Geriausi mažmeninės prekybos tinklalapių kūrėjai

Geriausi mažmeninės prekybos svetainių kūrėjai


Jei apsisprendėte atidaryti mažmeninės prekybos svetainę, nerasite paprastesnis variantas nei naudojantis interneto svetainių kūrimo priemone. Šios paslaugos yra specialiai sukurtos atsižvelgiant į naujokų poreikius, tačiau jos yra paklausos ir patyrusiems interneto kūrėjams, kurie daugiausia dėmesio skiria klientų svetainių kūrimui..

Tinklalapių kūrėjai turi keletą reikšmingų pranašumų, kurie išskiria iš minios. Štai pagrindinės priežastys, dėl kurių jie yra geriausias sprendimas pradedantiesiems ir interneto dizaino ekspertams:

 • Greita internetinė pradžia – Galimybė paleisti savo internetinę mažmeninės prekybos vietą internete mažiau nei per dieną;
 • Lengvas internetinės parduotuvės valdymas – Nebūtina išeiti norint kontroliuoti savo parduotuvės veikimo – tiesiog pasiekite prietaisų skydelį, kad galėtumėte valdyti savo projektą ir viską valdyti;
 • Visas elektroninės komercijos valdymo ir analizės įrankių rinkinys – Visas elektroninės komercijos valdymo priemonių ir instrumentų rinkinys visada pasiekiamas jūsų svetainės informacijos suvestinėje.

Išbandėme 6 geriausius mažmeninės prekybos tinklalapių kūrėjus:

 1. „Shopify“ – geriausias svetainių kūrėjas mažmeninės prekybos tinklalapiams kurti
 2. „Wix“ – geriausias svetainių kūrėjas su pirkinių krepšeliu
 3. „WooCommerce“ – mažmeninės prekybos svetainių kūrimas naudojant „WordPress“
 4. „uKit“ – paprastas mažmeninės prekybos svetainių kūrėjas
 5. SITE123 – 100% nemokama internetinių parduotuvių kūrimo priemonė, kurią galima nemokamai paleisti
 6. Sellfy – pigi elektroninės komercijos platforma kūrėjams

Su tiek daug kokybės internetinių svetainių kūrėjai Jei ten yra, pasirinkti geriausią gali būti sudėtinga. Nepatyrusiems vartotojams nėra lengva palyginti svetainių kūrėjų ypatybes, savybes ir planus. Mes sudarėme populiariausių paslaugų palyginimo sąrašą. Pažvelkite į tai dabar.

„Shopify“ – geriausias svetainių kūrėjas mažmeninės prekybos tinklalapiams kurti

„Shopify“ - geriausias svetainių kūrėjas mažmeninės prekybos tinklalapiams kurti

Shopify – yra pasaulyje populiari specializuota elektroninės komercijos programinė įranga, kuri aprūpinta plačia nišai būdingų funkcijų, įrankių ir variantų, reikalingų efektyviam pradėti ir valdyti profesionalias internetines parduotuves. Sistema leidžia kurti visų tipų el. Prekybos svetaines (mažmeninės prekybos tinklai nėra išimtis), pradedant mažais, tačiau pilnaverčiais projektais ir baigiant hipermarketais, kuriuose siūloma parduoti šimtus ar net tūkstančius produktų. Toliau pateikiamos pagrindinės programinės įrangos savybės:

 • POS („point-of-sale“) programinė įranga. POS funkcija leidžia parduoti produktus ir sudaryti sandorius tiek neprisijungus, tiek prisijungus prie interneto, valdyti reikiamą personalo sąskaitų skaičių, sinchronizuoti su apskaitos programine įranga, dalytis internetinių parduotuvių valdymo teisėmis, naudoti vidinius ir išorinius kortelių terminalus ir pan. , galite sėkmingai paleisti savo mažmeninės prekybos svetainę tiek vietinėje parduotuvėje, tiek internete.
 • el. prekybos šablonai. Iš pradžių programinė įranga skirta verslininkams, norintiems įsitraukti į internetinę prekybą mažmeninės prekybos įmonėse. Taigi, jame yra ilgas nišinių šablonų, kurie reaguoja ir yra visiškai pritaikomi pagal numatytuosius nustatymus, sąrašas.
 • Plačios sinchronizacijos ir integracijos parinktys. Programinė įranga leidžia sinchronizuoti jūsų sąskaitą su gerai žinomomis prekyvietėmis (pvz., „Amazon“) ir integruoti su trečiųjų šalių platformomis ar apskaitos programine įranga (pvz., „Quickbooks“ ar „Xero“). Tai padeda efektyviai padidinti jūsų mažmeninės prekybos tinklalapio našumą, generuoti daugiau srauto, sukurti klientų bazę ir padidinti pardavimų apimtį.
 • Apeliacinis produkto pristatymas. „Shopify“ siūlo daugybę įrankių ir funkcijų, kad patrauktų klientų dėmesį, rodydami gaminius į pranašumą. Naudodamiesi „Shopify“ galite kurti ir valdyti vizualiai patrauklius vitrininius langus, pridėti neribotą produktų sąrašą, klientų atsiliepimus, kokybiškus vaizdus ir produktų apžvalgas. Papildytos realybės įrankis suteikia galimybę sukurti išsamią produkto vizualizaciją, leidžiančią klientams išsamiai ištirti ją iš skirtingų pusių prieš pradedant pirkimo procesą..
 • Rinkodaros galimybės. „Shopify“ suteikia prieigą prie daugybės analizės ir statistikos stebėjimo įrankių. Tobulinta tiesioginio vaizdo funkcija leidžia valdyti mažmeninės prekybos tinklo veikimą realiojo laiko režimu, taip suteikiant jums išsamią informaciją apie srauto pokyčius, lankytojų skaičių, atsisakytų pirkimų procentą, konversijų rodiklius, lankytojų atvykimo vietas ir kt. svarbiausi parametrai, turintys rimtos įtakos bendrai svetainės veiklai.
 • Patobulintos saugumo priemonės. Naudodamiesi „Shopify“ galite būti visiškai tikri dėl savo svetainės saugumo. Programinė įranga siūlo įrankių rinkinį, kuris padeda užkirsti kelią sukčių išpuoliams ir apsaugo kiekvieno uždaryto susitarimo saugumą. Tarp funkcijų, kuriomis galite naudotis, prasminga paminėti SSL sertifikavimą, apsaugos nuo sukčiavimo įrankį, žymą ir mikroschemų skaitytuvą, kurį galite sinchronizuoti su „Shopify“ POS ir kitomis veiksmingomis saugos priemonėmis..

Kaina: „Shopify“ neturi visiškai nemokamo plano, tačiau vis dar yra nemokamas bandymas, leidžiantis nemokamai išbandyti visą paslaugos funkcijų rinkinį per 14 dienų. Norėdami pradėti tvarkyti savo mažmeninės prekybos svetainę, turėsite naujovinti į vieną iš keturių mokamų planų. Jų kaina prasideda nuo 9 USD / mėn. Ir svyruoja iki 299 USD / mėn. Atminkite, kad „Shopify“ yra nemokama operacija, tačiau ji papildomai imasi tam tikrų procentinių mokesčių už kiekvieną sėkmingai atliktą kredito kortelės operaciją.

Išbandykite „Shopify“ nemokamai

„Wix“ – geriausias svetainių kūrėjas su pirkinių krepšeliu

„Wix“ - geriausias svetainių kūrėjas su pirkinių krepšeliu

Wix – yra visame pasaulyje žinomas „viskas viename“ svetainių kūrėjas, apimantis daugybę įrankių ir paslaugų, reikalingų norint atidaryti ir valdyti išsamias mažmeninės prekybos svetaines. Sistema išsiskiria iš minios dėl savo intuityvaus pobūdžio, išskirtinio patogumo ir patogumo naudoti, turtingo nišai būdingų funkcijų rinkinio ir gausios elektroninės komercijos priemonės. Svarbiausi iš jų yra šie:

 • el. prekybos variklis. Svetainės kūrėjas pateikia galingą integruotą elektroninės komercijos variklį, suteikiantį prieigą prie kelių dizaino pritaikymo parinkčių. Čia galima nustatyti išsami pristatymo ir mokėjimo informaciją, sukurti nuolaidų kuponus, suprojektuoti vitrinas, nustatyti produktų importo / eksporto parametrus, nustatyti mokesčių valdymo parinktis, kurti ir atnaujinti gaminių galerijas, pridėti ir valdyti gaminių sąrašus, pridėti klientų atsiliepimus ir kt..
 • Mobiliesiems paruošti el. Prekybos šablonai. Tinklalapių kūrėjas gali pasigirti gausia el. Prekybos šablonų kolekcija, kuri pagal numatytuosius nustatymus yra kokybės ir mobiliesiems optimizuota. Pažangusis mobiliųjų įrenginių redaktorius leidžia sukurti ir valdyti mažmeninės prekybos svetainės versiją nepakeičiant jos darbalaukio režimo.
 • „Wix ADI“. Dirbtinio dizaino intelekto įrankis bus naudinga tiems verslininkams, kurie nežino apie sudėtingas interneto dizaino ypatybes, tačiau ketina atidaryti didelio masto ir padorią mažmeninės prekybos svetainę.
 • Daugiakalbis palaikymas. Dėl pažengusiųjų daugiakalbės palaikymo funkcija, jūsų mažmeninės prekybos svetainę galima padaryti keliomis kalbomis. Tai leidžia užmegzti ryšius su tarptautiniais partneriais, pritraukti užsienio auditorijos dėmesį ir sustiprinti savo pozicijas tarptautinėje rinkoje.
 • Programų rinka. Čia rasite daug valdiklių ir plėtinių, kuriuos reikia integruoti į mažmeninės prekybos svetainę, kad padidintumėte jos veikimą. Tai apima „Wix“ parduotuves, „eBay“ komerciją, parduotuvių metriką, „Amazon“, „Etsy Shop“, internetinių parduotuvių skelbimus, „Simpl-e-commerce“ ir dar daugiau.

Kaina: „Wix“ turi nemokamą planą, kuris niekada nesibaigia, ir penkias mokamas prenumeratas, kurios visos yra gana prieinama visoms vartotojų kategorijoms. Pigiausias planas jums kainuos 13 USD / mėn. Galite pradėti tyrinėti sistemą nemokamai, atnaujinti mokamą planą bet kuriuo metu. Tai labai patogu visiems.

Išbandykite „Wix“ nemokamai

„WooCommerce“ – mažmeninės prekybos svetainių kūrimas naudojant „WordPress“

„WooCommerce“ - mažmeninės prekybos svetainių kūrimas naudojant „WordPress“

„WooCommerce“ – populiarus atvirojo kodo „WordPress“ papildinys, leidžiantis į savo mažmeninės prekybos tinklalapį įtraukti pirkinių krepšelio funkcijas, tokiu būdu leisiantis jums sukurti mažų ir vidutinių internetinių prekių parduotuvę, pasižyminčią įspūdingomis funkcijomis. Šiuo metu su papildiniu jau atidaryta daugiau nei 350 000 internetinių parduotuvių ir dar daug kuriama.

Norint sukurti puikią mažmeninės prekybos svetainę, pakanka „WooCommerce“ funkcionalumo, tačiau gali prireikti šiek tiek laiko, kad įsisavintumėte visus papildinio niuansus ir išmoktumėte kodavimo pagrindų, kad išnaudotumėte visas galimybes interneto svetainių kūrimo procese. Peržiūrėkite keletą išskirtiniausių „WooCommerce“ funkcijų dabar:

 • Paprasta integracija ir nustatymas. „WooCommerce“ integracija nereikalauja daug laiko, tačiau ji vis tiek reikalauja išankstinio pasirengimo ir šiek tiek programavimo žinių. Kai tik atliksite diegimo procedūrą, jums bus pasiūlytas išsamus vedlys, kaip atidaryti mažmeninės prekybos svetainę. Norėdami pradėti, tiesiog vykdykite instrukcijas!
 • Įspūdingos el. Prekybos funkcijos. Iš pradžių būdamas e-komercijos įskiepiu, „WooCommerce“ teikia daugybę funkcijų, kurios prisideda prie interneto projektavimo proceso efektyvumo. Yra daugybė plėtinių, kuriuos galite integruoti į savo projektą, geografinės padėties palaikymo parinktys, galimybė sukurti mobiliesiems optimizuotą svetainės dizainą ir įkelti / parduoti skaitmeninius ar fizinius produktus ir kt..
 • Produktų valdymo parinktys. Naudodamiesi „WooCommerce“ galite efektyviai organizuoti savo produktų asortimentą, nustatyti ir pritaikyti atsargų valdymo parinktis, pridėti produktų apžvalgas ir klientų atsiliepimus, kurti ir atnaujinti produktų katalogus, priskirti kategorijas visiems siūlomiems produktams, nustatyti paieškos filtrų parametrus ir kt..
 • Mokėjimo būdai. „WooCommerce“ suteikia galimybę pristatyti kasos ir mokėjimo alternatyvas, priimti užsakymus ir mokėjimus internetu, kurti ir įgyvendinti nuolaidų / kuponų kodus, nustatyti mokesčių ir pristatymo duomenis, naudoti išorinius ir integruotus analizės įrankius, kad galėtumėte sekti pardavimo statistiką, organizuoti pašto siuntas ir kt..

Kaina: „WooCommerce“ yra nemokamas papildinys, už kurį nereikia atsisiųsti ir įdiegti jokių mokesčių. Tačiau įskiepis reiškia diegimą priegloboje ir siūlo mokamų funkcijų rinkinį, kuris padeda jums maksimaliai išnaudoti mažmeninės prekybos tinklalapių kūrimo galimybes. Kalbant apie prieglobą, prasminga naudoti oficialią „WordPress“ prieglobą – „Bluehost“. Jo funkcijų rinkinio pakanka vyraujančiam prieglobos poreikių patenkinimui, tuo tarpu kainų diapazonas yra vidutinis ir prieinamas visiems. Pigiausias „Bluehost“ planas kainuoja 2,95 USD / mėn., O brangiausias pasirinkimas yra 13,95 USD / mėn.

Išbandykite „WooCommerce“ nemokamai

„uKit“ – paprastas mažmeninės prekybos svetainių kūrėjas

„uKit“ - paprastas mažmeninės prekybos svetainių kūrėjas

„uKit“ – tai paprastas internetinių svetainių kūrėjas mažmeniniam verslui, kuris buvo specialiai sukurtas atsižvelgiant į verslininkų poreikius ir reikalavimus. Platforma leidžia kurti įvairių tipų smulkaus verslo projektai, bet taip pat gerai tinka portfeliams, tinklaraščiams ir mažoms ar vidutinėms mažmeninės prekybos parduotuvėms. Viena iš pagrindinių funkcijų, išskiriančių sistemą iš minios, yra aiškus paprastumas visiems, įskaitant tuos vartotojus, kurie anksčiau niekada nedalyvavo kurdami svetainę.

Šis „pasidaryk pats“ internetinių svetainių kūrėjas yra stulbinamai lengvas, siūlantis intuityvų naršymą tinklalapyje, paprastą interneto dizaino metodą, kodavimo įgūdžių nebuvimą ar preliminarų žiniatinklio dizaino pagrindą. Tai yra pagrindinės savybės, leidžiančios pasirinkti paslaugą tiems vartotojams, kuriems dėl tam tikrų priežasčių trūksta žiniatinklio kūrimo įgūdžių, tačiau vis dar ketina atidaryti mažmeninės prekybos įmonių svetaines, kad padidintų srautą ir pelną. Žemiau išvardyti pagrindiniai „uKit“ akcentai, apie kuriuos jums bus malonu žinoti:

 • Reaguojantys dizainai. Svetainės kūrėjas pateikia puikią reaguojančio ir lengvai pritaikomo verslo dizaino kolekciją, kurią galite naudoti norėdami pradėti projektą nuo nulio. Nereikia jokių kodavimo įgūdžių, kad svetainė būtų stulbinanti ir suasmeninta, kartu su aukščiausios klasės funkcionalumu. „uKit“ šablonų kolekcija apima daugybę verslo šablonų, iš kurių daugelį galima pasirinkti norint pradėti ir valdyti mažmeninės prekybos svetaines. Svarbu tai, kad sistema leidžia perjungti šablonus bet kuriame svetainės kūrimo proceso etape, o tai yra svarbus pasirinkimas pradedantiesiems.
 • Mažmeniniai valdikliai. „uKit“ tiekiama su mažmeninės prekybos ir verslo valdikliais, kurie prideda jūsų svetainės funkcionalumą. Tarp valdiklių, kuriuos galite ieškoti, prasminga iš pradžių paminėti „Google Maps“, „Steps“, „Timeline“, „Social Networks“ ir daugelį kitų. Laiku integruoti šie ir kiti raštai gali žymiai prisidėti prie pelningos jūsų internetinės parduotuvės veiklos.
 • Internetinė skaičiuoklė. Šio „uKit“ valdiklio pasiekiamumas yra didelis pranašumas, kurio jūsų mažmeninės prekybos svetainė neišsivers. Dėl „uCalc“, kuris yra integruotas į jūsų projektą tik keliais paspaudimais, jūsų svetainės lankytojai (potencialūs pirkėjai) galės savarankiškai išsiaiškinti paslaugų / produktų, kuriuos esate pasiruošęs pasiūlyti parduoti, kainą. Iš pradžių tai padeda taupyti jūsų laiką ir klientų laiką / pastangas.
 • e-komercijos funkcionalumas. Svetainių kūrėjas pateikia vertą el. Prekybos variklį, kuris leidžia jums pradėti ir tada efektyviai valdyti / reklamuoti mažas ir vidutines mažmeninės prekybos parduotuves. El. Prekybos funkcija čia patogiai realizuojama dviem pagrindiniais būdais. Galite prijungti el. Prekybos valdiklį prie savo svetainės, kad galėtumėte naudoti jį kaip internetinę parduotuvę, arba integruoti „Ecwid“ papildinys tuo pačiu tikslu.

Kaina: „uKit“ nėra nemokama svetainių kūrėja, tačiau ji siūlo nemokamą bandymą, trunkantį 14 dienų ir padedantį ištirti / išbandyti / įsisavinti visą platformos funkcijų rinkinį, kuris gali būti naudingas jūsų mažmeninės prekybos svetainei. Kai tik būsite tikri dėl tolesnio internetinių svetainių kūrėjo naudojimo, galėsite naujovinti į vieną iš mokamų prenumeratų, kurios visos yra įspūdingai įperkamos. Pigiausias „uKit“ planas kainuoja 4 USD / mėn. – vargu ar rasite tokį dosnų pasiūlymą, kuriame būtų tas pats funkcionalumo koeficientas.!

Išbandykite „uKit“ nemokamai

SITE123 – 100% nemokama internetinių parduotuvių kūrimo priemonė, kurią galima nemokamai paleisti

SITE123 - 100% nemokama internetinių parduotuvių kūrimo priemonė, kurią galima nemokamai paleisti

„SITE123“ yra 100% nemokama internetinių parduotuvių kūrėja, kurią sudaro stulbinantis patogumas naudoti, plačios funkcijos ir intuityvus interneto dizaino požiūris. Ši platforma yra viena iš paprasčiausių „SaaS“ sistemų, prieinamų šiuolaikinėje interneto svetainių kūrimo nišoje nereikia jokių programavimo įgūdžių pradėti su juo projektus. „SITE123“ siūlo integruotų dizaino pritaikymo įrankių ir funkcijų rinkinį, kuris daro mažmeninės prekybos parduotuvių kūrimo ir pritaikymo procesą lengvu, patogiu, patogiu ir suprantamu kiekvienam, taip pat ir pirmą kartą vartotojui. Norėdami sužinoti pagrindinius internetinių svetainių kūrėjo pranašumus, peržiūrėkite žemiau pateiktą sąrašą:

 • el. prekybos valdikliai. SITE123 negali pasigirti galingu elektroninės komercijos varikliu, leidžiančiu pradėti kurti įvairaus dydžio ir specialios nišos tinklapis. Tačiau sistema suteikia prieigą prie kelių būtinų elektroninės komercijos valdiklių ir programų, kurios ilgainiui suteiks jūsų projektui išskirtinį el. Prekybos pagrindą. Tai apima galerijas, tiesioginius pokalbius, rezervavimą, socialinius valdiklius, internetines formas ir daug daugiau.
 • Daugiakalbis palaikymas. Turėti daugiakalbę svetainę nėra užgaida, o bet kurio mažmeninės prekybos verslo savininko būtinybė. Čia SITE123 bus labai naudinga. Sistema siūlo daugiakalbę palaikymo funkciją, kuri pašalina poreikį sukurti keletą projekto versijų jūsų pasirinktomis kalbomis. Vietoje to, atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius, pakanka atidaryti vieną svetainę keliomis kalbomis.
 • Internetinių formų kūrėjas. Internetinių formų kūrimo priemonės integravimo galimybė yra dar vienas jūsų internetinės parduotuvės pranašumas. Tai leidžia jūsų klientams užpildyti įvairias formas tiesiogiai svetainėje, tuo pačiu įvykdant savo užsakymus ar norėdami su jumis susisiekti. Priemonė yra visiškai nemokama kiekvienam „SITE123“ abonentui, ketinančiam sukurti sistemą su mažmeninės prekybos svetaine.
 • Logotipų kūrėjas. Jei anksčiau niekada neturėjote mažmeninės prekybos tinklalapio ir neturite jo nė vienoje fizinėje vietoje, anksčiau ar vėliau turėsite sukurti savo projekto logotipą. „SITE123“ taip pat gali jums padėti dėl integruoto aukščiausios klasės „Logo Maker“ įrankio, kuris yra visiškai nemokamas kiekvienam vartotojui. Taip pat yra galimybė įkelti esamą logotipą, jei toks yra, ir pritaikyti jį norimam rezultatui gauti.

Kaina: SITE123 yra ne tik paprasta – ji taip pat prieinama. Sistema suteikia galimybę sukurti nemokamą svetainę ir ja naudotis neribotą laiką. Tačiau nemokamas planas apima rimtus apribojimus, kurie neleidžia jums maksimaliai išnaudoti savo svetainių kūrimo ir valdymo proceso galimybių. Tiems vartotojams, kurie priima sprendimą toliau naudoti sistemą, SITE123 leidžia pasirinkti tarp 4 mokamų planų, kurių pigiausias kainuoja 10,80 USD per mėnesį..

Išbandykite „Site123“ nemokamai

Sellfy – pigi elektroninės prekybos platforma kūrėjams

Sellfy - pigi elektroninės prekybos platforma kūrėjams

Sellfy – yra pigu el. prekybos platforma kūrėjams, o tai suteikia prieinamą ir veiksmingą mažmeninės prekybos svetainių kūrimo galimybę. Tinklalapių kūrėjas yra patogus, intuityvus ir lengvai naudojamas visiems interneto dizaineriams, neatsižvelgiant į jų ankstesnę patirtį ir kodavimo įgūdžius. Naudodamiesi „Sellfy“, galite atidaryti ir atnaujinti internetinę parduotuvę, siūlydami parduoti kelis fizinius / skaitmeninius produktus. Jei teisingai ruošiatės prisiregistruoti prie platformos, su malonumu sužinosite apie keletą išskirtinių jos pranašumų:

 • „eCommerce Focus“. „Sellfy“ yra „viskas viename“ elektroninės komercijos platforma, leidžianti nuo pat pradžių suprojektuoti visą internetinę parduotuvę. Tam nereikia jokių kodavimo įgūdžių, nes sistema naudoja intuityvų interneto dizaino metodą. Sistema aprūpinta keliomis e-komercijos galimybėmis, tokiomis kaip produktų galerijos / kategorijos kūrimas ir atnaujinimas, vaizdų / vaizdo įrašų įkėlimas, pirkinių krepšelio integracija ir pritaikymas, mokėjimo / pristatymo koregavimas ir kt..
 • Socialinių tinklų integracija. Svetainių kūrėjas leidžia parduoti produktus (tiek skaitmeninis, tiek fizinis), kuriuos galite įsigyti mažmeninės prekybos parduotuvėje, naudodami populiarias socialinio tinklo platformas. Tai apima „Twitter“, „YouTube“, „SoundCloud“, „Facebook“, „Instagram“ ir kt. Dalydamiesi su mažmeninės prekybos tinklalapiu susijusiomis naujienomis ir naujienomis šiose paskyrose, jūs pranešite savo klientams apie įvykius, esančius jūsų nišoje..
 • Integruota programų rinka. „Sellfy“ yra integruota programų rinka, kurioje galima rasti ir pasirinkti kelis valdiklius, priedus, plėtinius ir programas, būtinus bet kurioje mažmeninės prekybos svetainėje. Kai kurie iš jų yra „Facebook Pixel“ ir „Chat“, „Google Analytics“, „Zapier“ bei kiti rinkodaros / analizės įrankiai.

Kaina: „Selly“ neturi nemokamo neriboto plano, tačiau jis leidžia pasirinkti vieną iš trijų mokamų abonementų. Ekonomiškiausias sprendimas yra pradinis planas, kurio kaina sudaro 19 USD / mėn. Sistema taip pat suteikia galimybę atlikti vienkartinį mokėjimą, pasirenkant pageidaujamą mokamą abonementą. Taip galite sutaupyti iki 34% pradinės prenumeratos kainos.

Išbandykite „Sellfy“ nemokamai

Apatinė eilutė

Sukurti aukštos kokybės mažmeninės prekybos svetainę nebūtinai turi būti bauginanti ar sudėtinga patirtis. Užuot lengvai susidoroję su užduotimi, naudokite patikimą svetainių kūrėją, kuris padės sukurti išsamų ir patrauklų mažmeninės prekybos tinklalapį, pritraukiantį tikslinės auditorijos dėmesį, taip padidindamas klientų ratą ir padidindamas pardavimų apimtį..

Tinkamo mažmeninės prekybos tinklalapio kūrėjo pasirinkimas gali sukelti problemų nepatyrusiems vartotojams. Tačiau galutinis pasirinkimas turėtų būti pagrįstas jūsų poreikiais, įgūdžiais ir turimu biudžetu. Jei jūs ieškote specializuoto e-komercijos svetainių kūrėjo, tada „Shopify“, „Wix“ ir „WooCommerce“ yra tos platformos, į kurias turėtumėte kreiptis. Jie yra turtingi savybėmis, yra funkcionalūs ir orientuoti į nišą. Kiekviena sistema yra orientuota į konkrečius e-komercijos ir internetinio dizaino poreikius, taip pat į tam tikras tikslines auditorijas. Pakanka pasverti savo mažmeninės prekybos svetainių kūrimo poreikius, verslo tikslus ir biudžeto investavimo sprendimus, kad galėtumėte pasirinkti platformą, kad atitiktumėte visus jūsų reikalavimus.

Sukurkite svetainę nemokamai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map