بهترین سازندگان وب سایت ارزان

سازندگان وب سایت ارزان


ایجاد وب سایت یک فرایند پیچیده و زمان بر است ، که شامل چندین مرحله ضروری است. اگر از تفاوت های کد نویسی آگاهی داشته باشید و زمینه طراحی وب خاصی را داشته باشید ، در انجام کار به سختی با مشکل روبرو خواهید شد..

اما اگر شما تازه وارد باشید و این اولین تجربه طراحی وب شما است؟ در این حالت ، شما بدون استفاده از سازندگان وب سایت ، که این روزها رو به افزایش است ، نخواهید رفت.

سازندگان وب سایت چندین ویژگی مهم را در بر می گیرند و به انجام چندین کار طراحی وب در یک زمان کمک می کنند. آنها این امکان را می دهند که بدون داشتن مهارت و تخصص لازم برای انجام این کار ، یک پروژه کامل را اجرا کنید.

می توانید با سیستم های همه در یک روبرو شوید که امکان ایجاد انواع پروژه ها و همچنین سیستم عامل های خاص را فراهم می کند که مجموعه ویژگی های آنها به ایجاد نوع خاصی از وب سایت کاهش می یابد (فروشگاه های آنلاین, پرتفوی و غیره.).

بیشتر سازندگان وب سایت های امروزی کاملاً مقرون به صرفه هستند و بسیاری از آنها از رویکرد به اصطلاح freemium پیروی می کنند. حالت دوم دلالت بر استفاده از نسخه آزمایشی رایگان (یا یک برنامه رایگان) از بستر انتخابی برای ارتقا بیشتر به یکی از اشتراک های حق بیمه دارد.

ما 10 مورد از ارزانترین سازندگان وب سایت را آزمایش کردیم:

 1. Wix – ارزانترین سازنده وب سایت (این برنامه رایگان است)
 2. uKit – سازنده وب سایت کم هزینه برای مشاغل کوچک
 3. WordPress – ارزانترین بستر وب سایت (CMS)
 4. Bluehost – میزبانی ارزان با سازنده وب سایت داخلی
 5. Shopify – سازنده فروشگاه اینترنتی مقرون به صرفه
 6. نشانک – سازنده وب سایت ارزان قیمت AI
 7. IM Creator – کاملاً رایگان برای غیرانتفاعی
 8. Sellfy – بودجه تجارت الکترونیک برای خالقان
 9. Ucraft – سازنده وب سایت ارزان و آسان
 10. Weblium – سازنده وب سایت ارزان قیمت با طراحی AI

برای کمک به شما در یافتن یک سازنده و میزبانی وب واقعاً ارزان قیمت متناسب با نیازهای شخصی خود ، تصمیم گرفتیم یک تحقیق آموزنده انجام دهیم و رتبه خودمان را از ارزانترین سازندگان وب سایت موجود در آنجا بسازیم. در اینجا ارزانترین قالب کاری را پیدا خواهید کرد که برای نیازهای شخصی شما در طراحی وب کار می کند. بیایید اکنون شروع کنیم.

Wix – ارزانترین سازنده وب سایت (این برنامه رایگان است)

سازنده وب سایت Wix

ویکس – ارزانترین سازنده وب سایت است که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از پروژه ها را که در پیچیدگی ، اندازه ، کارکرد ، طراحی و بودجه متفاوت است ، راه اندازی کنید. این سیستم یکی از مقرون به صرفه ترین راه حل های ساخت وب معاصر است و مجموعه گسترده ای از ویژگی ها را برای رفع نیازهای وب ساختمان ارائه می دهد.

سازنده وب سایت به دلیل قدرتمند و ابتکاری خود از محبوبیت و شناخت جهانی برخوردار شده است ابزار Wix ADI. این اجازه می دهد تا بر اساس محتوائی که بنا به درخواست آن ارائه خواهید داد ، وب سایت ها را به صورت بصری ترین ، خودکار و بدون دردسر ایجاد کنید..

نکته برجسته دیگر سرویس آن است بازار برنامه همراه با ابزارک های رایگان و پولی که می توانید برای بهبود عملکرد آن ، در وب سایت خود انتخاب و ادغام کنید. اما اگر وقت و میل دارید می توانید از پیشرفته ها استفاده کنید Wix Corvid برنامه ساز برای ایجاد برنامه های خاص خود.

برای ارتقاء عملکرد وب سایت خود ، می توانید به طور گسترده تلاش کنید ویژگی های وبلاگ نویسی و تجارت الکترونیک Wix. برای اهداف تبلیغاتی بهتر وب سایت ، Wix پرده از فرصتی برای استفاده از راهکارهای پیشرفته Ascend همه در یک استفاده می کند.

از امروز ، Wix برنامه های جداگانه ای برای پروژه های استاندارد و تجارت الکترونیکی / تجاری دارد. همچنین یک برنامه رایگان وجود دارد که هیچ وقت منقضی نمی شود و به شما امکان می دهد وب سایتهایی بسازید تا مهارت های خود را برای فاصله زمانی نامحدود بهبود و آزمایش کنید. به لیست اشتراکهای پولی که سازنده وب سایت ارائه می دهد ، نگاهی بیندازید:

برنامه های Wix استاندارد

 • دسته کوچک موسیقی جاز (13 دلار در ماه) – برای استفاده شخصی ، عدم وجود بنرهای تبلیغاتی ، میزبانی رایگان و اتصال نام دامنه.
 • نامحدود (17 دلار در ماه) – برای کارآفرینان و آزادکاران ، فضای ذخیره سازی 10 گیگابایت ، پهنای باند نامحدود ،
 • حرفه ای (22 دلار در ماه) – برای برندسازی کامل آنلاین ، 2 ساعت فضای ذخیره سازی ویدیو ، ساخته شده در Google Analytics.
 • شخص خیلی مهم (39 دلار در ماه) – برای پروژه VIP ، آرم حرفه ای ، پشتیبانی اولویت اول و غیره.

برنامه های تجارت و تجارت

 • تجارت پایه (23 دلار در ماه) – پذیرش پرداخت آنلاین
 • تجارت نامحدود (27 دلار در ماه) – تجارت الکترونیک یکپارچه ، ابزارهای توسعه تجارت ، برنامه های تجاری پیشرفته برای کارآفرینان.
 • کسب و کار VIP (49 دلار در ماه) – پهنای باند نامحدود و فضای ذخیره سازی فیلم ، مجموعه کامل Wix.
 • شرکت، پروژه (500 دلار در ماه) – راه حل تجاری پایان به پایان که بالاترین عملکرد و حداکثر میزان ابزار توسعه وب را فراهم می کند.

تمام برنامه ها با افزایش فضای ذخیره سازی ، گزینه پذیرش پرداخت آنلاین ، انواع روش های پرداخت ، عدم وجود تبلیغات Wix ، اتصال نام دامنه سفارشی و سایر ویژگی های مهم همراه هستند. سازنده وب سایت همچنین به دلیل داشتن جوایز معمولی ، تخفیف ها و پیشنهادات ویژه ای که در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه های بزرگ می شود ، شناخته شده است. علاوه بر این ، سازنده وب سایت با ضمانت بازپرداخت 14 روزه همراه است که به شما امکان می دهد نسبت به اشتراکی که می خواهید احساس امنیت کنید.

Wix را به صورت رایگان امتحان کنید

uKit – سازنده وب سایت کم هزینه برای مشاغل کوچک

سازنده وب سایت uKit

uKit – یکی از ارزانترین سازندگان وب سایت کسب و کار کوچک است. کار با ویرایشگر سیستم کاملاً ساده است: سازنده بر پیش نمایش وب سایت شما مسلط است تا بتوانید سریعاً تمام ویرایش های خود را در عمل مشاهده کنید. این سرویس همچنین مجموعه ای از ابزارک های یکپارچه را ارائه می دهد که می تواند باعث افزایش کارایی وب سایت شما شود.

سازنده سایت به شما امکان می دهد پروژه های مختلفی ایجاد کنید ، از جمله سایت های شخصی ، اوراق بهادار ، وبلاگ ها ، وب سایت های تجاری ، صفحات فرود و حتی فروشگاه های اینترنتی (تجارت uKit از طریق ادغام با Ecwid یا اتصال افزونه تجارت الکترونیکی محقق می شود).

سازنده وب سایت اکنون مجموعه ای از مفید را ارائه می دهد ابزارک که می تواند هر وب سایت را به سطح جدیدی برساند. برخی از این ابزارک ها شامل ماشین حساب آنلاین uCalc ، ویجت جدول جداول PRO ، “جدول زمانی” و “مراحل” ، نقشه های Google ، ویجت شبکه های اجتماعی و موارد دیگر است. uKit همچنین اخیراً ویژگی های SendPulse و AmoCRM را معرفی کرده است.

همچنین فرصتی برای اتصال a وجود دارد گواهی SSL رایگان به نام دامنه خود برای تقویت امنیت و محرمانه بودن اطلاعات ارائه شده خود. با uKit ، می توانید اختصاص دهید حقوق دسترسی موقت وب سایت به سایر اعضای تیم که با آنها همکاری می کنید. مدت کلی دسترسی موقت به وب سایت حداکثر 999 روز است.

uKit فرمول قیمت گذاری بسیار ساده ای را نشان می دهد که در اشتراکهای پولی آن نشان داده شده است. سازنده وب سایت در حال حاضر چهار برنامه دارد بیا با قیمت مناسب با این وجود مجموعه کاملی از ویژگی های لازم برای شروع و مدیریت پروژه های حرفه ای برای استفاده شخصی و تجاری را ارائه می دهید. اینجا می روند:

 • حداقل (4 دلار در ماه) – بیش از 200 قالب حرفه ای ، ایجاد وب سایت پشتیبان ، فضای نامحدود ذخیره سازی دیسک ، تعداد صفحه نامحدود ، اطلاعیه های پیام کوتاه ، اتصال نام دامنه سفارشی ، پشتیبانی 24/7.
 • پایه ای (8 دلار در ماه) – پشتیبانی چت زنده ، Google Analytics یکپارچه ، عدم وجود نشانه حق چاپ ، طراحی حق بیمه ، ابزار قدرتمند ردیابی آمار.
 • تجارت الکترونیک (9.60 دلار در ماه) – ابزار تجارت الکترونیکی یکپارچه ، پذیرش پرداخت آنلاین ، تنظیمات سبد خرید گسترده ، انتخاب ارز ، گزینه های پرداخت و حمل و نقل.
 • حرفه ای (12 دلار در ماه) – قابلیت های تجارت الکترونیک قدرتمند ، ادغام کد سفارشی ، انتخاب طرح رنگی سفارشی و غیره.

uKit هنوز برنامه ای رایگان ندارد اما با آزمایش 14 روزه همراه است که به شما امکان می دهد کل ویژگی های سیستم را بدون هیچ هزینه ای تست کنید. سازنده وب سایت همچنین هنگام پرداخت 3 ، 6 ، 12 یا 24 ماه با پرداخت یک بار ، سیستم تخفیف خوبی را ارائه می دهد. مدت زمان اشتراک بیشتر است – تخفیف بیشتر خواهد شد. تمام برنامه های پرداخت شده شامل میزبانی نامحدود است.

uKit را به صورت رایگان امتحان کنید

WordPress – ارزانترین بستر وب سایت (CMS)

سازنده وب سایت وردپرس

وردپرس – یکی از ارزان ترین هاست سیستم های مدیریت محتوا. حوزه کاربرد آن ابتدا در طراحی وبلاگ قرار گرفت. به عنوان این سرویس در حال توسعه است ، آن را به عنوان یک راه حل همه در یک برای ایجاد انواع مختلف پروژه ها ، از جمله پرتفوی ، وب سایت های تجاری ، صفحات فرود ، فروشگاه های آنلاین و غیره محبوبیت در بین کاربران به دست آورد..

عملکرد و محبوبیت وردپرس با گزینه های فراوان ادغام آن توضیح داده شده است. برای به دست آوردن بیشترین استفاده از روند ساخت وب خود ، بدون ادغام افزونه ها و قالب ها ، که بطور خاص برای رسیدن به سوله های مختلف طراحی شده اند ، نخواهید رفت. با این حال ، این کار ممکن است یک مشکل برای کاربران بی تجربه باشد ، که قبلاً هرگز درگیر توسعه وب سایت نبوده اند.

CMS رایگان است ، اما شما باید برای سرمایه گذاری در افزونه ها ، مضامین ، دامنه و هاستینگ آماده باشید. هزینه نهایی بیشتر به برنامه های این کشور بستگی دارد ارائه دهنده میزبانی. بنابراین ، هزینه استاندارد یک نام دامنه محبوب .com حدود 10 تا 10 دلار در سال تشکیل می دهد. تمدید دامنه بیشتر تا حدودی ارزان تر خواهد بود – حدود 5 تا 15 دلار بر اساس شرایط و سیاست قیمت گذاری ثبت نام شده شما انتخاب می کنید. توجه داشته باشید که دامنه های موجود در مناطق دیگر (برای مثال مانند .club یا .net) ممکن است کمی بیشتر برای شما هزینه کند – حدود 20 دلار در سال.

اگر می خواهید از وب سایت وردپرس خود حداکثر استفاده را ببرید ، بدون ادغام افزونه نمی روید. تعداد زیادی افزونه WP رایگان در شبکه جهانی وجود دارد که برای شروع آن بیش از اندازه کافی خواهد بود. با این وجود همه آنها برای پروژه شما کاملاً ایمن نیستند. برای جلوگیری از بروز مشکلات در کلاهبرداری و بدافزار ، منطقی است که افزونه های پرداخت شده را انتخاب کنید ، هزینه آن از 15 دلار و تا 200 دلار برای هر افزونه متغیر است. برخی از آنها یک بار برای یک عمر خریداری می شوند ، برخی دیگر هزینه های ماهیانه / سالانه را برای استفاده از آنها می پردازند.

در مورد هزینه میزبانی ، این بستگی به قیمت طرحی دارد که در نهایت برای آن می روید. یکی از مناسب ترین راه حل هاستینگ (و مورد پیشنهادی WordPress) است Bluehost. این یک پلت فرم قابل اعتماد ، دارای ویژگی و مقرون به صرفه است که گزینه های قیمت گذاری زیر را ارائه می دهد:

 • پایه ای (2.95 دلار در ماه) – اجازه می دهد تا فقط یک وب سایت ، فضای ذخیره سازی 50 گیگابایتی ، به روزرسانی های رایگان وردپرس ، ترافیک و پهنای باند نامحدود ، اتصال SSL رایگان داشته باشید.
 • به علاوه (5.45 دلار در ماه) – اجازه می دهد تا میزبان تعداد نامحدودی از وب سایت ها ، 200 دلار برای گزینه های پیشرفته بازاریابی ، فضای ذخیره سازی بدون پهنای باند و پهنای باند ، حساب های نامحدود و دامنه های ایمیل.
 • انتخاب (5.45 دلار در ماه) – محافظت در برابر ضد هرزنامه ، افزایش حریم خصوصی دامنه ، پشتیبان گیری وب سایت و غیره.

Bluehost همچنین پیشنهاد خوبی برای همه مشترکین خود دارد. این سیستم امکان اتصال و استفاده از نام دامنه رایگان را برای مدت یک سال فراهم می کند. به محض پایان این مدت ، دامنه در حدود 12 تا 14 دلار در سال هزینه خواهد داشت که این هم یک پیشنهاد بسیار خوب است.

اکنون وردپرس را امتحان کنید

Bluehost – میزبانی ارزان با سازنده وب سایت داخلی

Bluehost

Bluehost – یک ارائه دهنده میزبانی وب سایت قابل اعتماد و محبوب است که به دلیل ویژگی های ارائه شده ، شهرت بسیار خوبی کسب کرده است. سرویس میزبان شماره یک است ، که هست برای وردپرس توصیه می شود. میزبان در حال حاضر بیش از 5 میلیون وب سایت در سراسر جهان قدرت دارد و این واقعیتی است که از قبل برای خودش صحبت می کند.

Bluehost مجموعه گسترده ای از ویژگی هایی را ارائه می دهد که با هزینه ای مناسب ارائه می شوند. این موارد شامل پشتیبانی مشتری 24/7 قدرتمند و قابل اعتماد ، برنامه های پر مصرف برای پروژه های تجارت الکترونیکی ، افزودنی های پروژه های تجاری و غیره.

در میان نکات برجسته غیر قابل انکار این پلتفرم ، می توان از کنترل پنل بصری آن استفاده کرد که تسلط و حرکت آسان است ، سرعت بارگذاری سریع صفحه ، سرعت بالا در زمان بروزرسانی ، امنیت و انعطاف پذیری. Bluehost اجازه دسترسی به بازار عظیم را اعطا می کند ، جایی که می توانید با آن روبرو شوید و چندین برنامه ، اسکریپت ، افزودنی و ابزارک را برای شخصی سازی پیشرفته وب سایت انتخاب کنید. علاوه بر این سیستم بازاریابی محتوا و استراتژی های بومی سازی شده محلی را برای ارتقاء بهتر وب سایت ارائه می دهد.

Bluehost با صحبت از برنامه های قیمت گذاری ، سه نوع اشتراک را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از آنها و امکان انتخاب مناسب ترین راه حل ، به برنامه های اشتراک توجه کنید:

 • پایه ای (2.95 دلار در ماه) – اجازه می دهد تا فقط یک وب سایت ، فضای ذخیره سازی 50 گیگابایتی ، به روزرسانی های رایگان وردپرس ، ترافیک و پهنای باند نامحدود ، اتصال SSL رایگان داشته باشید.
 • به علاوه (5.45 دلار در ماه) – اجازه می دهد تا میزبان تعداد نامحدودی از وب سایت ها ، 200 دلار برای گزینه های پیشرفته بازاریابی ، فضای ذخیره سازی بدون پهنای باند و پهنای باند ، حساب های نامحدود و دامنه های ایمیل.
 • انتخاب (5.45 دلار در ماه) – محافظت در برابر ضد هرزنامه ، افزایش حریم خصوصی دامنه ، پشتیبان گیری وب سایت و غیره.

اکنون Bluehost را امتحان کنید

Shopify – سازنده فروشگاه اینترنتی مقرون به صرفه

خرید صفحه اصلی

Shopify – محبوب ترین ، حرفه ای و کاملاً برجسته است نرم افزار تجارت الکترونیک, است که برای راه اندازی و مدیریت فروشگاه های آنلاین کوچک به بزرگ استفاده می شود. طیف وسیعی از ویژگی های آن به همراه پشتیبانی مشتری قابل اعتماد و دستورالعمل های متعدد باعث می شود فروشگاه های اینترنتی با کیفیت حتی بدون پیش زمینه و تخصص طراحی وب راه اندازی شود..

به عنوان یک نرم افزار تجارت الکترونیک ، Shopify در ابتدا به دلیل فراوان و قدرتمند بودن ، از جمع می ایستد ابزارهای ساخت فروشگاه اینترنتی. اینها شامل موتورهای بلاگ پایان بالا ، حالت Live View ، گزینه های همگام سازی گسترده ، آپلودها و بررسیهای مربوط به فایل پرونده CSV ، پشتیبانی چند زبانه و چند کانال ، بازیابی وجهی رها شده ، صدور گواهینامه SSL ، ویژگی محافظت از تقلب برای خریدهای پرداخت ، معرفی فروشگاهی کد ، ویژگی واقعیت افزوده بالا ertc.

جدای از ویژگی های تجارت الکترونیک باریک ، Shopify پیشرفته نیز ارائه می دهد گزینه ها و ابزارهای بازاریابی. این شامل نقطه فروش (POS) نرم افزار ، دسترسی به پروفایل مشتری ، فروشگاه برنامه تلفن همراه پستی ، فروشگاه برنامه غنی و مرتباً به روز شده ، یک تخفیف ، پرداخت پویا و Shopify Tap خریداری کنید. & تراشه خوان ، ویژگی های پیشرفته خرده فروشی ، دسترسی به خدمات Google Pay ، ویژگی حمل و نقل پیشرفته UPS Shopify و موارد دیگر.

Shopify فراهم می کند سیاست قیمت گذاری شفاف, ارائه چهار راه حل اصلی برای رفع نیازها و نیازهای گروههای مختلف کاربر. این شامل:

 • Basic Shopify (29 دلار در ماه) – 2 حساب کارمند ، بازیابی سبد خرید رها شده ، کانال های فروش چندگانه ، گزینه اتصال به وبلاگ ، گواهی SSL رایگان ، ایجاد سفارش دستی ، تجزیه و تحلیل کلاهبرداری ، برنامه Shopify POS.
 • خریدن (79 دلار در ماه) – 5 حساب کارمند ، کارت هدیه ، گزارش های حرفه ای ، 1-5 مکان فروشگاه.
 • Advanced Shopify (299 دلار در ماه) – 15 حساب کارمند ، سازنده گزارش پیشرفته ، حمل و نقل بار واقعی در زمان واقعی ، تا 8 مکان فروشگاه.

Shopify برنامه ای کاملاً رایگان ندارد ، اما یک آزمایش 14 روزه به جای آن وجود دارد که امکان آزمایش عملکرد یکپارچه سرویس را بدون پرداخت هیچ هزینه ای امکان پذیر می کند.

Shopify را به صورت رایگان امتحان کنید

نشانک – سازنده وب سایت ارزان قیمت AI

نشانک

بوک مارک – یک وب سایت سازنده مقرون به صرفه است که به دلیل ابزار قدرتمند هوش مصنوعی طراحی مصنوعی ، از جمعیت متمایز است. خدمات نوآورانه فرصتی را برای ایجاد پروژه های معاصر در انواع مختلف و سطح پیچیدگی فراهم می کند. این سیستم می تواند به طور مؤثر در طراحی و مدیریت وب سایت های شغلی واکنش پذیر ، پرتفوی های پرمصرف ، فروشگاه های وب و پروژه های با کیفیت برای استفاده شخصی و حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد.

برجسته غیرقابل انکار سازنده وب سایت آن است دستیار AIDA – ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی ، که شما را از طریق فرایند طراحی وب راهنمایی می کند و به شما کمک می کند تا با توجه به نیازهای خود ، به طور خودکار یک پروژه ایجاد کنید. شما فقط باید محتوای مربوط به وب سایت خود را تهیه کنید و سیستم ضمن استفاده از پروژه ، از آن استفاده خواهد کرد.

یکی دیگر از مزایای سیستم آن است موتور تجارت الکترونیکی یکپارچه, که به شما امکان می دهد فروشگاه های آنلاین را با حداکثر سهولت در استفاده ، سهولت و سرمایه گذاری پول شروع و به روز کنید. آنچه شما باید در مورد چوب الف نیز بدانید این است که سیستم مبتنی بر ماژول است ، که به شما امکان می دهد طرح وب سایت خود را هم برای تجارت الکترونیکی و هم برای وب سایت های استاندارد از بلوک های چند محتوا که به عنوان ابزارک عمل می کنند طراحی کنید. این ساده ترین روند توسعه وب سایت را برای همه گروه های کاربر – هم تایمر اول و هم جوانب مثبت در طراحی وب – ساده می کند.

چوب الف دارای یک برنامه رایگان است ، که دارای محدودیت های استاندارد در مورد تعداد صفحات وب می توانید ایجاد کنید ، اتصال دامنه ، عملکرد تجارت الکترونیکی و آگهی های تبلیغاتی است. اگر انتظار دارید از عملکرد بیشتری برای پروژه خود بهره مند شوید ، می توانید یکی از برنامه های پولی را که سازنده وب سایت به مشترکین بالقوه خود ارائه می دهد ، انتخاب کنید:

 • حرفه ای (11.99 دلار در ماه) – پهنای باند نامحدود و فضای ذخیره سازی ، پشتیبانی حق بیمه ، گزینه های پیشرفته سئو ، شماره صفحه ، پاورقی های قابل تنظیم ، اتصال دامنه رایگان در هر 1 سال ، حذف بنرهای تبلیغاتی ، محافظت از رمز عبور.
 • کسب و کار (24.99 دلار در ماه) – ابزارهای تجارت الکترونیکی یکپارچه ، اتصال گواهینامه SSL ، مدیریت فروشگاه وب Android و iOS ، 1000 کارت محصول ، ویژگی اتصال پرداخت PayPal ، تجارت Ebay و غیره.

نشانک را به صورت رایگان امتحان کنید

IM Creator – کاملاً رایگان برای غیرانتفاعی

سازنده وب سایت IM Creator

IM Creator – یک سازنده وب سایت مستقر در SaaS است که وفادارترین سیاست قیمت گذاری را ارائه می دهد. این سیستم به معنای آگاهی از اصول اولیه برنامه نویسی نیست ، اما این فرایند طراحی وب ساده و شهودی را تضمین می کند. IM Creator برای راه اندازی و مدیریت انواع وب سایت ها از جمله وبلاگ ها ، فروشگاه های وب ، صفحات فرود ، اوراق بهادار ، پروژه های شخصی و تجاری استفاده می شود..

این پلتفرم دارای چندین برجسته برجسته است. صدها قالب پاسخگو قابل تنظیم رایگان ، رابط کاربر پسند ، سئو قدرتمند و گزینه های ادغام HTML از جمله نقاط قوت این سرویس هستند. IM Creator همچنین دارای موتورهای قدرتمند وبلاگ نویسی و تجارت الکترونیک و همچنین راه حل با کیفیت بالا White Label برای کاربرانی که مایل به استفاده از سیستم برای نیازهای طراحی وب خود هستند.

IM Creator دارای سیاست قیمت گذاری برجسته برای همه است. سیستم است کاملاً رایگان برای مقاصد غیر تجاری و به این ترتیب ، هیچ هزینه ای را برای پروژه های ایجاد شده توسط دانشجویان ، هنرمندان و کاربران ، که به وب سایت های غیر انتفاعی نیاز دارند ، نمی پردازد. سایر دسته های کاربر ، از جمله کارآفرینان و صاحبان مشاغل نیز می توانند از سازنده وب سایت استفاده کنند ، اما برای به دست آوردن بیشترین استفاده از مجموعه ویژگی های یکپارچه این سرویس ، باید یکی از برنامه های پرداخت شده را ارتقا دهند. به لیست اشتراک هایی که IM Creator ارائه می دهد ، نگاهی بیندازید:

 • مجوز سالانه (8 دلار در ماه) – یک نام دامنه ، یک وب سایت ، پشتیبانی از فناوری حق بیمه ، پهنای باند نامحدود و فضای ذخیره سازی دیسک ، موتور تجارت الکترونیکی یکپارچه ، یک بار پرداخت سالانه که 96 دلار در ماه است.
 • مجوز دوسالانه (11 دلار در ماه) – یک نام دامنه ، یک وب سایت ، پشتیبانی از فناوری حق بیمه ، پهنای باند نامحدود و فضای ذخیره سازی دیسک ، موتور قدرتمند تجارت الکترونیکی ، یک بار پرداخت نیم ساله که به مدت 6 ماه 66 دلار می باشد.
 • SSL محافظت شده (21 دلار در ماه) – در بالا ویژگی های ذکر شده به علاوه اتصال گواهی SSL به نام دامنه مورد نظر شما.

IM Creator را به صورت رایگان امتحان کنید

Sellfy – بودجه تجارت الکترونیک برای ایجاد کنندگان

Sellfy - بودجه تجارت الکترونیک برای ایجاد کنندگان

Sellfy – یک پلت فرم تجارت الکترونیکی با بودجه برای سازندگان است که برای همه کارآفرینان مایل به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با آن بسیار کاربردی و مناسب است. سیستم اجازه می دهد فروش کالاهای فیزیکی یا دیجیتال از طریق سیستم عامل های مختلف و شبکه های اجتماعی ، مانند YouTube ، Facebook ، Twitter ، SoundCloud ، Instagram و بسیاری موارد دیگر. Sellfy دارای ویژگی های متنوعی است که باعث می شود محصولاتی را که برای فروش عرضه می شوند ، بطور مؤثر طراحی و تنظیم کنید.

سازنده وب سایت یک راه حل تجارت الکترونیکی همه در یک است که اجازه می دهد تا یک فروشگاه اینترنتی کاربردی را به طور کامل از ابتدا و بدون مهارت های خاص برنامه نویسی طراحی کند. این وظیفه شماست که لیست های محصول را ایجاد و سفارشی سازی کنید تا آنها را در وب سایت خود وارد کنید ، توضیحات و تصاویر را اضافه کنید ، دسته بندی محصولات را اختصاص دهید و آنها را به محصولات خاص پیوند دهید ، سبد خرید یکپارچه را تنظیم کنید ، پارامترهای پرداخت / حمل و نقل را تنظیم کنید..

Sellfy به بازار برنامه های خاص خود دسترسی می دهد ، جایی که می توانید چندین افزونه ، ابزارک ، برنامه ها و برنامه های افزودنی را مرور کنید که می تواند به عملکرد فروشگاه وب شما کمک کند. با این حال ، انتخاب برنامه های موجود در بازار کاملاً محدود است و شامل گوگل آنالیتیکس ، فیس بوک پیکسل و چت و زاپیر برای ذکر چند مورد است. علاوه بر این ، این پلت فرم استفاده از برخی از ابزارهای بازاریابی یکپارچه را برای تقویت تبلیغات فروشگاه وب امکان پذیر می کند. این موارد شامل گزینه های بازاریابی ایمیل ، راه حل های تخفیف ، ابزار فروش بالا می باشد. ابزارهای تحلیلی داخلی که در انبار نیز موجود هستند امکان ردیابی آمار بازاریابی ، نتایج و سایر اطلاعات مورد نیاز برای نظارت بر ایمیل ، مشترکین جدید ، داده های عملکرد فروشگاه اینترنتی عمومی ، منابع ترافیکی ، معاملات ، نرخ تبدیل و غیره را ممکن می سازند..

در مورد سیاست قیمت گذاری ، Sellfy برنامه کاملاً رایگان را ارائه نمی دهد ، اما سه اشتراک پولی را برای انتخاب انتخاب می کند. موارد زیر به شرح زیر است:

 • طرح شروع (19 دلار در ماه) – تعداد نامحدودی از محصولات ، هزینه صفر معاملات ، گزینه های سفارشی سازی گسترده فروشگاه وب ، اتصال نام دامنه سفارشی ، کدهای تخفیف و غیره.
 • برنامه تجاری (39 دلار در ماه) – 10،000 اعتبار الکترونیکی اضافی ، هزینه صفر معاملات ، گزینه های قدرتمند سفارشی سازی فروشگاه وب ، قابلیت های فروش بالا ، شماره نامحدود محصول و غیره.
 • طرح حق بیمه (89 دلار در ماه) – تمام ویژگی های ذکر شده در بالا به علاوه گزینه مهاجرت فروشگاه رایگان ، پشتیبانی از اولویت ، فروش محصول و غیره.

اینها قیمتهایی هستند که برای برنامه های سالانه شارژ می شوند و اگر تصمیم دارید ماهانه بپردازید ، هزینه اشتراک ها به ترتیب ، بالاتر می رود. در واقع ، هنگام انجام پرداخت سالانه می توانید تا 34٪ هزینه اولیه برنامه ها را پس انداز کنید.

Sellfy را به صورت رایگان امتحان کنید

Ucraft – سازنده وب سایت ارزان و آسان

سازنده وب سایت Ucraft

Ucraft – سازنده وب سایت ابری است که باعث می شود یک وب سایت چند زبانه با قیمت مناسب راه اندازی کنید. تسلط بر روی سیستم عامل برای مبتدیان و متخصصان طراحی وب آسان و سریع است زیرا همراه با داشبورد بصری و فرآیند ایجاد وب مناسب است.

با استفاده از Ucraft ، می توانید پرتفوی برجسته ، وب سایتهای تجاری و صفحات فرود را راه اندازی کنید. از جمله امکاناتی که سیستم را برای این اهداف مناسب می کند ، می توان به مجموعه الگوهای پاسخگو ، لوگوی ساز ، سازنده صفحه فرود ، ابزارهای طراح ، برنامه مقالات ، ویژگی تجارت الکترونیکی ، پشتیبانی چند زبانه ، ویژگی های گسترده ادغام و غیره اشاره کرد..

ارزانترین اشتراک Ucraft – وب سایت رایگان – به هیچ وجه دلالت سرمایه گذاری ندارد. با این حال ، این طرح دارای محدودیت های بسیاری است که امکان استفاده حداکثری از عملکرد سیستم را نمی دهد. علاوه بر این ، Ucraft دسترسی به خالق صفحه یکپارچه Landing را اعطا می کند. همچنین برای کلیه کاربرانی که مایل به شروع و سپس به طور مستقل صفحات فرود هستند ، رایگان است. اگر قصد طراحی انواع دیگر وب سایت ها را دارید ، ممکن است ارتقاء یکی از اشتراک های پرداخت شده را در نظر بگیرید. این شامل:

 • وب سایت حرفه ای (10 دلار در ماه) – هاستینگ رایگان ، پشتیبانی چند زبانه ، دامنه سفارشی ، یکپارچه گوگل آنالیتیکس ، 50 محصول ، ویژگی تعبیه کد ، ویژگی رایگان گواهی SSL و غیره.
 • فروشگاه حرفه ای (21 دلار در ماه) – 1000 محصول ، ابزار تجارت الکترونیکی قدرتمند ، کوپن های تخفیف ، 0٪ هزینه معاملات و غیره.
 • BigCommerce (39 دلار در ماه) – محصولات نامحدود ، فرصتی برای فروش در فیس بوک ، آمازون و ایبای ، مالیات بر ارزش افزوده شارژ معکوس و غیره.

توجه داشته باشید که برنامه های پرداخت شده با یک آزمایش رایگان 14 روزه همراه هستند که به شما امکان می دهد مجموعه ویژگی های اصلی سازنده وب سایت را با سهولت بررسی و آزمایش کنید.

Ucraft را به صورت رایگان امتحان کنید

Weblium – سازنده وب سایت ارزان قیمت با طراحی AI

بهترین سازندگان وب سایت ارزان

Weblium – یک سازنده وب سایت ارزان قیمت AI است که امکان ایجاد انواع مختلف پروژه های وب جذاب را برای استفاده تجاری و غیر تجاری فراهم می کند. وب سایت هایی که با توجه به بهینه سازی موبایل ، ادغام های سفارشی ، پشتیبانی مشتری کاربر پسند ، گزینه اتصال دامنه ، صدور گواهینامه SSL و سایر ویژگی های ارائه شده در زیر هود ، توجه کاربران را به خود جلب می کنند. برای شروع و مدیریت پروژه ها با Weblium لازم نیست شما یک طراح وب باشید زیرا سیستم به هیچ وجه تسلط برنامه نویسی را نشان نمی دهد.

یکی از برجسته ترین نکات برجسته سازنده وب سایت ، سرپرست یکپارچه AI Design Design است. این امکان را به شما می دهد تا حداکثر استفاده را از توان هوش مصنوعی داشته باشید تا به شما در تمرکز در اهداف اولیه طراحی وب متمرکز شوید. این سیستم به طور خودکار طراحی پروژه شما را با ویرایش هایی که در طی فرآیند توسعه وب انجام می دهید تنظیم می کند. در حین کار در ایجاد وب سایت ، به گالری گسترده گرافیکی متشکل از بیش از 100 هزار تصویر ، مدیر قدرتمند سبک سایت که به شما امکان می دهد تنظیمات وب سایت موردنیاز را مدیریت کنید ، دسترسی پیدا خواهید کرد.سبک های تم ، پالت رنگ ، فونت ها و غیره.) ویژگی بهینه سازی یکپارچه تلفن همراه قابل استفاده در تمام قالب های سیستم امکان نمایش جذاب وب سایت شما در کلیه دستگاه های تلفن همراه و دسک تاپ را می دهد.

Weblium همچنین به چندینپارچه سازی سیستم اجازه می دهد تا حضور وب شما موثرتر و جذاب تر شود. برخی از خدمات شخص ثالث که می توانید در پروژه های خود ادغام شوید عبارتند از MailChimp ، Zapier ، Aweber ، Telegram ، Webhooks و موارد دیگر. علاوه بر این ، می توانید اتصال به تجزیه و تحلیل وب ، ادغام فرم های تماس آنلاین ، افزودن رویدادهای جدید با استفاده از خدمات محبوب مانند Hotjar ، Google Analytics و موارد دیگر.

سازنده وب سایت سیاست قیمت گذاری متوسط ​​را ارائه می دهد تا نیازهای دسته بندی کاربر متنوعی را برطرف کند. این یک برنامه رایگان دارد که به شما امکان می دهد سازنده وب سایت و مجموعه ویژگی های آن را امتحان کنید. در مورد اشتراک های پرداخت شده ، سیستم در حال حاضر دو مورد از آنها را دارد. این شامل:

 • حرفه ای (8.25 دلار در ماه) – دامنه رایگان به مدت 1 سال ، مشارکت کنندگان متعدد ، ذخیره سازی نامحدود ، صدور گواهینامه SSL ، سرپرست طراحی AI ، ادغام کد سفارشی ، عدم وجود تبلیغات سیستم.
 • Landing Pro (یک بار پرداخت 196 دلار) – ویژگی ردیابی رویداد ، ادغام Google Analytics و غیره.

Weblium را به صورت رایگان امتحان کنید

چگونه یک وب سایت ساز ارزان انتخاب کنیم?

اگر قصد شروع یک وب سایت کامل و کامل را دارید ، اما می دانید که برای پول به شما فشرده شده است ، ممکن است در نظر داشته باشید که از یکی از مقرون به صرفه ترین سازندگان وب سایت ذکر شده در بالا استفاده کنید. با این حال ، توجه داشته باشید که هر سازنده وب سایت دارای جوانب مثبت و منفی خود است ، که ممکن است در انتخاب نهایی شما تأثیر بگذارد.

بنابراین ، هنگام مرور ابزارهای ساخت وب ، ابتدا باید بررسی کنید که چه چیزی است مشخصات طاقچه این یا آن سیستم وجود دارد و آیا به نیازهای واقعی طراحی وب شما مربوط می شود. اگر می خواهید یک فروشگاه وب راه اندازی کنید ، منطقی است که یک سیستم تخصصی را انتخاب کنید یا یک سیستم همراه با یک موتور / برنامه قدرتمند و ایمن تجارت الکترونیکی را انتخاب کنید. همین موضوع در مورد انواع دیگر پروژه ها است.

جنبه بعدی که مورد توجه است ، در دسترس بودن یک طرح / آزمایشی رایگان است. سازندگان وب سایت که برنامه های رایگان ارائه می دهند معمولاً حاوی محدودیت های خاصی هستند که اجازه نمی دهد بیشترین بهره را از عملکرد پروژه ببرند. با این حال ، برنامه ها و آزمایش های رایگان امکان آزمایش سیستم قبل از بروزرسانی به اشتراک پولی را امکان پذیر می سازد. این مسئله بسیار اهمیت دارد ، وقتی صحبت از اقتصاد بودجه است.

آنچه شما همچنین باید دریابید این است که آیا این سیستم عامل دارای نام دامنه رایگان است یا خیر در برنامه های پرداخت شده خود (مخصوصاً ارزانترین) اگر اینگونه نباشد ، سپس آماده شوید تا علاوه بر این در خرید نام دامنه سرمایه گذاری کنید. این ممکن است در هنگام انتخاب نهایی به یکی از عوامل تعیین کننده تبدیل شود.

در آخر ، کل ویژگی های موجود در برنامه هایی که سازندگان وب سایت ارائه می دهند را بررسی کنید و آنها را مقایسه کنید تا یک انتخاب واقعاً شایسته انجام دهید. ناگفته نماند که بهترین سازنده وب سایت لازم نیست خیلی ارزان باشد. مهمترین چیز این است که سیاست قیمت گذاری آن باید با نیازها و انتظارات مربوط به طراحی وب مطابقت داشته باشد. این روش مطمئن برای به دست آوردن یک وب سایت حرفه ای کاملاً برجسته است.

نحوه ایجاد یک وب سایت ارزان

وقتی صحبت از توسعه وب سایت است ، انتخاب صحیح ابزار ساخت وب بیشترین اهمیت را دارد. با این وجود ، اگر مایل به دریافت یک وب سایت دارای ویژگی ارزان قیمت هستید ، این تنها جنبه مورد توجه نیست. در اینجا یک مرور کلی از مراحل انجام شده برای دستیابی به یک وب سایت شایسته آورده شده است:

 1. بستر های نرم افزاری را انتخاب کنید – اگر می خواهید موفقیت کسب کنید ، این اولین و مهمترین قدم است که بدون آن طی نمی شوید. همانطور که در بالا ذکر شد ، انتخاب نهایی باید بر اساس تمرکز طاقچه سیستم ، اهداف مورد استفاده برای آن ، قابلیت های ، پشتیبانی مشتری و گزینه های سفارشی سازی طراحی و البته سیاست قیمت گذاری باشد. مورد دوم نه تنها باید در بودجه شما متناسب باشد بلکه باید انتظارات و الزامات طراحی وب شما را نیز کاملاً پوشش دهد.
 2. در مورد نام دامنه و هاستینگ تصمیم بگیرید – در صورت انتخاب سازنده وب سایت ، این مرحله برای شما ساده خواهد شد زیرا بیشتر سیستم ها برنامه هایی را ارائه می دهند که همراه با هاست و دامنه یکپارچه هستند. اما اگر تصمیم دارید با آن کار کنید وردپرس, سپس آماده شوید تا از میزبانی و انتخاب دامنه به تنهایی مراقبت کنید زیرا CMS هیچ راه حل یکپارچه ای ارائه نمی دهد.
 3. یک الگوی انتخاب کنید – انتخاب طرح باید متناسب با نیازهای پروژه شما باشد. خوشبختانه ، اکثر سازندگان وب سایت مجموعه های گسترده ای از موضوعات را ارائه می دهند که بسیاری از آنها در رده های موضوعی قرار می گیرند. علاوه بر این ، اغلب فرصتی برای انتخاب یک الگوی خالی و سفارشی کردن آن از ابتدا وجود دارد. بنابراین ، شانس بیشتری برای بدست آوردن یک طراحی منحصر به فرد و شخصی سازی شده خواهید داشت. هنگام کار با CMS ، ممکن است فرصتی پیدا کنید که به دنبال یک موضوع خارجی وب سایت باشید – تعداد بیشماری از طرح های رایگان و پولی وجود دارد که می توانید در وب انتخاب کنید..
 4. قالب را سفارشی کنید – تصمیم بگیرید که با سازنده وب سایت یا CMS کار کنید ، مجموعه ای از ابزارهای سفارشی سازی طراحی را انتخاب خواهید کرد. بنابراین ، شما فرصتی برای ویرایش عناصر وب سایت ، درج فایل های رسانه ای ، ادغام حساب های رسانه های اجتماعی ، بارگذاری محتوا ، تصاویر و سایر عناصر مورد نیاز.
 5. ابزارک ها / پلاگین ها را وارد کنید – برای متنوع سازی طراحی وب سایت خود ، مطمئناً با نیاز به ادغام ابزارک های اضافی روبرو خواهید شد (هنگام کار با سازندگان وب سایت) یا افزونه ها (هنگام کار با WordPress یا هر CMS دیگر).
 6. پارامترهای SEO را تنظیم کنید – به محض اینکه با شخصی سازی طراحی وب سایت خود به پایان رسید ، باید از بهینه سازی موتور جستجو وب سایت مراقبت کنید. برای تقویت موقعیت های پروژه خود در موتورهای جستجو ، باید پارامترهای اصلی SEO موجود در صفحات مربوطه را تنظیم کنید. خوشبختانه اکثر سیستم های وب سازی سازی معاصر از نظر SEO سازگار هستند و این امر نیاز به تنظیم پارامترهای عمیق سئو را کاهش می دهد.
 7. وب سایت را منتشر کنید – این آخرین مرحله از کل فرآیند توسعه وب سایت است. البته منطقی است که پیش نمایش پروژه را قبل از انتشار پیش نمایش کنید تا از صحت ظاهری و عملکرد آن اطمینان حاصل کنید. آیا همه چیز درست است؟ سپس پیش بروید تا وب سایت آماده خود را منتشر کنید!

خط پایین

امروز ، برای ساختن یک وب سایت کامل نیازی به بارگذاری کالا ندارید. سازندگان وب سایت بدون کد فرآیند ایجاد وب سایت را به آسانی انجام دهید زیرا فقط با هزینه 3 تا 7 دلار در ماه و بدون هیچ گونه هزینه تنظیماتی انجام می شود. برای آن قیمت ، یک قالب وب سایت ، میزبانی ایمن ، خود نرم افزار ساخت سایت و پشتیبانی حرفه ای دریافت خواهید کرد.

هر سیستمی که در نهایت تصمیم به انتخاب آن بگیرید ، آماده شوید تا بودجه خاصی را برای توسعه وب سایت و تبلیغ بیشتر آن سرمایه گذاری کنید. در غیر این صورت ، دستیابی به یک وب سایت کامل و کامل که تمام نیازهای شما را تأمین کند ، غیرممکن خواهد بود. خوشبختانه طاقچه طراحی وب مدرن دارای خدمات قابل اعتماد و کاربردی بسیاری است که امکان انتخاب آزاد را فراهم می کند و نتیجه عالی را تضمین می کند..

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map