Adobe portfelis vs kvadrāts

Adobe portfelis vs kvadrāts


Adobe Portfolio un Squarespace ir divas labi atpazīstamas vietņu veidošanas platformas, kuras iecienījuši lietotāji visā pasaulē.

Abas jau kādu laiku atrodas nišā un nosaukumus sev piešķīra, pateicoties ērtai lietošanai un funkciju klāstam, lai izveidotu dažādu vietņu veidu. Neskatoties uz dažām kopīgām lietām, abas platformas kalpo dažādiem mērķiem.

Ātrs momentuzņēmums:

Adobe portfelisAdobe Portfolio – ir vietņu veidotājs, kas paredzēts galvenokārt āķīgu portfeļu izveidošanai. Sākotnēji tas tika izveidots, lai palīdzētu fotogrāfiem izveidot savu tiešsaistes publisko seju. Programmatūra nodrošina dažas būtiskas funkcijas, lai izveidotu dinamiskas attēlu galerijas, fotogrāfu titullapas un daudz ko citu. Adobe portfelisAdobe Portfolio – ir vietņu veidotājs, kas paredzēts galvenokārt āķīgu portfeļu izveidošanai. Sākotnēji tas tika izveidots, lai palīdzētu fotogrāfiem izveidot savu tiešsaistes publisko seju. Programmatūra nodrošina dažas būtiskas funkcijas, lai izveidotu dinamiskas attēlu galerijas, fotogrāfu titullapas un daudz ko citu.

KvadrātsSquarespace – ir daudzpusīgāks vietņu veidošanas instruments. 2014. gadā tā tika palaista kā SaaS satura pārvaldības sistēma, un tā lepojas ar intuitīvu WYSIWYG redaktoru, pielāgojamu un atsaucīgu veidņu izvēli, intuitīvu saskarni un daudz ko citu. Lai arī sākotnēji tas tika izveidots kā uz satura balstītu vietņu veidotājs, šodien tas lietotājiem ļauj veidot titullapas, profesionālus portfeļus, mazus digitālos veikalus utt.. KvadrātsSquarespace – ir daudzpusīgāks vietņu veidošanas instruments. 2014. gadā tā tika palaista kā SaaS satura pārvaldības sistēma, un tā lepojas ar intuitīvu WYSIWYG redaktoru, pielāgojamu un atsaucīgu veidņu izvēli, intuitīvu saskarni un daudz ko citu. Lai arī sākotnēji tas tika izveidots kā uz satura balstītu vietņu veidotājs, šodien tas lietotājiem ļauj veidot titullapas, profesionālus portfeļus, mazus digitālos veikalus utt..

Mūsdienu dārdoņa faktiski nav divu platformu salīdzināšana, bet gan lai parādītu, kā katra varētu palīdzēt konkrētās situācijās. Lai gan Adobe Portfolio kalpo savam galvenajam mērķim ļaut lietotājiem izveidot fotogrāfu portfeļus, Squarespace nodrošina mazliet lielāku brīvību vietņu tipu ziņā.

1. Vienkārša lietošana

Abas platformas apgalvo, ka tām ir vienkāršs vietnes veidošanas process. Abām platformām nav vajadzīgas īpašas zināšanas vai kodēšanas prasmes. Citiem vārdiem sakot, jūs varat izveidojiet vietni no jauna bez HTML / CSS zināšanām. Tomēr Adobe Portfolio iesācējiem var šķist nedaudz mulsinošs, it īpaši no paša sākuma, kamēr Squarespace vienkāršoja procesu, pateicoties tā intuitīvajai WYSIWYG funkcionalitātei. Pirms mēs iedziļināmies tehniskajā informācijā, apskatīsim pierakstīšanās procesu.

Pierakstīšanās

Šajā posmā abām platformām ir burtiski viena un tā pati procedūra. Piemēram, Adobe Portfolio vispirms lūgs jums izvēlēties vietnes veidu. Tas var būt portfelis, lai izveidotu dinamiskas galerijas un demonstrētu savus darbus, kā arī titullapa, lai iepazīstinātu sevi ar tiešsaistes auditoriju. Kvadrāts izveido tādu pašu pieeju. Sistēma lūgs norādīt jūsu projekta mērķus (pārdot produktus, reklamēt savus pakalpojumus utt.) Pirms reģistrācijas procesa, lai jūs varētu izvēlēties no atbilstošu veidņu komplekta, lai sāktu.

Vienīgā atšķirība ir tā, ka Squarespace piedāvā vairāk iespēju izkārtojumu ziņā. Tajā pašā laikā jūs varat vienkārši izlaist pirmo posmu un doties uz visu pieejamo motīvu sarakstu, lai izvēlētos sev tīkamāko. No otras puses, Adobe Portfolio var integrēt ar Google Cloud, kas darbojas lieliski ikreiz, kad jums ir jāatjaunina jau esoši fotoattēli un saturs.

Pēdējais posms ir pierakstīšanās un pielāgošanas procesa sākšana. Atkal abas platformas izveido to pašu pieeju, ļaujot jums pierakstīties, izmantojot sociālos vai google kontus, vai vienkārši norādīt lietotāja vārdu un paroli. Šeit atrodaties pie paneļa ar izvēlētu izkārtojumu.

Lasīt arī: Adobe portfeļa pārskats.

Veidņu rediģēšana

Pēc veiksmīgas pierakstīšanās jūs atradīsities informācijas panelī ar izvēlēto veidni. Atkal šajā posmā Adobe Portfolio un Squarespace gandrīz neatšķiras. Viņiem pat ir rīkjosla ar visām funkcijām tajā pašā vietā (kreisajā sānjoslā). Tomēr laukumam Squarespace ir pievienots vilkšanas un nomešanas redaktors, savukārt Adobe Portfolio nedaudz atšķiras no tradicionālā WYSIWYG redaktora.

Adobe portfeļa redaktors Adobe portfeļa redaktors

Iesācējiem būs vieglāk izmantot laukumu Squarespace. Viņi var viegli mainīt esošo izkārtojuma lapas struktūru vai noformēt pats savu. Bloku un elementu pārvietošana vai aizstāšana ir ļoti vienkārša. Varat tos pārkārtot, kā arī izvēlēties rīkjoslu, lai pievienotu multivides failus vai citus elementus. Šeit mums ir stila redaktors ar papildu iestatījumiem, kas ļauj ne tikai pārvietot vai pievienot jaunus elementus, bet arī mainīt to izmērus, mainīt fontus un krāsas un daudz ko citu. Starp citu, jūs varat ignorēt gatavas veidnes un ieviest savu dizainu no tukšas, izmantojot pielāgotas sadaļas.

Lappuses kvadrātu redaktors Lappuses kvadrātu redaktors

Adobe Platform ir nedaudz atšķirīga pielāgošanas funkcionalitāte, lai gan tās lietošanai gatavas veidnes satur arī vairākas sākotnējās sadaļas un lapas, kuras jūs varat mainīt vai pielāgot. Platformai nav tipiska vilkšanas un nomešanas redaktora. Tas nedaudz apgrūtina procesu. Turklāt dažas funkcijas ir mulsinošas, piemēram, jaunas lapas izveidošana no nulles, kurai nebūs neviena elementa vai sadaļas no sākotnējā izkārtojuma. Bet kopējais iespaids ir tāds, ka to joprojām ir diezgan viegli lietot.

Lasīt arī: Pārskats par kvadrātu.

Adobe portfelis vs kvadrāts: Kvadrāts aizņems mazāk laika, lai izveidotu vietni no jauna. Tomēr kopējais vietnes veidošanas process izskatās gandrīz tāds pats ar nelielām atšķirībām, kas Adobe Editor padara nedaudz sarežģītāku.

2. Īpašības un elastība

Būtu nepareizi salīdzināt Adobe Portfolio un Squarespace kā divus vienādus vietņu veidotājus funkciju un elastības ziņā. Kā mēs jau teicām iepriekš, tie kalpo dažādiem mērķiem. Tomēr mēs uzsvērsim un uzsvērsim dažas galvenās atšķirības.

Domēna un mitināšanas pārvaldība

Vietņu pārvaldība ir pirmā lieta, kas mums jāpiemin. Squarespace ir universāls risinājums, kas nozīmē, ka sistēma parūpēsies par jūsu domēnu un mitināšanu. Jums nav jāmeklē vislabākais servera risinājums. Vienkārši izvēlieties plānu atkarībā no mērķiem un iegūstiet pilnu funkciju komplektu neatkarīgi no tā, vai jums ir jāizveido digitālais veikals vai maza uzņēmuma vietne.

Adobe Portfolio domēna iestatījumi Adobe Portfolio domēna iestatījumi

Ar Adobe Portfolio situācija ir sarežģītāka. Tam nav sava mitināšanas vai domēna risinājuma. Lietotājiem būs manuāli jāreģistrē un jāuzņem savi domēna vārdi. Labās ziņas ir tas, ka platforma sadarbojas ar Namecheap, kas mitinās jūsu vietni gadījumā, ja jūs iegādājaties domēnu, izmantojot Adobe Portfolio. Sliktā ziņa ir tā, ka jums visi iestatījumi būs jāapstrādā manuāli, sākot no vajadzīgo IP adrešu norādīšanas līdz DNS ierakstu modificēšanai. Iesācēji diez vai novērtēs šādu pieeju.

Lasīt arī: Kas ir domēna vārds un kā domēni darbojas.

SEO iestatījumi

Abas platformas ļauj lietotājiem rūpēties par viņu vietņu SEO draudzīgumu. Protams, tos nekad nevajadzētu salīdzināt ar vairāk uz SEO orientētām platformām, piemēram WordPress, piemēram, kaut arī tie joprojām piedāvā dažas sākotnējās optimizācijas funkcijas. Squarespace ir diezgan skaidra lapas konfigurācija ar lodziņiem meta nosaukumiem un aprakstiem. Bezšuvju sociālo mediju integrācija būs arī laba priekšrocība iesācējiem. Visos gadījumos, nav nepieciešama kodēšana vai īpašas prasmes.

SEO laukuma laukuma iestatījumi SEO laukuma laukuma iestatījumi

Adobe portfelis arī padara diezgan vienkāršu vietnes SEO uzlabošanu. Lietotāji var izmantot informācijas paneli, lai augšupielādētu vietnes adreses labākai atpazīšanai, integrētu analītiskos rīkus un rediģētu nosaukumus un aprakstus, koncentrējoties uz atslēgvārdiem. Atkal nekas īpašs nebūtu vajadzīgs.

Logrīki un papildinājumi

Kvadrāts izskatās nedaudz daudzpusīgāks papildinājumu un logrīku ziņā. Tomēr tas ir tikai tāpēc, ka Adobe Portfolio galvenokārt koncentrējas uz dažādu stilu dinamisku galeriju un attēlu kolekciju veidošanu. Šajā vietā platforma noteikti uzvar. Lietotājiem ir iespēja izveidot burtiski tik daudz fotogaleriju, cik nepieciešams. Īpašie rīki ļauj tos viegli sakārtot pēc kategorijām, lai tos būtu ērti uzskaitīt.

Pateicoties automatizētai izmēru maiņas funkcijai, sistēma parūpēsies par jūsu galeriju izskatu. Sistēma optimizēs jūsu fotoattēlus, kā arī vietu diskā un sinhronizēs jūsu galerijas ar Adobe Cloud. Nav problēmu, ja jums jau ir esošs projekts un vēlaties visus savus attēlus importēt uz jauno vietni. Adobe portfeļu var integrēt ar Photoshop Lightbox, Behance vai Adobe Stock, lai ļautu jums atjaunināt projektu ar pāris klikšķiem.

Tomēr šeit beidzas Adobe Portfolio priekšrocības. Tas faktiski neko nedod, izņemot galeriju veidošanu un optimizācijas funkcijas. No otras puses, Squarespace ir pieejams papildinājumu klāsts, kas ietver sociālās koplietošanas pogas, integrētu analītiku un metriku, kontaktu formas un daudz ko citu. Tajā pašā laikā mums jāpatur prātā arī dažas pamata e-komercijas funkcijas, kuras piegādā arī Squarespace.

e-komercijas funkcionalitāte

Lai cik dīvaini tas izklausītos, bet Adobe Portfolio nevar piedāvāt neko, kas saistīts ar e-komercijas funkcionalitāti, kāpēc tas ir mazliet dīvaini, ņemot vērā tā titullapas veidošanas funkcijas. Kas būtu jādara fotogrāfam, ja viņš vēlas ne tikai demonstrēt savus darbus, bet arī pārdot pakalpojumus tiešsaistē? Šeit kvadrātu telpa izskatās labāka.

E-komercijas laukums E-komercijas laukums

Sistēma ļauj arī veidot profesionālus portfeļus ar sākotnējām pārdošanas funkcijām, kā arī mazus digitālos veikalus. Lietotāji var pārdot līdz 100 produktiem, kā arī integrēt dažas no populārākajām norēķinu iespējām, piemēram, PayPal vai Stripe. Platformai ir vienkārša produktu pārvaldības rediģēšanas sistēma, kurā jūs varat mainīt produktu aprakstus vai iestatīt jaunus, rediģēt, cenu utt.

Lasīt arī: Alternatīvas kvadrātā.

Adobe portfelis vs kvadrāts: Adobe Portfolio ļauj noteikt klātbūtni tīmeklī, bet faktiski nepārdot pakalpojumus tiešsaistē. E-komercijas funkciju trūkums vismaz pagaidām ir milzīgs trūkums. Šajā vietā laukums Squarespace izskatās elastīgāks.

3. Dizains

Dizaina salīdzināšanas tabula

Adobe portfelisKvadrāts
Motīvu skaits:12105
Pielāgotas motīvi:&# x2714; JĀ✘ NĒ
Motīvu izmaksas:BezmaksasBezmaksas
Vizuālais redaktors:&# x2714; JĀ&# x2714; JĀ
Reaģējošs dizains:&# x2714; JĀ&# x2714; JĀ
CSS koda rediģēšana:&# x2714; JĀ&# x2714; JĀ

Adobe Portfolio dizaina ziņā noteikti trūkst elastības. Tas piedāvā apmēram 12 dažādas veidnes. Viņi izskatās diezgan labi un ir mobili atsaucīgi. Tomēr sistēma nepiedāvā daudz lapu dizaina un pielāgošanas funkcijas. Jums faktiski ir jāstrādā ar to, ko iegūstat, mainot galerijas stilus un izmērus.

Kvadrāta telpā ir plašāks tēmu klāsts. Lietotāji var izvēlēties no aptuveni 90 dažādām veidnēm, kas darbojas nevainojami darbvirsmas versijās, kā arī dažādu veidu mobilajām ierīcēm. Kopējais veidņu dizains izskatās labs.

Ātrākai meklēšanai tie ir sadalīti kategorijās. Piekļuve vietnes HTML / CSS ir vēl viens milzīgs pluss Squarespace. Lai arī tas noderēs pieredzējušiem izstrādātājiem, viņi, iespējams, var mainīt lapu un stilu. Pārliecinieties, ka jums ir pieeja izstrādātāju platformai ar savu plānu. Jāpiemin arī laukuma Vāka lapas veidotājs ar 29 gatavām tēmām.

Lasīt arī: Vietnes kvadrātveida piemēri.

Adobe portfelis vs kvadrāts: Squarespace lepojas ar plašāku veidņu izvēli papildus pielāgotajam titullapas veidotājam un HTML / CSS piekļuvei.

4. Klientu atbalsts

Kā daļu no Creative Cloud, Adobe Portfolio izdevās iegūt milzīgu lietotāju un sekotāju kopienu, kas diskutē par dažādiem tehniskiem un citiem jautājumiem daudzos forumos un simtiem pavedienu. Squarespace nav tik milzīga kopiena, lai gan abas platformas parasti piedāvā vienu un to pašu veidu, kā sazināties ar atbalsta komandu:

 • Biļešu pārdošanas sistēma – abi vietņu veidotāji piedāvā tradicionālu veidu, kā nosūtīt e-pastu ar prasību vai problēmu. Tomēr Squarespace atbalsta komanda ātrāk reaģē.
 • Pamācības un ceļveži – kamēr Adobe portfelis ir milzīgs Palīdzības centrs ar daudziem rakstiem un rokasgrāmatām, Squarespace nāk ar visaptverošāku pieeju, ar kuras palīdzību var dalīties ar ērtām video pamācībām, emuāru ierakstiem un citām noderīgi informācijas avoti.

Kas ir vēl svarīgāk, Squarespace ir Live Chat funkcija tūlītējai saziņai, un Adobe Portfolio to nedara.

Adobe portfelis vs kvadrāts: Squarespace lietotājiem piedāvā vairāk iespēju, kā pēc iespējas ātrāk atrisināt viņu problēmas. Tiešsaistes tērzēšanas funkcijas trūkums nav nozīmīgs Adobe Portfolio lietotājiem, lai gan tas varētu būt daudz noderīgs.

5. Cenu politika

Galvenā atšķirība starp platformām cenu noteikšanas ziņā ir tā, ka Adobe Portfolio visiem Adobe Creative Cloud abonentiem ir bez maksas. Ja jūs neesat pakalpojumu lietotāju sarakstā, situācija faktiski būs tāda pati kā Squarespace lietotājiem. Abas sistēmas piedāvā vairākas paketes, no kurām izvēlēties, atkarībā no jūsu mērķiem un nepieciešamās funkcionalitātes.

Cenas laukumos svārstās no 12 USD par personisko plānu (piemērots emuāriem un portfeļiem) līdz 40 USD mēnesī ar pāris pf e-komercijas pakotnēm:

 • Biznesa plāns maksājot 18 USD mēnesī par nelielu digitālu veikalu, lai pārdotu vairākas preces.
 • Pamata tiešsaistes veikals par pieaugošu digitālo veikalu, kas mēnesī maksā 26 USD.
 • Uzlabots tiešsaistes veikals lieliem e-komercijas projektiem, kas pārdod simtiem produktu.

Radošo mākoņu plāni ir šādi:

 • Sākuma plāni būs – USD 9,99, kas ietver visus populāros produktus, ieskaitot Photoshop CC, Lightroom CC un Lightroom Classic CC.
 • Advanced plāns – USD 19,99 mēnesī ar visiem Adobe produktiem un 1 TB krātuvi.
 • Creative Cloud pilnīgs plāns – USD 52,99 mēnesī ar neierobežotu piekļuvi pilnam Adobe rīku un līdzekļu komplektam.

Adobe portfelis vs kvadrāts: Adobe portfeļa plāni var būt piemēroti profesionāliem dizaineriem, kuri var maksimāli izmantot citus Adobe produktus, piemēram, Photoshop. Ja jums tie nav nepieciešami un vienkārši vēlaties izveidot pilnībā aprīkotu vietni, labāks risinājums ir Squarespace.

Secinājums

Šodienas pārskats vēlreiz pierāda, ka pirmais un galvenais solis ir izvēlēties jūsu vietnēm atbilstošu vietņu veidotāju. Ir svarīgi skaidri saprast savus mērķus, kā arī projekta iepriekšējos mērķus. Kad būsit ieguvis pilnīgu attēlu, izvēle diez vai būs izaicinājums. Vai jums ir nepieciešams profesionāls portfelis vai vietne ar funkcionalitāti, kas pārsniedz vidējo?

Adobe portfelisAdobe portfelis – ir labs, ja runa ir par radošu fotogrāfu titullapām vai portfeļiem. Turklāt tā varētu būt laba ideja, ja plānojat izmantot arī citus Adobe produktus. Kā atsevišķai vietņu veidotājai platformai trūkst elastības, lai dotos tālāk par dinamiskām galerijām un attēlu kolekcijām. Adobe portfelisAdobe portfelis – ir labs, ja runa ir par radošu fotogrāfu titullapām vai portfeļiem. Turklāt tā varētu būt laba ideja, ja plānojat izmantot arī citus Adobe produktus. Kā atsevišķai vietņu veidotājai platformai trūkst elastības, lai dotos tālāk par dinamiskām galerijām un attēlu kolekcijām.

KvadrātsSquarespace – ir elastīgāka programmatūra, kas ļauj ne tikai noteikt savu klātbūtni tīmeklī, bet arī pārdot tiešsaistē. Viss vienā risinājums ir ar plašāku veidņu iespēju, vairāk vietņu pielāgošanas funkcijām un e-komercijas funkcionalitāti. KvadrātsSquarespace – ir elastīgāka programmatūra, kas ļauj ne tikai noteikt savu klātbūtni tīmeklī, bet arī pārdot tiešsaistē. Viss vienā risinājums ir ar plašāku veidņu iespēju, vairāk vietņu pielāgošanas funkcijām un e-komercijas funkcionalitāti.

Jums vienmēr jāmeklē projektu augšanas iespējas un jāizvēlas platformas, kas rezervē vairāk vietas tiešsaistes biznesa attīstībai.

Adobe Portfolio vs Squarespace: salīdzināšanas tabula

Adobe portfelisKvadrāts
1. Vieglums8 no 108 no 10
2. Īpašības7 no 109 no 10
3. Dizains8 no 1010 no 10
4. Atbalsts9 no 109 no 10
5. Cenu noteikšana9 no 108 no 10
Kopumā:8.2 no 108.8 no 10
Pamēģini to tagad Pamēģini to tagad
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map