CMS vs vietņu veidotājs

CMS vs vietņu veidotājs


Vietnes izveidošana no jauna šodien ir kļuvusi vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Kaut arī iesācēji var izvēlēties vienkāršu vietņu veidotāju ar intuitīvu saskarni un vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, lai izveidotu un izvietotu burtiski jebkura veida vietnes bez kodēšanas prasmēm, pieredzējušāki izstrādātāji parasti dod priekšroku CMS (satura pārvaldības sistēmām) ar lielāku tīmekļa dizaina brīvību. ieviest jebkuru stilu un gūt labumu no uzlabotas elastības. Izvēle galvenokārt balstās uz lietotāja mērķiem un tehnisko pamatojumu.

Ātrs momentuzņēmums:

CMSCMS – ir sarežģītāka platforma, kas parasti nāk kā atvērtā koda risinājums. Tas nozīmē, ka nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz tīmekļa izstrādi un pielāgošanu. Labas zināšanas par HTML un CSS ļaus jums burtiski izveidot jebkuru vietni ar pašizveidotiem elementiem un blokiem, lai jūsu vietne izceltos no konkurentiem. Lai sasniegtu savus mērķus, jums ir jābūt labai kodēšanas pieredzei un tehniskajai informācijai. Vietne Bluehost.com

Vietņu veidotājsVietņu veidotājs – ir laba alternatīva netehniķiem un iesācējiem, kuri nevēlas mācīties. Šādās platformās parasti ir DIY elementi un vilkšanas un nomešanas funkcionalitāte, lai padarītu būvniecības procesu vienkāršu, ātru un saprotamu. Programmatūra nodrošina gatavas veidnes un izkārtojumus ar iebūvētām funkcijām, lietotnēm un papildinājumiem, savukārt trešo personu integrācija joprojām var būt pieejama. Wix.com

Kāds ir labākais risinājums funkcionalitātes, cenas, elastības un citu būtisku faktoru ziņā? CMS vs Website Builder ir jāuzsver abu platformu galvenie trāpījumi un trūkumi, definējot to, kas visvairāk kalpos jūsu konkrētajiem mērķiem.

1. Lietošanas ērtums

 • CMS. Šīs klases sistēmas ir programmas, kuras jāinstalē mitināšana (attālais serveris, tas ir, disks īpašā datorā, kas savienots ar internetu). Šī ir programmatūra – tāpat kā jebkura no tām, ko izmantojat savā datorā. Vienīgā atšķirība ir tā, ka šī programmatūra jāinstalē datorā, kas ir pieejams visu diennakti un tam ir noteikts aprīkojums un iestatījumi. Tas ir nepieciešams, lai ar sistēmu izveidotās vietnes būtu pieejamas globālajā tīklā. Tas ir serveris, kuru varat iegādāties no jebkura mitināšanas pakalpojumu sniedzēja.

  WordPress redaktors

  CMS lietošanas process ir šāds: sistēmas lejupielāde, instalēšana un pamata iestatīšana (jums jāizveido un jāiestata datu bāze, kurā tiks saglabāts jūsu vietnes saturs). Tad jums būs jāiestata mitināšana, lai apmierinātu noteiktas sistēmas vajadzības (nianses var atšķirties).

  Pēc tam varat sākt strādāt savā vietnē. Tas nozīmē, ka jūs vispār neiztiksit bez jebkādiem sagatavošanās darbiem. Jā, ir mitināšanas vietas ar iestatījumiem, lai atvērtu populāro CMS (WordPress vai Opencart, piemēram). Tā rezultātā jūs saņemat vietnes informācijas paneli, mitināšanas vadības paneli un domēnu reģistra kontu (dažreiz domēna vārdu varat iegādāties no mitināšanas pakalpojumu sniedzēja). Tādējādi jūs saņemat 2-3 pieteikšanās pārus, paroles un saskarnes, kas nepieciešami jūsu vietnes pareizam darbam. Tas ir par daudz un neērti.

 • Vietņu veidotājs. Galvenā šāda veida sistēmu atšķirība ir ārpus komplekta esošo funkciju komplekts. Tas nozīmē – ja oficiālā pakalpojuma vietne norāda, ka sistēmu var izmantot, piemēram, emuāru un tiešsaistes veikalu izveidošanai, tad jūs iegūsit visus nepieciešamos funkcionālos elementus, lai realizētu šos vietņu veidus. Nav nepieciešams meklēt / pirkt papildu rīkus. Kompleksā tiek nodrošināta mitināšana (kas jau ir iestatīta), iespēja reģistrēt domēna vārdu un veidņu komplekts. Tas ir pieejams ar tādu pašu saskarni un ir ļoti ērts iesācējiem. Jūs vienkārši reģistrējaties sistēmā un sākat to izmantot. No vietņu veidotāja mājaslapas apmeklēšanas līdz brīdim, kad sākat ar to strādāt, ir vajadzīgas tikai dažas minūtes. Tas ir ērti.
 • Vietņu veidotāja redaktors

  Šādas sistēmas sākotnēji bija paredzētas iesācējiem un tika izveidotas kā alternatīva sarežģītām CMS un manuāli rakstītiem kodiem. Lielākajai daļai no viņiem nav nepieciešama kodēšana, iemaņas dizaina jomā un noteikta vietnes struktūra. Parasti to saskarnēm ir bagātīgs padomu, FAQ, tiešsaistes tērzēšanas utt. Kopums. Šeit vissvarīgākais ir tas, ka veidnēm ir pievienots demonstrācijas saturs. Apskatījis to, iesācējs labāk sapratīs, kā vietne ir jāveido un kādam saturam tajā jābūt pieejamam.

  Kvalitatīvu vietņu veidotāju piedāvātās iespējas ir vairāk nekā pietiekamas, lai izstrādātu uzlabotas un vizuāli pievilcīgas vietnes. Tos ir viegli izmantot gan tīmekļa dizaina profesionāļiem (lai ātrāk izveidotu standarta projektus), gan iesācējiem (tas bieži vien ir vienīgais veids, kā izveidot vietni, kurā vispār nav iemaņu).

CMS vs vietņu veidotājs: ja strādājat ar CMS, jūs esat atbildīgs par burtiski katru darbību no vietnes izvēlnes, lapu, kategoriju izveidošanas līdz spraudņu pievienošanai un atjaunināšanai, domēna vārda reģistrēšanai, vietas meklēšanai, lai mitinātu jūsu nākamo vietni, un vēl daudz ko citu. Vietnes veidotājs nāk kā viss vienā risinājums ar bezmaksas vai maksas veidnēm, pielāgotiem logrīkiem integrēšanai, bezmaksas domēnu un mitināšanu. Lai gan tas varētu būt nedaudz dārgāks, jūs ietaupīsit vairāk laika, kas nepieciešams vietnes izveidošanai un izvietošanai.

2. Funkciju kopa un elastība

 • CMS. Parasti šīs klases pakalpojumiem ir pamata funkciju komplekts. Tomēr tie visi atbalsta papildu komponentu, piemēram, moduļu, spraudņu, lietojumprogrammu, skriptu, instalēšanu (nosaukumi var atšķirties, bet būtība paliek nemainīga), kas pievienos funkcijas, kas krājuma versijā nebūs pieejamas..

  WordPress informācijas panelis

  Katrai CMS ir savi moduļi, kas nav savietojami ar citām sistēmām. Tas nozīmē, ka, lai efektīvi izmantotu šādu vietņu veidotāju, jums ir jāsaprot tā moduļu ekosistēma un to uzstādīšanas / lietošanas algoritmi šajā konkrētajā gadījumā. Šeit mēs novērojam sadrumstalotību – dažādu moduļu izmantošanu ar atšķirīgu kvalitātes līmeni, izmaksām un lietošanas ērtumu. Tāpēc ir tik problemātiski mainīt CMS un eksperimentēt ar sistēmām, meklējot vispiemērotāko risinājumu.

  WordPress spraudņi

  Lielākajai daļai CMS nav skaidras specializācijas, kas piedāvā ietvaru moduļu instalēšanai, kodēšanai un nepieciešamo funkciju iegūšanai. FTP piekļuve tīmekļa mitināšanas failiem ļauj rediģēt visus vietnes failus, ja jums ir šāda pieredze. Parasti, lai izmantotu CMS, ir jāinstalē lietojumprogrammas, lai iegūtu tiešsaistes maksājumus, sociālos pakalpojumus, jebkurus SEO optimizācijas rīkus (tas ir nepieciešams, lai atrisinātu problēmas ar dublētām lapām, strādātu ar cilvēkiem draudzīgiem URL utt.), Rediģē materiālus un meklē elementiem, kas nepieciešami labākai tīmekļa lapu noformēšanai (slīdņi, cilnes, papildu skripti, galerijas utt.). Visi iekļautie elementi tiek realizēti standarta komplektācijā vai nu primitīvā līmenī, vai arī tie vispār netiek realizēti.

 • Vietņu veidotājs. Šai sistēmai raksturīgie iestatījumi ir skaidri noteikti tās specializācijā, un dažos gadījumos tos var paplašināt, izmantojot zīmolu sistēmas lietojumprogrammas (piemēram, Wix). Tas nozīmē, ka jūs iegūsit logrīku vai moduļu komplektu, kas nepieciešams konkrētā uzdevuma risināšanai. Parasti tiešsaistes pakalpojumi piedāvā vēl vairāk iespēju, nekā jums varētu būt nepieciešams, taču šeit nav nekā papildu.

  Vietņu veidotāju efekti

  Pārmērīga funkcionalitāte nedaudz sarežģī sistēmas izmantošanu. Tātad, jūs to vai nu vispār neatradīsit, vai arī tas tiks piegādāts kā izvēles programmu komplekts, ko var instalēt. Interesanta nianse ir tā, ka lietotnes raksta vietņu veidotāja izstrādātāji, kuri, iespējams, arī kontrolē to kvalitāti. Tas galu galā garantē to savietojamību un pareizu darbu.

 • Izvēloties e-komercijas vietņu veidotājs, piemēram, jūs noteikti iegūsit ērtu rīku, lai pieņemtu tiešsaistes maksājumus, iepirkumu grozu ar iestatījumiem, iespēju izvēlēties piegādes parametrus, nodokļus, valūtu, parādīt logu displeja iestatījumus un konkrēta produkta parametrus, SEO un tematiskās veidnes. Tas ir minimālais komplekts.

  Wix e-komercijas redaktors

  Daudzi populāri pakalpojumi jums piedāvās daudz vairāk iespēju (papildu lauki produktiem, formas iestatīšana, produktu importēšana / eksportēšana no CSV / XML failiem, iespēja izrakstīt rēķinu, integrēts CRM utt.). Tādējādi konkrēts opciju komplekts ir atkarīgs no izvēlētā vietnes veidotāja. Vienkārši atlasiet labāko nišas risinājumu un iegūstiet visu nepieciešamo. Tas ir drošs veids, kā izdarīt pareizo izvēli.

CMS vs vietņu veidotājs: CMS no pirmā acu uzmetiena šķiet elastīgāks ar milzīgu integrējamo spraudņu, lietotņu, papildinājumu un trešo personu pakalpojumu izvēli. Turklāt lietotāji var piekļūt vairāk e-komercijas, Analytics, lietotāju iegūšanas un citiem rīkiem, kas var būt ļoti noderīgi. Tomēr apstrāde ar visiem tiem var radīt grūtības lietotājiem, kuriem ir maza pieredze darbā ar CMS. Tajā pašā laikā visus spraudņus izstrādā sānu izstrādātāji, kas var izraisīt kļūdas un ļaunprātīgus kodus. Vietņu veidotāji no šī viedokļa ir vienkāršāki, piedāvājot logrīkus un papildinājumus vienā paketē. Jums nav jārūpējas par atjauninājumiem vai jāmaksā par premium spraudņu versijām.

3. Dizaini

 • CMS. Pēc vietnes instalēšanas mitināšanā lietotājs parasti saņem vairākas standarta veidnes (parasti 3–6 motīvus, taču dažkārt šis skaitlis var palielināties). Šīs veidnes ir universālas. Viņu dizains ir ļoti vienkāršs un labi darbojas manuālā pielāgošanā, izmantojot koda rediģēšanu. Šī ir izejviela nākotnes vietnei, kurai ir labi uzrakstīts kods. Gandrīz neviens un nekad to neizmanto akciju versijā.

  CMS (WordPress) veidnes

  Vispiemērotākais risinājums ir unikāla dizaina iegāde no CMS izstrādātājiem vai jebkuras citas tīmekļa studijas, kurai ir partnerattiecības ar sistēmu. Varat arī izveidot savu veidni, taču jums ir jāņem vērā izmantotā CMS koda īpatnības. Šis variants darbojas tikai profesionāļiem.

  Dažās CMS ir plašas veidņu kolekcijas, taču tādu nav daudz. Parasti lietotājam ir jāiegādājas unikālas veidnes vai jāpielāgo standarta veidnes. Jo populārāka ir šī sistēma, jo vairāk tīmekļa studiju dizaina veidņu tai tiek izstrādāta. Jūs varat arī atrast un lejupielādēt bezmaksas veidnes globālajā tīklā, taču 99% gadījumu šādi paraugi ir sabojāti ar integrētām ārējām atpakaļsaišām.. Labāk ir iegādāties kvalitatīvu unikālu veidni no uzticama tīmekļa izstrādātāja. Nav jēgas izmantot standarta dizainus bez pienācīgas pielāgošanas. Parasti, lai iegūtu jauku CMS dizainu, jums nepieciešama nauda vai uzlabotas tīmekļa dizaina prasmes.

 • Vietņu veidotājs. Jebkurai šāda veida sistēmai ir noteikts veidņu daudzums (no duci līdz tūkstoš). To kvalitāte dažādās platformās ir ļoti atšķirīga, taču tā joprojām ir pienācīgā līmenī. Labāko pakalpojumu veidnes pārsteidz ikvienu ar savu pievilcību un dizaina pieeju daudzpusību. Vairumā gadījumu dizainparaugi tiek sakārtoti, lai iegādātos motīvus, tiem ir ērta priekšskatījuma opcija un ātri mainās vietnes veidošanas process. Parasti jums ir jāizvēlas veidne pēc reģistrācijas sistēmā. Lietotājs jau pašā sākumā var saprast, kā galu galā var izskatīties gatavā tīmekļa vietne.

  Vietņu veidotāju (Wix) veidnes

  Veidnē ir iekļauts tematiskais demonstrācijas saturs, kas lietotājam ir ļoti svarīgs. Apskatot izlasi, iesācēji var saprast, kā un ar kādu saturu viņi sho4. Aizpildiet to, lai iegūtu vizuāli pievilcīgu rezultātu. Dizaina pielāgošanas rīki ir pieejami jebkuram vietņu veidotājam. Dažādās sistēmās tie var ievērojami atšķirties, taču jums noteikti būs iespēja iestatīt viņu fontus, krāsu shēmas un fonus..

  Iespējas ir daudz uzlabotajos redaktoros, un tajās ir iekļauta iespēja novietot elementus vajadzīgajā secībā, iestatīt rindkopas, caurspīdīgumu, formu, izmērus utt. Mākoņu vietņu veidotājiem ir pieejams bagātīgs kvalitātes veidņu komplekts, kuras var pielāgot, izveidot no ieskrāpēt redaktorā vai lejupielādēt no tīmekļa tādus, kādi tie ir.

CMS vs vietņu veidotājs: Izvēlēties CMS nozīmē piekļuvi plaša spektra izvēlei. Jūs varat izvēlēties izkārtojumu jebkuram vietnes tipam, lai gan dažas tēmas ir apmaksātas. Vietņu veidotāji piedāvā arī gatavu veidņu komplektu. Tomēr to izvēle dažreiz ir diezgan ierobežota, savukārt CMS funkcionalitāte ļauj mainīt vai pielāgot jebkuru motīvu, lai ieviestu nepieciešamo dizainu, ņemot vērā, ka zināt, kā kodēt vai strādāt ar HTML / CSS. Abas iespējas nāk ar mobilajām ierīcēm draudzīgām veidnēm.

Klientu atbalsts

 • CMS. Šāda veida maksas sistēmām parasti ir labāka klientu atbalsta palīdzība. Jūs saņemsiet ierobežotu laiku ierobežotu tehnoloģiju atbalstu – tāpat kā to, ko izmantosit, iegādājoties jebkuru licencētu programmatūru. Šis periods parasti ir viens gads. Ciktāl parasti tiek apmaksāts jauninājums uz nākamo produkta versiju, tiks pagarināts arī tehniskais atbalsts. Tomēr situācijas atšķiras, un šeit var būt dažādas iespējas.

  Bezmaksas CMS nav tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanas, biroju, pastkastīšu, kur var atrast vēstules ar jautājumiem vai sūdzībām. Šādu sistēmu pamatā ir entuziastu kopienas, kas atbalsta tematiskos emuārus un forumus. Pats par sevi saprotams, ja, lietojot šos informācijas avotus, rodas kādas problēmas, neviens to nekompensēs. Turklāt var būt diezgan sarežģīti uzzināt, kas tieši notika ar jūsu vietni un vai tā ir mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, lietotāja, platformas vai zemas kvalitātes moduļa izstrādātāja vaina.

 • Vietņu veidotājs. Ciktāl visi šādu sistēmu komponenti ir vienā komplektā (programmatūra, mitināšana, platforma), vietņu izstrādātājiem ir daudz vienkāršāk kontrolēt viņu produktu darbību. Parasti šādi pakalpojumi tiek apmaksāti. Sakarā ar šo funkciju viņi bieži piedāvā tehnisko atbalstu, piemēram, tiešsaistes tērzēšanu, atsauksmes pa e-pastu, iespēju sazināties ar vadītāju. Viņiem ir biroji, licences utt. Tātad, ja rodas kādas problēmas, varat pēc vajadzības sazināties ar viņiem.

  Ciktāl tiešsaistes pakalpojumi nodrošina uz abonēšanu balstītu klientu atbalstu, tā ilgums parasti nav ierobežots. Lietojot to, jūs baudāt visas sistēmas priekšrocības. Šādas sistēmas bieži piedāvā vietņu reklamēšanas pakalpojumus, tīmekļa vietņu izveidi pēc pasūtījuma utt. Vietņu veidotāji atbalsta forumus, YouTube kanālus ar izglītojošiem video, publicē detalizētus FAQ, organizē ziņu emuārus utt..

CMS vs vietņu veidotājs: Vietņu veidotāji nodrošina sarežģītāku un profesionālāku atbalstu. Izmantojot CMS, jūs faktiski atstājat tikai dažus trešās puses videoklipus un diskusijas, ar kurām jūs varat saskarties tīmeklī. Citiem vārdiem sakot, nav īpaša CMS atbalsta, ja vien jūs neizvēlaties maksas platformas. Vietņu veidotājiem tiek sniegta visaptveroša palīdzība, ieskaitot tiešraides tērzēšanu, tālruņus, biļešu pārdošanas sistēmas, video ceļvežus, pielāgotos emuārus un vietējās kopienas..

5. Cenu politika

Platformu izmaksas ir ļoti dažādas. Gandrīz visi mākoņu vietņu veidotāji ir balstīti uz abonēšanu, kas ir diezgan loģiski. Tie nodrošina mitināšanu un bieži darbojas kā domēna vārdu reģistri (viņi to vienkārši piešķir kā prēmiju). Izmantojot bezmaksas CMS, jums arī jāmaksā par mitināšanu, ņemot vērā abonēšanas nosacījumus.

 • Arī CMS licenču izmaksas atšķiras un var sasniegt pat USD 1000 un vairāk. Pieejamākais no tiem var maksāt apmēram 200 USD – 300 USD. Ir svarīgi ņemt vērā arī izdevumus par papildu spraudņiem un veidnēm, ja tie ir pieejami. Tādējādi pat lētākais CMS var jums izmaksāt aptuveni 600 USD (platforma, mitināšana, domēna vārds un veidne).

 • Vietņu veidotāju izmantošanas izmaksas sākas ar USD 30–40 gadā. Web izstrādātāji bieži veic atlaides, sākot no 15% līdz 50%. Tātad precīzākus izdevumus ir grūtāk aprēķināt. Standarta vietne jums izmaksās apmēram USD 100 gadā. Ja tas ir tiešsaistes veikals, izmaksas būs aptuveni 2–4 reizes lielākas.

Parasti vietnes izveidošanas izmaksas ar CMS var būt augstākas vai zemākas salīdzinājumā ar tiešsaistes pakalpojumiem. Cenu ietekmē daudzi faktori. Jūs varat iegādāties moduļus / spraudņus, programmētāju pakalpojumus, veidnes, standarta vai VPS resursdatori. Atšķirīgas ir arī platformu izmaksas. Maksāt par mākoņa pakalpojumiem ir vienkāršāk, jo to izmaksas ir paredzamākas un atspoguļotas plānos. Turklāt darbības tiek veiktas viena konta veidā. Jūs pērkat plānu un saņemat visu nepieciešamo (platforma, mitināšana, domēna vārds). Tas ir vienkāršāk, ērtāk un bieži vien lētāk.

CMS vs vietņu veidotājs: jūs maldāties, domājot, ka CMS ļaus jums izveidot vietni bez maksas. Jums vajadzētu apsvērt mitināšanas plānus, apmaksātās veidnes, premium spraudņu versijas. Domēna reģistrācija un dažas citas izmaksas, kas nepieciešamas, lai pārietu tiešsaistē. Slikti ir tas, ka jums ir jāapstrādā katrs process atsevišķi. Vietņu veidotājs ir viss vienā risinājums. Jūs maksājat tikai vienu reizi un saņemiet bezmaksas veidņu mitināšanu, domēnu, SSS vai citas funkcijas atkarībā no plāna. Tā rezultātā mums ir vietņu veidotājs kā vēl rentablāks risinājums.

Lasīt arī:
Cik maksā mājas lapas izveidošana.
Kā iegūt domēna vārdu bez maksas.

DIY vietņu izstrāde – vietņu veidotājs vai CMS?

Lai izdarītu galīgo secinājumu, apskatīsim galvenos tīmekļa dizaina procesa posmus. Mēs izmantosim Wix kā viens no populārākajiem vietņu veidotājiem, lai šeit parādītu tīmekļa izstrādes procesu:

Vietnes izveidošana, izmantojot vietņu veidotāju:

 1. Pierakstīties par pakalpojumu vai izmantojot e-pastu vai sociālos kontus.
 2. Vietnes tēmas izvēle no bagātīgas mūsdienu atsaucīgu veidņu kolekcijas. Katrai veidnei ir demonstrācijas versija, kas piedāvā vietnes priekšskatījumu dažādu mobilo ierīču ekrānos.
 3. Dizaina un satura iestatīšana vietnes vizuālajā redaktorā. Programmēšanas zināšanas šeit nav vajadzīgas, logrīki tiek vilkti un sakārtoti ar peli, lapas ir viegli pievienojamas un izdzēšamas.
 4. Domēna vārda izvēle. Izmēģinājuma periodā tiek izmantots trešā līmeņa domēns. Pēc jaunināšanas uz premium plānu varat savai vietnei izvēlēties otrā līmeņa domēnu.
 5. SEO iestatījumu aizpildīšana tīmekļa lapu efektīvai tiešsaistes reklamēšanai, tīmekļa vietnes publicēšanai.
 6. Vietnes dizains un satura rediģēšana, tīmekļa vietnes publicēšana un izmaiņu saglabāšana.

Lai veiktu šos 7 soļus, jums nav jāiemācās programmēšanas valodas vai īpaša pieredze. Ikviens lietotājs var izveidot vietni ar uKit mazāk nekā vienas dienas laikā.

Lasīt arī:
Kā izveidot vietni, izmantojot vietņu veidotāju.

Izmaksas. Vietnes galīgajās izmaksās tiks iekļautas 2. līmeņa domēna izmaksas (apmēram 11 USD gadā) un prēmiju plāna izmaksas (36 USD gadā ar reklāmas kodu). Vietnes veidotāja izmantošanas vispārējās izmaksas būs USD 47 gadā.

Vietnes izveidošana ar CMS:

Apskatīsim tīmekļa vietnes izveides posmi ar WordPess CMS tagad.

 1. Domēna vārda pirkšana – sākumā jums vajadzētu atrast labu un uzticamu reģistratūru.
 2. Hostinga izvēle – jums vajadzētu izvēlēties starp tūkstošiem hostinga pakalpojumu sniedzēju un desmitiem hostinga plānu.
 3. CMS instalēšana (manuāli vai automātiski, atkarībā no mitināšanas iespējām).
 4. Datu bāzes izveidošana un savienošana.
 5. Motīva atlase un instalēšana.
 6. Motīva iestatīšana informācijas panelī, ieskaitot fonu, nosaukumus, fontus, izvēlni, logrīkus.
 7. CMS iestatīšana. Tas ietver vietnes nosaukuma un apraksta aizpildīšanu, parastā saites veida maiņu, spraudņa instalēšanu, lai pievienotu SEO iestatījumus, dublējumkopiju izveidošanu, nesankcionētas piekļuves aizsardzību, anti-spam funkcijas un citas svarīgas funkcijas.
 8. Tīmekļa lapu izveidošana.
 9. Satura publicēšana.

CMS iestatīšana prasa vairāk laika, it īpaši, ja to darāt pirmo reizi. Jums būs jānoskatās apmācība, jāizlasa rokasgrāmatas un forumi, lai saprastu, kā izveidot pievilcīgus ierakstus vai dinamisku mājas lapu. Jūs varat ne tikai ņemt un mainīt bloku pozīcijas tīmekļa vietnē. Jums ir veidne, un jūs varat pievienot logrīkus sānjoslā, izveidot izvēlni informācijas panelī, taču jums būs jārediģē kods CSS redaktorā, lai mainītu komentāru formu vai veiktu jebkuru citu vienkāršu darbību.

Lasīt arī:
Kā izveidot vietni ar CMS.

Izmaksas. Vietnes izveidošanas izmaksās ar CMS ietilpst domēna vārds (11 USD / gadā), mitināšana (kvalitatīva mitināšana maksās apmēram 60 USD / gadā), vietnes tēma (50 USD), spraudņu komplekts (50– 150 USD). Tādējādi vienkāršās WordPress vietnes vispārējās izmaksas ir aptuveni USD 170 – USD 250, ja piešķirat, ka jūs to izstrādājat pats.

Plusi un mīnusi CMS un vietņu veidotāju lietošanai

Apkalpošana:Vietņu veidotājsCMS
Priekšrocības: &# x2714; Lietošanas ērtums.
&# x2714; Vietnes izveides ātrums vizuālajā redaktorā (no vairākām stundām līdz pat pāris dienām).
&# x2714; Tehniskais atbalsts, ko nodrošina tīmekļa izstrādātāji.
&# x2714; Plašas iespējas izveidot dažāda veida tīmekļa vietnes, sākot no emuāriem un beidzot ar tiešsaistes veikaliem.
&# x2714; Bagātīga paplašinājumu izvēle progresīvai funkcionalitātei.
&# x2714; Vietnes redaktors ir pieejams vizuālā un HTML režīmā, kas lietotājiem ļauj apgūt HTML pamatus.
Trūkumi ✘ Nopietni ierobežojumi vietnes koda struktūras rediģēšanā.
✘ Nepietiekama daudzfunkcionalitāte (salīdzinājumā ar CMS).
Nespēja nodot vietni citam mitināšanas vai vietņu veidotājam.
Programming Nepieciešamība iemācīties programmēšanas valodas mijiedarbībai ar sistēmu, ieskaitot veidņu maiņu, jaunu logrīku pievienošanu utt.
For Par sistēmas stāvokli, drošību un atjauninājumiem atbild pats lietotājs.

Secinājums

Labi varētu būt gan CMS, gan vietņu veidotāji vietnes palaišana no nulles. Tomēr jums skaidri jāapzinās savas vietnes mērķi un mērķi, kuriem tai vajadzētu kalpot. Jums iepriekš jādomā par to, kā vēlaties mijiedarboties ar auditoriju, un rīkiem, kurus jūs varētu vēlēties. Šajā gadījumā būs skaidrs, kura platforma ir labāka izvēle un kāpēc.

CMSCMS ir labāka alternatīva pieredzējušiem web dizaineriem un kodētājiem, kuri nebaidās no sarežģītības un ir jāizveido unikāls tīmekļa projekts ar individuālu dizainu. Tas ir lieliski piemērots tiem, kuri spēj atsevišķi rīkoties ar dažādiem procesiem, neprasa gatavu risinājumu un alkst pēc maksimālas brīvības elastības, integrācijas vai tīmekļa dizaina ziņā.. Vietne Bluehost.com

Vietņu veidotājsVietņu veidotājs ir vienkāršāks, ātrāks un pieejamāks veids, kā iesācējiem izvietot savus jaunos tīmekļa projektus. Tas ir ļoti ērti lietojams. Atkarībā no vietnes veida tas nodrošina visas nepieciešamās funkcijas un funkcijas ārpus komplekta. Jūs maksājat tikai vienu reizi un iegūstat lietošanai gatavu rīku, jums nav jārūpējas par atjauninājumiem, domēnu vai mitināšanu. Wix.com

Rezumējot, vietņu veidotāji izvēlas digitālo arēnu, piedāvājot arvien vairāk iesācēju apbrīnojamo celtniecības rīku, lai minimālā laikā nākt klajā ar gatavu publicēšanas projektu. CMS joprojām ir diezgan populārs, kaut arī jauns AI bāzes un citi vietņu veidošanas instrumenti atgrūž programmatūru no ķieģeļiem līdz javai.

Pārskata salīdzināšanas diagramma

Programmatūra:Vietņu veidotājsCMS
Labākais:Mazs bizness, portfeļi, vietējie tiešsaistes veikaliLieli projekti, portāli, tiešsaistes hipermārketi
VieglumsVislabāk ne-tehniķiemMācieties, mācieties un mācieties vēlreiz – pārāk grūti iesācējiem
Vietnes veidnes:Iepriekš izstrādātas bezmaksas veidnes, kuras var viegli pielāgotDaudz veidņu, taču jums tas jāizvēlas uzmanīgi – daži no tiem ir zemas kvalitātes
Tehniskā palīdzība:Spēcīga atbalsta komandaBezmaksas CMS nav oficiāla atbalsta, izņemot lietotāju kopienu
SEO opcijas:Spēcīgi SEO rīkiLai pareizi pārvaldītu vietnes SEO, jums jāinstalē ārējie spraudņi

Izmēģiniet vietni Builder tūlīt

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map