בוני אתרים המגיבים הטובים ביותר

בוני אתרים המגיבים הטובים ביותר


עיצוב רספונסיבי הופך לאחד הטרנדים העיקריים בנישה העכשווית לפיתוח אתרים. כל אתר עסקי שאתה מנהל (או סתם מתכננת להשיק), מה שהופך אותו למגיב הוא אחד העדיפויות שיעניקו לו חשיפה מקוונת נוספת.

בין כל הדרכים הזמינות ליצירת אתרים מגיבים, השימוש בוני אתרים הוא אחד הפתרונות המועילים ביותר והנה הסיבה לכך:

 • בוני אתרים נוחים לשימוש לכולם ואין צורך בכישורי קידוד כדי לספק לאתר שלך תכונות מגיבות;
 • הם מציעים סט של תבניות מותאמות וניידות למובייל שמתאימים באופן מושלם לכל מסכי הנייד והופכים את אתר האינטרנט שלך לנגיש אפילו תוך כדי תנועה;
 • בוני אתרים מבטיחים איכות וניסיון חלק בבניית אתרים;
 • הם מאפשרים ליצור אתרים מגיבים בעצמך תוך שעתיים או ימים.

זה לא מספיק כדי לתת עדיפות לבוני אתרים, כאשר יש לך כוונה להקים אתר מגיב?

בדקנו 7 מבין בוני האתרים המגיבים הטובים ביותר:

 1. זרימת אינטרנט – בונה האתר המותנה בצורה הטובה ביותר
 2. וורדפרס – הפלטפורמה הטובה ביותר ליצירת אתר רספונסיבי
 3. Mobirise – תוכנה לעיצוב אתרים רספונסיבי הטוב ביותר
 4. Weebly – יוצר אתרים מוכן לסחר אלקטרוני
 5. Squarespace – בונה אתרים להכנת אתר רספונסיבי
 6. uKit – בניית אתרים רספונסיבית פשוטה ל- SMB
 7. Gator – בונה אתרים ואירוח על ידי Hostgator

כשמדובר בבחירת בוני האתר המגיבים הטובים ביותר להשקת אתר הגון, תוכלו לבחור בין תוכנות לא מקוונות ובוני אתרים מקוונים..

 • תוכנה לא מקוונת כמו WordPress או Mobirise, למשל, ניתן להורדה, מה שאומר שאתה צריך להתקין אותה לפני שתתחיל לעבוד על פיתוח הפרויקט שלך. זה מגיע גם עם אפשרויות שילוב נרחבות, הדורשות השקעות כספיות נוספות.
 • בוני אתרים מקוונים, כגון Webflow, Weebly, Gator או uKit, אין דרישות אלה, מה שמקנה להם הרשאה מסוימת על פני בוני אתרים לא מקוונים במקרים מסוימים.

בואו נסקור את השירותים הטובים ביותר לבניית אתרים כדי ליצור אתר רספונסיבי בפרטי:

זרימת אינטרנט – בונה האתר המותנה בצורה הטובה ביותר

זרימת אינטרנט - בונה האתר המותנה בצורה הטובה ביותר

זרימת אינטרנט – היא בונה האתר המגיב הטוב ביותר, שנחשב בצדק לאחד הכלים המקצועיים ביותר לבניית אתרים. משולבת מתקדמת גרור ושחרר פונקציונליות יחד עם לוח מחוונים מורכב ושפע של כלים להתאמה אישית לעיצוב מתקדמים הופכים את השירות לדומים למערכות ניהול תוכן עכשוויות. זו בדיוק הסיבה ש- Webflow דורש בירור מפורט ויסודי לפני שתמשיך לתהליך פיתוח האתר. בונה האתר הוא בחירה מושלמת ליצירת פרויקטים מורכבים וזה גם בחירה ראויה עבור מקצוענים בעיצוב אתרים המעורבים בפיתוח אתרים מותאם אישית..

 • המערכת מגיעה עם אוסף של תבניות מגובות להתאמה אישית מלאה. זרימת הרשת מציעה ערכה של ערכות נושא חינמיות ותשלומים המגיבים כברירת מחדל. המערכת גם מעניקה הזדמנות להתחיל פרוייקט משלך מאפס והיא תהיה מגיבה כבר מההתחלה. רוב התבניות המוכנות זמינות במספר גרסאות של הצגת דפי אינטרנט החלות כמעט על כל הדפים. זה נותן לכל אתר עיצוב ייחודי ומקצועי.
 • בונה האתר שם דגש חזק בהתאמה אישית של עיצוב. זרימת אינטרנט כוללת התאמה אישית של עיצוב מתקדם. יחד עם שונות נרחבת של עיצובים מגיבים, בונה האתר מציע הזדמנות מושלמת להשתמש בערכת הכלים המשולבת שלו על מנת לערוך את כל האלמנטים בדפי האינטרנט. תוכלו להיתקל במאות שילובים, תוך התנסות בגדלי אלמנטים, מיקום, אפקטים, רקעים, צבעים, אטימות, סיבוב, שכבות ותכונות / כלים אחרים הזמינים במרכז השליטה. ללא קשר לכמות וסוגי התוכן שהוחלף ורכיבי העיצוב המותאמים אישית, האתר שלך יישאר מגיב לעיון בקלות בכל מכשירי הנייד / שולחן העבודה..
 • זרימת האינטרנט מבטיחה סביבת עיצוב רספונסיבית ומאפשרת למשתמשים ליצור תוכן דינמי בהתאמה אישית. כל משתמשי המערכת יכולים לתכנן ולעדכן פורומים, עדכוני בלוגים, טפסים מקוונים, מצגות תמונות / וידאו, תיקים וסוגים אחרים של פרויקטים מגיבים כאן. שילובי לוטי, After Effects ושילוב גלריית לייטבוקס, בתורם, מגדילים את הסיכוי ליצור תוכן אתרים דינמי ונייד באמת מגיב.
 • לפלטפורמה עורך גרירה ושחרור נוח. זה מאפשר לשנות את המבנה והפריסה של כל תבנית מגיבה שנבחרה. העורך שונה במקצת מאלו הקיימים בוני אתרים סטנדרטיים – הוא כולל אפשרויות עריכה ויזואליות קלאסיות יחד עם ווידג’טים בלתי נשברים, הגדרות כלליות ומודולים המהווים את “אוספי CMS” של המערכת. אפשר גם לבחור בין שני מצבי עריכה באתר – מעצב או עורך בהתבסס על מידת המומחיות שלך בעיצוב אתרים.

נסה את זרימת האינטרנט בחינם

וורדפרס – הפלטפורמה הטובה ביותר ליצירת אתר רספונסיבי

וורדפרס - הפלטפורמה הטובה ביותר ליצירת אתר רספונסיבי

וורדפרס היא הפלטפורמה הטובה ביותר ליצור אתר מגיב ואתר הכי פופולארי מערכת ניהול תוכן בעולם. ה- CMS מגיע עם סט תבניות משולבות משלו, המותאמות כברירת מחדל למכשירים ניידים. אתה יכול גם לבחור בין מאות עיצובים זמינים ברשת. הפלטפורמה ידועה בתחילה כמערכת בלוגים, אך כעת היא מאפשרת להתחיל ולנהל כמעט כל סוגי הפרויקטים.

 • לא כל הנושאים של וורדפרס מגיבים כברירת מחדל. כשמדובר בשימוש בתבניות וורדפרס מובנות, לא תצטרך לדאוג לאופי התגובה שלהם. כולם מגיבים כבר מההתחלה. עם זאת, אם תחליט לבחור בנושאים של צד שלישי הזמינים באינטרנט, לא כולם יהיו מוכנים לנייד. הדבר תלוי במפתח ובסוג העיצוב שתבחרו בו. בדוק זאת מראש.
 • אתה יכול להשתמש בתוספי וורדפרס אינטגרטיים כדי להפוך את האתרים שלך להגיבים. כ- CMS, WordPress מרמז על הזדמנות להתקנת תוסף. למרבה המזל, ישנם המון תוספים ותוספים, ששילוב שלהם יכול לגרום לאתר שלך להיות מגיב. חלקם כוללים תוסף נייד WPTouch, כל מחליף נושאים ניידים, חבילת WordPress Mobile, מהדורת WP Mobile, Mobile Smart ו- Theme Mobile של נושא, להזכיר כמה.
 • אתה יכול לעבור לנושא ה- WordPress המגיב בכל עת. ככל שמשתמשי וורדפרס רבים מתחילים להשתמש במכשירים הניידים שלהם כדי לעיין בפרויקטים שהושקו עם המערכת, ישנן שתי אפשרויות שעליך לשקול להפוך את הפרויקט שלך למוכן לנייד (אם הוא עדיין לא מותאם לצפייה בנייד). לפיכך, אתה יכול ליצור גרסה ניידת נפרדת של האתר שלך או לעבור לאחד הנושאים המגיבים של WordPress.

נסה את WordPress בחינם

Mobirise – תוכנה לעיצוב אתרים רספונסיבי הטוב ביותר

Mobirise - תוכנה לעיצוב אתרים רספונסיבי הטוב ביותר

מובירייז – הוא הטוב ביותר המגיב בונה אתרים לא מקוון שמגיע עם עורך גרירה ושחרור שימושי. כדי להשתמש בפלטפורמה, עליכם להוריד תחילה ולהתקין אותה במחשב. זה לוקח כמה דקות בלבד ומושלם אוטומטית. Mobirise תואם באותה מידה עם Windows ו- Mac ומאפשר פיתוח אתרים איכותיים המותאמים למובייל מתוך בלוקי התוכן שתוכננו מראש. אחד היתרונות הבולטים ביותר ב- Mobirise הוא שבונה האתר כה נוח לשימוש, אשר עובד במיוחד עבור אנשים שאינם טכנאים, אשר מתכוונים להקים אתרים מוכנים לנייד ללא כל רקע וידע תכנותי:

 • לתוכנה מיטוב אתרים מושלם למכשירים ניידים. כל עיצובי המערכת ידידותיים להתקנים ניידים כברירת מחדל. זה מוסבר על ידי העובדה שהפלטפורמה מבוססת על מסגרת Bootstrap 4, שמבטיחה מיטוב מיידי למובייל של פרויקטים שנבנו איתה. יש גם הזדמנות לצפות בתצוגה מקדימה של האופן בו האתר שלך יציג במכשירים שולחניים וניידים לפני פרסומו הסופי.
 • הפלטפורמה מציעה מערך של בלוקי תוכן מוכנים במקום תבניות מעוצבות מראש. כל החסימות מגיבים, ניתנים להתאמה אישית, וכך הם משמשים ליצירת מבנה אתר וכל פריסה שאתה צריך. אם לדייק, אתה יכול לבחור מתוך יותר מ 50 נושאים (חסימות) ו -150 דפי הדגמה כדי ליצור ממש כל סוג של פרויקט. אלה כוללים כותרות, כותרות תחתונות, גלריות תיבות Lightbox, סליידרים, קטעי וידאו / תמונות, מפות גוגל, טפסים של נתונים, רשימות מחירים, המלצות על לקוחות, מאמרים ורבים אחרים. בנוסף, ניתן לשלב תוספי Mobirise בפרויקט שלך כדי להפוך את אתר האינטרנט שלך לאינטראקטיבי יותר ומתאים לחוויית הגלישה הניידת המשופרת..
 • אחד מדגשי המערכת הבלתי מוטל בספק הוא בונה האתר המשולב של AMP. כלי קוד הפתוח המואץ של דפי מובייל המשמש לשיפור הביצועים הניידים של הפרויקטים הניידים שלך שנבנו באמצעות Mobirise. זו אחת הדרכים הטובות ביותר להעניק לאתר שלך מראה מושך ולהבטיח את הביצועים האפקטיביים שלו במכשירים ניידים ופלטפורמות הפצה שונות. באמצעות בניית אתרים AMP, אתה מבטיח ביצועי טעינה מהירים וחלקים של אתר, קידום אתרים אפקטיבי ב- SEO, הצגת תוכן ראויה ללא כל כישורי קידוד מעורבים.

נסה את Mobrise בחינם

Weebly – יוצר אתרי אינטרנט מוכנים לסחר אלקטרוני

Weebly - יוצר אתרי אינטרנט מוכנים לסחר אלקטרוני

Weebly – הוא יוצר אתר אינטרנט מוכן לסחר אלקטרוני, המאפשר השקה וניהול של אתרים איכותיים מבלי לכתוב שורת קוד. המערכת הושקה בתחילה כפלטפורמת בלוגים, אך לאחרונה נרכשה על ידי Square שהעניקה לה מיקוד חזק של מסחר אלקטרוני. Weebly מגיע עם עורך גרירה ושחרור שימושי והוא מאפשר גם הטמעת קוד, וזה יתרון למשתמשים, שהם מודע ליסודות HTML. כשמדובר בפיתוח אתרי צילום, הפלטפורמה מציעה את היתרונות הבאים:

 • Weebly מבטיח עיצוב מובנה ומגיב באתר. בונה האתרים מאפשר לך ליצור ולנהל אתרים מגיבים, שמתאימים לכל המסכים הסלולריים בהם מבקרים המשתמשים שלך, תוך כדי גלישה בהם. תהליך התוכן והניווט מסדרים מחדש באופן אוטומטי כך שיתאימו למסכי שולחן עבודה, נייד וטאבלט.
 • אתה יכול לאזן בין הצרכים השולחניים והניידים של הפרויקט שלך. באמצעות Weebly, תוכלו להפעיל אתרים שניתן להשתמש בהם בכל המכשירים עקב תבניות, שמתכוונות אוטומטית לגודל והרזולוציה של מסך..
 • קדימה להשתמש בכלי לבניית אתרים לנייד של Weebly. בונה האתרים מציע את הגרסה הסלולרית המאפשרת בנייה מהירה של אתרים ניידים למכשירי iOS ואנדרואיד. זוהי אפשרות נוחה, כשמדובר ביצירה וניהול של אתר תוך כדי תנועה ובמצב בזמן אמת.
 • גרור ושחרר פתרון לעיצוב אתרים לנייד. Weebly מעביר את הכוח של יצירת אתרי אינטרנט ניידים בעזרת עורך הנגינה והשחרור שמשמש להתאמה אישית של עיצובים מלאי תגובה. ניתן לצפות בתצוגה מקדימה של גרסת הפרויקט הסופית ולבצע את העריכות לפני פרסום הפרויקט.
 • המערכת הציעה נושאים מגיבים לחלוטין. אף על פי שאתרי Weebly מותאמים במובייל מההתחלה, השירות הציג מספר תבניות מגובות לחלוטין השומרות על סגנון הפרויקט ועיצובן עקביות בין הגרסאות לנייד ובאינטרנט..

נסה Weebly בחינם

Squarespace – בונה אתרים להכנת אתר רספונסיבי

Squarespace - בונה אתרים להכנת אתר רספונסיבי

Squarespace – הוא בונה אתרים פופולרי המייצר אתר מגיב הכולל עיצוב מקצועי וביצועים ברמה גבוהה. המערכת מיישמת גישה מודרנית לתהליך פיתוח אתרים, מה שהופך את הפרויקטים שלך למיטובים לצפייה במובייל בצורה הטובה ביותר. נושאי ריבוע נוצרים על פי הצרכים והנוחות של המשתמשים בחשבון, ומאפשרים לנווט בקלות בפרויקטים בכל מכשירים – מסמארטפונים וטאבלטים למחשבים שולחניים..

 • כל אתרי Squarespace יכולים להתאים לדפדפנים גדולים וקטנים. גודל האתר התגובה שלך ל- Squarespace ישתנה באופן אוטומטי בגודל ובמידות של חלון הדפדפן שלך.
 • המערכת מציעה סגנונות ניידים שונים כדי להתאים למכשיר בו אתה משתמש. מרבית העיצובים של Squarespace מגיעים עם סגנונות מובנים נוספים המובנים באופן אוטומטי, המופעלים אוטומטית, כאשר המערכת מגלה שהאתר נצפה במכשיר נייד. המטרה והיתרון של תכונת הסגנונות הניידים היא שהם משפיעים על אלמנטים של עיצוב וניווט בכדי לשמור על הפרויקט שלך ידידותי לנייד לכל קטגוריות המשתמשים.
 • Squarespace מציעה את האפשרות Advanced Device View. בונה האתר מאפשר למשתמשים לראות את אופן הצגת הפרוייקט שלהם על גבי מסכי טלפון ניידים ולשלוח טקסט את הפונקציונליות שלהם באמצעות התכונה ‘תצוגת מכשירים’. זוהי הדרך הטובה ביותר לבדוק את העיצוב המגיב של הפרויקט שלך על גבי מסך שולחן העבודה בתהליך העריכה שלו. זה נותן לך את הרעיון כיצד בסופו של דבר הפרויקט שלך יופיע גם בדפדפן נייד רגיל.

נסה את Squarespace בחינם

uKit – בניית אתרים רספונסיבית פשוטה ל- SMB

uKit - בניית אתרים רספונסיבית פשוטה ל- SMB

uKit – הוא בונה אתרים בעל שם עולמי ופשוט להגיב לעסקים קטנים. השירות נוח לשימוש ואתה יכול למעשה להפעיל איתו כל סוג אתר על סמך העדפותיך וצרכיך העסקיים. uKit הוא פונקציונלי, נוח ובמחיר סביר וזה גם פשוט ביותר. זה מה שהפך את המערכת לאחת המובילות בתעשייה העכשווית.

 • uKit מאפשר ליצור אתרים, שהם מגיבים כבר מההתחלה. אין צורך להילחם עם קודים מורכבים או ליצור מספר גרסאות של אתר האינטרנט שלך כדי שיהיה נגיש הן בניידים והן במכשירים שולחניים.
 • המערכת מציעה מערך עיצובים מגיבים. בונה האתר מגיע עם אוסף נרחב של תבניות מגיבות וכלים להתאמה אישית כדי להעניק להם עיצוב ופונקציונליות נדרשים.
 • השימוש בעורך WYSIWYG מאפשר לך לשלוט בנפרד על תהליך פיתוח האתר. בשל עורך WYSIWYG, המערכת מאפשרת לעקוב אחר כל השינויים שאתה מבצע במצב בזמן אמת, ולהציג בתצוגה מקדימה את האופן בו השינויים משתקפים במכשירים שונים, כולל גאדג’טים לשולחן העבודה, לנייד ולטאבלט. זה נותן לך את הרושם המציאותי כיצד האתר המוכן שלך יוצג בכל המכשירים שהלקוחות הפוטנציאליים יכולים להשתמש בהם בעת הגלישה באתר שלך..
 • uKit משתמש ברשת Bootstrap. זה לא יכול אלא לתרום לאופי ההיענות של האתר שלך, ועוזר לך להפיק את המרב מהתכונה הזו.

נסה את uKit בחינם

Gator – בונה אתרים ואירוח על ידי Hostgator

Gator - בונה אתרים ואירוח על ידי Hostgator

Gator – הוא בונה אתרים מגיב שמופעל על ידי HostGator. הפלטפורמה משמשת בעיקר להפעלת אתרים פשוטים, מה שהופך אותה לפיתרון טוב לבניית אתרים למתחילים. באופן דומה, המערכת יכולה לשמש ביעילות על ידי מקצוענים לעיצוב אתרים, ומחפשים את הכלי לבניית אתרים אינטואיטיביים ופונקציונליים באחד. בונה האתר מגיע עם עורך גרירה ושחרור, עיצובים מוכנים לנייד וכלים נוחים לחוויית יצירת אתרים.

 • לגאטור יש אוסף של תבניות מגיבות לנייד. הם מחולקים לקטגוריות נישה ומציעים הזדמנות להתחיל ואז לנהל פרויקטים הניתנים להתאמה אישית ללא צורך להשתמש בכישורי קידוד. לכל תבנית יש מצב תצוגה מקדימה לנייד, המאפשר לך לראות את האופן בו ייראה הפרויקט שלך במסכי שולחן עבודה ונייד לפני שתפרסם אותו בפועל.
 • לבונה האתר אפשרויות עריכת אתרים נוחות. עורך הגרירה והשחרור המשולב של Gator מאפשר לבצע שינויים או לארגן מחדש אלמנטים בדף כדי ליצור פריסת אתר ייחודית ומגיבה. משתמשים רשאים להחיל קבוצה של כלי התאמה אישית מובנים ורכיבי אתר (טפסי קשר, קבצי מדיה, עדכוני Live, לחצני אינטגרציה חברתית וכו ‘.) כדי לתת לפרויקט עיצוב ייחודי.
 • הפלטפורמה מעניקה גישה למערך ההרחבות והיישומים. אלה זמינים בשוק היישומים המשולב של המערכת, ומעניקים לאתר שלך פונקציונליות משופרת. לפיכך, תוכלו לבחור מבין קווי זמן של מדיה חברתית, גלריות תמונות, סרגלי חיפוש, לוחות ניווט ואלמנטים שימושיים אחרים.
 • בעזרת Gator תוכלו להשתמש באפשרויות שילוב מגוונות ורחבות. המערכת מאפשרת לך לבחור ולהוסיף שילובים פופולריים, כלומר מפות Google, SoundCloud, PayPal, רשתות חברתיות ורבות נוספות. תכונה זו תורמת לנוחות הגלישה במובייל, ומביאה את ביצועי הפרויקט לרמה החדשה.
 • יצירת חנות אינטרנט מגיבה אפשרית גם עם Gator. המערכת מגיעה עם מנוע מסחר אלקטרוני נוח שהיה רגיל אליו לבנות חנויות מקוונות קטנות. הפלטפורמה מאפשרת ליצור ולעדכן גלריות מוצרים, הגדרת פרמטרים לתשלום / משלוח, הכנסת בונוסים / הנחות, חיבור אישורי SSL לבטיחות מקסימלית באתר וכו ‘..
 • בונה האתר מוסמך על ידי ספק האירוח הפופולרי HostGator. הם ידאגו לאירוח האתר ושם הדומיין שלכם, ויציעו את תוכניות ה- All-in-One לענות על כל צרכים.

נסה את Gator בחינם

מגיב או ידידותי לנייד?

הרעיון להנגיש את אתר האינטרנט שלך במכשירים ניידים הוא, ללא ספק, שווה את תשומת הלב, אך ברגע שתתחיל לבחון את אפשרויות בניית הרשת הזמינות, אתה תעמוד בפני שתי רעיונות, כלומר אתרים המותאמים לנייד ומגיבים למכשירים ניידים..

התפיסות דומות זו לזו מכיוון ששניהם מרמזים על אפשרות להציג את האתר שלך במכשירים ניידים, אך עדיין יש הבדל בולט ביניהם.

אתר מגיב

מהו אתר רספונסיבי?

אתר רספונסיבי – הוא סוג כזה של אתר שיכול להיות ניתן לצפייה בכל המכשירים, ללא יוצא מן הכלל. בין אם ברצונך להשתמש במחשב אישי, מחשב נייד, סמארטפון או כל מכשיר נייד אחר שיש לך בהישג יד, לא תתמודד עם בעיות כשאתה מבקר באתר מגיב.

אתרים אלה יכולים להתאים בקלות לכל רזולוציות וגודל המסך. המאפיינים העיקריים של אתרים מגיבים הם כדלקמן:

 • כפי שהשם מרמז, אתרים כאלה “מגיבים” ביעילות למאפייני המכשירים שבהם הם נצפו;
 • אין צורך ליצור גרסת שולחן עבודה נפרדת לאתר שלך;
 • יתרונות SEO;
 • הם עוזרים לבנות אמון לקוחות ולהגדיל את כמות המבקרים באתר.

מהו אתר ידידותי לנייד?

אתר מותאם למובייל – הוא גרסה נפרדת של אתר שולחן עבודה, שניתן לצפות בלעדית במכשירים ניידים. אתרים כאלה משיקים ומקודדים במטרה היחידה לזכור – להציג את התוכן למשתמשים ניידים.

לא ניתן יהיה לגשת לפרויקטים אלה במחשבים ניידים, ואם אתה מתכוון להנגיש את האתר המותאם לנייד שלך אפילו למשתמשים אלה, שאין להם את המכשירים הניידים שלהם בהישג יד, תעמוד בפני הצורך ליצור שולחן עבודה גרסה של זה.

זה מרמז על השקעה נוספת של מאמץ, כסף וזמן. להלן מפורטות המאפיינים העיקריים של אתרים המותאמים לנייד:

 • אין גרסת שולחן עבודה;
 • נגישות לנייד בלבד;
 • עלות משתלמת;
 • התמצאות בקהל מסוים;
 • חוויה המותאמת לנייד יכולה להגביר מעט את התעבורה באתר שלך.

לפיכך, יכולה להיות רק סיבה אחת שיכולה לגרום לך להעדיף אתרים המותאמים לנייד. אם כבר בבעלותך אתר כזה ומתכנן להשתמש בו למטרות אישיות ללא צורך לעסוק קהלים גדולים, אין טעם להשקיע בעיצוב מחודש של אתר האינטרנט שלך כך שיגיב לו תגובה.

עם זאת, אם אתה רק הולך להשיק אתר ובעל כוונות עסקיות רציניות, אז עיצוב מגיב אמור להיות בראש הרשימה. זה המקום בו בוני אתרים מגיבים יעזרו לכם מאוד.

מדוע עלי לבנות אתר רספונסיבי?

עיצוב רספונסיבי חשוב מאוד, בכל מה שקשור למגמות עיצוביות עכשוויות. וזה לא בגלל שזה מאוד נוח (אם כי, היבט זה הוא גם קריטי).

הסיבה לכך היא שאתרים מגיבים מדורגים כעת על ידי מנועי החיפוש. זה בסופו של דבר משפיע באופן רציני על קידום האתר שלך ועל ייצור התנועה שלך בטווח הרחוק.

מה אומרים הסטטיסטיקה?

האם אי פעם חשבת על מספר המשתמשים, שניגשים לאתרים המועדפים עליהם או מחפשים את המידע שהם מעוניינים בהם באמצעות המכשירים הניידים שלהם?

האם אתה מכיר את אחוז הרכישות המקוונות שבוצעו באמצעות סמארטפונים או טאבלטים בימינו? אתם עשויים להיות מופתעים לגלות את הסטטיסטיקות האחרונות!

על פי המגמות והדיווחים העיקריים, מספר המשתמשים הסלולריים הייחודיים, הניגשים לאתרי האינטרנט המועדפים עליהם ממכשירים ניידים, מהווה כיום כ -5.11 מיליארד אנשים. זה גבוה בכשני אחוזים בהשוואה לשנה הקודמת בלבד. מספר המשתמשים במדיה החברתית הפעילה עלה על 32.48 מיליארד משתמשים, שהם 9 אחוזים יותר מאשר לפני שנה.

מגמות רספונסיביות

מה שכן, ההערכה היא כי עד סוף 2020 כ 63.5 אחוז מהאנשים ישתמשו באופן קבוע במכשירים הניידים שלהם כדי לגשת לרשת הגלובלית. מספר המסחר האלקטרוני הסלולרי, בתורו, יקיף 67.2 אחוזים השווים כ- 2.32 טריליון דולר עד 2021.

אי אפשר לזלזל בנתונים אלה, ואם אתה באמת מתכוון להיכנס לרשת, לבנות מאגר לקוחות ולקדם את העסק שלך, לא תעבור בלי להפוך את האתר שלך למענה..

חוות דעת של גוגל אודות אתרים מגיבים

בתחילת 2015, גוגל הודיעה על ידידותיות לנייד על אחד הגורמים העיקריים בדירוג אתרים המשמשים את אלגוריתמי מנוע החיפוש שלה. זה התחיל את העידן של דיגיטליזציה של אתרים.

הרבה השתנה מאז אותה תקופה וכמעט שלא תמצאו אתרים שאינם מוכנים לנייד בימינו. אבל מה עם אתרים מגיבים? האם הם יעילים יותר בהשוואה למתחרים / גרסאות המותאמות לנייד שלהם?

לפני כשנתיים הודיעה גוגל על ​​גישה חדשה לתהליך האינדקס והדירוג לאתר. גישה זו מכונה כיום אינדקס מובייל ראשון. המשמעות היא שלפני למעלה משנה גוגל השתמשה בתחילה בגרסת שולחן העבודה של אתר אינטרנט, כאשר הערכה את הרלוונטיות שלה בתוצאות שאילתת החיפוש..

מעכשיו זה ייתן בעיקר עדיפות לגרסאות אתרים לנייד, תוך יצירת תוצאות של מנועי חיפוש. לכן, אם אתר האינטרנט שלך עדיין לא מגיב, הזדרז לדאוג לכך שלא תאבד את עמדות מנוע החיפוש שלך.

מה אתה יכול לעשות בקשר לזה?

כדי להיענות ולהיות אינדקס היטב על ידי מנועי החיפוש, האתר שלך צריך לעמוד במספר דרישות. הנה מה שאתה צריך לעשות בקשר לזה:

 • ודא שלגרסאות הנייד והמחשבים השולחניים של האתר שלך יש אותו תוכן, כולל טקסטים, תמונות עם תכונות alt וסרטונים;
 • נתוני אתר מובנים כמו גם מטא נתונים (כותרות ותיאורים) לכל הדפים יש למלא גם בשתי הגרסאות;
 • וודאו שהאירוח שלכם יעמוד בזרימת תנועה נוספת. זה נוגע רק למשתמשים שבאתרים שלהם כתובות אתרים נפרדות עבור גרסאות ניידות.

זכור כי תהליך האינדקס הראשון למכשירים ניידים מיושם כיום על רוב האתרים. השלבים המפורטים לעיל יעזרו לכם להימנע מבעיות הקשורות לקידום אתרים.

שורה תחתונה

הפיכת תגובה לאתר שלך היא הכרח ולא גחמה. אתרים נגישים בסוגים שונים של מכשירים ניידים ומחשבים שולחניים בדרך כלל מניעים משתמשים רבים יותר, מגבירים תנועה, בונים אמון לקוחות ועוזרים לייצר רווח רב יותר.

בין מגוון דרכים להפעיל תגובה לאתר שלך, השימוש בוני אתרים הוא הפיתרון המתאים ביותר. מערכות אלה אינן קלות ונוחות לשימוש בלבד. הם מגיעים גם עם תכונות ספציפיות התורמות לחוויה חלקה ופשוטה של ​​בניית אתרים, מה שמביא ליצירת אתרים מגיבים.

צור אתר בחינם

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map