Geriausi renginių svetainių kūrėjai

geriausi renginių svetainių kūrėjai


Ar planuojate surengti puikų pasirodymą ar surengti epinį vakarėlį? Ar esate vertas renginio savo potencialiems lankytojams? Jums reikės didžiulio įrankio, kad atkreiptumėte jų dėmesį. Čia gali padėti patikima renginių svetainė.

Misija yra įtikinti savo tikslinę auditoriją, kad geriausias įvykis yra jūsų renginys. Dėl šios priežasties turėdamas įtikinamą įvykio vietą padarys apgaulę. Tai mūsų potencialius lankytojus nuves per visą kelią nuo renginio įvado ir aprašymo iki sprendimo priėmimo proceso. Viskas, ko jums reikia – užsitarnauti žmonių pasitikėjimą.

Sukurti profesionalių renginių svetainę tapo daug lengviau šiuolaikinių svetainių kūrėjų dėka. Skirta pradedantiesiems ir ne technikams šios platformos vis tiek pateikia pakankamai įrankių, kad sukurtų patrauklią svetainę ir priverstų jūsų tikslinę auditoriją likti jums reikalingame puslapyje. Kita vertus, vis daugiau interneto technologijų įrankių atrankos procesą daro gana bauginantį.

Išbandėme 10 geriausių renginių svetainių kūrėjų:

 1. „Wix“ – geriausias renginių svetainių kūrėjas
 2. „WordPress“ – nemokama TVS, skirta kurti ir valdyti įvykių svetainę
 3. „Eventbrite“ – pasaulinė renginių valdymo platforma
 4. „Bizzabo“ – šiuolaikiška renginių planavimo ir valdymo programinė įranga
 5. „Aventri“ – apdovanojimus pelnęs renginių valdymo sprendimas
 6. „Dryfta“ – paprastas renginių planavimo svetainių kūrėjas
 7. „Zoho Backstage“ – internetinė renginių valdymo programinė įranga
 8. „Facebook“ – kūrimas & Tvarkyti viešus ar privačius renginius
 9. „uKit“ – geriausias smulkaus verslo svetainių kūrėjas
 10. Žymelė – geriausias AI pagrįstas svetainių kūrėjas

Ar teisingai pasirinkote svetainių kūrėją atidaryti renginio svetainę su tuo? Nereikia ieškoti geriausios sistemos kitur. Žemiau pateiktoje apžvalgoje pateiktas jūsų laiko kaupiklis, vaizduojantis 10 geriausių platformų, kurios jums gali būti gana naudingos kuriant įvykių svetainę nuo nulio. Pažvelkime į juos dabar, prieš nusprendžiant sukurti solidžią renginių svetainę.

„Wix“ – geriausias renginių svetainių kūrėjas

„Wix“ - geriausias renginių svetainių kūrėjas

Wix – yra geriausias renginių svetainių kūrėjas. Tai viena iš lanksčiausių ir universaliausių platformų. Tai tinka bet kokio tipo svetainei. Programinė įranga yra ypač lengva naudoti. Jis siūlo didžiulį reaguojančių į šablonus šablonų pasirinkimą su daugybe įmontuotų funkcijų, be to, platus statybininkų valdiklių pasirinkimas „Wix App Market“.

„Wix“ naudoja naujausią internetą ir AI technologijos pateikti geriausią svetainių kūrimo patirtį. Štai keli pagrindiniai „Wix“ naudojimo pranašumai:

 • Renginio svetainės šablonai – Programinė įranga gali pasigirti nuostabia renginių svetainių šablonų kolekcija. Nesvarbu, ar rengiate konferenciją, ar verslo susitikimą, ar jums reikia išsiųsti kvietimą internetu į vestuves ar vakarėlius, surengti tinklo renginį ar dar daugiau, „Wix“ turi skirtingus šablonus kiekvienai progai..
 • Integruotos savybės – Į renginių kategorijos šablonus įtrauktos jau integruotos patikimo renginio svetainės funkcijos. Čia turite skyrių „Kaip patekti“, tvarkaraščius, integruotus žemėlapius, kasų formas, raginimo veikti mygtukus ir kt.
 • „Wix“ renginių valdikliai – „Wix App Market“ pilna naudingų priedų ir renginių valdiklių. Pavyzdžiui, „Renginių kalendorius“ yra stilingas planavimo įrankis, kuriame galite pridėti bet kokį įvykį ir informuoti lankytojus apie artėjančią laidą..
 • „Wix“ užsakymai Puikiai tinka verslo susitikimams, konferencijoms, amatininkų parduotuvėms ir pan. Tai leidžia jūsų klientams lengvai patekti į renginį negaišant laiko telefono skambučiams, registracijai el. paštu ir pan..
 • „Wix“ forumas yra puikus valdiklis ilgai trunkantiems renginiams. Jūs iš tikrųjų sukūrėte internetinę bendruomenę, kurioje nariai gali dalytis komentarais, vaizdo įrašais, nuotraukomis ir kitu renginio turiniu.

„Wix“ yra pagrindinis svetainės kūrimo sprendimas bet kokiai problemai. Jis yra lankstus ir pakankamai paprastas naudoti, tuo tarpu kaina atitiks visus biudžeto lūkesčius, be nemokamo nesėkmingo plano. Dėl mokamų abonementų svetainių kūrėjas turi dvi planų grupės. Tai apima standartines ir verslo / el. Prekybos prenumeratas. Standartinių planų kaina prasideda nuo 13 USD / mėn. Ir siekia iki 39 USD / mėn., O verslo planų – nuo 23 USD / mėn. Iki 500 USD / mėn..

Išbandykite naudodami „Wix“ nemokamai

„WordPress“ – priglobta TVS renginių svetainei sukurti

„WordPress“ - priglobta TVS renginių svetainei sukurti

„WordPress“ – yra viena iš populiariausių CMS platformų teikia energiją milijonams svetainių, įskaitant renginių projektus. Dėl daugybės įvykių valdymo papildinių ir integravimo galimybių platformos siūlo daugybę įvykių valdymo ir rinkodaros galimybių. Pagrindinės funkcijos yra:

 • Nuostabios renginių temos – Vartotojai įvertins didžiulį temų, skirtų įvairaus tipo renginiams, pasirinkimą. Nuo konferencijų, forumų ir verslo susitikimų iki įbauginančių renginių, tokių kaip vakarėliai, pasirodymai ir šventės – „WordPress“ juos visus turi.
 • Platus papildinių pasirinkimas – Vargu ar kuri nors kita CMS gali pasiūlyti tos pačios įvairovės papildinius. „WordPress“ pateikia šimtus įrankių, skirtų jūsų įvykio svetainei valdyti ir reklamuoti. Kelių dienų renginių registracija, bilietų pardavimas, įvykių planavimas, perspėjimai ir tiesioginiai pranešimai – tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite papildinį, kad išnaudotumėte visas jo funkcijas.
 • Begalinės integracijos galimybės – Kaip atvirojo kodo CMS, „WordPress“ yra atvira kelioms integracijoms su esamomis paslaugomis. Galite įdiegti įvairias mokėjimo parinktis, integruoti „Google“ žemėlapius, kad būtų rodoma vietos vieta, sukurti asmeninį renginių organizatorių, pradėti el. Pašto prenumeratos kampanijas ir dar daugiau.
 • Hostingas – Kaip Parsisiunčiama programinė įranga, „WordPress“ neturi integruotų prieglobos sprendimų. Tai reiškia, kad reikia ieškoti labiausiai tinkamas prieglobos paslaugų teikėjas ten. Laimei, kompanijų, siūlančių prieglobos paslaugas, pasirinkimas yra gana platus ir jūs galite lengvai rasti sistemą, kuriai labiausiai reikia jūsų projekto prieglobos.

Kalbėdama apie „WordPress“, sistema oficialiai rekomenduoja „Bluehost“ kaip geriausias prieglobos paslaugų teikėjas, tenkinantis vyraujančius vartotojų poreikius. „Bluehost“ leidžia įdiegti CMS tik vienu paspaudimu ir siūlo daugybę privalumų, kurie prisideda prie jūsų projekto našumo. Kompanija ateina su nemokamas premijos domeno vardas siūloma pirmus metus po registracijos, 60% nuolaidą sistemos diegimui, daugybę integracijų, greitą įkėlimo greitį, prieinamą kainų politiką ir daugybę kitų privalumų, kurie „Bluehost“ daro tikrai vertą investiciją visiems „WordPress“ vartotojams.

Panašu, kad platformos yra pagrindinis svetainių kūrimo įrankis. Tačiau kai kurie jo trūkumai apima gana sudėtingą redagavimą. Turėtumėte žinoti bent CSS ir PHP pagrindus, kad galėtumėte tinkinti savo puslapius. Kol programinė įranga nemokama, turėsite patys pasirūpinti domeno registracija ir priegloba. Be to, norint pasiekti visas jų funkcijas, kai kuriems įvykių papildiniams reikalinga „premium“ sąskaita.

Išbandykite „WordPress“ dabar

„Eventbrite“ – pasaulinė renginių valdymo platforma

„Eventbrite“ - pasaulinė renginių valdymo platforma

Renginiai – yra pasaulinė platforma, kuri išsiskyrė kaip viena didžiausių sistemų, naudojamų ieškant, kuriant, lankant ir dalijantis renginiais visame pasaulyje. Sistema leidžia kurti ir įtraukti naujus renginius, taip pat juos valdyti atsižvelgiant į jūsų poreikius. Tai apima oficialius renginius (bendruomenės mitingai, muzikos festivaliai, lėšų rinkimo kampanijos, maratonai ir kt.) ir asmeniniai renginiai (konkursai, vakarėliai, žaidimų projektai, konkursai ir kt.).

Pagrindiniai platformos akcentai yra šie:

 • Integracijos – Šiuo metu platforma integruota su daugeliu pasaulyje populiarių paslaugų, įskaitant „Dropbox“, „Zoho“, „Facebook“, „Google Apps“, „MailChimp“, „Salesforce“, „Twitter“, „Microsoft Dynamics“ ir kt..
 • Vartotojo programa – „Eventbrite“ suteikia galimybę atsisiųsti ir įdiegti vartotojo programą į savo mobilųjį įrenginį. Čia galėsite pasiekti įvykių sklaidos kanalą, klasifikuojamą pagal kategorijas pagal vietos aspektą. Tai reiškia, kad jums bus pasiūlytas įvykių, vykstančių jūsų vietoje, sąrašas, kai tik apsilankysite svetainėje, kuris yra tikrai patogus, taupantis laiką ir naudingas. Taip pat yra bilietų pirkimo programoje galimybė, leidžianti nusipirkti bilietus į išvardintus renginius per „Stripe“, „PayPal“, „Braintree“ ir kitas populiarias mokėjimo sistemas. Programą taip pat galima naudoti norint patogiai valdyti bilietus ir kurti suasmenintas renginių rekomendacijas.
 • Programų prekyvietė – Sistema aprūpinta galinga integruota programų rinka, kurioje galite rasti visų tipų programas, valdiklius ir plėtinius, kurie gali efektyviai prisidėti prie jūsų įvykio svetainės našumo..
 • Renginio vadyba – Naudodamiesi „Eventbrite“, kurkite ir tvarkykite asmeninius / verslo įvykius daug paprasčiau nei anksčiau. Ką jums reikia padaryti, tai pridėti įvykį, suteikti jam pavadinimą, vietą, datą, bilieto kainą ir tipą. Galiausiai galite pridėti atvaizdų medijos failų, garso įrašų ir kitų elementų, kad atkreiptumėte vartotojo dėmesį po įvykio paskelbimo.
 • Bilietų kūrimas – Platforma leidžia kurti ir skelbti bilietus, taip pat galima sukurti popierinius bilietus tolimesniam platinimui. Prie savo bilietų galite pridėti bet kokią informaciją, kad potencialiems lankytojams būtų suteikta visa informacija, kuri galėtų jus sudominti. Be to, sistema leidžia kurti įvairius bilietų tipus įvairioms vartotojų kategorijoms. Tai apima bendrojo įėjimo bilietus, VIP bilietus, rezervuotus sėdimus bilietus, kelių dienų ir vienos dienos bilietus, nuolaidą ankstyvajam paukščiui, užkoduotą nuolaidą ir tt.
 • Renginio atlikimo analizė – „Eventbrite“ teikia organizatoriams savo integruotą analizės įrankį, leidžiantį sekti pardavimus, renginių dalyvių skaičių, srauto svyravimus ir kitus parametrus, kurie gali daug pasakyti apie jūsų renginių populiarumą.

„Eventbrite“ siūlo trijų tipų planus, įskaitant „Essentials“, „Professional“ ir „Premium“. Pirmosios dvi prenumeratos yra nemokamos visiems, planuojantiems parduoti nemokamus bilietus, tačiau jei planuojate imti mokesčius už parduodamus bilietus, sistema nustato fiksuotus mokesčius už kiekvieną parduotą bilietą. Taigi „Essentials“ kainos sudaro 2% + 0,79 USD už mokamą bilietą, o „Professional“ kainos yra 3,5% + 1,59 USD už mokamą bilietą. Į „Premium“ planą įtrauktų paslaugų kaina atskirai aptariama su sistemos kūrėjais.

Išbandykite „Eventbrite“ dabar

„Bizzabo“ – šiuolaikiška renginių planavimo ir valdymo programinė įranga

„Bizzabo“ - šiuolaikiška renginių planavimo ir valdymo programinė įranga

Bizzabo – yra geriausia renginių valdymo tinklalapio paslauga. Programinė įranga suteikia galimybę tuo pat metu naudotis stilinga svetaine ir mobiliąja programėle. Lengva tinkinti svetainę naudojant „Bizzabo“ įrankius ir funkcijas. Jie įtraukia:

 • Švarūs renginių šablonai – Programinė įranga pateikia gražių pavyzdžių, kuriuos bus galima naudoti ir mobiliesiems įrenginiams, pasirinkimą naudojant programą.
 • Išplėstinis renginių paketas – „Bizzabo“ yra jūsų asmeninis renginių organizatorius. Tai lengva naudoti ir gali pasigirti keliomis funkcijomis – nuo renginių valdymo priemonių iki bilietų pardavimo galimybių, mokėjimo metodų integravimo ir dar daugiau.
 • Pasikartojantys įvykiai – Programinė įranga leidžia lengvai sukurti vieną svetainę keliems įvykiams. Jums nereikia atidaryti naujos svetainės panašiam įvykiui. Tiesiog kopijuokite jį, kad galėtumėte naudoti kitus to paties tipo renginius.
 • Išplėstinis palaikymas – Kiekvienas vartotojas bus paskirtas su paskyros valdytoju, kuris tvarkytų skirtingas problemas. Profesionalūs padėjėjai padės jums per visą interneto kūrimo procesą. Taip pat galite susisiekti su palaikymo komanda telefonu arba gauti naudos iš „Bizzabo“ tinklaraščio.
 • Integracijos galimybės – Platforma gali būti integruota su įvairiomis esamomis paslaugomis, tokiomis kaip „MailChimp“, „Google Analytics“ ir kt. Vartotojai gali pridėti medijos turinį, pavyzdžiui, vaizdo įrašus ir vaizdus. Galite pridėti tinkinamų skirtukų, valdiklių ir dar daugiau.

Paaiškėjo, kad platforma yra geras sprendimas, kai reikia sukurti internetinę renginių rinkodaros / valdymo svetainę. „Bizzabo“ labai lengva naudoti per registracijos procesą iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti šiek tiek per daug sudėtingas. Svetainių kūrėjas siūlo tris kainų nustatymo parinktis, įskaitant „Planner“, „Pro“ ir „Elite“. Norėdami sužinoti kiekvieno plano kainą, turite asmeniškai susisiekti su sistemos valdytojais.

Išbandykite „Bizzabo“ nemokamai

„Aventri“ – apdovanojimus pelnęs renginių valdymo sprendimas

„Aventri“ - apdovanojimus pelnęs renginių valdymo sprendimas

Aventri – yra geras konferencijų svetainių kūrėjas, apimantis pažangius renginių valdymo ir internetinių svetainių kūrimo sprendimus, kurie padeda įmonėms efektyviai valdyti verslo procesus, planuojant savo verslo renginius. Svetainių kūrėjas gali pasigirti įspūdinga statistika, įskaitant 20 milijonų sėkmingai baigtų registracijų, daugiau nei 300 tūkstančių efektyviai valdomų renginių ir stulbinantis klientų pasitenkinimo rodiklis, viršijantis 97%. Tai gana dideli skaičiai. Dabar pats laikas pažvelgti į keletą įspūdingiausių platformos funkcijų:

 • Plačios renginių planavimo galimybės – Be profesionalių ir modernių svetainių kūrimo, „Aventri“ leidžia vartotojams pridėti renginius, tvarkaraščius, valdyti ir tinkinti verslo procesus, darbotvarkes, susitikimus, sesijas, kurti pritaikytas ataskaitas, pridėti ir valdyti garsiakalbius ir kt. Galite automatiškai integruoti bet kurį iš šių elementų į savo renginį. projektą savarankiškai.
 • Integracija su trečiųjų šalių programomis – „Aventri“ leidžia integruoti su išorinėmis programomis ir priedais, kurie leidžia pagerinti jūsų renginio svetainės funkcionalumą. Kai kurie iš jų yra „Silverpop“, „Marketo“, „Salesforce“, „OnWire“, „Clickatell“, „Eloqua“ ir daugelis kitų. Be to, sistema siūlo savo abonentams galimybę naudoti integruotas API, kurios padeda įtraukti sprendimą į jų projektą ir kitas svetaines.
 • Tinkinami reaguojančių „pasidaryk pats“ šablonai – Svetainių kūrėjas leidžia sukurti ir pritaikyti reaguojančius šablonus visiškai nuo nulio, kad juos būtų galima dar kartą panaudoti, dirbant prie kitų jūsų renginių projektų.
 • Vartotojo vaidmens leidimo teisės – Jūs turite priskirti prieigos prie svetainės teises tiems vartotojams, kuriuos norėtumėte prisijungti prie kūrėjų komandos. Sistema suteikia galimybę pasidalyti vaidmenų leidimais su tais vartotojais, kuriems jums reikia. Tai galiausiai pagerina jūsų svetainės saugumą ir suteikia visišką svetainės valdymo ir atnaujinimo proceso kontrolę.

„Aventri“ yra svetainių kūrėjas, apjungiantis vertą internetinių svetainių kūrimo platformą ir visiškai integruotą renginių valdymo programinę įrangą, padedančią pradėti šiuolaikinių renginių projektus su aukščiausio lygio našumu. Sistema taip pat aprūpinta el. Pašto rinkodaros funkcijomis, plačiais tinklų kūrimo ir piršlybų įrankiais, įvykių apžvalgomis, plačiomis projektų ir įvykių valdymo galimybėmis, išteklių inventoriumi ir renginių biudžeto valdymo įrankiais ir kt. „Aventri“ nereikia jokių techninių detalių ar niuansų – tiesiog paleiskite svetainę ir bendrinkite. informacija, kuria domisi jūsų lankytojai.

Išbandykite „Aventri“ dabar

„Dryfta“ – paprastas renginių planavimo svetainių kūrėjas

„Dryfta“ - paprastas renginių planavimo svetainių kūrėjas

„Dryfta“ – yra naujausias renginių planavimo svetainių kūrėjas, leidžiantis pradėti ir valdyti nuostabius renginių projektus su garsiakalbių profiliais, tvarkaraščiais, pasirinktiniu turiniu, žiniasklaidos integravimo galimybėmis, įdėtomis formomis ir daugybe kitų funkcijų, kurios yra būtinos, turėti bet kurio renginio projektą. Tinklalapių kūrėjas puikiai tinka organizacijoms, įmonėms ir švietimo įstaigoms. Pažvelkime į trumpą paslaugų, kurias galite naudoti sėkmingai kurdami, valdymą ir valdyti / atnaujinti jūsų įvykių svetainę.

 • Šablono parinktys – „Dryfta“ suteikia galimybę pasirinkti iš daugelio reaguojančių renginių tinklalapių šablonų, pradedant nuo akademinių projektų ir baigiant įmonių svetainėmis, konferencijomis ir simpoziumais. Jei ketinate pradėti svetainę nuo nulio, sistemos CSS tvarkyklė leidžia pridėti ir redaguoti savo kodus, kad būtų sukurti unikalūs dizainai.
 • Integracijos parinktys – Naudodami „Dryfta“ galite integruoti daugialypės terpės failus į pasirinktinius tinklalapius, įkelti tekstinį turinį, vaizdus, ​​įterpti ir nustatyti „YouTube“ vaizdo įrašus, kad jie būtų prieinami tik prisijungę vartotojams. Be to, galite integruoti išorines nuorodas, kurios nukreipia vartotojus į kitą su svetaine susijusią informaciją.
 • Valdiklių valdytojas – Svetainių kūrėjas pateikia savo „Widget Manager“ įrankius, kurie leidžia pridėti pasirinktinių tekstų, įterptųjų formų, kodų, informacinių biuletenių registracijos formų, skaidrių ir kitų svetainės elementų, kurie labai svarbūs jūsų renginio svetainei..
 • Renginių platformos funkcijos – „Dryfta“ suteikia prieigą prie daugybės renginių svetainių valdymo funkcijų. Tai apima biudžetą & Apima vaizdinį įrankį, „To-Do List“ sudarymo parinktį, įvykio nustatymo parinktį, „Unified CRM“, skirtą prieigai prie bendrosios vartotojo informacijos, kontaktų segmentavimą, tinkinamus el. Pašto šablonus, vieną prietaisų skydelį dalyviams ir kalbėtojams, norintiems valdyti savo profilius, įvykių tinklo programą, rėmėjus. & Parodos dalyvių įrankiai, individualizuotos ataskaitos, bilietai & Mokėjimo šliuzai, Anotacinis pateikimų tvarkymas, Dalyvių registracija tam tikruose renginiuose, ženklelio dizainas & Spausdinimas, švino paieška, sąveika po įvykio ir kt.

„Dryfta“ yra puikus pasirinkimas, kai reikia kurti renginių svetaines. Apimantis svetainių kūrėjo ir renginių valdymo programinės įrangos funkcijas, jis leidžia sukurti visavertę svetainę, skirtą organizuoti ir valdyti įvykius, parduoti bilietus internetu, priimti vartotojų pateiktus pranešimus, organizuoti el. Pašto kampanijas, kurti renginių tvarkaraščius, rengti dalyvavimo pažymėjimus ir ženklelius, priimti aukas ir atlikti kitus svarbius veiksmus iš vienos prietaisų skydelio. Kas įdomu, „Dryfta“ nesiūlo plano, tinkančio visiems. Vietoj to, sistema suteikia kiekvienam klientui individualią mokėjimo galimybę, remiantis iš anksto pateikta internetine užklausa. Paslaugų, kurias siūlo svetainių kūrėjas, kaina prasideda nuo 119 USD / mėn. Ir gali būti padidinta atsižvelgiant į vartotojo reikalavimus ir įtrauktas funkcijas.

Išbandykite „Dryfta“ dabar

„Zoho Backstage“ – internetinė renginių valdymo programinė įranga

„Zoho Backstage“ - internetinė renginių valdymo programinė įranga

„Zoho“ užkulisiai – tai dar vienas pavyzdys profesionalios renginių valdymo programinės įrangos, leidžiančios kurti svetaines, kuriose yra funkcijų, kad būtų galima organizuoti, valdyti ir demonstruoti jūsų įvykius, prireikus juos atnaujinti ir atkreipti vartotojo dėmesį. Svetainės kūrėjas yra intuityvus ir nereikalauja didelių pastangų / laiko investicijų. Tiesiog suprojektuokite savo projektą ir pasinaudokite keliomis funkcijomis, kurios leidžia maksimaliai efektyviai valdyti įmonės renginius. Toliau pateikiamos kelios svarbiausios savybės:

 • Lokalizuotos interneto svetainės – Sistema leidžia pradėti lokalizuotus projektus, kurie suteikia galimybę susisiekti su įvairių regionų svetainių / renginių lankytojais. Taip galite paskatinti vartotojų sąveiką, siūlydami skelbimų paskelbimo galimybę, diskusijų forumus, darbotvarkių kūrimo įrankius ir kitus privalumus..
 • Profesionalūs nišos šablonai – Galite priversti savo renginių svetainę atgaivinti pasirinkę vieną iš kokybės nišinių šablonų, kuriuos sistema turi savo kolekcijoje. Dizainai yra visiškai jautrūs ir pritaikomi pritaikymui, ir jūs galite pakoreguoti reikiamus parametrus, kad maksimaliai išnaudotumėte jų veikimą. Tiesiog pasirinkite ir perkelkite reikiamus skyrius, vilkite ir numeskite skirtukus, įgalinkite / neleiskite svetainės elementams, kad jūsų projektui būtų suteiktas unikalus dizainas ir prekės ženklo identitetas.
 • Stiliaus parinktys – Jūs turite pasirinkti vieną iš galimų projekto stilių, kad jūsų svetainei būtų suteiktas individualus individualus išdėstymas. Tai apima tekstą ir vaizdą, tik tekstą, valdiklio įdėjimą ir liudijimą. Priklausomai nuo projekto specializacijos, galite naudoti bet kurią iš šių stiliaus parinkčių arba visas iš jų.
 • Daugiakalbis palaikymas – „Zoho“ teikia daugiakalbį palaikymą, kuris leidžia versti renginio svetainės turinį į keletą jūsų pasirinktų kalbų, kad atkreiptų vartotojų iš užsienio dėmesį.
 • Suasmenintas dalyvių tvarkaraštis – sistema suteikia galimybę dalyviams pasirinkti tuos užsiėmimus, į kuriuos jie norėtų prisijungti. Jie gali individualiai sudaryti specialiai pritaikytą darbotvarkę, todėl sesijos bus įtrauktos į trumpąjį sąrašą, kad jos galėtų sekti per savo mobiliuosius įrenginius. Tai gana patogu ir patogu, ypač kai kalbama apie verslo renginius.
 • Registracija ir bilietų įsigijimas – „Zoho“ leidžia kurti įvairius įvykių tipus ir įjungti registracijos parinktį, kad vartotojai galėtų bet kada prisiregistruoti prie reikalingos sesijos. Taip pat galite parduoti bilietus internetu ir net sekti jų pardavimus bei gauti išmokas be jokio komisinio mokesčio. Čia taip pat gali būti suaktyvinti reklaminiai pasiūlymai ir premijos.

„Zoho“ yra daugialypė platforma, leidžianti kurti, valdyti ir atnaujinti renginių svetaines. Sistema siūlo daugybę specialių funkcijų, kurios ne tik atkreipia vartotojo dėmesį, bet ir skatina juos prisijungti prie platformos, kad galėtų toliau organizuoti savo kampanijas. „Zoho“ leidžia kurti lokalizuotas svetaines, kad būtų sukurta klientų bazė, ir skatina sąveiką tarp vartotojų. Svetainių kūrėjas siūlo dviejų tipų kainų nustatymo variantus. Pirmasis suteikia galimybę pasirinkti iš 4 prenumeratų (Nemokamas, profesionalus, verslus, puikus), kurio kaina prasideda nuo 0 ir siekia iki 249 eurų / mėn., už kurį mokama kasmet. Taip pat galima susimokėti už kiekvieną organizuotą renginį. Tokiu atveju išlaidos prasideda nuo 0 ir siekia 899 EUR už renginį.

Išbandykite „Zoho Backstage Now“

„Facebook“ – kūrimas & Tvarkyti viešus ar privačius renginius

„Facebook“ - viešų ar privačių renginių kūrimas ir tvarkymas

Facebook – yra visame pasaulyje populiarus socialinis tinklas, kuris ypač populiarus tarp vartotojų iš viso pasaulio. Šiuo metu bendrą „Facebook“ abonentų skaičių sudaro 1,59 milijardo vartotojų, kasmet sukuriančių apie 47 milijonus viešų renginių grupių. Taip yra todėl, kad platforma atskleidžia daugybę renginių kūrimo ir tvarkymo funkcijų, leisdama visiems pakviesti neribotą skaičių žmonių ir organizuoti įvairiapusę veiklą – tiek privačią, tiek viešą.

Pažvelkime į pagrindinį tinklo funkcijų rinkinį, kuris prisideda prie efektyvaus įvykių nustatymo:

 • Renginių kūrimas – „Facebook“ leidžia kurti privačius ir viešus renginius, leis kviesti tuos vartotojus, kurie gali juo domėtis. Tai yra kalendoriumi pagrįstas šaltinis, kuris gali būti naudojamas įvairiais tikslais, įskaitant vartotojų informavimą apie artėjančias progas, žodžio skleidimą apie tam tikrą įvykį, kvietimų siuntimą ir dalijimąsi ir tt. Galima pakviesti tūkstančius žmonių į grupei, tokiu būdu padidindami savo įvykio tikimybę būti pastebėtam.
 • RSVP sąrašas – Ši funkcija leidžia rodyti pakviestų vartotojų sąrašą, sugrupuotą pagal jų atsakymus. Šie žmonės gali nustatyti skirtingas būsenas, nurodydami ketinimą apsilankyti renginyje. Tai apima „lankyti“, „nelankyti“, „galbūt lankyti“ ir „neatsakiau“ sąrašus. Jei pakviestas asmuo nustato „dalyvavimo“ statusą, pranešimas pasirodys naujienų sklaidos kanale, kad draugai galėtų apie tai žinoti. Be to, artėjant datai, vartotojas gaus priminimus apie artėjantį įvykį.
 • Renginio vadyba – Renginio redagavimą galite atlikti bet kada, kai susidursite su tokiu poreikiu. Galima pakeisti įvykio laiką ir datą, vietos parametrus ir pavadinimą, pridėti vaizdų, vaizdo įrašų ir kitų daugialypės terpės failų ir tt. Vartotojai savo ruožtu galės atsakyti į įvykį, įjungti / išjungti pranešimus, pranešti ir bendrinti Naujienos.
 • Bilietų pardavimas – Jei, pavyzdžiui, „Facebook“ paskyra yra integruota su „Eventbrite“, galite automatiškai importuoti visus savo įvykio duomenis iš vienos paslaugos į kitą, kad pradėtumėte pardavinėti bilietus tiesiogiai per „Facebook“. Integracija tarp platformų yra greita ir paprasta. Paprastai tai trunka apie 10 minučių, užtikrinant garbingą rezultatą ilgainiui.
 • Papildomų šeimininkų įtraukimas – Jei ketinate surengti ir valdyti renginį bendradarbiaudami su kitais vartotojais, galite juos pridėti kaip renginių grupės šeimininkus. Kai tik tai padarysite, įvykis bus rodomas jų puslapio įvykių kalendoriuose, kad jie galėtų sekti / redaguoti, žiūrėti su įvykiu susijusią informaciją ir dalytis šia informacija su kitais vartotojais.
 • Mokamų renginių reklama – Dabar, kai jau baigėte kurti savo renginių grupę, galite atsižvelgti į mokamos reklamos pranašumus. „Facebook“ tai daro dviem būdais – naudodamas „Ads Manager“ arba tiesiogiai iš „Facebook“ puslapio.

„Facebook“, kaip nemokamas socialinis tinklas, leidžia kurti ir tvarkyti įvykius be jokių mokesčių. Jei norite reklamuoti savo renginį vėliau, galite pasirinkti mokamus variantus, tačiau tai nėra privaloma.

Išbandykite „Facebook“ dabar

„uKit“ – geriausias smulkaus verslo svetainių kūrėjas

„uKit“ - geriausias smulkaus verslo svetainių kūrėjas

uKit – pigiausias renginių planavimo svetainių kūrėjas, sukurtas specialiai mažam verslui. Tuo pačiu tai padės sukurti svetainę verslo renginiams, įskaitant konferencijas, specialius susitikimus, seminarus ir dar daugiau. Galite sukurti profesionalių renginių svetainę nuo nulio arba slaptas jau esamas „Facebook“ puslapis. Peržiūrėkite daugiau puikių „uKit“ funkcijų:

 • Prieinamumas – „uKit“ gali pasigirti mažomis kainomis, įskaitant 14 dienų nemokamą bandymą, skirtą išbandyti sistemą. Galite sukurti pagrindinę svetainę, įskaitant nemokamą domeną, prieglobą, SSL apsaugą ir pagrindines funkcijas tik už 4 USD / mėn.
 • uKit Alt – Puiki funkcija tiems, kurie jau turi „Facebook“ puslapį, kuriame aprašomas įvykis. Tai leidžia per kelias minutes konvertuoti puslapį į profesionalią svetainę. Tai padidins svetainės patikimumą ir padės užsitikrinti stiprią reputaciją internete. Sistema naudoja „Facebook“ API, kad sugeneruotų reikiamą informaciją iš puslapio ir patalpintų ją svetainėje. Perduotą turinį sudaro vaizdai, nuotraukos iš galerijų, logotipas, naujas informacijos santrauka, informacija apie renginį, kontaktai ir kt.
 • Valdikliai ir programos – „uKit“ leidžia lengvai integruoti įvairius valdiklius, įskaitant profesionalias nuotraukų galerijas, transliavimo programas, kalendorius ir kt. Daugumoje šablonų yra jau įmontuoti valdikliai, kuriuos galite pakeisti arba modifikuoti..
 • Reaktyvus dizainas – Be daugybės mobiliesiems pritaikytų šablonų, „uKit“ turi mobiliųjų įrenginių ir planšetinių kompiuterių peržiūros režimą, kad jūsų svetainė atrodytų puikiai skirtinguose įrenginiuose. Vartotojai gali redaguoti svetainę, užtikrindami tinkamą išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vaizdą. Kiekvieną kartą atlikus pakeitimus mobiliesiems ir planšetiniams kompiuteriams, jie nerodomi svetainės darbalaukio versijoje. Puiki savybė patobulintiems mobiliųjų įrenginių vartotojams.
 • Laikina interneto valdymo prieiga – Kurdami renginio svetainę bendradarbiaudami su kitais komandos nariais, galite nustatyti laikiną svetainės valdymo prieigą tiems vartotojams, su kuriais planuojate dirbti. Tokiu atveju jūs būsite teisių turėtojas, kuris turės galią atnaujinti informaciją apie svetainę, pridėti / ištrinti valdiklius ir puslapius, pasiekti „Google Analytics“, žiūrėti svetainės statistiką, koreguoti SEO nustatymus ir pan. Turėkite omenyje, kad visi -darbuotojai bus automatiškai išsaugomi atsarginėje versijoje, kad neprarastų informacijos. Tačiau maksimali laikinos prieigos režimo trukmė neviršija 999 dienų.

uKit ateina kaip geras ir ekonomiškas svetainių kūrėjas. Čia siūlomos įvairios stilingos platformos, puikus dizainas ir paprastas redaktorius tinkinantiems tinklalapius. Sistema siūlo foru apmokamus planus, kurių pigiausias jums kainuos tik 4 USD / mėn., O brangiausia prenumerata sudarys 12 USD / mėn. Pripažinkime: tai tikrai dosnus ir prieinamas pasiūlymas.

Išbandykite „uKit“ nemokamai

Žyma – AI pagrįstas svetainių kūrėjas

Žyma - AI pagrįstas svetainių kūrėjas

Skirtukas Yra nemokamas renginių planavimo svetainių kūrėjas. Tai viena pažangiausių „SaaS“ paslaugų, kalbant apie interneto technologijas. An AI maitinamas debesų pagrindu sukurtas sprendimas yra naudinga kuriant įvairias svetaines nuo nulio. Renginių vietos nėra išimtis dėl platformos „AiDA“ (dirbtinio intelekto projektavimo įrankio). Čia yra keletas puikių „Bookmark“ teikiamų funkcijų:

 • Dirbtinis intelektas – Sukurti renginių svetaines tapo lengviau nei bet kada anksčiau, nes „Bookmark“ yra „AiDA“. Vartotojui tereikia nustatyti svetainės tipą, suteikti jai vardą ir gauti paruoštą naudoti maketą. Galėsite pasirinkti iš kelių maketų ir pasirinkti geriausiai tinkantį.
 • „Focus Feature“ – Ši funkcija pristato krūvą jau sukurtų jūsų tinklalapio skyrių. Jie yra visiškai funkcionalūs ir atrodo gana stilingi. Galite pasirinkti bet kurią iš galimų skyrių ir įtraukti juos visur, kur jums reikia jūsų renginio svetainėje. Pridėję reikiamą skyrių, galėsite laisvai jį redaguoti ir tinkinti. Pavyzdžiui, galite nurodyti renginio pranešėjus, specialius svečius ar narius atskirame „Focus“ skyriuje.
 • Paprastas redaktorius – „Bookmark“ siūlo iš anksto suprojektuotų blokų ir modulių pasirinkimą. Galite tiesiog įtraukti juos į puslapį ir pritaikyti prireikus. Naudokitės skyriumi „Paruošta naudoti“ arba „Apie mus“, pridėkite naujų blokų ir dar daugiau.
 • Renginių ypatybė – Priklausomai nuo jūsų svetainės specializacijos, galite pridėti įvairių rūšių renginių, kad padidintumėte savo svetainės reklamą ir padidintumėte srautą. Tiesą sakant, galite pridėti tiek renginių, kiek norite – tereikia pasiekti skiltį „Įvykiai“, esančią jūsų svetainės prietaisų skydelio meniu, ir atlikti reikiamus pakeitimus, pvz., Pridėti įvykio pavadinimą, datą, laiką, tipą, kainą. taip pat jo vieta, trukmė ir aprašymas.
 • Socialinės medijos integracija – Šiuolaikinio renginio svetainė neįsivaizduojama be socialinės žiniasklaidos integracijos. Norint padidinti vartotojo supratimą apie artėjantį įvykį, pageidautina, kad jūsų projektas būtų prijungtas prie jūsų manymu svarbių socialinės žiniasklaidos kanalų. Norėdami tai padaryti, projekto valdymo pulte pasiekite „Socialinio“ modulį. Taip galite pridėti socialinės žiniasklaidos mygtukus, susiejančius su socialinės žiniasklaidos paskyromis. Iš viso „Bookmark“ leidžia integruoti apie 22 kanalus, o tai yra gana įspūdinga savybė.

Panašu, kad žymė yra geresnis įbauginimo švenčių, o ne komercinių renginių pasirinkimas. Tačiau jos lankstumas ir integravimo galimybės leis jums valdyti ir solidžios įvykių svetainės interneto kūrimo procesą. Sistema galite naudotis nemokamai, tačiau atminkite, kad jai bus taikomi tam tikri funkciniai apribojimai. Be to, svetainių kūrėjas siūlo du mokamus planus, būtent „Professional“ ir „Business“. Jų išlaidos sudaro atitinkamai 11,99 USD / mėn. Ir 24,99 USD / mėn.

Išbandykite „Bookmark“ nemokamai

Kokias savybes turėtų turėti didžiojo renginio svetainė?

Tinkamos platformos pasirinkimas yra tik 50% sėkmės. Renginių svetainėje siekiama informuoti lankytojus apie jūsų reklamuojamus renginius ir susitikimus. Jūsų misija yra nustatyti aukštą patikimumo lygį, kad potencialūs lankytojai liktų jums reikalingame puslapyje. Dėl šios priežasties jūsų renginio svetainėje turi būti keletas gyvybiškai svarbių elementų. Jie yra šie:

Vertingas turinys

Parašyti žodines kopijas vargu ar pavyks. Turite pateikti aiškius aprašymus, kurie lankytojams parodytų tikrą vertę. Įsitikinkite, kad puslapyje yra svarbių duomenų, įskaitant:

 • Data ir laikas – Pateikite aiškų renginių tvarkaraštį savo potencialiems dalyviams. Įsitikinkite, kad jie niekada nepraleis renginio. Jūsų svetainė turėtų turėti bent paprastą kalendoriaus valdiklį.
 • Vieta – Nepamirškite tiksliai nusistatyti vietos savo auditorijai. Trumpas vietos aprašymas su pora nuotraukų tikrai pridėtų tam tikros naudos. Profesionalių nuotraukų ar vaizdų galerijos integracija bus gera idėja.
 • Bilietų kainos – Vėlgi, viskas susiję su išlaidomis. Be paprastos registracijos ar bilieto pirkimo formos, turite pabrėžti aiškią kainodarą. Čia jūsų svetainei gali prireikti trečiųjų šalių integracijos su rezervavimo paslaugomis, mokėjimo galimybėmis ir kt.
 • Raginimas veikti – Aiškus RSVP mygtukas yra pagrindinis jūsų būsimo įvykio svetainės elementas. Skatinkite savo lankytojus registruotis, pirkti renginių bilietus, užsiprenumeruoti ir kt.

Įsitraukiantis turinys

Žmonėms formuoti reikia tik 50 milisekundžių. Manoma, kad jūsų būsima svetainė padės jiems susidaryti jums reikalingą nuomonę. Tai yra vieta, kur stiprus vaizdinis įrodymas padarys apgaulę.

Remiantis naujausia statistika, 70% vartotojų eina į „Google“ vaizdus ar „YouTube“ norėdami rasti vaizdinį įvykio vaizdą. Galite priversti juos likti svetainėje, pateikdami pakankamai vaizdinio turinio. Pridėkite vaizdo įrašų, dirbkite su galerijomis, kurkite nuotraukų albumus ir dar daugiau.

Paprastas patikros procesas

Didžiulis procentas vartotojų išvyksta dėl bauginančių kasų. Klausimas yra ne tik renginių svetainių, bet ir skaitmeninių parduotuvių bei smulkaus verslo svetainių koncertas. Sprendimas yra suteikti lengvą patikrą, kad procesas būtų kuo greitesnis ir lengvesnis.

Socialinis įrodymas

Socialinis įrodymas yra gyvybiškai svarbus 70% vartotojų prieš nusprendžiant pirkti. Jie ieško atsiliepimų, apžvalgų ir nuomonių, kuriomis dalinosi ankstesni klientai ar žmonės, kurie jau lankėsi panašiame renginyje.

Kaip matote, gero renginio svetainėje turėtų būti keletas esminių elementų, kuriuos turėsite integruoti. Tinklalapių kūrėjai pristato viską, ko jums reikia, pavyzdžiui, krūva įvairių įrankių, skirtų bendrauti su auditorija. Jie siūlo puikius šablonus su galerijomis, tvarkaraščių valdiklius ir prenumeratos formas, iš kurių galima rinktis. Viskas, ko jums reikia, yra pasirinkti geriausiai tinkančią platformą. Čia yra keletas geriausių renginių svetainių kūrėjų.

Apatinė eilutė

Web technologijos tobulėja. Jie atneša puikių įrankių kurti bet kokio tipo svetaines nuo nulio. Pirmaujančios platformos buvo sukurtos taip, kad padėtų naujokams ir vartotojams, neturintiems techninių įgūdžių, be vargo valdyti interneto kūrimo procesą.

Renginių svetainių kūrėjus lengva naudoti. Jie yra pigesni jei lygintume su samdyti pasirinktinę plėtros komandą. Jie yra „viskas viename“ sprendimas. Gaunate visus reikalingus įrankius pakuotėje. Pagrindiniai privalumai yra šie:

 • Paprastas redagavimas – Programinė įranga yra pagrįsta nuvilkimo funkcija. Galite lengvai pridėti naują turinį, pašalinti tekstus, dirbti su medijos failais, įskaitant vaizdo įrašus ir nuotraukas. Vargu ar reikės daug laiko išmokti, kaip veikia intuityvi ir patogi vartotojui sistema.
 • Ekonomiškas sprendimas – Tinklalapių kūrėjai yra pigesni nei samdo kūrėjų komandą. Be to, jie turi papildomų nemokamų funkcijų, tokių kaip nemokami domenai, šablonai ir priegloba jums nereikia rūpintis.
 • Lankstumas – Renginių svetainių kūrėjai pateikia daugybę funkcijų, valdiklių, papildinių ir priedų, kuriuos galite naudoti, kad svetainė būtų kuo patrauklesnė. Jie leis jums pridėti bet kurį iš pagrindinių aprašytų elementų.

Renginio svetainės kūrimo procesą sudaro keli svarbūs etapai. Tinkamos platformos pasirinkimas yra labai svarbus. Norėdami viską padaryti teisingai, turite suvokti savo būsimos svetainės struktūrą. Kokias savybes jis turėtų turėti? Kokį renginį ketinate reklamuoti? Kaip norėtumėte bendrauti su savo potencialiais dalyviais?

Atsakę į visus klausimus ir gavę aiškią būsimos svetainės viziją, galėsite pasirinkti platformas, kurios patenkins jūsų poreikius. Nesvarbu, ar tai bus atvirojo kodo CMS, ar svetainių kūrėjas – tai priklausys nuo jūsų įgūdžių, biudžeto ir kai kurių kitų svarbių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti. Paaiškėjo, kad „SaaS“ platformos yra: greitesnis ir paprastesnis būdas sukurti skaidrių duomenų bazę internete be specialių įgūdžių.

Sukurkite nemokamą renginių svetainę

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map