Google vietnes vs WordPress

Google vietnes vs WordPress


Google vietnes un WordPress ir divi populāri tīmekļa veidošanas rīki, kas piedāvā diezgan atšķirīgas pieejas vietņu izstrādes procesam un ir orientēti uz dažādām lietotāju kategorijām. Sistēmām tomēr ir viena un tā pati misija – palīdzēt lietotājiem izveidot tīmekļa vietnes, kurām būs jauks sniegums un pievilcīgs dizains. Ir diezgan grūti salīdzināt šīs divas platformas, jo tām nav daudz kopīga.

Runājot par labākās platformas izvēli, lai apmierinātu dominējošo lietotāju vajadzību daudzumu, joprojām ir jēga pārskatīt abu pakalpojumu nepieciešamos aspektus. Kura no tām darbojas labāk visās lietotāju kategorijās? Vai ir kāds atšķirīgs līderis, kas dominē pār konkurentu? Vai arī abi pakalpojumi labi darbojas vairāku Web dizaina uzdevumu izpildē?

Lai identificētu visuzticamāko un pilnvērtīgāko tīmekļa veidošanas rīku, tagad jāsalīdzina katrs no tiem detaļās no vienkāršības, ērtības, funkcionalitātes un elastības, dizaina pieejas, cenu politikas un klientu atbalsta iespējām..

Ātrs momentuzņēmums:

Google vietnesGoogle vietnes – ir vietņu veidotājs, kuru ir diezgan vienkārši apgūt visām lietotāju kategorijām. Sistēma nodrošina arī uzticamu mitināšanas platformu un rada intuitīvu tīmekļa veidošanas vidi. Piedāvātais funkciju komplekts ir diezgan vienkāršs un labi darbojas parastu vietņu izstrādē ikdienas lietošanai. Google vietnes

WordPressWordPress – ir pasaulē zināma jaudīga satura pārvaldības sistēma, kas vienlīdz labi darbojas gan pieredzējušiem web dizaineriem, gan iesācējiem. Ikviens šeit var atrast nepieciešamo funkciju kopu, lai turpinātu to izmantot, lai izstrādātu augstākās klases projektu. Miljoniem vietņu visā pasaulē nodrošina WordPress, un daudzas citas pašlaik tiek veidotas. Tomēr jums jāzina, ka WordPress nav visiem piemērots. Sistēma joprojām ietver vismaz pamata programmēšanas zināšanas, kas vajadzīgas vēlamā rezultāta sasniegšanai. Tas nodrošina uzlabotas integrācijas iespējas un bagātīgu funkciju kopu, kas nepieciešama, lai izstrādātu vietnes, kas meklētājprogrammās patiešām ir augstas. WordPress

Tādējādi Google vietnes un WordPress patiešām ļoti atšķiras, un tieši tas labākās platformas izvēli padara par īstu izaicinājumu lielākajai daļai lietotāju. Kurai sistēmai ir vairāk ko piedāvāt? Kurā no tām ietilpst ērtības, vienkāršība un jauks izpildījums? Kurus no tiem ilgtermiņā ir vieglāk apgūt? Lai atbildētu uz šiem un citiem jautājumiem, ir jēga sīkāk pārskatīt šos tīmekļa veidošanas rīkus. Darīsim to tūlīt, lai noskaidrotu salīdzināšanas uzvarētāju.

1. Lietošanas ērtums

 • Google vietnes. Darbs ar Google vietnēm ir tik vienkāršs un ātrs, ka pat vidusmēra lietotājs ar mazām kodēšanas prasmēm vai bez tām šeit aptuveni pusstundas laikā var izveidot standarta projektu. Sistēma nāk ar WYSIWYG redaktoru, kas ir ļoti intuitīvs, saprotams un viegls. Lai to viegli izpētītu un apgūtu, jums nav jābūt tīmekļa dizaina profi. Ja jums ir paveicies ar vismaz pamata programmēšanas zināšanām, jūs varēsit manuāli rediģēt vietnes kodu, lai projektam būtu unikāls dizains un augstākās klases funkcionalitāte..

  Google vietnes vs WordPress

  Google vietnes ir visaptveroša platforma, kas nozīmē, ka jūs saņemat visu nepieciešamo, lai vietni izstrādātu, publicētu un administrētu zem viena jumta – nav ko augšupielādēt un instalēt. Lai sāktu, ir nepieciešams standarta bezmaksas Google konts. Liela nozīme ir arī tam, ka Google vietnēs ir iekļauta integrēta mitināšana, kas novērš nepieciešamību meklēt uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju citur. Tas ir vēl viens bonuss, kas vietņu veidotāju padara ērti lietojamu un ērtu ikvienam.

 • WordPress. WordPress, salīdzinot ar Google vietnēm, ir nedaudz sarežģītāks. Sākumā vietņu veidotājam ir nepieciešama sākotnēja lejupielāde un instalēšana. Tas prasa vairāk laika un pūļu, kaut arī process nemaz nav tik sarežģīts. Otrkārt, šī ir tikai CMS; tajā nav gatavu motīvu un tīmekļa mitināšanas. Šie aspekti ir jāpārvalda pašiem.

  WordPress Post New Code Editor

  Ja nevēlaties uztraukties par ārēju spraudņu vai veidņu mitināšanu un integrāciju, ir jēga izmantot vienkāršāku alternatīvu, piemēram, Wix, piemēram. Tas ir viss vienā profesionālais vietņu veidotājs, kas nāk ar integrētu mitināšanu, simtiem mobilajām ierīcēm gatavu motīvu un bagātīgu funkciju kopu, kas nepieciešama, lai pabeigtu dažādas sarežģītības pakāpes projektus. Ja jūs joprojām dodat priekšroku CMS izmantošanai, WordPress vislabāk darbojas tieši šim mērķim.

Google vietnes vs WordPress. Google vietnes nav tik intuitīvas kā Wix vai uKit, taču to neapšaubāmi ir vieglāk izmantot nekā WordPress. WordPress ir augstāka mācīšanās līkne pirmajiem lietotājiem, tomēr galu galā tā piedāvā lielāku brīvību.

WordPress nepiedāvā iekļautu mitināšanu un motīvus, kas ir gan priekšrocības, gan trūkumi. No vienas puses, jums pats ir jāvada sava mitināšana, bet, no otras puses, jūs jebkurā laikā varat pārsūtīt savu vietni uz jebkuru citu tīmekļa mitinātāju, savukārt tas nav iespējams, ja izmantojat vietnes veidotāju ar iekļautu mitināšanu (viņi var darboties tikai viņu pašu serveri).

2. Funkciju kopa un elastība

 • Google vietnes. Vietnes veidotāju ir diezgan viegli izmantot, taču tas piedāvā jauku funkciju kopumu, lai sāktu un pārvaldītu kvalitatīvu vietni. Ciktāl sistēma ir Google produkts, tā ir cieši integrēta ar citām Google lietojumprogrammām un pakalpojumiem. Vienkārši pārlūkojiet sarakstu, lai uzzinātu pieejamās iespējas un izlemtu, kuras lietotnes varētu būt labs papildinājums jūsu projektam. Tādējādi vietnes veidotājs ļauj izmantot Google Maps, YouTube, Kalendāru, Hangouts un citas lietotnes, kas vienmērīgi sinhronizēsies ar jūsu vietni.

  Google vietnes vs WordPress

  Vietnes izkārtojuma rediģēšana pakalpojumā Google vietnes ir ļoti vienkārša, pateicoties intuitīvam un vienkāršam vadības panelim, kuram ir trīs cilnes, kas nodrošina nepieciešamo funkciju kopu. Tās ir cilnes Ievietot, Lapas un Motīvi. Šeit atrodas arī sadaļa Izkārtojums, kurā varat izvēlēties vēlamo projekta izkārtojumu. Kopumā jūs varat izvēlēties no 6 izkārtojuma opcijām, kas satur 1, 2, 3 un 4 kolonnas. Pēc izvēles jums tiks piedāvāts sakārtot un aizpildīt satura blokus, augšupielādēt attēlus un ievietot tekstus vai citu vēlamo saturu.

  Google vietnes ļauj pievienot neierobežotu skaitu vietņu lapu, kuras varat vēl vairāk pielāgot un personalizēt. To var izdarīt attiecīgajā cilnē Lapas, ņemot tikai dažas minūtes. Parasti jūs varat izveidot dažāda veida lapas, pamatojoties uz jūsu tīmekļa dizaina vajadzībām, piemēram, paziņojumus, saraksta lapas, sākuma lapas, failu skapjus un citu.

  Runājot par satura augšupielādi, cilnē “Ievietot” varat izvēlēties vēlamos elementus. Šeit varat izvēlēties un tālāk integrēt attēlus, tekstlodziņus, failus, kas saglabāti jūsu diskā, vai tos, kurus vēlaties iegult manuālajā režīmā. Runājot par satura piedāvātajiem veidiem, jūs varat izvēlēties šādus elementus: slaidi, lapas, satura rādītājs, attēlu karuselis, YouTube, karte, kalendārs, dokumenti, poga, dalītājs, veidlapas un diagrammas. Neatkarīgi no tā, kādu elementu jūs nolemjat izvēlēties, jums būs iespēja to turpmāk pielāgot, ņemot vērā jūsu projekta fokusu.

  Turklāt vietnes veidotājs ļauj integrēt standarta elementus, kas veicina jūsu vietnes darbību. Tajos ietilpst ziņu plūsmas, kalkulatori, Google Webmaster Tools vai citi paplašinājumi, kas iekļauti G Suite.

  Google vietnes vs WordPress

  Google vietņu sirds ir sadarbība. Lietotāji vietnē var strādāt kopā, tāpat kā rediģēt Google dokumentu, un jūs vienmēr kontrolējat, kam ir piekļuve. Vietņu piekļuves tiesību koplietošana jums ir atkarīga no lietotājiem, kurus jūs uzskatāt par nepieciešamiem. Jūs varat arī saglabāt projektu melnraksta režīmā vai padarīt to absolūti privātu. Ir arī opcija, kas ļauj jums atlasīt noteiktas personas, kurām būs tiesības rediģēt vietni.

  Visbeidzot, jūs varat iespējot funkciju, kas neļauj citiem redaktoriem publicēt projektu bez jūsu atļaujas. Tas ir arī ļoti ērti. Ja vēlaties izsekot savas vietnes statistiku un kontrolēt trafika svārstības, Google vietnes ļauj savienot Google Analytics ar projektu. Informēšana par galvenajiem jūsu vietnes parametriem palīdzēs veikt īpašus pasākumus noteiktu problēmu gadījumā.

 • WordPress. WordPress ir atvērtais avots CMS, kas nozīmē, ka tai ir potenciāli milzīgs funkciju kopums. WordPress ir ļoti paplašināms – jūs varat pievienot dažādus spraudņus, lai iegūtu vēlamo funkcionalitāti. CMS sākotnēji tika izstrādāta kā emuāru veidošanas platforma, un tāpēc cita veida vietņu izveidošanai ir nepieciešama dziļa kodēšana. Neskatoties uz to, sistēma pašlaik tiek izmantota jebkura veida vietņu palaišanai, sākot no emuāriem un portfeļiem līdz sarežģītiem interneta veikaliem un kopienu vietnēm – viss, kas jums nepieciešams, ir izmantot pareizo spraudņu kombināciju..

  WordPress spraudņu iestatīšana

  Par laimi, sistēma nodrošina pārsteidzošu bezmaksas un maksas spraudņu daudzumu, ko var atrast tīmeklī. Ņemiet vērā, ka jo vairāk spraudņu izvēlēsities un integrēsit savā projektā – jo vairāk atjauninājumu jums būs jāveic vēlāk. Tas var negatīvi ietekmēt jūsu vietnes drošību un veiktspēju.

  Pēc nesenās sistēmas atjaunināšanas tā ir ieviesusi uzlaboto Gūtenberga redaktoru, kas ir aizstājis klasisko teksta / HTML redaktoru. Jaunais redaktors ir balstīts uz blokiem, ļaujot lietotājiem aizstāt un sakārtot satura blokus lapā jebkurā vēlamajā secībā. Šī pieeja tīmekļa dizaina procesam ir padarījusi to līdzīgu tai, ko piedāvā tradicionālie vietņu veidotāji.

  Vietnes redaktors WordPress

  Līdz ar to jaunievedumi ir vienkāršojuši vietņu izveidošana ar WordPress. Tiem lietotājiem, kuri kādu iemeslu dēļ nav apmierināti ar Gutenberg redaktoru un vēlas pāriet uz veco, jāizvēlas un jāintegrē atbilstošais spraudnis, kas nav tik ērti un ir pilnīgi drošs.

  Ja runājat par WordPress izmantošanu, jūs bez tā neiztiksit hostinga izvēle. Kā minēts iepriekš, CMS pēc noklusējuma nenodrošina integrētu mitināšanu, tāpēc jums būs jāmeklē uzticamais pakalpojumu sniedzējs pats. No tā izvairīties nav iespējams, ja vien jūs nenolemjat pāriet pie vietnes veidotāja uKit, piemēram.

  Sistēma apvieno plašo funkciju komplektu ar integrētu mitināšanu, kas samazina Web izstrādes laiku, neietekmējot rezultātu. Ja jūs joprojām nolemjat turpināt strādāt ar WordPress, tad to patiešām ir jēga izmantot Bluehost. Uzņēmēju WordPress oficiāli iesaka resursdatora pieejamības, funkcionalitātes, bagātīgo funkciju komplekta un daudzu nenoliedzamu priekšrocību dēļ.

WordPress vs Google vietnes. Lai gan Google vietnes galvenokārt tiek izmantotas, lai izveidotu iekštīklus un apmainītos ar informāciju tiešsaistē ar lietotāju komandu, WordPress tehniskais raksturs padara to par lielisku izvēli jebkurai iedomātā vietnei. CMS ir daudz uzlaboto funkciju, un tā piedāvā arī spēcīgu integrāciju, kas var jūsu projektu sasniegt pavisam jaunā līmenī.

3. Dizaini

 • Google vietnes. Google vietnēm ir ierobežots tēmu kopums, no kurām lielākā daļa, viduvēji, ir viduvēji. Turklāt vietņu veidotājs atšķir jēdzienus veidnes un motīvi, kas ir viena no sistēmas atšķirīgajām iezīmēm. “Veidnes” nodrošina lappušu veidu un izkārtojumu izvēli, savukārt “Motīvi” vairāk attiecas uz mājas lapas dizainu (tas ir, krāsu shēmu, attēlu un citu saistītu elementu izvēli).

  Google vietņu motīvi

  Lietotājam nav bagātīgu dizaina pielāgošanas iespēju. Šeit varat mainīt galvenes attēlu un stilu, izvēloties krājuma Google vietņu attēlu vai augšupielādējot savu. Tas pats attiecas uz krāsu paletes un fontu stilu izvēli.

 • WordPress. Satura pārvaldības sistēmā ir integrētu veidņu kolekcija, kas ir pieejama tā informācijas panelī (īpaši kategorijā Dizains). Tomēr tēmu skaits un to sortiments nav pietiekams, lai segtu visas lietotāju vajadzības. Šajā vietā ļoti palīdzēs tēmas, kuras izstrādājuši tīmekļa dizaineri no visas pasaules.

  WordPress motīvi

  Ņemot vērā atvērtā koda raksturu, jaunās WordPress tēmas ir izstrādātas un ikdienā pievienotas oficiālajām un trešo pušu bibliotēkām, tāpēc jūs varat izvēlēties plašu klāstu. Varat arī nolīgt dizaineri, lai uzzīmētu pielāgotu motīvu. Kas jums būtu jāzina par šīm veidnēm, ir tas, ka dažreiz tās nav pilnīgi drošas. Lieta ir tāda, ka jūs varat izvēlēties no maksas un bezmaksas dizainparaugiem – tur ir daudz to. Tomēr bezmaksas motīvos dažreiz ir iekļauti ļaunprātīgi kodi, kas potenciāli var radīt draudus jūsu vietnei. Paturiet to prātā, veicot izvēli.

  Kā minēts iepriekš, WordPress nesen prezentēja Gūtenberga redaktoru, kas, savukārt, izraisīja versiju un motīvu nesaderību. Tas nozīmē, ka ne visi dizainparaugi labi darbojas ar jauno redaktoru, kas arī var negatīvi ietekmēt jūsu vietnes veiktspēju. Tieši šī iemesla dēļ atjauninātajā WordPress versijā papildus ir iekļauta standarta Divdesmit deviņpadsmit tēma, kuru varat izvēlēties, lai izstrādātu cienīgu projektu.

  WordPress veidņu pielāgošana ir sarežģītāka salīdzinājumā ar Google vietnēm, taču rezultāts ilgtermiņā būs tā vērts. Lai projektam piešķirtu vēlamo izskatu, varat pievienot parallaksa efektus, animācijas, mainīt vietnes fonu, izkārtojumu, fontu stilus un izmērus, pielāgot tipogrāfijas iestatījumus, nosaukuma noformējumu utt. Ir arī iespējams pielāgot galvenes, kājenes, sānjoslas un citas Tava mājaslapa.

  Turklāt katrai WordPress veidnei ir atsevišķi iestatījumi, kas ļauj maksimāli izmantot projekta dizainu. Tādējādi jūs varat izvēlēties un augšupielādēt logotipu, izveidot galveno izvēlni, aktivizēt / deaktivizēt logrīku displeja opcijas, pielāgot krāsu paleti utt. Ja jums ir CSS / PHP prasmes vai tīmekļa dizaina fons, tad jūsu iespējas izveidot vienreizēju vietni dizains kļūst daudz augstāks. Tā ir vēl viena WordPress priekšrocība, kas liek tai gūt virsroku pār konkurentu.

Google vietnes vs WordPress. Šeit viennozīmīgs ieguvējs ir WordPress. Ir tūkstošiem tēmu, no kurām izvēlēties.

4. Klientu atbalsts

 • Google vietnes. Ir palīdzības centrs, kurā ir daudz padomu par rakstiem. Varat arī sazināties ar kādu no ekspertiem, nosūtot atsauksmes tieši no vadības paneļa. Ir pieejams arī bezmaksas atbalsts pa tālruni 13 valodās.

 • WordPress. WordPress vispār nav klientu atbalsta dienesta. Tomēr kā populāra CMS tā var lepoties ar plašu pasaules lietotāju kopienu, kuras pārstāvji vienmēr ir gatavi palīdzēt iesācējiem atrisināt ar sistēmu saistītas problēmas. Ir arī vairākas WordPress video un teksta rokasgrāmatas, konsultācijas un vadlīnijas, kuras raksta pieredzējuši sistēmas lietotāji.

  Pārlūkojot tīmekli, jūs saskaraties arī ar simtiem emuāru, YouTube kanālu un forumu, kas atspoguļo visas nianses darbā ar sistēmu. Tajā pašā laikā šeit nav tālruņa numura vai e-pasta, lai izsauktu palīdzību, un, ja jūs nekad iepriekš neesat strādājis ar platformu, jums pašam būs jāizpēta un jāapgūst visas tās nianses. Tas noteikti prasīs daudz laika un pūļu, it īpaši, ja runa ir par integrācijas iespējām.

WordPress vs Google vietnes. Abās tīmeklī ir pietiekami daudz informācijas. Kamēr Google vietnēm ir oficiāla zināšanu bāze un bezmaksas atbalsts pa tālruni, kas pieejams 13 valodās, WordPress lietotāji paļaujas uz neatkarīgiem ekspertiem. CMS ir pārsteidzoša pasaules lietotāju kopiena, kuras pārstāvji labprāt dalās ar zināšanām un pieredzi ar iesācējiem īpašos forumos, emuāros, video, rokasgrāmatās un citos informācijas avotos..

5. Cenu politika

 • Google vietnes. Google vietnes ir bezmaksas lietotne, kas tiek piegādāta kopā ar Google ražošanas komplektu. Ja jums ir Google e-pasts, varat sākt veidot vietni, izmantojot šo kontu. Kā bezmaksas lietotājs iegūstat 100 MB vietnes krātuves. Maksas Google Apps lietotāji saņem 10–100 GB atkarībā no plāna. Lai iegūtu vairāk funkcionalitātes, jums, iespējams, būs jājaunina uz vienu no G Suite plāniem, proti, Basic, Business vai Enterprise. Viņu izmaksas ir attiecīgi USD 5 mēnesī vai 50 USD gadā, 10 USD mēnesī vai 120 USD gadā un USD 25 mēnesī vai 300 USD gadā.

 • WordPress. WordPress ir tehniski bezmaksas. Tomēr, ja jums ir ilglaicīgas vēlmes un jūs plānojat izveidot pilnvērtīgu vietni (vai pat vairākas no tām), jūs neiztiksit bez spraudņa / veidnes integrācijas. Hostings un domēna vārda izvēle arī ir obligāta prasība, taču tas joprojām ir atkarīgs no tā, vai izvēlēties uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un domēnu, kas atbildīs jūsu nišas specializācijai..

  WordPress tomēr oficiāli iesaka lietot Bluehost kā uzticams, pilnvērtīgs un pieejamu hostinga pakalpojumu sniedzējs. Jūsu vietnes uzturēšanas izmaksas, izmantojot pakalpojumu, sākas tikai ar 2,95 USD / mēnesī, savukārt jūsu izmantoto funkciju komplekts noteikti pārsniegs jūsu cerības. Bluehost piedāvā prēmiju domēna vārdu un nodrošina ātru lapu ielādēšanas ātrumu, spēcīgu uptime likmes, e-komercijas funkcijas, cienīgu tirgu, kā arī plašas SEO un satura mārketinga iespējas.

Google vietnes vs WordPress. Mūsuprāt, abām platformām ir pieņemama cena. Turklāt nevienā no tām nav fiksētu vietņu izstrādes izmaksu, jo galīgais budžets būs atkarīgs no funkciju kopas un funkcionalitātes, kuru lietotājs izvēlas, pamatojoties uz pašreizējām tīmekļa dizaina vajadzībām un mērķiem. Google vietnes piedāvā G Suite plānus paplašināt jūsu projekta funkcionalitāti, savukārt WordPress piedāvā pārsteidzošas integrācijas iespējas, un tas nozīmē hostinga un domēna nosaukuma izvēli, lai publicētu gatavu projektu.

Grunts līnija

Google vietnes un WordPress ir ļoti atšķirīgas. Katram pakalpojumam ir daudz ko piedāvāt mērķauditorijai, un katram no viņiem ir individuāla pieeja mājas lapas izstrādes procesam. Kurš no tiem tomēr nodrošina plašāku funkciju komplektu apvienojumā ar modernām dizaina pielāgošanas iespējām? Kurš no tiem ir saprātīgāks un uzticamāks risinājums? Kurš pakalpojums ilgtermiņā dominē pār konkurentu?

Google vietnesGoogle vietnes ir vienkārša all-in-one platforma iekštīklu, mikro vietņu, personisko lapu un galveno lapu izveidošanai. To nevar izmantot e-komercijai, lielām vietnēm un vietnēm ar individuāli izstrādātām tēmām. Google vietnes

WordPressWordPress ir profesionāla CMS, ko izmanto, lai izveidotu jebkura veida vietnes, pateicoties tās elastīgumam. Bet tāpat kā jebkurai funkcijām bagātai programmatūrai, tai ir mazāk lietotājam draudzīgs interfeiss, un tas prasa laiku, lai uzzinātu, kā tā darbojas. Kaut arī SaaS pakalpojumi, piemēram, Google vietnes, Wix vai uKit tiek automātiski atjaunināti un iekļauj mitināšanu, WordPress lietotājiem ir manuāli jāatjaunina programmatūra un pašiem jārisina tīmekļa mitināšanas problēmas. WordPress

Galīgā pakalpojuma izvēle galvenokārt saistīta ar vairākiem faktoriem. Tie ietver projekta veidu un lielumu, kuru plānojat sākt, jūsu tīmekļa dizaina prasmes, laiku un vēlmi mācīties, budžetu, kuru esat gatavs ieguldīt vietnes izveidē, un rezultātu, kuru jūs plānojat izmantot ilgtermiņā. Ja jums tiek prasīts laiks un jums ir nepieciešams ātrs, bet vienkāršs rezultāts, tad Google vietnes varētu jums būt laba alternatīva. Tomēr, ja jūs cerat sākt pilnvērtīgu projektu ar visaugstāko veiktspēju un satriecošu dizainu, tad WordPress noteikti ir tā sistēma, kur meklēt.

Pārskata salīdzināšanas diagramma

Google vietnesWordPress
Lietošanas ērtums:Google vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPress
Iespējas:Google vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPress
Modeļi:Google vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPress
Klientu atbalsts:Google vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPress
Cenas:Google vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPress
Kopējais punktu skaits:Google vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPressGoogle vietnes vs WordPress

Izmēģiniet WordPress tūlīt

 Tas ir par brīvu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map