Ako vytvoriť webovú stránku spoločnosti zadarmo

Ako vytvoriť webovú stránku spoločnosti zadarmo


Spustenie novej webovej stránky spoločnosti s obmedzeným rozpočtom môže byť bolesť v krku. Tento proces však moderné technológie na vytváranie webových stránok dosiahli lacnejšie a jednoduchšie. Odteraz nie sú ľudia bez technického zázemia nútení najímať vývojové tímy na mieru a platiť tisíce dolárov za jednoduchý web spoločnosti s iba niekoľkými funkciami..

Tentoraz sa chystáme zdieľať spôsob, ako vytvoriť pre spoločnosť stabilnú online prítomnosť za nulové náklady. Znie to príliš dobre, aby to bola pravda? Konečné náklady zvyčajne závisia od metódy budovy a zložitosti projektu. Aby ste porozumeli budúcemu pracovnému postupu a finančným prostriedkom, ktoré budete potrebovať, aby ste mohli žiť na svojom webe, musíte najskôr identifikovať jeho funkčnosť bez toho, aby ste zabudli na základné funkcie, ktoré by profesionálny web spoločnosti mal mať..

Základné funkcie webových stránok spoločnosti

Myšlienka žiť na webe spoločnosti je dosť jednoduchá. Majitelia firiem obvykle túžia po rozšírenom dosahu, aby prilákali miestne alebo dokonca globálne publikum. Spoločnosti zároveň chcú byť zastúpené online na svetovom trhu, čo uľahčuje kontaktovanie cieľovej skupiny. Nejde o prestíž, ale o moderné obchodné trendy.

Okrem toho umožňuje webová stránka jednoduchšiu interakciu so zákazníkmi, propagáciu konkrétnych kompetencií, rozšírenie zoznamu adries a udržanie kontaktu s vašimi návštevníkmi. Na splnenie všetkých vyššie uvedených skutočností by webová stránka mala mať niektoré kľúčové vlastnosti.

Časť „O nás“

Globálny web poskytuje perfektnú príležitosť predstaviť vašu spoločnosť potenciálnemu publiku. Je nevyhnutné mať blok „O nás“, ktorý obsahuje stručné alebo podrobné informácie o spoločnosti a podniku, ktoré zastupujete.

O nás

Ak sa spoločnosť môže pochváliť dlhoročnými skúsenosťami na trhu, prečo by ju niekto chcel skryť pred zákazníkmi? Blok umožňuje preukázať dôveryhodnosť webovej stránky. Dobrá príležitosť získať uznanie.

Opíšte svoj tím

Dobrý spôsob, ako preukázať, že vaša spoločnosť je 100% skutočná. S toľkými falošnými agentúrami a podvodnými službami je dobré predovšetkým dobré meno online. Zastupovanie vášho tímu by bolo múdrym krokom. Na jednej strane vám ukáže vašu skupinu odborníkov a rozšírené kompetencie.

Popíšte svoju tímovú sekciu

Na druhej strane, potenciálni zákazníci sa stanú lojálnejšími, keď uvidia vašich oficiálnych zástupcov. Nezabudnite odovzdať skutočné fotografie, aby sekcia vyzerala presvedčivejšie.

Kontaktné informácie

Ďalší dôležitý blog na preukázanie dôveryhodnosti spoločnosti. Čím viac kontaktných informácií uvediete, tým lepšie:

 • Pošlite e-mail, aby ste sa dostali do kontaktu alebo poslali špeciálne ponuky.
 • Telefón na okamžité kontaktovanie.
 • Adresa skutočnej spoločnosti na fyzickú návštevu vašej kancelárie.
 • Ďalšie spôsoby kontaktovania (Messenger Live Chat, Skype, atď.).

Kontaktujte nás

Predstavte svoju kompetenciu

Okrem získania dobrej povesti a uznania je nevyhnutné prísť s náležitým zavedením kompetencií. Musíte ľuďom objasniť, čo skutočne robíte. Cieľom je ukázať, ako môže vaša spoločnosť pomôcť pri riešení ich problémov alebo ako sa líši od konkurencie. Popíšte oblasti, v ktorých pôsobíte. Ukážte niektoré zo služieb alebo produktov, na ktoré ste hrdí.

Sekcia služieb

Ohlasy

Recenzie zákazníkov urobia dobrý prvý dojem. Dobrým nápadom bude pridanie ohlasovacieho bloku s niekoľkými skutočnými recenziami, pretože mnohí to považujú za hlavnú funkciu pri výbere dôveryhodnej a serióznej spoločnosti..

Časť o posudkoch

Extra funkcie, ktoré je potrebné vyhľadať na webových stránkach spoločnosti

Toto sú hlavné bloky, ktoré by spoločnosť mala mať. Môžete ich podľa potreby vymeniť alebo zmeniť. Len sa uistite, že sú zahrnuté do štruktúry stránky. Okrem toho sa musíte uistiť, že vaša budúca stránka je:

 • Mobile-Friendly – zatiaľ čo počet používateľov tabliet a smartfónov rastie, je dôležité poskytovať správny mobilný zážitok. Z tohto dôvodu musíte hľadať softvér s vlastnými responzívnymi témami a rozloženiami.
 • Sociálne zdieľanie – s miliónmi aktívnych používateľov sociálnych médií je vaša webová stránka povinná mať tlačidlá sociálneho zdieľania. Môže to zvýšiť uznanie vašej spoločnosti v sociálnom prostredí a tiež zvýšiť návštevnosť.
 • Zjednodušte navigáciu – jasná navigácia je kľúčom k úspechu. Čím menej času potrebuje návštevník nájsť požadované informácie, tým lepšie. Nerobte prehliadanie webových stránok komplikovaným. Namiesto toho sa zamerajte na jasné a ľahko dostupné bloky.
 • Získajte odznak – logo zvyšuje dôveru zákazníkov o 32%. Vlastnosť rozpoznateľného symbolu zlepší jeho povesť a umožní vašej spoločnosti vyniknúť.

Teraz, keď viete, aké funkcie by mala mať webová stránka vašej spoločnosti, musíte si vybrať stavebnú platformu, ktorá vám umožní implementovať ich pri minimálnych alebo žiadnych nákladoch, ako aj bez potrebného technického zázemia. Wix je dokonalá platforma pre takéto potreby a tu je dôvod, prečo.

Prečo používať spoločnosť Wix na vytvorenie webového sídla spoločnosti zadarmo

Wix

Wix – je ľahko použiteľný tvorca webových stránok na riešenie rôznych potrieb. Ponúka vynikajúcu funkčnosť pre rôzne typy stránok a najmä webových stránok spoločnosti. Tento softvér vám umožní jednoducho implementovať všetky funkcie, o ktorých sme hovorili predtým, s minimálnymi nákladmi.

Ak chcete urobiť dobrý dojem a udržať svojich návštevníkov v interakcii, budete potrebovať:

 • Štýlová šablóna. Wix ponúka výber šablón týkajúcich sa kategórie malých firiem. Môžete si vybrať rozloženie, ktoré odkazuje na vaše miesto, buď máte stavebnú alebo realitnú spoločnosť. Všetky šablóny sú prispôsobené pre mobilné zariadenia a dajú sa ľahko upravovať.
 • Jednoduché úpravy. Vstavaný editor drag-and-drop bol navrhnutý tak, aby umožnil technikom zvládnuť prispôsobenie a úpravy. Môžete implementovať akúkoľvek štruktúru stránky, presúvať objekty, pridávať nové bloky, pracovať so štýlom rozloženia a typografiou. Wix ADI je ešte rýchlejšie riešenie, ktoré vytvára webové stránky pre používateľov za pár minút pomocou Integrovaný algoritmus založený na AI.
 • Widgety a doplnky. Zatiaľ čo väčšina šablón už má vstavanú štruktúru a aplikácie, Wix uľahčuje pridávanie ďalších miniaplikácií vrátane kalendárov na predvádzanie nadchádzajúcich udalostí, galérií reprezentujúcich vašu kompetenciu pôsobivým spôsobom, analytických nástrojov a nástrojov e-mailového marketingu atď..
 • Propagačné nástroje. Platforma umožňuje používateľom spracovať nastavenia SEO propagovať obsah alebo konkrétne stránky. Okrem meta titulov a popisov môžete upravovať aj sociálne ukážky a určovať kľúčové slová so zameraním.
 • Dostupné plány. Keďže plánujeme bezplatne vytvoriť webovú stránku spoločnosti, Wix je najlepšia voľba vďaka svojmu bezplatnému plánu. Umožňuje vám pripojiť sa k vašej doméne a má 500 šírku pásma a miesto na disku. Ak potrebujete viac funkcií a zdrojov, budete si musieť vybrať balík z ponúk Wix Premium. Cena začína na 13 USD mesačne s už zahrnutou doménou, plným prístupom na trh miniaplikácií a šablón.

Teraz sa poďme pozrieť a proces budovania zvnútra.

Ako vytvoriť firemný web pomocou Wix

Po vypracovaní plánu pre našu budúcu webovú stránku so štruktúrou na stránke a nástrojmi, ktoré bude mať, môžeme začať s budovaním. Ak sa rozhodnete pre Wix, budete musieť vykonať nasledujúce kroky:

Krok 1. Registrácia

V prvom rade sa musíte prihlásiť. Ako tvorca webových stránok SaaS ponúka spoločnosť Wix používateľom kompletný registračný proces online. Zadajte svoj e-mail a heslo alebo prihlasovacie údaje pomocou účtu Google alebo Facebook. Nie je potrebné sťahovať žiadny softvér. Vstúpte do hlavného panela niekoľkými kliknutiami.

Tvorca webových stránok Wix - prihláste sa

Krok 2. Vyberte šablónu

Po dokončení registrácie vás systém automaticky prevedie do svojej kolekcie šablón. Môžete prejsť na konkrétnu kategóriu alebo si prezerať všetky dostupné možnosti. Ďalším spôsobom je začať s vytváraním webových stránok z prázdneho miesta alebo pomocou Wix ADI získať niekoľko možností rozloženia navrhnutých integrovaným algoritmom AI.

Wix - Vyberte spôsob vytvárania webových stránok

Krok 3. Pridajte obsah

Už ste skoro tam! Je čas pridať obsah do blokov, ktoré máte na webe. Jednoducho skopírujte a prilepte texty, odovzdajte obrázky, vyplňte kontaktné informácie a časť „O nás“, zverejnite referencie, nahrajte fotografie členov svojho tímu pomocou editora presúvania myšou..

Prispôsobenie webových stránok Wix

Krok 4. Prispôsobte lokalitu

Wix Marketplace ponúka výber miniaplikácií a služieb tretích strán na integráciu. Vyberiete si ktorýkoľvek zo zoznamu a dostanete ho na svoj web. Zahŕňajú analytické nástroje a nástroje na získavanie používateľov, galérie obrázkov, kontaktné formuláre a ďalšie.

Krok 5. Pripojte doménu a choďte naživo

Ak už názov domény máte, môžete ho pripojiť v nastaveniach priamo z hlavného panela. Ak nie, platforma ponúka v rámci bezplatného balíka predvolené iba vlastné subdomény. Takže sa o to budete musieť postarať samostatne alebo sa rozhodnúť pre prémiové plány Wix. Stlačte tlačidlo „zverejniť“ a vyhľadajte svoje stránky online.

Spodný riadok

Wix je zatiaľ najrýchlejšou a najjednoduchšou platformou na vytvorenie firemnej webovej stránky zadarmo. Prináša všetky potrebné funkcie na spustenie plne funkčného projektu a predstavenie vašej firmy online. Nemusíte byť technickým nadšencom, zatiaľ čo samotný proces výstavby vás nebude trvať dlhšie ako pár hodín.

Jeho bezplatný plán však nebude fungovať pre rastúce spoločnosti. Ak potrebujete škálovateľnejšie riešenie, plány Wix Premium urobia trik s prístupom k väčšej šírke pásma a na miesto na disku, bezplatnou doménou, prístupom k bezplatným šablónam a trhom widgetov. Užívatelia môžu mať úžitok z celého balíka možností iba za 13 dolárov mesačne pre plán Combo, zatiaľ čo bezplatný balík je dobrý spôsob, ako vyzdvihnúť niektoré zručnosti v oblasti úprav a prispôsobenia. Použite ho na testovanie štruktúry vašich webových stránok v reálnych podmienkach.

Vyskúšajte zadarmo Wix

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map