5 labākie 2020. gada serveru mitināšanas uzņēmumi
Pārskats par labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Uzziniet par speciālajiem serveriem & kā atrast savai vietnei piemērotu hostinga plānu.
Iegādājoties īpašu tīmekļa mitināšanas plānu, ir ļoti svarīgi izvēlēties īpašu serveri, kas ir ātrs, drošs, pareizi pārvaldīts un kuram ir atbilstošs programmatūras kopums jūsu attīstības vajadzībām. Šajā rakstā mēs apskatīsim labākos serveru mitināšanas uzņēmumus, no kuriem mēs iesakām iznomāt serveri, dažas priekšrocības, kuras jūs varat sagaidīt, iegādājoties speciālu tīmekļa mitināšanas plānu, un daži padomi, kā sākt darbu ar jauno veltīto serveri..
Contents
- 1 Labākie specializētie tīmekļa mitinātāji īsumā
- 2 Inmotion hostings Jaudīgs & pieejamu veltītu hostingu uzņēmumiem
- 3 Liquid Web Linux vai Windows serveri ar varonīgu tehnikas atbalstu
- 4 HostGator Augstākās kvalitātes serveru mitināšana Uptime & Uzticamība
- 5 A2 mitināšana Uzlabots hostings labākai vadībai
- 6 iPage Vislabākais iesācējiem & Audzēšanas vietas
- 7 Kas jāmeklē, iegādājoties speciāla servera mitināšanas plānu
- 8 Secinājums – nobeiguma domas par īpaša servera izvēli
Labākie specializētie tīmekļa mitinātāji īsumā
Šeit ir īss pārskats par mūsu galvenajām izvēlēm, kas saistītas ar speciālu tīmekļa mitināšanu, ar īsu aprakstu par to, kurš no tiem ir vispiemērotākais:
InMotion hostings | USD 95,12 mēnesī | Augstas veiktspējas serveri uzņēmumiem | Skatīt plānus |
Liquid Web | 149,00 USD / mēn | Augstākās kvalitātes Linux vai Windows serveri ar A + tehnoloģiju atbalstu | Skatīt plānus |
A2 mitināšana | USD 99,59 mēnesī | Pielāgojami nepārvaldīti & pārvaldīti serveri izstrādātājiem | Skatīt plānus |
HostGator | 119,00 USD / mēn | Firmas nosaukums ar cietu aparatūru & izpildījums | Skatīt plānus |
iPage | 119,99 USD / mēn | Pilnībā pārvaldīti speciāli serveri vietņu audzēšanai | Skatīt plānus |
30 dienu naudas atdošanas garantija
Sākas no: USD 95,12 mēnesī
Inmotion hostings
Jaudīgs & pieejamu veltītu hostingu uzņēmumiem
www.inmotionhosting.com ir viens no labākajiem tīmekļa mitinātājiem tirgū (viņi ir mūsu personīgākie iecienītie objekti), un uzticamos rietumos ir izvietoti jaudīgi speciāli serveri. & Austrumu piekrastes datu centri. Tie piedāvā plašu īpašu plānu klāstu, kuru pamatā ir Linux (bez Windows) un kuri ir ļoti konfigurējami. Viņu sākuma līmeņa plāns (nosaukts Essential) sākas ar 99 USD / mēn., Bet diemžēl ir vienīgais plāns, kuram nav pievienots bezmaksas SSD (jūs joprojām varat to iegūt par papildu samaksu). Visi plāni tiek pilnībā pārvaldīti, un tajos ietilpst cPanel / WHM. InMotion Hostings ir kvalitatīvs resursdators ar stingru apņemšanos nodrošināt veiktspēju, uzticamību un funkcijas, & cena. Pašlaik viņi piedāvā ‘Double RAM Promo’ un tiem paredzētajiem plāniem piedāvā līdz 47% atlaidi …
Galvenās iezīmes:
- Pilnībā pārvaldīts Linux
- Sāk ar 8 GB RAM
- 6 Intel Xeon centrālā procesora iespējas
- Ļoti konfigurējams
- Pielāgoti risinājumi
- Lieliska vērtība
- + Klientu atbalsts
- 2 stundu aparatūras nomaiņa
- Uzraudzība 24/7/365
- 30 dienu naudas atdošana
Top Pick
Nav naudas atdošanas garantijas
Sākums: USD 149,00 mēnesī
Liquid Web
Linux vai Windows serveri ar varonīgu tehnikas atbalstu
www.liquidweb.com piedāvā īpašu serveru plānus ar pilnībā pārvaldītiem, pašpārvaldītiem, & galvenās pārvaldītās iespējas, kas balstītas uz Intel Xeon E3 saimes aparatūru (no 4 līdz 8 kodoliem). Katrs atvēlētais serveris sākas ar 16 GB RAM, 2 TB cietā diska krātuves un 5 TB ikmēneša joslas platumu. Iekļautas arī dažādas citas funkcijas, piemēram, rezerves kopijas ārpus uzņēmuma, bezmaksas cPanel / Plesk licence, uzlabota DDoS aizsardzība un CloudFlare CDN atbalsts. Ņemiet vērā, ka viņu sākuma līmeņa plāni pašlaik nav iekļauti SSD. Liquid Web ir ļoti pazīstams ar viņu “varonīgo” tehnisko atbalstu – sertificētu sistēmas administratoru komandu, kas ir pieejama 59 sekundēs vai mazāk, -, kas var jums palīdzēt ar visiem ar serveri saistītiem jautājumiem / palīdzību, kas jums varētu būt nepieciešama. Kopumā Liquid Web veltītos serverus var ieteikt dažādiem lietotājiem – piemēram, vietnēm ar lielu trafiku, mobilajām lietojumprogrammām, populārām CMS vietnēm, emuāriem, vairāku domēnu mārketinga kampaņām, tālākpārdevējiem, neatkarīgiem tīmekļa izdevējiem, & mazie uzņēmumi ar e-komercijas veikaliem.
Galvenās iezīmes:
- Windows vai Linux O / S
- Pilnībā pārvaldīti serveri
- Pašpārvaldītas iespējas
- Komplektā cPanel / Plesk
- Augstākās kvalitātes aparatūra
- Viens & Divējāda procesora opcijas
- Sāk ar 16 GB RAM
- “Varonīgs” tehniskais atbalsts
- Rezerves kopija izbraukumā & CDN
- 100% Uptime SLA
Top Pick
Nav naudas atdošanas garantijas
Sākums: USD 119,00 mēnesī
HostGator
Augstākās kvalitātes serveru mitināšana Uptime & Uzticamība
www.hostgator.com ir vēl viens kvalitatīvu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā izcilu serveru mitināšanu. Tie piedāvā plašu konfigurējamu Linux un Windows serveru klāstu. Viņu sākuma līmeņa plāns abiem Linux & Windows (ar nosaukumu Basic) nāk ar 4 GB RAM un sākas ar USD 119 mēnesī (atjaunojas ar USD 174 mēnesī). Visi plāni tiek pilnībā pārvaldīti, un tos nodrošina cPanel vai Plesk. Viņu plāni ir nedaudz dārgi, taču galvenais HostGator pārdošanas punkts ir tā premium aparatūra, pilnībā lieks tīkls un vismodernākais datu centrs Houstonā, Teksasā. Jūs saņemat to, par ko maksājat, un viņiem ir viens no augstākajiem darbības un veiktspējas statistikas rādītājiem, ko esam uzraudzījuši. Pašlaik viņi piedāvā līdz 65% atlaidi no īpašiem plāniem …
Galvenās iezīmes:
- Linux & Windows
- Izcila veiktspēja
- Pilnībā vadīts
- Intel Xeon 2 & 4 kodols
- Balvu ieguvēju atbalsts
- Diemžēl nekādas atmaksas nav
- Īpašs darbspējas laiks / uzticamība
30 dienu naudas atdošanas garantija
Sākas no: $ 99.59 mēnesī
A2 mitināšana
Uzlabots hostings labākai vadībai
www.a2hosting.com ir lieliska kompānija un lieliska izvēle gan uzņēmumiem, gan izstrādātājiem, kuri vēlas pilnībā kontrolēt savu īpašo mitināšanu. A2 mitināšanai ir dažādi pārvaldīti un nepārvaldīti serveri. Viņu nepārvaldītie plāni sākas ar USD 119,99 mēnesī (šobrīd pārdošanā par USD 99,59 mēnesī), un tie ir vislabāk izstrādātājiem, kuri vēlas pilnīgu kontroli pār serveri. Viņu pārvaldītie plāni sākas ar 169,99 USD / mēn. (Šobrīd pārdošanā ir par 141,09 USD / mēn.) Un ir vislabākie uzņēmumiem. Abas iespējas ir aprīkotas ar dažādām funkcijām un pieejamajiem jauninājumiem, piemēram, pārejot uz SSD. Viņu cenas ir augstas, taču viņi koncentrējas uz premium klases pakalpojumiem ar visaugstāko veiktspējas un uzticamības līmeni…
Galvenās iezīmes:
- Pārvalda & Nepārvaldīts
- Īpašs sniegums
- Pielāgotas konfigurācijas
- Augstākā līmeņa uzticamība
- + Klientu atbalsts
- Uzraudzība 24/7/365
30 dienu naudas atdošanas garantija
Sākums: USD 119,99 mēnesī
iPage
Vislabākais iesācējiem & Audzēšanas vietas
www.ipage.com ir vēl viena populāra izvēle un piedāvā pilnībā pārvaldītu Linux serveru mitināšanu. iPage izmanto to pašu datu centru kā Bluehost (abi pieder EIG) Provo, Jūtā, un tas ir vienādi & Bluehost tīkla uzticamība. Viņi piedāvā 3 plānus ar nosaukumu Startup, Professional un Enterprise. Kaut arī šos plānus izmitina un uztur Bluehost, šie plāni tomēr atšķiras no Bluehost plāniem. Iesācējiem iPage tiek pilnībā pārvaldīts, un viņu sākuma līmeņa serverim ir 2 Core 3.5 GHz centrālais procesors. iPage šobrīd ir pārdošanā, piedāvājot 20% atlaidi visiem paredzētajiem plāniem…
Galvenās iezīmes:
- Pilnībā vadīts
- Linux serveri
- Bluehost datu centrs
- Specializēts klientu atbalsts
- Mākonis balstīta elastība
Kas jāmeklē, iegādājoties speciāla servera mitināšanas plānu
Specializētā tīmekļa mitināšana ietver viena tīmekļa servera nomu datu centrā, kas ir nodrošināts ar īpašu aparatūras konfigurāciju (centrālo procesoru, operatīvo atmiņu, atmiņas diskdziņiem) un garantēts, ka citi objekta lietotāji tam nevar piekļūt. Dažiem uzņēmumiem faktiski atkarībā no tīmekļa trafika sava projekta īstenošanai ir nepieciešami vairāk nekā viens tīmekļa serveris, taču parasti tīmekļa izdevēji izvēlas speciālus serverus, jo garantēta resursu piešķiršana un konta izolācija. Mākonis un uzlabotas VPS konfigurācijas jau ir apstrīdējušas īpašas servera iespējas rentabilitātei un mērogošanas spējai, atņemot tirgus daļu no šiem pakalpojumiem, nozarei pārejot garām aparatūras resursu vienas vienības modelim. Neskatoties uz to, daudzi izstrādātāji un uzņēmumu īpašnieki dod priekšroku atsevišķiem serveriem, jo viņiem ir lielākas iespējas konfigurēt programmēšanas prasības, tīmekļa trafika atbalstu un augstāku drošības līmeni..
Zemāk mēs esam ieskicējuši vissvarīgākās iespējas, kas jāņem vērā, meklējot vislabāko tīmekļa mitināšanas risinājumu.
Faktori, kas jāņem vērā:
- CPU etalonvērtības: atšķirība starp Xeon, Atom, & Opteron produktu līnijas
- Dažādi RAM atmiņas veidi: galvenokārt DDR3, DDR4, & ECC iespējas šobrīd
- Diskdziņa glabāšanas risinājumi: HDD (SCSI, IDE / ATA, SATA, & Raid) pret cietvielu diskdziņiem (SSD)
- Joslas platums & Datu centra problēmas: interneta mugurkaula tīkla ātrumi, barošana, & Dzesēšana
- Operētājsistēmas: Windows salīdzinājumā ar Linux & Izvēle starp dažādiem Linux izplatījumiem
- Vadības paneļi: cPanel (WHM), Plesk, Webmin & Virtualmin vs komandrindas administrēšana
- Servera paplašinājumi: LAMP / WAMP / LEMP kaudze + datu bāzes & Programmēšanas valodas
- Konta papildinājumi: kādas prēmijas, priekšrocības, bezmaksas piedāvājumi utt. Tiek apvienoti ar jaunu kontu
- Tehniskais atbalsts: datu centra personāla vai mitināšanas uzņēmuma spēja atbalstīt klientus
Lielākā daļa specializēto serveru lietotāju meklē elitāras aparatūras konfigurācijas par viszemākajām cenām, lai gan daži iepērkas izdevīgākos darījumos ar vecākām iekārtām, kas pieejamas ar atlaidi. Daudzām tīmekļa un mobilajām lietojumprogrammām ar pielāgotu kodu ir nepieciešama sarežģīta tīmekļa servera programmatūras vide, ko nevar atbalstīt koplietotie mitināšanas plāni. Kaut arī VPS plāni ir pieejami ar konfigurācijām, kas ir vienādas vai lielākas par atvēlēto aparatūru, tie tiek sadalīti uz koplietojama servera ietvariem ar vairākiem lietotājiem vienā mašīnā. Mākonis mitināšanas plānu mērogā ar tīmekļa trafiku pārsniedz to, ko pat elites serveris var atbalstīt. Biznesa lietotājiem jākonsultējas ar savām programmēšanas komandām un sistēmu administratoriem, lai izprastu ražošanas vietnēm paredzētās attīstības prasības un tīmekļa trafika līmeni, izmantojot šos faktorus, lai vadītu pirkuma lēmumus..
CPU etalona veiktspēja
Neatkarīgus CPU etalonu testus var izmantot kā derīgu veidu, kā salīdzināt tīmekļa servera aparatūru un noteikt veiktspējas atšķirības starp CPU sērijas versijām. Datu centros pašlaik visizplatītākā statīva stiprinājuma servera aparatūra ir balstīta uz Intel Xeon un Atoms apstrādes mikroshēmas vai AMD Opteron sērijas. Ir svarīgi atšķirt agrīnā modeļa Xeon serverus (X sērija) no nesen ražotajiem modeļiem (E sērija). Galvenās atšķirības ir pieejamo daudzapstrādes kodolu skaits (t.i., vienas sērijas, divkāršs, četrkāršs un octa kodols X sērijā) un RAM daudzums, ko var uzstādīt uz vienu vienību. Vairāk vairāku apstrādes kodolu pievienošana nodrošina lielāku skaitu vienlaicīgu vītņotu procesu uz vienu CPU. 2016. gadā tika izlaists jaunais Broadwell bāzes Xeon E5-2600 v4 ar 20 un 22 kodolu versijām, kuras pēc tam ātri pārspēja Intel Xeon procesora E7-8800 v4 produktu saime ar 24 kodoliem. AMD ir laidis klajā 32 kodolu Neapoles CPU versiju, lai konkurētu ar Intel augstākās klases tīmekļa serveru tirgū. Inovācijas šajā nozarē notiek strauji pat pēc Mūra likuma darbības beigām, kaut arī ievērojama uzmanība ir pievērsta arī GPU serveriem un jaunajām TPU mikroshēmām, kas palīdz paātrināt mašīnu apguvi AI.
Neatkarīga etalona pārbaude CPU apstrādes process ir nenovērtējams pētniecības rīks, lai noteiktu, kurš veltītais serveris Web hostinga plānā nodrošinās vislabāko naudas vērtību.
Intel Atom sērijas procesori ir paredzēti mazai enerģijas patēriņam, un tie nav ieteicami augstas veiktspējas tīmekļa lietojumprogrammām. AMD Opteron mikroshēmojumi (x86 procesors) arī to var salīdziniet labvēlīgi ar Xeon tīmekļa servera etaloniem par zemāku vienības cenu. Lielākā daļa Opteron serveru, kas tiek izmantoti īpašā tīmekļa mitināšanā, joprojām balstās uz 6000, 4000 un 3000 sēriju versijām. Opteron procesoru saime ietver arī augstākas veiktspējas X sērijas versijas un sistēmu uz mikroshēmas (SoC) ARM balstītas zemas enerģijas procesoru līnijas, kas līdzīgas Atom CPU. Pievēršot īpašu uzmanību konta plānā piedāvātā servera SKU un piekļuvei neatkarīgiem etalonu testiem, ir labs veids, kā atrast vislabākās cenas datu centra tehnoloģijai. Pretējā gadījumā uzņēmumu īpašnieki riskē tikt ieslēgti ilgtermiņa līgumos par vecu vai novecojušu aparatūru, kas darījuma beigās būs vēl lēnāka, salīdzinot ar mākoņa serveriem un VPS plāniem..
RAM atmiņas atšķirības
Atšķirība starp DDR3 un DDR4 operatīvo atmiņu ir noteicošais faktors starp elitārā tīmekļa servera veiktspēju un var arī izraisīt no tā izrietošu atlaidi lietotājiem, kuri vēlas nomāt vecākas tehnoloģijas. Lai precīzi salīdzinātu servera etalonsalīdzinājumu ar pieejamajām uzņēmuma cenām, ir svarīgi zināt katru atsevišķā servera detaļu, par kuru tiek noslēgti līgumi. Tehniskajās specifikācijās:
- DDR3 (400–1066 MHz): 0,80–2,13 GT / s pārsūtīšanas ātrums / 6,40–17,0 GBps joslas platums
- DDR4 (1066–2133 MHz): 2,13–4,26 GT / s pārsūtīšanas ātrums / 122.80–25.60 GBps Joslas platums
DDR4 ECC RAM ir papildu mikroshēma dizainā, kas tiek izmantota “kļūdu labošanas kodam” (ECC), kas rada nedaudz augstākas kopējās izmaksas par vienību. Tā kā DDR4 ECC RAM būtībā divreiz pārbauda katra servera procesu, lai noteiktu aprēķinu precizitāti, tas tiek uzskatīts par stabilāku svarīgiem finanšu darījumiem, kas tiešsaistē tiek veikti e-komercijā, bet etaloni ar aptuveni 2% mazāku ātrumu vidēji par standarta DDR4 operatīvo atmiņu, ja tā ir instalēta tīmekļa serverī. Ņemot vērā, ka RAM kļūda var izraisīt servera kļūmi un no tā izrietošu datu bāzes informācijas zudumu, daži lietotāji uzskata ECC RAM par datu integritātes apdrošināšanu īpaši prasīgās tehniskās lietojumprogrammās. Lētākas cenas ir pieejamas speciālai aparatūrai, izmantojot vecāku DDR3 operatīvo atmiņu, kur daudzi lietotāji, iespējams, pat neatzīs atšķirību bez etalontesta vai salīdzināšanas ar citiem platformas pakalpojumiem.
Disku glabāšanas risinājumi
Izmantojot datu glabāšanas risinājumus speciālajos serveros, galvenie standarti ir SCSI, SAS, NL-SAS, IDE / ATA un SATA cietajiem diskiem. SCSI ir praktiski lieks un nav bieži sastopams lielākajā daļā pašreizējo tīmekļa mitināšanas datu centru, lai gan dažreiz šie datu diskdziņi joprojām tiek izmantoti attālai dublēšanai vai glabāšanai ārpus vietnes vecākā tīkla arhitektūrā. Sērijveidā pievienotā SCSI (SAS) un Near Line SAS (NL-SAS) ir aizstājuši iepriekšējās paaudzes SCSI diskus uzņēmumu krātuves lietošanā, galvenokārt tāpēc, ka ir lielāks ātrums un uzticamība “lielo datu” dublēšanas prasībām..
Mūsdienās vairums patērētāju veltītu serveru glabāšanas iespēju tīmekļa mitināšanas jomā ir balstīti uz SATA diska standartu, galvenā atšķirība ir SSD vai HDD iespējām..
Noklikšķiniet uz Tweet
Tā kā tīmekļa mitināšanas un datu centru nozare pāriet uz pilnīgu paļaušanos uz SSD glabāšanu, bieži vien ir iespējams iznomāt vecāku aprīkojumu ar HDD tehnoloģiju par lētākām cenām, it īpaši veltītos serveros. Tomēr, tā kā SSD krātuvei ir vairāk nekā 20 reizes lielāks I / O un lasīšanas / rakstīšanas ātrums vietņu mitināšanas prasībām, lielākajai daļai uzņēmumu īpašnieku tas nav īpaši ieteicams, jo aprīkojuma veiktspēja būs daudz lēnāka nekā citiem konkurētspējīgas vietnes.
Samsung PM863a uzņēmuma SSD nodrošina stabilu veiktspēju un zemāku latentumu ar izcilu nejaušu lasīšanas / rakstīšanas ātrumu līdz 97K / 24K IOPS.
RAID glabāšanas iespējas atvēlētajos serveros tiek izmantotas, lai atspoguļotu datus divos vai vairāk disku diskdziņos un nodrošinātu rezerves kopijas funkciju atsevišķi no saknes diska, kurā ir OS. Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas uzņēmumu datu spoguļiem ievieš vai nu RAID 5, vai RAID 10 formātu. Dažas mākoņu mitināšanas sistēmas RAID glabāšanā datu atspoguļošanai izmanto slodzes līdzsvarošanu, kur tīkla trafiku var novirzīt uz vairāk nekā vienu aktīvu vietnes kopiju atkarībā no tā, kurai aparatūrai ir pieejamākie resursi. Tas atspoguļo pieaugošās nozares tendences pāriet ārpus tīmekļa serveru “vienas kastes” modeļa. Neskatoties uz to, ka vairums lietotāju datu centra vidē iegādājas specializētus serverus kontu izolēšanai un neatkarībai no koplietojamas aparatūras, ne vienmēr tiek garantēts, ka speciāla servera plānā vispār tiks iekļautas RAID atmiņas dublējumkopijas. Tāpēc uzņēmumiem, kas darbojas ar īpašiem serveriem, ir svarīgi pārvaldīt savas datu dublēšanas sistēmas, vai nu papildus samaksājot par RAID atspoguļošanu caur tīmekļa serveri, vai izmantojot izbraukuma krātuvi, kas pilnībā glabā failus citā datu centra vietā. Ir daudz trešo pušu uzņēmumu, kas specializējas šajā pakalpojumā uzņēmumiem.
Kopumā pirms ilgtermiņa plāna parakstīšanas ieteicams izpētīt tehniskos datus par atmiņas ietilpību. Pārliecinieties, ka ir izvēlētas SSD atmiņas iespējas salīdzinājumā ar mantoto HDD aparatūru, lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju, un ieviesiet RAID sistēmu automātiskai datu dublēšanai, ja datu centrs nenodrošina šo pakalpojumu ar speciālu servera plānu integrēti.
Joslas platums & Datu centra jautājumi
Daži datu centri lietotājiem dod iespēju izvēlēties joslas platuma nodrošinātāju īpašā mitināšanas kontā. Piemēram, HostGator serveri piedāvā izvēli starp ATT, Comcast, Global Crossing, Level 3 (3) un NTT. Citi uzņēmumi piedāvā mainīgu cenu veidošanu, pamatojoties uz kontam pieejamām joslas platuma likmēm, ar īpašiem portiem, sākot no 1 Gbps līdz 40 Gbps. Salīdzinājumam – “interneta mugurkaula” savienojums ar datu centru tiks pārsūtīts ar ātrumu līdz 40 Tbps. Labākā prakse ir pārliecināties, ka mitināšanas uzņēmumam ir daudz lieku telekomunikāciju savienojumu, un novērtēt dažādus hostinga plānus joslas platuma atšķirībām. Daudzos specializēto serveru kontos ir arī ierobežojumi datu nodošanas apjomam mēnesī, kas var izraisīt papildu piemaksu vietnēs ar lielu trafiku un daudziem lejupielādes gadījumiem. Izvairieties no atsevišķiem serveru plāniem, kas tīši samazina tīkla joslas platumu kontos, lai jaunināšanas plānus pārdotu ar lielāku ātrumu. Maza biznesa lietotājiem jāmeklē speciāla servera aparatūra ar neierobežotu ikmēneša joslas platumu un regulāri jāizmanto datplūsmas statistika, ieskaitot tīkla trafika uzraudzību reāllaikā, lai labāk izprastu populārās vietnes vai mobilās lietojumprogrammas faktiskās prasības dažādos lietotāju periodos. aktivitāte.
Datu centrs optiskās šķiedras savienojums un iekšējā LAN / WAN infrastruktūra ir arī svarīgs aspekts, kas jāņem vērā, novērtējot starp tīmekļa mitinātājiem.
Datu centra drošība ietver augsta līmeņa fiziskās drošības pasākumus, kas aizliedz nepilnvarotiem lietotājiem piekļūt objektam, kā arī plašus rezerves barošanas avotus, kas paredzēti, lai uzturētu aparatūru un darbinātu pat tad, ja elektriskais tīkls nokrītas. Uptime Institute līmeņa standarti (I-IV) var izmantot, lai pārbaudītu un novērtētu starp tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, jo šie vērtējumi ir jāpārbauda neatkarīgiem speciālistiem, kuri veic pārbaudes. Vietējā enerģijas dublēšana datu centrā tiek uzskatīta par obligātu prasību, lai nodrošinātu nepārtrauktu garantētu hostinga kontu darbības laiku. Citi datu centra jautājumi, kas jāņem vērā, ir saistības par “zaļo” enerģiju, ko katrs uzņēmums apņemas, t.i., vai noteiktu procentuālo daļu no darbībās izmantotā elektroenerģijas patēriņa veidos atjaunojamie resursi, piemēram, saule, vējš, kurināmā elementi un hidroenerģija. Dedicated serveru aparatūra ir nepārtraukti jāpārvalda pieredzējušiem profesionāļiem mākonī, tāpēc daudzi biznesa lietotāji ļoti paļaujas uz tīmekļa mitināšanas uzņēmuma reputāciju, kas jāpārbauda gan nozares standartos, gan klientu pārskatos. Izvietošanas centri atšķiras no tīmekļa mitināšanas datu centriem galvenokārt ar to, ka klienti var fiziski piekļūt speciālai aparatūrai un instalēt savas mašīnas koplietošanas telpās biznesa vajadzībām.
ĀTRS PADOMS: Rack-mount serveri ir kļuvuši par vairumtirdzniecības preci tīmekļa mitināšanas nozarē pārprodukcijas, plānotās novecošanās un obligātu platformas jauninājumu dēļ. Meklējiet 1. līmeņa datu centrus, izmantojot jaunāko aparatūru, lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju par viszemākajām pieejamajām cenām.
Operētājsistēmas & Vadības paneļi
Daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā atdalītus serverus gan Windows, gan Linux platformām, lai gan tas Windows operētājsistēmā kļūst arvien retāks, Microsoft izstrādājot savu Azure mākoņa produktu līniju. Linux ir galvenais standarts, ko dod priekšroku vairāk nekā 90% no tīmekļa vietņu mitināšanas lietotājiem, turpretim operētājsistēma Windows ir galvenā prasība daudzām biznesa programmatūras integrācijām. Izmantojot nepārvaldītus speciālu serveru plānus, parasti aparatūrā ir iespējams instalēt abas operētājsistēmas, un abos gadījumos ir daudz dažādu izplatīšanas variantu, no kuriem izvēlēties tīmekļa serveru konfigurēšanai..
Parasti lēmums par to, kuru operētājsistēmu izmantot, tiek pieņemts tīmekļa attīstības arhitektūras posmā pirms jebkāda speciāla servera pirkuma, it īpaši privātajā & hibrīda mākoņa veidošana IT ārpakalpojumiem vai individuāli kodētas tīmekļa / mobilās sākuma programmas.
Noklikšķiniet uz Tweet
Uzņēmēju īpašniekiem, izvēloties šo izvēli praksē, vajadzētu atlikties pret programmētājiem, tīmekļa izstrādātājiem un sistēmu administratoriem. Izmantojamā Linux versija parasti būs atkarīga no īpašajām projekta prasībām un licencēšanas maksas izmaksām. Pārvaldīto veltīto serveru plāni parasti balstās uz CentOS Enterprise Linux ar licencētu cPanel izmantošanu administrēšanai, turpretī daži izstrādātāji dažādu iemeslu dēļ dod priekšroku Ubuntu, Debian, RedHat, OpenSUSE, Slackware, FreeBSD utt. Ņemiet vērā, ka, tāpat kā CentOS, ne katrs Linux izplatīšana, ko izmanto tīmekļa serveros, faktiski nav bezmaksas, piemēram, ar sarežģītākām mākoņa orķestrēšanas funkcijām, piemēram, attīstības uzņēmumam parasti maksā papildu licencēšanas maksu saskaņā ar pirkuma līgumu ar tehnisko atbalstu..
CentOS, Cloud Linux un RHEL visi piedāvā cPanel atbalstu ar WHM, kas tīmekļa servera konfigurēšanu un vairāku domēnu mitināšanu padara daudz vieglāk pārvaldāmus nepieredzējušiem lietotājiem. Augsti apmācīti programmētāji un sistēmu administratori parasti izmanto komandrindas utilītas aparatūras attālinātai pārvaldībai, savukārt Plesk, Webmin vai Virtualmin var izmantot arī servera konfigurēšanai citās Linux un Windows platformās ar lētākām licencēšanas maksām nekā cPanel. Ir svarīgi saprast, vai īpaša servera plānā ir iekļauta bezmaksas instalētās programmatūras licence vai arī šīs izmaksas būs jāmaksā papildus aparatūras nomas līgumam. Rezumējot, tas, ka operētājsistēmu izvēlas izmantot atvēlētā servera plānā, parasti atšķir programmēšanas komandu izvēli vienam Linux sadalījumam, salīdzinot ar uzņēmuma biznesa prasībām licencētiem Microsoft serveriem. Meklējiet Linux serveri, kurā darbojas CentOS vai CloudLinux, ar bezmaksas cPanel un WHM licenci, lai ietaupītu naudu uz visām izmaksām un garantētu ērtu lietošanu administrēšanā, jo tie tiek uzskatīti par dažiem no stabilākajiem un nozares drošībai vislabāk pārbaudītajiem. Privātu, publisku un hibrīdu mākonis-orķestrēšanu var veikt, izmantojot speciālu servera aparatūru, izmantojot citu programmatūru, piemēram, OpenStack vai Apache Mesosphere, kuru var atrast arī komplektā ar RHEL un OpenSUSE izplatīšanu, lai tā atbilstu profesionāla uzņēmuma prasībām. Īpašas specializētās aparatūras virtualizācijas ieviešanu var veikt arī ar platformas programmatūru, piemēram, Xen Server, VMware produktiem, OpenVZ / Virtuozzo, Parallels, Microsoft Hyper-V, SolusVM un Mirantis Cloud programmatūru..
Servera paplašinājumi & Konta papildinājumi
Servera paplašinājumi attiecas uz programmēšanas valodām, datu bāzu ietvariem un trešo pušu utilītprogrammām, kas tiek pievienotas LAMP / WAMP kaudzei, lai nodrošinātu pielāgotas izstrādes prasības, funkciju uzlabošanu vai labāku sistēmas veiktspēju mērogā. Prasības servera paplašināšanai ir daži no vissvarīgākajiem iemesliem, kuru dēļ tīmekļa un mobilo lietojumprogrammu izstrādātāji izvēlas izmantot speciālus serverus, bet otrs ir nepieciešams atbalstīt augstāku Web trafika līmeni ražošanā. Ir svarīgi plānot uz priekšu un izvēlēties aparatūras konfigurācijas, kas ietver tādus fiziskos resursus kā RAM, CPU kodolus un SSD krātuvi, kas nepieciešami, lai atbalstītu attīstības prasības neparedzētā spriedzes apstākļos, kā arī lai plānotu tīmekļa trafika ātruma atšķirības. lai efektīvi mitinātu populāru biznesa vietni vai mobilo lietojumprogrammu. NGINX, Laku kešatmiņu, Memcached, HHVM un citas mākoņu slodzes līdzsvarošanu, lapu kešatmiņas paplašinājumus vai programmēšanas valodas izpildes laika utilītas var izmantot, lai dramatiski uzlabotu tīmekļa servera veiktspēju vietnēm ar lielu trafiku. Visiem šiem risinājumiem būs nepieciešams pieredzējis sistēmu administrators un tīmekļa izstrādes komanda, lai efektīvi pārvaldītu, lai gan pārvaldītie platformas kā pakalpojuma produkti var ietaupīt daudz laika un naudas.
Kontu papildierīces, piemēram, Google AdSense kredīti, programmatūras licences, administrēšanas utilītas, izstrādātāju rīklodziņi un datu analīzes platformas, parasti ir iekļautas speciālajos serveru mitināšanas kontos, izmantojot CentOS un cPanel. Parasti šīs papildfunkcijas nav kritisks elements, kas ietekmē lēmumu iegādāties konkrētu plānu, salīdzinot ar aparatūras specifikāciju cenu. Dedicēto serveru lietotājiem jākoncentrējas uz pakalpojumu plānu atrašanu ar elitāru aparatūru par lētākajām cenām vai pazeminātu atlaidi vecākam aprīkojumam. Uzņēmēju īpašniekiem un IT pirkšanas aģentiem, pieņemot lēmumu par veltīta servera aparatūras tīmekļa mitināšanas plānu, nevajadzētu pārāk uztraukties par īpašajiem piedāvājumiem un mārketinga akcijām. Datu centra ārpakalpojumiem un uzņēmuma risinājumiem tiešsaistes operāciju apjoma pārvaldībā arvien lielāka nozīme ir tādas instalētas mākoņdatošanas programmatūras pievienošanai kā elastīgo klasteru orķestrēšana, konteineru atbalsts un dziļa mācību / mašīnmācīšanās integrācija tīmekļa mitināšanas platformā. Īpašo serveru resursu mākoņdatošanas paradigma izskatās tikpat līdzīga “vienas kastes” modelim, kas savulaik bija galvenais tīmekļa mitināšanas kontu pamatā. Daudzi IT uzņēmumi jau ir uzsākuši “bez serveriem” risinājumus, kas nodrošina tādas pašas iespējas kā speciālajiem serveriem, nemaz nepieprasot sarežģītu sistēmu administrēšanu..
Tehniskā palīdzība
Pieņemot lēmumu starp tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, klientu apkalpošanas kvalitāte un datu centra darbinieku sniegtā tehniskā atbalsta līmenis tiek uzskatīts par vienu no galvenajām atšķirībām, kuras var izmantot, lai izvēlētos starp līdzīgi cenu vērtētām iespējām. Tagad daudzi uzņēmumi piedāvā noteiktu daudzumu “1 pret 1” ar iekšējiem sistēmu administratoriem datu centrā, kas precīzi pārvaldīs programmatūras instalēšanu un līgumā noteiktā tīmekļa servera aparatūras konfigurāciju atbilstoši biznesa prasībām. Lai gan tas ne vienmēr ir vajadzīgs pieredzējušiem sistēmu administrēšanas lietotājiem, tas var būt noderīgs, lai ātrāk sagatavotu sarežģītus projektus un palaistu jauno mākonī esošo aparatūru vai arī, izmantojot veiktspējas uzlabošanas tīmekļa serverus. Turklāt tas ir ļoti noderīgi izstrādātājiem, kad tīmekļa mitināšanas uzņēmums nodrošina ātru atbalsta pieprasījumu pagriešanu, nevis konservētas e-pasta atbildes. Tāpat uzņēmumi var tērēt daudz laika, ja uzņēmuma atbalsta tālruņa līnijas vienmēr prasa ilgu aizturēšanu, lai sarunātos ar klientu apkalpošanas aģentu. Ir jāmeklē nozares speciālisti, kuri var īpaši palīdzēt ar platformu saistītos jautājumos, izmantojot ekspertu darbiniekus, kuri ir draudzīgi, pieklājīgi, augsti apmācīti tīmekļa attīstības jautājumos un ir noderīgi problēmu risināšanā. Daudzas reizes lielie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi sniedz sliktāku tehnisko atbalstu nekā mazāki, sākuma pārvaldītie saimnieki, kas specializējas platformu izstrādē. Tas var maksāt izpētes vietnēs par uzņēmuma zīmola identitāti, lai redzētu, kāda veida pieredzi ar tīmekļa mitinātāja palīdzības dienestu ir ziņojuši citi lietotāji, pirms viņi apņemas noslēgt ilgtermiņa līgumu par īpaša servera plānu.
Secinājums – nobeiguma domas par īpaša servera izvēli
Kopumā datu centra darbību kvalitāte un cenu atšķirības starp Web servera aparatūras konfigurācijām tiek uzskatītas par diviem vissvarīgākajiem faktoriem, kas jāizpēta pirms tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēles ilgtermiņa veltīta servera plānam. Tīmekļa mitināšanas uzņēmuma datu centra iespēju neatkarīgai pārbaudei ieteicams atsaukties uz Uptime institūta līmeņa novērtēšanas sistēmu. Daudzkārt lieku interneta mugurkaula savienojumu uzstādīšana no telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju puses, plaši drošības pasākumi uz vietas un rezerves barošanas avoti ir visi svarīgi datu centra aspekti, kas būtu jāpārbauda uzņēmumiem, kuri šiem uzņēmumiem uzticas ar savu domēna klātbūtni un klientu datiem. Lielākā daļa vietņu īpašnieku vienkārši izvēlas tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas nodrošina jaunāko servera aparatūru par labāko konkurētspējīgo cenu nozarē, ņemot vērā tehniskā atbalsta, klientu apkalpošanas, zīmola reputācijas drošību operācijās un uzturot darbības garantijas..
Pieņemot galīgo lēmumu starp īpašiem tīmekļa mitināšanas plāniem, atcerieties salīdzināt:
- Nomājamā aprīkojuma aparatūras specifikācijas (CPU serdeņi, Mhz, RAM, SSD utt.)
- Atšķirība starp Xeon & Opteron CPU pēc ražošanas datuma & trešo pušu etaloni
- SSD diskdziņu (ar vai bez RAID glabāšanas iespējām) iekļaušana HDD veiktspējas ātrumos
- Tīmekļa mitināšanas uzņēmuma reputācija, izpildot garantētās uptime saistības
- Izvēle starp pārvaldītām / nepārvaldītām platformām (OS instalēšana, tīmekļa drošība, optimizācija)
- Bezmaksas licences iekļaušana programmatūrai, piemēram, cPanel, WHMCS, & CloudLinux ar plānu
Tīmekļa izdevējiem, jaundibinātiem uzņēmumiem, populārām mobilajām lietojumprogrammām un IT departamentiem, kas pieņem lēmumus par pirkumiem, izmantojot speciāla servera plānu, kas nodrošina lielu trafiku, visiem būs dažādas pielāgotas prasības, kuras jāapstiprina ar programmēšanas un izstrādes komandu. Pieredzējis sistēmas administrators ir būtisks, lai efektīvi pārvaldītu īpaša servera kontu ne tikai operētājsistēmas instalēšanai un servera paplašinājumu konfigurēšanai, bet arī ikdienas drošībai un vides uzturēšanai. Alternatīvi, vietņu īpašnieki, jauninot no VPS vai uz dalītu mitināšanu uz īpašu serveri, var izvēlēties pārvaldītu platformu, kurā tīmekļa drošību, sistēmas jaunināšanu un aparatūras konfigurāciju attālināti pārvalda pieredzējuši speciālisti. Vietņu īpašniekiem jāmeklē elites serveru veiktspēja ar viszemākajām cenām un jāizvairās no īpašiem reklāmas piedāvājumiem par labu datu centra izcilībai. Jauni jauninājumi mākoņdatošanas mitināšanā var drīz novecot atvēlēto serveru plānus, un labākas / lētākas opcijas bieži ir pieejamas VPS plānos ar lielāku resursu sadali, tāpēc ir svarīgi apsvērt, kā tiešsaistes biznesa operācijas atjaunināt strauji mainīgās un mūžīgi novatoriskas tīmekļa mitināšanas nozares.