5 labākie 2020. gada Drupal tīmekļa mitināšanas pakalpojumi
Pārskats par populārākajiem Drupal tīmekļa mitinātājiem, kas ieteikti Drupal vietnes mitināšanai & mūsu pilns ceļvedis par to, kas jāmeklē, iegādājoties Drupal tīmekļa mitināšanu.
Labākās Drupal tīmekļa mitinātājas atrašana ir jūsu Drupal vietnes ilgtermiņa panākumu atslēga. Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju atbalsta Drupal, taču veiktspēja bieži ir galvenā problēma, jo tas prasa lielākus servera resursus nekā citas CMS platformas. Patiesībā mēs iesakām mitināt Drupal uz VPS vai Cloud balstītu mitināšanas plānu, lai gan, ja ir budžeta ierobežojumi, protams, joprojām ir iespējams izmantot kopīgu plānu. Neatkarīgi no tā, kuram mitināšanas plānam jūsu vietne varētu būt nepieciešama, šeit ir mūsu labāko Drupal tīmekļa mitināšanas uzņēmumu saraksts, kurus mēs un Drupal kopiena ļoti iesakām:
Contents
- 1 Labākie Drupal tīmekļa mitinātāji īsumā
- 2 InMotion hostings Pieejams, uzticams, & Augstas veiktspējas mitināšana Drupal
- 3 HostGator Mākonis balstīta Drupal mitināšana Uptime & Uzticamība
- 4 Bluehost Populārais Drupal Web hostings & Drupal.org ieteicams
- 5 GreenGeeks Pieejama Drupal hostings tiem, kuriem ir budžets
- 6 A2 mitināšana Īpašs sniegums & Ātrums Drupal vietnēm
- 7 Ko meklēt, iegādājoties Web hostingu Drupal
- 8 Secinājums – nobeiguma domas & Ieteikumi Drupal saimnieka izvēlei
Labākie Drupal tīmekļa mitinātāji īsumā
Šeit ir īss pārskats par galvenajām Drupal tīmekļa mitināšanas iespējām. Mēs esam uzskaitījuši dažādus mērķus, kurus mēs katram ieteiktu:
InMotion hostings | 24,99 USD / mēn | Profesionāls Drupal VPS hostings lielākiem uzņēmumiem | Skatīt plānus |
HostGator | USD 4,95 mēnesī | Pieejama Drupal mākoņa mitināšana uptime & uzticamība | Skatīt plānus |
Bluehost | 2,95 USD / mēn | Populāra Drupal izvēle un # 1 ieteicams vietnē Drupal.org | Skatīt plānus |
GreenGeeks | 2,95 USD / mēn | Pieejama Drupal dalīta hostings tiem, kuriem ir budžets | Skatīt plānus |
A2 mitināšana | 3,92 USD / mēn | Ātra, augstas veiktspējas Drupal dalītā hostinga izstrādātājiem | Skatīt plānus |
90 dienu naudas atdošanas garantija
Sākot no: USD 24.99 mēnesī
InMotion hostings
Pieejams, uzticams, & Augstas veiktspējas mitināšana Drupal
www.inmotionhosting.com ir mūsu galvenā tīmekļa mitināšanas izvēle Drupal un piedāvā visaugstāko cenu & sniegums jebkura lieluma uzņēmumiem. Viņu sākuma līmeņa dalītā hostinga plāns ir diezgan pieņemams – 3,49 USD mēnesī un piedāvā izcilu veiktspējas, funkciju un vērtības apvienojumu. Tas nāk ar cPanel un viena klikšķa instalēšanu Drupal, izmantojot Softaculous. To ir viegli iestatīt, pārvaldīt un tas piedāvā lielisku darbspējas laiku un uzticamību. Tā kā Drupal parasti tiek izmantots lielākām, sarežģītākām vietnēm un tas ir diezgan resursietilpīgs, mēs iesakām izvēlēties kādu no viņu Drupal VPS plāniem, kas sākas ar USD 29,99 mēnesī. Jebkurā no iespējām (dalītā vai VPS) ir iekļauti bezmaksas SSD, lai uzlabotu veiktspēju …
Galvenās iezīmes:
- Drupal instalēšana ar vienu klikšķi
- Drupal.org mitināšanas atbalstītājs
- Bezmaksas dublējumi & atjauno
- Augsta veiktspēja & uptime
- Labakā vērtība
- + Klientu atbalsts
- Atbalsta Drupal 8
Skatīt mitināšanas plānus
45 dienu naudas atdošanas garantija
Sākot no: USD 4.95 mēnesī
HostGator
Mākonis balstīta Drupal mitināšana Uptime & Uzticamība
www.hostgator.com ir vēl viena lieliska tīmekļa mitināšanas kompānija mūsu sarakstā un piedāvā izcilu darbspējas laiku un uzticamību. Viņu mākoņa mitināšanas platforma ir pieejama, taču ārkārtīgi spēcīga izvēle nelielām Drupal vietnēm. Tas nāk ar cPanel un ietver vieglu Drupal instalēšanu, izmantojot Mojo QuickInstall. Mākoņu platformai ir arī pielāgojama atmiņa un apstrādes jauda līdz 6 GB un 6 kodoli. Viņi arī piedāvā VPS & īpaši plāni (kas ir Drupal.org ieteicams), kā arī lielākiem, sarežģītākiem Drupal projektiem…
Galvenās iezīmes:
- Mākonis balstīta mitināšana
- Drupal instalēšana ar vienu klikšķi
- Spēcīgs sniegums & uptime
- cPanel & Mojo QuickInstall
- Kešatmiņa ir iepriekš konfigurēta
- Atbalsta Drupal 8
Skatīt mitināšanas plānus
30 dienu naudas atdošanas garantija
Sākas no: USD 2,95 mēnesī
Bluehost
Populārais Drupal Web hostings & Drupal.org ieteicams
www.bluehost.com ir Drupal Premium mitināšanas atbalstītājs un pats # ir ieteicamākais mitinātājs koplietojamai mitināšanai, kuru veic paši Drupal.org. Tāpat kā HostGator, arī Bluehost pieder EIG, un tajā ietilpst cPanel un viena klikšķa Drupal automātiskā instalēšana, izmantojot Mojo QuickInstall. Mēs iesakām viņu dalīto mitināšanas plānu ļoti maziem Drupal projektiem, jo jums visdrīzāk būs nepieciešams mākoņa vai VPS risinājums visam citam. Viņu mākoņa platformas cena ir tikai nedaudz augstāka par kopīgajiem plāniem, tomēr tā piedāvā divkāršu ātrumu un labāku satiksmes vadību. Kopumā Bluehost piedāvā lielisku Drupal vietņu veiktspēju, uzticamību un klientu atbalstu…
Galvenās iezīmes:
- Populāra izvēle
- # 1 vietnē Drupal.org
- cPanel & Mojo QuickInstall
- Drupal instalēšana ar vienu klikšķi
- Mākoņa iespējas
- Atbalsta Drupal 8
Skatīt mitināšanas plānus
30 dienu naudas atdošanas garantija
Sākas ar cenu: 3,99 USD / mēn
GreenGeeks
Pieejama Drupal hostings tiem, kuriem ir budžets
www.greengeeks.com ir viena no mūsu iecienītākajām izvēlēm mazu Drupal projektu mitināšanai koplietotā tīmekļa mitināšanas kontā. Viņi piedāvā kopēju hostinga plānu par 2,95 USD / mēnesī, ko var uzlabot, ja jums nepieciešama labāka veiktspēja. Viņi arī nodrošina pienācīgus VPS plānus turpmākai izaugsmei. Viņu kopējais mitināšanas plāns ir pieņemams un ideāli piemērots Drupal lietotājiem par budžetu. Tas nāk ar cPanel un Drupal instalēšanu ar vienu klikšķi, izmantojot Softaculous. GreenGeeks padara visu ātru un ērtu iestatīšanu, un jūs saņemsiet lielisku veiktspēju un darbspēju (kopīga hostinga plāna izveidošanai), kā arī lielisku klientu atbalstu.
Galvenās iezīmes:
- Pieejams & uzticama
- cPanel dalītā mitināšana
- Drupal instalēšana ar vienu klikšķi
- Softakulīgs
- + Klientu atbalsts
- Atbalsta Drupal 8
- RT Drupal drošības skenēšana
- Lieliskas 4 mazas drupal vietas
Skatīt mitināšanas plānus
30 dienu naudas atdošanas garantija
Sākas ar cenu: 3,92 USD / mēn
A2 mitināšana
Īpašs sniegums & Ātrums Drupal vietnēm
www.a2hosting.com ir pēdējais, bet ne mazāk mūsu sarakstā, un tas ir izņēmuma izvēle Drupal mitināšanai. Viņi piedāvā dažādus uz Linux balstītus pārvaldītus un nepārvaldītus tīmekļa mitināšanas plānus jebkura lieluma projektiem. Drupal.org ir tos norādījis kā ieteicamo izvēli koplietojamai tīmekļa mitināšanai. Viņu koplietotie hostinga plāni ir pieejami par pieņemamu cenu, tiek piegādāti kopā ar cPanel, un tiem ir instalēšana uz viena klikšķa, izmantojot Softaculous. Mēs iesakām sākt ar viņu Turbo plānu (USD 9,31 mēnesī), jo tas piedāvā ārkārtīgu ātrumu un uzticamību koplietojamam mitināšanas plānam. Viņi piedāvā arī ārkārtas VPS un īpašus plānus lielākām, resursietilpīgākām vietnēm…
Galvenās iezīmes:
- Ātri & augsta veiktspēja
- A2 optimizēts
- Drupal instalēšana ar vienu klikšķi
- cPanel & Softakulīgs
- Turbo plāns
- Kešatmiņa ir iepriekš konfigurēta
- Atbalsta Drupal 8
Skatīt mitināšanas plānus
Ko meklēt, iegādājoties Web hostingu Drupal
Drupal ir viena no pasaulē populārākajām atvērtā koda satura pārvaldības sistēmām (CMS), ko izmanto miljoniem biznesa vietņu, daudzlietotāju emuāru, sociālo tīklu un e-komercijas veikalu darbināšanai tiešsaistē. Viena no galvenajām Drupal priekšrocībām ir CMS mērogojamība, kas atbalstīs pat vispopulārāko vietņu tīmekļa trafiku.
Ja meklējat labāko Drupal vietņu tīmekļa mitināšanas risinājumu, galvenie jautājumi, uz kuriem jāatbild, ir šādi:
- Vai tīmekļa resursdators atbilst minimālajām Drupal CMS sistēmas prasībām?
- Kādas ir pasūtījuma programmēšana & mājas lapas attīstības prasības?
- Kāda ir paredzētā lietotāju trafika, kas vietnei būs jāpārvalda?
- Kāda veiktspējas optimizācijas programmatūra tiks izmantota Drupal vietnes palaišanai?
Lielākā daļa mazo uzņēmumu īpašnieku sāk dalītu tīmekļa mitināšanas kontu un pēc tam pāriet uz VPS vai mākoņa risinājumu, ja vietnes trafiks palielinās virs tā, ko atļauj konta ierobežojumi. Drupal koplietotā mitināšanas plānā patērēs daudz apstrādes resursu, kas kļūst problemātiskāks, ja vietnē ir liels skaits vienlaicīgu lietotāju. Tādas attīstības prasības kā Drush un Git lietošana kopā ar Drupal pieprasa piekļuvi komandrindai, izmantojot SSH savienojumu, ko ne visi koplietotie tīmekļa resursdatori atļaus. Drupal CMS tiks pielāgots visprasīgākajām lietotāju trafika vidēm tīmeklī, bet tikai tad, ja servera aparatūra ir pareizi konfigurēta ar lielāku resursu piešķiršanu. Mākoņu optimizācijas programmatūru, piemēram, NGINX, Lakas kešatmiņu, Memcached, OPcache un APC, visi izstrādātāji ieteica augstas trafika uzņēmuma vietnēm un tīmekļa / mobilajām lietojumprogrammām, taču šiem risinājumiem būs nepieciešams arī tīmekļa serveris ar pielāgotu konfigurāciju..
Zemāk mēs sīkāk izpētīsim visus faktorus, kas jāņem vērā, mitinot Drupal.
FUNKA FAKTS: Drupal skriptu izstrādi Dries Buytaert uzsāka ap 2000. gadu, un kopš tā laika tā ir piedzīvojusi milzīgu starptautisko izaugsmi, īpaši izmantojot programmētāju un kopienas locekļu kolektīvos resursus, kuri platformai ir izveidojuši plašu atvērtā pirmkoda tēmu un moduļu klāstu. Drupal attīstību kopš 2007. gada lielākoties pārvalda Acquia, Buytaert un Jay Batson dibinātais jaundibināmais uzņēmums, kuru finansē astoņas riska kapitāla kārtas, kuru kopsumma ir gandrīz 200 miljoni USD..
Drupal mitināšanas sistēmas prasības
Drupal darbosies gan Linux, gan Windows, lai gan vairums vietņu Drupal darbina LAMP kaudzī, izmantojot Linux, Apache, MySQL un PHP. Kopīgi tīmekļa mitināšanas plāni ar cPanel var būt īpaši rentabli, sākot darbu ar Drupal vietni, jo lielākajai daļai mazo uzņēmumu vietņu īpašnieku parasti nevajadzēs nodarbināt īpašu sistēmas administratoru, lai tīmekļa serveris būtu pareizi konfigurēts un drošs..
Drupal darbojas MySQL datu bāzē, kas ir noklusējuma standarts gandrīz visās dalītajās Linux un Windows mitināšanas platformās. PostgreSQL un SQLite ir arī iespējas ar Drupal, tāpat kā MariaDB un Percona datu bāzes ietvari, taču parasti tie nav ieteicami ārpus pielāgotas izstrādes vides.
Vissvarīgākais aspekts, ko jāapstiprina ar kopīgu tīmekļa mitināšanas plānu Drupal atbalstam, ir izmantotā PHP versija. Kopsavilkumā:
- Drupal 8 nepieciešama PHP 5.5.9 vai augstāka
- Drupal 7 nepieciešama PHP 5.2.5 vai augstāka
Lielākā daļa vietņu īpašnieku redzēs veiktspējas uzlabojumus, izmantojot Drupal uz PHP 7.x, lai gan nav simtprocentīgi garantēts, ka ikviena mantotā tēma un modulis būs saderīgs ar to. Daudzi Drupal vietņu īpašnieki saglabā Web servera iestatījumus PHP 5.6. Lielākā daļa cPanel tīmekļa mitinātāju ļauj PHP iestatījumus izvēlēties pēc domēna, lai būtu viegli pārslēgties starp versijām. Tomēr daži kopīgoti tīmekļa mitinātāji PHP palaiž kā CGI procesu, nevis kā Apache moduli, kas reizēm var izraisīt veiktspējas problēmas, moduļu konfliktus vai citas problēmas, piemēram, pielāgošanas iespēju trūkumu. Pirms sākt vietnes attīstību, ieteicams apstiprināt, ka tīmekļa resursdators atbalsta atbilstošo PHP versiju, kas nepieciešama Drupal instalēšanai.
Vietņu īpašnieki, izmantojot cPanel koplietotajā mitināšanā, iespējams, varēs pieteikties un mainīt PHP versiju, kas darbojas serverī, kā arī iespējot vai atspējot paplašinājumus. Meklējiet ikonu “Atlasīt PHP versiju”. Ja šī opcija nav pieejama, varat sazināties ar savu resursdatoru un lūgt, lai viņš veic jums vēlamās izmaiņas
Drupal autoinstalācija Via Fantastico, Softaculous, & Mojo QuickInstall
Daži mazo uzņēmumu īpašnieki, kuri izmanto koplietojamo mitināšanu, izmantos Fantastico, Softaculous vai Mojo QuickInstall automātiskās instalēšanas funkcijas (atkarībā no tā, kuru nodrošina viņu resursdators), lai paātrinātu viņu vietnes pieejamību tiešsaistē. Parasti Drupal instalēšanas procesam ir nepieciešams augšupielādēt Drupal pamata failu zip failu vai tarbalu servera domēna mapē, izpakot failus un pēc tam ar cPanel bāzes izveidot datu bāzi ar lietotāja vārdu un paroli. Dodoties uz domēna mājas lapu, automātiski darbosies Drupal instalācijas skripts, pamudinot ievadīt datu bāzes vārdu, lietotāju un paroli..
Automātiskā skripta instalēšanas metode (ar Fantastico, Softaculous vai Mojo QuickInstall) ir līdzīga, izņemot to, ka skripts pabeidz lietotāju datu bāzes izveidi un failu augšupielādi domēnā, lietotājam neizmantojot MySQL datu bāzi. Vednis vai izmantojot FTP, lai augšupielādētu Drupal kodu bāzi. Lai gan parasti šis process ir piemērots, lai ātri iegūtu Drupal un pārbaudītu skripta funkcionalitāti, jaunināšanas procesā tas var būt problemātisks. Lielākā daļa Drupal izstrādātāju neiesaka izmantot “viena klikšķa” instalētāju, lai jauninātu skriptu, izmantojot cPanel, jo tas var netīšām pārrakstīt pielāgoto kodu un izraisīt kritisku datu vai platformas funkcionalitātes zaudēšanu.
Softaculous un Fantastico var būt ātrs un ērts veids, kā salīdzināt funkcijas starp Drupal 8.x, 7.x, & 6.x versijas – ražošanas vietā izmantojiet manuālu instalēšanu & jauninājumi.
Daži jautājumi, kas jāņem vērā, Drupal instalējot, izmantojot koplietojamo mitināšanas automatizētos skriptus:
- Vai skripts instalē Drupal servera jaunāko drošības versiju?
- Vai vietnei būs nepieciešams augšupielādēt trešo pušu moduļus un motīvus mapē “/ vietnes”?
- Vai vietnes Drupal administrators vietnes jaunināšanai izmantos automatizēto skriptu procesu?
Vietņu īpašnieki, kuri Drupal instalēšanai izmanto automatizētu skriptu un pēc tam mapēs “vietnes / visi / moduļi” un “vietnes / visi / motīvi” augšupielādē papildu trešo pušu moduļus un motīvus, var riskēt pazaudēt šos failus, ja izmanto cPanel jaunināšanas procesu pamata drošības izmaiņas tiek veiktas Drupal. Parasti šiem skriptiem nav iespēju pārbaudīt šajās mapēs veiktās izmaiņas, un versijas jaunināšanas laikā faili var netikt saglabāti. Ir cerība, ka, izmantojot Drupal 8, jaunināšanas process tiks atvieglots un tiks ieviests “viena klikšķa” pamata jaunināšanas process, jo tas jau darbojas diezgan labi (atkarībā no tīmekļa resursdatora) ar pievienotajiem moduļiem un tēmām. Daudzi pro izstrādātāji izmanto Drush un komandrindu, lai procesu vieglāk pārvaldītu. Tomēr kopumā Drupal atpaliek no WordPress drošības ielāpu automātiskas piemērošanas ziņā.
Drupal attīstības jautājumi
Instalēšana ir tikai Drupal vietnes sākums. Jaunie lietotāji, kuri ir apskatījuši apbrīnojamo korporatīvā uzņēmuma dizainu un funkcionalitāti, jaunumu virsrakstus, žurnālus un plašsaziņas līdzekļu vietnes, kurās darbojas Drupal, varētu būt vīlušies, kad Drupal nav iesaiņots, lai parādītu tikai vienkāršu mājas lapu un Bartik tēmu. Daudzi vietņu īpašnieki iegādājas pielāgotus motīvus ar instalācijas profiliem, kas jau satur nepieciešamos trešo pušu moduļus, kas nepieciešami sarežģītas vietnes vadīšanai, kā arī modernu motīvu ar CSS pielāgojumiem un vietturu saturu. Tas var pilnveidot izvietošanas procesu, lai mazajiem uzņēmumiem sāktu jaunu vietni, un ietaupīt naudu par web izstrādātāju izmaksām. Drupal izstrāde ir sarežģīta, un metode, kas tiek izvēlēta individuāli kodētas vietnes programmēšanai, ir arī svarīga sastāvdaļa, nosakot, kura tīmekļa mitinātāja ir nepieciešama izvietošanai.
Drupal izstrādei nepieciešams darbs ar moduļiem, motīviem, pielāgotu kodu, tekstu, attēliem un citiem multivides failiem. Daļu no procesa var veikt, sazinoties caur Drupal administrācijas paneli, izmantojot tīmekļa pārlūku, t.i., izveidojot vienu mezglu vai lapu. Tomēr vairums kodeksa bāzes izmaiņu jāveic manuāli, attīstot aizmugures sistēmu. Parasti šim procesam ir divas galvenās izstrādes metodes:
- Drupal izstrāde, izmantojot FTP, lai augšupielādētu jaunus moduļus, motīvus, & failu izmaiņas
- Drupal izstrāde veikta, izmantojot komandrindu (SSH) ar Git & Drush
Drupal izstrādi, izmantojot FTP, var veikt tieši galvenās vietnes domēnā vai apakšdomēnā. Piemēram, apakšdomēnu dev.sitename.com var izveidot uz koplietota resursdatora cPanel, un tad File Manager un PHPmyAdmin var izmantot, lai vietņu failus un MySQL datu bāzi pārsūtītu uz reālo domēnu, kad izstrādes darbs ir pabeigts. Pretējā gadījumā faili tiek instalēti saknes mapē jebkuram domēnam.
Drupal izstrādi, izmantojot komandrindu (SSH), Git un Drush, var veikt no vietējās CMS instalēšanas, izmantojot programmētāja datoru WAMP vai Acquia Dev Desktop. Izmaiņas Drupal kodu bāzē var virzīt uz tiešo ražošanas vietni, izmantojot versiju kontroli, ļaujot vairākiem izstrādātājiem vienlaikus strādāt pie projekta un sinhronizēt koda izmaiņas. Šo metodi plaši izvēlas vairums Agile / Scrum izstrādes komandu, kaut arī katrai ir savas izvēles, kuru versiju vadības programmatūru izmantot.
Acquia Dev Desktop 2 ļauj izstrādātājiem datorā instalēt Drupal lokālo versiju, izmantojot Apache, MySQL, & PHP – kā arī automātiski publicēt vietnes Acquia Cloud hostings.
Vēl nesen vairums koplietoto resursdatoru nepiedāvāja SSH piekļuvi klientiem, pieprasot vietņu īpašniekiem, kuriem bija nepieciešama komandrindas pieeja, jaunināt uz VPS plānu vai speciālu serveri. Tomēr tagad arvien vairāk tīmekļa mitinātāju piedāvā šo pakalpojumu pēc noklusējuma atbilstoši lietotāju pieprasījumam, izņemot to, ka tas ir īpaši jāpieprasa no klientu atbalsta verificētā lietotāja kontā no dažiem uzņēmumiem. Daži ar Drupal attīstību saistīti jautājumi, kas jāapstiprina pirms lēmuma pieņemšanas par tīmekļa mitināšanu:
- Vai tīmekļa resursdators ļauj SSH piekļuvei atbalstīt Git & Drush attīstība?
- Vai koplietotajā resursdatorā ir cPanel ar failu pārvaldnieku un PHPmyAdmin?
- Vai tīmekļa mitinātājs atbalstīs veiktspējas optimizāciju ar NGINX, APC, Memcached, & Lakas?
- Vai izstrādes komanda sākotnēji veidos jaunus moduļus un tēmas CMS?
Lielākajai daļai hostinga kontu tiek palaista cPanel, CentOS Linux un WHMCS versija, kas administrēšanas panelī klientiem piedāvā plašu viegli lietojamu iespēju klāstu. Tomēr daži tīmekļa mitinātāji vada patentētu vadības paneli, kuram, iespējams, trūkst opcijas File Manager vai piekļuves PHPmyAdmin. Arī daudzi koplietotie resursdatori joprojām nepiedāvā pilnu SSH (SSH) piekļuvi pamata kontu klientiem, padarot jaunināšanu uz VPS vai speciālu serveri par obligātu uzlabotas attīstības projektiem, kuriem nepieciešama Drupal pielāgota servera konfigurācija.
ĀTRS PADOMS: Vietņu īpašniekiem ieteicams konsultēties ar Drupal izstrādātāju vai sistēmu administratoru par nepieciešamajām tīmekļa servera prasībām pielāgotajās kodētajās vietnēs.
Lai izveidotu Drupal vietni ar NGINX & Lakas kešatmiņa ir divas pamata iespējas. Pirmais ir sameklēt mākoņa mitināšanas mitināšanas plānu ar platformu ar iepriekš instalētām šīm modifikācijām. Var būt labāk palaist NGINX ar Apache, izmantojot šo pieeju, jo Drupal konfigurēšanai ļoti izmanto .htaccess failu. Otra pieeja ir iegādāties VPS vai speciālu serveri un pieņemt darbā pieredzējušu Drupal izstrādātāju ar sistēmu administrēšanas pieredzi, lai gan kopumā tas būs daudz dārgāk.
Pielāgota moduļa un tēmas izstrāde ar Drupal ir izplatīta vismodernākajās vietnēs. Katrai programmēšanas komandai būs savas darba metodes, platformas specializācijas un līgumcenas. Daudzi vietņu īpašnieki algo tēmu speciālistu CSS projektēšanas darbam, PHP kodētājus jaunu moduļu izstrādei un JavaScript ekspertus atbilstoši projekta prasībām. Drupal ir pieejami tūkstošiem atvērtā pirmkoda moduļu un motīvu, kas jau ir publicēti tiešsaistē, tāpēc ir svarīgi tos instalēt vispirms, lai ietaupītu naudu par attīstības izmaksām, un nolīgt speciālistu programmēšanas komandu tikai tad, ja vietnei ir vajadzīgas uzlabotas jaunas funkcijas..
Drupal veiktspējas jautājumi
Pēc tam, kad izstrādes process ir pabeigts un Drupal vietne tiek aktivizēta, joprojām ir daudz veiktspējas optimizēšanas un ar tīmekļa trafiku saistītu pielāgojumu tīmekļa mitināšanas videi, kas jārisina, lai iegūtu maksimālu trafiku ražošanā. Kā minēts, Drupal vietnes, kas darbojas ar dalītu mitināšanu, var izmantot daudz servera resursu. Tādēļ vietņu īpašniekiem jāapstiprina, ka php.ini un .htaccess failu var rediģēt, lai mainītu un optimizētu PHP atmiņas limitu un maksimālo faila izpildes laiku. To var izdarīt arī, izmantojot failu settings.php. Tomēr visiem koplietotajiem tīmekļa mitinātājiem var nebūt iespējams ignorēt noklusējuma iestatījumus.
Tīmekļa trafika prasības un “slashdotting” problēmas joprojām ir visizplatītākie iemesli, kas nav tīmekļa servera resursu izmantošana un liek vietņu īpašniekiem jaunināt uz VPS, speciālu serveri vai mākoņa plānu Drupal vietnes tīmekļa mitināšanai. Piemēram, NGINX ir pilnīgs servera risinājums, kas ļauj vienlaikus savienot vairāk nekā 10 000 lietotāju, izmantojot slodzes līdzsvarošanu un HTTP kešatmiņu. Patentētie Drupal mākoņu mitināšanas risinājumi, piemēram, Pantheon, piedāvā NGINX, Laku kešatmiņu, Apache Solr meklēšanu un citus risinājumus tīmekļa trafika palielināšanai “ārpus kastes” kā noklusējuma opcija visiem lietotāju kontiem. Tomēr Pantheon nav tādu iespēju pielāgot šos iestatījumus, kā ir pielāgotas ražošanas vides precizēšanai VPS vai speciāla servera plānā.
Vietņu īpašnieki, kas meklē Drupal Cloud Hostinga risinājums ar iepriekš instalētiem, optimizētiem iestatījumiem, kas izveidoti tīmekļa trafika mērogošanai un “slīpā atzīmēšanai”, būtu jāapsver tādi pakalpojumi kā Pantheon.
Daudzas NGINX un Lakas kešatmiņas priekšrocības var izmantot dalītā mitināšanā ar Drupal, izmantojot trešo pušu moduļu kombināciju, piemēram, “Adv Agg” HTML, CSS un JavaScript saspiešanai, “Boost” statiskai HTML kešatmiņā lapām anonīmi lietotāji, kā arī “Views Cache”, lai izvairītos no dinamiska satura apstrādes katrā lappusē. Daži koplietotie resursdatori pat piedāvā integrētas CDN opcijas, kas arī var palielināt veiktspēju liela apjoma trafika laikā, mitinot vietņu failu versijas dažādos datu centros starptautiskā mērogā. CDN pakalpojumi var samazināt Drupal lapu ielādes laiku līdz mazāk nekā sekundei.
Secinājums – nobeiguma domas & Ieteikumi Drupal saimnieka izvēlei
Lielākajai daļai mazo uzņēmumu, MVU, bezpeļņas grupām un atsevišķu vietņu īpašniekiem bez īpaša tīmekļa izstrādātāja vai sistēmu administratora ieteicams sākt ar kopīgu tīmekļa mitināšanu un Drupal 8.x instalēšanu, pārliecinoties, ka vietne tiek optimizēta, lai visefektīvāk izmantot servera resursus. Kad vietne kļūst lielāka par dinamisku trafiku, pēc vajadzības var veikt jaunināšanu uz VPS, speciālu serveri vai mākoņa mitināšanas risinājumu. Var būt svarīgi, lai aiz jebkura Drupal projekta būtu pieredzējis tīmekļa izstrādātājs vai programmēšanas komanda, jo CMS bieži ir grūti iemācīties daudziem lietotājiem.
Daži tīmekļa mitinātāji piedāvā pārvaldītus mākoņa mitināšanas plānus, kas ir līdzīgi kopīgajiem mitināšanas pakalpojumiem, par nedaudz augstāku cenu, bet ar vairāk veltītiem CPU kodoliem, sistēmas RAM, & atļauti vienlaicīgi I / O procesi. Lielākā daļa no šiem pakalpojumiem ietver arī cPanel izmantošanu un iespēju mitināt neierobežotus domēnus koplietotā kontā ar neierobežotām MySQL datu bāzēm. Bieži vien ir vērts pieprasīt papildu izmaksas par Drupal pārvaldītā mākoņa mitināšanas plāna jaunināšanu, lai nodrošinātu šos papildu sistēmas resursus labākam lapas ielādes laikam. Šajos pakalpojumos ietilpst arī piemaksa par aparatūru un zema konta blīvuma nodrošināšana, un tiem var būt arī NGINX & Laku kešatmiņas integrācija.
Daudziem Drupal specifiskiem mākoņu resursdatoriem ir skripta iepriekšēja instalēšana, pielāgoti izstrādātāju rīki un uzlabota konfigurācija, kas optimizē Drupal instalācijas lielākam tīmekļa trafika atbalstam. Drupal īpašniekiem ir arī personāla un klientu atbalsts, kas veltīts atvērtā koda kopienai, kurai ir interese par platformas jauninājumiem, kas specializējas CMS tīmekļa drošības jautājumos. Tādēļ Drupal specifiski mākoņa resursdatori var būt vērtīgs resurss vietņu īpašniekiem, salīdzinot ar vienlīdz cenu VPS vai speciāla servera opcijām.
Lielākajai daļai Drupal vietņu ārpus lielākā uzņēmuma Fortune 500 un plašsaziņas līdzekļu uzņēmumiem parasti nav nepieciešams īpašs serveris, jo izmaksas ir pārāk augstas un tīmekļa trafiks to parasti neprasa. Pielāgotajām tīmekļa / mobilajām lietojumprogrammām, kas izmanto Drupal, un vietnēm, kurām nepieciešama unikāla pielāgotā koda izstrādes vide, virtuālais privātais serveris (VPS) var būt lielisks risinājums, jo operētājsistēmas konfigurēšanā ir daudz elastības, nodrošinot vairāk operatīvās atmiņas. & CPU kodoli un nepieciešamo paplašinājumu instalēšana.
Mazo uzņēmumu īpašnieki un tīmekļa jaunuzņēmumi var ietaupīt daudz izstrādes laika un naudas, iepriekš arhitektūras posmā ņemot vērā Drupal vietnes tīmekļa mitināšanas prasības, īpaši pievēršot uzmanību tīmekļa servera konfigurācijas prasībām, izstrādes komandas darba metodoloģijai. un tīmekļa trafika cerības. Drupal CMS izmantošana ražošanā ļauj vietņu īpašniekiem viegli veikt mērogu visos lietotāju kopas pieauguma līmeņos un atbalstīt tīmekļa trafiku augstākajos uzņēmumu korporāciju līmeņos..
Drupal ir viens no labākajiem tīmekļa izstrādei pieejamajiem rīkiem, un platforma turpina augt, lai atbalstītu vismodernākos un novatoriskākos lietojuma scenārijus. Bez galvas vai atsaistīts Drupal ir viena no populārākajām izstrādātāju pašreizējām tendencēm, kas nodala motīvu no motīva un CMS izmanto, lai apkalpotu saturu visdažādākajiem galddatoru, mobilo un pat balss atpazīšanas klientiem, piemēram, Alexa. Kopumā Drupal CMS joprojām ir viens no populārākajiem, pārbaudītajiem, & droši risinājumi profesionālai tīmekļa publicēšanai.