بهترین سازندگان وب سایت عکاسی

بهترین سازندگان وب سایت نمونه کارها


داشتن وب سایت عکاسی برای همه افراد ضروری است که می خواهد حرفه ای را در طاقچه عکاسی دنبال کند و به یک منبع نیاز دارد تا آثار هنری را در نور مطلوب ارائه دهد.

با این وجود ، اگر قبل از این هرگز در طراحی وب مشارکت نداشته باشید یا فقط وقت خود را برای توسعه پروژه ندارید ، چگونه می توانید یکی را بدست آورید? راه حلی وجود دارد که راه بسیار خوبی برای خارج شدن از این شرایط خواهد بود: استفاده از سازندگان وب سایت عکاسی به شما در راه اندازی وب سایت کمک می کند.

سازندگان وب سایت مناسب ترین ابزار برای راه اندازی و مدیریت وب سایت ها هستند. آنها سادگی, راحتی ، سهولت در پیمایش ، مجموعه ویژگیهای غنی و مقرون به صرفه بودن اغلب عوامل تعیین کننده ای هستند که به نفع کاربرد آنها توسط عکاسان با پس زمینه طراحی وب مختلف و آرزوهای متنوع صحبت می کنند. برای همکاری با سازندگان وب سایت لازم نیست که حرفه ای باشید – این سیستم ها اغلب با آموزش و رهنمودهایی ارائه می شوند که به شما کمک می کنند تا به طور موثق بر روند کار تسلط داشته باشید.

ما 10 مورد از بهترین سازندگان وب سایت برای عکاسان را آزمایش کردیم:

 1. Wix – بهترین وب سایت ساز برای عکاسان
 2. WordPress – رایگان CMS برای ایجاد یک وب سایت عکاسی
 3. Squarespace – بستر آنلاین برای ایجاد یک گالری عکس
 4. چوب الف – سازنده وب برای ایجاد یک وب سایت با AI
 5. SITE123 – آسانترین سازنده وب سایت عکاسی
 6. Weebly – بستر ایجاد نمونه کارها حرفه ای عکاسی
 7. SmugMug – بستر محافظت ، اشتراک گذاری ، ذخیره و فروش عکس شما
 8. Carbonmade – پرتفوی کامل آنلاین برای عکاسان
 9. PhotoShelter – وب سایتهای عکاسی & ابزار برای عکاسان
 10. برندهای خیاط – شرکت طراحی وب سایت برای سفارش وب سایت

برای ساده تر کردن انتخاب بهترین بسترهای نرم افزاری که به شما کمک می کند تا تمام ایده های خلاقانه تان به زندگی منتقل شود ، بررسی سیستم هایی که اخیراً به آنها اشاره کردیم ، منطقی است. این دقیقاً همان کاری است که ما بلافاصله می خواهیم انجام دهیم.

Wix – بهترین وب سایت ساز برای عکاسان

Wix - بهترین وب سایت ساز برای عکاسان

ویکس – مقصد برتر برای همه آن دسته از کاربرانی که قصد راه اندازی یک وب سایت عکاسی مناسب را دارند از ابتدا. این که آیا شما یک کاربر با ذکاوت غیر فناوری هستید ، که هرگز به هیچ وجه در ایجاد وب سایت مشارکت نداشته اید یا یک حرفه ای در زمینه طراحی وب ، که فاقد وقت برای ایجاد وب سایت های مشتری حرفه ای است ، Wix به شما هزاران راه حل برای شروع یک پروژه عکاسی رایگان ارائه می دهد.. از جمله دلایلی که باعث می شود سیستم از جمعیت متمایز شود ، موارد ذیل اولین موارد ذکر شده است:

 • مجموعه الگوهای عکاسی غنی. تم های Wix عکس برای سوله های مختلف عالی کار کنید و می توانید سفارشی سازی کنید تا بتوانید اوراق بهادار خیره کننده ، وب سایتهای عکس عروسی ، خیابان ، عاشقانه ، پروژه های عکاسی در شهر ، گالری عکس مسافرتی و موارد دیگر.
 • رابط Wix ADI. جدای از ویرایشگرهای وب سایت رایج و موبایل که امکان سفارشی سازی آسان وب سایت عکاسی شما را فراهم می کند ، این سیستم اکنون پیشرفته ای را ارائه می دهد Wix ADI (هوش طراحی مصنوعی) رابط کاربری امکان ایجاد وب سایت حتی بدون کلیک ماوس – فقط بنشینید و تماشا کنید که چگونه این سرویس کل وب سایت عکاسی شما را می سازد.
 • گزینه های طراحی وب سایت عکاسی. Wix بیش از 40 نوع گالری را ارائه می دهد که در قالب های گوناگونی طراحی شده اند و می توانید از بین چندین گزینه طراحی برای ویرایش و برداشت عکس ، اضافه کردن صفحات وب ، زیر شاخه ها برای گالری عکس یا پرتفوی خود و غیره انتخاب کنید..
 • پیمایش اختلاف منظر 3D. این گزینه اجازه می دهد تا هر عکس ، گالری یا ویدئو را انتخاب کنید تا آنها را به عنوان زمینه ای برای وب سایت خود تنظیم کنید.
 • نمایش اسلاید و گالری. با Wix می توانید عکس ها و ارائه های خود را بارگذاری کنید تا گالری ها و نمایش اسلایدها ایجاد کنید که مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد.
 • میزبانی فیلم HD. سازنده وب سایت با ارائه آثار خود در حالت فیلم ، می تواند استعداد عکاسی خود را به نمایش بگذارد. برای افزایش میزان جذب کاربر می توانید ارائه های عکس از YouTube یا Vimeo را در پروژه خود ادغام کنید.
 • توصیفات کاربر. ادغام ویژگی توصیفات کاربر اجازه می دهد تا مشتریان شما برداشت ها و تجربه همکاری با شما را در بخش / صفحه وب سایت ویژه ترک کنند. این یک روش مطمئن برای علاقه مندان به کاربران بالقوه شما در کار شما و کمک به آنها برای یافتن پاسخ سؤالاتی است که ممکن است در مورد شغل عکاسی شما داشته باشند. این قابلیت از طریق ادغام ابزارک / پسوندهای خاص محقق می شود. اینها در بازار برنامه یکپارچه موجود است و شامل Testimonial Builder ، MyReviews ، نظرات ، توصیفات اجتماعی ، نظرات صوتی + ، نظرات مشتری ، Yelp ، نظرات + و Inffuse Testimonials و موارد دیگر.
 • گزینه های تعامل مشتری. همچنین هنگام مرور برنامه بازار ، می توانید انواع مختلفی از ابزارهای تعامل کاربر را پیدا کنید. آنها به شما این امکان را می دهند که با مخاطب هدف در ارتباط باشید ، بازخورد و فرم های تماس آنها را دریافت کنید. از میان محبوب ترین ابزارک هایی که می توانید برای این منظور انتخاب و استفاده کنید ، ذکر این موارد به تقویم Google Event ، آخرین اخبار ، Wix Chat ، Scheduling Pro ، 123 فرم ساز ، فرم های Wix ، قرار ملاقات کتاب بصورت آنلاین ، چت زنده ، تقویم رویدادها ، تماس با ما منطقی است. مدیریت + CRM ، پاسخ به تماس و موارد دیگر.
 • بستر های نرم افزاری تجارت الکترونیک. وقتی صحبت از توسعه وب سایت عکاسی می شود ، فرصت فروش آثار شما به طور مستقیم در وب سایت واقعاً معقول است. سازنده وب سایت دارای ویژگی تجارت الکترونیکی یکپارچه است که امکان تنظیم و سفارشی سازی یک فروشگاه اینترنتی کوچک و متوسط ​​را فراهم می کند..

هزینه: Wix به شما امکان می دهد یک وب سایت رایگان بی پایان بسازید ، اما این طرح هنوز هم با محدودیت های خاصی همراه است. این در نهایت مانع از شروع یک پروژه تمام عیار می شود. برای دستیابی به ویژگی ها و ابزارهای پیشرفته ، معقول است که به یکی از برنامه های حق بیمه ارتقا دهید. هزینه آنها با 13 دلار در ماه برای اشتراک های استاندارد و از 23 دلار در ماه برای برنامه های تجارت الکترونیک / تجارت شروع می شود.

Wix را به صورت رایگان امتحان کنید

WordPress – رایگان CMS برای ایجاد یک وب سایت عکاسی

WordPress - رایگان CMS برای ایجاد یک وب سایت عکاسی

وردپرس – یک CMS مشهور و کاملاً رایگان برای ایجاد یک وب سایت عکاسی است. این سیستم به دلیل گزینه های بالای یکپارچه سازی و در دسترس بودن ابزارهای پیشرفته سفارشی سازی طراحی ، به رسمیت شناخته شده و محبوبیت خیره کننده ای در سراسر جهان کسب کرده است. این سیستم برای تازه واردان پیچیده تر است در مقایسه با اکثر سازندگان استاندارد وب سایت زیرا این امر حاکی از دانش مبانی رمزگذاری و حتی تجربه اولیه طراحی وب است. در کاوش در این سرویس ، عکاسان برجسته آن را نگاهی بیندازید:

 • الگوهای عکاسی. CMS مجموعه الگوهای داخلی خود را دارد ، اما صدها نفر از آنها نیز در وب موجود است. این مضامین به صورت رایگان و رایگان پرداخت می شوند که دومی به دلیل افزایش احتمال تهدیدهای بدافزار برای عملکرد وب سایت شما از امنیت کمتری برخوردار است.
 • پلاگین ها و ابزارک های عکاسی. این سیستم با گزینه های پیشرفته ادغام شناخته شده است ، و افزونه ها و ویدجت های متعددی را برای وب سایت های عکاسی ارائه می دهد. برخی از محبوب ترین نمونه ها شامل گالری Envira ، Solooquy ، Storyform ، WP-Media Tagger ، Wordfence ، Easy Watermark ، Imsanity ، Yoast SEO و موارد دیگر.
 • برنامه ریزی رویداد ، رسانه های اجتماعی و پلاگین های تعامل با مشتری. به غیر از افزونه های عکاسی ، کاربران ممکن است افزونه های برنامه ریزی رویداد و تعامل با مشتری را پیدا کنند و ادغام کنند (برنامه ریزی BirchPress ، Picu ، WP فاکتور ، نوار اجتماعی شناور ، Pinterest Pin It Button ، TweetThis کد کوتاه ، به سادگی اینستاگرام ، WPForms ، Optin Monster و موارد دیگر).
 • تجارت الکترونیک. وردپرس افزونه های ویژه تجارت الکترونیکی مانند WooCommerce را فراهم می کند که امکان ایجاد فروشگاه های آنلاین دارای ویژگی را فراهم می کند ، جایی که می توانید عکس ها و مجموعه تصاویر خود را نمایش داده و بفروشید.
 • ویرایشگر گوتنبرگ. ویرایشگر پس از انتشار نسخه اخیر وردپرس در دسترس قرار گرفته است. به دلیل در دسترس بودن بلوک های محتوا کاربران ممکن است در وب سایت های خود مطابق میل خود گزینه های ایجاد وب را ساده کنند. تا حدودی ، این شبیه روند کار با سازندگان کلاسیک وب سایت است ، که این یکی دیگر از مزیت های بیشتر عکاسان است.

هزینه: وردپرس از نظر فنی برای بارگیری و نصب رایگان است. با این حال ، برای طراحی و انتشار یک وب سایت عکاسی ، باید تعدادی از افزونه ها و قالب های فوق را خریداری و ادغام کنید. همین موضوع در مورد نام دامنه و هاستینگ است. برای اینکه پروژه شما در وب قابل دسترسی باشد ، باید یک مورد را پیدا کنید ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد. برای ساده تر کردن انتخاب ، وردپرس Bluehost را به عنوان یکی از خدماتی که در صدر لیست میزبان های مدرن قرار دارد ، توصیه می کند. ارزانترین Bluehost اشتراک شما 2.95 دلار در هر ماه هزینه خواهد داشت ، مجموعه ای از ویژگی های گسترده برای این قیمت را ارائه می دهد.

وردپرس را به صورت رایگان بارگیری کنید

Squarespace – بستر آنلاین برای ایجاد یک گالری عکس

Squarespace - بستر آنلاین برای ایجاد یک گالری عکس

Squarespace – یک راه حل مناسب جهت ساخت وب سایت برای عکاسانی است که مایل به راه اندازی یک پروژه کامل و حرفه ای حرفه ای هستند. این بستر امکان ارائه گالری عکس ، نمایش اسلایدها و پرتفوی خود را به مخاطبان هدف امکان پذیر می کند. Squarespace با انتخاب گسترده ای از ابزارهای سفارشی سازی و ویژگی های طراحی وب ، راه حل ارزشمندی برای راه اندازی وب سایت عکاسی است.. در اینجا مهمترین مزیت خدمات ذکر شده است:

 • طراحی های حرفه ای. Squarespace مجموعه ای برنده جوایز از الگوهای عکاسی پاسخگو را که توسط تیم طراحی حرفه ای آنها ساخته شده است ، ارائه می دهد.
 • ویرایشگر سبک. این ویژگی با صدها تنظیم قابل تنظیم (رنگ ، قلم ، پیکربندی صفحه و غیره.) و به شما امکان می دهد بین انواع مختلف صفحه انتخاب کنید تا به نیازهای وب سایت عکاسی خود برسید (صفحات جلد ، صفحات رویدادها ، صفحات محصول ، گالری ها ، صفحات وبلاگ و غیره.)
 • مدیر تصویر. این سرویس از چندین ویژگی مدیریت تصویری ، مانند تنظیم تصویر کشیدن و رها کردن ، بارگذاری عکسبرداری سریع و پیشرونده ، در دسترس بودن شبکه تحویل محتوا ، ادغام گتی تصاویر ، بارگذاری تصویر از منابع خارجی ، کنترل نقطه کانونی تصویر ، ویرایشگر Adobe Image ، ارائه Lightbox ، وارد کردن سئو تصویر و ابرداده ، مقیاس بندی خودکار تصویر و غیره.
 • گالری. Squarespace امکان ایجاد گالری عکس جذاب از صدها بلوک سیستم را فراهم می کند (ارائه ها ، نمایش اسلایدها ، لغزنده ها ، طرح بندی شبکه ها و غیره.) ، گزینه ادغام فیلم ، کاربرد جلوه های نمایش.
 • جلد سازنده صفحه. این ویژگی امکان انتخاب بین چندین قالب برای صفحه جلد وب سایت شما را فراهم می کند.
 • موتور تجارت الکترونیکی. برای اینکه بتوانید عکس خود را بصورت آنلاین بفروشید ، Squarespace به شما امکان می دهد فروشگاه های وب ایجاد کرده و مدیریت کنید ، از موتور یکپارچه تجارت الکترونیک خود استفاده کنید. این سیستم دسترسی به گزینه های مدیریتی سفارشی سازی پرداخت / حمل و نقل / طراحی های متعدد را اعطا می کند.
 • طراحی پنجره منحصر به فرد نمایش. سازنده وب سایت امکان ایجاد طرح های پنجره نمایش منحصر به فرد و بسیار شخصی را ممکن می سازد ، جایی که می توانید بهترین آثار خود را به مزیت نمایش دهید. این ویژگی به شما امکان می دهد لیست های محصول را ایجاد یا به روز کنید ، سفارشی کردن توضیحات محصول و SKU ، آپلود عکس ها و ایجاد / مدیریت گالری ها ، ادغام پیشنهادات / تخفیف های ویژه و غیره.

هزینه: Squarespace برنامه رایگان و نامحدودی را در اختیار شما قرار نمی دهد اما به شما امکان می دهد مجموعه آزمایش های مشترک اشتراکهای پرداخت شده را بدون هیچ هزینه و در هر جلسه 14 روزه آزمایش کنید. به محض آمادگی برای ارتقاء به یکی از برنامه های موجود ، سازنده وب سایت به شما پیشنهاد می کند که یکی از آنها را انتخاب کنید. ارزانترین طرح Squarespace در حال حاضر 12 دلار در ماه است.

مربع را به صورت رایگان امتحان کنید

چوب الف – سازنده وب برای ایجاد یک وب سایت با AI

چوب الف - سازنده وب برای ایجاد یک وب سایت با AI

بوک مارک یک وب سازنده معاصر برای ایجاد یک وب سایت با هوش مصنوعی است که سزاوار توجه کاربرانی است که مایل به شروع یک پروژه عکس کامل هستند. این سیستم به شما امکان می دهد وب سایت های عکاسی با کیفیت بالا طراحی کنید ، که از نظر پیچیدگی ، انواع ، ویژگی ها و جذابیت بصری آنها متفاوت است. ویژگی های نشانک زیر باعث ایجاد اعتبار و محبوبیت در سیستم های صاحبان وب سایت می شود:

 • دستیار AIDA. این برجسته سازنده وب سایت است ، که به شما کمک می کند با استفاده از اطلاعاتی که می خواهید در آنجا نمایش داده شود ، وب سایت کاملاً برجسته را در حالت خودکار ایجاد کنید..
 • انتخاب ماژول. بوک مارک اجازه می دهد تا با استفاده از ماژول های متنوع که مانند ویدجت ها کار می کنند وب سایت های با کیفیت ایجاد کنید و به یک عملکرد مورد نیاز پروژه دسترسی پیدا کنید.
 • موتور تجارت الکترونیکی. سازنده وب سایت به شما امکان می دهد یک فروشگاه وب را ادغام کرده و به روز کنید و کارهای خود را به شما ارائه دهید.
 • سیستم جمع آوری آمار. این سرویس مجهز به سیستم جمع آوری آمار قابل درک است که امکان ردیابی موقعیت های وب سایت ، بهره وری و عملکرد شما را فراهم می آورد.
 • پیش زمینه فیلم تنظیم شده است. برای افزایش جذابیت بصری وب سایت عکاسی خود ، این سیستم امکان ادغام زمینه های ویدیویی با کیفیت بالا را فراهم می کند. این به شما کمک می کند تا کاربران درگیر در کاوش در پروژه شما باشند و از این طریق آن را از بین ببرند.
 • ویرایشگر عکس نشانک. سازنده وب سایت اجازه دسترسی به ویرایشگر عکس یکپارچه را می دهد که به شما امکان می دهد تصاویری را که آپلود کرده اید و یا از میان مجموعه سهام سیستم انتخاب کرده ، برش داده ، ویرایش و تغییر اندازه دهید. همچنین می توانید برخی از جلوه های بصری را بر روی عکس های انتخاب شده انتخاب و اعمال کنید.

هزینه: بوک مارک به شما امکان می دهد یک وب سایت به صورت رایگان در زیر دامنه آن ایجاد کنید. در این حالت ، با محدودیت های سیستم / عملکرد خاصی روبرو خواهید شد. هزینه برنامه های نشانک حرفه ای با 11/11 دلار در ماه شروع می شود.

نشانک را به صورت رایگان امتحان کنید

SITE123 – آسانترین سازنده وب سایت عکاسی

SITE123 - آسانترین سازنده وب سایت عکاسی

SITE123 – ساده ترین سازنده وب سایت عکاسی است که به دلیل ویرایشگر یکپارچه WYSIWYG ، وفور قالب های رایگان ، ابزارهای سفارشی سازی طراحی و ویژگی های مورد نیاز برای زیبایی بیشتر به پروژه عکاسی خود ، برجسته شده است. این سکوی در هر زمان ساده ، شهودی و دارای قابلیت بارگیری است. برای تایمرهای اول و متخصصان طراحی وب به همان اندازه عالی عمل می کند. موارد برجسته اصلی که سیستم را به انتخابی شایسته تبدیل می کند به شرح زیر است:

 • الگوهای عکسبرداری پاسخگو. سازنده وب سایت مجموعه ای خیره کننده از الگوهای پاسخگو دارد ، که می توانید موارد مناسب برای پروژه عکاسی خود را انتخاب کنید. طرح ها رایگان ، متنوع و قابل تنظیم هستند. اگر به دلایلی موفق نشده اید یک موضوع مناسب پیدا کنید ، از انتخاب یک موضوع خالی و سفارشی کردن آن از ابتدا استقبال می کنید.
 • پشتیبانی چند زبانه. اگر می خواهید مثلاً مخاطبان خارجی را هدف بگیرید ، با SITE123 ، چندین نسخه زبانی از پروژه خود ایجاد نکنید. درعوض ، این سیستم به شما امکان می دهد وب سایتی را راه اندازی کنید که از پشتیبانی چند زبانه برخوردار باشد.
 • بستر های نرم افزاری تجارت الکترونیک. سازنده وب سایت دارای یک پلتفرم تجارت الکترونیکی کاملاً یکپارچه است که امکان راه اندازی و راه اندازی یک فروشگاه وب را فراهم می کند ، جایی که می توانید با موفقیت آثار هنری / عکاسی خود را بفروشید. این سیستم چندین ویژگی تجارت الکترونیکی را ارائه می دهد ، امکان ایجاد گالری محصولات و تنظیم پارامترهای آنها ، تنظیم تنظیمات پرداخت / حمل و نقل ، ایجاد / به روزرسانی پیشنهادات ویژه / کوپن های تخفیف ، تنظیم پارامترهای پرداخت / حمل و نقل / مدیریت فروشگاه وب و غیره را فراهم می آورد..

هزینه: SITE123 برنامه ای رایگان دارد که به شما امکان می دهد وب سایت عکاسی را بدون هیچ هزینه ای ایجاد کنید. با این وجود واقعیت استفاده از اشتراک رایگان به این معنی است که وب سایت شما با محدودیت های جدی روبرو خواهد شد. برای جلوگیری از این امر ، باید یکی از برنامه های پولی را که سازنده وب سایت شامل آن است ، ارتقا دهید. مقرون به صرفه ترین آنها هزینه 10.80 دلار در هر ماه است.

Site123 را به صورت رایگان امتحان کنید

Weebly – بستر ایجاد نمونه کارها حرفه ای عکاسی

Weebly - بستر ایجاد نمونه کارها حرفه ای عکاسی

Weebly – یک پلتفرم همه در یک است که بدون ایجاد نوشتن یک خط کد برای ایجاد یک نمونه کار حرفه ای عکاسی استفاده می شود. این سیستم در ابتدا به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی راه اندازی شد ، اما اخیراً توسط Square بدست آمد که به آن تمرکز ویژه ای در تجارت الکترونیکی داد. Weebly دارای یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن مفید است و همچنین امکان تعبیه کد را نیز می دهد ، این یک مزیت برای کاربرانی است که از اصول اولیه HTML آگاه هستند.. هنگامی که صحبت از توسعه وب سایت های عکاسی می شود ، این پلت فرم مزایای زیر را ارائه می دهد:

 • الگوهای عکسبرداری پاسخگو. سازنده وب سایت دسته ای از قالب های قابل تنظیم پاسخگو مناسب برای ایجاد و شخصی سازی وب سایت های عکاسی را ارائه می دهد. همچنین می توانید وب سایت خود را از ابتدا شروع کنید و یا سفارش یک پروژه آماده را از توسعه دهندگان شخص ثالث سفارش دهید.
 • میزبانی فیلم. با Weebly ، می توانید فیلم هایی با بهترین مجموعه عکس های خود را بارگذاری و ادغام کنید تا ایده رویکرد و تمرکز خلاقانه خود را در اختیار کاربران قرار دهید. می توانید ویدیوی YouTube را ادغام کنید یا پرونده های ویدیویی را مستقیماً در Weebly بارگذاری کنید ، جایی که با خیال راحت ذخیره می شود.
 • ویرایشگر تصویر. سازنده وب سایت ویرایشگر تصویر پیشرفته مبتنی بر HTML5 را ارائه کرده است ، که تعداد بیشماری از ویژگی های مرتبط با عکاسی را شامل می شود ، از جمله چرخش ، برش و تنظیم تصاویر ، اضافه کردن متن به عکس های ارسال شده و غیره. همچنین 29 فیلتر وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. کیفیت و ارائه بصری عکسهای خود را بهبود بخشید.

هزینه: Weebly برای وب سایت های معمولی و فروشگاه های وب برنامه های جداگانه ای دارد. بنابراین ، این برنامه دارای یک برنامه رایگان و چهار اشتراک پولی برای توسعه وب سایت های استاندارد است. هزینه از 4 دلار در ماه شروع می شود (با یک بار پرداخت سالانه) برای رسیدن به 25 دلار در ماه. هنگام ایجاد پروژه های تجارت الکترونیک ، سازنده وب سایت چهار گزینه قیمت گذاری را ارائه می دهد. قیمت ها بین 8 دلار در هر ماه و تا 38 دلار در هر ماه برای برنامه عملکرد پیشرفته است.

Weebly را به صورت رایگان امتحان کنید

SmugMug – بستر محافظت ، اشتراک گذاری ، ذخیره و فروش عکس شما

SmugMug - بستر محافظت ، اشتراک گذاری ، ذخیره و فروش عکس شما

SmugMug – یک بستر چند منظوره برای ایجاد ، محافظت ، به اشتراک گذاری ، ذخیره و فروش عکس های شما است. این سیستم به ساخت و گفتن داستانهای عکس اجازه می دهد تا آنها را با سایر علاقه مندان از سراسر جهان به اشتراک بگذارند. وجه تمایز این سکو از سایر خدمات مشابه ، این واقعیت است که نه تنها به شما امکان می دهد مجموعه عکس ها را ایجاد کنید ، بلکه به شما امکان می دهد تا سایر کاربران عکسهای سهام آپلود شده را نیز از گالری تصاویر موجود انتخاب و استفاده کنند.. اکنون به نکات برجسته اصلی SmugMug نگاهی بیندازید:

 • ویرایشگر راحت کشیدن و رها کردن. این سیستم توسط ویرایشگر بصری مناسب و با کاربرد آسان که پشتیبانی می کند مشخص می شود قابلیت کشیدن و رها کردن. این امکان را به شما می دهد تا عکس های جدید را به راحتی بارگذاری کنید ، مجموعه های جدیدی ایجاد کنید ، با توجه به معیارهای خاص ، تصاویر بارگذاری شده را سازماندهی و مدیریت کنید ، سفارشی کردن محتوا و وب سایت گالری / عکاسی ، سفارشی سازی ویژگی های تجارت الکترونیکی و انجام سایر کارهای مرتبط.
 • سازمان عکس منطقی. این پلتفرم به شما امکان می دهد تصاویر بارگذاری شده را در گالری ها و مجموعه های موضوعی سازماندهی کنید. فرصتی برای بارگذاری عکس های جداگانه و قابلیت بارگذاری فله ای وجود دارد که اجازه می دهد تا تصاویر بیشتری را به عنوان مورد نیاز خود اضافه کنید. پس از اتمام کار ، با اضافه کردن کلمات کلیدی ، عناوین ، زیرنویسها یا مرتب سازی عکسهای تازه آپلود شده توسط پارامترهای خاص ، می توانید عکس ها و مجموعه تصاویر را شخصی سازی کنید..
 • تجارت الکترونیک. SmugMug امکان راه اندازی یک فروشگاه وب را فراهم می کند ، جایی که می توانید عکس ها و مجموعه عکس های خود را بفروشید. تنظیم پارامترهای نمایش ، لیست قیمتهای سفارشی برای برخی از مشتریان ، تنظیم گزینه های انتخاب تصویر ، فروش گواهی های هدیه و چاپ ، تغییر ویژگی های ذخیره سازی امنیتی / امنیتی و همچنین بارگذاری بر عهده شماست.ایجاد کردن) آرم های وب سایت منحصر به فرد ، اضافه کردن علامت های سفید و انجام اقدامات دیگر.
 • ادغام اتاق نور. این بستر امکان ادغام افزونه Lightroom Plugin را فراهم می کند که امکان آپلود ، سازماندهی و مدیریت تصاویر خود را با چند کلیک امکان پذیر می کند. این افزونه همچنین به حفظ ساختار نمونه کارها شما به همراه پارامترهای سئو برای ارتقاء مؤثر پروژه کمک می کند.
 • ذخیره سازی عکس و اشتراک گذاری. این شما هستید که ایمنی و دسترسی تصاویر آپلود شده را کنترل می کنید. امکان انتخاب کاربران برای اختصاص حق دسترسی به وب سایت و فعال کردن گزینه های گسترده اشتراک گذاری تصویر وجود دارد. این سیستم به شما امکان می دهد تا پست هایی را در شبکه های اجتماعی ایجاد کنید ، از برنامه یکپارچه موبایل برای ویرایش ، بایگانی و به اشتراک گذاری تصاویر ، ایجاد پیوندهای اشتراکی و غیره استفاده کنید.

هزینه: SmugMug یک آزمایش 14 روزه رایگان را به هر مشترک مشترک ارائه می دهد – این کافی است تا عملکرد سیستم را آزمایش کند. هنگامی که نوبت به یکی از اشتراک های پرداخت شده می رسد ، سازنده وب سایت به شما این امکان را می دهد که از بین 4 برنامه انتخاب کنید ، که مقرون به صرفه ترین آنها 48 دلار در سال هزینه خواهد داشت.

SmugMug را به صورت رایگان امتحان کنید

Carbonmade – پرتفوی کامل آنلاین برای عکاسان

Carbonmade - پرتفوی کامل آنلاین برای عکاسان

کربن ساخته شده است – سکویی است که به شما امکان می دهد تا پرتفوی های آنلاین کاملی را برای عکاسان ایجاد و مدیریت کنید. صرف نظر از مهارت های موجود و تخصص اولیه کاربر ، سازنده وب سایت بسیار آسان است. برای ایجاد یک نمونه کار چشمگیر یا یک وب سایت عکاسی با سیستم ، به هیچ مهارت کد نویسی نیاز ندارید. فقط کافی است به مجموعه ویژگیهای متمایز این سرویس نگاهی بیندازید تا دریابید که دقیقاً چه پیشنهادی دارد:

 • طراحی ویژگی های سفارشی سازی. به عنوان یک سازنده وب سایت نمونه کارها ، Carbonmade مجموعه ای از ابزارهای سطح بالا مورد نیاز برای ارائه نمایشگاه های برجسته گالری عکس را ارائه می دهد. بنابراین ، سیستم امکان بارگذاری آرم شخصی شما را به صورت رایگان می دهد. همچنین فرصتی برای بارگذاری نمایش های ویدیویی و تصویر ، استفاده از ویژگی های Autoplay و Loop در هنگام اضافه کردن فیلم های جدید وجود دارد.
 • استخر استعداد. جدای از خدمات طراحی وب ، Carbonmade خود را به عنوان یک بازار بی نظیر از طراحان ، عکاسان ، نویسندگان کپی و سایر خلاقیت ها قرار می دهد. بنابراین ، می توانید نمونه کارها این کارشناسان را در بخش استعدادهای درخشان مشاهده کنید و در صورت لزوم با بهترین نویسندگان تماس بگیرید.
 • نمونه کارها خصوصی. این ویژگی برای آن دسته از کاربرانی که قصد دارند تجربه یا وب سایت خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند ، در نظر گرفته شده است. با این منظور ، آنها کدهای دسترسی ویژه ای را به این افراد اعطا می کنند ، بنابراین ، بسته های پرتفوی خود را از دسترسی غیرمجاز بسته نگه می دارند.

هزینه: Carbonmade به شما امکان می دهد فرآیند طراحی وب را با آزمایش رایگان آن شروع کنید. پس از پایان کار ، همچنان باید به یکی از برنامه های پرداخت شده ارتقا دهید. در اینجا سه ​​مورد وجود دارد. مقرون به صرفه ترین پیشنهاد – طرح مبتدی – در هر ماه 8 دلار هزینه دارد.

Carbonmade را به صورت رایگان امتحان کنید

PhotoShelter – وب سایتهای عکاسی & ابزار برای عکاسان

PhotoShelter - وب سایتهای عکاسی و ابزارهایی برای عکاسان

PhotoShelter – یک بستر جامع است که امکان ایجاد وب سایت های عکاسی را فراهم می کند و ابزارهای حرفه ای برای عکاسان ارائه می دهد. این سیستم شامل چندین فناوری سطح بالا از جمله ذخیره ایمن تصویر و دسترسی به بایگانی به همراه سازنده وب سایت با کیفیت است. برای دریافت تصور سرویس ، PhotoShelter با مجموعه ای از ابزارهایی ارائه می شود که به رویکرد طراحی وب حرفه ای خود کمک می کند. برخی از مفیدترین و چشمگیرترین ویژگی ها به شرح زیر است:

 • تجارت الکترونیک. این سیستم اجازه می دهد تا تمرکز تجارت الکترونیکی به پروژه عکاسی خود را نشان دهید. این برنامه با پشتیبانی از PayPal و Stripe و همچنین امکان اتصال حسابهای بازرگان شخصی برای تکمیل فروش مستقیم همراه است. علاوه بر این ، PhotoShelter دسترسی به سبد خرید به همراه ابزارهای ردیابی آمار و چندین فروشگاه وب را تنظیم و ویژگی های سفارشی سازی ارائه می دهد.
 • ابزارهای ایمنی. تمام وب سایت های راه اندازی شده با PhotoShelter دارای رمزگذاری SSL هستند که بصورت پیش فرض تهیه شده اند. این مورد برای ارتقاء موثرتر جستجوگرها در وب سایت و محبوبیت کلی وب سایت ها لازم است. علاوه بر این ، سازنده وب سایت با استفاده از Image Theft Guard می توانید از تصاویر خود در برابر کپی یا سرقت مجاز محافظت کنید ، اما می توانید در صورت لزوم این ویژگی را غیرفعال کنید.
 • قالب های پاسخگو طاقچه. به عنوان یک بستر تخصصی ، PhotoShelter مجموعه ای از طرح ها را ارائه می دهد ، که مقدار آن کاملاً گسترده نیست. با این حال ، قالب ها به صورت طاقچه هستند و همچنین بصورت پیش فرض رایگان ، قابل تنظیم و پاسخگو هستند.

هزینه: PhotoShelter یک دوره آزمایشی 14 روزه دارد که رایگان و در اختیار همه مشترکین جدید قرار می گیرد. پس از پایان نسخه آزمایشی برنامه ، باید یکی از سه اشتراک موجود را فعال کنید. ارزان ترین آنها – برنامه اولیه – در حال حاضر 10 دلار در ماه هزینه دارد.

PhotoShelter را به صورت رایگان امتحان کنید

برندهای خیاط – شرکت طراحی وب سایت برای سفارش وب سایت

برندهای خیاط - شرکت طراحی وب سایت برای سفارش وب سایت

Tailor Brands – بهترین شرکت طراحی وب سایت برای سفارش وب سایت برای یک عکاس است. این سرویس در ابتدا با توجه به نیازها و استراتژی های تبلیغاتی برند صاحبان مشاغل در ذهن ایجاد شد. با این حال ، آن را به سرعت در یک پلت فرم قدرتمند مبتنی بر هوش مصنوعی برای ساده سازی تجربه کاربر و تقویت اعتبار وب سایت تبدیل شد. این همان چیزی است که به محبوبیت وب سایت عکاسی شما در وب کمک می کند ، و این شیوع آن را نسبت به رقبای مختلف در آن نشان می دهد: خاص ترین و چشمگیرترین نمونه های برجسته برندهای Tailor عبارتند از:

 • مجموعه ابزار پیشرفته برندسازی. این پلتفرم دسترسی به چندین ویژگی و ابزار برندهای پیشرفته را دارد که می تواند اعتبار پروژه شما را بهبود بخشد. همه ابزارها بصورت پیش فرض قابل تنظیم هستند و می توانید از فایلهای EPS و راه حلهای کارت ویزیت خود برای ایجاد طراحی وب سایت عکاسی برجسته استفاده کنید.
 • آرم ساز. Tailor Brands ایجاد و سفارشی کردن آرمهای وب سایت حرفه ای را برای افزایش محبوبیت و شناخت پروژه عکاسی شما امکان پذیر می سازد. با توجه به فناوری یکپارچه هوش مصنوعی ، اکنون می توان عناصر اصلی طراحی آرم را انتخاب کرد (فونت ها ، نوع ، سبک) و ابزارهایی برای اینکه اجازه دهید سیستم به طور خودکار پروژه ای را برای شما ایجاد کند.
 • تبلیغات خیاط. این سیستم دسترسی به بستر کاملاً خودکار و یکپارچه Tailor Ads اعطا می کند که امکان طراحی و انتشار تبلیغات فوری را فراهم می آورد تا بتواند پیشرفت سریع پروژه را فراهم کند. برای اینکه بتوانید مواردی را که در حال حاضر برای توسعه وب سایت عکاسی و بازاریابی بیشتر آن احتیاج دارید ، استفاده کنید..

هزینه: Tailor Brands برنامه و آزمایش رایگان ندارد. برای شروع کار با سیستم و دسترسی به طیف وسیعی از ویژگی های آن ، باید فوراً یکی از اشتراک های پرداخت شده را انتخاب کنید. هزینه آنها با 9.99 دلار در ماه شروع می شود و به مجموعه / خدمات ارائه شده بستگی دارد.

برندهای Tailor Now را امتحان کنید

خط پایین

هربار که نیاز به نمایش آثار هنری خود دارید ، با مشکل روبرو می شوید انتخاب خدمات مناسب برای انجام آن. سازندگان وب سایت در چنین مواقعی مطمئناً به شما کمک می کنند. آنها برای استفاده آسان ، بصری و به اندازه کافی قدرتمند هستند و به شما امکان می دهند حتی پیچیده ترین پروژه ها را بدون مهارت برنامه نویسی انجام دهید..

طراحی وب سایت عکاسی برای کاربرانی که هرگز درگیر ساخت وب سایت نشده اند ، یک چالش است و هنوز مایل به ایجاد یک پروژه مناسب برای نسل مشتری نیست. در مورد سازندگان وب سایت ، این سرویس بسیار ساده تر می شود زیرا این خدمات بطور ویژه با راحتی کاربر در ذهن ایجاد می شوند.

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map