešbučių šablonai. „WordPress“ turi nuostabią šablonų kolekciją (įskaitant jūsų viešbučio verslui skirtus). Jie yra integruoti ir prieinami internete tiek nemokamai, tiek už tam tikras išlaidas.
 • Kliento sąveikos papildiniai. Viešbučių verslas reiškia bendradarbiavimo ir sąveikos su klientais būtinumą. „WordPress“ supaprastina šią užduotį, siūlydama įvairius papildinius. Kai kurie iš jų apima klientų portalo papildinį, „Easy Social Share“ mygtukus, WP klientų sritį, „WP Notification Bar Pro“, užklausą dėl atgalinio ryšio papildinio ir dar daugiau.
 • Viešbučio papildiniai. Be klientų sąveikos įskiepių, CMS taip pat pateikiamas gausus papildinių pasirinkimas, specialiai sukurtas toliau integruoti į viešbučių svetaines. Remdamiesi savo interneto dizaino ir pramonės poreikiais, galite pasirinkti „AweBooking“, „Booki“, internetinių viešbučių užsakymo sistemos papildinį, „WP“ rezervavimo sistemą, „EasyReservations“, „Orioly Book Now“ ir kitus susijusius nišinius papildinius..

Kaina: „WordPress“ yra absoliučiai nemokama sistema. Tai reiškia, kad galite nemokamai atsisiųsti, įdiegti ir naudoti pagrindines ir integruotas funkcijas. Atminkite, kad už kokybiškus papildinius ir šablonus, kuriuos teikia trečiųjų šalių kūrėjai, yra mokama, taip pat už prieglobą ir domeno vardą. Prieglobos kaina paprastai priklauso nuo plano ir teikėjo, kuriuo eisite. Taigi, „Bluehost“, kuris yra oficialus sistemos rekomenduojamas „WordPress“ priegloba, siūlo kelis planus, iš kurių priimtiniausias kainuos tik 2,95 USD / mėn..

Išbandykite „WordPress“ nemokamai

Erdvė – B&B Svetainių kūrimo priemonė su rezervavimo sistema

„Squarespace“ - „B&B“ svetainių kūrėjas su rezervavimo sistema

„Squarespace“ – populiarus „pasidaryk pats“ internetinių svetainių kūrėjas, kurį galima efektyviai panaudoti kuriant B&B viešbučio svetainės su integruota rezervavimo funkcija. Sistema apima platų funkcijų ir įrankių spektrą, kurie puikiai tinka kuriant viešbučių projektus. Taip pat verta paminėti, kad „Squarespace“ nėra lengviausia platforma pradedantiesiems, tačiau ją visiškai įmanoma įsisavinti, neatsižvelgiant į jūsų žiniatinklio dizaino pagrindus ir įgūdžius. Peržiūrėkite pagrindinius svetainių kūrėjo funkcijų rinkinius dabar:

 • Atsakingas viešbučių dizainas. Svetainių kūrėjas pateikia reaguojančių tinkinamų dizainų rinkinį, kurį galite naudoti norėdami pradėti ir valdyti viešbučių svetaines. Patogus „drag and drop“ redaktorius leidžia pasirinkti ir susitvarkyti reikiamus svetainės elementus, kurie labiausiai tiktų jūsų viešbučio projektui. Visi „Squarespace“ šablonai yra profesionalūs, tai leidžia nuo pat pradžių pradėti kurti kokybiško viešbučio svetainę.
 • el. prekybos platforma. „Squarespace“ yra gana galingas integruotas elektroninės komercijos variklis, leidžiantis sukurti funkcionalias viešbučių svetaines su rezervavimo ir kasų sistemomis. Svetainės kūrėjas užtikrina saugų SSL pažymėjimo prisijungimo variantą, integruotą pirkinių krepšelio funkciją, produktų rodymo ir demonstravimo langų kūrimo galimybes, vaizdo įrašų įdėjimo parinktį, išsamius gaminio aprašymus, kainų / pristatymo sprendimus, taip pat universalias lojalumo programas įprastiems vartotojams. Šios savybės leidžia jūsų viešbučio tinklalapyje sutelkti dėmesį į elektroninę prekybą.
 • Galinga rinkodara. Kad jūsų viešbučio lankytojai galėtų sužinoti naujausias su verslu susijusias naujienas, atnaujinimus ir įvykius, „Squarespace“ suteikia galimybę dalytis reikiama informacija socialiniuose tinkluose, būtent „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir tt. Integruotas SEO, savo ruožtu, prisideda prie veiksmingos viešbučio svetainės paaukštinimas paieškos sistemose, leidžiantis jums atlaikyti konkurenciją nišoje. Be to, galite patikrinti reguliariai atnaujinamą realaus laiko svetainės analizę (pvz., „Squarespace Metrics App“, „Google Analytics“ ir kt.) norėdami sužinoti daugiau apie savo viešbutį, rezervacijas ir klientus. Be to, galite naudotis el. Pašto rinkodaros kampanijomis, turinio importavimu / eksportu ir kitomis patogiomis funkcijomis.
 • Integracijos ypatybės. Naudodami „Squarespace“ galite pasirinkti iš kelių priedų ir valdiklių, kurie jūsų viešbučio svetainėje gali suteikti daugiau našumo. Tai apima specialius el. Prekybos įrankius viešbučių projektams, socialinės medijos mygtukus, vaizdo / vaizdo galerijų valdiklius, kontaktines formas ir dar daugiau.
 • Rezervavimo sistema. Svetainių kūrėjas pateikia integruotą rezervavimo sistemą, leidžiančią internetu iš anksto užsisakyti kambarių užsakymą ir viešbučių užsakymą. Tai atliekama keliais paspaudimais tiesiai iš jūsų viešbučio tinklalapio informacijos suvestinės – viskas toje pačioje sąsajoje jūsų ypatingam patogumui.
 • Logotipų kūrėjas. „Squarespace“ didžiuojasi integruotu „Logo Maker“, kuris leidžia jums sukurti arba pritaikyti viešbučio svetainės logotipą, jei jo dar neturite arba jei norite šiek tiek redaguoti savo svetainės logotipo dizainą. Taip pat įmanoma prie savo svetainių kūrimo komandos pridėti keletą bendraautorių, jei galvojate apie bendrą projekto dizainą ir tolimesnį jo valdymą.

Kaina: Kalbant apie kainodaros aspektą, „Squarespace“ nesiūlo nemokamų prenumeratų, tačiau suteikia galimybę išbandyti sistemos funkcionalumą per 14 dienų bandomąją versiją, kuri yra absoliučiai nemokama visiems. Pigiausia mokama prenumerata prasideda nuo 12 USD / mėn., Siūlant platų funkcijų rinkinį, reikalingą sėkmingai paleisti ir atnaujinti jūsų viešbučio svetainę.

Išbandykite „Squarespace“ nemokamai

SITE123 – NEMOKAMA internetinių svetainių kūrimo priemonė viešbučio svetainei sukurti

SITE123 - NEMOKAMA internetinių svetainių kūrimo priemonė viešbučio svetainei sukurti

SITE123 – tai nemokama svetainių kūrėja, kurianti viešbučio svetainę, ir tai taip pat viena iš paprasčiausių šiam tikslui naudojamų sistemų. Ši paslauga leidžia kurti projektus, kuriuose lengva naudoti naršymą ir intuityvią naršymą, suprantamą kiekvienam lankytojui. Integruotas „drag and drop“ redaktorius leidžia greitai ir lengvai pritaikyti svetaines, o tai galiausiai sukuria vizualiai patrauklias ir funkcionalias viešbučių svetaines. „SITE123“ svarbiausių vietų sąrašas pateikiamas žemiau:

 • Logotipų kūrėjas. Tinklalapių kūrėjas suteikia prieigą prie integruoto „Logo Maker“ įrankio, kuris suteikia galimybę padidinti jūsų interneto svetainės populiarumą ir prekės ženklo pripažinimą. Platforma siūlo integruotų dizaino elementų rinkinį, kurį galite naudoti kurdami savo viešbučio svetainės logotipą. Taip pat yra galimybė įkelti ir pritaikyti esamą logotipą, kad jis taptų unikalus ir suasmenintas.
 • Daugiakalbis palaikymas. Platforma siūlo daugiakalbę palaikymą, todėl galite sukurti reikiamą svetainių kalbų versijų skaičių, atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius. Tai jūsų viešbučio svetainę padarys prieinamą tikslinei auditorijai, atvykstančiai iš užsienio, taip pat tarptautiniams partneriams / lankytojams.
 • Programų rinka. Sistema suteikia prieigą prie įvairių funkcinių programų, priedų ir valdiklių, kurie ypač padidins jūsų viešbučio svetainės našumą. Tarp populiariausių tokio tipo programų yra „Booking“ valdikliai, kurie puikiai tinka viešbučių projektams, formos, galerijos, tiesioginių pokalbių palaikymas, analizės įrankiai, socialiniai valdikliai ir dar daugiau.
 • Internetinių formų kūrėjas. Yra galimybė sukurti ir integruoti įvairių tipų internetines formas į jūsų viešbučio svetainę komunikacijos ar funkciniais tikslais. Tai apima atšaukimo formas, registracijos formas, užklausų formas internete, anketas, apklausas ir kitas formas. „SITE123 Form Builder“ yra visiškai nemokama, siūlanti prieigą prie daugybės pasirinktinių formų išdėstymų, kuriuos galite naudoti ir pritaikyti atsižvelgdami į jūsų viešbučio interneto svetainių kūrimo poreikius..
 • Socialinės medijos parinktys. SITE123 leidžia savo abonentams integruoti socialinės žiniasklaidos failus į savo viešbučių svetaines. Sistema leidžia padidinti jūsų projekto populiarumą ir efektyvumą dalijantis jūsų verslo naujienomis, atnaujinimais, planais, suplanuotais renginiais ir kita su viešbučiais susijusia informacija socialiniuose tinkluose..

Kaina: SITE123 yra paprastas ir prieinamas viešbučių svetainių kūrėjas. Yra nemokamas planas, kurį galite naudoti neribotą laiką, tačiau taip pat yra galimybė atnaujinti vieną iš mokamų abonementų, kuriuos gali pasiūlyti sistema. Pigiausio SITE123 plano kaina yra 10,80 USD / mėn., Tenkinant įvairius svetainių kūrimo poreikius.

Išbandykite SITE123 nemokamai

Žyma – AI pagrindu sukurtas atostogų nuomos svetainių kūrėjas

Žyma - AI pagrindu sukurtas atostogų nuomos svetainių kūrėjas

Ideti i Megstamus – yra naujos kartos atostogų nuomos svetainių kūrėjas, kurį maitina pažangioji AI technologija. Norint sukurti aukščiausios kokybės svetaines, sistemai nereikia jokių kodavimo įgūdžių ar žiniatinklio kūrimo patirties. Procesas yra daug supaprastintas dėl AI įrankio, kuris naudoja pateiktą informaciją, kad automatiškai sugeneruotų parengtą svetainę, užpildytą turiniu. Čia yra žymių funkcijų, kurios prisideda prie jos efektyvumo ir populiarumo, sąrašas:

 • AIDA padėjėjas. Tai yra galingiausias tinklalapio kūrėjo akcentas, kuris gali sukurti viešbučio svetainę jums, remiantis jūsų pateikta informacija apie ją. Ši funkcija yra lengvai naudojama visiems, įskaitant žmones, kurie anksčiau nedalyvavo kurdami svetainę.
 • Renginių ypatybė. Tai skyrius, kuriame klientams pateikiamos su viešbučiu susijusios naujienos, atnaujinimai, įvykiai, planai ir kita svarbi informacija, kurią jie turėtų žinoti, kad galėtų būti informuojami apie pokyčius jūsų įmonėje..
 • Fokusavimo įrankis. Svetainės kūrėjas pateikia iš anksto suprojektuotų modulių rinkinį, kurio integracija leidžia paprastą ir efektyvų tinkinimą tinklapyje. Tarp modulių, kuriuos galite pasirinkti ir įtraukti į savo svetainę, prasminga paminėti tekstus, atsiliepimų ir kontaktų formas, citatas, žemėlapius, nuorodas, socialinio tinklo mygtukus ir dar daugiau.

Kaina: „Bookmark“ siūlo nemokamą planą vartotojams, norintiems sužinoti pagrindinę jo savybę prieš naujovinant į vieną iš mokamų planų. Kai tik nuspręsite naudoti sistemą kitiems tinklalapių kūrimo poreikiams, jums bus pasiūlyta atnaujinti mokamą prenumeratą. Nuo šiandien sistema turi du mokamus planus, kurių išlaidos sudaro 11,99 USD ir 24,99 USD per mėnesį, jei gausite metinę prenumeratą. Jei kyla abejonių ar dėl kitų priežasčių mokėti mėnesinius mokėjimus, planų kaina bus didesnė – atitinkamai 15 USD ir 30 USD per mėnesį.

Apatinė eilutė

Svetainė yra būtina bet kuriame į klientą orientuotame viešbutyje. Nelengva atlaikyti nišinę konkurenciją šiuolaikiniame pasaulyje, kur visame pasaulyje reguliariai steigiami nauji viešbučiai, užeigos namai ir svečių namai. Tačiau nepatyrę viešbučių savininkai dažnai susiduria su ta pačia problema: įgūdžių ir žinių trūkumas kuriant „pasidaryk pats“ viešbučio svetainę. Čia labai padeda svetainių kūrėjai.

Šios platformos idealiai patenkina viešbučių savininkų poreikius, įgūdžius, lūkesčius, patirtį ir biudžetus. Jie pasižymi puikiu funkcionalumo, orientacijos į nišą, specializuoto požiūrio į interneto kūrimo procesą ir efektyvų rezultatą deriniu. Tinklalapių kūrėjai paprastai pateikia reaguojančius ar mobiliesiems paruoštus šablonus, gausybę dizaino pritaikymo įrankių, funkcijų ir SEO optimizavimo savybių.

Atsižvelgiant į tai, galime daryti išvadą, kad tinkamo tinklalapio kūrėjo pasirinkimas tai bus idealus variantas kuriant jūsų viešbučio svetainę, yra iššūkis. Įraše apžvelgiamos sistemos skiriasi interneto dizaino požiūriu, kainodaros aspektais ir pateiktais funkcijų rinkiniais. Tačiau yra viena jiems būdinga ypatybė – patogumas naudotis ir patogumas visiems vartotojams. Štai kodėl prasminga išbandyti juos visus, kad nuspręstumėte, kuris svetainių kūrėjas geriausiai tinka jūsų viešbučio svetainei.

Sukurkite viešbučio svetainę nemokamai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map