Geriausi svetainių kūrėjai, norintys sukurti tinklaraštį

Geriausi svetainių kūrėjai, norintys sukurti tinklaraštį


Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be pasaulinio tinklo ir neribotos naudos, kurią jis atskleidžia. Internetiniai dienoraščiai visada buvo ir tebėra neginčijama suskaitmenintos visuomenės dalis. Tiesą sakant, tai nieko nestebina, nes internetinių dienoraščių rašymas yra populiarus, plačiai paplitęs ir gana efektyvus būdas kurti klientus ir didinti klientų bazę..

Internetiniai dienoraščiai apima kelis privalumus vienu metu. Tai leidžia palaikyti ryšį su tiksline auditorija, kurti vartotojų bendruomenes atsižvelgiant į jų pomėgius ir temas, inicijuoti diskusijas, kurios pritraukia vartotojo dėmesį, ir aktyviai jose dalyvauti, tokiu būdu ugdant klientų pasitikėjimą..

Tarkime, jūs nusprendėte pradėti tinklaraštį. Vienas iš pirmųjų jums rūpimų klausimų yra tinkamo interneto kūrimo įrankio pasirinkimas. Esant tokiam dideliam šių sistemų pasirinkimui šiuolaikinėje interneto svetainių kūrimo rinkoje, dažnai paaiškėja, kad nėra taip lengva rasti platformą, kuri aprėptų visą jūsų tinklaraščių poreikių spektrą..

Tai ypač pasakytina apie pirmą kartą veikiančius asmenis, kurie neišmano visų tinklaraščių kūrimo niuansų ir todėl, pasirinkdami, dažnai susiduria su daugybe problemų.. Ką turėtumėte žinoti, galite pasirinkti tarp dviejų populiarių variantų:

 • Dienoraščio prijungimas prie paruoštos svetainės;
 • Tinklaraščio paleidimas ir pritaikymas nuo nulio.

Taigi žiniatinklio kūrimo įrankio pasirinkimas daugiausia priklausys nuo pasirinkto varianto.

Daugeliu atvejų antrasis sprendimas yra labiau tinkamas vartotojams, turintiems ilgalaikių interneto svetainių kūrimo siekių ir norintiems tuo pat metu pasinaudoti daugybe pranašumų.. Tai apima galimybę atidaryti pilnavertį tinklaraščių kūrimo tinklalapį, kuriame būtų pateikiama visa reikalinga su verslu susijusi papildomo pelno generavimo galimybė, galimybė susirasti bendraminčių ir inicijuoti su jais įdomias diskusijas, reklamuoti jūsų verslą ir galiausiai sukurti didelę profesionalių tinklaraščių tinklas.

Jei tai yra tikslai, kurių šiuo metu siekiate, mes teisingai ketiname rekomenduoti geriausias internetinių dienoraščių sistemas, kurios tikrai atitiks jūsų poreikius, reikalavimus ir lūkesčius. Pažvelkite į juos dabar.

Išbandėme 7 geriausius tinklaraščių kūrėjų tinklalapius:

 1. „WordPress“ – geriausias NEMOKAMAS internetinių tinklaraščių kūrėjas
 2. „Wix“ – geriausias tinklalapių kūrėjas su tinklaraščių integracija
 3. Blogger – geriausia internetinių dienoraščių platforma
 4. „uCoz“ – 100% nemokama internetinių svetainių kūrimo priemonė tinklaraštininkams
 5. „Weebly“ – vienas lengviausių internetinių tinklaraščių kūrėjų
 6. Vidutinė – internetinė leidybos svetainė, skirta sukurti nemokamą tinklaraštį
 7. „Tumblr“ – geriausia svetainė, kur galima nemokamai sukurti tinklaraštį

Kurios iš šių paslaugų geriau tinka jūsų individualiems tinklaraščių kūrimo poreikiams? Kuris iš jų turi lengvatą ir funkcionalumą, palyginti su konkurentais? Tai priklauso nuo jūsų asmeninių tinklaraščių kūrimo siekių, įgūdžių ir kitų esminių niuansų. Kad padėtumėte padaryti teisingą pasirinkimą, pats laikas atidžiai peržiūrėti kiekvieną sistemą.

„WordPress“ – geriausias NEMOKAMAS internetinių tinklaraščių kūrėjas

„WordPress“ - geriausias NEMOKAMAS internetinių tinklaraščių kūrėjas

„WordPress“ Yra pasaulyje populiari turinio valdymo sistema, kuris yra pripažintas tinklaraščių kūrimo nišos lyderiu dėl stipraus dėmesio tinklaraščiuose. Platforma išsiskiria iš minios dėl plataus integruotų tinklaraščių papildinių, nišinių šablonų ir nuostabių dizaino pritaikymo įrankių pasirinkimo. Tai, ką turėtumėte žinoti, naudodamiesi šia sistema, jums taip pat reikia žinoti kodavimo pagrindus, kad jūsų naujai sukurtame tinklaraštyje būtų aukštos kokybės asmeninis dizainas.

„WordPress“ geriau naudoti kartu su „Bluehost“ – žinomas žiniatinklio prieglobos pramonės lyderis. Tai nenuostabu, nes CMS pagal numatytuosius nustatymus neteikia jokių prieglobos parinkčių. „Bluehost“ yra oficiali „WordPress“ rekomenduojama priegloba, kurią galima įdiegti vienu paspaudimu, siūlanti nuostabias ir galingas interneto dizaino funkcijas. Taigi, kai galvojate pradėti kurti „WordPress“ tinklaraštį, „Bluehost“ turėtų būti pagrindinė priegloba. Šių dviejų sistemų sujungimas užtikrina nuostabų rezultatą ir puikų jūsų projekto našumą.

„WordPress“ internetinių dienoraščių funkcijos

 • Diegimas vienu paspaudimu. Diegti „WordPress“ yra labai lengva ir greita, taip pat užsiprenumeruoti „Bluehost“.
 • Gutenbergo redaktorius. Naujausioje „WordPress“ versijoje buvo pristatytas patobulintas blokų pagrindu sukurtas „Gutenberg“ redaktorius, leidžiantis talpinti ir išdėstyti turinio blokus, kad būtų sukurta unikali tinklaraščio sąsaja be jokių specialių kodavimo įgūdžių (tai padarė svetainių kūrimą daug supaprastintą).
 • Sauga ir prieinamumas. Būdamas numeris vienas priegloba, „Bluehost“ siūlo nebrangius planus (pigiausias jums kainuos tik 2,95 USD / mėn), greitas puslapio įkėlimo greitis, saugumas ir lankstumas, didelis veikimo laikas, intuityvus valdymo pultas, turtinga rinka su daugybe priedų, programų ir scenarijų, lokalizuotos SEO strategijos, integruotos el. prekybos funkcijos, stipri apsauga nuo šlamšto, taip pat programos, skirtos verslo projektai ar tinklaraščiai.

Jei turite svetainių kūrimo patirtį naudodamiesi „WordPress“, tada tinklaraščio kūrimas naudojant sistemą tikrai bus protingas sprendimas. Iš pradžių CMS yra nukreipta į tinklaraščių kūrimą. Dėl to žymiai padidės jūsų šansai gauti pilnavertį, gerai suplanuotą, SEO optimizuotą ir kokybišką tinklaraštį..

Išbandykite „WordPress“ dabar

„Wix“ – geriausias tinklalapių kūrėjas su tinklaraščių integracija

„Wix“ - geriausias tinklalapių kūrėjas su tinklaraščių integracija

Wix – šiuo metu yra žinomas interneto dizaino nišos, apimančios paprastumą naudoti, patogumą, intuityvų interneto dizaino požiūrį ir pagrįstą kainų politiką, lyderis. Sistema yra viskas viename sprendimas, kuris gerai tinka visų tipų svetainėms kurti. Dienoraščiai nėra išimtis.

Svetainių kūrėjas pateikia galingą integruotą tinklaraščių kūrimo variklį, leidžiantį kurti, valdyti, atnaujinti ir reklamuoti pilnaverčius ir vizualiai patrauklius tinklaraščius. Be turtingo funkcijų rinkinio, tokiose svetainėse yra socialinių paskyrų parinktys, lengvi valdymo įrankiai, komentavimo galimybės ir kiti neginčijami privalumai..

„Wix“ internetinių dienoraščių funkcijos

 • Skelbimų planavimas. Parašykite, atnaujinkite ir suplanuokite internetinių dienoraščių įrašus, atsižvelgdami į jūsų interneto dizaino poreikius ir planus – tiesiog nurodykite laiką, kada norite paskelbti būsimą įrašą, ir žiūrėkite rezultatą.
 • Skelbimų skyrius. Galite ne tik įkelti naujus pranešimus, bet ir nukreipti juos į Temų įrašų skiltį ir netgi pridėti žymų debesį, kad paryškintam turiniui būtų suteiktas specialus prioriteto laipsnis..
 • Komentravimo galimybė. „Wix“ suteikia galimybę įterpti komentavimo parinktį ir net perjungti „Facebook“ komentarus, kad būtų prisidedama prie efektyvesnės vartotojo sąveikos ir įtraukimo lygio..
 • Integruotas priegloba. Nereikia ieškoti trečiųjų šalių prieglobos, norint paskelbti savo tinklaraštį – „Wix“ su integruotu priegloba pateikiamas nuo pat pradžių.
 • Individualizuotų kanalų kūrimas. Sukūrę pasirinktinį sklaidos kanalą, reikalingus įrašus galite padaryti matomus tikslinei auditorijai.

Jei ketinate pradėti logiškai pagrįstą ir vizualiai patrauklų tinklaraštį su vertu našumu, tada „Wix“ yra geriausias svetainių kūrėjas. Jums nereikės investuoti daug pastangų ar pinigų į šį projektą, mėgaujantis jo funkcijų rinkiniu, dizaino pritaikymo įrankiais, į tinklaraštį orientuotomis galimybėmis ir prieinama kainų politika, kad galėtumėte susikurti bet kokį biudžetą. „Wix“ tikrai verta naudoti!

Išbandykite „Wix“ nemokamai

Blogger.com – geriausia internetinių dienoraščių platforma

Blogger.com - geriausia internetinių dienoraščių platforma

Tinklaraštininkas Yra neabejotinai geriausia svetainė, kur galima sukurti nemokamus tinklaraščius. Tai yra „Google“ pagrįsta „viskas įskaičiuota“ tinklaraščių sistema, apimanti laisvą prigimtį, intuityvų interneto dizaino požiūrį, greitą pasiekiamumą ir paprastumą. Pati platforma buvo sukurta 1990 m. Ir jau tapo tūkstančių nemokamų svetainių kūrimo tarnyba. Tam tikru mastu ji pristatė naują, supaprastintą požiūrį į tinklaraščių kūrimo procesą, paversdama jį intuityviu, lengvu, greitu ir patogiu tiek pirmą kartą vartotojams, tiek interneto svetainių kūrimo specialistams..

„Blogger“ internetinių dienoraščių funkcijos

 • Palaikomi RSS ir komentarai. Svetainėje įgalinta RSS palaikymo ir komentavimo parinktis, kuri yra būtina visiems kokybiškiems tinklaraščiams.
 • „Google“ integracija. Būdamas „Google“ produktas, „Blogger“ yra integruotas su likusiais savo produktais ir yra „Google“ ekosistemoje. Tai reikšminga premija visiems vartotojams, turintiems „Google“ paskyrą. Jei tokio neturite – visai negalėsite naudotis „Blogger“.
 • Dienoraščio dizaino pritaikymas. Kaip priglobta internetinių dienoraščių platforma, „Blogger“ leidžia kurti ir tinkinti tinklaraštį atsižvelgiant į jūsų poreikius. Čia palaikomas CSS ir HTML redagavimas, taip pat galite tinkinti atskirus tinklaraščio elementus, įterpti paveikslėlius ir daugialypės terpės failus, pridėti nuorodų į išorinius išteklius, nustatyti tinklaraščio foną, spalvų paletę ir ko ne – čia jūsų parinktys beveik neribotos..
 • Įrašų pridėjimas ir redagavimas. Galite sukurti, pridėti ir bendrinti neribotą skaičių įrašų su „Blogger“. Juos taip pat įmanoma redaguoti ir atnaujinti bet kuriuo paros metu.

Sprendžiant iš svetainės pavadinimo, „Blogger“ yra sukurta tik tinklaraščiams kurti. Tai viskas, ką jums reikia žinoti apie tai. Šia platforma yra gana lengva naudotis visiems, ir jūs neturite būti ekspertas, kad su ja paleistumėte svetaines. Svetainėje yra gražus funkcijų rinkinys, skirtas tik tinklaraščių kūrimui ir reklamavimui.

Išbandykite „Blogger“ nemokamai

„uCoz“ – 100% nemokama internetinių svetainių kūrimo priemonė tinklaraštininkams

„uCoz“ - 100% nemokama internetinių svetainių kūrimo priemonė tinklaraštininkams

„uCoz“ – tai visiškai nemokamas internetinių tinklaraščių kūrėjas debesims, kuris visame pasaulyje išpopuliarėjo dėl funkcijų ir įrankių, reikalingų kokybiškam projekto dizainui pritaikyti, gausos. Sistema pagrįsta moduliais, leidžianti rinkti ir sudėlioti turinio blokus, kad sudarytų svetainės struktūrą ir pateiktų reikiamą turinį. Sistemos įsisavinimas užtrunka, nes tai reiškia tam tikrą kodavimo supratimą, ypač jei ketinate pradėti išsamų tinklaraštį.

„uCoz“ internetinių dienoraščių funkcijos

 • Dienoraščio ryšys. Svetainės kūrėjas suteikia galimybę pasirinkti, integruoti ir pritaikyti specialų tinklaraščio modulį. Jį galima rasti nustatymų skiltyje, kur galite jį pasirinkti ir nustatyti kaip savo tinklaraščių tinklalapio pagrindinį puslapį.
 • Dienoraščio pritaikymas. Norėdami suteikti jūsų naujam tinklaraščiui patrauklų dizainą ir aukščiausios klasės funkcionalumą, jums leidžiama pasirinkti tinkamą šabloną, koreguoti rodymo ypatybes, nustatyti naujienų sklaidos kanalų funkcionalumą ir dizainą, pridėti ir atnaujinti atskirą medžiagą ir tinklaraščių kategorijas, pasirinkti bendras vaizdų, kuriuos planuojate, charakteristikas. pridėti savo dienoraščio įrašus ir tt.
 • Funkcionalumo nustatymas. Be dizaino pritaikymo, „uCoz“ suteikia galimybę įjungti pranešimus el. Paštu, komentarų paskelbimo funkciją, klientų apžvalgų papildymą, taip pat pasirinkti tinkamiausią turinio pateikimo formatą ir pranešimų skaičių, kuris bus matomas jūsų svetainės puslapiuose..
 • Dienoraščio saugumas. „uCoz“ rūpinasi jūsų svetainės saugumu, o tinklaraščiai, sukurti su sistema, nėra išimtis. Svetainės kūrėjas pateikia automatinę atsarginę kopijavimo sistemą, kuri pagal numatytuosius nustatymus sukuria jūsų tinklaraščio kopiją, kad būtų išvengta galimo pateikto turinio praradimo. Jei paskelbtoje informacijoje nutiks kažkas netikėto, galėsite atkurti automatiškai išsaugotą tinklaraščio versiją. Be to, platformoje yra integruota antivirusinė sistema, leidžianti nuskaityti savo tinklaraščio failus, kad įsitikintumėte, jog jie nekelia grėsmės jūsų svetainės saugai..

„uCoz“ yra gerai žinomas svetainių kūrėjas, kuris puikiai tinka kurti tinklaraščius, tačiau vis dar reikalauja kodavimo supratimo. Būtent dėl ​​to sistema netinkama pradedantiesiems. Tačiau šiek tiek jūsų laiko ir pastangų reikalaujančios investicijos padės pradėti išsamų tinklaraštį su „uCoz“, apimančiu visą jūsų interneto dizaino spektrą ir bendruomenės poreikius nepakenkiant biudžeto veiksniui..

Išbandykite „uCoz“ nemokamai

„Weebly“ – vienas lengviausių internetinių tinklaraščių kūrėjų

„Weebly“ - vienas lengviausių internetinių tinklaraščių kūrėjų

„Weebly“ – vienas paprasčiausių internetinių tinklaraščių kūrėjų, pateikiamas su skiriamųjų funkcijų rinkiniu ir rinkiniu įrankių, reikalingų kokybiškiems projektams pradėti ir sėkmingai valdyti. Iš pradžių sistema buvo kuriama atsižvelgiant į internetinių dienoraščių įrašymo tikslus, tačiau vėliau ji sulaukė didelio elektroninės komercijos dėmesio. Taigi dabar jis naudojamas tiek tinklaraščiams kurti, tiek internetinėms parduotuvėms kurti. Svetainės kūrėjas išsiskiria iš minios dėl integruoto „drag-and-drop“ redaktoriaus, dizaino pritaikymo įrankių gausos ir aukščiausios klasės lankstumo, kurie prisideda prie sklandaus ir sklandaus tinklaraščių kūrimo ir tvarkymo..

„Weebly“ internetinių dienoraščių funkcijos

 • Lengvas tinklaraščio kūrimas. Jei iš pradžių „Weebly“ buvo naudojamas tinklaraščių kūrimo tikslams, jį nustatyti ir sukonfigūruoti pagrindinius parametrus yra gana lengva. Tinkamas šablonas ir reikiamo išdėstymo sukūrimas, naudojant integruotą ir intuityvų nuvilkimo redaktorių, užtrunka apie keletą minučių..
 • Nemokami tinklaraščio šablonai. „Weebly“ yra gausus reaguojančių ir pritaikomų tinklaraščių šablonų rinkinys, kurie visi yra nemokami. Svetainių kūrėjas papildomai garantuoja nemokamą prieglobą ir greitą puslapio įkėlimo greitį, kad vartotojams būtų suteikta pasirinkimo laisvė ir kūrybinė išraiška.
 • „Weebly“ reklamos įrankis. Svetainių kūrėjas suteikia prieigą prie galingo reklamavimo įrankio, leidžiančio greitai ir efektyviai reklamuoti jūsų verslą / tinklaraštį internete. Tai „viskas viename“ pakuotė, kurią sudaro keli įrankiai, užtikrinantys kokybišką el. Pašto rinkodaros metodą ir gausų el. Pašto šablonų, reklaminių informacinių biuletenių, renginių / produktų pristatymo funkcijų, biuletenių ir tt pasirinkimą..
 • Vaizdo įrašų talpinimas. Dabar „Weebly“ gali pasigirti dviejų tipų vaizdo įrašų integravimo galimybėmis, leidžiančiomis įkelti ir paskelbti vaizdo įrašus, be tinklaraščio įrašų. Pirmasis yra „YouTube“ integracija, leidžianti pasirinkti ir įterpti vaizdo įrašus iš „YouTube“. Antrasis variantas yra rankinis vaizdo įrašų įkėlimas ir nemokamas priegloba.

„Weebly“ yra profesionali internetinių internetinių dienoraščių kūrimo platforma, kurią teikia savitas, galingas ir lankstus įrankių ir funkcijų rinkinys, skirtas tinklaraščių kūrimui ir reklamavimui. Svetainių kūrėjas suteikia prieigą prie daugybės elementų, integracijų ir pritaikymo variantų, kurie ilgainiui užtikrina kokybės rezultatus.

Išbandykite „Weebly“ nemokamai

Vidutinė – internetinė leidybos svetainė, skirta sukurti nemokamą tinklaraštį

Vidutinė - internetinė leidybos svetainė, skirta sukurti nemokamą tinklaraštį

Vidutinis – yra populiari funkcija, apkrauta funkcijomis, naudojama kurti ir skelbti pranešimus įvairiomis temomis. Sistema mato savo misiją padėti vartotojams išreikšti savo įtikinamas idėjas, žinias, mintis ir perspektyvas kuriant informatyvius tinklaraščio įrašus. Vidutinė yra absoliučiai nemokama visiems ir užtrunka keletą minučių, kad paskelbtų straipsnį atitinkama tema. Platforma įsikimba į mąstytojų, rašytojų ir atsidavusių pasakotojų, kurie ketina pristatyti savo išmaniąsias idėjas tikslinei auditorijai, smegenis, atskleisti jiems tikrai aktualias temas..

Vidutinės internetinių dienoraščių funkcijos

 • WYSIWYG patirtis. Platforma teikia aukščiausią „WYSIWYG“ vartotojo sąsają, skirtą rašyti straipsnius pagal vieną šabloną, kuris suteikia pasirinkimo laisvę ir suteikia prieigą prie daugybės dizaino pritaikymo įrankių, skirtų patraukliam teksto formatavimui, nuorodų pridėjimui, stiliaus pasirinkimui ir kitiems parametrams, kuriuos galite sukonfigūruoti vizualiai. režimas.
 • Integravimo ir teksto redagavimo parinktys. Be daugybės įrašų redagavimo galimybių ir nustatymų, platforma suteikia galimybę integruoti nuotraukų ir vaizdo failus, kad būtų užtikrinta geriausia skaitymo patirtis..
 • Socialinės medijos bendrinimo parinktys. Kai tik medžiaga bus parašyta ir paskelbta, galėsite rekomenduoti ar pasidalyti ja socialiniuose tinkluose, kuriuos siūlo sistema. Labai svarbu įvertinti ir „patikti“ medžiagai, kad ji būtų veiksmingai reklamuojama.
 • Keli bendraautoriai. Dirbdami su „Medium“, galite bendradarbiauti su keliais autoriais, kuriems suteikiama teisė taisyti tekstus, įkelti ir integruoti daugialypės terpės failus, pridėti raktinių žodžių, sutrumpinti URL ir koreguoti skelbimo parametrus. Taip pat galima išsaugoti tekstus juodraščio režimu, kol jie bus visiškai paruošti publikavimui.
 • Skelbimo planavimo funkcija. Sistema leidžia suplanuoti paskelbimo po paskelbimo laiką. Tai patogu, jei turite tinklaraščio atnaujinimo planą ir norite reguliariai pridėti naujų straipsnių, neatsižvelgdami į dabartinius planus ir prieinamumą.
 • Keisti / redaguoti sekiklį. Platforma leidžia peržiūrėti pakeitimus, kurie buvo padaryti straipsnyje prieš jo paskelbimą. Nesunku sekti visus atliktus straipsnio pakeitimus, ypač jei teksto redagavimo teises dalijatės su kitais autoriais.

„Medium“ yra kokybiška ir profesionali platforma, kurią galima naudoti tinklaraščių kūrimo tikslais. Sistema suteikia prieigą prie daugybės pasakojimo funkcijų, teksto redagavimo įrankių ir variantų, SEO parametrų ir paskelbimo paskelbimo parinkčių, užtikrinančių neprilygstamą tinklaraščių kūrimo patirtį..

Išbandykite „Medium“ nemokamai

„Tumblr“ – geriausia svetainė, kur galima nemokamai sukurti tinklaraštį

„Tumblr“ - geriausia svetainė, kur galima nemokamai sukurti tinklaraštį

Tumblr – tai funkcijų pakrauta platforma, leidžianti nemokamai pradėti bet kokius interaktyvius, informacinius ir daugialypės terpės tinklaraščius. Be daugialypės terpės failų integracijos, sistema leidžia skelbti ir bendrinti informaciją iš savo socialinių kanalų. Visus šiuos veiksmus galima atlikti viename prietaisų skydelyje, o tai ypač taupo jūsų pastangas ir laiką, užtikrinant puikų rezultatą. Toks internetinių dienoraščių kūrimo būdas leidžia kurti ir valdyti kelias paskyras, valdyti jūsų įkeliamus ir atnaujinamus įrašus.

„Tumblr“ internetinių dienoraščių funkcijos

 • Skirtingi tinklaraščių tipai. „Tumblr“ palaiko įvairių tinklaraščių / teksto tipų įkėlimą, įskaitant pasakojimą, idėjų, minčių, nuomonių pasidalinimą ir kt. Čia taip pat galima dalytis nuorodomis, daugialypės terpės failais ir net citatomis. Tai padeda padaryti jūsų tinklaraščius informatyvius ir patrauklius.
 • Komentravimo galimybė. Sistema leidžia įjungti / išjungti vartotojų komentarus skelbiant pokalbių diskusijas ir įprastus pranešimus. Taip pat galima pažymėti ir sekti įrašus, kuriais dalijasi kiti vartotojai, ir juos rodyti savo paskyros informacijos suvestinėse. Jei norite, galite padaryti savo tinklaraštį privatų arba apriboti vartotojo prieigą tik nurodytiems skaitytojams.
 • Įvairių daugialypės terpės failų įkėlimas. Norėdami, kad jūsų įrašai ir tinklaraščiai būtų patrauklūs ir interaktyvūs, galite dalytis vaizdais ir vaizdo įrašais, pridėti GIF, TV serialų, nuorodų, anekdotų, „Spotify“ informacijos santraukų, istorijų, garso failų, meno ir mados naujienų, schemų, infografikų, citatų, pokalbių. ir tt.
 • Socialinės medijos bendrinimo parinktys. Tinklaraščių savininkai gali dalintis savo tinklaraščiais per integruotus socialinės žiniasklaidos kanalus, kad tikslinė auditorija būtų geriau matoma paskelbtų įrašų.
 • Tumblr eilės funkcija. Ši parinktis suteikia galimybę suplanuoti savo įrašus pagal savaites, dienas ir net valandas. Tai reiškia, kad galite iš anksto parašyti įrašą, išsaugoti jį kaip ateities juodraštį ir paskelbti, kai reikia. Tai leidžia reguliariai atnaujinti savo internetinį dienoraštį, net jei tam tikrą laiko tarpą esate išvykę.
 • HTML redaguoti leidžiama. Platforma leidžia redaguoti HTML kodus, kad vartotojai galėtų tinkinti savo tinklaraščio dizainą ir rodymo parametrus unikaliu ir unikaliu būdu..
 • Pranešimų ir gautųjų funkcijos. Šios parinktys leidžia tinklaraščių savininkams ir jų skaitytojams keistis informacija, siųsti klausimus ir užklausas vieni kitiems ir tiesiog bendrauti realaus laiko režimu. Be to, prireikus galima siųsti anoniminius pranešimus kitiems tinklaraštininkams.

„Tumblr“ yra gana patogi ir nemokama žiniatinklio priglobta paslauga, kuri yra absoliučiai nemokama visiems. Sistema leidžia kurti įvairius tinklaraščių tipus, įkelti ir integruoti įvairius elementus, daugialypės terpės failus, įrankius ir funkcijas. Ši paslauga siūlo tinklaraščio įrašų planavimo parinktį, HTML redagavimo funkciją ir įprastus straipsnių atnaujinimus, kad vartotojai būtų nuolat informuojami ir domina tema.

Išbandykite „Tumblr“ nemokamai

Kaip pasirinkti mano tinklaraščio platformą?

Jei šiuo metu ieškote geriausios internetinių dienoraščių platformos ir negalite išsiaiškinti, kuri paslauga geriau tinka jūsų tinklaraščių kūrimo poreikiams, reikia apsvarstyti keletą dalykų. Prieš nardydami į populiarių internetinių dienoraščių platformų sąrašas ir tyrinėdami jų ypatybes, turėtumėte aiškiai suvokti, ko būtent tikitės iš jūsų pasirinktos paslaugos. Atitinkamai tai yra glaudžiai susiję su tikslais, kurių siekiate, kai nusprendžiate kurti tinklaraštį.

Kiti aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra platformos, su kuria planuojate dirbti, sudėtingumas, jūsų kodavimo / interneto dizaino fonas (Jei reikia) ir rezultatą, kurį norite naudoti ilgainiui. Galiausiai, labai svarbu nuo pat pradžių suprasti, kokį tinklaraštį tiksliai ketinate leisti ir kaip dažnai planuojate jį atnaujinti. Kuo dažniau planuojate pridėti ir tvarkyti naujus įrašus, tuo lankstesnė ir paprastesnė turėtų būti platforma.

Ir dar vienas dalykas: nepamirškite apie kainų nustatymo aspektą – nėra prasmės daug mokėti už standartinį tinklaraštį, jei esate pirmokas, kuris ruošiasi tik ieškoti naujų interneto svetainių kūrimo galimybių. Tai tik keli niuansai, į kuriuos turite atsižvelgti, rinkdamiesi tinkamą savo tinklaraščių tinklalapio platformą.

Kokia yra geriausia svetainė, kur galima pradėti tinklaraštį nemokamai?

Neįmanoma išsirinkti geriausios svetainės, tenkinančios visų vartotojų poreikius vienu metu. Daug kas priklauso nuo aukščiau išvardytų klausimų, taip pat nuo vartotojo kvalifikacijos lygio.

Žiniatinklio dizaineris, kuris tik tyrinėja pramonės pagrindus, turėtų apsiriboti tomis sistemomis, kurios yra lengvai naudojamos, intuityvios ir patogios. Keletas geriausių pavyzdžių yra šie Tinklaraštininkas, Vidutinis, Tumblr ir žinoma, Wix. Tokioms platformoms nereikia jokių kodavimo įgūdžių, kad būtų sukurtas individualizuotas tinklaraščių dizainas, be to, jos siūlo lengvą mokymosi kreivę, padėsiančią lengviau pradėti. Jie taip pat siūlo nemokamas ir mokamas internetinių dienoraščių kūrimo galimybes, kad suteiktų kūrybinę laisvę ir plačias interneto dizaino galimybes.

Jei esate kvalifikuotas žiniatinklio dizaineris, norintis sukurti išsamų ir informatyvų tinklaraštį, tuomet pagalvokite apie sudėtingesnės sistemos, tokios kaip „WordPress CMS“, pavyzdžiui. Čia rasite daugybę internetinių svetainių kūrimo galimybių, pažangių tinkinimo įrankių, įvairių integracijos galimybių ir aukščiausios klasės tinklaraščių tvarkymo bei reklamos perspektyvų. „Wix“ taip pat puikiai tiks profesionaliam interneto dizaineriui. Tai yra svetainės kūrėjas, kurio funkcijų rinkinys ir dizaino pritaikymo parinktys puikiai tinka tinklaraščių kūrimui. Sistema aprūpinta savo integruotu tinklaraščių kūrimo varikliu, leidžiančiu lengvai suprojektuoti pilną tinklaraštį.

Taigi pasverkite savo žiniatinklio kūrimo įgūdžius ir tikslus, taip pat visus jus dominančių sistemų privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte pasirinkti, kuo būsite visiškai patenkinti..

Kaip padaryti, kad internetinis dienoraštis atrodytų profesionalus?

Geras tinklaraštis turi daugybę privalomų funkcijų, kurios svarbios kiekvienam tinklaraštininkui, atspindi autoriaus asmenybę ir yra patogus vaizdinis įrankis srautui į svetainę nukreipti. Prieš pradėdami kurti savo internetinių dienoraščių svetainę, neskubėkite ištirti svarbiausių funkcijų, kurias tinklaraštis turėtų suteikti, kad atitiktumėte jūsų poreikius, lūkesčius ir reikalavimus. Čia jie eina:

 • Funkcionalumo ir dizaino pritaikymo laisvė – Visapusiškame tinklaraštyje turėtų būti daugybė įrankių ir parametrų, galinčių patenkinti įvairius tinklaraščių kūrimo poreikius. Tai taikoma tiek interneto našumui, tiek vizualiniam patrauklumui, tiek teksto redagavimo galimybėms. Tai yra vartotojas, kuris turėtų sugebėti redaguoti teksto šriftus, dydžius, stilius, straipsnio foną, koreguoti formatavimo parametrus, kad projektas suteiktų personalizuotą išvaizdą ir aukščiausios klasės funkcionalumą;
 • Patrauklaus turinio pristatymas – Ne paslaptis, kad „Turinys yra karalius“, o tinklaraščių kūrimas yra būtent apie patrauklų turinio pristatymą. Kuo patrauklesnis ir madingesnis bus jūsų svetainės turinys ir kuo daugiau kokybės ir nišos informacijos ji pateiks, tuo profesionaliau ji bus;
 • Šiek tiek mokymosi kreivė – Tinklaraščių kūrimas neturėtų būti sudėtingas. Tai turėtų būti prieinama ir prieinama pradedantiesiems, kurie tik tyrinėja nišą ir nori, kad jų tinklaraštis pasisektų. Tinklaraščius turėtų būti lengva kurti ir valdyti, be to, jie turėtų būti pakankamai intuityvūs, kad juos suprastų visi, nepriklausomai nuo to, kokį interneto dizainą turi vartotojas;
 • Greitas pakrovimo greitis – Visiškai suprantama, kad kuo greičiau tinklaraštis įkeliamas, tuo didesnis bus naudotojų išlaikymo lygis. Niekas nenori laukti, kol turinys bus rodomas pakankamai gerai, kad būtų matomas ir skirtingas. Dėl to svarbu pasirinkti patikimą prieglobą;
 • Reguliarūs atnaujinimai – Kad jūsų tinklaraštis taptų populiarus ir profesionalus, turėtumėte jį reguliariai atnaujinti, teikdami naujausią informaciją apie jūsų specializacijos sritį. Jei neįvertinsite šio aspekto svarbos, srautas greitai sumažės tik todėl, kad jūsų vartotojai negalės rasti naujos informacijos, kuri juos domina, ir turės pereiti prie jūsų konkurentų.
 • Vizualinis efektas – Norėdami, kad jūsų tinklaraštis atrodytų madingai, stilingai ir profesionaliai, būtinai pridėkite vaizdinių efektų prie kiekvieno įrašo. Tai apima vaizdus ir vaizdo įrašus, garso failus, GIF, animaciją, infografiką, apklausas ir visus tuos elementus, kurie skatina vartotojus aktyviai naršyti tinklaraščius;
 • Dalijimosi parinktys – Jei norite sukurti vartotojų bazę, pasidalykite savo tinklaraščiu lengvai. Tai leis vartotojams, kurie nuoširdžiai domisi jūsų tinklaraščio įrašais ir turiniu, pasidalyti juo su kitais bendraminčiais (draugai, kolegos, pažįstami, giminės, entuziastai ir kt.) per socialines paskyras ar kitas jūsų pateikiamas bendrinamas nuorodas.

Apatinė eilutė

Internetinių dienoraščių populiarumas kasmet auga, taip pat didėja tinklaraštininkų skaičius. Daugeliui vartotojų, kurie apsisprendė prisijungti prie „tinklaraštininkų bendruomenės“, pasirinkti tinkamiausią platformą, norint dažnai pradėti, tampa iššūkiu..

„WordPress“, Wix, Vidutinis, Tinklaraštininkas ir Tumblr yra tos paslaugos, kurios padės lengvai paleisti ir valdyti išsamų ir informatyvų tinklaraštį. Šios sistemos yra geriausios nišoje dėl patobulintos internetinių dienoraščių kūrimo, pritaikymo, tvarkymo ir reklamos galimybių.

Tačiau galutinis geriausios internetinių dienoraščių kūrimo platformos pasirinkimas turėtų būti grindžiamas norimo sukurti projekto tipu ir specializacijomis, pramonės šaka, kurios specializuojatės, jūsų iškeltais tikslais, rezultatu, kurį tikitės pasiekti ilgalaikėje perspektyvoje. ir, žinoma, biudžetas, kurį pasiruošėte investuoti į projektą. Būtent todėl tinkamos platformos, kuri padės atlikti visas šias užduotis, pasirinkimas yra labai svarbus.

Kuri paslauga geriausiai tinka jūsų interneto kūrimo poreikiams? Tai priklauso nuo jūsų asmeninių tinklaraščių kūrimo siekių, taip pat nuo kitų aukščiau išvardytų niuansų. Bet kokiu atveju apsvarstykite visas įraše apžvelgtas galimybes, kad pasirinktumėte jums tinkamiausią sprendimą.

Sukurkite Dienoraštį NEMOKAMAI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map