Geriausi smulkaus verslo svetainių kūrėjai

smulkaus verslo svetainių kūrėjai


Ar šiuo metu ketinate efektyviai reklamuoti savo verslą, bet negalite nuspręsti, nuo ko pradėti? Turėtumėte žinoti, kad sėkmingas verslo vystymas neįsivaizduojamas be patikimo buvimo internete.

Turėti nedidelio verslo svetainę savaime yra privalumas. Tai padeda pasiekti kelis tikslus vienu metu. Nepriklausomai nuo to, kurioje nišoje jūs specializuojatės, svetainė išlieka svarbiausia klientų ir verslo partnerių, kuriems įdomu bendrauti su jumis, vieta.

Kai tik nuspręsite valdyti mažo verslo svetainę, pamatysite įvairias parinktis. Jei esate pasirengęs daug investuoti į savo svetainės kūrimą, tuomet galite samdyti interneto dizaino studiją atlikti šį darbą už jus.

Tačiau tai nėra geriausia idėja, jei norite būti atsakingi už interneto kūrimo procesą, kad prireikus toliau tvarkytų ir atnaujintų savo svetainę. Vienas iš geriausių ir paprasčiausių „pasidaryk pats“ variantų yra interneto svetainių kūrėjo naudojimas. Šios paslaugos leidžia kurti įvairių tipų projektus, kurių funkcionalumas, funkcijų rinkiniai ir pateikiami rezultatai svyruoja.

Jei teisingai ketinate atidaryti visa apimančią smulkaus verslo svetainę, tikrai yra prasmė daugiau sužinoti apie populiariausi svetainių kūrėjai.

Išbandėme 10 geriausių smulkaus verslo svetainių kūrėjų:

 1. „Wix“ – geriausias NEMOKAMAS svetainių kūrėjas smulkiajam verslui
 2. „uKit“ – smulkaus verslo svetainių kūrėjas asmeninei svetainei
 3. „WordPress“ – geriausia atvirojo kodo TVS smulkiajam verslui
 4. „Siuvėjų prekės ženklai“ – geriausias svetainių tiekėjas smulkiajam verslui
 5. „Shopify“ – elektroninės prekybos tinklalapių kūrėjas smulkioms įmonėms
 6. „Bluehost“ – svetainių kūrėjas ir priegloba smulkiajam verslui
 7. Žyma – AI valdoma interneto platforma smulkaus verslo įmonėms
 8. „Ucraft“ – įperkama priemonė smulkaus verslo svetainei sukurti
 9. SITE123 – lengviausias smulkaus verslo svetainių kūrėjas
 10. „Gator“ – paprastas ir patogus „HostGator“ svetainių kūrėjas

Kai reikia pasirinkti geriausią smulkaus verslo svetainių kūrėją, dauguma vartotojų yra šiek tiek suglumę vien todėl, kad nežino, kuri paslauga jiems bus geriausia. Peržiūrėkime svarbiausias svetainių kūrėjų galimybes ir pranašumus, kad galėtumėte žinoti, ko tikėtis iš kiekvieno iš jų.

„Wix“ – geriausias NEMOKAMAS svetainių kūrėjas smulkiajam verslui

„Wix“ - geriausias NEMOKAMAS svetainių kūrėjas smulkiajam verslui

Wix – yra geriausias nemokamų svetainių kūrėjas smulkiajam verslui, kuris visame pasaulyje išpopuliarėjo dėl plataus su niša susijusių funkcijų rinkinio. Dizaino pritaikymo įrankių gausa, gausus nemokamų šablonų pasirinkimas ir prieinama kainų politika pavertė sistemą vertinga platforma visų tipų svetainėms, įskaitant smulkaus verslo projektus, kurti. „Wix“ yra puikus pasirinkimas verslininkams, kuriems trūksta kodavimo įgūdžių ir kurie neturi laiko išmokti visų interneto kūrimo proceso subtilybių. Norėdami įsitikinti, ar sistema atitinka jūsų internetinio dizaino poreikius, atsižvelkite į šiuos platformos pranašumus:

 • Smulkaus verslo šablonai. Nepriklausomai nuo to, kokioje verslo nišoje jūs specializuojatės, lengvai rasite tinkamą šabloną turtingoje svetainės kūrėjo kolekcijoje. Visos „Wix“ temos yra nemokamos, mobiliesiems optimizuotos, ir yra galimybė naudotis mobiliųjų įrenginių redaktoriumi, kad būtų užtikrinta maloni mobiliųjų įrenginių ekrano kokybė. Pakeitimai, kuriuos atliksite mobiliojoje versijoje, nebus rodomi darbalaukio režime, o darbalaukio svetainės variante atlikti pakeitimai bus matomi mobiliojoje versijoje..
 • „Wix ADI“. Integruota Dirbtinio dizaino intelekto įrankis padės sukurti smulkaus verslo svetainę, net jei nesate interneto dizaino profesionalas. Tai atliekama automatizuotu režimu – tiesiog pateikite savo įmonės informaciją, kuri turi būti rodoma svetainėje, o likusį darbą sistema atliks už jus..
 • Wix ShoutOut. Kitas „Wix“ pranašumas yra el. Pašto rinkodaros funkcija. Tai leidžia greitai sukurti nuostabius el. Laiškus ir dalytis rinkodaros kampanijomis. Wix ShoutOut siūlo tinkinamus stilius, profesionalius šablonus su paruoštais maketais, lengvą kontaktų integravimą. Norėdami patikrinti savo svetainės statistiką, taip pat galite naudoti socialinės žiniasklaidos įrankius ir statistikos stebėjimo priemones. Būtent to jūsų verslui reikia norint efektyviai reklamuoti.
 • el. prekybos platforma. Ar ketinate atidaryti mažą ir vidutinę internetinę parduotuvę, bet neturite laiko bendrauti su specializuotais svetainių kūrėjais? Tada pirmyn tyrinėti „Wix“ parduotuvės – funkcija, leidžianti atidaryti el. Prekybos svetainę, optimizuotą žiūrėti mobiliesiems. Pasirinkite šabloną, įkelkite savo internetinės parduotuvės informaciją, kontaktinę informaciją, produktus ir jų specifikacijas, įgalinkite el. Prekybos funkcijas ir nustatykite mokėjimo / siuntimo parinktis, norėdami paleisti jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkančią internetinę parduotuvę..
 • „Wix“ SEO „Wiz“. Dėl patogaus ir lengvo naudojimo „Wix“ SEO „Wiz“, galėsite kontroliuoti savo verslo svetainių reklamavimo efektyvumą. Šiuo tikslu galite nustatyti SEO parametrus, sekti svetainės statistiką, integruoti reikiamus įrankius ir valdiklius bei atlikti kitus veiksmus, kad įsitikintumėte savo smulkaus verslo svetaine. gauna aukštą „Google“ reitingą.
 • Kyla Wix. „Ascend by Wix“ yra patobulintas „viskas viename“ verslo sprendimas, suteikiantis prieigą prie daugiau nei 20 profesionalių verslo įrankių, skirtų supaprastinti jūsų verslo valdymo procesus. Naudodamiesi šia funkcija galite pradėti, valdyti ir reklamuoti savo įmonę, plėsti klientų bazę ir sukurti nišinę reputaciją, taip pat gauti pelno. „Ascend“ padaro visus procesus maksimaliai automatizuotus, siūlant tokius įrankius kaip formos, kontaktų tvarkyklė, tiesioginiai pokalbiai, gautieji, sąskaitos faktūros, užduotys. & Priminimai, automatikos, kainų citatos ir kt.

Ar „Wix“ tinka mažam verslui? „Wix“ neabejotinai puikiai tinka nedidelio verslo projektams kainų nustatymo srityje. Nemokamas planas, kurį sistema siūlo kiekvienam abonentui, gali būti veiksmingai naudojamas išbandyti visas svetainių kūrėjo savybes. Tačiau, jei nuspręsite atidaryti verslo svetainę ir padaryti ją prieinamą žiniatinklyje, ji neapims visų jūsų interneto dizaino poreikių. Jums reikės domeno vardo ir kitų įrankių, kad įsitikintumėte, jog jūsų verslo svetainė užima aukštą vietą paieškos sistemose ir mėgsta populiarumą tarp tikslinės auditorijos. Taigi būtina atnaujinti mokamą abonementą. „Wix“ siūlo verslo / e-komercijos planų rinkinį, kurio kaina prasideda nuo 23 USD / mėn. Tai verta investicija į bet kurią smulkaus verslo svetainę.

Išbandykite „Wix“ nemokamai

„uKit“ – smulkaus verslo svetainių kūrėjas asmeninei svetainei

„uKit“ - smulkaus verslo svetainių kūrėjas asmeninei svetainei

„uKit“ – vienas iš paprasčiausių ir funkcionaliausių smulkaus verslo svetainių kūrėjų, skirtų asmeniniams projektams. Tiesą sakant, sistema suteikia puikią kainos ir kokybės koreliaciją pradedantiesiems ir interneto svetainių kūrimo specialistams, ketinantiems pradėti kurti „pasidaryk pats“ verslo svetaines. Platforma išsiskyrė kaip mažo verslo svetainių kūrėja, taigi visas jos funkcijų rinkinys yra sutelktas į šios užduoties įvykdymą.. „uKit“ yra labai lengva naudoti ir tam nereikia kodavimo įgūdžių žinios. Tai puikus sprendimas kuriant internetines svetaines mažų įmonių savininkams ir privatiems verslininkams, kuriems visada reikia laiko, trūksta žinių apie interneto dizainą ir jie nėra pasirengę daug investuoti į internetinių svetainių kūrimą. Čia yra sąrašas funkcijų, kurias „uKit“ išdidžiai siūlo savo abonentams:

 • Reaguojantis verslo dizainas. „uKit“ šablonų kolekcija yra viena įspūdingiausių nišoje. Jame pateikiami šimtai reaguojančių šablonų, suskirstytų į verslo kategorijas, kad būtų lengviau ieškoti. Galite pakeisti šabloną bet kuriame žiniatinklio kūrimo proceso etape, o turinys bus išsaugotas. Šablonų tinkinimo procesas taip pat yra paprastas. Tiesiog prieikite su prietaisų skydeliu ir patikrinkite įrankius, kuriuos galite naudoti šiuo tikslu.
 • „AmoCRM“ integracija. Orientuodamasi į verslo skatinimą, „uKit“ yra kartu amoCRM integracijos variantas. Tai paprasta ir gana intuityvi potencialių sandorių ir klientų apskaitos sistema, padedanti kontroliuoti ir padidinti pardavimo apimtis. Sistema supaprastina klientų / užsakymų valdymo procesą, prisidedant prie greitesnio ir efektyvesnio verslo populiarinimo.
 • e-komercija. „uKit“ e-komercijos ypatybės yra vertos atskiro dėmesio. Svetainių kūrėjas suteikia vartotojams galimybę paleisti ir tada valdyti nedidelę internetinę parduotuvę. Tiesą sakant, čia galite eiti dviem keliais. Galite prisijungti prie savo interneto el. Prekybos valdikliui ir nustatyti parametrus arba integruoti „Ecwid“ papildinį, kad pradėtumėte pardavinėti internete..
 • Verslo valdikliai. „uKit“ leidžia integruoti verslo valdiklius, kurie gali pridėti jūsų svetainės funkcionalumą ir dėmesį verslui. Tarp verslo valdiklių, kuriuos galbūt norėtumėte integruoti į savo projektą, iš pradžių prasminga paminėti „Timeline“, „Steps“, „Google“ žemėlapius, socialinius tinklus ir tt. Kiekvienas iš šių valdiklių puikiai tinka visų tipų verslo svetainėms..
 • „SendPulse“ integracija. „uKit“ sklandžiai integruojasi su „SendPulse“ – populiariu valdikliu, kurį naudoja tie interneto kūrėjai, kurie nori pridėti ir pritaikyti internetinius tiesioginius pranešimus savo svetainės lankytojams. Valdiklio integracija užtrunka tik keletą minučių ir ją gali atlikti net ne programuotojai.
 • „uCalc“. Kitas interneto svetainių kūrėjo akcentas yra internetinė skaičiuoklė – „uCalc“, kurių integracija padeda apibrėžti tikslinei auditorijai siūlomų produktų / paslaugų kainą. Tai ypač puikus pasirinkimas el. Prekybos projektams.

Ar „uKit“ tinka mažam verslui? „uKit“ yra vienas iš geriausių variantų kuriant smulkaus verslo svetaines ir vienas iš labiausiai prieinamų svetainių kūrėjai taip pat. Sistema neturi nemokamo plano, tačiau tai nėra visai būtina atsižvelgiant į mokamų abonementų kainą. Pigiausio „uKit“ plano kaina yra tik 4 USD, o brangiausia ir pažangiausia prenumerata jums kainuos 12 USD / mėn.! Šios kainos yra daugiau nei prieinamos bet kuriam mažam verslui – vargu ar rasite pigesnių tokios plačios funkcionalumo įkainių!

Taip pat žiūrėkite: uKit peržiūra.

Išbandykite „uKit“ nemokamai

„WordPress“ – geriausia atvirojo kodo TVS smulkiajam verslui

„WordPress“ - geriausia atvirojo kodo TVS smulkiajam verslui

„WordPress“ – yra geriausias atvirojo kodo turinio valdymo sistema smulkaus verslo svetainėms. Platforma įgijo populiarumą visame pasaulyje dėl savo galingo funkcijų rinkinio, daugybės integravimo funkcijų ir pažangių dizaino pritaikymo galimybių. Iš pradžių sistema buvo sukurta kaip internetinių dienoraščių platforma, todėl nerasite paprastesnio sprendimo, kaip paleisti ir tvarkyti tinklaraštį. Tačiau tai nereiškia, kad negalėsite naudoti sistemos kurdami kitų tipų projektus. Priešingai, „WordPress“ puikiai tinka kuriant verslo svetaines, nukreipimo puslapius ir net internetines parduotuves. Viskas priklauso nuo jūsų tikslų, internetinių svetainių kūrimo pastangų ir rezultato, kurio tikitės pasiekti ilgainiui. Spręsdamas funkcionalumo aspektą, „WordPress“ siūlo šias funkcijas:

 • Smulkaus verslo papildiniai. Sistema išsiskiria iš minios dėl galingų įskiepių integravimo galimybių. Yra daugybė „WordPress“ papildinių, todėl jūs turite pasirinkti ir integruoti tuos, kurie yra tinkamiausi jūsų svetainei. Tarp populiariausių „WordPress“ įskiepių verslo svetainėms prasminga paminėti „WPForms“, „MonsterInsights“, „Yoast SEO“, „Constant Contact“, „OptinMonster“, „Sucuri“, „UpdraftPlus“, „WP Rocket“, „MemberPress“, „CSS Hero“, „LearnDash“, „G Suite“, „SEMRush“, „Pretty Links Pro“, „ Bendri skaičiavimai, „WooCommerce“ ir daugelis kitų.
 • Klientų sąveikos papildiniai. „WordPress“ kartu su nišai būdingu papildiniu siūlo platų klientų sąveikos valdiklių / plėtinių pasirinkimą. Tai reikalinga tam, kad jūsų mažo verslo svetainė būtų patogi ir patogi esamiems ir potencialiems klientams. Kai kurie iš populiariausių valdiklių, kuriuos galite pasirinkti ir integruoti į savo svetainę, yra paplitę šie: Live Chat, Zopim Live Chat, Support Candy, uCare, AH Tickets, Zendesk, Help Scout Desk ir kt..
 • Smulkaus verslo šablonai. „WordPress“ taip pat žinomas dėl aukščiausios klasės smulkaus verslo šablonų. Pasauliniame tinkle jų yra tūkstančiai ir jūs galite lengvai pasirinkti iš nemokamų ir mokamų versijų. Tačiau atminkite, kad trečiųjų šalių kūrėjų sukurti nemokami šablonai nėra visiškai saugūs dėl galimo kenkėjiškų programų grėsmės. Įsitikinkite, kad turite reikalų su patikimais interneto dizaineriais, kuriais galite visiškai pasikliauti.

Ar „WordPress“ tinka mažam verslui? „WordPress“ puikiai tinka mažų įmonių svetainėms dėl patobulintų funkcijų ir prieinamos kainos. CMS atsisiųsti ir įdiegti galima nemokamai. Tačiau jūs turėsite mokėti už išorinių papildinių, temų, valdiklių ir priedų naudojimą. Taip pat turėsite nusipirkti domeno vardą ir sumokėti už prieglobą, kad jūsų svetainė būtų prieinama internete.

Kalbėdamas apie hostingo pasirinkimą, „WordPress“ oficialiai rekomenduoja naudoti „Bluehost“ kaip aukščiausio lygio prieglobos paslaugų teikėjas kurie gali patenkinti visus jų vartotojų prieglobos poreikius. Pagrindiniam kompiuteriui būdingas didelis veikimo laikas, greitas puslapio įkėlimo greitis, prieinama kainų politika, saugumas, didžiulė rinka su šimtais įskiepių, priedų, programų ir scenarijų, plati turinio rinkodara ir SEO parinktys, e-komercijos dėmesys ir kelios integruotos programos. į verslo svetaines. „Bluehost“ naudojimo kaina visus nustebins, nes pigiausio plano kaina sudaro 2,95 USD / mėn.

Išbandykite „WordPress“ dabar

„Siuvėjų prekės ženklai“ – geriausias svetainių tiekėjas smulkiajam verslui

„Siuvėjų prekės ženklai“ - geriausias svetainių tiekėjas smulkiajam verslui

„Siuvėjų prekių ženklai“ – geriausias svetainių tiekėjas mažoms įmonėms, iš pradžių orientuotas į verslo prekės ženklo kūrimo procesų supaprastinimą. Sistema padeda pradėti savo verslą, kuriant aukščiausio lygio dizainą ir prekės ženklą, todėl ji išsiskiria iš minios. „Siuvėjų prekių ženklai“ yra pirmoji pasaulyje logotipų kūrimo ir prekės ženklo kūrimo platforma, kurią sukuria dirbtinis intelektas. Tai padeda bet kuriam projektui suteikti profesionalų vaizdą ir unikalų internetinį prekės ženklo identitetą. Žemiau pateikiami svarbiausi platformos akcentai:

 • Prekės ženklo kūrimo priemonių kolekcija. „Siuvėjų prekių ženklai“ siūlo galingą prekės ženklo kūrimo priemonių kolekciją, specialiai sukurtą jūsų verslui. Šie įrankiai yra pritaikomi, o tai reiškia, kad galite panaudoti savo EPS failo ir vizitinės kortelės idėjas kurdami unikalų svetainės dizainą, kuris puikiai atitiks jūsų verslo tinklalapį..
 • Logotipų kūrėjas. Sistema leidžia sukurti unikalų verslo logotipą, kad būtų galima atskleisti jūsų prekės ženklo identitetą, pasidalyti savo vizija ir pasirinkti reikiamus elementus, kuriuos sistema siūlo pagal numatytuosius nustatymus. Logotipo kūrimo procesas yra lengvas ir kūrybingas – jums reikia pateikti savo įmonės pavadinimą, pasirinkti norimą logotipo tipą, pasirinkti šrifto parinktis ir pereiti prie logotipo pritaikymo proceso. Atlikus šiuos veiksmus, AI algoritmas panaudos turinį, kad suprojektuotų jūsų įmonės svetainės logotipą automatiniu režimu.
 • Socialinio valdymo platforma. Sistema aprūpinta integruota socialinio valdymo platforma, leidžiančia dalytis su svetaine susijusiu turiniu ir skelbti straipsnius socialiniuose tinkluose.
 • Siuvėjų skelbimai. Integruota „Siuvėjų skelbimų“ platforma leidžia jums suprojektuoti momentinius skelbimus, kurie yra prieinami keliais kintamaisiais, kad atitiktų bet kokius poreikius.

Ar siuvėjų prekės ženklai yra tinkami mažam verslui? Jei jums reikalingas profesionalus svetainės logotipas ir aukščiausios klasės prekės ženklas, „Tailor Brands“ patenkins jūsų reikalavimus. Sistema leidžia tinkinti ir žaisti savo svetainės logotipų dizainuose su integruotu svetainių kūrimo įrankiu, pateiktu pagal numatytąją numatytą el. Prekybos funkciją. Čia nėra nemokamo plano, tačiau platforma leidžia pasirinkti vieną iš mokamų abonementų, kurie prasideda nuo 9,99 USD / mėn. Be to, kaina gali būti sumažinta iki 2,99 USD / mėn., Jei nuspręsite atlikti metinį mokėjimą.

Išbandykite „Tailor“ prekės ženklus dabar

„Shopify“ – el. Prekybos svetainių kūrėjas smulkioms įmonėms

„Shopify“ pagrindinis puslapis

„Shopify“ yra pats galingiausias populiariausia el. prekybos programinė įranga naudojamas profesionalių verslo ir el. prekybos svetainių paleidimui ir valdymui. Visas platformos funkcijų rinkinys, taip pat jos įrankiai yra skirti visų tipų internetinių parduotuvių dizainui. Tinklalapių kūrėjas yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir profesionaliems interneto meistrams, kurie specializuojasi e-komercijos svetainių kūrime. Nėra elektroninės komercijos funkcijų, kurių trūksta „Shopify“ – pažvelkite į sistemos funkcijas ir įrankius, kad sužinotumėte, kiek ji gali pasiūlyti:

 • POS programinė įranga. „Shopify“ yra patobulinta „Point-of-Sale“ (POS) programinę įrangą, leidžiančią parduoti produktus savo mažmeninės prekybos parduotuvėje. Išorinio kortelės terminalo naudojimas, užsakymo neprisijungus priėmimas, automatinis sinchronizavimas su „Shopify“ paskyra, galimybė paleisti kelias vartotojo abonementus, „Quickbooks“ sinchronizavimas, ataskaitos parinktis – tai tik keli šios funkcijos pranašumai.
 • Produktų valdymo parinktys. „Shopify“ suteikia galimybę integruoti pirkinių krepšelį ir mygtuką „Pirkti“, kad klientai galėtų sukurti reikiamą kiekį prekių kortelių. Sistema automatiškai sugeneruos produktų įdėjimo kodus, kad į svetainę galėtų įtraukti produktų sąrašus ir kolekcijas. Be to, sistema suteikia plačias produktų valdymo galimybes, kad vartotojams būtų patogu apsipirkti.
 • Universalios integracijos parinktys. Programinė įranga leidžia integruoti į populiarias ir daug funkcijų turinčias prekyvietes, tokias kaip „Xero“, „Quickbooks“ ir kitą apskaitos programinę įrangą, kad padidintumėte internetinės parduotuvės našumą. „Shopify“ integracija su „Amazon Marketplace“ atliekama keliais paprastais paspaudimais, o sinchronizacijos rezultatas viršys jūsų lūkesčius, jei planuojate parduoti produktus abiejose platformose. Čia taip pat labai padės daugiakanalė pagalba.
 • Aukščiausios klasės rinkodaros ypatybės. Kai kalbama apie internetinių parduotuvių reklamą, „Shopify“ siūlo daugybę aukščiausios klasės rinkodaros funkcijų. Verslininkai galės kurti internetinius kvitus, analizuoti ir naršyti internetinių parduotuvių statistiką, kontroliuoti sąskaitos likutį, naudoti pažangias „Shopify“ funkcijas, tokias kaip „Shopify Ping“, „App Store“, BOGO nuolaidas, „Shopify Tap“ & „Chip Reader“ ir dar daugiau.
 • Internetinės parduotuvės valdymo įrankiai. Programinė įranga leidžia pasirinkti iš kelių internetinių parduotuvių valdymo parinkčių ir įrankių, kurie padidina jūsų internetinės parduotuvės našumą. Tai apima prieigą prie klientų profilių, grupių ir paskyrų, el. Pašto maketų ir šablonų, pristatymo į namus ir užsakymų vykdymo parinkčių ir kt.
 • AR savybė. Kitas „Shopify“ akcentas yra jo pažangumas Papildyta realybė (AR) įrankis. Ši funkcija leidžia pamatyti parduodamus produktus 3D režimu, kad potencialūs pirkėjai galėtų išsamiau pamatyti jo pranašumus.

Ar „Shopify“ tinka mažam verslui? „Shopify“ yra viena geriausių platformų, kuri puikiai veikia kuriant elektroninės komercijos svetaines – nuo mažų iki hipermarketų. Programinė įranga siūlo nemokamą 14 dienų bandomąjį laikotarpį, kad išbandytų savo funkcijų rinkinį ir keturias mokamas prenumeratas. Pigiausio plano kaina sudaro 9 USD / mėn., Tai yra stebėtinai pagrįstas pasiūlymas.

Išbandykite „Shopify“ nemokamai

„Bluehost“ – svetainių kūrėjas ir priegloba smulkiajam verslui

„Bluehost“ - svetainių kūrėjas ir priegloba smulkiajam verslui

„Bluehost“ – yra patikimiausias ir funkcionaliausias smulkaus verslo svetainių prieglobos paslaugų teikėjas. Bendrovė gyvuoja daugelį metų, laimėjusi milijonų vartotojų lojalumą visame pasaulyje. Dabar jis žinomas kaip oficialus prieglobos paslaugų teikėjas, rekomenduojamas profesionaliam naudojimui „WordPress“. Sistema užtikrina sklandų joje saugomų svetainių darbą ir saugų duomenų išsaugojimą. Toliau pateikiami pagrindiniai bendrovės pranašumai:

 • Lankstumas. Sistema užtikrina sklandų integravimąsi su daugybe universalių plėtinių, priedų, išorinių paslaugų ir papildinių, kurie prisideda prie jūsų mažo verslo svetainės vertingų ir aukštų rezultatų, neatsižvelgiant į srauto kiekį..
 • Pailgėja puslapio įkėlimo laikas. „Bluehost“ taip pat garantuoja sklandų svetainės veikimą, todėl pailgėja puslapio įkėlimo laikas kartu su aukštu darbingumo koeficientu. Sistema aprūpinta integruotų funkcijų ir įrankių rinkiniu, kurie padidina svetainės veikimą, neatsižvelgiant į bendrus svetainės apkrovos parametrus ir srauto apimtį.
 • „Bluehost“ prekyvietė. Prieglobos paslaugų teikėjas turi galingą integruotų papildinių, plėtinių, scenarijų ir priedų, kurie idealiai padidina smulkaus verslo svetainių pritaikymą ir našumą, prekyvietę. Be to, galima pasirinkti iš turtingos „WordPress“ sukurtų verslo šablonų kolekcijos.
 • Išplėstinė sauga. „Bluehost“ ypač rūpinasi jūsų svetainės saugumu ir duomenų išsaugojimu, o tai labai svarbu verslo projektams. Prieglobos teikėjas naudoja karštųjų nuorodų apsaugos įrankius kartu su „Spam Hammer“, „Spam Expert“ ir kitomis saugos funkcijomis.

Ar „Bluehost“ tinka mažam verslui? „Bluehost“ yra patikimas ir funkcionalus smulkaus verslo svetainių prieglobos paslaugų teikėjas. Platforma nesiūlo jokių nemokamų planų, tačiau tai kompensuoja prieinamos jos mokamų abonementų kainos. Pigiausio plano kaina sudaro 2,95 USD / mėn. Už šią kainą gausite nemokamą SSL pažymėjimo prisijungimo parinktį, neribotą pralaidumą, galimybę prijungti nemokamą domeno vardą prie savo įmonės svetainės (jei to dar neturite) ir dar daugiau privalumų.

Išbandykite „Bluehost Now“

Žymelė – AI varoma interneto platforma smulkiajam verslui

Žymelė - AI varoma interneto platforma smulkiajam verslui

Žymelė – geriausia AI palaikoma interneto platforma, naudojama kuriant smulkaus verslo svetaines. „Debesis“ pagrįstų svetainių kūrėjas siūlo visas verslui skirtas galimybes ir leidžia kurti gerai struktūruotus projektus. Verslo svetainės ir internetinės parduotuvės, paleistos naudojant platformą, pasižymi patikima išvaizda ir puikiais našumais. Pats laikas pateikti įspūdingiausių „Bookmark“ funkcijų sąrašą dabar:

 • AIDA padėjėjas. Dėl patobulintos AIDA galite sukurti funkcionalią verslo svetainę ar internetinę parduotuvę akimirksniu.Dirbtinio intelekto projektavimo asistentas) įrankis. Visas svetainių kūrimo procesas neužtrunka ilgiau nei kelias minutes, o rezultatas tikrai sužavės visus – taigi, funkcionali AIDA yra! Tiesiog pateikite savo verslo informaciją ir stebėkite, kaip padėjėjas kuria jums svetainę.
 • Integruoti verslo šablonai. „Bookmark“ neturi standartinių šablonų, kuriuos galite tinkinti, kad atitiktumėte savo nišos reikalavimus. Būtent AIDA siūlo platų nemokamų integruotų temų, kurios skiriasi struktūra ir reaguoja pagal numatytuosius nustatymus, pasirinkimą. Pasirinkite bet kurį iš jų, kad pradėtumėte dirbti savo smulkaus verslo ar el. Prekybos svetainėje.
 • Daugiakalbis palaikymas. Platforma palaiko daugiau nei 50 kalbų, nes galite sukurti tas svetainių kalbų versijas, kurių jums reikia norint pasiekti tikslinę auditoriją užsienyje.
 • Verslo interneto statistika. Tinklalapių kūrėjas leidžia stebėti jūsų įmonės interneto svetainių našumą naudojant integruotus statistikos rinkimo įrankius. Taip pat yra keletas programų mobiliesiems, leidžiančių greitai ir efektyviai valdyti svetainę iš bet kurios jūsų buvimo vietos.

Ar žymė tinka mažam verslui? Žymelė yra gana geras pasirinkimas verslininkams, norintiems kurti verslo svetaines, naudojant pažangiojo dirbtinio intelekto funkciją. Norėdami paleisti paprastą svetainę, nemokamai galite naudoti „Bookmark“. Aukščiausios kokybės pakuočių kaina yra gana prieinama. Norėdami gauti išsamią verslo ar el. Prekybos svetainę, galite pasirinkti vieną iš dviejų mokamų prenumeratų. Jų išlaidos svyruoja nuo 11,99 USD iki 24,99 USD per mėnesį, atsižvelgiant į pateiktas sąlygas ir savybes.

Išbandykite „Bookmark“ nemokamai

„Ucraft“ – įperkama priemonė smulkaus verslo svetainei sukurti

„Ucraft“ - įperkama priemonė smulkaus verslo svetainei sukurti

„Ucraft“ – yra prieinamas „pasidaryk pats“ internetinių svetainių kūrėjas, skirtas pradėti ir valdyti smulkaus verslo svetaines. Sistema puikiai tinka atlikti bet kokias verslo užduotis. Tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir interneto svetainių kūrimo specialistams, ketinantiems pradėti ir valdyti verslo svetaines, nukreipimo puslapius, tinklaraščius ir kitus projektus. „Ucraft“ sukurtos svetainės yra reaguojančios, 100% pritaikomos ir internetines parduotuves lengva valdyti. Jie aprūpinti viso ekrano blokais ir plokščiu dizainu, kuris prisideda prie šiuolaikiško jų išvaizdos ir pojūčio. Šiuo metu svetainių kūrėjas suteikia prieigą prie šių funkcijų:

 • el. prekybos platforma. Integruotą platformos elektroninės komercijos variklį lengva naudoti visiems, norintiems įkurti internetinę parduotuvę. Sistema pateikia e-komercijai būdingų funkcijų, kurios supaprastina internetinės parduotuvės kūrimo procesą, sąrašą. Tai apima prekių katalogą, integruotą pirkinių krepšelį, vaizdų įkėlimą ir nustatymą, socialinės žiniasklaidos integraciją, galimybę prisijungti prie 8 populiarių ir pelningų pardavimo kanalų, organizuoti ir rengti nuolaidų kampanijas, išleisti pasirinktų produktų nuolaidų kodus ir tt. Sistema taip pat siūlo daugybę siuntimų. ir mokėjimo parinktis, kurių pasirinkimas priklauso nuo vietos aspekto.
 • Dienoraščiai. Paslaugos internetinių dienoraščių funkcijose efektyviai realizuojamos naudojant „Article App“. Ši funkcija leidžia kurti tinklaraščius arba pridėti naujienų skilčių esamose svetainėse. Parašyti įrašą, sukurti naujus tinklaraščio puslapių išdėstymus, integruoti komentavimo sistemas, prijungti socialinės žiniasklaidos mygtukus prie kiekvieno įrašo užtrunka tik kelias minutes, kad vartotojai galėtų pasidalinti jiems patinkančiais straipsniais..
 • Nemokamas nukreipimo puslapio kūrėjas. „Ucraft“ turi nemokamą nukreipimo puslapio kūrėją, kuris leidžia jums sukurti ir atnaujinti aukštos kokybės nukreipimo puslapius, kad būtų galima pademonstruoti savo idėjas, produktus ar paslaugas, skatinti natūralų srautą, generuoti potencialius klientus ir pasiekti kitus verslo tikslus. Paslaugos dizaino kolekcijoje yra daugybė nukreipimo puslapio šablonų.
 • Nemokamas logotipų gamintojas. Kitas „Ucraft“ akcentas yra jo nemokamas „Logo Maker“. Nesvarbu, ar norite patobulinti savo turimą verslo logotipą, ar sukurti visiškai naują, šis įrankis leis jums tai padaryti lengvai. Galėsite suprojektuoti unikalų logotipą iš standartinių piktogramų arba įkelti savo logotipą, kad padidintumėte jo dizainą ir stilių. Norėdami, kad jūsų svetainės logotipas būtų suasmenintas, galite išbandyti spalvų schemas, pavadinimus, šriftus, formas, stilius, dydžius ir daugybę kitų galimų dizaino parametrų. Išsamios instrukcijos padės lengvai atlikti užduotį ir pasiekti puikų rezultatą.
 • Verslo šablonai. „Ucraft“ šablonų kolekcija nėra tokia turtinga. Apimantis tik 63 nemokamus profesionalius reaguojančius šablonus, jis suteikia kūrybinę laisvę ir siūlo kodo įpurškimo parinktį, kad pasirinktumėte temas. Dizainerių įrankių rinkinys, kurį sudaro tipografija, UI rinkinys ir formų kūrėjas bei išdėstymas, leidžia maksimaliai išnaudoti Ucraft dizaino pritaikymo parinktis..

Ar „Ucraft“ tinka mažam verslui? Kalbėdamas apie kainos aspektą, svetainių kūrėjas siūlo nemokamą 14 dienų bandomąją versiją, leidžiančią atskleisti visas sistemos siūlomas funkcijas ir paslaugas. Platforma taip pat turi neribotą nemokamą planą, kuriam taikoma daugybė apribojimų, ir jis puikiai tinka tik asmeniniams tinklalapių kūrimo poreikiams. Dėl mokamų abonementų „Ucraft“ turi tris variantus, iš kurių pigiausias jums kainuos 10 USD / mėn.

Išbandykite „Ucraft“ nemokamai

SITE123 – lengviausias smulkaus verslo svetainių kūrėjas

SITE123 - lengviausias smulkaus verslo svetainių kūrėjas

SITE123 – lengviausias, nemokamas ir funkcinis debesų svetainių kūrėjas, skirtas smulkaus verslo svetainėms kurti. Tai siūlo patogų WYSIWYG redaktorių ir suteikia galimybę kurti įvairiapusius projektus. Ši paslauga garsėja savo paprastumu, intuityviu interneto kūrimo metodu ir patogumu. Tai daug ką gali pasiūlyti interneto dizaino ekspertai ir ji taip pat yra suprantama pradedantiesiems. Jei teisingai ruošiatės pradėti verslo projektą naudodamiesi SITE123, apsvarstykite svarbiausių jo vietų sąrašą dabar:

 • Reaguojantys verslo šablonai. „Viskas viename“ svetainių kūrėjas pateikia platų reaguojančių šablonų pasirinkimą. Jie yra universalūs ir laisvi. Jie susiduria su įvairiomis verslo sritimis ir gali būti veiksmingai pritaikyti atsižvelgiant į jūsų specializuotą nišą. Jei nerandate jums patinkančio šablono, galite sukurti svetainę nuo nulio. Tam nereikia ir pastangų, ir laiko.
 • Socialinės medijos integracija. Svetainių kūrėjas leidžia padidinti jūsų verslo populiarumą per socialinio tinklo paskyras. Tai tikras būdas pranešti partneriams / klientams apie artėjančius verslo įvykius, atnaujinimus, naujienas ir specialius pasiūlymus.
 • Daugiakalbis palaikymas. SITE123 siūlo daugiakalbę palaikymą. Todėl galite sukurti reikiamą svetainių kalbų versijų skaičių, remdamiesi tiksline auditorija, kurią planuojate pasiekti užsienyje.
 • el. prekybos variklis. Svetainės kūrėjas pateikia patogų ir efektyvų e-komercijos modulį. Jo naudojimas leidžia atidaryti ir valdyti galingas internetines parduotuves su keliomis parinktimis. Galite valdyti produktų asortimentą, nustatyti mokėjimo / pristatymo duomenis, paleisti ir atnaujinti nuolaidų kuponus, tvarkyti „PayPal“ mokėjimo parinktis ir kt..
 • Formos statybininkas. Jei planuojate įkurti nedidelio verslo svetainę naudodamiesi „SITE123“, jos integruotas internetinis formų kūrimo priemonė jums tikrai pravers. Įrankis pateiktas su pasirinktinių formų maketų rinkiniu, dizaino pritaikymo įrankiais ir elementais, leidžiančiais jums sukurti kokybiškas integruotas internetines formas.

Ar SITE123 tinka mažam verslui? Smulkaus verslo svetainės, sukurtos naudojant SITE123, atrodo patraukliai ir yra gana funkcionalios. Naudojimosi šia paslauga kaina svyruoja nuo 10,80 USD iki 28,80 USD per mėnesį. Taip pat yra nemokamas planas, kurio savybių pakanka sistemai išbandyti prieš pasirenkant mokamą sprendimą. Įkainiai skiriasi atsižvelgiant į planų numatytą funkcionalumą.

Išbandykite SITE123 nemokamai

„Gator“ – paprastas ir patogus „HostGator“ svetainių kūrėjas

„Gator“ - paprastas ir patogus „HostGator“ svetainių kūrėjas

„Gator“ – paprastas ir patogus svetainių kūrėjas, kuris iš pradžių skirtas nepatyrusiems vartotojams, turintiems mažai ar visai neturinčią interneto dizaino patirties. Paslaugą valdo ir valdo „HostGator“ – vienas žinomiausių prieglobos paslaugų teikėjų pasaulyje. Sistema aprūpinta intuityvia tinklalapio redagavimo priemone, lengvai pritaikomų šablonų gausa ir maloniu funkcijų rinkiniu, dėl kurio web dizainas be vargo sumažėja. „Gator“ gerai dirba kuriant asmenines svetaines, tinklaraščius ir smulkaus verslo projektus, kurių pagrindinis tikslas reiškia tam tikrų produktų / paslaugų reklamą. Pagrindinis svetainių kūrėjo funkcijų rinkinys yra toks:

 • Socialinės medijos integracija. Tai yra vienas stipriausių interneto svetainių kūrėjo taškų, leidžiantis į savo svetainę įterpti turinį iš populiariausių pasaulyje paslaugų, tokių kaip „Twitter“, „Facebook“, „Instagram“ ir kt. Gausite prieigą prie socialinės žiniasklaidos mygtukų, turtingų vaizdų galerijų, tiesioginių kanalų ir kitų įrankių, kad užtikrintumėte naudingą buvimą internete.
 • Integruota analizė. „Gator“ taip pat leidžia sekti naudingą informaciją, susijusią su jūsų svetainės našumu, todėl jums bus lengviau kontroliuoti srauto srautą, konversijas ir svetainių atsisakymo procentus. Nepriklausomai nuo to, kokio kainų plano jūs eisite, jis bus pateiktas su prijungtu SSL sertifikatu, mobiliesiems parengtais projektais ir domeno pavadinimu.
 • Programų rinka. Be to, svetainių kūrėjas turi didžiulę integruotą „App Market“, siūlančią daugybę priedų, valdiklių ir programų, skirtų patobulintam tinklalapio tinklalapių pritaikymui. Rinka yra laisva visoms vartotojų kategorijoms.
 • Verslo šablonai. „Gator“ šablonų kolekcija yra gana įspūdinga, nors, palyginti su kitomis populiariomis paslaugomis, ji nėra tokia turtinga. Svetainių kūrėjas siūlo reaguojančius šablonus, kurie yra suskirstyti į temines kategorijas, kad būtų paprasčiau pasirinkti vartotojus. Tačiau atminkite, kad „Gator“ šablonai yra gana standartiniai ir jie netinkamai veikia svetainėse, kuriose akivaizdus kūrybinis dėmesys (pavyzdžiui, portfelius).
 • HostGator talpinimas. Neabejotinas svetainių kūrėjo akcentas yra tai, kad pagal numatytuosius nustatymus „HostGator“ priegloba suteikia neribotą saugojimo vietą ir pralaidumą, nepriklausomai nuo pasirinktos prenumeratos. Tai reiškia, kad galėsite įkelti neribotą kiekį turinio į savo svetainę, nesijaudindami apie jos įkėlimo greitį ir kitus svarbius techninius parametrus.

Ar „Gator“ tinka mažam verslui? Tinklalapių kūrėjo kainų politika yra gana nuosaiki. Platforma siūlo tris kainodaros planus, kurių kaina mažėja priklausomai nuo jūsų pasirinkto prenumeratos termino. Tiksliau sakant, sistemą galima prisiregistruoti vienam mėnesiui, vieneriems / dvejiems metams. Kuo ilgesnis terminas – tuo mažesnės bus galimos plano išlaidos ir tuo daugiau pinigų sutaupysite žurnale.

Taigi, platforma turi tris mokamus planus, būtent „Starter“, „Premium“ ir „eCommerce“. Planų kaina yra atitinkamai 3,84 USD, 5,99 USD ir 9,22 USD per mėnesį, jei pasirinksite 2 metų prenumeratą. Atminkite, kad „Gator“ nesiūlo nemokamo plano ar bandomosios versijos, o tai reiškia, kad nuo pat pradžių turėsite pasirinkti mokamą variantą.

Išbandykite „Gator“ dabar

Ar svetainių kūrėjai tinka mažam verslui?

Tinklalapių kūrėjai puikiai dirba kuriant smulkaus verslo svetaines. Šios platformos teikia daugybę pranašumų, kurių negali pasiūlyti kiti interneto kūrimo įrankiai. Pažvelkite į kai kuriuos iš jų dabar:

 • Patogumas ir lengvas naudojimas. Svetainių kūrėjai pateikia įrankių rinkinį, kurį lengva įvaldyti net pradedantiesiems. Taip yra todėl, kad sistemos yra specialiai sukurtos vartotojams, nežinantiems apie programavimo įgūdžius, ir patyrusiems interneto dizaineriams taip pat siūlomos patobulintos funkcijos.
 • Nereikia kodavimo įgūdžių. Jums nereikia mokytis kodavimo pagrindų, nes žiniatinklio kūrimo procesas čia yra intuityvus ir paprastas. Dėl to svetainės, sukurtos naudojant sistemas, yra logiškos struktūros ir tinkamo dizaino.
 • Verslui skirtos funkcijos. Smulkaus verslo svetainių kūrėjai siūlo daug funkcijų, būdingų šiai labai nišai. Jie siūlo valdiklius, programas ir plėtinius, kuriuos galite integruoti į projektą, kad padidintumėte jo našumą ir gautumėte gerų rezultatų.
 • Šablonai. Sistemos siūlo kelis verslui būdingus šablonus, kad tiktų įvairioms sferoms. Paprastai jie yra optimizuojami mobiliesiems, kad kliento patogumui būtų prieinami skirtinguose įrenginiuose.
 • Prieinamumas. Daugiausia svetainių kūrėjų turi lanksčią kainų politiką ir siūlo įvairius kaštų variantus, kad patenkintų konkrečius vartotojų poreikius ir biudžetus. Plano pasirinkimas paprastai priklauso nuo tikslo, kurį ketinate pasiekti, ir nuo verslo skatinimo paslaugų, kurių jums reikia, asortimento.

Apatinė eilutė

Visapusiškas smulkaus verslo svetainių kūrėjas yra pats savaime pranašumas. Tai yra geriausiai parduodamas įrankis, galintis efektyviai skatinti jūsų verslo reklamą, taip prisidedant prie srauto augimo ir pelno generavimo.

Net jei nesate žiniatinklio kūrimo profesionalas, vis tiek įmanoma savarankiškai pradėti ir valdyti savo verslo svetainę. Taip išvengsite būtinybės investuoti didžiulius biudžetus samdant interneto dizainerius. Taip pat nerizikuosite ilgainiui gauti žemos kokybės projektą ar susidursite su saugumo problemomis. Būtent jūs patys kontroliuojate visą svetainių kūrimo procesą nuo nulio, ir būtent čia svetainių kūrėjams bus labai naudinga.

Tinklalapio kūrėjo, kuris patenkins jūsų interneto dizaino poreikius, pasirinkimas yra gana atsakingas, tačiau šis faktas neprivalo jūsų gąsdinti.. Prieš priimdami galutinį pasirinkimą, apsvarstykite visas funkcijas, kurias jums gali pasiūlyti straipsnyje minimos platformos. Realių faktinių interneto kūrimo poreikių įgyvendinimas yra jūsų sėkmės raktas.

Nesvarbu, ar norite versti savo esamą verslą internete ar pradėti uždirbti internete, pirmiausia reikia sukurti savo svetainę. Bet kuris iš aukščiau paminėtų svetainių kūrėjų jums padės tai padaryti.

Sukurkite verslo svetainę nemokamai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map