Laukums un WooCommerce

Laukums un WooCommerce


Veiksmīga tiešsaistes veikala veidošanas process ir saistīts ne tikai ar reklāmkarogu aicinājumu uz darbību, maksāšanas iespējām vai piegādes metodēm. Tas prasa arī radošuma apvienojumu dizaina, mārketinga un reklāmas jomā.

Šeit varētu noderēt Squarespace un WooCommerce. Pirmkārt, abi nodrošina pamata e-komercijas funkcionalitāti. Otrkārt, viņi piegādā pietiekami daudz papildu komplektu, lai paplašinātu jūsu biznesu un paplašinātu digitālo veikalu tiešsaistē.

Ātrs momentuzņēmums:

KvadrātsSquarespace – ir pilna cikla vietņu veidotājs, kurš jau ir ieguvis vārdu sev, pateicoties stilīgajām un nevainojami veidotajām veidnēm. Tomēr lietotājiem jāņem vērā arī tas, ka platformai ir uzlabota e-komercijas funkcionalitāte, kas ir integrēta katrā no tās tēmām. Papildus tam, ka Squarespace veidnes ir stilīgas un pievilcīgas, tām ir arī integrēti krājumu pārvaldības rīki, automatizētas mārketinga kampaņas utt. KvadrātsSquarespace – ir pilna cikla vietņu veidotājs, kurš jau ir ieguvis vārdu sev, pateicoties stilīgajām un nevainojami veidotajām veidnēm. Tomēr lietotājiem jāņem vērā arī tas, ka platformai ir uzlabota e-komercijas funkcionalitāte, kas ir integrēta katrā no tās tēmām. Papildus tam, ka Squarespace veidnes ir stilīgas un pievilcīgas, tām ir arī integrēti krājumu pārvaldības rīki, automatizētas mārketinga kampaņas utt.

WooCommerceWooCommerce – ir spraudnis WordPress vietnēm, kuras vēlas pārdot preces tiešsaistē. Atšķirībā no Squarespace tā nav vietņu veidošanas platforma. WooCommerce ir bezmaksas lietotne, kas izstrādāta produktu pārvaldīšanai, akciju ieviešanai un pilna cikla tiešsaistes veikalu izveidošanai. Spraudni ir diezgan viegli uzstādīt un iestatīt. Turklāt tas piedāvā dažus papildu paplašinājumus, kurus varat atrast saņēmējs. WooCommerceWooCommerce – ir spraudnis WordPress vietnēm, kuras vēlas pārdot preces tiešsaistē. Atšķirībā no Squarespace tā nav vietņu veidošanas platforma. WooCommerce ir bezmaksas lietotne, kas izstrādāta produktu pārvaldīšanai, akciju ieviešanai un pilna cikla tiešsaistes veikalu izveidošanai. Spraudni ir diezgan viegli uzstādīt un iestatīt. Turklāt tas piedāvā dažus papildu paplašinājumus, kurus varat atrast saņēmējs.

Mūsu šodienas konkurenti ir labi zināmi lietotāju vidū visā pasaulē. Tie kalpo tiem pašiem mērķiem, proti, pārdot produktus tiešsaistē. Tomēr viņi to dara pavisam savādāk. Salīdzinājumam ir jāuzsver galvenās iezīmes, kas ļauj izlemt, kurš no tiem ir vispiemērotākais.

1. Vienkārša lietošana

Salīdzināt laukumu un WooCommerce ir tas pats, kas salīdzināt tipisku vietņu veidotāju ar WordPress. Pirmais komplektācijā ietilpst viss vienā, bez nepieciešamības atsevišķi rūpēties par domēnu vai mitināšanu. Šī iemesla dēļ šādas platformas, šķiet, ir pirmā izvēle iesācējiem, kuri nevēlas pārvarēt papildu tehniskos šķēršļus.

Otrā iespēja ir nedaudz sarežģītāka iestatījumu un pārvaldības ziņā, lai arī tā nodrošina nedaudz lielāku elastību. Lietotājiem ir iespēja izvēlēties no dažādi hostinga piedāvājumi vai pārslēdzieties starp tām, kad vien nepieciešams. Turklāt šāda pieeja piedāvā nedaudz vairāk dizaina ziņā. Bet vispirms viss!

Darba sākšana

Ja jums nav tehnisko iemaņu vai vēlaties uzzināt jaunus jautājumus, kvadrātu telpa būs labāks risinājums. Lai gan tas ir vietņu veidotājs, tas ietver visas plānā iekļautās funkcijas. Lai sāktu, jums jāveic vairākas vienkāršas darbības:

 1. Dodieties uz vietni Squarespace un nospiediet pogu “Sākt”.
 2. Ievietojiet projekta mērķus, lai izvēlētos no ieteiktajām veidnēm, vai arī izlaidiet soli, lai izvēlētos sev tīkamo tēmu.
 3. Izveidojiet kontu, izmantojot savus Google vai sociālos kontus. Vēl viens veids ir norādīt vārdu un uzvārdu, e-pastu un paroli.
 4. Rediģējiet veidni, ievietojiet produktu bloku un pievienojiet produktus.
 5. Izvēlieties plānu, pievienojiet domēnu un publicējiet veikalu.

Galvenais Squarespace ieguvums ir tas, ka tas nepaļaujas uz trešo pušu lietotnēm, lai arī sānu logrīku integrācija joprojām ir pieejama. Tas nozīmē, ka visās veidnēs jau ir iebūvētas funkcijas, kurām nav nepieciešama precizēšana vai tehniska iestatīšana. Viss, kas jums nepieciešams, ir pievienot produkta bloku lapai un pārvaldīt krājumus.

WooCommerce situācija ir pilnīgi atšķirīga. Spraudņa instalēšana un aktivizēšana prasīs ne vairāk kā minūti. Tomēr sistēma darbosies tikai kopā ar pilnībā darbinātu WordPress vietni. Lai tādu iegūtu, jums ir nepieciešams:

 1. Reģistrējiet domēna vārdu atsevišķi.
 2. Atrodiet servera risinājumu, kas darbības ziņā atbilst e-komercijas vajadzībām.
 3. Instalējiet WordPress CMS.
 4. Lejupielādējiet un iestatiet nākamās vietnes motīvu.
 5. Instalējiet un aktivizējiet spraudni WooCommerce.

Visas manipulācijas jāveic atsevišķi. Turklāt pašam spraudnim var būt nepieciešama arī iepriekšēja precizēšana. Kad esat to uzstādījis, produktu un pārdošanas pārvaldīšana būs kūka. Apskatīsim abās opcijās pieejamos rediģēšanas un produktu pārvaldības rīkus.

Veikala iestatīšana

Kā mēs esam minējuši mazliet iepriekš, Squarespace veidnēs ir iebūvēti logrīki un e-komercijas iespējas, un nav jāpaļaujas uz trešo personu pakalpojumiem. Platforma ir oficiālais Stripe partneris. Tam ir jau integrētas norēķinu iespējas, krājumu pārvaldības rīki utt. Tomēr jūs varētu vēlēties savu nākamo veikalu padarīt ekskluzīvāku dizaina ziņā. Šeit var palīdzēt vilkšanas un nomešanas redaktors.

Kvadrāta redaktors

Kvadrāta redaktors

Intuitīvā WYSIWYG saskarne ļauj ērti pārvietot elementus un blokus, multivides failus, produktu fotoattēlus un videoklipus, lai maksimāli iesaistītu klientus. Lai izveidotu jaunu produkta lapu, jums vienkārši jānoklikšķina uz pogas “izveidot jaunu lapu” un jāizvēlas produktu bloks. Tam ir integrēta filtru tehnoloģija, kas ļauj sakārtot visas preces pēc cenas, krāsas, materiāliem utt.

Lietotāji var arī rediģēt produktu aprakstus, norādīt faktiskās cenas, augšupielādēt fotoattēlus vai pat norādīt pakešu konfigurācijas. Blokam ir sūtījuma kopsavilkums ar visiem nepieciešamajiem izmēriem. Krājumu pārvaldības sistēma nodrošina pilnīgu kontroli pār produktu sortimentu. Lai nodrošinātu vislabāko klientu pieredzi, katru vienumu var attēlot vairākās variācijās atkarībā no krāsas, cenas utt.

WooCommerce ir vienkāršs spraudnis. Viss, kas jums nepieciešams, ir aktivizēt to WordPress informācijas panelī un doties uz spraudņa iestatījumiem. Mums ir lieliskas ziņas par iesācējiem. Paplašinājumam ir pielāgots instalēšanas vednis, kas soli pa solim palīdzēs jums cauri visiem iestatījumiem. Tajos ietilpst vairākas vienkāršas darbības, kurās jums jāievada tikai daži dati par savu turpmāko projektu.

WooCommerce redaktors

WooCommerce redaktors

Instalēšanas laikā jums tiks lūgts norādīt:

 • Vēlamā valūta;
 • Maksājuma iespējas;
 • Piegādes prasības;
 • Nodokļu likmes utt.

WooCommerce apstrādās sniegtos datus un pielāgos visus iestatījumus jūsu jaunajam digitālajam veikalam. Viss, kas jums nepieciešams, ir pievienot produktus un sākt tos pārdot tiešsaistē. Produkta rediģēšanas rīki faktiski ir tādi paši kā WordPress CMS. Tas ļauj viegli pievienot jaunus teksta aprakstus, izveidot jaunas produktu lapas, kārtot tās pa kategorijām, rediģēt vietrāžus URL, augšupielādēt produktu fotoattēlus un attēlus, iestatīt atribūtus un daudz ko citu.

Notiek tiešraide

Tāpat kā jebkuram vietņu veidotājam, arī Squarespace ir priekšskatījuma režīms un poga “publicēt”. Pārbaudiet kopējo tīmekļa vietnes izskatu un nospiediet šo pogu, lai sāktu dzīvot ar jauno tiešsaistes veikalu. Lietotājiem būs iespēja priekšskatīt, kā viņu veikali izskatās arī mobilajās ierīcēs.

WooCommerce var instalēt tikai jau publicētās vietnēs. Tas nozīmē, ka, lai instalētu un aktivizētu spraudni, jums ir jābūt darbinošai vietnei WordPress. Papildu darbības nav jāveic.

Laukums un WooCommerce: abus risinājumus ir ļoti viegli izmantot. Tomēr Squarespace ir pilna cikla vietņu veidotājs ar integrētu satura redaktoru un Produktu bloks ar iebūvētām funkcijām. Lai atbilstu jūsu e-komercijas vajadzībām, WooCommerce nepieciešama jau darbojoša WordPress vietne ar domēnu un mitināšanas vietni. Tas prasa veikt dažas papildu darbības, kurām var būt nepieciešams zināms laiks.

2. Īpašības un elastība

Abām platformām ir funkciju kopums produktu pārdošanai tiešsaistē neatkarīgi no tā, vai jums ir mazs veikals, kurā ir tikai 5 preces, vai milzīgs veikals, kurā ir vairāk nekā 200 produktu. Galvenā atšķirība ir tā, ka WooCommerce prasa veikt papildu manipulācijas attiecībā uz produktu pārvaldību. Turklāt lietotājiem var būt nepieciešami papildu paplašinājumi, lai tie kļūtu lielāki.

No šī viedokļa Squarespace izskatās vienkāršāks, ņemot vērā tā integrētās iespējas. Tajos ietilpst ne tikai uzlabotā krājumu un produktu pārvaldības sistēma, bet arī automatizētas reklāmas un mārketinga funkcijas.

Produktu vadība

Squarespace ir aprīkots ar galveno satura pārvaldnieku. Tas nodrošina pilnīgu kontroli pār katru priekšmetu un tā inventāru. Jums tikai jānoklikšķina uz produkta, kuru vēlaties rediģēt, un tas jāpārvalda visā veikalā. Šeit jūs varat augšupielādēt jaunus attēlus, kārtot produktus pēc kategorijām, atjaunināt cenas, izveidot vienas un tās pašas preces jaunus variantus, pievienot jaunus utt..

Kvadrāta telpas pārvaldība

Kvadrāta telpas pārvaldība

Sistēma seko līdzi krājumu līmenim. Tam ir integrēta automātiskā trauksmes sistēma. Tas nosūta paziņojumus katru reizi, kad beidzas kāda produkta kategorija. Vietnes veidotājs dod iespēju pārdot ne tikai fiziskas, bet arī digitālās un uz pakalpojumiem balstītas preces.

Izmantojot WooCommerce, jūs varēsit pārvaldīt dažas pamata problēmas. Lietotāji var atjaunināt informāciju par produktu, kā arī augšupielādēt jaunus attēlus. Tomēr, ja jums jāizveido jauna kategorija vai produkta lapa, tas būs jādara manuāli. Tas var prasīt zināmas sākotnējās tehniskās prasmes vai pieredzi darbā ar WordPress.

WooCommecre - produkta pievienošana

WooCommecre – produkta pievienošana

Maksāšanas metodes

Kvadrāta telpā ir jau integrētas maksājumu iespējas. Tajos ietilpst Stripe, PayPal un Apple Pay. Turklāt platforma ir oficiālais Stripe partneris. Viss, kas jums nepieciešams, ir sagraut derīgo bankas kontu un saņemt maksājumus tieši katru reizi, kad tiek veikts pirkums.

Tajā pašā laikā nav nepieciešams pievienot papildu iepirkumu groza preces vai nolīgt izstrādātājus, lai to pievienotu. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Connect to Stripe” un sekojiet norādījumiem. WooCommerce var integrēt arī ar PayPal un Stripe bez iespējas savienot citas maksājuma iespējas.

Lietotnes un pievienojumprogrammas

Šeit uzvar WooCommerce pārī ar WordPress. Lietotāji var gūt labumu no tūkstošiem dažādu spraudņu un paplašinājumu. Tirgus laukums ir pilns ar dažādiem piedāvājumiem, lai reklamētu veikalu, palielinātu SEO rindu, iegūtu klientus utt. Vienīgā problēma ir tā, ka jums katrs būs jāatrod, jāinstalē, jāiestata un jāatjaunina manuāli..

WooCommerce paplašinājumi

WooCommerce paplašinājumi

Kvadrātā nav lietotņu tirgus. Tas galvenokārt balstās uz integrētiem logrīkiem un pakalpojumiem. No otras puses, platforma joprojām piedāvā dažas trešo pušu integrācijas iespējas. Lietotāji var savienot dažādas galerijas, rezervēšanas pakalpojumus, audio celiņu un atskaņošanas sarakstu blokus utt. Sistēma ir savietojama ar tādiem populāriem industrijas nosaukumiem kā SoundCloud, Zola, OpenTable utt..

Mārketings un veicināšana

Laukuma telpas lietotāji gūs labumu no iespaidīgā mārketinga un reklāmas funkciju saraksta. Tajos ietilpst:

 • Bezmaksas kuponi;
 • Personalizētus piedāvājumus;
 • Preces, kas pārsniedz noteiktu summu;
 • Uznirstošie logi;
 • Sludinājumu reklāmas bāri.

Platformai ir integrēta automatizēta e-pasta sūtīšanas sistēma. Jūs saņemat iespēju noformēt un nosūtīt pateicības vēstules, paziņojumus, biļetenus, jaunus gaidāmos utt. Piemēram, klients kaut ko iegādājas no jūsu veikala un sistēma automātiski nosūta “Paldies par pirkumu”.

WooCommerce sākotnēji ir bezmaksas spraudnis ar ierobežotu funkcionalitāti un nulles mārketinga funkcijām. Tomēr tam ir papildu mārketinga paplašinājumi, kas ietver rīku, lai palielinātu pārdošanas apjomus sociālo mediju platformās, viedos kuponus, integrāciju ar MailChimp, WooCommerce Points un Rewards utt. Sliktā ziņa ir tā, ka šie paplašinājumi jums izmaksās līdz 150 USD, savukārt Squarespace ir tā reklāmas funkcijas, kas jau ir iekļautas plānā.

Papildu iespējas

Vietnes veidotājam ir papildu rīku komplekts, kas nav WooCommerce. Laukuma laukuma lietotāji gūs labumu no tirdzniecības nodokļa konfigurācijas sistēmas, integrēs piegādes iespējas pēc pārvadātāja vai veida, CSV pasūtījumu eksportu, detalizētu pārskatu pārskatu ar analītiku, pārdošanas statistiku, reklāmguvumu līmeni, apmeklētāju skaitu, pasūtījumus un daudz ko citu..

Kvadrāta analīze

Kvadrāta analīze

Izmantojot WooCommerce, jums būs nepieciešami papildu spraudņi, lai izveidotu savienojumu ar jebkuru no iepriekšminētajiem. Šis process gandrīz nav izaicinājums, lai gan vairāk spraudņu ir, jo vairāk laika nepieciešams to pārvaldīšanai.

Laukums un WooCommerce: Kvadrāts ir labāks risinājums, ja ir pilns komplekts ar jau integrētām e-komercijas funkcijām, sākot ar krājumu pārvaldību un beidzot ar analīzi un reklamēšanu. WooCommerce ir nepieciešami instalējumi paplašinājumi un papildu spraudņi.

3. Dizains

Squarespace ir sevi nosaukusi kā vietņu veidotāju ar izcilu veidņu dizainu. Visas 90 un vairāk gadu tēmas izskatās tiešām lieliski. Tomēr lielākā daļa no tām galvenokārt attiecas uz vietnēm, kas balstītas uz saturu. Ja apmeklējat digitālo veikalu sadaļu, jūs sastapsities tikai ar vairākām tiešsaistes veikalu veidnēm. Neskatoties uz tik ierobežoto iespēju, tie joprojām izskatās ļoti stilīgi.

Kvadrātveida telpas veidnes

Kvadrātveida telpas veidnes

Labās ziņas ir tas, ka platformā ir Cover Page Builder ar līdz 29 gataviem izkārtojumiem. Šis rīks darbojas lieliski ikreiz, kad jums jāizveido āķīga galvenā lapa un jānovirza vairāk trafika uz nepieciešamo produktu. Turklāt pieredzējuši programmētāji un kodētāji novērtēs piekļuvi HTML / CSS, lai pielāgotu pieejamos vietnes maketus. Sliktā ziņa ir tā, ka tikai Premium līmeņa abonentiem ir iespēja rediģēt pirmkodu.

Laukumu laukuma titullapas veidotājs

Laukumu laukuma titullapas veidotājs

WooCommerce ir daļa no WordPress vietnes. Tas ir savietojams ar visām tīmeklī pieejamajām WP veidnēm. Šis fakts nodrošina nebeidzamu izkārtojumu un motīvu izvēli, ieskaitot digitālo veikalu maketus. Viss, kas jums nepieciešams, ir izvēlēties motīvu no saraksta un instalēt to informācijas panelī / lejupielādēt zip failu. Ņemiet vērā, ka WordPress motīviem nepieciešami manuāli iestatījumi.

Tajā pašā laikā pieredzējuši tīmekļa izstrādātāji un kodētāji nekad netiks ierobežoti ar veidnes izkārtojumu, jo, pateicoties atvērtā koda kodam, viņiem ir pilnīga pielāgošanas brīvība. Sliktā ziņa ir tā, ka ne visas bezmaksas WP tēmas ir saderīgas ar spraudni. Ļoti iespējams, ka meklējat piemaksu veidnēs, kuru cena var būt no 29 USD līdz 300 USD.

Laukums un WooCommerce: Kvadrātam trūkst zināmas daudzpusības veidņu ziņā. WordPress lietotāji var gūt labumu no plašākas tēmu izvēles. Neskatoties uz to, Squarespace veidnes izskatās ļoti stilīgi un neprasa padziļinātu pielāgošanu.

4. Klientu atbalsts

Vietņu īpašnieki var izvēlēties dažādus veidus, kā sazināties ar Squarespace atbalsta komandu. Papildus tradicionālajām pamācībām, ceļvežiem un padomiem vietņu veidotājs piedāvā savu emuāru ar virkni ērtu rakstu. Turklāt lietotāji var tieši sazināties ar atbalsta pārvaldniekiem, izmantojot diennakts tiešraidi. Ir pieejama arī tradicionālā biļešu pārdošanas sistēma.

Ja jums ir kādas problēmas ar spraudni, varat vērsties oficiālajā vietnē WooCommerce.com. Tam ir kontakti no un biļešu pārdošanas sistēma, lai sazinātos ar atbalsta komandu. Tomēr tai nepieciešama papildu reģistrācija. Pašam bezmaksas spraudnim nav klientu atbalsta komandas. Lietotāji var arī atrast noderīgus rakstus no vietējā emuāra, kā arī sastapties ar nebeidzamiem YouTube videoklipiem, forumiem un ceļvežiem globālajā tīmeklī..

Laukums un WooCommerce: Squarespace piedāvā ātrāku un vienkāršāku saziņas veidu. WooCommerce nepieciešama papildu reģistrācija oficiālajā tīmekļa vietnē, lai gan daudzi materiāli ir pieejami ar bezmaksas piekļuvi tiešsaistē.

5. Cenu politika

Squarespace piedāvā 4 galvenos plānus atkarībā no jūsu vajadzībām, kā arī tiešsaistes veikala lieluma. Lietotājiem, attīstot biznesu, vienmēr būs iespēja pāriet uz sarežģītāku paketi. Plāni ir šādi:

 • Personīgā plāna izmaksas USD 12 mēnesī projektiem, kas balstīti uz saturu.
 • Biznesa plāna izmaksas 18 USD mēnesī maziem veikaliem ar vairākiem produktiem.
 • Pamata tiešsaistes veikala izmaksas 26 USD / mēnesī jauniem e-komercijas projektiem, kas tikai sāk savu ceļu.
 • Izvērstā tiešsaistes veikala izmaksas 40 USD mēnesī sarežģītiem digitālajiem veikaliem un augošam biznesam.

WooCommerce ir bezmaksas spraudnis. Tomēr tā bezmaksas versijā ir tikai pamata iespējas. Ja vēlaties paplašināt savu biznesu, jums būs nepieciešami papildu spraudņi un paplašinājumi. Piemēram, produkta papildinājuma integrācija jums izmaksās 49 ASV dolārus, bet WooCommerce rezervēšana sākas no 249 ASV dolāriem. Tas nozīmē, ka galīgā cena būs atkarīga no nepieciešamās funkcionalitātes.

Mums vajadzētu arī apsvērt piemaksu motīvu cenu, kas ir saderīga ar spraudni. Parasti tie maksā kaut kur apmēram 30 USD – 50 USD. Turklāt jums būs jāmaksā par domēna atjaunošanu un mitināšanu. Tā rezultātā pilnībā darbināms WP digitālais veikals ar uzlabotu WooCommerce funkcionalitāti var maksāt līdz 500 USD.

Laukums un WooCommerce: lai gan WooCommerce spraudnis sākotnēji ir bezmaksas, Squarespace izskatās daudz rentablāks risinājums, lai izveidotu digitālu veikalu ar visām komplektācijā iekļautajām e-komercijas funkcijām.

Grunts līnija

Izvēle starp Squarespace un WooCommerce būs atkarīga no jūsu mērķiem. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama maksimāla pielāgošanas elastība un vai jums ir pietiekami daudz tehnisko iemaņu, lai ar to rīkotos, vai arī vēlaties pilnībā iesaiņotu e-komercijas risinājumu ar visām funkcijām. Apkoposim šodienas pārskatu.

KvadrātsSquarespace – ir intuitīvs vietņu veidotājs ar ļoti izstrādātām, lai arī ierobežotām e-komercijas veidnēm ar visiem iebūvētajiem rīkiem, kas jums varētu būt nepieciešami, lai pārdotu produktus tiešsaistē. Jūs vienkārši izvēlaties atbilstošu plānu, pievienojat saturu un sākat savu digitālo veikalu ar klikšķi, kas gūst labumu no ieviestajiem mārketinga un veicināšanas instrumentiem. KvadrātsSquarespace – ir intuitīvs vietņu veidotājs ar ļoti izstrādātām, lai arī ierobežotām e-komercijas veidnēm ar visiem iebūvētajiem rīkiem, kas jums varētu būt nepieciešami, lai pārdotu produktus tiešsaistē. Jūs vienkārši izvēlaties atbilstošu plānu, pievienojat saturu un sākat savu digitālo veikalu ar klikšķi, kas gūst labumu no ieviestajiem mārketinga un veicināšanas instrumentiem.

WooCommerceWooCommerce – ir paredzēts specializētiem WordPress faniem, kuri vēlas maksimāli izmantot pielāgošanas un pārvaldības brīvību. Sākotnējā spraudņa versijā ir tikai sākotnējā funkcionalitāte. Jums nākotnē varētu būt nepieciešami daži paplašinājumi, kas nav bezmaksas. No otras puses, spraudnis labi kalpo saviem mērķiem. WooCommerceWooCommerce – ir paredzēts specializētiem WordPress faniem, kuri vēlas maksimāli izmantot pielāgošanas un pārvaldības brīvību. Sākotnējā spraudņa versijā ir tikai sākotnējā funkcionalitāte. Jums nākotnē varētu būt nepieciešami daži paplašinājumi, kas nav bezmaksas. No otras puses, spraudnis labi kalpo saviem mērķiem.

Jums ir jāpārdomā, vai ir labi, ja ir mazs digitālais veikals ar sākotnējo WooCommerce funkcionalitāti, bet bezgalīgu pielāgošanas brīvību, vai arī jums ir nepieciešams pilnībā iesaiņots e-komercijas risinājums. Kvadrāts ir rentablāks variants, jo īpaši, ja runa ir par izaugsmi un reklamēšanu, kamēr WooCommerce prasīs papildu izmaksas un papildu manipulācijas.

Squarespace vs WooCommerce: salīdzināšanas tabula

KvadrātsWooCommerce
1. Vieglums9 no 108 no 10
2. Īpašības9 no 1010 no 10
3. Dizains9 no 109 no 10
4. Atbalsts10 no 108 no 10
5. Cenu noteikšana9 no 1010 no 10
Kopumā:9,2 no 109,0 no 10
Pamēģini to tagad Pamēģini to tagad
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map