Geriausi atvirojo kodo svetainių kūrėjai

Geriausi atvirojo kodo svetainių kūrėjai


Įvyksta amžina kova tarp „SaaS“ svetainių kūrėjų ir atvirojo kodo platformų. Kai kurie žmonės vis dar renkasi atvirojo kodo programinę įrangą dėl jos įperkamumo, funkcionalumo, lankstumo ir tt, nors yra viešai prieinami, atviro kodo platformas lengva pritaikyti, modifikuoti ir bendrinti.

Jie pritraukia vis daugiau entuziastų pasiūlyti puikių naujų raštų ar tobulinimo įrankių. Šis faktas palieka daugiau vietos įgyvendinti įvairias interneto dizaino ir funkcijų idėjas. Kita vertus, tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo geras pasirinkimas, gali tapti iššūkiu, kai kalbama apie svetainių kūrimo procesą..

Naudoti atvirojo kodo programinę įrangą gali būti per sunku. Reikalai gali dar labiau pablogėti dėl techninės pagalbos trūkumo ir kitų esminių problemų. Štai kur „SaaS“ svetainių kūrėjas gali pasirodyti geresnė alternatyva.

Išbandėme 5 geriausius atvirojo kodo svetainių kūrėjus:

 1. „Wix“ – geriausias NEMOKAMAS „SaaS“ svetainių kūrėjas (trauk ir mesk)
 2. „WordPress“ – atvirojo kodo TVS & el. prekybos internetinė platforma
 3. „GrapesJS“ – daugiafunkcinis atvirojo kodo „Web Builder Framework“
 4. „Elementor“ – geriausias svetainių kūrėjų papildinys „WordPress“
 5. „Symfony“ – nemokama atvirojo kodo interneto dizaino programinė įranga

Panašu, kad „SaaS“ svetainės programinė įranga yra labiau funkcionali alternatyva. Daugelis platformų yra „viskas viename“ sprendimas. Jie yra lengviau naudojami. Komplektą sudaro nemokamas domenas, priegloba, šablonai ir funkcijos, kurių jums gali prireikti kiekvienam konkrečiam svetainės tipui. Peržiūrėkime keletą aukščiau išvardytų parinkčių:

„Wix“ – geriausias NEMOKAMAS „SaaS“ svetainių kūrėjas (trauk ir mesk)

„Wix“ - geriausias NEMOKAMAS „SaaS“ svetainių kūrėjas (nuvilkite)

Wix – yra platforma, atitinkanti kelis tikslus vienu metu. Programinė įranga leidžia naujokams per kelias valandas sugalvoti bet kokio tipo svetaines. Nuo profesionalių internetinių dienoraščių, portfelių ir vizitinių kortelių iki el. Prekybos ir smulkaus verslo rinkinių – „Wix“ siūlo įvairius paketus su daugybe funkcijų:

 • Stulbinantys šablonai – „Wix“ gali pasigirti plačiausiu šablonų pasirinkimu, suskirstytu į skirtingas kategorijas. Visi šablonai yra mobilūs. Vartotojai taip pat įvertins svetainės mobiliojo telefono peržiūros režimą.
 • Paprastas redagavimas – Galite patys redaguoti svetainę arba pasirinkti „Wix ADI“ įrankį. PG pagrįsta priemonė pasiūlys svetainės išdėstymą pagal jūsų poreikius. „Wix Dynamic Pages“ leidžia lengvai sukurti vieno tinklalapio išdėstymą keliems tikslams.
 • „Wix App Store“ – Jei norite tinkinti savo svetainę, rinkitės iš daugybės priedų ir valdiklių. Galimybė integruoti trečiųjų šalių programinę įrangą suteikia daugiau lankstumo. Galite sukurti bet kokio tipo svetainę, pridėdami mokėjimo parinkčių, analizės, tinklaraščių skyrių ir kt.
 • Viskas viename paketas – Pasirinkę planą, be SSL saugumo, neriboto pralaidumo ir saugyklos, priklausomai nuo plano, gausite prieglobą, domeną, šablonus ir kitas funkcijas visiškai nemokamai..

Programinė įranga turi nemokamą planą leisti patikrinti, ar sistema atitinka jūsų lūkesčius.

Išbandykite „Wix“ nemokamai

„WordPress“ – atvirojo kodo TVS & el. prekybos internetinė platforma

„WordPress“ - atvirojo kodo TVS ir el. Prekybos internetinė platforma

„WordPress“ – yra patikima CMS ir geriausia atvirojo kodo alternatyva „SaaS“. Tai yra interneto dizaino nišos veteranas ir vienas geriausių šiuolaikinių svetainių kūrimo įrankių. Lengvai pritaikomas su daugybe plėtinių ir papildinių, „WordPress“ gali pasigirti šiomis funkcijomis:

 • Santykinai paprastas redagavimas – „WordPress“ yra daug lengviau redaguoti, palyginti su likusiomis CMS platformomis. Jis turi paprastą sąsają ir daugybę vaizdo redagavimo plėtinių, tokių kaip Elementorius arba Divi. Jūs gana greitai priprasite. Sužinoję, kaip viskas veikia, svetainės valdymą rasite gana paprastą.
 • Milžiniška temų ir papildinių kolekcija – Vargu ar rasite platesnio papildinių ir temų pasirinkimo bet kokio tipo svetainėse. Nesvarbu, ar jums reikia tvirto internetinės parduotuvės šablono, ar profesionalių tinklaraščių, galite pasirinkti tiek nemokamas, tiek mokamas temas ir tinkinti jas naudodami el. Prekybos, SEO, el. Pašto rinkodaros ir kt. Papildinius. Atminkite, kad nemokamoms temoms reikės tam tikrų papildomų pritaikymų, kad jos išsiskirtų..
 • Begalinės projektavimo galimybės – Ar gerai moki PHP ar HTML? „WordPress“ jums tinka. Paprasta prieiga prie redaktoriaus režimo per prietaisų skydelį ir redaguokite kodą, kaip jums patinka, pridėkite naujų scenarijų, trumpųjų kodų ir kt..

Kitas didelis privalumas yra tas, kad „WordPress“ yra visiškai nemokama platforma. Tačiau ji siūlo vienintelę platformą be domeno vardo ar prieglobos. Vis dar galima naudoti „Bluehost“ kaip oficialų prieglobos paslaugų teikėją, kurį rekomenduoja „WordPress“, kuris apima prieinamumą ir funkcionalumą.

Išbandykite „WordPress“ nemokamai

„GrapesJS“ – daugiafunkcinis atvirojo kodo žiniatinklio kūrėjo pagrindas

„GrapesJS“ - daugiafunkcinis atvirojo kodo žiniatinklio kūrėjo pagrindas

VynuogėsJS – yra nemokama atvirojo kodo žiniatinklio kūrimo programa, naudojama pradedant daugybę įvairių projektų. Sistema apima turtingą įrankių rinkinį ir keletą funkcijų, kurių tikslas yra tas pats – kurti HTML projektus be jokių kodavimo žinių. Sistemos įsisavinimas reikalauja šiek tiek pastangų ir laiko, o tai gali sukelti problemų nekvalifikuotiems dizaineriams ar pirmą kartą dirbantiems asmenims. Čia yra sąrašas funkcijų, kurios daro pagrindą vertingu pasirinkimu:

 • Nuvilkite integruotus blokus – Platforma leidžia kurti tinklalapio šablonus ir išdėstymą iš įmontuotų atsargų turinio blokų. Jei jų sumos dėl kokių nors priežasčių nepakanka, galite pridėti savo pasirinktinius blokus ir susitarti nustatymus;
 • Reaktyvus dizainas – „GrapesJS“ suteikia prieigą prie priemonių rinkinio, reikalingo reaktyviam svetainės dizainui sukurti. Tai leidžia kurti temas, kurios puikiai atrodo skirtinguose mobiliuosiuose ir staliniuose įrenginiuose;
 • Neribotos stiliaus parinktys – Sistema pristato galingą ir gana suprantamą „Style Manager“ modulį, leidžiantį bet kuriam svetainės komponentui suteikti nepriklausomą išvaizdą ir unikalų stilių. Be to, galima pakeisti jo parametrus, kad būtų naudojamos bet kurios CSS savybės;
 • Kodo prieinamumas – Nereikia jaudintis dėl kodo prieinamumo. Jis visada prieinamas sistemoje, kad galėtumėte jį naudoti ir redaguoti bet kur ir bet kada;
 • Turto valdytojas – „GrapesJS Asset Manager“ leidžia lengvai tvarkyti ir redaguoti daugialypės terpės failus, kad jie kuo geriau atitiktų jūsų svetainės stilių ir struktūrą..

Iš pradžių „GrapesJS“ naudojama kaip nemokama platforma, tačiau ji palaiko aukojimo parinktį, leidžiančią bet kuriam vartotojui finansiškai prisidėti prie sistemos biudžeto, kad būtų padidintas jos našumas. Sistema leidžia pasirinkti tris įmokų parinktis, būtent pasirinktinį indėlį (vienkartinės / pasikartojančios investicijos, be fiksuotų išlaidų), Rėmėjai (mėnesio aukų, išlaidos prasideda nuo 2 USD / mėn) ir rėmėjai (reguliarus rėmimas, apdovanotas papildomais pranašumais, kaina prasideda nuo 100 USD / mėn).

Išbandykite „GrapesJS“ nemokamai

„Elementor“ – geriausias svetainių kūrėjų papildinys „WordPress“

„Elementor“ - geriausias svetainių kūrėjų papildinys „WordPress“

Elementorius – yra populiarus „WordPress“ papildinys, naudojamas kuriant tinklalapius. Papildinys, dar žinomas kaip nemokamas puslapių kūrėjas, pateikia lankstų ir gilų funkcijų rinkinį, kurį gana lengva valdyti ir naudoti. Su ja galite paleisti ir valdyti pažodžiui visų tipų svetaines, suteikdami joms vienkartinių funkcijų. Žemiau pateikiamos pagrindinės funkcijos, dėl kurių „Elementor“ yra protingas pasirinkimas kiekvienam „WordPress“ vartotojui:

 • Priekinių puslapių kūrimo priemonė – Sistema yra pirminio puslapio kūrimo priemonė, kuri realiu laiku suteikia visų redagavimų, kuriuos atlikote dirbdami prie projekto, apžvalgą. Sistema pateikia sąrašą modulių ar elementų, kuriuos galite pasirinkti ir vilkti į savo svetainę (vaizdo įrašai, tekstai, antraštės, vaizdai, mygtukai ir kt.);
 • Šablonai ir blokai – „Elementor“ yra su puslapių šablonų ir blokų rinkiniu (Apie mus, CTA mygtukai, vartotojo atsiliepimai, DUK ir kt.) galite pasirinkti pagal individualų projektą. Šablonų ir blokų integracija trunka tik keletą minučių, o tai yra laiko taupymo sprendimas kiekvienam;
 • Suderinamumas su „WordPress“ temomis – „Elementor“ suderinamas su visomis „WordPress“ temomis, tiek nemokamomis, tiek mokamomis;
 • Platus funkcijų rinkinys – „Elementor“ gausu aukščiausios klasės funkcijų, kurios prisideda prie papildinio veikimo. Tai apima svetainių pritaikymo parinktis, reaguojančio į mobilųjį telefoną pobūdį, galingas iššokančių elementų kūrėjas, integruotas temų kūrėjas, antraštės / poraštės kūrėjas ir kt..

„Elementor“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys, kuris gana gerai veikia standartinę paprastą svetainę. Vis dėlto, norint suteikti jūsų projektui puikų našumą ir patrauklų dizainą, prasminga pereiti į vieną iš trijų „premium“ planų. Tai apima asmeninius (49 USD per metus), Plius (99 USD per metus) ir ekspertas (199 USD per metus) prenumeratos.

Išbandykite „Elementor“ nemokamai

„Symfony“ – nemokama atvirojo kodo interneto dizaino programinė įranga

„Symfony“ - nemokama atvirojo kodo interneto dizaino programinė įranga

Simfonija – tai didelio našumo atvirojo kodo PHP pagrindu sukurta mikrosistema, naudojama kurti pažangias ir sudėtingas žiniatinklio programas. Programinė įranga buvo naudojama kaip „Silex“ – atvirojo kodo svetainių kūrėjo, kuris šiais laikais nebenaudojamas, pakaitalas. „Symfony“ programa nereiškia kodavimo pagrindų žinių, o tai taupo laiką svetainių kūrimui. Vartotojų bendruomenė prisideda prie programinės įrangos funkcionalumo, siūlydama savo modulius, komponentus ir elementus. Čia pateikiami pagrindiniai programinės įrangos pranašumai:

 • Platus dizaino pritaikymas – „Symfony“ yra galingos dizaino pritaikymo parinktys, leidžiančios kurti į vartotoją orientuotas programas. Šiuo metu jis siūlo 3 tipų projektų pritaikymą, įskaitant „Full Stack“, „Brick by Brick“ ir „Micro Framework“ parinktis;
 • Lengvas testavimas – „Symfony“ supaprastina vieneto testavimo procesą, naudodama integruotą PHP vieneto nepriklausomą biblioteką. Kartu pateikiamas patikimas įrankių rinkinys, kurį galima veiksmingai naudoti atliekant vienetų funkcinius ir elgesio testus. Programinė įranga stimuliuoja HTTP užklausas, patikrindama išvestį be jokio kodavimo ar scenarijų;
 • Turtingas komponentų rinkinys – „Symfony“ komponentai vaizduojami kaip pakartotinai naudojamos ir atsietos PHP bibliotekos. Jų yra šimtai, kuriuos galite naudoti kurdami savo programas. Tai apima „BrowserKit“, talpyklą, „Asset“, „ClassLoader“, „Config“, konsolę, sutartis, „CssSelector“, „Debug“, „ErrorHandler“, „EventDispatcher“, „Filesystem“, „Inflector“, „Lpck“, „Locale“ ir daugelį kitų..

„Symfony“ yra nemokama programinė įranga, sukurta 2005 m., Kad ji būtų toliau išleidžiama pagal MIT licenciją. Jį remia „SensioLabs“, kuris yra Prancūzijoje įsikūręs programinės įrangos kūrėjas ir profesionalių paslaugų teikėjas.

Išbandykite „Symfony“ dabar

Atviro kodo svetainių kūrėjai: mitas ar realybė?

Nepaisant viso atvirojo kodo programinės įrangos populiarumo, ji visada buvo apsupta mitų ir kliedesių. Šis faktas lemia tam tikrą klaidingą supratimą, kai jūs einate į svetainės kūrimo procesą. Norėdami išvengti bet kurio iš jų, turite aiškiai suprasti, ko tikėtis iš pasirinktos platformos. Pats laikas išsiaiškinti, kurie iš tų mitų yra teisingi ir melagingi.

Tiesa ar melas: Atviro kodo platformos yra nemokamos

Kai sakome „NEMOKAMA“ atvirojo kodo programinė įranga, mes iš tikrųjų neturime omenyje nulinių piniginių išlaidų. Tai daugiau nurodo laisvę, kurią suteikia atvirojo kodo platformos. Tačiau jie nėra visiškai nemokami. Turėtumėte būti pasirengę mokėti už:

 • Domenas ir priegloba.
 • Aukščiausios kokybės ir integracijos galimybės.
 • Kiekvienas naujas atnaujinimas ar modifikavimas padeda trečiosioms šalims ar pasirinktiniams kūrėjams.

Be to, kai kurie svetainių kūrėjai nepateikia jokios informacijos apie galimas integracijas. Atsižvelgiant į tai, kad platforma yra palyginti nauja, atrodo, kad jie tikisi sukurti kuo daugiau vartotojų, kad galėtų pasirodyti su papildomais mokesčiais už valdiklius ir daugiau pritaikymo įrankių. Keli dalykai mūsų pasaulyje gali būti nemokami. Produkto kūrimui reikalingos tam tikros išlaidos ir įsitraukimas, net jei jį rengia entuziastai.

Verdiktas: Melagingas.

Tiesa ar melas: Licencijuota atvirojo kodo programinė įranga

Naudojimo sąlygos yra vienintelė bet kokio licencijavimo, kurį teikia atvirojo kodo programinė įranga, užuomina. Tai yra labiausiai paplitęs tokio tipo platformų licencijavimo modelis. Naudojimo sąlygos suteikia jums laisvę prieiti prie programos kodo ir tinkinti jį atsižvelgiant į jų poreikius.

Tačiau tarp vartotojo ir platformos kūrėjų nėra jokių ypatingų ryšių. Kiekvieną kartą naudodamiesi kodu, tai padarote savo rizika ir negaunate jokių garantijų. Kita vertus, pardavėjas gali imti papildomus mokesčius už prieigą prie kodo ar jo pakeitimą. Tai reiškia, kad kūrėjas jums parduoda teisę naudoti ir pritaikyti programinę įrangą, bet ne pačią platformą.

Verdiktas: Melagingas.

Tiesa ar melas: Atvirojo kodo programinę įrangą lengva naudoti

Tie, kurie bent kartą yra bandę atvirojo kodo platformas, niekada to nesakytų. Programinė įranga iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti gana lengva. Paprastai turinio pridėjimas ar redagavimas niekada nėra iššūkis. Tačiau norint šiek tiek atnaujinti ar pritaikyti, gali reikėti papildomų techninių įgūdžių, neminint interneto dizaino pakeitimo, kai prieiga prie programinės įrangos.

Ne technikui gali būti sunku nustatyti kai kuriuos papildinius. Tai užims daug brangaus laiko. Pvz., Jums reikės maždaug 4 valandų išmokti naudotis Silex atvirojo kodo platforma ir mažiau nei 1 valanda išmokti naudotis Wix „SaaS“ svetainių kūrėjas.

Verdiktas: Melagingas.

Tiesa ar melas: Atvirojo kodo platformos palaiko silpną palaikymą

Niekada neturėtumėte pasikliauti visą parą veikiančia klientų aptarnavimo pagalbos tarnyba, pasirinkdami tokio tipo programinę įrangą. Nors platformos yra atvirojo kodo, jas gali naudoti kelios įmonės ir plėtros komandos. Jie neprivalo teikti jokios paramos.

Kita vertus, labiausiai pasitvirtinę nišos lyderiai siūlo vartotojų bendruomenes, forumus ir vadovus. Jie yra didžiulė lengvata tiems, kurie susiduria su techninėmis ar kitomis problemomis. Kita vertus, bendruomenė vienija tuos pačius vartotojus. Atsakymai negarantuoja greito sprendimo. Forumus vargu ar galima laikyti profesionaliu klientų aptarnavimu.

Verdiktas: Tiesa

Tiesa ar melas: Atviro kodo platformos yra gerai apsaugotos

Atvirojo kodo programinė įranga tikrai yra gera, kai reikia patikimumo ir skaitmeninio saugumo. Sistema siūlo nuolatinius atnaujinimus, kuriuos turite tvarkyti rankiniu būdu. Kita vertus, turėtume atsižvelgti į tai, kad daugumą parametrų, papildinių ir valdiklių pateikia trečiųjų šalių kūrimo komandos ir interneto dizaino entuziastai..

Ar galite užtikrinti, kad jų produktai yra 100% saugūs? Vargu. Nepaisant to, atvirojo kodo platformos tarnavo gana gerai nuo pat debiuto praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje. Mes galime manyti, kad jie yra pakankamai patikimi, nors skaitmeniniame pasaulyje nieko nėra tobula.

Verdiktas: Tiesa

Esmė

Atvirojo kodo programinė įranga gali atrodyti kaip puikus pasirinkimas, atsižvelgiant į jos įperkamumą, lankstumą ir kai kurias kitas puikias savybes. Vis dėlto labai tikėtina, kad vartotojai susidurs su keliais kliūtimis įdiegdami paruoštą naudoti svetainę. Nepaisant daugelio metų internete, atvirojo kodo programos toli gražu nėra tobulos, ypač atsižvelgiant į sudėtingas pritaikymo ir interneto dizaino priemones, kurioms reikalingos specialios žinios.

„SaaS“ svetainių kūrėjai atrodo saugesni, pigesni ir lengvesni sprendimai ne technikams ir tiems, kurie turi laiko ir pinigų vertę. Jie atspindi naujausias interneto technologijas, susidurdami su AI sprendimais, be daugybės puikių funkcijų ir funkcijų. Jie tikrai pasirodė esąs geresnis, greitesnis ir ekonomiškesnis sprendimas kurkite įvairaus tipo svetaines nuo nulio per kelias valandas.

Sukurkite svetainę nemokamai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map