בוני אתרים לעסקים קטנים הטובים ביותר

בוני אתרים לעסקים קטנים


האם אתה הולך לקדם ביעילות את העסק שלך, אך אינך יכול להחליט עם מה להתחיל? מה שעליכם לדעת הוא שאי אפשר להעלות על הדעת פיתוח עסקי מצליח ללא נוכחות אמינה באינטרנט.

בעל אתר אינטרנט קטן הוא יתרון בפני עצמו. זה עוזר להשיג כמה יעדים בכל פעם. ללא קשר לגומחה בה אתם מתמחים, אתר נותר היעד החשוב ביותר עבור לקוחות ושותפים עסקיים, המעוניינים להתמודד אתכם..

ברגע שתחליט להפעיל אתר לעסקים קטנים תיתקל באפשרויות שונות. אם אתה מוכן להשקיע רבות בפיתוח אתר האינטרנט שלך, אתה יכול לעשות זאת לשכור סטודיו לעיצוב אתרים לעשות את העבודה הזו בשבילך.

עם זאת, זה לא הרעיון הטוב ביותר, אם אתה רוצה להיות אחראי על תהליך בניית הרשת כדי לנהל ולעדכן את האתר שלך בעת הצורך.. אחת האפשרויות הטובות והפשוטות ביותר לשימוש בעצמך היא שימוש בונה אתרים. שירותים אלה מאפשרים לבנות סוגים שונים של פרויקטים, שנעים בין פונקציונליות, מערכי תכונות ותוצאות המסופקות.

אם אתה צודק לקראת השקת אתר אינטרנט מלא לעסקים קטנים, זה באמת הגיוני לברר פרטים נוספים על האתר בוני אתרים הפופולריים ביותר.

בדקנו 10 מבין בוני אתרי האינטרנט הקטנים הטובים ביותר לעסקים קטנים:

 1. Wix – בניית אתרים הטובה ביותר בחינם לעסקים קטנים
 2. uKit – בונה אתרים לעסקים קטנים עבור אתר אישי
 3. וורדפרס – CMS של הקוד הפתוח הטוב ביותר לעסקים קטנים
 4. חייט מותגים – ספק האתר הטוב ביותר לעסקים קטנים
 5. Shopify – בניית אתרים למסחר אלקטרוני לעסקים קטנים
 6. Bluehost – בונה אתרים ואירוח לעסקים קטנים
 7. סימניה – פלטפורמת אינטרנט המופעלת על ידי AI לעסקים קטנים
 8. Ucraft – כלי משתלם ליצירת אתר לעסקים קטנים
 9. SITE123 – בונה האתר הקל ביותר לעסקים קטנים
 10. Gator – בונה אתרים פשוט ושימושי מאת HostGator

כשמדובר בבחירת בונה האתרים הטוב ביותר לעסקים קטנים, מרבית המשתמשים חשים תמה מסוימת רק בגלל שהם לא יודעים, איזה שירות יעבוד הכי טוב עבורם. בואו נסקור את האפשרויות והיתרונות העיקריים של בוני אתרים המוצגים ביותר כך שתוכלו לדעת למה לצפות מכל אחד מהם.

Wix – בניית אתרים הטובה ביותר בחינם לעסקים קטנים

Wix - בניית אתרים הטובה ביותר בחינם לעסקים קטנים

וויקס – הוא בונה האתרים החינמי הטוב ביותר לעסקים קטנים, שצבר פופולריות עולמית בזכות הסט הרחב של תכונות הקשורות לנישה. שפע של כלי התאמה אישית לעיצוב, בחירה עשירה של תבניות בחינם ומדיניות תמחור סבירה הפכו את המערכת לפלטפורמה ראויה לפיתוח כל סוגי האתרים, כולל פרויקטים של עסקים קטנים. Wix הוא בחירה נהדרת עבור יזמים, חסרי כישורי קידוד ואינם זמינים ללמוד את כל המורכבויות של תהליך בניית הרשת. כדי לוודא שהמערכת מתאימה לצרכים שלך בעיצוב אתרים, שקול את היתרונות הבאים של הפלטפורמה:

 • תבניות לעסקים קטנים. לא משנה מה גומחה עסקית בה אתם מתמחים, תוכלו למצוא בקלות תבנית מתאימה באוסף העשיר של בונה האתר. כל ערכות הנושא של Wix הינן מותאמות לנייד בחינם, ויש הזדמנות לעשות שימוש בעורך הנייד כדי להבטיח איכות תצוגה ניידת יפה. השינויים שתבצע בגירסת הנייד לא מוצגים במצב שולחן העבודה, בעוד שהעריכות שבוצעו בגרסת האתר לשולחן העבודה יהיו גלויות בגירסת הנייד..
 • Wix ADI. המשולב כלי מודיעין לעיצוב מלאכותי יעזור לך לפתח אתר לעסקים קטנים, גם אם אינך מקצוען לעיצוב אתרים. זה נעשה במצב האוטומטי – פשוט ספק את פרטי החברה שלך שצריך להציג באתר האינטרנט והמערכת תעשה עבורך את שאר העבודה..
 • Wix ShoutOut. יתרון נוסף של Wix הוא תכונת שיווק בדוא”ל. זה מאפשר ליצור מיילים מדהימים ולשתף קמפיינים שיווקיים תוך זמן קצר. Wix ShoutOut מציע סגנונות הניתנים להתאמה אישית, תבניות מקצועיות עם פריסות מוכנות, אינטגרציה קלה ליצירת קשר. אתה יכול גם להשתמש בכלי מדיה חברתית ומעקב אחר נתונים סטטיסטיים כדי לבדוק את הסטטיסטיקות באתר שלך. זה בדיוק מה שהעסק שלך זקוק לקידום אפקטיבי.
 • פלטפורמת מסחר אלקטרוני. האם אתה מתכוון להשיק חנות מקוונת קטנה עד בינונית, אך אין לך זמן להתמודד עם בוני אתרים מתמחים? ואז קדימה לחקור חנויות Wix – התכונה שתאפשר לך להפעיל אתר מסחר אלקטרוני המותאם לצפייה במובייל. בחר את התבנית, העלה את פרטי חנות האינטרנט שלך, פרטי קשר, מוצרים ומפרטים שלהם, אפשר תכונות מסחר אלקטרוני והגדר אפשרויות תשלום / משלוח להפעלת חנות אינטרנט שתתאים לצרכים שלך ולציפיות שלך..
 • Wiz SEO Wiz. בזכות הנוח והקל לשימוש Wiz SEO Wiz, תוכל לשלוט ביעילות קידום האתר העסקי שלך. במטרה זו תוכלו להגדיר פרמטרים של SEO, לעקוב אחר סטטיסטיקות אתרים, לשלב כלים ו widgets נדרשים ולבצע פעולות אחרות כדי לוודא שאתר העסק הקטן שלכם משיג דרגות גבוהות בגוגל.
 • עלה על ידי וויקס. Ascend by Wix הוא הפיתרון העסקי המתקדם של כל אחד, המעניק גישה ליותר מ 20 כלים עסקיים מקצועיים שנועדו לפשט את תהליכי הניהול העסקיים שלך. על ידי שימוש בתכונה, אתה יכול להתחיל, להפעיל ולקדם את החברה שלך, לצמוח בסיס לקוחות ומוניטין נישה וכן לייצר רווח. Ascend הופכת את כל התהליכים לאוטומטיים באופן אוטומטי, ומציעה כלים כגון טפסים, מנהל קשר, צ’אט חי, תיבת דואר נכנס, חשבוניות, משימות & תזכורות, אוטומציות, הצעות מחיר וכו ‘.

האם Wix טוב לעסקים קטנים? וויקס בהחלט עובד מצוין לפרויקטים של עסקים קטנים מבחינת התמחור. התוכנית החינמית שהמערכת מציעה לכל אחד מהמנויים, יכולה לשמש ביעילות כדי לנסות את כל התכונות של בונה האתר. עם זאת, הוא לא יכסה את כל מגוון הצרכים שלך בעיצוב אתרים, אם תחליט להקים אתר עסקי ולהנגיש אותו באינטרנט. תזדקק לשם דומיין כמו גם כלים אחרים כדי לוודא שאתר העסק שלך נמצא גבוה במנועי החיפוש ונהנה מפופולריות בקרב קהל היעד. לפיכך, שדרוג למנוי בתשלום הוא חובה. Wix מציעה מערך של תוכניות עסקיות / מסחר אלקטרוני, שעלותן מתחילה ב- $ 23 לחודש. זוהי השקעה ראויה לכל אתר לעסקים קטנים.

נסה את Wix בחינם

uKit – בונה אתרים לעסקים קטנים עבור אתר אישי

uKit - בונה אתרים לעסקים קטנים עבור אתר אישי

uKit – הוא אחד מבוני אתרי האינטרנט הקטנים והפונקציונליים ביותר עבור פרויקטים אישיים. למעשה, המערכת מספקת מתאם באיכות גבוהה למחירים למתחילים ומעצבי עיצוב אתרים, אשר מתכוונים להקים אתרים עסקיים בעצמם. הפלטפורמה הבדילה את עצמה כבונה אתרים לעסקים קטנים, וכך מערך התכונות כולו מתמקד בהשלמת משימה זו.. uKit נוח לשימוש מאוד ואינו מצריך מודעות למיומנויות קידוד. זהו פיתרון נחמד לבניית אתרים לבעלי חברות קטנות ויזמים פרטיים, שתמיד לחוצים להם זמן, חסרי ידע בעיצוב אתרים ואינם מוכנים להשקיע רבות בפיתוח אתרים. להלן רשימת התכונות שמציעה uKit בגאווה למנויים שלה:

 • עיצובים עסקיים רספונסיביים. אוסף תבניות uKit הוא אחד המרשימים בנישה. זה מגייס מאות תבניות מגיבות המחולקות לקטגוריות עסקיות כדי להקל על החיפוש. אתה יכול לשנות את התבנית בכל שלב בתהליך עיצוב אתרים, בעוד שהתוכן יישמר. תהליך ההתאמה האישית של התבנית הוא גם פשוט. פשוט גש ללוח המחוונים כדי לבדוק את הכלים שבהם אתה יכול להשתמש למטרה זו.
 • שילוב AmoCRM. להיות מוכוון לקידום עסקי, uKit מגיע עם amoCRM אפשרות שילוב. זוהי מערכת פשוטה ואינטואיטיבית של עסקאות ולקוחות פוטנציאליים חשבונאיים המסייעת לשלוט ולהגדיל את היקפי המכירות. המערכת מפשטת את תהליך ניהול הלקוחות / ההזמנות, ותורמת לקידום עסקי מהיר ויעיל יותר.
 • מסחר אלקטרוני. תכונות eKit eCommerce שוות תשומת לב נפרדת. בונה האתר מאפשר למשתמשים הזדמנות להשיק חנות אינטרנט קטנה ואז לנהל אותה. למעשה, אתה יכול ללכת בשתי דרכים לכאן. אתה יכול לחבר יישומון מסחר אלקטרוני לאתר האינטרנט שלך ולהגדיר את הפרמטרים או לשלב את התוסף Ecwid כדי להתחיל למכור באופן מקוון.
 • יישומונים עסקיים. uKit מאפשר שילוב של ווידג’טים עסקיים, שיכולים להוסיף פונקציונליות ומיקוד עסקי לאתר שלך. בין יישומונים עסקיים שאולי תרצה לשלב בפרויקט שלך, תחילה הגיוני להזכיר ציר זמן, שלבים, מפות גוגל, רשתות חברתיות וכו ‘. כל אחד מהווידג’טים הללו עובד נהדר לכל סוגי האתרים העסקיים..
 • שילוב SendPulse. uKit משתלב בצורה חלקה עם SendPulse – ווידג’ט פופולרי שמשמש את אותם מפתחים ברשת, המעוניינים להוסיף ולהתאים התראות דחיפה מקוונות עבור מבקרי האתר שלהם. שילוב יישומונים לוקח מספר דקות בלבד וניתן להשלים אותו אפילו על ידי לא-קודאים.
 • uCalc. גולת הכותרת נוספת של בונה האתר היא המחשבון המקוון שלה – uCalc, שילוב אשר מסייע בהגדרת עלות המוצרים / השירותים המוצעים לקהל היעד. זוהי בחירה מצוינת במיוחד לפרויקטים של מסחר אלקטרוני.

האם עסק טוב לעסקים קטנים? uKit היא אחת האפשרויות הטובות ביותר לפיתוח אתרים לעסקים קטנים והיא אחת מהכי הרבה בוני אתרים במחירים נוחים גם כן. למערכת אין תוכנית חינמית, אבל היא לא ממש נחוצה, בהתחשב בעלות המנויים בתשלום שלה. מחיר תוכנית uKit הזולה ביותר מהווה 4 דולרים בלבד ואילו המנוי היקר והמתקדם ביותר יעלה לכם 12 $ לחודש! מחירים אלה נוחים יותר מכל עסק קטן – כמעט ולא תמצאו תעריפים זולים יותר לפונקציונליות כה רחבה!

ראה גם: סקירת uKit.

נסה את uKit בחינם

וורדפרס – CMS של הקוד הפתוח הטוב ביותר לעסקים קטנים

וורדפרס - CMS של הקוד הפתוח הטוב ביותר לעסקים קטנים

וורדפרס – הכי טוב מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח לאתרי עסקים קטנים. הפלטפורמה צברה פופולריות עולמית בזכות מערך התכונות החזק שלה, שפע של תכונות אינטגרציה ואפשרויות התאמה אישית מתקדמות של עיצוב. המערכת נוצרה בתחילה כפלטפורמת בלוגים, וכך לא תמצא פיתרון פשוט יותר להתחיל ולנהל בלוג. עם זאת, אין זה אומר שלא תוכל להשתמש במערכת לפיתוח סוגי פרוייקטים אחרים. להפך, וורדפרס עובדת נהדר ליצירת אתרים עסקיים, דפי נחיתה ואפילו חנויות אינטרנט. הכל תלוי ביעדים שלך, במאמצים לעיצוב אתרים ובתוצאה שאתה מצפה להניב בטווח הרחוק. כאשר הוא מתמודד עם היבט הפונקציונאליות, WordPress מציעה את התכונות הבאות:

 • תוספים לעסקים קטנים. המערכת בולטת מהקהל בגלל אפשרויות שילוב התוספים החזקות שלה. יש המון תוספים של וורדפרס שם וזה תלוי בך לבחור ולשלב אותם, שהם המתאימים ביותר לאתר שלך. בין התוספים הפופולריים ביותר של וורדפרס לאתרים עסקיים, הגיוני להזכיר WPForms, MonsterInsights, Yoast SEO, Constant Contact, OptinMonster, Sucuri, UpdraftPlus, WP Rocket, MemberPress, CSS Hero, LearnDash, G Suite, SEMRush, Pretty Links Pro, ספירות משותפות, WooCommerce ורבים נוספים.
 • יישומי פלאגין לאינטראקציה. יחד עם תוספים ספציפיים לגומחה, וורדפרס מציעה מבחר נרחב של ווידג’טים / תוספים לאינטראקציה של לקוחות. אלה נדרשים כדי להפוך את אתר העסקים הקטנים שלך לנוח ונוח ללקוחות נוכחים ופוטנציאליים. כמה מהווידג’טים הפופולריים ביותר שתוכלו לבחור ולשלב באתרכם, הבאים הם הנפוצים ביותר: צ’אט חי, צ’ופים Live Zopim, סוכריות תמיכה, uCare, AH כרטיסים, Zendesk, דלפק סקאוטים וכו ‘..
 • תבניות לעסקים קטנים. וורדפרס ידועה גם בתבניות עסקיות קטנות. יש אלפי כאלה זמינים ברשת הגלובלית וייתכן שתבחר בקלות מתוך גרסאות בחינם ובתשלום. עם זאת, שים לב שתבניות בחינם שתוכננו על ידי מפתחים של צד שלישי אינן בטוחות לחלוטין בגלל איומי התוכנה הזדוניים הפוטנציאליים. וודא שאתה מתמודד עם מעצבי אתרים אמינים שאתה יכול לסמוך עליהם לחלוטין.

האם וורדפרס טובה לעסקים קטנים? וורדפרס עובדת מצוין עבור אתרי עסקים קטנים בגלל התכונות המתקדמות שלה ותמחור סביר. CMS ניתן להורדה והתקנה בחינם. עם זאת, תצטרך לשלם עבור השימוש בתוספים חיצוניים, ערכות נושא, ווידג’טים ותוספות. באופן דומה, תצטרך לקנות שם דומיין ולשלם עבור האירוח בכדי להנגיש את האתר שלך באינטרנט.

אם מדברים על בחירת אירוח, WordPress ממליצה רשמית להשתמש Bluehost כמו ספק אירוח מוביל שיכולה לכסות את כל צרכי האירוח של המשתמשים שלהם. המארח מאופיין בשיעורי זמן uptime, מהירות טעינת דפים מהירה, מדיניות תמחור סבירה, בטיחות, שוק ענק עם מאות תוספים, תוספות, אפליקציות ותסריטים, אפשרויות שיווק ותוכן מקיפה של SEO, מיקוד מסחר אלקטרוני ויישומים מרובים שיש לשלב. לאתרים עסקיים. עלות השימוש ב- Bluehost תפתיע את כולם מכיוון שמחיר התוכנית הזולה ביותר מהווה 2.95 $ לחודש.

נסה את WordPress עכשיו

חייט מותגים – ספק האתר הטוב ביותר לעסקים קטנים

חייט מותגים - ספק האתר הטוב ביותר לעסקים קטנים

חייט מותגים – הוא ספק האתר הטוב ביותר לעסקים קטנים, אשר מיועד בתחילה לייעול תהליכי מיתוג עסקי. המערכת מסייעת להפעיל את העסק שלך באמצעות עיצוב ומיתוג מתקדמים, מה שהופך אותו לבלוט מהקהל. Tailor Brands הוא פלטפורמת העיצוב והמיתוג הראשונים בעולם, שמופעלת על ידי הבינה המלאכותית. זה עוזר להעניק לכל פרויקט מראה מקצועי וזהות מותג מקוונת ייחודית. בהמשך מופיעים הדגשים המדהימים ביותר של הפלטפורמה:

 • אוסף כלי מיתוג. חייט מותגים מציע אוסף רב עוצמה של כלי מיתוג שתוכננו במיוחד לעסק שלך. כלים אלה ניתנים להתאמה, מה שאומר שאתה יכול להשתמש בקובצי EPS וברעיונות כרטיס הביקור שלך כדי ליצור עיצוב אתר ייחודי אשר יתאים באופן מושלם לדף האינטרנט העסקי שלך.
 • יצרנית לוגו. המערכת מאפשרת תכנון לוגו עסקי ייחודי כדי לחשוף את זהות המותג שלך, לשתף את החזון שלך ולבחור את האלמנטים הנדרשים שהמערכת מציעה כברירת מחדל. תהליך יצירת הלוגו קל ויצירתי – מה שאתה צריך זה לספק את שם העסק שלך, לבחור את סוג הלוגו המועדף, לבחור העדפות גופן ולהמשיך לתהליך ההתאמה האישית של הלוגו. עם השלמת שלבים אלה, אלגוריתם AI ישתמש בתוכן כדי לתכנן את הלוגו של אתר העסק שלך במצב אוטומטי.
 • פלטפורמת ניהול חברתי. המערכת מגיעה עם פלטפורמת הניהול החברתית המשולבת המאפשרת שיתוף של תוכן הקשור לאתר ופרסום מאמרים ברשתות חברתיות.
 • מודעות חייט. הפלטפורמה המשולבת של Tailor Ads מאפשרת לך לתכנן מודעות מיידיות הזמינות במספר משתנים כדי להתאים לכל צרכים.

האם המותגים המותאמים אישית מתאימים לעסקים קטנים? אם אתה זקוק ללוגו אתרים מקצועי ומיתוג יוקרה, מותגים המותאמים אישית יגיעו לדרישותיך. המערכת מאפשרת לך להתאים אישית ולשחק סביב עיצוב לוגו האתר שלך בעזרת בונה האתר המשולב שמגיע עם פונקציונליות eCommerce המסופקת כברירת מחדל. אין כאן תוכנית חינמית, אבל הפלטפורמה מאפשרת לך לבחור את אחד המנויים בתשלום שמתחילים מ- $ 9.99 לחודש. יתר על כן, המחיר עשוי להיות מופחת עד $ 2.99 לחודש אם תחליט לבצע תשלום שנתי.

נסה מותגים תפורים עכשיו

Shopify – בונה אתרים של מסחר אלקטרוני לעסקים קטנים

עמוד הבית של Shopify

Shopify – הוא החזק ביותר ו תוכנת eCommerce הפופולרית ביותר נהג להפעיל ולנהל אתרים מקצועיים ואתרי מסחר אלקטרוני. מערך הפיצ’רים כולו כמו גם הכלים שלו מכוונים לעיצוב של כל סוגי החנויות המקוונות. בונה האתרים הוא בחירה נחמדה למתחילים כמו גם למנהלי אתרים מקצועיים, המתמחים בפיתוח אתרים של מסחר אלקטרוני. אין תכונות מסחר אלקטרוני ש- Shopify חסרה – עיין בתכונות והכלים של המערכת כדי לגלות כמה יש לה להציע:

 • תוכנת קופה. Shopify מגיע עם נקודת המכירה המתקדמת (קופה) תוכנה המאפשרת למכור מוצרים בחנות הקמעונאית שלך. השימוש בטרמינל הכרטיסים החיצוני, קבלת הזמנה לא מקוונת, סנכרון אוטומטי עם חשבון Shopify, יכולת להפעיל מספר חשבונות משתמש, סנכרון Quickbooks, אפשרות דו”ח – אלה רק יתרונות בודדים של תכונה זו.
 • אפשרויות ניהול מוצר. Shopify מאפשרת לשלב עגלת קניות וכפתור “קנה” כדי לאפשר ללקוחות ליצור את הכמות הנדרשת של כרטיסי מוצר. המערכת תייצר אוטומטית קודי הטמעת מוצרים להוספת רשימות המוצרים ואוספים לאתר. בנוסף, המערכת מאפשרת אפשרויות ניהול מוצרים נרחבות בכדי להבטיח חווית קנייה נוחה למשתמשים.
 • אפשרויות שילוב מגוונות. התוכנה מאפשרת להשתלב עם מקומות שוק פופולריים ועמוסי תכונות, כגון Xero, Quickbooks ותוכנות חשבונאות אחרות כדי להגדיל את ביצועי חנות האינטרנט שלך. שילוב של Shopify עם Amazon Marketplace נעשה בכמה לחיצות פשוטות, ואילו התוצאה של סנכרון זה תעלה על הציפיות שלכם, אם אתם מתכננים למכור מוצרים בשתי הפלטפורמות. תמיכה רב-ערוצית תועיל גם כאן.
 • תכונות שיווק ברמה גבוהה. בכל הקשור לקידום חנות האינטרנט, Shopify מספקת שפע של תכונות שיווק מתקדמות. יזמים יוכלו ליצור קבלות מקוונות, לנתח ולעיין בסטטיסטיקות בחנות האינטרנט, לשלוט על איזון חשבונות, להשתמש בתכונות מתקדמות של Shopify כמו Shopify Ping, App Store, הנחות BOGO, Shopify Tap & קורא שבבים ועוד.
 • כלי ניהול חנות אינטרנט. התוכנה מאפשרת לך לבחור מבין אפשרויות וכלים רבים לניהול חנות אינטרנט המשפרים את ביצועי חנות האינטרנט שלך. אלה כוללים גישה לפרופילי לקוחות, קבוצות וחשבונות, פריסות דוא”ל ותבניות, אפשרות ירידה באפשרויות הגשמה והזמנת הזמנות וכו ‘.
 • תכונת AR. גולת הכותרת נוספת של Shopify היא המתקדמת שלה מציאות רבודה (א.ר.) כלי. התכונה מאפשרת לראות את המוצרים המוצעים למכירה במצב תלת ממד כדי לאפשר לקונים פוטנציאליים לראות את היתרונות שלהם בפרטי.

האם Shopify טובה לעסקים קטנים? Shopify היא אחת הפלטפורמות הטובות ביותר שעובדת נהדר לפיתוח אתרי אינטרנט של מסחר אלקטרוני – החל מקטנות ועד היפרמרקטים. התוכנה מציעה תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום לבדיקת מערך התכונות שלה וארבעה מנויים בתשלום. עלות התוכנית הזולה ביותר מהווה 9 דולר לחודש, וזו הצעה סבירה באופן מפתיע.

נסה את Shopify בחינם

Bluehost – בונה אתרים ואירוח לעסקים קטנים

Bluehost - בונה אתרים ואירוח לעסקים קטנים

Bluehost – הוא ספק האירוח המהימן והפונקציונאלי ביותר עבור אתרי עסקים קטנים. החברה קיימת כבר שנים לאחר שזכתה בנאמנותם של מיליוני משתמשים ברחבי העולם. הוא מכונה כיום ספק האירוח הרשמי המומלץ לשימוש מקצועי על ידי WordPress. המערכת מבטיחה ביצועים חלקים של אתרים המתארחים איתה כמו גם שמירת נתונים בטוחה. היתרונות העיקריים של החברה ניתנים להלן:

 • גמישות. המערכת מבטיחה אינטגרציה חלקה עם המון הרחבות, תוספות, שירותים חיצוניים ותוספים חיצוניים, התורמים לביצועים ראויים וביצועים גדולים של אתר העסק הקטן שלך, ללא קשר לכמות התעבורה..
 • הגדלת זמן טעינת העמודים. Bluehost מבטיחה גם ביצועי אתר חלקים שמביאים לזמן הטעינה המשופר של העמודים יחד עם שיעורי זמן uptime גבוהים. המערכת מגיעה עם חבילה של תכונות וכלים משולבים, המגבירים את ביצועי האתר, ללא קשר לפרמטרים העומסים באתר הכוללים ונפח התעבורה.
 • שוק Bluehost. ספק האירוח מגיע עם שוק משולב רב עוצמה של תוספים, תוספים, סקריפטים ותוספות המשפרים באופן אידיאלי התאמה אישית וביצועים של אתרים קטנים. בנוסף, ניתן לבחור מתוך האוסף העשיר של תבניות עסקיות שפותחו עבור וורדפרס.
 • אבטחה מתקדמת. Bluehost דואג במיוחד לאבטחת האתר שלך ולשמירת נתונים, שחשוב מאוד לפרויקטים עסקיים. ספק האירוח משתמש בכלי הגנה על קישור חם יחד עם פטיש ספאם, מומחי ספאם ותכונות בטיחות אחרות.

האם Bluehost טוב לעסקים קטנים? Bluehost הוא ספק אירוח אמין ופונקציונאלי לאתרי עסקים קטנים. הפלטפורמה אינה מציעה תוכניות חינמיות, אך הדבר מתוגמל על ידי עלות סבירה של המנויים בתשלום שלה. מחיר התוכנית הזולה ביותר מהווה 2.95 דולר לחודש. מה שאתה מקבל במחיר זה הוא אפשרות חיבור אישורי SSL בחינם, רוחב פס בלתי מוגבל, הזדמנות לחבר שם תחום בחינם לאתר העסק שלך (אם עדיין אין לך את זה) ועוד יתרונות רבים.

נסה את Bluehost עכשיו

סימניה – פלטפורמת אינטרנט מופעלת על ידי AI לעסקים קטנים

סימניה - פלטפורמת אינטרנט מופעלת על ידי AI לעסקים קטנים

סימניה – היא פלטפורמת האינטרנט המופעלת על ידי AI המשמשת ליצירת אתרי אינטרנט לעסקים קטנים. בונה האתר מבוסס ענן מלא באפשרויות ספציפיות לעסקים ומאפשר לבנות פרויקטים מובנים היטב. אתרים עסקיים וחנויות מקוונות שהושקו עם הפלטפורמה הם בעלי מראה אמין וביצועים מצוינים. הגיע הזמן לספק כעת את רשימת התכונות הסימניות המרשימות ביותר:

 • עוזר AIDA. אתה יכול ליצור אתר עסקי פונקציונלי או חנות מקוונת כהרף עין בגלל ה- AIDA המתקדם (עוזר עיצוב בינה מלאכותית) כלי. כל תהליך יצירת האתר לא לוקח לו יותר מכמה דקות, בעוד שהתוצאה בהחלט תרשים את כולם – כך ש- AIDA פונקציונלי הוא! פשוט ספק את המידע העסקי שלך וצפה באופן בו העוזר יוצר עבורך את האתר.
 • תבניות עסקיות משולבות. לסימניה אין תבניות סטנדרטיות שתוכל להתאים אישית כדי להתאים לדרישות הגומחות שלך. זוהי AIDA שמציעה מבחר רחב של ערכות נושא משולבות בחינם, השונות במבנה ונענות כברירת מחדל. בחר אחד מהם כדי להתחיל לעבוד על העסק הקטן שלך או באתר מסחר אלקטרוני.
 • תמיכה רב לשונית. הפלטפורמה תומכת בלמעלה מ- 50 שפות, בזכות מה שתוכלו ליצור גרסאות שפה באתר הדרושות לכם כדי להגיע לקהל היעד בחו”ל.
 • סטטיסטיקות אינטרנט עסקיות. בונה האתר מאפשר לעקוב אחר ביצועי האתר העסקי שלך באמצעות כלים לאיסוף סטטיסטיקות משולבים. ישנן גם מספר אפליקציות סלולריות המאפשרות ניהול מהיר ויעיל של אתרים מכל מקום בו אתם נמצאים.

האם הסימנייה טובה לעסקים קטנים? סימניה היא בחירה טובה למדי עבור יזמים המוכנים להקים אתרים עסקיים, תוך שימוש בתכונה המתקדמת של בינה מלאכותית. אתה יכול להשתמש בסימניה בחינם כדי להפעיל אתר פשוט. עלות חבילות הפרימיום היא סבירה למדי. כדי לקבל עסק מלא או אתר מסחר אלקטרוני, באפשרותך לבחור אחד משני מנויים בתשלום. עלותם נעה בין $ 11.99 ל- $ 24.99 לחודש על סמך התנאים והפונקציות הכלולים.

נסה את הסימניה בחינם

Ucraft – כלי משתלם ליצירת אתר לעסקים קטנים

Ucraft - כלי משתלם ליצירת אתר לעסקים קטנים

Ucraft – הוא בונה אתרים זול בעצמך כדי להתחיל ולנהל אתרים לעסקים קטנים. המערכת עובדת מצוין להשלמת כל משימות עסקיות. זוהי בחירה נחמדה למוזמנים ראשונים ולמקצוענים בעיצוב אתרים, שיש להם כוונה להתחיל ולנהל אתרים עסקיים, דפי נחיתה, בלוגים ופרויקטים אחרים. אתרים שנוצרו עם Ucraft מגיבים, הניתנים להתאמה אישית של 100% וחנויות אינטרנט קלות לניהול. הם מגיעים עם בלוקים עם מסך מלא ועיצוב שטוח, התורם למראה ולתחושה העכשווית שלהם. בונה האתר מעניק כעת גישה לתכונות הבאות:

 • פלטפורמת מסחר אלקטרוני. מנוע ה- eCommerce המשולב של הפלטפורמה קל לשימוש לכל אחד, הרודף מטרה להקים חנות מקוונת. המערכת מספקת רשימה של תכונות ספציפיות למסחר אלקטרוני שמפשטות את תהליך היצירה של חנות האינטרנט. אלה כוללים קטלוג מוצרים, עגלת קניות משולבת, העלאת והגדרת תמונות, שילוב מדיה חברתית, הזדמנות להתחבר ל 8 ערוצי מכירות פופולריים ורווחיים, לארגן ולקיים קמפיינים להנחות, להנפיק קודי הנחה למוצרים נבחרים וכו ‘. המערכת מציעה משלוח מרובה. ואפשרויות תשלום שהבחירה בהן תלויה בפן המיקום.
 • בלוגים. פונקציונליות הבלוגים של השירות מתממשת ביעילות באמצעות היישום של אפליקציית המאמרים. התכונה מאפשרת להתחיל בלוגים או להוסיף מדורי חדשות לאתרים הקיימים. לוקח כמה דקות רק לבצע פוסט, ליצור פריסות חדשות בבלוג, לשילוב מערכות הערות, לחיבור לחצני מדיה חברתית לכל פוסט, כך שמשתמשים יוכלו לשתף את המאמרים שהם אוהבים.
 • יוצר דפי נחיתה חינם. ל- Ucraft יש יוצר דפי נחיתה בחינם, המאפשר לך ליצור ולעדכן דפי נחיתה איכותיים כדי להציג את הרעיונות, המוצרים והשירותים שלך, להניע תנועה אורגנית, ליצור לידים ולהגיע ליעדים עסקיים אחרים. ישנן תבניות רבות של דפי נחיתה לבחירה בקולקציית העיצוב של השירות.
 • יצרנית לוגו בחינם. גולת הכותרת נוספת של Ucraft היא יצרנית הלוגו החינמית שלה. בין אם ברצונכם לשפר את הלוגו העסקי הקיים שלכם או ליצור לוגו חדש לגמרי, הכלי יאפשר לכם לעשות זאת בקלות. תוכל לעצב לוגו ייחודי מתוך אייקונים סטנדרטיים או להעלות לוגו משלך כדי לשפר את העיצוב והסגנון שלו. כדי להפוך את לוגו אתר האינטרנט שלך למותאם אישית, אתה מוזמן להתנסות עם ערכות צבע, כותרות, גופנים, צורות, סגנונות, גדלים והמון פרמטרי עיצוב אחרים הזמינים. הוראות מפורטות יעזרו לכם להשלים את המשימה בקלות ולקבל תוצאה מעולה.
 • תבניות עסקיות. אוסף התבניות של Ucraft אינו כה עשיר. זה כולל 63 תבניות מקצועיות להגיב בחינם בלבד, זה מאפשר חופש יצירתי ומציע אפשרות הזרקת קוד להתאמה אישית של הנושאים שנבחרו. קבוצה של כלי מעצבים הכוללים טיפוגרפיה, ערכת ממשק משתמש ובונה טפסים ופריסה, מאפשרת להפיק את המרב מאפשרויות ההתאמה האישיות של Ucraft..

האם Ucraft טוב לעסקים קטנים? אם מדבר על היבט המחיר, בונה האתר מציע תקופת ניסיון חינם למשך 14 יום המאפשרת לחשוף את כל התכונות והשירותים שהמערכת מציעה. לפלטפורמה יש גם את התוכנית בחינם ללא הגבלה, שמגיעה עם הרבה הגבלות, ועובדת היטב לצרכים אישיים של בניית אתרים בלבד. באשר למנויים בתשלום, ל- Ucraft שלוש אפשרויות, שהזולה בהן תעלה לך 10 $ לחודש.

נסה את Ucraft בחינם

SITE123 – בונה האתר הקל ביותר לעסקים קטנים

SITE123 - בונה האתר הקל ביותר לעסקים קטנים

SITE123 – הוא בונה אתר הענן הקל, החינמי והפונקציונלי לפיתוח אתרים לעסקים קטנים. הוא מציע עורך WYSIWYG נוח ומאפשר לפתח פרויקטים מגוונים. השירות ידוע בפשטותו, בגישה ובאינטואיטיביות של בניית אתרים. יש לו הרבה מה להציע למומחי עיצוב אתרים וזה גם די מובן למתחילים. אם אתה צודק להתחיל פרויקט עסקי עם SITE123, שקול כעת את רשימת הדגשים שלו:

 • תבניות עסקיות רספונסיביות. בונה האתר הכל-אחד בא עם מבחר רחב של תבניות מגיבות. הם מגוונים וחופשיים. הם עוסקים בתחומים עסקיים מרובים וניתן להתאים אותם באופן יעיל ביחס לגומחה בה אתה מתמחה. אם אינך מצליח למצוא תבנית שאתה אוהב, אתה יכול לעצב אתר מאפס. זה גם לא לוקח מאמץ וזמן.
 • שילובי מדיה חברתית. בונה האתר מאפשר להגביר את הפופולריות של העסק שלך דרך חשבונות רשת חברתית. זוהי הדרך הבטוחה להודיע ​​לך לשותפים / לקוחות לדעת את האירועים העסקיים הקרובים, עדכונים, חדשות ומבצעים מיוחדים.
 • תמיכה רב לשונית. SITE123 מציע תמיכה רב לשונית. כתוצאה מכך, אתה יכול ליצור את המספר הדרוש של גרסאות שפה באתר בהתאם לקהל היעד אליו אתה מתכנן להגיע לחו”ל.
 • מנוע מסחר אלקטרוני. בונה האתר מגיע עם מודול מסחר אלקטרוני נוח ויעיל. השימוש בו מאפשר השקה וניהול של חנויות מקוונות חזקות עם מספר רב של אפשרויות. אתה יכול לנהל מבחר מוצרים, להגדיר פרטי תשלום / משלוח, להפעיל ולעדכן קופוני הנחה, לנהל אפשרויות תשלום PayPal וכו ‘.
 • יוצר טפסים. אם אתה מתכנן להקים אתר לעסקים קטנים עם SITE123, בונה הטפסים המקוון המשולב שלו בהחלט יועיל לך. הכלי מגיע עם מערך פריסות טפסים בהתאמה אישית, כלי התאמה אישית לעיצוב ואלמנטים המאפשרים לך ליצור טפסים מקוונים איכותיים וניתנים להחלפה..

האם SITE123 מתאים לעסקים קטנים? אתרי עסקים קטנים שנוצרו עם SITE123 נראים מושכים והם די פונקציונליים. עלות השימוש בשירות נע בין 10.80 דולר ועד 28.80 דולר לחודש. יש גם תוכנית חינמית, שתכונותיה מספיקות כדי לבדוק את המערכת לפני שתבחר בפתרון בתשלום. השיעורים שונים ביחס לפונקציונליות המרומזת על ידי התוכניות.

נסה את SITE123 בחינם

Gator – בונה אתרים פשוט ושימושי מאת HostGator

Gator - בונה אתרים פשוט ושימושי מאת HostGator

Gator – הוא בונה אתרים פשוט ושימושי, אשר ממוקד בתחילה למשתמשים חסרי ניסיון עם מעט או לא ניסיון בעיצוב אתרים. השירות מנוהל ומנוהל על ידי HostGator – אחד מספקי האירוח הידועים בעולם. המערכת מגיעה עם עורך אתרים גרור ושחרר אינטואיטיבי, שפע של תבניות המותאמות היטב וסט תכונות נחמד, מה שמקטין את הטרחה בעיצוב אתרים למינימום. Gator עובד היטב לפיתוח אתרים אישיים, בלוגים ופרויקטים של עסקים קטנים, שמטרתם העיקרית כרוכה בקידום מוצרים / שירותים מסוימים. מערך התכונות הבסיסי של בונה האתר הוא כדלקמן:

 • שילוב מדיה חברתית. זו אחת הנקודות החזקות ביותר של בונה האתר, המאפשרת להטמיע תוכן מהשירותים הפופולאריים בעולם כמו טוויטר, פייסבוק, אינסטגרם וכו ‘, ישירות לאתר שלך. תקבל גישה ללחצני מדיה חברתית, גלריות תמונות עשירות, עדכונים חיים וכלים אחרים כדי להבטיח נוכחות אינטרנטית מתגמלת.
 • ניתוח משולב. Gator מאפשרת גם לעקוב אחר מידע שימושי הקשור לביצועי האתר שלך עקב כך, יהיה לכם קל יותר לשלוט על זרימת התנועה, ההמרות ושיעורי הנטישה של האתר. לא משנה לאיזו תוכנית תמחור תעבור, היא תגיע עם אישור SSL מחובר, עיצובים מוכנים לנייד ושם תחום.
 • שוק אפליקציות. בנוסף, לבונה האתר יש שוק ענק משולב של אפליקציות, המציע המון הרחבות, ווידג’טים ויישומים להתאמה אישית מתקדמת באתר. השוק הוא בחינם לכל קטגוריות המשתמשים.
 • תבניות עסקיות. אוסף התבניות של Gator די מרשים, למרות שהוא לא כל כך עשיר בהשוואה לשירותים פופולריים אחרים. בונה האתר מציע תבניות מגיבות המחולקות לקטגוריות נושאיות כדי לפשט את בחירת המשתמשים. עם זאת, שים לב שתבניות Gator הן די סטנדרטיות והן אינן עובדות טוב עבור אתרים שיש להם מיקוד יצירתי מובהק (כמו תיקים, למשל).
 • אירוח HostGator. גולת הכותרת הבלתי מעורערת של בונה האתר היא העובדה שהוא מגיע עם אירוח HostGator כברירת מחדל, המספק את שטח האחסון והרוחב הבלתי מוגבלים, ללא קשר למינוי שנבחר. המשמעות היא שתוכל להעלות את כמות התוכן הבלתי מוגבלת לאתר שלך מבלי שתחשש לגבי מהירות הטעינה שלו ופרמטרים טכניים חשובים אחרים..

האם Gator טוב לעסקים קטנים? מדיניות התמחור של בונה האתר מתונה למדי. הפלטפורמה מציעה שלוש תוכניות תמחור, שעלותן יורדת בהתאם לתקופת המינוי שתבחר. אם לדייק, ניתן להירשם למערכת למשך חודש, שנה / שנתיים. ככל שהטווח ארוך יותר – כך תהיה עלות התוכנית בסופו של דבר ופחות תחסוך כסף בריצת היומן.

לפיכך, לפלטפורמה שלוש תוכניות בתשלום, כלומר Starter, Premium ו- eCommerce. עלות התוכניות מהווה 3.84 דולר, 5.99 דולר ו -9.22 דולר לחודש בהתאמה, בהינתן שתבחר למנוי לשנתיים. זכור שגאטור לא מציע תוכנית או ניסיון בחינם, מה שאומר שתצטרך לבחור את האופציה בתשלום כבר מההתחלה..

נסה את Gator עכשיו

האם בוני אתרים טובים לעסקים קטנים?

בוני אתרים עובדים מצוין לפיתוח אתרים לעסקים קטנים. פלטפורמות אלה מספקות מספר יתרונות שלא יכולים להציע לכלי בניית אתרים אחרים. עיין בכמה מהם עכשיו:

 • נוחות וקלות שימוש. בוני אתרים מגיעים עם סט כלים, שקל לשלוט בהם אפילו עבור חדשים. הסיבה לכך היא שהמערכות תוכננו במיוחד למשתמשים שאינם מודעים לכישורי תכנות והן מציעות גם פונקציונליות מתקדמת עבור מעצבי אתרים בעלי בקיאות..
 • אין צורך בכישורי קידוד. אינך צריך ללמוד יסודות קידוד מכיוון שתהליך עיצוב אתרים הוא אינטואיטיבי ופשוט כאן. כתוצאה מכך אתרים שנבנו עם המערכות הם בעלי מבנה לוגי ובעלי עיצובים הגונים.
 • תכונות ממוקדות עסקיות. בוני אתרים קטנים לעסקים מגיעים עם הרבה תכונות ספציפיות לגומחה זו ממש. הם מציעים ווידג’טים, אפליקציות ותוספים שתוכלו לשלב בפרויקט כדי לשפר את הביצועים שלו ולהשיג תוצאה הגונה.
 • תבניות. המערכות מציעות מספר תבניות ספציפיות לעסקים שיתאימו לתחומים מגוונים. לרוב הם מותאמים בנייד כדי שיהיו זמינים במכשירים שונים לנוחיות הלקוח.
 • כדאיות. הכמות הרווחת של בוני אתרים מקיימת מדיניות תמחור גמישה ומציעה אפשרויות עלות שונות כדי לענות על צרכי ותקציבי משתמש ספציפיים. בחירת התוכנית תלויה בדרך כלל ביעד שאתה מתכנן להשיג ובמגוון שירותי הקידום העסקי שאתה זקוק לו.

שורה תחתונה

בעל בונה אתרים מלא של עסקים קטנים הוא יתרון בפני עצמו. זהו הכלי הנמכר ביותר שיכול להגביר ביעילות את הקידום העסקי שלך, ובכך לתרום לצמיחת תנועה ולייצור רווחים.

גם אם אינך מקצוען לעיצוב אתרים, עדיין ניתן להתחיל ולנהל את אתר העסק שלך בעצמך. כך נמנעים מההכרח להשקיע תקציבי עתק בהעסקת מעצבי אתרים. באופן דומה, לא תסתכן בסיכון לקבל פרויקט באיכות נמוכה בטווח הרחוק או תתמודד עם חששות ביטחוניים. זה אתה, השולט על כל תהליך יצירת האתרים מאפס, וכאן יעזרו בוני אתרים לעזר רב.

הבחירה בבונה אתרים שתענה על צרכי עיצוב האינטרנט שלך היא די אחראית, אך עובדה זו לא צריכה לתסכל אותך. לפני שתבחר את הבחירה הסופית, שקול את כל התכונות שהפלטפורמות שהוזכרו במאמר יכולות להציע לך. מימוש צרכי בניית האינטרנט שלך הוא המפתח להצלחה שלך.

בין אם אתה רוצה לקחת את העסק הקיים שלך באופן מקוון או להתחיל להרוויח באינטרנט, הצעד הראשון הוא ליצור אתר משלך. כל אחד מבוני האתר שצוינו לעיל יעזור לכם בכך.

צור אתר עסקי בחינם

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map