بهترین سازندگان وب سایت پاسخگو

بهترین سازندگان وب سایت پاسخگو


طراحی پاسخگو به یکی از روندهای مهم در طاقچه توسعه وب معاصر تبدیل شده است. وب سایت شغلی را که اجرا می کنید (یا فقط) برنامه ریزی برای راه اندازی) ، پاسخگو ساختن آن یکی از اولویت هایی است که در معرض آن قرار گرفتن در معرض اینترنت اضافی خواهد بود.

از بین تمام راه های موجود برای ایجاد وب سایت های پاسخگو ، استفاده از سازندگان وب سایت یکی از مفیدترین راه حل هاست و در اینجا به همین دلیل است:

 • سازندگان وب سایت برای همه آسان است و نیازی به مهارت برنامه نویسی برای ارائه ویژگی های پاسخگو وب سایت شما نیست.
 • آنها مجموعه ای از قالب های پاسخگو و بهینه شده همراه را ارائه می دهند که کاملاً با تمام صفحه های تلفن همراه سازگار است و وب سایت شما حتی در حال حرکت نیز قابل دسترسی است.
 • سازندگان وب سایت از کیفیت اطمینان می کنند و تجربه ساخت وب صاف؛
 • آنها اجازه می دهند وب سایت های پاسخگو به تنهایی ایجاد شوند در دو ساعت یا چند روز.

وقتی شما قصد راه اندازی یک وب سایت پاسخگو را دارید ، کافی نیست که به سازندگان وب سایت ترجیح دهید?

ما 7 مورد از بهترین سازندگان وب سایت پاسخگو را آزمایش کردیم:

 1. جریان وب – بهترین سازنده وب سایت پاسخگو
 2. WordPress – بهترین بستر برای ایجاد یک وب سایت پاسخگو
 3. Mobirise – بهترین نرم افزار طراحی وب پاسخگو
 4. Weebly – سازنده وب سایت آماده تجارت الکترونیک پاسخگو
 5. Squarespace – ایجاد وب برای ایجاد یک وب سایت پاسخگو
 6. uKit – سازنده وب سایت پاسخگو ساده برای SMB
 7. Gator – سازنده وب سایت و میزبانی توسط Hostgator

وقتی نوبت به انتخاب بهترین سازندگان وب سایت پاسخگو برای راه اندازی یک وب سایت مناسب می رسد ، ممکن است بین نرم افزار آفلاین و سازندگان وب سایت آنلاین انتخاب کنید.

 • نرم افزار آفلاین به عنوان مثال مانند WordPress یا Mobirise قابل بارگیری است ، به این معنی که باید قبل از شروع کار بر روی توسعه پروژه خود آن را نصب کنید. همچنین دارای گزینه های گسترده ادغام است که به سرمایه گذاری های مالی اضافی نیاز دارد.
 • سازندگان وب سایت آنلاین, مانند Webflow ، Weebly ، Gator یا uKit ، این الزامات را نداشته باشید ، که در بعضی موارد امتیاز خاصی نسبت به سازندگان وب سایت آفلاین می دهد.

بیایید بهترین خدمات ساخت وب را برای ایجاد یک وب سایت پاسخگو با جزئیات بررسی کنیم:

جریان وب – بهترین سازنده وب سایت پاسخگو

جریان وب - بهترین سازنده وب سایت پاسخگو

Webflow – بهترین سازنده وب سایت پاسخگو است ، که به درستی یکی از حرفه ای ترین ابزارهای ساخت وب به حساب می آید. سطح بالا یکپارچه شده است قابلیت کشیدن و رها کردن همراه با داشبورد پیچیده و فراوانی از ابزارهای پیشرفته سفارشی سازی طراحی ، این سرویس را شبیه به سیستم های مدیریت محتوا معاصر می کند. به همین دلیل ، Webflow قبل از شروع مراحل توسعه وب سایت ، نیاز به اکتشافات دقیق و کامل دارد. سازنده وب سایت گزینه مناسبی برای ایجاد پروژه های پیچیده است و همچنین یک انتخاب شایسته برای متخصصان طراحی وب درگیر در توسعه وب سایت های سفارشی است.

 • این سیستم با مجموعه ای از قالب های کاملاً قابل تنظیم پاسخگو ارائه می شود. Webflow مجموعه ای از تم های رایگان و پولی را ارائه می دهد که بطور پیش فرض پاسخگو هستند. این سیستم همچنین فرصتی را برای شروع پروژه شخصی شما از ابتدا فراهم می کند و از همان ابتدا نیز پاسخگو خواهد بود. بیشتر قالب های آماده در چندین نوع ارائه صفحه وب در دسترس هستند که تقریباً در تمام صفحات وجود دارد. این به هر وب سایت طراحی منحصر به فرد و حرفه ای می دهد.
 • سازنده وب سایت تمرکز جدی روی شخصی سازی طراحی دارد. جریان وب همه چیز در مورد سفارشی سازی طراحی پیشرفته است. در کنار تنوع گسترده در طراحی های پاسخگو ، سازنده وب سایت فرصتی مناسب برای استفاده از مجموعه ابزار یکپارچه خود به منظور ویرایش کلیه عناصر صفحه وب ارائه می دهد. در ضمن آزمایش با اندازه عناصر ، موقعیت یابی ، جلوه ها ، زمینه ها ، رنگ ها ، کدورت ، چرخش ، لایه ها و سایر ویژگی ها / ابزارهای موجود در داشبورد ، با صدها ترکیب روبرو خواهید شد. صرف نظر از میزان و انواع محتوای جایگزین شده و عناصر طراحی سفارشی ، وب سایت شما همچنان پاسخگو خواهد ماند تا به راحتی در تمام دستگاه های تلفن همراه / دسک تاپ مرور شود..
 • جریان وب محیط طراحی وب پاسخگو را تضمین می کند و به کاربران امکان می دهد محتوای پویا شخصی سازی شده را ایجاد کنند. همه کاربران سیستم می توانند انجمن ها ، فیدهای وبلاگ ، فرم های آنلاین ، ارائه عکس / فیلم ، پرتفوی و انواع دیگر پروژه های پاسخگو را در اینجا طراحی و به روز کنند. ادغام های Lottie ، After Effects و Lightbox Gallery به نوبه خود ، شانس ایجاد محتوای وب سایت واقعاً پویا و با قابلیت پاسخگویی به موبایل را افزایش می دهد.
 • این پلت فرم یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن مناسب دارد. این اجازه می دهد تا ساختار و طرح هر الگوی پاسخگو انتخاب شده را تغییر دهید. ویرایشگر تا حدودی با برنامه های موجود در سازندگان وب سایت های استاندارد متفاوت است – این شامل گزینه های کلاسیک ویرایش بصری به همراه ابزارک های یکپارچه ، تنظیمات عمومی و ماژول هایی است که شامل “مجموعه CMS” سیستم هستند. همچنین می توانید بین دو حالت ویرایش وب سایت انتخاب کنید – طراح یا ویرایشگر براساس میزان تخصص در طراحی وب شما.

Webflow را به صورت رایگان امتحان کنید

WordPress – بهترین بستر برای ایجاد یک وب سایت پاسخگو

WordPress - بهترین بستر برای ایجاد یک وب سایت پاسخگو

وردپرس – بهترین بستر برای ایجاد یک وب سایت پاسخگو و محبوبترین سیستم مدیریت محتوا در جهان. CMS با مجموعه قالب های یکپارچه خود ، که به طور پیش فرض برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده اند ، ارائه می شود. همچنین می توانید صدها طرح موجود به صورت آنلاین را انتخاب کنید. این پلتفرم در ابتدا به عنوان یک سیستم وبلاگ نویسی شناخته می شود ، اما اکنون این امکان را برای شروع و مدیریت فراهم می کند تقریباً انواع پروژه ها.

 • همه تم های وردپرس به طور پیش فرض پاسخگو نیستند. وقتی نوبت به استفاده از قالب های داخلی وردپرس می رسد ، نیازی به نگرانی در مورد ماهیت پاسخگو آنها نیست. همه آنها از همان ابتدا پاسخگو هستند. اما اگر تصمیم دارید تم های شخص ثالث موجود در وب را انتخاب کنید ، همه آنها آماده تلفن همراه نخواهند بود. این بستگی به توسعه دهنده و نوع تم مورد نظر شما دارد. این را از قبل بررسی کنید.
 • برای پاسخگو بودن وب سایت های خود می توانید از افزونه های وردپرس یکپارچه استفاده کنید. به عنوان CMS ، وردپرس فرصتی برای نصب افزونه ها می داند. خوشبختانه افزونه ها و افزونه های زیادی وجود دارد که ادغام آنها می تواند وب سایت شما را پاسخگو باشد. برخی از آنها شامل افزونه WPTouch Mobile ، هر Switcher Theme Mobile ، WordPress Mobile Pack ، WP Mobile Edition ، Mobile Smart و Jetpack Theme Mobile برای ذکر چند مورد هستند.
 • شما می توانید هر زمان به موضوع پاسخگو WordPress بروید. تا آنجا که بسیاری از کاربران وردپرس شروع به استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود برای مرور پروژه های راه اندازی شده با سیستم می کنند ، دو گزینه وجود دارد که ممکن است شما در نظر بگیرید تا پروژه خود را به صورت موبایل آماده کنیداگر هنوز برای مشاهده تلفن همراه بهینه نشده است) بنابراین ، می توانید یک نسخه موبایل جداگانه از سایت خود ایجاد کنید یا به یکی از مضامین پاسخگو وردپرس تغییر دهید.

WordPress را به صورت رایگان امتحان کنید

Mobirise – بهترین نرم افزار طراحی وب پاسخگو

Mobirise - بهترین نرم افزار طراحی وب پاسخگو

Mobirise – بهترین پاسخگو است سازنده وب سایت آفلاین که همراه با یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن مفید است. برای استفاده از این پلتفرم ابتدا باید آن را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. این فقط چند دقیقه طول می کشد و به طور خودکار تکمیل می شود. Mobirise به طور مساوی با ویندوز و مک سازگار است و امکان ایجاد وب سایتهای با کیفیت پاسخگو به موبایل را از بلوک های محتوای از پیش طراحی شده فراهم می آورد. یکی از بارزترین مزایای Mobirise این است که سازنده وب سایت بسیار آسان است و به خصوص برای غیر تکنسینی ها که قصد دارند وب سایت های آماده موبایل را بدون هیچ گونه برنامه و دانش برنامه نویسی راه اندازی کنند ، بسیار مناسب است:

 • این نرم افزار دارای بهینه سازی کامل وب سایت برای دستگاه های تلفن همراه است. تمام طراحی های سیستم بصورت پیش فرض سازگار با موبایل هستند. این امر با این واقعیت توضیح داده شده است که این پلتفرم بر اساس چارچوب Bootstrap 4 ساخته شده است ، که بهینه سازی فوری موبایل از پروژه های ساخته شده با آن را تضمین می کند. همچنین فرصتی برای پیش نمایش نحوه نمایش وب سایت شما در رایانه های شخصی و دستگاه های تلفن همراه قبل از انتشار نهایی آن وجود دارد.
 • این پلت فرم به جای قالب های از پیش طراحی شده ، مجموعه ای از بلوک های محتوای آماده را ارائه می دهد. همه بلوک ها پاسخگو ، قابل تنظیم هستند و به این ترتیب از آنها برای ایجاد هرگونه ساختار وب سایت و چیدمان مورد نظر استفاده می شود. به طور دقیق ، می توانید بیش از 50 موضوع را انتخاب کنید (بلوک) و 150 صفحه آزمایشی برای ایجاد هر نوع پروژه به معنای واقعی کلمه. این هدرها ، پاورقی ها ، گالری های سبد ، لغزنده ها ، فیلم ها / تصاویر ، نقشه های Google ، فرم های داده ، لیست قیمت ها ، توصیفات مشتری ، مقالات و موارد دیگر را در بر می گیرد. علاوه بر این ، می توانید افزونه های Mobirise را در پروژه خود ادغام کنید تا وب سایت شما تعاملی تر و مناسب برای تجربه مرور پیشرفته تلفن همراه باشد.
 • یکی از نکات برجسته سیستم غیرقابل انکار ، یکپارچه سازنده وب سایت AMP است. برنامه منبع باز شتاب صفحه های تلفن همراه برای بهبود عملکرد تلفن همراه پروژه های تلفن همراه شما ساخته شده با Mobirise استفاده شده است. این یکی از بهترین راهها برای جذاب کردن وب سایت شما و اطمینان از عملکرد مؤثر آن در دستگاه های مختلف تلفن همراه و سیستم عامل های توزیع است. با استفاده از سازنده وب سایت AMP ، عملکرد و بارگیری سریع و روان وب سایت را تضمین می کنید ، تبلیغ موثر SEO ، ارائه محتوای ارزشمند و بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی.

Mobrise را به صورت رایگان امتحان کنید

Weebly – سازنده وب سایت آماده تجارت الکترونیک و پاسخگو

Weebly - سازنده وب سایت آماده تجارت الکترونیک و پاسخگو

Weebly – خالق وب سایت آماده تجارت الکترونیک است که باعث می شود بدون نوشتن یک خط کد ، راه اندازی و مدیریت وب سایت های با کیفیت امکان پذیر باشد. این سیستم در ابتدا به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی راه اندازی شد ، اما اخیراً توسط Square بدست آمد که به آن تمرکز ویژه ای در تجارت الکترونیکی داد. Weebly با یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن مفید همراه است و امکان تعبیه کد را نیز فراهم می کند ، که این یک مزیت برای کاربرانی است که از اصول اولیه HTML آگاه باشید. هنگامی که صحبت از توسعه وب سایت های عکاسی می شود ، این پلت فرم مزایای زیر را ارائه می دهد:

 • Weebly طراحی داخلی وب سایت پاسخگو را تضمین می کند. سازنده وب سایت به شما امکان می دهد وب سایت های پاسخگو را تنظیم کنید ، که در هنگام مرور آنها ، روی تمام صفحه های تلفن همراه بازدید کننده شما استفاده می کنند ، تنظیم و مدیریت می شوند. فرایند محتوا و پیمایش به طور خودکار تنظیم مجدد می شود تا در صفحه های دسک تاپ ، موبایل و رایانه لوحی تنظیم شود.
 • می توانید نیازهای رومیزی و موبایل پروژه خود را متعادل کنید. با Weebly ، می توانید وب سایت هایی را ایجاد کنید که می توانند در کلیه دستگاه ها به دلیل قالب ها استفاده شوند ، که به طور خودکار بر روی اندازه و وضوح صفحه نمایش تنظیم می شوند.
 • پیش بروید تا از وب سایت سازنده موبایل Weebly استفاده کنید. سازنده وب سایت نسخه موبایل را ارائه می دهد که به سرعت امکان ایجاد وب سایت های موبایل برای دستگاه های iOS و Android را فراهم می کند. این گزینه مناسب است ، وقتی می توان وب سایت را سریع و در زمان واقعی ایجاد و مدیریت کرد.
 • راه حل طراحی وب موبایل را بکشید و رها کنید. Weebly قدرت ایجاد وب سایت های موبایل را با ویرایشگر تصویری کشیدن و رها کردن مورد استفاده برای سفارشی سازی طرح های کاملاً پاسخگو قرار می دهد. می توانید نسخه نهایی پروژه را پیش نمایش کنید و ویرایش ها را قبل از انتشار پروژه انجام دهید.
 • سیستم مضامین کاملاً پاسخگو ارائه کرده است. اگرچه وب سایت های Weebly از ابتدا بهینه سازی موبایل شده اند ، این سرویس چندین الگوی کاملاً پاسخگو را معرفی کرده است که باعث می شود سبک و پروژه پروژه بین نسخه های موبایل و وب سازگار باشد..

Weebly را به صورت رایگان امتحان کنید

Squarespace – ایجاد وب برای ایجاد یک وب سایت پاسخگو

Squarespace - ایجاد وب برای ایجاد یک وب سایت پاسخگو

Squarespace – یک وب سازنده محبوب برای ایجاد یک وب سایت پاسخگو با طراحی حرفه ای و عملکرد بالا است. این سیستم رویکرد مدرن را برای فرایند توسعه وب سایت اعمال می کند ، و پروژه های شما را به بهترین شکل ممکن برای مشاهده تلفن همراه بهینه می کند. مضامین Squarespace با نیازها و راحتی کاربران در ذهن ایجاد می شود و این امکان را فراهم می آورد تا بتوانید به راحتی در هر دستگاه – از تلفن های هوشمند و تبلت گرفته تا رایانه های رومیزی – به راحتی در پروژه ها حرکت کنید..

 • همه وب سایتهای Squarespace می توانند در مرورگرهای بزرگ و کوچک تنظیم شوند. محتوای وب سایت پاسخگو Squarespace با توجه به اندازه و ابعاد پنجره مرورگر شما بطور خودکار تغییر اندازه می دهد.
 • این سیستم سبک های مختلف موبایل را برای متناسب با دستگاه مورد استفاده شما ارائه می دهد. بیشتر طراحی های Squarespace دارای سبک های داخلی داخلی دیگری هستند که بطور خودکار فعال می شوند ، وقتی سیستم تشخیص می دهد که وب سایت روی یک دستگاه تلفن همراه مشاهده شده است. هدف و مزیت ویژگی های سبک های موبایل این است که آنها بر طراحی و عناصر ناوبری تأثیر می گذارند تا پروژه شما برای همه گروه های کاربر پسند باشد.
 • Squarespace گزینه پیشرفته نمای دستگاه را ارائه می دهد. سازنده وب سایت اجازه می دهد تا کاربران نحوه استفاده از پروژه خود را روی صفحه های موبایل ببینند و عملکرد خود را از طریق استفاده از ویژگی دستگاه نمایان متنی کنند. این بهترین روش برای تست طراحی پاسخگو پروژه شما در صفحه دسک تاپ در روند ویرایش آن است. این ایده را به شما می دهد که چگونه پروژه شما در نهایت بر روی یک مرورگر موبایل استاندارد نیز نمایش داده می شود.

مربع را به صورت رایگان امتحان کنید

uKit – سازنده وب سایت پاسخگو ساده برای SMB

uKit - سازنده وب سایت پاسخگو ساده برای SMB

uKit – سازنده وب سایت مشهور و ساده پاسخگو برای مشاغل کوچک است. این سرویس کاربردی آسان است و شما می توانید بر اساس تنظیمات و نیازهای تجاری خود انواع وب سایت های موجود در آن را راه اندازی کنید. uKit کاربردی ، مناسب و مقرون به صرفه است و همچنین بسیار ساده است. این همان چیزی است که باعث شده این سیستم به یکی از رهبران صنعت معاصر تبدیل شود.

 • uKit امکان ایجاد وب سایتهایی را فراهم می کند که از همان ابتدا پاسخگو هستند. دیگر نیازی به مبارزه با کدهای پیچیده یا ایجاد چندین نسخه از وب سایت خود ندارید تا هم در دستگاه های تلفن همراه و هم در دسک تاپ قابل دسترسی باشد.
 • این سیستم مجموعه ای از طراحی های پاسخگو را ارائه می دهد. سازنده وب سایت با مجموعه گسترده ای از قالب های پاسخگو و ابزارهای سفارشی سازی همراه است تا طراحی و عملکرد مورد نیاز را به آنها ارائه دهد.
 • استفاده از ویرایشگر WYSIWYG به شما امکان می دهد تا روند توسعه وب سایت را به صورت جداگانه کنترل کنید. با توجه به ویرایشگر WYSIWYG ، سیستم اجازه می دهد تا تمام تغییراتی را که در حالت زمان واقعی ایجاد می کنید ردیابی کنید و نحوه نمایش تغییرات در دستگاه های مختلف از جمله ابزارهای رومیزی ، موبایل و تبلت را پیش نمایش کنید. این تصور واقع بینانه از چگونگی نمایش وب سایت آماده در کلیه دستگاه هایی که مشتریان بالقوه هنگام استفاده از وب سایت خود استفاده می کنند ، به شما نمایش می دهد..
 • uKit از شبکه Bootstrap استفاده می کند. این امر نمی تواند به ماهیت پاسخگو وب سایت شما کمک کند و به شما کمک می کند تا از این ویژگی حداکثر استفاده را ببرید.

uKit را به صورت رایگان امتحان کنید

Gator – سازنده وب سایت و میزبانی توسط Hostgator

Gator - سازنده وب سایت و میزبانی توسط Hostgator

Gator – یک سازنده وب سایت پاسخگو است که توسط آن پشتیبانی می شود میزبان. این پلتفرم عمدتاً برای راه اندازی وب سایت های ساده استفاده می شود ، که این امر یک راه حل مناسب برای ساخت وب برای مبتدیان است. به همین ترتیب ، این سیستم می تواند به طور موثری توسط متخصصان طراحی وب مورد استفاده قرار گیرد ، و به دنبال ابزار ساخت وب بصری و کاربردی همه در یک است. سازنده وب سایت از ویرایشگر کشیدن و رها کردن ، طراحی های آماده تلفن همراه و ابزارهای مناسب برای درگیر ساختن تجربه ایجاد وب استفاده می کند.

 • Gator مجموعه ای از الگوهای پاسخگو به موبایل دارد. آنها به دسته های طاقچه تقسیم می شوند و فرصتی برای شروع و سپس مدیریت پروژه های قابل تنظیم بدون نیاز به استفاده از مهارت های برنامه نویسی ارائه می دهند. هر الگوی دارای یک حالت پیش نمایش موبایل است که به شما امکان می دهد قبل از انتشار واقعاً نحوه نمایش پروژه شما روی صفحه های رومیزی و موبایل را مشاهده کنید..
 • سازنده وب سایت گزینه های مناسب ویرایش وب سایت را دارد. ویرایشگر یکپارچه کشیدن و رها کردن Gator اجازه می دهد تا تغییراتی ایجاد کند یا عناصر صفحه را از قبل تنظیم مجدد کنید تا یک طرح وب سایت پاسخگو منحصر به فرد ایجاد کند. کاربران ممکن است مجموعه ای از ابزارهای سفارشی سازی داخلی و عناصر وب سایت را اعمال کنند (فرم های تماس ، پرونده های رسانه ای ، فیدهای زنده ، دکمه های ادغام اجتماعی و غیره.) به یک طرح منحصر به فرد پروژه.
 • این پلت فرم دسترسی به مجموعه افزودنیها و برنامه ها را می دهد. این موارد در بازار برنامه یکپارچه سیستم موجود است و به وب سایت شما قابلیت ارتقا یافته می دهد. بنابراین ، شما می توانید از جدول زمانی رسانه های اجتماعی ، گالری تصاویر ، میله های جستجو ، پانل های پیمایش و سایر عناصر مفید استفاده کنید.
 • با استفاده از Gator می توانید از گزینه های یکپارچه سازی متنوع و گسترده استفاده کنید. این سیستم به شما امکان می دهد ادغام های محبوب ، یعنی Google Maps ، SoundCloud ، PayPal ، شبکه های اجتماعی و موارد دیگر را انتخاب و اضافه کنید. این ویژگی به سهولت مرور موبایل کمک می کند و عملکرد پروژه را به سطح جدیدی می رساند.
 • ایجاد یک فروشگاه وب پاسخگو نیز با Gator امکان پذیر است. این سیستم مجهز به موتور تجارت الکترونیکی مناسب است که قبلاً استفاده می کرد ایجاد فروشگاه های کوچک آنلاین. این پلتفرم امکان ایجاد و به روزرسانی گالری های محصول ، تنظیم پارامترهای پرداخت / حمل و نقل ، معرفی پاداش / تخفیف ، اتصال گواهینامه های SSL برای حداکثر امنیت وب سایت و غیره را فراهم می آورد..
 • سازنده وب سایت توسط ارائه دهنده میزبان محبوب HostGator توانمند است. آنها از میزبانی وب سایت و نام دامنه شما مراقبت می کنند و برنامه های همه در یک را برای رفع نیازهای شما ارائه می دهند.

Gator را به صورت رایگان امتحان کنید

پاسخگو یا دوستانه برای موبایل?

ایده اینکه وب سایت شما در دستگاه های تلفن همراه قابل دسترسی باشد بی شک مورد توجه است ، اما به محض شروع به کاوش در مورد گزینه های موجود برای ساخت وب ، با دو مفهوم یعنی وب سایت های بهینه سازی شده با موبایل و پاسخگو روبرو خواهید شد..

ایده ها تا حدودی شبیه به یکدیگر هستند زیرا هر دو فرصتی را برای مشاهده وب سایت شما در دستگاه های تلفن همراه نشان می دهند ، اما هنوز هم تفاوت قابل توجهی بین آنها وجود دارد.

وب سایت پاسخگو

وب سایت پاسخگو چیست؟?

وب سایت پاسخگو – نوعی وب سایت است که در همه دستگاه ها قابل مشاهده است ، بدون هیچ استثنائی. این که آیا شما مایل به استفاده از رایانه شخصی ، لپ تاپ ، تلفن های هوشمند یا هر دستگاه تلفن همراه دیگری هستید که هستید ، هنگام مراجعه به وب سایت پاسخگو با مشکلی روبرو نخواهید شد.

این وب سایت ها می توانند به راحتی با هر وضوح صفحه و اندازه سازگار شوند. ویژگی های اصلی وب سایت های پاسخگو به شرح زیر است:

 • همانطور که از نام این سایت پیداست ، چنین وب سایت هایی به طور مؤثر به ویژگی های دستگاه هایی که در آن مشاهده می شوند “پاسخ می دهند.
 • نیازی به ایجاد نسخه دسک تاپ جداگانه از وب سایت شما نیست.
 • مزایای SEO؛
 • آنها به ایجاد اعتماد مشتری و افزایش بازدیدکنندگان وب سایت کمک می کنند.

وب سایت دوستانه موبایل چیست?

وب سایت بهینه سازی شده موبایل – نسخه جداگانه ای از وب سایت دسک تاپ است که می تواند منحصراً در دستگاه های تلفن همراه مشاهده شود. چنین وب سایتهایی با هدف فقط در ذهن راه اندازی و کدگذاری می شوند – برای ارائه مطالب به کاربران تلفن همراه.

این پروژه ها در رایانه های شخصی و لپ تاپ قابل دسترسی نیستند ، و اگر قصد دارید وب سایت بهینه شده تلفن همراه خود را حتی برای آن دسته از کاربرانی که دستگاه های تلفن همراه خود را در دسترس ندارند قابل دسترسی باشد ، با ایجاد ضرورت ایجاد رومیزی روبرو خواهید کرد. نسخه آن.

این به معنی سرمایه گذاری اضافی در تلاش ، پول و زمان است. در زیر مشخصات اصلی وب سایت های بهینه سازی شده تلفن همراه ذکر شده است:

 • بدون نسخه دسک تاپ؛
 • دسترسی به موبایل فقط؛
 • هزینه مناسب؛
 • جهت گیری مخاطبان خاص؛
 • تجربه بهینه شده در موبایل می تواند تا حدودی ترافیک وب سایت شما را افزایش دهد.

بنابراین ، تنها یک دلیل وجود دارد که می تواند شما را به اولویت دادن به وب سایت های بهینه شده همراه تبدیل کند. اگر در حال حاضر مالک چنین وب سایتی هستید و قصد دارید بدون نیاز به جذب مخاطبان بزرگ ، از آن برای اهداف شخصی استفاده کنید ، منطقی نیست که برای طراحی مجدد وب سایت خود سرمایه گذاری کنید تا این امر پاسخگو باشد..

با این حال ، اگر شما فقط قصد راه اندازی یک وب سایت را دارید و قصد جدی در کسب و کار دارید ، طراحی پاسخگو باید در صدر لیست باشد. اینجاست که سازندگان وب سایت پاسخگو به شما کمک می کنند.

چرا باید یک وب سایت پاسخگو بسازم?

طراحی پاسخگو اهمیت زیادی دارد ، هنگامی که به روند طراحی معاصر وب می پردازیم. و این به این دلیل نیست که بسیار مناسب است (اگرچه ، این جنبه نیز بسیار مهم است).

این همچنین به این دلیل است که وب سایت های پاسخگو اکنون در رده موتورهای جستجو قرار گرفته اند. این در نهایت تأثیر جدی بر ارتقاء وب سایت شما و ایجاد ترافیک در طولانی مدت دارد.

آمار چیست؟?

آیا تاکنون در مورد تعداد کاربرانی که به وب سایت های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کرده اند یا به دنبال اطلاعات مورد علاقه خود از طریق دستگاه های تلفن همراه خود بوده اید ، فکر کرده اید?

آیا می دانید درصد خریدهای آنلاین این روزها از طریق تلفن های هوشمند یا تبلت ها انجام شده است؟ شاید از پیدا کردن آمارهای اخیر بسیار متعجب شوید!

با توجه به روندها و گزارش های کلیدی ، تعداد کاربران منحصر به فرد موبایل که از طریق دستگاه های تلفن همراه به وب سایت های موردعلاقه خود دسترسی پیدا می کنند ، اکنون حدود 5.11 میلیارد نفر را تشکیل می دهند. این حدود 2 درصد بیشتر از سال گذشته است. تعداد کاربران فعال رسانه های اجتماعی از 32.48 میلیارد کاربر فراتر رفته است که نسبت به سال گذشته 9 درصد افزایش یافته است.

روندهای پاسخگو

از این گذشته ، تخمین زده می شود که تا پایان سال 2020 ، حدود 63.5 درصد از مردم به طور منظم از دستگاه های تلفن همراه خود برای دسترسی به شبکه جهانی استفاده می کنند. تعداد تجارت الکترونیکی تلفن همراه ، به نوبه خود ، 67.2 درصد را شامل می شود که تا سال 2021 برابر با 2.32 تریلیون دلار است.

این ارقام را نمی توان دست کم گرفت و اگر واقعاً قصد آنلاین شدن ، ایجاد پایگاه مشتری و ارتقاء مشاغل خود را دارید ، بدون پاسخگویی وب سایت خود نمی روید.

نظر Google درباره وب سایتهای پاسخگو

در آغاز سال 2015 ، گوگل یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی وب سایت را که از الگوریتم های موتور جستجوی خود استفاده می شود ، دوستی موبایل را اعلام کرد. این امر آغاز دوران دیجیتالی شدن وب سایت را فراهم کرده است.

از آن زمان تغییرات زیادی تغییر کرده است و شما به سختی سایتهای امروزی را پیدا خواهید کرد. اما در مورد وب سایت های پاسخگو چطور؟ آیا آنها نسبت به رقبای / نسخه های بهینه شده موبایل خود مؤثرتر هستند?

حدود دو سال پیش ، گوگل رویکرد جدیدی را نسبت به روند فهرست بندی وب سایت و رتبه بندی اعلام کرد. این رویکرد اکنون به عنوان شناخته شده است فهرست اول موبایل. این بدان معنی است که بیش از یک سال پیش ، گوگل در هنگام ارزیابی اهمیت آن در نتایج جستجوی جستجو ، ابتدا از نسخه دسک تاپ یک وب سایت استفاده کرد..

از این پس ، بیشتر تولید نسخه های وب سایت تلفن همراه ، ضمن تولید نتایج موتور جستجو ، اولویت دارد. بنابراین ، اگر وب سایت شما هنوز پاسخگو نیست ، سریعاً مراقب باشید که موقعیت های موتور جستجوی خود را از دست ندهید.

چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید?

برای اینکه پاسخگو باشید و به خوبی توسط موتورهای جستجو نمایه شود ، وب سایت شما باید تعدادی از الزامات را رعایت کند. در اینجا کاری که باید در مورد آن انجام دهید:

 • اطمینان حاصل کنید که نسخه های موبایل و دسک تاپ وب سایت شما دارای محتوای یکسان هستند ، از جمله متون ، تصاویر با ویژگی های alt و فیلم ها.
 • داده های ساخت یافته وب سایت و همچنین داده های متا (عناوین و توضیحات) برای همه صفحات باید در هر دو نسخه پر شود ؛
 • اطمینان حاصل کنید که میزبانی شما در مقابل جریان ترافیک اضافی مقاومت کند. این فقط مربوط به کاربرانی است که وب سایت های آنها URL های جداگانه ای برای نسخه های تلفن همراه دارند.

توجه داشته باشید که هم اکنون فرآیند نمایه سازی موبایل اول در اکثر وب سایت ها اعمال می شود. مراحل ذکر شده در بالا به شما کمک می کند تا از مشکلات مربوط به SEO جلوگیری کنید.

خط پایین

پاسخگو کردن وب سایت شما یک ضرورت است نه یک هوی و هوس. وب سایت های قابل دسترسی در انواع مختلف دستگاه های تلفن همراه و رایانه های رومیزی عموماً کاربران بیشتری را هدایت می کنند ، باعث افزایش ترافیک ، ایجاد اعتماد مشتری و ایجاد سود بیشتر می شوند.

در میان روشهای مختلف برای پاسخگویی وب سایت شما ، استفاده از سازندگان وب سایت مناسب ترین راه حل است. این سیستم ها نه تنها قابل استفاده و راحت هستند. آنها همچنین دارای ویژگی های خاصی هستند که به تجربه ساخت وب ساده و ساده کمک می کند ، که منجر به ایجاد وب سایت های پاسخگو می شود.

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map