Найшвидший та найнадійніший тренд веб-хостингу в 2020 році

Дослідження найшвидших веб-хостинг-компаній порівняно за їх швидкістю, тривалістю роботи та вартістю. Поліпшення продуктивності вашого веб-сайту та швидкості завантаження сторінки.


Найшвидший веб-хостинг

Що стосується веб-хостингу, продуктивність дуже важлива. Швидкий веб-хостинг може значно збільшити швидкість та чуйність вашого веб-сайту. Хоча існують різноманітні фактори, які впливають на швидкість веб-сайту (ми дізнаємося про них пізніше), перехід вашого сайту на швидший сервіс веб-хостингу може надати вашому веб-сайту істотний приріст.

Швидкий веб-сайт не тільки корисний для ваших відвідувачів, але й хороший для SEO (оптимізація пошукових систем). Пошукові системи, як-от Google & Біг, віддайте перевагу веб-сайтам, які швидко завантажуються, і, як правило, класифікують їх вище серед SERPS, ніж веб-сайти, що працюють повільніше. Швидкий веб-сайт також відповідає кращим конверсіям. Дослідження показують, що для кожні 1 секунду ваші клієнти витрачають на очікування завантаження вашого веб-сайту, 20% випаде. Це величезна втрата багатьох потенційних продажів!

Хоча веб-хостинг – це не все для швидкого веб-сайту, але це головна основа для нього. Якщо ваш веб-хостинг сповільнює вас, настав час перейти на кращий.

Найшвидші веб-хости з першого погляду

Давайте перейдемо до справи, бо ми знаємо, що вам не вистачає часу! Нижче наведено наш найкращий вибір для найшвидших веб-служб хостингу:

Веб-хост
Ціна *:
Середня швидкість**:
Сер. Щомісяця Час простою ***:
Реєстрація
Хостинг InMotion3,99 дол. / Міс135 мс4-6 хв
А2 хостинг3,92 дол. / Міс176 мс7-9 хв
GreenGeeks$ 2,95 / міс312 мс10-15 хв
ХостГатор2,78 дол. / Міс190 мс5-8 хв
SiteGround3,95 дол. / Міс192 мс8-10 хв
 • * Ціноутворення подається за вступними ставками. Стандартне ціноутворення після поновлення також враховувалося в нашому дослідженні, але ми покажемо вступні ставки
 • ** Це середній час відгуку сервера, виміряний в мілісекундах за будь-який місяць за допомогою нашого незалежного тестового тесту
 • *** Це середній час простою веб-сайту, виміряний у хвилинах за будь-який місяць за допомогою нашого незалежного тестового тестування

Наше дослідження найшвидшого веб-хостингу – Що робить швидкий веб-хостинг?

Ми проаналізували порівнянні плани спільного веб-хостингу з 20 найпопулярніших веб-хостів, що рухаються на ринку. Визначити, що насправді є найшвидшим веб-хостингом, є складним завданням, тому що існує так багато факторів і зовнішніх обставин, які можуть виникнути. Тому ми розбили її на 3 основні критерії:

 1. Швидкість сервера
 2. Час роботи
 3. Вартість

Швидкість сервера

Перше, на що ми хочемо звернути увагу – це фактична швидкість роботи веб-сервера. Швидкість сервера вимірюється шляхом тестування часу його відповіді, а точніше, часу, необхідного серверу для відповіді на запит клієнта. Це відомо як Час до першого байту (TTFB).

TTFB – це вимір часу, який сканер займає, щоб отримати перший байт після відповіді від сервера. Він вимірюється в мілісекундах (мс), і менше число краще. TTFB залежить від кількох факторів, але по суті є комбінацією швидкості сервера в поєднанні зі швидкістю мережі.

Результати тесту на швидкість популярних веб-хостів

Відповідно до поглиблене дослідження Моца, існує прямий кореляційний зв’язок між ранжуванням результатів пошуку та TTFB. Примітка: кореляція та причинно-наслідкові зв’язки часто є незалежними факторами, визначити, чи є такий результат, важко, тому що самі сайти в цілому були швидшими, що призводить до вищого рейтингу від Google.

СПРАВКА Google рекомендує орієнтуватися на час відповіді менше 200 мс.

Час роботи

Швидкість – це фантастично, але без тривалості роботи у вашому веб-хостингу немає нічого. Зазвичай повідомляється у відсотках, тривалість роботи – це вимірювання кількості часу, який веб-сервер “працює та працює” порівняно з часом, який він недоступний або “вниз”. По суті, час безперебійного робочого часу – це вимірювання часу, через який сервер доступний.

Більшість сучасних веб-хостів сьогодні зазвичай мають 99,9% часу роботи, що звучить вражаюче. Однак часу на простої ще достатньо. Нижче показано середньомісячний час простою наших тестових майданчиків, обчислений у хвилинах.

Результати тестів на час простою популярних веб-хостів

ШВИДКИЙ ФАКТ: Веб-хост, який стверджує, що має 99,9% часу роботи, означає, що ваш веб-сайт може мати середній час простою 30 хвилин щомісяця.

Вартість

Для тих, хто по-справжньому стурбований роботою, вартість може не стати фактором. Однак, щоб все було справедливим, нам потрібно враховувати вартість кожного хоста. Ніхто не любить витрачати більше на хостинг, ніж вони теж. Існує загальний консенсус, що ви отримуєте те, за що платите. При рівних умовах менш дорогий веб-хост повинен працювати трохи повільніше, ніж той, який дорожчий. Або це насправді правда? Показано нижче, ми порівняли вартість кожного веб-хоста, і ви можете бачити, що це не обов’язково співвідноситься з більш швидкою швидкістю.

Порівняння цін популярних веб-хостів

Ви побачите, що деякі з цих веб-хостів можуть значно стягувати плату за хостинг, але це не обов’язково означає, що вони будуть значно швидшими.

Різні фактори, що впливають на швидкість веб-хостингу

Є багато речей, які можуть вплинути на швидкість вашого веб-хостингу, про які ми детальніше розповімо нижче. Хоча за деякі з цих питань покладається відповідальність вашого веб-хоста, інші можуть нести відповідальність за вас. Спочатку зупинимось на аспекті веб-хоста:

Серверна апаратна / мережева інфраструктура

Характер обладнання та інфраструктури веб-хостингу може відігравати головну роль у його продуктивності. Важливі питання, які слід задати, включають, чи сервер використовує SSD? Який тип оперативної пам’яті та конфігурації процесора вони використовують? Надзвичайно важливо, чи є у них мережеве підключення рівня Інтернет до мережі Інтернет; що-небудь менше матиме істотний негативний вплив на загальну швидкість.

Стек серверного програмного забезпечення

Яке програмне забезпечення працює на сервері? Надзвичайно важливо зрозуміти, які версії вони використовують. Наприклад, PHP7 працює значно швидше, ніж PHP5. Для багатьох швидких веб-сайтів сьогодні розробники розраховують використовувати рамки JavaScript, такі як REACT, Vue.js або Angular. Чи готові вони запустити node.js?

Також важливо звернути увагу на те, якими веб-серверами вони працюють. Вони використовують NGINX або Apache? Чи можуть вони підтримувати швидкий CGI? Знання, чи можуть вони підтримувати бази даних NoSQL нового покоління, такі як MongoDB для обробки великих даних, також може бути важливим..

Каркаси та бібліотеки

Мова, якою ви хочете написати програмне забезпечення, може змінити швидкість. Якщо ви використовуєте фреймворк або серію бібліотек, щоб увімкнути більшу частину вашої обробки, кожен виклик до цих бібліотек уповільнить швидкість обробки. Також важливо звернути увагу на те, якою версією мови ви користуєтесь. Багато веб-сайтів працюють на WordPress, який, у свою чергу, працює поверх PHP. Як правило, добре запустити найновішу версію мови, оскільки пізніші версії, як правило, розроблені для швидшого запуску.

Повільні запити до бази даних

Якщо доступ до баз даних не здійснюється належним чином, будь-які дзвінки в БД можуть уповільнити сайт. Частина цього є відповідальністю веб-хоста (ефективні кластеризовані БД, скільки ресурсів виділено для баз даних тощо), але деякі – відповідальність розробника, наприклад, написання хороших запитів, хороша індексація, створення достатньої кількості екземплярів БД для руху.

Пам’ять

Чи достатньо пам’яті виділено на ваш сервер? Якщо ви використовуєте віртуальний хост, можливо, ви обмінюєтеся трафіком з дуже зайнятим сайтом; доступна обмежена кількість пам’яті, і якщо значну частину її займає хтось інший, це може вплинути на швидкість вашого веб-сайту. Так само, якщо ви працюєте занадто багато речей одночасно, це може сповільнити вас.

Голодування процесорного голодування

Як і пам’ять, процесор на вашому сервері може працювати лише так важко. Якщо занадто багато ресурсів намагається отримати доступ до центрального процесорного підрозділу, як на вашому комп’ютері, ви побачите, що елементи повинні стояти в черзі і чекати, коли їхня черга буде запущена, що призводить до млявого досвіду.

Кешування сервера

Сервер міг би мати великий час роботи, але він може працювати повільно; ми всі пережили щось подібне на домашньому комп’ютері. Можливо, ваш ноутбук працює дуже довго, але в результаті в ньому запам’ятовується багато артефактів, що призводить до повільного досвіду. Ось чому, особливо на машинах Windows, рекомендується періодично їх перезавантажувати; вони можуть ефективно працювати і працювати, вони не обов’язково працюють ефективно.

Однак, для веб-серверів тривалість роботи – гідне вимірювання. Однак є кілька інших факторів, які ви хочете переглянути на веб-сервері, наприклад, забезпечують вони кешування чи ні. Кешування – це зберігання копій веб-сайту в активній пам’яті, щоб запобігти необхідності завантаження всієї речі кожного разу, коли хтось викликає її.

Звичайно, якщо ваш веб-сайт сильно динамічний, а вміст, до якого користувач повинен отримати доступ, не може бути «старим» (як за 20 хвилин або більше), можливо, ви захочете менше використовувати кешування, або ви можете прискорити кількість час між кешем оновлюється. Це питання дарування та прийому; залежно від характеру вмісту, який ви надаєте. Якщо ваш вміст залишається відносно статичним і змінюється не дуже часто, кешування може стати хорошою характеристикою для швидкості.

Відстань / геолокація

Фізичне розташування веб-серверів може зробити величезний вплив на швидкість, яку відчувають ваші користувачі. Оскільки доступ до веб-сайту зазвичай підстрибує між декількома місцями, перш ніж він потрапить до кінцевого користувача, чим ближче вони до вузла, тим швидше буде їх досвід. Якщо значна частина ваших користувачів знаходиться в Європі, важливо переконатися, що хост використовує CDN в цій частині земної кулі. Чим більше запропонованих CDN, тим більша ймовірність досвіду ваших користувачів. Ви також захочете вибрати центр обробки даних для свого хостингу, щоб він знаходився в найближчому розташуванні більшості користувачів.

Обсяг трафіку

Якщо ваш сайт отримує багато трафіку, це може вплинути на швидкість вашого веб-сайту, особливо якщо ви використовуєте віртуальний хост і обмінюєтесь сервером з іншими веб-сайтами. Спливи трафіку можуть мати прямий вплив на досвід ваших користувачів, особливо якщо ви не забезпечили достатньо ресурсів для зростання. Якщо ви ділитесь своїм сервером з іншими веб-сайтами, будь-яке збільшення трафіку може вплинути на доступність вашого власного сайту. Якщо ваш сайт відчуває уповільнення з цієї причини, ви можете переглянути різні типи хостинг-планів.

Тип веб-хостингу

Більшість веб-хостів пропонують різні рівні хостингу. У менш дешевому кінці ви можете вибрати спільний хостинг, а це означає, що ви ділитесь сервером з іншими сайтами. Хоча це може бути більш доступним для тих, хто починає, важливо розуміти, що у вас можуть виникнути уповільнення через вибухи, описані вище. Якщо ви вибрали спеціальний план хостингу серверів, ваш сайт майже завжди буде швидшим, ніж спільні плани. У нашому дослідженні ми не хотіли порівнювати яблука з апельсинами, тому ми лише орієнтували порівнянні плани спільного хостингу, як згадувалося раніше.

Тож тепер, коли у мене є правильний веб-хост, чи буде мій веб-сайт швидким?

Хоча для швидкого веб-сайту необхідний швидкий веб-хост, це не все. Швидкість веб-хостингу не така, як швидкість веб-сайту.

Отже, що робить веб-сайт швидким?

 • Ваш сервер: Якість швидкості, яку надає ваш веб-хост. Тут ви вирішили розмістити свій сайт.
 • Твій сайт: Усі фактори, які ви вкладаєте в дизайн вашого сайту, включаючи JavaScript, тему, плагіни, оптимізацію бази даних, чистий код сайту, рекламу тощо. Це відповідальність веб-розробника..

Зрештою, швидкість веб-сайту обмежена найповільнішим фактором на сайті. Таким чином, у вас може з’явитися швидкий веб-хост, без затримок, хорошої геолокації тощо, але якщо ви завантажуєте на свою сторінку тонну зовнішніх сценаріїв або намагаєтеся завантажити на свій сайт десяток зображень в 1 МБ +, це буде як і раніше дуже повільно.

ШВИДКИЙ ФАКТ: Ваш веб-сайт та різноманітні фактори, які можуть його уповільнити (наприклад, стиснення зображень, кешування браузера, JavaScript, тема, плагіни тощо) – все на вас, як власника веб-сайту, а не на відповідальності веб-хоста. Відповідальність веб-хоста покладається на серверну та мережеву інфраструктуру, про яку ми згадували вище.

З цієї причини вам потрібно сильно зосередитись на факторах, які можуть заважати вашій швидкості. Почати просто – це хороший підхід, однак це може не вирішити вашу швидкість. Для вирішення проблеми повільного веб-сайту потрібен ретельний процес.

Багато веб-хостів швидко працюють і надають надійні послуги. Більшість матимуть підключення T1 до Інтернету і будуть добре оптимізовані для надання Вам надійних послуг. Фактор, що впливає на швидкість вашого веб-сайту, часто значною мірою пояснюється тим, що ви працюєте на своєму веб-сайті, більше ніж те, на чому працює ваш сайт..

Висновок дослідження

Важливо зазначити, що більшість досліджень тесту на швидкість не є на 100% точними. Ви знайдете багато інтернет-досліджень із тестами швидкості на веб-хостах, але занадто багато зовнішніх факторів, які можуть заважати тестам.

Хоча в нашому дослідженні можуть відображатися конкретні базові дані для кожного хоста, можливо, ви могли знайти різні дані з однією компанією та одним планом хостингу. Наприклад, можливо, ми підписалися на спільний план хостингу Bluehost і отримали призначення на абсолютно новий сервер, в той час як наступний клієнт буде призначений на більш старий сервер, який закінчиться термін його служби. Або, можливо, у певного сервера виникають проблеми і призводить до відключення клієнтів на цьому сервері, тоді як усі інші клієнти прекрасно працюють. Якщо ви досить довго розміщуєте свій сайт у тій же компанії, можливо, ви помітили отримання електронного листа про перенесення вашого сайту на новий сервер із обіцянками покращення швидкості. Кожен окремий фізичний сервер може бути різним, через фактори, які ми не можемо тут виміряти без прямого доступу до самої компанії. З цієї причини всі дослідження тесту на швидкість повинні використовуватися як орієнтовний показник, і ви повинні вибрати веб-хоста на основі технологічного стеку та особливостей.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map