Найкращі послуги веб-хостингу ColdFusion 2020 року

Огляд кращих веб-хостингових компаній ColdFusion. Знайдіть керований план хостингу, який підходить для веб-програми на базі ColdFusion.


Кращий веб-хостинг ColdFusion

Перше питання, що перетинає вашу думку, може бути: «ColdFusion, люди все ще використовують це? Я не знав, що це все ще існує! ” Швидше за все, якщо ви шукали цю тему, ви одна з тих компаній, які побачили її цінність, і з будь-якої причини все ж бажаєте продовжувати її використовувати.

Що таке ColdFusion?

ColdFusion – це серверна програма додатків для доставки динамічного контенту на веб-сайти. Незважаючи на те, що його популярність пішла на користь новіших мов, вона значною мірою залишається у використанні, оскільки дозволяє швидко розвиватися в зручній для користувачів (легкій для розуміння) мові скриптів. У нього є власний синтаксис CFML (мова ColdFusion Markup), який дуже нагадує HTML та XML, що робить його легким для читання, в той же час використовуючи потужність віртуальної машини Java, що дозволяє їй легко працювати як в Linux, так і в Операційні системи Windows.

Він також добре поєднується з іншими продуктами Adobe, завдяки чому, наприклад, створення PDF-файлів є досить простим і безпроблемним без необхідності інших додаткових додатків або плагінів, які є загальними для інших мов.

ColdFusion мертвий?

Всупереч поширеній думці, ColdFusion все ще живий. Як і майже всі мови програмування, можливо, він ніколи не помре повністю.

Колись ColdFusion був популярною мовою веб-програмування, що дозволяло користувачам створювати динамічний контент, не покладаючись на існуючі рамки CGI в цей день. Це дозволило створити сторінки на зворотному кінці та подати динамічний вміст користувачам на запит. Зараз існує багато інших технологій, які також роблять це, і багато з них завоювали популярність. Це, зокрема, PHP, ASP, .NET, Ruby та інші.

Багато компаній, які прийняли ColdFusion, продовжують використовувати його через декілька факторів, починаючи від складної вбудованості в існуючі системи або просто тому, що підхід “якщо він не порушений, навіщо це виправити”. Крім цього, розвиток все ще триває, і нові версії були випущені протягом останніх двох років. З цієї причини, хоча його популярність може зменшуватися, вона, ймовірно, продовжує жити в якійсь формі.

Які веб-хости все ще підтримують ColdFusion?

Зважаючи на скорочення своєї популярності, знайти надійні хостингові послуги, які надалі надають доступ, може бути досить важко. Переважна більшість веб-хостів більше не надають цю послугу. Однак, є ще кілька таких, які спеціально зосереджені на наданні цієї послуги, частина з яких є спеціалістами, а частина співпрацює безпосередньо з Adobe. Нижче перераховано 4 найкращих веб-хостингових послуг ColdFusion, що існують сьогодні на ринку:

Огляд DailyRazer - найкращий веб-хост ColdFusion

DailyRazer – Доступні плани хостингу ColdFusion

www.dailyrazor.com надає хостинг ColdFusion з 2004 року. Вони мають 99,9% часу роботи та цілодобово професійну технічну підтримку. Вони забезпечують підтримку Coldfusion 10, 9 та 8 та інтеграцію з багатьма іншими функціями, включаючи CF Image та багато іншого. Вони забезпечують три рівня хостингу, починаючи з 8 доларів на місяць, усі вони поставляються з панеллю управління Plesk та безкоштовною безпекою SSL.

Відвідайте веб-сайт DailyRazor, щоб дізнатися більше про їхні хостинг-плани ColdFusion.

Відвідайте веб-сайт

Огляд CFdynamics - топ веб-хостинг ColdFusion

CFdynamics – потужний хостинг ColdFusion

www.cfdynamics.com має центральну частину своєї місії зосередити увагу на ColdFusion. Вони надають набір інструментів, включаючи інтеграцію офісів, та інструменти AJAX, щоб ви могли максимально використати хостинг ColdFusion. Всі пакети включають безкоштовну установку та / або передачу та найсвіжішу версію ColdFusion. Вони забезпечують з’єднання як з базами даних MySQL, так і з MS Access, а також .NET інтеграцією та автоматизованими резервними копіями веб-сайтів. Вони дозволяють запускати більш ранні версії ColdFusion, якщо це необхідно для ваших програм.

Відвідайте веб-сайт CFdynamic, щоб дізнатися більше про їхні хостинг-плани ColdFusion

Відвідайте веб-сайт

Огляд Media3 - топ веб-хост ColdFusion

Media3 – Популярний вибір хостингу ColdFusion

www.media3.net – це фахівець з платформи, яка співпрацює з ColdFusion з моменту її створення в 1996 році. Насправді вони самі використовують ColdFusion для власного веб-сайту, і всі свої операції в офісах, включаючи виставлення рахунків, підтримку та функції панелі управління. Вони включають активацію Fusion Reactor та автоматизовану настройку безпеки всередині пісочної скриньки. Якщо ви хочете перейти на їхні послуги, вони надають безкоштовну міграцію протягом 30 днів, якщо використовується віртуальний приватний сервер (VPS), і 90, якщо використовується спільний хостинг. Якщо ви стурбовані тим, що ColdFusion припиняється, Media 3 – це відмінний вибір, оскільки вони мають намір зберегти це як центральну частину свого бізнесу. Вони є партнером Adobe та регулярно спонсорують саміт ColdFusion у Лас-Вегасі.

Відвідайте веб-сайт Media3, щоб дізнатися більше про плани ColdFusion на хостинг.

Відвідайте веб-сайт

Coalesce огляд - топ веб-хостинг ColdFusion

Coalesce – підходить для великих організацій

www.coalesceservices.com використовує потужність AWS Amazon для розміщення вашої програми ColdFusion. Переваги веб-хостингу на AWS надзвичайно хороші для великих організацій, яким потрібно мати можливість гнучких та потужних хмарних хостингів. Coalesce надає спеціалізовані послуги хостингу, допомагаючи налаштувати хмарний хостинг AWS, щоб мати змогу запускати Cold Fusion. Вони працюють з Adobe для створення AMI ColdFusion. Вони надають повноцінні керовані послуги, щоб зробити весь процес максимально безболісним, надаючи вам повний спектр послуг, які надає AWS.

Завітайте на веб-сайт Coalesce, щоб дізнатись більше про їхні хостинг-плани ColdFusion.

Відвідайте веб-сайт

Як вибрати найкращий план хостингу ColdFusion для вас

Вибираючи хостинг-компанію для свого веб-сайту ColdFusion, слід врахувати кілька факторів, які, можливо, слід врахувати, оскільки вони можуть мати вирішальне значення для забезпечення вашого успіху..

Підтримка

Питання номер один, яке вам, мабуть, слід задати, має підтримувати підтримку. Оскільки ColdFusion є технологією, яка менш часто використовується, в цей час може бути важко забезпечити необхідну технічну допомогу, якщо виникне проблема. Визначте, наскільки вони прагнуть працювати з розробниками ColdFusion. Також важливо, чи підтримують вони старіші версії ColdFusion, оскільки існують деякі відмінності між версіями. Надзвичайно важливим є довгострокове зобов’язання. Деякі компанії, можливо, мають намір припинити підтримку ColdFusion, що може спричинити проблеми у довгостроковій перспективі. Перенесення хостів може бути трудомістким процесом, тому вам потрібно визначити, чи є підтримка ColdFusion частиною їх довгострокових планів.

Швидкість

Чи оновлені сервери додатків? Чи правильно вони налаштовані для швидкого доставки вмісту вашого сайту? Чи є у них якісь об’єктивні результати тестування для резервного копіювання заявок про швидкість сайту? Запитайте їх, які орієнтири вони використовують для продуктивності, щоб ви могли порівняти їх з їх конкуренцією.

Кластеризація

Чи забезпечують вони кластеризацію додатків, баз даних та веб-компонентів? Якщо ваш сайт очікує великі обсяги трансакцій протягом певних періодів, це може збільшити доступність вашого веб-сайту у найвищий час.

Витрати

Якщо ви переносите свій веб-сайт у іншого постачальника, з’ясуйте, чи є плата за будь-яку допомогу в міграції та / або час налаштування. Деякі хости обмежують доступ до сервера, особливо у спільних планах хостингу. Скільки доступу вам доводиться вирішувати самостійно? Якщо доступ обмежений, чи буде додаткова додаткова підтримка?

Висновок

Якщо ви розробник, який використовує ColdFusion протягом тривалого часу (насправді 70% розробників CF використовують його вже більше 10 років), є хороший шанс, що ви все-таки побачите цінність у ньому і не маєте бажання викидати свою добре розроблену існуючу базу кодів. Оскільки підтримка не настільки сильна, як раніше, може бути складно знайти хороших хостингових компаній, які прагнуть забезпечити існування ваших сайтів. Якщо у вас, як і у багатьох, немає ресурсів чи бажання відновити цілі системи з нуля, ця стаття повинна допомогти вам знайти компанії, які все ще прихильні до того, що у вас все ще є.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map