5 найкращих шашок для аналізу зворотного зв’язку

Посібник із перевірки зворотних посилань та список основних інструментів перевірки зворотної лінії для пошуку & аналіз зворотних посилань вашого веб-сайту.


кращі SEO компанії

Маючи хороший профіль зворотної посилання, важливо для SEO, і вам потрібно буде постійно контролювати зворотні посилання вашого веб-сайту. За останні кілька років Google все більше висловлює голоси щодо того, як вони протистоять поганим зв’язкам. Сайти з поганими профілями зворотної посилання можуть сильно постраждати в SERP, і через це важливо продовжувати стежити за профілем зворотної посилання вашого веб-сайту та видаляти будь-які посилання неякісної якості. Існує ряд перевіряючих зворотних посилань, які ви можете використовувати для цього. У цій статті ми надамо огляд найкращих шашок для зворотних посилань, за допомогою яких можна знайти та проаналізувати всі зворотні посилання на ваш сайт.

Список популярних платних зворотних шашок

Короткий огляд найкращих 5 варіантів, які використовуються багатьма професійними SEO для пошуку та моніторингу зворотних посилань:

Перевірка зворотної лінії
Починається в:
Рекомендовано для:
Вивчайте більше
Арефс82,50 дол. / МісПотужний моніторинг зворотної лінії зв’язку & аналіз рангового відстеження
SEMrush$ 69,95 / місАналіз профілю глибокого зворотного зв’язку & огляд конкурентів
Моз99,00 дол. / МісПопулярні & довірений інструменту SEO все в одному
Моніторинг зворотних посилань$ 24,90 / місДоступний вибір для моніторингу зворотної лінії зв’язку
Величний78,99 дол. / МісНайбільша база даних комерційних посилань

Найкраща перевірка зворотної лінії №1 - Ahrefs

Починається від: $ 82,50 / міс

Арефс
Потужний, інтуїтивний моніторинг зворотної лінії зв’язку & відстеження ключових слів

www.ahrefs.com – одна з наших улюблених шашок для зворотних посилань і є прекрасним вибором для швидкого та легкого моніторингу вашого профілю зворотної посилання. У Ahrefs розмір індексу – 12 трлн посилань, і це прекрасна робота з пошуку багатьох зворотних посилань, вказаних на ваш сайт. Ми виявили, що в ньому знайдено більше зворотних посилань, ніж будь-які інші служби нижче. Завдяки Ahrefs ви можете легко відслідковувати ваші зворотні посилання, отримувати сповіщення електронною поштою про будь-які знайдені нові посилання, відстежувати позиції рейтингу ваших цільових ключових слів, аналізувати SEO-статистику вашого веб-сайту, аналізувати профілі зворотної посилання вашого конкурента тощо. Одним з головних недоліків є те, що ви не можете імпортувати зворотні посилання з інших служб, у тому числі з консолі пошуку Google. Однак, Ahrefs – це всебічний, ефективний інструмент моніторингу зворотних посилань, найкращий для людей або SEO-професіоналів з невеликою кількістю клієнтів.

Ключові особливості:

 • Детальний зворотний профіль
 • Знаходить багато зворотних посилань
 • Аналіз конкурентів
 • Неможливо імпортувати зворотні посилання
 • Відстеження ключових слів
 • Звіти про оптимізацію на місці

Вивчайте більше

Найкраща перевірка зворотної лінії №5 - SEMrush

Починається від: 69,95 дол. / Міс

SEMrush
Забезпечує глибокий аналіз профілю назад & розуміння конкурентів для цифрових маркетологів

www.semrush.com – популярна SEO-послуга, яка забезпечує точний та глибокий перегляд профілів зворотної посилання та уявлення конкурентів. Добре відомий тим, що організовує органічні дослідження позицій вашого конкурента та показники SEO, SEMrush зазвичай використовується багатьма цифровими маркетологами. За допомогою них ви можете легко переглядати та сортувати профіль зворотної посилання вашого сайту, щоб отримати точну картину, а також інші цінні відомості про SEO-показники..

Рекомендовано для:

 • Перевірка зворотної лінії
 • Відстеження позиції ключових слів
 • Аналізи конкурентів
 • Рекламні дослідження
 • Дослідження ключових слів

Вивчайте більше

Найкраща перевірка зворотної лінії №3 - Moz

Починається від: 99,00 дол. / Міс

Моз
Потужний інструмент перевірки зворотної посилання

www.moz.com – популярне та надійне місце для аналізу ваших зворотних посилань та визначення способу кращого рейтингу. Moz пропонує всебічний аналіз профілю посилань з цінним розумінням якості цих посилань, використовуючи Moz PA (Page Authority) та DA (Domain Domain). Вони також забезпечують великий аудит посилань на предмет виявлення шкідливих посилань та уникнення штрафних санкцій. Moz – це чудовий інструмент “все в одному” для відстеження ваших зусиль з SEO.

Рекомендовано для:

 • Відмінна база знань про SEO
 • Зручний для користувачів
 • Авторитет домену MOZ
 • Знайдіть можливості для ключових слів
 • Аналіз спаму

Вивчайте більше

Найкраща перевірка зворотних посилань №4 - моніторинг зворотних посилань

Починається від: 24,90 дол. / Міс

Моніторинг зворотних посилань
Доступна перевірка зворотної лінії зв’язку, яка швидко та просто у користуванні

www.monitorbacklinks.com є доступною альтернативою для багатьох перерахованих тут шашок. Їх послуги дуже прості у користуванні та чудово підходять для новачків. Вони найкращі для людей, які хочуть почати стежити за своїм профілем зворотної посилання, не надто поглиблюючись. Ми любимо їхню простоту та зручність у користуванні, хоча в минулому виявили проблеми з надійністю своїх звітів. Хоча кожен перевіряючий зворотний зв’язок пропускає кілька посилань тут і там, вони пропустили досить багато порівняно з іншими. Тим не менш, вони все ще дають вам гарне уявлення про ваш профіль зворотної посилання за доступною ціною.

Рекомендовано для:

 • Легко & доступний за ціною
 • Сильний моніторинг зворотної лінії зв’язку
 • Захист від тумб. SEO
 • Аналіз конкурентів
 • Відстеження ключових слів

Вивчайте більше

Найкраща перевірка зворотної лінії №2 - Majestic

Починається від: 78,99 дол. / Міс

Величний
Доступ до найбільшого індексу посилань & популярний вибір для професіоналів SEO

www.majestic.com – ще один хороший інструмент для перевірки ваших зворотних посилань і широко використовується багатьма SEO-агенціями. Majestic надає різноманітні функції для вашого успіху в SEO. Їх інструменти трохи менш зручні для користувачів, хоча ви можете запланувати демонстрацію наодинці з підтримкою, щоб навчитися ними користуватися. Majestic стверджує, що має найбільшу базу даних розвідки про комерційні зв’язки, хоча наш досвід роботи з Majestic виявився менш точним, ніж інші, перелічені вище. Було досить багато посилаються доменів, які Majestic пропустили, хоча ми помітили, що вони, як правило, швидше знаходять нові домени. Крім того, було кілька, які величні виявили там, де інші не змогли.

Рекомендовано для:

 • Популярний серед SEO
 • Найбільший індекс посилання
 • Різноманітність інструментів SEO
 • Швидко знаходить нові посилання
 • Аналіз конкурентів

Вивчайте більше

Що про безкоштовні шашки для зворотної зв’язку?

Існує чимало безкоштовних шашок для зворотної посилання, якими ви також можете скористатися. Насправді багато з перерахованого вище пропонують безкоштовну версію, яку ви можете використовувати без оплати. Однак, як ви можете собі уявити, вони, як правило, не є настільки вичерпними і, як правило, лише на смак зворотних посилань, що вказують на ваш домен. Безкоштовно це нормально, але ні, якщо ви серйозно зацікавлені в розумінні всього вашого профілю зворотної посилання.

Збір повного профілю зворотної посилання

Майте на увазі, що навіть найкраща перевірка зворотних посилань не знайде 100% усіх ваших зворотних посилань. Кожен з них використовує інший алгоритм для своїх індексів, і ви побачите, що хоча деякі роблять кращу роботу, ніж інші, немає справжньої перевірки зворотної лінії. Для тих, хто серйозно ставиться до отримання повного списку зворотних посилань вашого веб-сайту, вам потрібно буде використовувати кілька інструментів, щоб зібрати разом те, що кожен знайде. Використання комбінації безкоштовних і платних шашок зворотної посилання дасть вам набагато точніше представити всі ваші зворотні посилання.

Швидкий рада: Google безкоштовно покаже вам приємну кількість ваших зворотних посилань Пошукова консоль Google, але, на жаль, не всі вони. Це все ще потужний інструмент, який ви повинні використовувати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map