Duda vs kvadrāts

duda vs kvadrāts


Pirmais jautājums, kas jums ienāk prātā, kad runa ir par vietņu izveidi, attiecas uz pareizā tīmekļa veidošanas rīka izvēli. Mūsdienu tīmekļa dizaina tirgū ir daudz web izstrādes sistēmu, kas atšķiras ar funkciju kopām, funkcionalitāti, nišas specializāciju un citiem svarīgiem parametriem.

Duda un Squarespace diez vai var saukt par populārākajiem pakalpojumiem, taču tiem noteikti ir daudz ko piedāvāt. Abas sistēmas ļauj palaist un pārvaldīt kvalitatīvas tīmekļa vietnes, taču vietņu izveidošanas procesā tās izmanto dažādas pieejas.

Ātrs momentuzņēmums:

DudaDuda – ir vietņu veidotājs, kuru velciet un nometiet, un tam ir komplektācijā iekļauti dizaina pielāgošanas rīki un funkcijas, kas vajadzīgas veiksmīgai vietnes projekta sākšanai. Sistēma nodrošina vienmērīgu un ērtu tīmekļa veidošanas procesu, tā ir laba izvēle pirmreizējiem lietotājiem un tīmekļa dizaina ekspertiem. To var izvēlēties, lai izveidotu vietnes uzņēmējdarbībai un personīgai lietošanai. Duda.co

KvadrātsSquarespace – ir mākoņu vietņu veidotājs, kuram ir arī vilkšanas un nomešanas redaktors un rīku komplekts, kas nepieciešams pareizai dizaina pielāgošanai. Šis pakalpojums sākotnēji ir piemērots portfeļu, emuāru un mazu e-komercijas vietņu izvēlei, taču to var izmantot arī citu projektu projektēšanai.. squarespace.com

Tātad, kurš pakalpojums ir labāka izvēle? Kurš no tiem piedāvā atšķirīgākus un funkcijām bagātākus plānus un vai šīs sistēmas var būt jaukas alternatīvas viena otrai? Lai atbildētu uz jautājumiem, sākotnēji ir jēga sīkāk analizēt un pārskatīt Squarespace vs Duda, lai salīdzinātu viņu galvenos pakalpojumus un funkcijas. Jebkurā gadījumā galīgā izvēle joprojām būs atkarīga no jūsu prasmēm, mērķiem un budžeta, taču jums tomēr jāzina par iespējām, ko šie vietņu veidotāji var piedāvāt..

1. Vienkārša lietošana

 • Duda. Vietnes veidotāju nav diezgan grūti izmantot, taču galveno laiku izpēte un apguve prasa laiku. Reģistrēšanās process ir vienkāršs un ātrs. Tiklīdz esat to izdarījis, jūs tiksit novirzīts uz veidņu kolekciju, lai izvēlētos piemērotu dizainu. Lai nekļūdītos ar izvēli, jums būs iespēja pirms atlases priekšskatīt veidni.

  Duda vietnes redaktors

  Sistēmai ir intuitīvs un loģiski strukturēts vilkšanas un nomešanas redaktors, kas nodrošina vienmērīgu un ērtu navigāciju. Jums nav jākopē un jāielīmē nepieciešamie elementi (teksti, attēli vai multivides faili) – viss tiek darīts automātiskajā režīmā. Vienkārši izvēlieties elementu, kuru vēlaties integrēt, un nometiet to uz tīmekļa lapu, lai izveidotu izkārtojumu.

  Ja esat pirmo reizi lietotājs, sistēma piedāvās jums apskatīt ievaddaļu pirms pāriet uz vietnes izstrādes procesu. Šī ir vēl viena funkcija, kas veicina pakalpojuma ērtu lietošanu.

 • Kvadrāts. Sākotnēji platforma ir bijusi diezgan sarežģīta vairāku UX balstītu elementu dēļ. Pēc nesenā atjauninājuma lielākā daļa sarežģīto funkciju un elementu ir novērsta, lai vietņu veidotājs būtu lietotājam draudzīgs un vienkāršs pakalpojums, kas atbilstu iesācēju un profesionāļu prasmēm. Tomēr tas nenozīmē, ka Squarespace ir ārkārtīgi viegli lietojams. Lai apgūtu pakalpojumu, ir nepieciešama neliela apmācības līkne, taču jūs varēsit sasniegt lielisku rezultātu pēc tam, kad būsit sapratis sistēmas loģiku..

  Vietnes redaktors kvadrātā

  Squarespace ir pieejams ar WYSIWYG vietnes redaktoru, kas ļauj izsekot un kontrolēt visus vietnē veiktos labojumus. Tajā pašā laikā vietņu veidotājs nav tik intuitīvs, salīdzinot ar Duda. Viens no neapmierinošākajiem aspektiem ir galīgās tīmekļa vietnes priekšskatījuma iespējas neesamība. Citiem vārdiem sakot, jūs nevarēsit redzēt sava darba rezultātu, kamēr nebūsit publicējis vietni. Tas nav gluži ērti, it īpaši iesācējiem, kuriem jāpārliecinās, ka viņi ir izdarījuši visu pareizi, pirms lietotājiem demonstrē gatavu projektu.

  Par kvadrātu ir vēl viens mulsinošs aspekts. Šis ir tā stila redaktors, pie kura jums būs jāpierod. Par to ir noteiktas nianses, kas var nedaudz sarežģīt mājas lapu izstrādes procesu. Tādējādi dažām veidnēm ir fiksētas pozīcijas noteiktiem elementiem, kas padara to pārkārtošanu neiespējamu.

Duda vs kvadrāts. Kā redzams no šīs salīdzināšanas daļas, Duda pirmreizējiem lietotājiem ir vienkāršāka un intuitīvāka. Tā saskarne ir loģiskāka, ja to saprot nepieredzējuši web dizaineri. Savukārt kvadrāts izskatās modernāks un stilīgāks, taču redaktora apgūšanai tas prasa vairāk laika. Ņemiet vērā šo aspektu un sagatavojieties skatīties video apmācību pirms darba ar vietnes veidotāju.

2. Funkciju kopa un elastība

 • Duda. Vietņu veidotājs piedāvā bagātīgu funkciju komplektu, kas ļauj jums palaist un pielāgot vietnes neatkarīgi no nišas, uz kuru koncentrējaties. Pakalpojums nenosaka nekādus ierobežojumus vietņu, lapu vai logrīku skaitam, ko plānojat izveidot. Sistēmai ir jaudīgs e-komercijas dzinējs, kas ļauj izveidot pilnvērtīgus tiešsaistes veikalus. Jūsu ziņā ir izvēlēties savai veikala vietai piemērotu e-komercijas veidni, izvēlēties produktu lapu izkārtojumus, kā arī augšupielādēt un pielāgot nepieciešamo produktu skaitu.

  Duda e-komercijas iespējas

  Ir arī vairākas e-komercijas funkcijas, rīki un reklāmas integrācijas, kuras varat izvēlēties, lai dažādotu sava interneta veikala dizainu un veiktspēju. Emuāru veidošanas platforma ir pieejama arī vietnē, ļaujot tīmekļa meistariem pievienot elastīgus, ar iespējām bagātu, atsaucīgu un pilnībā pielāgojamu emuāru.

  Duda pazīmes vairāku valodu atbalsts, ļaujot izvēlēties vairāk nekā 55 valodas, lai izveidotu daudzvalodu vietni. Vēl viens pakalpojuma akcents ir tā iekšējais rīks, kas vietņu īpašniekiem ļauj izveidot personalizētu saturu, kas vērsts uz noteiktu mērķauditoriju, pamatojoties uz parametru skaitu (atrašanās vieta, dienas laiks, ierīces, kas tiek izmantotas tīmekļa pārlūkošanai utt.). Saturs tiek piegādāts uznirstošo logu veidā, kas parādās vietnē, kad lietotājs tam piekļūst.

  Duda daudzvalodu atbalsts

  Platforma ir pazīstama arī ar plašajām integrācijas iespējām. Sistēma ļauj jums izvēlēties un integrēt sociālo mediju elementus un logrīkus, lai palielinātu klientu iesaistes līmeni un vietņu darbību kopumā. Turklāt vietņu veidotājs no pūļa izceļas ar saviem mārketinga rīkiem, kas palīdz palielināt klientu reklāmguvumu līmeni. Tajos ietilpst logrīki “noklikšķināt, lai zvanītu” un “e-pasts”, klienta reklāmguvumu logrīki, kartes, kupona kodu ģenerators, PayPal logrīks un daudz kas cits. Šeit ir pieejama arī Google Analytics integrācija, kas palīdz izsekot jūsu vietnes veiktspējas parametriem un atklāt problēmas, kas var neļaut sasniegt tīmekļa dizaina mērķus.

  Tīmekļa dizaina profesionāļiem Duda nodrošina izstrādātāja režīma funkciju, kas piešķir piekļuvi koda rediģēšanai un ļauj pielāgot atlasītās veidnes, izmantojot koda ievadīšanu. Bez tam vietņu veidotājs mudina tīmekļa izstrādātājus sadarboties, strādājot pie projektu izstrādes. Sistēma ļauj komandas locekļiem izveidot atsevišķas sadaļas un piekļūt kopīgam informācijas panelim, lai izstrādātāji varētu gūt maksimālu labumu no savas komandas sadarbības.

  Duda koda redaktors

  Turklāt šeit ir iespējota arī komentēšanas funkcija, lai vietņu izstrādes laikā klienti varētu atstāt savus komentārus un īpašās piezīmes reālā laika režīmā. Duda piedāvā arī jaudīgu Baltas etiķetes rīks, kas ļauj izmantot visu platformas funkciju komplektu ar klienta firmas vārdu, lai izveidotu patiesi unikālus un iespaidīgus projektus.

 • Kvadrāts. Vietņu veidotājs ir ar funkcijām bagāts un funkcionāls. Tas nāk ar vairākiem iebūvētiem elementiem, kas veicina tā darbību un sniedz lietotājiem jauku izvēli ar rīkiem un opcijām, kas vajadzīgas, lai sāktu un pārvaldītu cienīgu vietni. Kaut arī sistēma nepieļauj trešo pušu integrāciju, tai ir savi logrīki un papildinājumi, kas ir ļoti efektīvi, izstrādājot portfeļus, interneta veikalus un biznesa vietnes.

  Squarespace ir īpaši logrīki fotogalerijām, sociālo mediju pogas un pat e-komercijas rīki kafejnīcām un restorāniem. Ir iespējams integrēt statistikas izsekošanas rīkus, piemēram, Google Analytics. Šeit atrodas arī Kontaktformu veidotājs, kas lietotājiem ļauj izveidot un integrēt loģiski strukturētas un pievilcīgas kontaktu formas.

  Kvadrāts ir pazīstams ar plašajām e-komercijas un emuāru veidošanas funkcijām. Vietnes veidotājs ļauj palaist un pārvaldīt SSL sertificētus interneta veikalus un emuārus. Tas nodrošina pievilcīgu produktu demonstrēšanu, gaismas kastes attēlu galeriju izveidi, aptuveni 100 produktu variantu pievienošanu, vairākas norēķinu un piegādes iespējas, e-pasta mārketinga rīku, kā arī lojalitātes programmas.

  Squarespace tiešsaistes veikals

  Sistēmai ir arī ērts attēlu pārvaldnieks, kas ļauj pielāgot to fotoattēlu parametrus, kurus plānojat augšupielādēt vietnē. Kas attiecas uz emuāru veidošanas funkcionalitāti, vietņu veidotājs ļauj sākt un pārvaldīt pilnvērtīgus emuārus, iestatīt ģeogrāfiskās atrašanās vietas tagus, iespējot komentārus un atkārtotu emuāru veidošanu, RSS plūsmu un citas priekšrocības.

  Platforma arī ļauj integrēt sociālos medijus un Google Maps iegulšanu. Lai jūsu mērķauditorija būtu informēta par nesenajām izmaiņām un gaidāmajiem notikumiem, savā vietnē ir iespējams integrēt tiešsaistes kalendāru, neatkarīgi no tā fokusa un nišas specializācijas. Parocīgais Logo Maker ļauj jums izveidot sava uzņēmuma logotipu, lai to vēl vairāk pievienotu jaunizveidotajai vietnei. Tam vajadzētu palīdzēt palielināt jūsu zīmola atpazīstamību un atpazīstamību.

  Laukuma laukuma logotipa dizains

  Tāpat kā Duda, arī Squarespace ir funkcija, kas ļauj pievienot vairākus līdzautorus projektam, kurš tiek izstrādāts. Tādējādi jūs varat norīkot komandas locekļus, kuriem būs kopīgotas piekļuves tiesības vietnei, lai tur rediģētu. Šeit ir iespējota arī komentēšanas sistēmas funkcija, lai lietotāji vajadzības gadījumā varētu komentēt emuāra ziņas un citu saturu.

Duda vs kvadrāts. Runājot par funkciju kopumu, abi vietņu veidotāji ieņem augsto vietu. Sistēmas lieliski darbojas noteiktu projektu izstrādē. Tādējādi Squarespace ir vairāk orientēts uz portfeļiem un e-komercijas vietnēm, savukārt Duda ir piemērots biznesa un personīgo projektu izvēlei. Tomēr Squarespace funkcionalitātes ziņā nedaudz prevalē pār savu konkurentu. Ar plašajām integrācijas iespējām, e-komercijas un emuāru veidošanas dzinējiem, uzlabotajiem attēlu rediģēšanas parametriem un citām augstākās klases funkcijām vietņu veidotājam ir vairāk, ko piedāvāt saviem lietotājiem..

3. Dizaini

Dizaina salīdzināšanas tabula

DudaKvadrāts
Motīvu skaits:100105
Pielāgotas motīvi:&# x2714; JĀ✘ NĒ
Motīvu izmaksas:BezmaksasBezmaksas
Vizuālais redaktors:&# x2714; JĀ&# x2714; JĀ
Reaģējošs dizains:&# x2714; JĀ&# x2714; JĀ
CSS koda rediģēšana:&# x2714; JĀ&# x2714; JĀ
 • Duda. Vietnes veidotājam ir bagātīga veidņu kolekcija, kas aptver vairāk nekā 100 dizainu. Galerija tiek regulāri atjaunināta, lai tajā būtu uzlabotas un modernas veidnes, kuras pēc noklusējuma var pilnībā pielāgot un reaģēt.

  Lai vienkāršotu lietotāju izvēli, izstrādātāji ir sakārtojuši veidni pēc tematiskām kategorijām un iespējojuši meklēšanas filtra opciju, kas palīdz samazināt meklēšanas laiku. Papildus nišu veidnēm ir arī iespēja izvēlēties tukšu motīvu un pielāgot to no jauna, izmantojot plašo dizaina pielāgošanas parametru komplektu, ko nodrošina Duda.

  Jūs varat priekšskatīt Duda veidnes pirms pārejas uz pielāgošanas procesu, lai redzētu, kā tā tiks parādīta mobilajās un darbvirsmas ierīcēs. Ja ir kaut kas, ar kuru lietotājs nav apmierināts, sistēma nodrošina veidņu maiņas iespēju, kas ļauj mainīt veidni Web izstrādes procesa vidū.

  Pats dizaina pielāgošanas process ir ātrs un diezgan vienkāršs. Pateicoties vilkšanas un nomešanas funkcijai, lietotāji skaidri redz visu darbību darbībā, spējot individuāli pielāgot izvēlēto elementu pozīcijas. Lietotāji, kuriem ir kodēšanas prasmes, var izmantot izstrādātāja režīmu, lai izmantotu koda ievadīšanas priekšrocības.

 • Kvadrāts. Pretstatā Duda, Squarespace ir ierobežotāka veidņu izvēle. Pašlaik sistēma ļauj izvēlēties starp vairāk nekā 40 tēmām. Tomēr vietņu veidotājs koncentrējas uz savu dizainu kvalitāti, nevis uz to daudzumu. Tā rezultātā Squarespace veidnes ir stilīgākas, mūsdienīgākas, pielāgojamas un profesionālās. Pēc noklusējuma tie ir optimizēti mobilajām ierīcēm un attiecas uz dažādām nišām, piemēram, emuāriem, profesionāliem portfeļiem, interneta veikaliem, kāzu un kāzu vietnēm, kafejnīcu un restorānu projektiem un daudz ko citu.

  Kvadrātu dizaini

  Sistēmas akcents ir tās Cover Page Builder, kas ļauj tīmekļa dizainerim izveidot iespaidīgas un vizuāli pievilcīgas viņu projektu titullapas. Ir apmēram 30 titullapu dizainu, no kuriem izvēlēties, un vairākiem iestatījumiem, lai sāktu (krāsas, fonti, foni, multivides faili utt.). Biznesa plāna abonenti var izmantot HTML / CSS rediģēšanas funkciju, lai rediģētu vietnes dizainu un piešķirtu viņiem personalizētu izskatu.

  Strādājot ar vietņu izstrādi, veidnes var pārslēgt jebkurā procesa posmā. Ja nepieciešams, vienlaikus varat pielāgot arī vairākus dizainus. Turklāt vietnes veidotājs piedāvā plašu bezmaksas fontu atlasi no Typekit kolekcijas, piekļuvi Google fontu bibliotēkai, video fona integrācijas funkciju un citus uzlabotus dizaina pielāgošanas rīkus..

Duda vs kvadrāts. Duda piedāvā vairāk veidņu, salīdzinot ar Squarespace, taču tā joprojām atpaliek no sistēmas piedāvāto dizaina pielāgošanas iespēju klāsta dēļ. Laukuma laukuma veidnes ir profesionālākas, un sistēma atstāj daudz vairāk vietas radošumam un dizaina pielāgošanai. Šī ir galvenā iezīme, kas padara Squarespace par līderi šajā salīdzināšanas daļā.

4. Klientu atbalsts

 • Duda. Vietnes veidotājs ir diezgan intuitīvs un vienkāršs, taču tas joprojām piedāvā jauku klientu atbalstu. Sistēma piedāvā informatīvu zināšanu bāzi, kas ietver vairākas apmācības un pamācības saprotamā valodā. Ir arī iespēja izmantot biļešu servisu un piekļūt spēcīgajiem Palīdzības centrs, kur var atrast atbildes uz lielāko daļu ar sistēmu saistīto jautājumu, kas sakārtoti pēc tēmām, uz kurām viņi atsaucas.

  Turklāt vietņu veidotājs piedāvā video ceļvežus, kā maksimāli izmantot darbu ar Duda, emuāru, vairākiem mārketinga materiāliem, kas risina visizplatītākās problēmas. Ja jums joprojām neizdodas atrisināt radušos problēmu, dodieties tālāk un sazinieties ar klientu atbalsta komandu, izmantojot tiešraidi.

 • Kvadrāts. Platforma ir arī bagāta ar klientu atbalsta iespējām. Tas piedāvā daudz konsultāciju, kopienas forumu lietotājiem, kuri vēlas apspriest aktuālos jautājumus ar citiem sistēmas lietotājiem, kuri var dalīties savā vērtīgajā personīgajā pieredzē. Vietnes veidotājs nodrošina arī tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, kas ir pieejams visu diennakti, lai palīdzētu lietotājiem atrisināt viņu problēmas jebkurā diennakts laikā. Tas veicina ātrāku un efektīvāku vietņu izstrādes procesu.

  Turklāt Squarespace piedāvā atbalstu pa e-pastu, sadaļu Apmācības resursi ar daudziem video un rakstiem. Pakalpojuma atšķirīgā iezīme ir individuālie semināri, kas notiek oficiālajos klientu apkalpošanas birojos, kas atrodas Ņujorkā.

Laukums kvadrātā vs Duda. Abi vietņu veidotāji ieņem augsto vietu klientu atbalsta ziņā. Viņi piedāvā vairākas apmācības, video vadlīnijas un detalizētus norādījumus, lai palīdzētu lietotājiem maksimāli izmantot Web dizaina procesu. Abas no tām nodrošina tiešsaistes tērzēšanas atbalstu un emuārus. Tomēr laukums papildus iniciē seminārus “viens pret vienu”, kas palielina tā ticamību.

5. Cenu politika

 • Duda. Vietnes veidotājs nav lēts, bet plānu izmaksas rodas, ņemot vērā piedāvāto funkciju komplektu. Sistēmai ir bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versija un trīs maksas abonementi. Tie ir pamata (USD 14 mēnesī), komandas (USD 22 mēnesī) un aģentūras plāni (USD 74 mēnesī). Galvenie faktori, kas ietekmē plānu izmaksas, ir projektu skaits, ko lietotāji var izstrādāt, produktu sortiments, komandas sadarbības iespēja, tīmekļa reklāmas un mārketinga rīki, klientu vadības iespējas utt..

  Turklāt Duda piedāvā maksas e-komercijas papildinājumus tiem lietotājiem, kuri plāno veidot tiešsaistes veikalus. Visbeidzot, platformai ir jaudīgs White Label risinājums, kas lieliski darbojas tīmekļa dizaina plusiem un aģentūrām. Ir arī īpaši piedāvājumi lietotājiem, kuri strādā pie vairāku projektu izstrādes. Šai lietotāju kategorijai sistēma nodrošina Dedicated Account Manager, neierobežotu API piekļuvi & Uzlabots atbalsts, daudzpakāpju cenu noteikšana. Šo piedāvājumu izmaksas individuāli jāapspriež ar Duda vadītājiem.

 • DudaKvadrāts
  Cenu noteikšanas iespējas:&# x2714; Pamata (USD 14 mēnesī);
  &# x2714; Komanda (USD 22 mēnesī);
  &# x2714; Aģentūra (USD 74 mēnesī).
  &# x2714; Personīgais (USD 12 mēnesī);
  &# x2714; Bizness (18 USD mēnesī);
  &# x2714; Pamata veikals (26 USD / mēn);
  &# x2714; Uzlabotais veikals (40 USD).
  Iespējas:&# x2714; Daudzvalodu atbalsts;
  &# x2714; Komandas darbs;
  &# x2714; Vairākas vietnes;
  &# x2714; Balta etiķete.
  &# x2714; e-komercijas un emuāru veidošanas dzinēji;
  &# x2714; Koda redaktors;
  &# x2714; WordPress emuāru importēšana.
 • Kvadrāts. Sistēmai nav neviena bezmaksas plāna, taču tā piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai pārbaudītu savu pamata funkciju kopu. Apmaksātie abonementi ietver standarta vietņu un e-komercijas projektu plānus. Atkarībā no jūsu vēlmēm un tīmekļa dizaina mērķiem jūs varat izvēlēties starp četriem maksas abonementiem.

  Tie ir personīgie (12 USD / mēnesī), biznesa (18 USD / mēnesī), Basic Store (26 USD / mēnesī) un Advanced Store (40 USD / mēnesī) plāni. Visiem abonementiem ir SSL sertifikāti, neierobežota krātuve un joslas platums, klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī un bezmaksas domēna vārda savienojuma iespēja. Papildu funkcijas tieši ietekmē plānu izmaksas, tāpēc, izvēloties, esiet uzmanīgs.

Duda vs kvadrāts. Abu vietņu veidotāju cenu politika ir diezgan līdzīga. Plānu izmaksas pārsniedz vidējās, taču sistēmām ir daudz ko piedāvāt lietotājiem, ņemot vērā viņu faktiskās vajadzības. Tomēr kvadrātam ir atsevišķi plāni standarta un e-komercijas vietnēm, kas paplašina lietotāju izvēles iespējas.

Grunts līnija

Jau pašā sākumā ir grūti pateikt, kurš pakalpojums ir pilnvērtīgāks – Duda vai Squarespace. Abiem vietņu veidotājiem ir plaša funkcionalitāte, kas aptver dominējošās lietotāju prasības, vajadzības un cerības. Arī dizaina pielāgošanas rīku un veidņu izvēles iespēju klāsts pārsniedz vidējo. Tas ļauj efektīvi attīstīt dažāda veida vietnes.

DudaDudais mākonis vietņu veidotājs, kas piedāvā iespaidīgas dizaina pielāgošanas iespējas, vilkšanas un nomešanas redaktoru un bagātīgu, kvalitatīvi pielāgojamu motīvu izvēli. Sistēma atbilst profesionāļu un pirmo reizi strādājošo vajadzībām, piedāvājot saprātīgus cenu plānus ar atšķirīgām iezīmēm. Duda.co

KvadrātsSquarespace ir uzlabots mūsdienu vietņu veidotājs, kas pievērš lietotāju uzmanību ar tā profesionālo veidņu kolekciju, dizaina pielāgošanas funkciju pārpilnību un radošo brīvību. Šis pakalpojums ir lielisks risinājums profesionālu portfeļu, emuāru, nišu vietņu un radošo personu vai mākslinieku projektu izstrādei. squarespace.com

Runājot par labākās platformas izvēli, galīgajai izvēlei vajadzētu būt atkarīgai no jūsu faktiskajām vajadzībām, tīmekļa dizaina centieniem, budžeta, prasmēm, gatavības izpētīt platformu un rezultāta, kuru jūs ilgtermiņā sagaidāt. Ja jūs meklējat vienkāršāku, taču funkcionālu vietņu veidotāju, tad Duda ir jauka izvēle. Tomēr, ja nebaidāties eksperimentēt un ieguldīt pūles un laiku sarežģītā, pilnvērtīgā projektā, tad Squarespace noteikti ir augstākā līmeņa platforma, ar kuru strādāt.

Pārskata salīdzināšanas tabula

DudaKvadrāts
Lietošanas ērtums:Duda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrāts
Iespējas:Duda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrāts
Modeļi:Duda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrāts
Klientu atbalsts:Duda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrāts
Cenas:Duda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrāts
Kopējais punktu skaits:Duda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrātsDuda vs kvadrāts

Izmēģiniet Duda tagad

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map