GoDaddy vietņu veidotājs vs WordPress

GoDaddy vietņu veidotājs vs WordPressEj tētiBluehost
Satura rādītājsSecinājums

GoDaddy vietņu veidotājs un WordPress ir divas platformas, kas uzsāktas ar mērķi no jauna radīt jaunas vietnes. Lai arī abi rīki kalpo vieniem un tiem pašiem mērķiem, GoDaddy sākotnēji ir mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tomēr tās vietņu veidotājs ir diezgan populārs starp lietotājiem, savukārt WordPress ir viens no nozares lielākajiem nosaukumiem ar ļoti daudzām lieliskām iespējām.


GoDaddy vs WordPress: salīdzināšanas tabula

Mēs salīdzinājām un pārbaudījām šos divus vietņu veidotājus. Tabulā ir apkopota informācija. Izvēlieties salīdzināšanas sadaļu, kas jūs visvairāk interesē, un izlasiet to sīkāk.

Ej tētiBluehost
1. Vieglums8 no 108 no 10
2. Īpašības6 no 1010 no 10
3. Dizains7 no 1010 no 10
4. Atbalsts9 no 109 no 10
5. Cenu noteikšana8 no 1010 no 10
Kopumā:7,6 no 109.4 no 10
Pamēģini to tagad Pamēģini to tagad

Diez vai iebildīs, ka WordPress ir labāka izvēle, salīdzinot ar GoDaddy vietņu veidotāju, ņemot vērā atvērtā koda elastīgumu un brīvību, ko tā sniedz vietņu īpašniekiem. Tomēr pārskatā ir jāizceļ galvenās atšķirības un ieguvumi, kas nāk ar WordPress.

1. Vienkārša lietošana

Pirms mēs dziļi iedziļināmies lietošanas vienkāršības sadaļā, mums jāsaka, ka gan GoDaddy, gan WordPress sākumā var būt diezgan sarežģīti. Viņiem nav rediģēšanas funkcijas vilkšanas un nomešanas, kas rediģēšanas procesā var radīt dažas problēmas. No otras puses, GoDaddy apgalvo, ka palīdz lietotājiem dažu minūšu laikā izveidot vietnes. Apskatīsim, vai tā ir taisnība.

Darba sākšana

Pirmo soļu veikšana ar GoDaddy patiešām ir ļoti vienkārša. Lai reģistrētos kā jauns dalībnieks, jums jāpierakstās tikai, izmantojot savu Facebook kontu vai ierakstiet paroli un e-pastu. Tad jūs redzēsit vairākas automatizētas uzvednes, kas palīdzēs jums veikt visus būvniecības posmus, kas izskatās kā izstrādāti pilnīgi manekeniem. Tas ir ļoti vienkārši, ja nav vietas web izstrādei vai pielāgošanas brīvībai. Jūs faktiski saņemat gatavu veidni ar iespēju veikt nelielas izmaiņas un sākt darbību.

WordPress sākšanai nepieciešams vairāk laika. Lietotājiem būs jāveic vairākas obligātas darbības, kas ietver:

 1. Domēna vārda reģistrēšana – izlasiet rokasgrāmatu, kā izvēlēties vislabāko savas vietnes vārdu.
 2. Izvēlēties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju – skatiet manu labāko saimnieku vērtējumu.
 3. Veidnes atlase.
 4. WordPress instalēšana.

Pēc visu posmu pabeigšanas jūs varat sākt rediģēt savu vietni. Laba lieta par WP ir tā, ka jūs esat atbildīgs par savas vietnes pārvaldību, kā arī iespēju ietaupīt pāris dolārus. Turklāt lietotāji maksimāli izmantos savus projektus, ja izvēlēsies optimizēt WordPress Bluehost servera risinājums kas nodrošina netraucētu integrāciju un daudzas citas lieliskas iespējas.

Vietnes redaktors

Programmatūru, kas tiek piegādāta kopā ar GoDaddy vietņu veidotāju, diez vai var saukt par redaktoru. Vienīgais, kas jums var būt, ir pievienot atbilstošu saturu, augšupielādēt attēlus, izvēlēties fotoattēlus no krājuma kolekcijām vai pārkārtot dažus lappuses blokus. Tieši tā! Jūs nevarēsit ieviest nepieciešamo struktūru, kas rediģēšanas procesu padara ārkārtīgi vienkāršu. Tas ir nopietns mīnuss. Labi ir tas, ka GoDaddy nodrošina galddatoriem un mobilajām ierīcēm piekļuvi savam vietņu veidotājam, lai veiktu dažas izmaiņas, atrodoties ceļā.

GoDaddy Visual Editor GoDaddy Visual Editor

Lasīt arī: Vietnes GoDaddy veidotāju pārskats.

WordPress ir daudz elastīgāka satura rediģēšanas ziņā. Jūs varat izveidot tik daudz jaunu lapu, cik jums nepieciešams, pārvaldīt savu saturu, pievienot nepieciešamos elementus, izveidot jaunas kategorijas un izvēlņu sadaļas, pievienot tagus, augšupielādēt multivides failus, ieviest dažādus blokus un formas utt. WP ir jaudīga satura pārvaldības sistēma, kas ir nav tik sarežģīti, kā var šķist no paša sākuma. Vismaz jums ir pietiekami daudz rediģēšanas brīvības, lai izveidotu nepieciešamo vietni.

WordPress redaktors WordPress ziņu redaktors

Lasīt arī: WordPress pārskats.

Kodu rediģēšana

Abas platformas ir atvērtas kodēšanai, kas ir labas ziņas pieredzējušiem tīmekļa izstrādātājiem un programmētājiem. GoDaddy lietotājiem tā faktiski ir vienīgā iespēja modificēt gatavas veidnes. Lai ieviestu dažas funkcijas, lietotājam ir jābūt labām zināšanām par HTML un JavaScript. Šī opcija ir pieejama informācijas panelī. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Rediģēt vietni”, atlasiet modificējamo lapu un paredzētajā vietā ievietojiet HTML kodu. Protams, jums nevajadzētu gaidīt pilnīgu kodēšanas brīvību. Ir iespējamas tikai nelielas izmaiņas.

WordPress ir atvērtā koda platforma. Tas nozīmē pilnīgu tīmekļa dizaina brīvību, izmantojot HTML / CSS zināšanas. Galvenā priekšrocība ir tā, ka visas WordPress veidnes tiek izstrādātas, izmantojot PHP un HTML. Citiem vārdiem sakot, jūs varat brīvi mainīt to struktūru, pievienot jaunus elementus, funkcijas un bez ierobežojumiem izveidot jaunus blokus vai funkcijas. Noteikti ir nepieciešama mācīšanās līkne.

WordPress avota koda redaktors WordPress avota koda redaktors

Domēna savienojums

Kad esat reģistrējis domēnu un ieguvis to Bluehost vai citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, jūsu WordPress vietne ir pieejama tiešsaistē. Turklāt katram WP Bluehost plānam ir automātiska WordPress instalēšana un atjauninājumi. Izvietošanas process ir ļoti ātrs. Kaut arī GoDaddy sākotnēji ir mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, daudzi lietotāji saka, ka domēna savienošana ar tā vietņu veidotāju var kļūt par murgu.

Pat ja jūsu domēns ir reģistrēts GoDaddy, jūs, iespējams, to neredzat domēna iestatījumos. Citiem vārdiem sakot, jūsu vietne sākotnēji darbosies kā myname.godaddysites.com. Liekas, ka platformai nav vienmērīga domēna integrācijas algoritma, kas varētu radīt dažas problēmas saistībā ar domēna pārvaldību, neminot trešo personu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus.

Lasīt arī: Bezmaksas domēna vārda iegūšana – unikāla padomu un triku kolekcija.

GoDaddy vietņu veidotājs vs WordPress: Kaut arī GoDaddy apgalvo, ka viņam ir ļoti vienkāršs vietņu veidotājs, lietotāji var mainīt gandrīz neko. Jums ir pienākums veikt primitīvas darbības vai izvēlēties atvērtu kodēšanu, kas prasa tehniskas prasmes. WordPress ir elastīgāks lietošanas un rediģēšanas ziņā, lai gan sākotnēji tam varētu būt nepieciešama arī zināma mācīšanās līkne.

2. Īpašības un elastība

Kā mēs jau minēts iepriekš, GoDaddy nāk ar diezgan pamata funkciju komplektu. Tas noderēs nelielām vietnēm, kurām nav nepieciešama uzlabota funkcionalitāte. No otras puses, WordPress ir viena no visspēcīgākajām CMS platformām kas satur tūkstošiem spraudņu un integrācijai pieejamo pakalpojumu.

Spraudņi un logrīki

GoDaddy lietotāji var izvēlēties izveidot plašu spraudņu izvēli. Tie visi ir sadalīti vairākās kategorijās, kas ietver sociālo, e-komerciju, veidlapas, tērzēšanu un dažas citas. Šeit jūs varat atlasīt cenu tabulas savam mazajam digitālajam veikalam, atsauksmes slīdņus maza biznesa vietnei, Amazon pārskata sadaļu iepirkšanās ceļvežiem utt. Logrīku izvēle ir diezgan plaša.

GoDaddy logrīki GoDaddy logrīki

No otras puses, neviena no platformām nevar konkurēt ar WordPress spraudņu izvēles ziņā. Lietotāji jebkuram mērķim var izvēlēties no burtiski tūkstošiem pakalpojumu, trešo pušu risinājumu un instrumentu. Šeit mums ir bezmaksas e-komercijas spraudņi, premium SEO optimizācijas komplekti, anti-spam un drošības rīki, galerijas, veidlapas, analītiskie pakalpojumi utt. Viss, kas jums nepieciešams, ir jāizvēlas viens, jāinstalē un jāaktivizē, lai tas būtu jūsu vietnē.

WordPress spraudņi WordPress spraudņi

Daži spraudņi ir bez maksas, bet citi tiek apmaksāti. Turklāt jums viņu iestatījumi būs jāapstrādā manuāli. Bet mēs ceram, ka process diez vai būs izaicinājums. Ja izvēlēsities WP ieteikto Bluehost risinājumu, visi spraudņi tiks automātiski atjaunināti. Sistēma rūpēsies par to vienmērīgu, drošu un stabilu darbību.

Lasīt arī: Kā izveidot vietni ar WordPress.

SEO optimizācija

GoDaddy vietnes nebūt nav SEO draudzīgas. Tas galvenokārt ir saistīts ar ļoti dīvainu sadaļu izvietojumu, ieskaitot galvenes un teksta blokus. Šādas lapas nav tik pievilcīgas meklētājprogrammu robotprogrammatūrām, kā rezultātā tiek ilgāka lapu indeksācija un zemāks rangs. No otras puses, platformai ir pielāgots SEO vednis ar piekļuvi meta virsrakstu un aprakstu rediģēšanai, kas ir nekas cits kā piliens okeānā.

WordPress nodrošina maksimālu jaudu, lai izveidotu SEO draudzīgas vietnes, kas parasti iegūst augstu meklētājprogrammu rangu. Pirmkārt, lietotāji var izvēlēties tonnu spraudņu, kas palīdz radīt SEO optimizētu saturu, kas ir labs ne tikai meklētājprogrammām, bet arī lasītājiem, un tas ir vēl svarīgāk. Otrkārt, lietotāji iegūst pietiekami daudz rīku sava satura reklamēšanai, kopīgojot to sociālajos medijos, strādā ar uzlabotajiem SEO iestatījumiem, rediģē pielāgotos URL, norāda fokusa atslēgvārdus, maina vietnes aprakstu, augšupielādē favicon un daudz ko citu.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais, WordPress nodrošina piekļuvi vietnes koda modifikācijai. Tā ir arī laba iespēja uzlabot vietnes SEO, padarot veidni vieglāku un ātrāku, kā arī ieviešot funkcijas, lai palielinātu lietotāju iesaisti.

e-komercija

GoDaddy ir e-komercijas funkcija. Tas ir pieejams tikai ar tiešsaistes veikala plānu un nodrošina pamatfunkciju kopumu, lai izveidotu nelielu digitālo veikalu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vietnes veidotājs ir piemērots maziem projektiem tikai ar ierobežotu produktu skaitu, ko pārdot tiešsaistē. Nav labi audzēt un reklamēt savu tiešsaistes veikalu.

GoDaddy e-komercija GoDaddy e-komercija

Runājot par e-komercijas funkcijām, jūs iegūstat gatavu produktu lapu ar iespēju modificēt dažus tās elementus, piemēram, fontus. Lietotāji var integrēt piegādes krājumus, kā arī noteikt nosūtīšanas un nodokļu likmes. Vietnes veidotājs piedāvā dažus vienkāršus reklāmas rīkus, ļaujot jums sūtīt personalizētus piedāvājumus potenciālajiem klientiem.

Pati WordPress nav e-komercijas funkciju. Tomēr WooCommerce spraudnis ir labs risinājums. Tas ļauj jums izveidot mazus, vidējus un lielus veikalus, lai tiešsaistē pārdotu neierobežotus produktus. Spraudnim ir bezmaksas versija, kas funkcionāli nodrošina bāzes līniju, kas joprojām ir pietiekama, lai izveidotu, pārvaldītu un reklamētu jūsu tiešsaistes veikalu. Projektu izaugsmei WooCommerce piedāvā visus nepieciešamos paplašinājumus, lai pārvaldītu cenas, nodokļu un piegādes likmes, iegūtu vairāk lietotāju vai virzītu trafiku uz jūsu digitālo veikalu.

WooCommerce tiešsaistes veikals WooCommerce tiešsaistes veikala redaktors

Lasīt arī: Kā no jauna izveidot e-komercijas vietni.

Emuāru veidošanas funkcija

Šīs īpašās iezīmes pieminēšanas iemesls ir tas, ka GoDaddy tā ir. Tomēr tam nav nekā kopīga ar WordPress blogošanas funkcionalitāti. Izmantojot GoDaddy, jūs varat izveidot primitīvus emuārus, publicēt jaunus rakstus un pievienot attēlus. Lietotājiem pat nebūs iespējas pievienot tagus vai optimizēt to saturu.

GoDaddy emuāra ziņa GoDaddy emuāra ziņas redaktors

Situācija ar WP blogošanu ir pilnīgi pretēja. Jūs saņemat visu laiku jaudīgāko platformu satura vietņu veidošanai. Sistēma ļauj jums ne tikai izveidot stilīgas un izskatīgas emuāru veidošanas vietnes, bet arī reklamēt savu saturu, palielināt datplūsmu vai pat gūt peļņu no vietnes.

WordPress ziņu redaktorsWordPress ziņu redaktors

GoDaddy vietņu veidotājs vs WordPress: WordPress uzvar visās sadaļās šeit. Tas ļauj lietotājiem izveidot vairāk SEO optimizētu vietņu, pateicoties WooCommerce, tai ir labāka e-komercijas funkcionalitāte. Tas nodrošina rūdas spraudņus, kamēr tā blogošanas funkcija ir tuvu idejai. GoDaddy nevar lepoties ar to.

3. Dizains

Veidņu salīdzināšanas tabula

Ej tētiWordPress
Tēmas izmaksas:BezmaksasBezmaksas / USD 25–299
Vizuālais redaktors:&# x2714; JĀ&# x2714; JĀ
Tēmas maiņa:✘ NĒ&# x2714; JĀ
Reaģējošas veidnes:&# x2714; JĀ&# x2714; JĀ
CSS koda rediģēšana:✘ NĒ&# x2714; JĀ

Dažreiz mēs varam evakuēt vietņu veidotāju vērtīgumu, izmantojot piedāvātās veidnes. Šajā vietā GoDaddy nebūt nav ideāls. Pašlaik platforma piedāvā apmēram 20 tēmas. Sliktākais ir tas, ka GoDaddy nenodrošina neko, lai modificētu savas veidnes. Citiem vārdiem sakot, jums būs jāstrādā ar to, ka saņemat neatkarīgi no tā, vai jums tas patīk vai nē.

Kopumā dizains nav slikts. Veidnes izskatās stilīgas un mūsdienīgas. Bet, lai gan atlase ir diezgan ierobežota, rediģēšanas un pielāgošanas rīku trūkums izskatās kā milzīgs negatīvs aspekts. Labā ziņa ir tā, ka visas tēmas ir draudzīgas mobilajām ierīcēm. Turklāt sistēma nodrošina piekļuvi informācijas panelim galddatoriem un mobilajām ierīcēm gadījumā, ja, izmantojot planšetdatoru vai viedtālruni, jums ir jāveic izmaiņas..

WordPress, iespējams, ir visbagātākā veidņu kolekcija. Lietotājiem ir pieejamas tūkstošiem mobilo reaģējošu motīvu. Tajos ietilpst emuāri mazo uzņēmumu vietnēm, daudzi digitālo veikalu izkārtojumi, portfeļi, tiešsaistes žurnāli, Amazon pirkšanas rokasgrāmatas un daudz kas cits. Dažas tēmas ir bezmaksas, bet dažas ir maksas. Ja vēlaties kaut ko atšķirīgu formu bezmaksas veidnes ar miljoniem lejupielāžu, jums būs jāmaksā kaut kur no USD 30 līdz USD 200 par ekskluzīvu izkārtojumu.

GoDaddy vietņu veidotājs vs WordPress: GoDaddy vietņu veidotājs atkal zaudē ar savām 20 veidnēm un gandrīz nulles pielāgošanas rīkiem. WordPress lietotājiem bez ierobežojumiem būs pieejama tūkstošiem bezmaksas un maksas tēmu, kas paredzētas jebkura veida tīmekļa vietnēm.

4. Klientu atbalsts

GoDaddy sākotnēji ir mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tas nozīmē, ka tai nav tiesību zaudēt klientu atbalsta ziņā. Platformai ir stabila atbalsta komanda. Tas piedāvā vairākus kanālus, lai uzturētu kontaktus:

 • GoDaddy forums – šeit jūs varat sarunāties ar pieredzējušākiem GoDaddy lietotājiem un lūgt padomu.
 • Atbalsts pa tālruni – labs veids, kā tieši sazināties ar atbalsta vadītājiem.
 • Palīdzības centrs – GoDaddy ir stabila zināšanu bāze ar daudziem rakstiem un ceļvežiem.

Galvenā problēma ir tā, ka dažreiz vadītāju reakcija prasa pārāk ilgu laiku. Tas varētu būt nedaudz nomākti.

WordPress nav parasta atbalsta komanda, kas būtu pieejama pa tālruni vai tiešsaistē. Ja rodas kādas problēmas, jums tas būs jāatrisina pats. Šeit var noderēt sērfošana tīklā. Neaizmirstiet, ka WordPress ir viena no visilgāk strādājošajām un populārākajām CMS pasaulē. Tas nozīmē, ka jūs varat:

 • Pārlūkojiet YouTube, meklējot simtiem video ceļvežu ar reālās dzīves piemēriem.
 • Apmeklējiet WordPress forumus ar profesionāļu un pieredzējušu lietotāju kopienu.
 • Atrodiet rakstus un ceļvežus tiešsaistē, izmantojot daudzus papildinājumus un rezolūcijas par jebkuru jautājumu.

GoDaddy vietņu veidotājs vs WordPress: ja atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt, jūs varat justies drošāk. No otras puses, WordPress lietotājiem ir bezgalīgas izpētes iespējas.

5. Cenu politika

Pat lētākais Godaddy plāns izskatās dārgāks, ja salīdzina ar WordPress vietni, kuru uztur Bluehost. Mēs esam izvēlējušies šo konkrēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jo tas ir labākais solis uz WP balstītām vietnēm, ņemot vērā nemanāmu integrācijas automātisko instalēšanu, spraudņu atjauninājumus utt. Tagad apskatīsim cenas tuvāk.

Godaddy šobrīd piedāvā 4 dažādus plānus. Tajos ietilpst:

 • Personīgais plāns bez funkcijām. Priekš 5,99 USD jūs saņemat tikai bezmaksas SSL un mitināšanu.
 • Biznesa plāns ietver SEO vedni un pamata e-komercijas rīkus 9,99 USD.
 • Biznesa Plus Plāns papildus piedāvā e-pasta mārketinga un reklāmas kampaņas 14,99 USD.
 • Interneta veikals ir paredzēts pilnībā darbināmu tiešsaistes veikalu izveidošanai 19,99 USD.

GoDaddy cenu noteikšana

WordPress Bluehost plāni ir šādi:

 • Pamata izmaksas 3,95 USD mēnesī ar bezmaksas SSL, 50 GB SSD krātuves, bezmaksas domēna un mārketinga kredītiem.
 • Plus izmaksas 5,95 USD ar neierobežotu SSD krātuvi neierobežotam vietņu un apakšdomēnu skaitam.
 • Choice Plus maksā 5,95 USD ar visiem neierobežotajiem nākotnes līgumiem + uzlabots drošības un rezerves komplekts.

WordPress cenu noteikšana

Pieprasiet savu Bluehost atlaidi

Visos plānos ietilpst pieeja veidnēm, spraudņiem un pārējām WordPress funkcijām.

Lasīt arī: Cik maksā mājas lapas izveidošana.

GoDaddy vietņu veidotājs vs WordPress: WordPress ar Bluehost ir lētāks risinājums papildus stabilai, bez riska un drošai vietnes darbībai.

Secinājums

WordPress uzvar visos aspektos, ja salīdzina ar GoDaddy. Tas ir elastīgāks, lētāks un labāks attiecībā uz stabilu darbu, vietņu rediģēšanu un pielāgošanu.

Ej tētiGoDaddy – varētu būt labs mazām primitīvām vietnēm bez sarežģītām funkcijām un struktūras. Iesācējiem ir labi, ja viņiem nav tehnisko iemaņu un zināšanu. Platformai ir vienkāršs veidošanas process ar mazām iespējām modificēt jau esošos izkārtojumus. No otras puses, lietotāji atradīs pietiekami daudz logrīku, lai izveidotu savienojumu papildus sākotnējai SEO un e-komercijas funkcionalitātei. GoDaddy.comGoDaddy – varētu būt labs mazām primitīvām vietnēm bez sarežģītām funkcijām un struktūras. Iesācējiem ir labi, ja viņiem nav tehnisko iemaņu un zināšanu. Platformai ir vienkāršs veidošanas process ar mazām iespējām modificēt jau esošos izkārtojumus. No otras puses, lietotāji atradīs pietiekami daudz logrīku, lai izveidotu savienojumu papildus sākotnējai SEO un e-komercijas funkcionalitātei.

WordPressWordPress – ir labāks risinājums visos aspektos. Tas ir elastīgāks. Tam ir plašāks funkciju klāsts. Tas ir labs jebkura lieluma un veida projektiem. Turklāt, izvēloties Bluehost, jūs faktiski iegūstat to pašu all-in-one risinājumu WordPress bez vajadzības manuāli pārvaldīt savu vietni.. WordPress

WordPress saglabā savas vadošās pozīcijas vietņu veidošanas nišā. Sistēma attīstās, sniedzot lietotājiem jaunus risinājumus. GoDaddy mājas lapas veidotājs ir tikai attīstības sākumā. Mēs ceram, ka lietotāji tuvākajā laikā varētu gaidīt uzlabojumus un jauninājumus. Pagaidām WP ir labāka izvēles platforma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map