بهترین ارائه دهندگان سرور اختصاصی

بهترین ارائه دهندگان میزبان سرور اختصاصی


اصطلاح “سرور اختصاصی” به خودی خود صحبت می کند. این بدان معناست که شما با وجود پیچیدگی یا ترافیک ، سرور خود را برای میزبانی وب سایت دارید. این کاملا متفاوت از آنچه که ما از نظر VPS یا استفاده می کنیم هستیم راه حل های میزبانی مشترک.

یک سرور اختصاصی از پهنای باند ، به اشتراک گذاری زمان CPU ، RAM یا سایر عوامل معمولی برخوردار نیست. این یک راه حل انعطاف پذیر است که می توان مطابق با الزامات وب سایت مدیریت و بهینه سازی کرد و در هر زمان پاسخگو ماند.

اصلی ترین مزیت میزبانی این است که ابزارهای مدیریتی و کنترل بیشتری را بر روی تنظیمات ارائه می دهد. کاربران برای پیاده سازی تنظیمات مورد نیاز آزاد هستند. مزایای اضافی شامل پشتیبانی و نگهداری گسترده در هر مرحله است. امنیت دیجیتال و غیره.

ما 10 مورد از بهترین ارائه دهنده های سرور اختصاصی را آزمایش کردیم:

 1. Bluehost – بهترین ارائه دهنده سرور اختصاصی جهان
 2. Hostpapa – بهترین سرورهای اختصاصی در کانادا
 3. Hostgator – بهترین سرورهای اختصاصی برای وردپرس
 4. Siteground – سرورهایی با آسانترین پنل میزبانی
 5. 1&1 Ionos – ارزان ترین سرورهای اختصاصی اروپا
 6. Hetzner – سرورهای اختصاصی مبتنی بر آلمانی با بار بالا
 7. Liquidweb – سرورهای اختصاصی مدیریت شده در ایالات متحده
 8. OVH – سرورهای اختصاصی قدرتمند با حفاظت DDoS
 9. FDC – سرورهای اختصاصی 10 گیگابایتی با پهنای باند نامحدود
 10. ولیا (خدایی) – Windows Windows اختصاصی & سرورهای لینوکس

در صورت مقایسه با سایر قابلیت های میزبانی ، راه حل گرانتر است. شما باید آماده باشید برای یک برنامه ورود از 50 تا 150 دلار در ماه بپردازید.

البته ، به سختی مانند راه حل مقرون به صرفه به نظر می رسد. از طرف دیگر ، ممکن است علیرغم پیچیدگی ، خصوصاً با در نظر گرفتن برخی از مزایای اصلی ، سرمایه گذاری خوبی در ایجاد ثبات و عملکرد عالی پروژه وب آینده شما باشد.

 • مدیریت و کنترل ساده – سرور اختصاصی یک انتخاب مناسب برای اشتیاق کسب و کارها برای کنترل بیشتر بر روی میزبانی و امکانات سرور آنها است. کاربران تنها افراد مسئول این وضعیت هستند. آنها در ارجاع به فضای دیسک ، رم ، میزان CPU و غیره می توانند تنظیمات را پیکربندی کرده و عناصر پایه را مدیریت کنند..
 • دسترسی مدیر – تصور کنید که شما برای میزبانی مشترک انتخاب کرده اید. شما به جز برخی از فرصتهای مدیریت پایه قادر به مدیریت آن نخواهید بود. در مورد سرور اختصاصی ، کاربران به حذف کامل یا تغییر نرم افزار ، نصب یا حذف برنامه ها ، پیاده سازی تنظیمات سفارشی و غیره دسترسی کامل و قابلیت های ریشه ای دارند..
 • آدرس IP منحصر به فرد – این واقعیت باعث می شود شخص دیگری که آدرس IP شما را لیست کرده است را سیاه کند.

مقیاس پذیری ، امنیت دیجیتال پیشرفته ، سرعت سریع و عملکرد عالی – اینها فاکتورهای مهم هستند که یک سرور اختصاصی را واقعاً ارزش خرج کردن این پول را می دهد. حال ، بهتر است نگاهی به برخی از بهترین پیشنهادات موجود در بازار بیاندازیم.

Bluehost – بهترین ارائه دهنده سرور اختصاصی

Bluehost - بهترین ارائه دهنده سرور اختصاصی

Bluehost – یک راه حل نهایی برای هر نوع و اندازه وب سایت است. سرور اختصاصی آن علاوه بر کنترل کامل و حداکثر توان ، از عملکرد و سرعت بسیار خوبی نیز برخوردار است. این پلتفرم مجموعه ای از گزینه های مفید را ارائه می دهد که به سه دسته اصلی تقسیم می شوند: ویژگی های اساسی ، پیشرفته و اختیاری. همه آنها به عنوان بخشی از یک طرح انتخاب شده آمده اند. برخی از ویژگی های پایه به شرح زیر است:

 • حداکثر سرعت، بیشینه سرعت – این پلت فرم از فناوری های منبع باز مانند استفاده می کند OpenStack. این واقعیت باعث افزایش انعطاف پذیری و عملکرد سریع وب سایت می شود.
 • cPanel بهبود یافته است – Bluehost cPanel یک ابزار نهایی است که دسترسی ریشه را برای ولع مصرف کنندگان پیشرفته برای کنترل کامل روی سرور فراهم می کند. کاربران می توانند در صورت لزوم از پنل برای اضافه کردن فضای میزبانی در پرواز استفاده کنند.
 • پشتیبانی از ذخیره سازی سطح 1 RAID – Bluehost فقط از حافظه RAID در سرورهای اختصاصی خود استفاده می کند. این به لطف درایورهای آینه دار منجر به محافظت 100٪ از داده ها می شود. این ویژگی منحصر به فردی است که شما به سختی در سایر ارائه دهندگان میزبانی پیدا خواهید کرد.
 • پایگاه داده خود را مدیریت کنید – قابلیت های مدیریت پایگاه داده به کاربران اجازه می دهد تا کلیه اصلاحات و تغییرات لازم را مستقیماً روی سرور انجام دهند.

ویژگی های اضافی شامل مدیریت چند سرور و برخی از ابزارهای اصلی محافظت از جمله حریم خصوصی دامنه ، محافظت از اسپم ، ویژگی SiteLock برای محافظت از وب سایت شما در برابر حمله هکرها و موضوعات دیجیتالی.

هزینه سرور اختصاصی Bluehost: این پلتفرم سه برنامه مختلف ارائه می دهد که همه آنها با پشتیبانی شبانه روزی ، دامنه رایگان و SSL ، 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می شوند. برنامه استاندارد عبارت است از پکیج ورودی که هزینه آن در هر ماه 72.09 دلار است که دارای سرعت 2.3 گیگاهرتز ، ذخیره سازی 500 گیگابایت ، 5 گیگابایت رم و حداکثر 3 آدرس IP است. برنامه های پیشرفته و حق بیمه به ترتیب 90.12 و 108.15 دلار هزینه داشته اند. آنها دارای فضای ذخیره سازی بیشتر و پهنای باند و همچنین آدرس های IP هستند. همچنین کاربران از سرعت بالاتری برخوردار می شوند و برنامه های Bluehost را برای پول مناسب می کنند.

اکنون Bluehost را امتحان کنید

Hostpapa – بهترین سرورهای اختصاصی در کانادا

Hostpapa - بهترین سرورهای اختصاصی در کانادا

HostPapa – یک ارائه دهنده میزبانی خوب مستقر در کانادا است. این شرکت انواع نیازهای مختلف سرور را برای نیازهای مختلف ارائه می دهد. آنها شامل بسته های جداگانه ای برای فروشگاه های آنلاین و سایت های وردپرس و همچنین میزبانی مشترک و اختصاصی هستند. مورد آخر به عنوان یک راه حل انعطاف پذیر برای راه اندازی های کوچک و شرکت های دارای تأسیس که نیاز به حداکثر منابع برای پروژه های در حال رشد خود دارند.

ویژگی های کلیدی Hostpapa عبارتند از:

 • سه گزینه سرور اختصاصی – کاربران ممکن است راه حلهای سرور خود مدیریت ، مدیریت و کاملاً مدیریت شده را انتخاب کنند. از یک طرف ، فرصتی برای تنظیم دقیق تمام منابع میزبانی از جمله بروزرسانی ها ، تکه ها یا ادغام برنامه ها در اختیار شما قرار می گیرد. از طرف دیگر ، شما می توانید تمام پشتیبانی و پشتیبانی را به تیم متخصص Hostpapa واگذار کنید. آنها تمام به روزرسانی ها ، نظارت بر نرم افزار و مدیریت منابع را برای شما مدیریت می کنند.
 • دامنه ها و سایت های نامحدود – این پلتفرم امکان مدیریت هرچه بیشتر دامنه ها و پروژه های زنده را به عنوان مورد نیاز شما ممکن می کند. این ویژگی برای توسعه دهندگان مستقل و طراحان وب که می خواهند برای مشتریان خود سایت ایجاد کنند و همچنین بنگاه های در حال رشد با چندین پروژه در یک شبکه واحد ایجاد شود ، مناسب است..
 • عملکرد کلی – ارائه دهنده میزبانی ادعا می کند سرعت و بار متوسط ​​صفحه را بی عیب و نقص ارائه می دهد. مطابق آخرین آزمایشات ، میزان بروزرسانی 99.98٪ است که مطمئناً نتیجه مطلوبی خواهد بود. در مورد سرعت بارگذاری صفحه ، در حال حاضر حدود 795ms است. آنقدر که انتظار می رود برخی از آنها انتظار نداشته باشند ، اما اگر با استانداردهای متوسط ​​طاقچه مقایسه شوند ، بهتر است.
 • سازگاری با CMS های مختلف – فرقی نمی کند از چه نوع پلت فرم CMS استفاده کنید. این سیستم با تمام سیستم های مدیریت محتوای محبوب از جمله وردپرس ، جوملا ، دروپا و موارد دیگر بسیار عالی عمل می کند. کاربران ممکن است مغازه های دیجیتالی کوچک خود و همچنین در حال رشد بازارهای بین المللی یا وب سایت های شرکت های سنگین را با ساختار پیچیده شلیک کنند.
 • منابع اضافی – به غیر از سرورهای مدیریت شده ، کاربران ممکن است با تولید منابع اضافی سرور در هر زمان ، برنامه خود را مقیاس کنند. هر بار که بخواهید درست از داشبورد بصری ، به CPU ، حافظه اضافی یا I / O اضافه کنید.

هزینه سرور اختصاصی HostPapa: HostPapa برنامه های متنوعی را ارائه می دهد که از 19.99 دلار برای راه حل سرور ورودی شروع می شود. برنامه شروع شامل 4 پردازنده اصلی ، 60 گیگابایت حافظه SSD ، انتقال 1 ترابایت و غیره است. شما می توانید هر زمان که لازم بود از cPanel به اشتراک بگذارید و گزینه قدرتمندترین برنامه را با هزینه 249.99 دلار در هر ماه و 1TB ذخیره سازی ، 12 هسته اصلی پردازنده انتخاب کنید. ، انتقال 8 ترابایت و سایر ویژگیهای اساسی برای پشتیبانی و نگهداری از پروژه های پیچیده آنلاین.

همچنین مشاهده کنید: بررسی HostPapa.

اکنون HostPapa را امتحان کنید

Hostgator – بهترین سرورهای اختصاصی برای وردپرس

Hostgator - بهترین سرورهای اختصاصی برای وردپرس

HostGator – ارائه دهنده هاستینگ است که فناوریهای مبتنی بر ابر را با موفقیت اتخاذ کرده است تا بتواند راه حلهای اختصاصی سرورهای مدرن را ارائه دهد. این شرکت ابزارهای ساده مدیریت میزبانی و حداکثر عملکرد را در اختیار کاربران قرار می دهد. همه برنامه ها علاوه بر ویژگی های اضافی ، علاوه بر قابلیت های اضافی ، برای ایجاد و نگهداری وب سایت ها از سطح زمین ، دارای امنیت قابل اطمینان نیز هستند.

مزایای کلیدی Hostgator به شرح زیر است:

 • عملکرد پیشرفته – جدا از نتایج تست A + سرعت و 99.9٪ به موقع ، Hostgator از فن آوری های دیسک سخت SSD و HDD برای اطمینان از عملکرد وب سایت بی عیب و نقص استفاده می کند. چنین رویکردی منجر به تنظیمات سرورهای منعطف تر می شود و به شما امکان می دهد منابع را به طور مؤثر مدیریت کنید. علاوه بر این ، کاربران می توانند تجدید ساختار بیشتری از کنترل پنل ایجاد کنند.
 • پهنای باند نامحدود – ارائه دهنده هاستینگ در هر یک از برنامه های سرور اختصاصی خود ، پهنای باند غیرمتعارف را تضمین می کند. همه سرورها در سراسر کشور واقع شده اند (در سراسر ایالات متحده) دارای مراکز داده درجه 3.
 • حداکثر امنیت – Hostgator برای اطمینان از امنیت 100٪ از فناوریهای پیشرفته استفاده می کند. لازم نیست نگران بروزرسانی های سیستم یا برنامه باشید. آنها به صورت خودکار و همچنین با خطا یا نظارت بر بدافزارها ، شناسایی و حذف آنها کنترل می شوند. هر مرکز داده علاوه بر فایروال مبتنی بر IP دارای حفاظت DDoS است.
 • سازنده وب سایت سفارشی – این سیستم دارای یک سازنده وب سایت ساده WYSIWYG است. شما می توانید نه تنها میزبان پروژه های موجود باشید بلکه وب سایت های جدیدی نیز ایجاد کنید بدون مهارت برنامه نویسی. ساخت انواع سایت های مختلف از جمله پروژه های مبتنی بر محتوا یا تجارت الکترونیک به لطف ادغام با روش های اصلی پرداخت ، سیستم های مدیریت محصول و موارد دیگر ، آسان می کند.

هزینه سرور اختصاصی HostGator: مزیت اصلی در اینجا این است که این سیستم عامل سیاست بازپرداخت 30 روزه دارد. اگر سرور اختصاصی آن را دوست ندارید ، ممکن است پول خود را پس بگیرید. در مورد قیمت های طرح ، آنها کمی بالاتر از حد متوسط ​​هستند. سه بسته شامل گزینه های سرور Value ، Power و Enterprise به ترتیب 118.99 دلار ، 138.99 دلار و 148.98 دلار در هر ماه است. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، هر طرح با پهنای باند نامحدود همراه است.

اکنون HostGator را امتحان کنید

SiteGround – آسانترین هاستینگ اختصاصی

SiteGround - آسانترین هاستینگ اختصاصی

SiteGround – سکویی است که ترکیبی از راه حل های اختصاصی و میزبانی ابر را ارائه می دهد. آنها با تمام ویژگی های از پیش نصب شده ، نرم افزار و برنامه هایی که ممکن است هنگام کار با وب سایت به آنها نیاز داشته باشید ، ارائه می شوند. این پلتفرم ماشینهای اختصاصی کلاس برتر را برای میزبانی از هر پروژه وب ارائه می دهد. شما می توانید خودتان آنرا تنظیم و مدیریت کنید و یا در مواجهه با متخصصان Siteground ، مساعدت حرفه ای را انتخاب کنید. ویژگی های زیر برای بوت شدن عملکرد سایت و ارائه قابلیت های بیشتر طراحی شده است:

 • انتخاب سخت افزار کلاس بالا – کارشناسان Siteground ماشینی اختصاصی پایدار را طراحی کرده اند که دارای عملکرد بی عیب و نقص با سرعت بالاتر است. این سیستم از برخی از بهترین امکانات مرکز داده خود برای مکان نهایی سرور استفاده می کند.
 • کنترل کامل و مقیاس پذیری – این پلتفرم با راه حلهای کاملاً مدیریت شده سرور ارائه شده است. کاربران می توانند عملکرد خود را بصورت شبانه روزی ردیابی کنند که نتیجه آن تقریباً تصمیم گیری فوری و رفع نقص است.
 • 24/7 مراقبت از مشتری VIP – کاربران همیشه می توانند از طریق چت زنده ، تلفن یا سیستم بلیط فروشی به کمک های حرفه ای اعتماد کنند. تیم پشتیبانی همیشه در صورت نیاز به راه اندازی مجدد سیستم یا تشخیص بدافزار ، به شما کمک می کند.

هزینه سرور اختصاصی سایت سه برنامه اصلی Siteground برای مشتریان آن در دسترس است. طرح ورود از 219 دلار در هر ماه و حداکثر 480 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، پهنای باند 10TB ، Intel Xeon E3-1230 SSD با سرعت 3.20GHX و دیگر قدرت های دیگر شروع می شود. برنامه Power Server در هر ماه 299 دلار هزینه دارد و در همان سیستم عامل با 4 هسته CPU 960 گیگابایتی SSD سرعت کمی بالاتر را ارائه می دهد. اگر به نظر کافی نرسد ، برنامه Super Power یک راه حل نهایی برای پیچیده ترین و سنگین ترین پروژه های وب است. این پکیج برای تضمین حداکثر سرعت کار در 2.0GHZ با 2 هسته 6 CPU و 2 x 960 GB SSD با پشتیبانی از ذخیره سازی RAID سطح 1 در هر ماه 599 دلار در ماه هزینه خواهد داشت..

همچنین مشاهده کنید: بررسی SiteGround.

اکنون SiteGround را امتحان کنید

1&1 Ionos – ارزانترین میزبانی اختصاصی

1 و 1 Ionos - ارزانترین میزبانی اختصاصی

1&1 IONOS – ارائه دهنده میزبانی اختصاصی مقرون به صرفه است. این پیشنهادات بودجه خوبی برای پروژه هایی دارد که نیازی به قابلیت های پیشرفته یا حداکثر سرعت ندارند. در همان زمان ، این پلت فرم علاوه بر مجموعه رایگان ، به روزرسانی SSD و موارد دیگر ، کلیه ویژگی های اصلی را از جعبه تنظیم می کند تا نیازهای کاربران اصلی را نیز برآورده کند. هسته 1&1 ویژگی Ionos شامل:

 • منابع قدرتمند برای سرعت بالاتر – این سیستم علاوه بر حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه ، ترافیک نامحدودی را ارائه می دهد. این امر باعث افزایش سرعت وب سایت و تجربه بهتر کاربران می شود. علاوه بر این ، زمان بارگذاری صفحه ممکن است به لطف افزایش یابد HTTP / 2 پروتکل شبکه.
 • ابزارهای امنیتی پیشرفته – سیستم می تواند بصورت خودکار نگهبانان دیجیتالی را در صورت خطرات حمله DDoS قرار دهد. تمام داده های شما مانند 1 ایمن است&1 Ionos از نسخه پشتیبان تهیه خودکار می کند تا نسخه های پرونده های وب سایت شما را ذخیره کند.
 • میزبانی برنامه تلفن همراه – یک ویژگی عالی برای اطمینان از دسترسی سریع و ساده به کنترل پنل به طور مستقیم از دستگاه تلفن همراه اعم از رایانه های لوحی یا تلفن هوشمند. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که برنامه IONOS Hosting Manager را بارگیری کنید و با وجود مکان ، میزبانی اختصاصی خود را مدیریت کنید.

1&1 سرور اختصاصی Ionos: 1&1 Ionos ادعا می کند ارائه دهنده سرور اختصاصی بودجه. اگر در مقایسه با سایر خدمات لیست ما ، برنامه ها ارزان تر باشند. مشتریان می توانند از چهار بسته SSD / NVMe مختلف انتخاب کنند که از 70 دلار تا 280 دلار در هر ماه است. در این برنامه ها از سیستم عامل های مختلف با حداکثر سرعت 4.2 گیگاهرتز توربو ، حافظه ذخیره سازی 1 ترابایت و 64 گیگابایت رم استفاده شده است.

همه برنامه ها با وجود قیمت شامل دامنه رایگان و SSL ، حفاظت از SiteLock و برخی از ویژگی های دیگر است. کاربران می توانند به برنامه های HDD نیز تغییر دهند. آنها کمی ارزان تر هستند اما هنوز قادر به ارائه امکانات کافی برای پروژه های عظیم وب نیستند.

همچنین مشاهده کنید: 1&1 بررسی IONOS.

1 را امتحان کنید&1 IONOS اکنون

وب مایع – سرورهای اختصاصی مدیریت شده در ایالات متحده

وب مایع - سرورهای اختصاصی مدیریت شده در ایالات متحده

وب مایع – یکی از ارائه دهندگان میزبان طولانی مدت و معتبر میزبانی آمریکاست. این شرکت از سال 1997 به بازار عرضه شده است. به لطف گزینه های سرور اختصاصی کاملاً مدیریت شده ، 100٪ ضمانت به موقع ، ابزارهای امنیتی بیشتر و مجموعه ای از ویژگیهای اضافی برای ایجاد و ارتقاء حضور آنلاین شما موفق به ایجاد شهرت خوبی در بین مشتریان شده است..

در اینجا چیزی است که با هر برنامه سرور اختصاصی Liquid Web به دست می آورید:

 • راحتی در استفاده – این سیستم کنترل پنل Sync Pro خود را معرفی کرده است که به نظر می رسد یک ابزار کنترل ساده و بصری است. کاربران ممکن است سرورهای خود را تنظیم کنند ، برنامه ها را ارتقا دهند ، مدیریت دامنه ها و وب سایت ها ، ادغام برنامه ها و موارد دیگر از یک cPanel منفرد و مهارت های خاص خود را انجام ندهند. به راحتی می توانید چندین دهمین دامنه و سایت را به طور همزمان مدیریت کنید.
 • عملکرد جامد – وب مایع 100٪ از زمان به روز را تضمین می کند. ما فرصتی برای بررسی صحت این موضوع نداشتیم. آنچه ما می دانیم ، این است که این پلتفرم از سرورهای یک مستاجر استفاده می کند که کاملاً شخصی سازی شده اند تا برای هر دو ویندوز و لینوکس مورد استفاده قرار گیرند. هارد دیسک های SSD از عملکرد و سرعت بهتر و همچنین پشتیبانی کامل از نسخه PHP 7 و ادغام با Ngnix اطمینان می دهند.
 • سرورهای اختصاصی مدیریت شده – کاربران ممکن است از بین سرورهای انفرادی یا پردازنده دوگانه را انتخاب کنند. هر نقشه میزبانی در سه نوع مختلف در دسترس است. آنها شامل بسته های خود مدیریت ، مدیریت شده و کاملاً مدیریتی هستند که می توانند هر کراوات مورد نیاز خود را کوچک یا کوچکتر کنند. کنترل تنظیمات سرور را در دست بگیرید یا آن را به تیم متخصص Liquid Web واگذار کنید.
 • ویژگی های اضافی – گزینه های اضافی شامل انتقال دامنه رایگان و مهاجرت سایت است. یک کیت امنیتی گسترده با ابزارهای اضافی مانند تهیه نسخه پشتیبان از Guardian ، فرایند بازیابی ساده وب سایت ، ذخیره اطلاعات غیر سیستم و ابزارهای بیشتر برای حفظ امنیت سایتهای شما همراه است.

هزینه سرور اختصاصی وب مایع: سه دسته مختلف سرور اختصاصی بسته به موقعیت مکانی آنها متفاوت است. به عنوان مثال ، سرورهای مرکزی و غربی ایالات متحده (میشیگان و آریزونا) احتمالاً متناسب با فرآیندهای مستقر در ایالات متحده است. آنها هر یک با 6 طرح متفاوت ارائه می دهند ، در حالی که قیمت ها یکسان است و از 199 دلار تا 549 دلار در ماه متغیر است. اگر به سرورهای مستقر در آمستردام هلند ، نیاز به راه حل مبتنی بر اتحادیه اروپا دارید ، ممکن است فقط سه طرح را انتخاب کنید که هزینه آن از 249 دلار تا 439 دلار در ماه باشد..

اکنون مایعات وب را امتحان کنید

OVH – سرورهای اختصاصی قدرتمند با حفاظت DDoS

OVH - سرورهای اختصاصی قدرتمند با حفاظت DDoS

OVH – یکی از بزرگترین ارائه دهندگان میزبانی اروپا با 28 مرکز داده است که در سراسر جهان واقع شده است. این پلت فرم دوام سرور ، عملکرد عالی ، امنیت پیشرفته برای جلوگیری از حمله DD0S و موارد دیگر را ارائه می دهد. کاربران ممکن است از بین 6 راه حل مختلف سرور متناسب با نیازهای مختلف از نظر منابع اطلاعاتی را انتخاب کنند.

در اینجا برخی از مزایای کلیدی سرورهای اختصاصی OVH آورده شده است:

 • ظرفیت ذخیره سازی قابل مدیریت – هر طرح در ابتدا با 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی همراه است. فضای کافی برای ذخیره سازی فایل های وب سایت به طور مستقل از سرور کافی است. علاوه بر این ، کاربران در صورت درخواست داشبورد آزاد می توانند این ظرفیت را افزایش دهند.
 • ترافیک نامحدود – می توانید از ترافیک نامحدود ورودی و خروجی که رایگان است بهره مند شوید. حداقل ظرفیت 500 مگابیت در ثانیه است و در صورت نیاز می تواند افزایش یابد. با این وجود ، ممکن است شما نیاز به پرداخت هزینه برای مراکز داده اضافی که در آسیای اقیانوس آرام قرار دارند ، بپردازید.
 • نصب خودکار – OVH توزیع یک کلیک را از طریق کنترل پنل سفارشی خود تضمین می کند. علاوه بر این ، هر راه حل سرور با سیستم عامل های اصلی سازگار است که نه تنها ویندوز و لینوکس بلکه اوبونتو ، دبیان و برخی دیگر را شامل می شود..
 • امنیت DDoS – این سکو از فناوریهای پیشرفته ای استفاده می کند تا از محافظت DDoS با رده بالا استفاده کند. راه حل های ایمنی بهینه برای مقابله با پیچیده ترین و پیچیده ترین حملات طراحی شده اند. آنها شامل زیرساخت های VAC برای کاهش ترافیک ، حفاظت از کاهش L7 برای پروژه های بازی ، شبکه فایروال و موارد دیگر هستند.

هزینه سرور اختصاصی OVH: این شرکت در حال حاضر 6 طرح مختلف ارائه می دهد. آنها شامل Rise (65/06 دلار در هر ماه) پیشرفته (81.33 دلار در هر ماه)، زیر ساخت (105،69 دلار)، ذخیره سازی (86.75 دلار در هر ماه)، HG (25.99 دلار در هر ماه) ، و بازی (95.12 دلار در هر ماه) گزینه های سرور اختصاصی.

اکنون OVH را امتحان کنید

FDC – سرورهای اختصاصی 10 گیگابایتی با پهنای باند نامحدود

FDC - سرورهای اختصاصی 10 گیگابایتی با پهنای باند نامحدود

FDC – ارائه دهنده میزبانی قابل تشخیص با 20 سرور واقع در ایالات متحده و اروپا است. این شرکت در سال 2003 تاسیس شد و میزبانی وب و همچنین طیف وسیعی از خدمات خصوصی اضافی را ارائه می دهد.

این پلتفرم علاوه بر ستون فقرات 10Tbps به همراه پهنای باند نامحدود و اتصال به اینترنت ، 99.995٪ به روز رسانی دارد. کاربران ممکن است بسته به منابع مورد نیاز ، از بودجه تا راه حلهای اختصاصی سرور اختصاصی را انتخاب کنند.

در اینجا چند ویژگی اصلی FDC آورده شده است:

 • پهنای باند نامحدود – هرکدام از سرورهای FDC دارای پهنای باند غیرمتعارف هستند. همچنین ، کاربران می توانند از راه اندازی رایگان و همچنین ترافیک نامحدود ورودی و ورودی که به جز آسیا رایگان است بهره مند شوند. در اینجاست که باید گزینه سرور ویژه آسیا را انتخاب کنید.
 • حداکثر عملکرد – این شرکت دارای 20 مرکز داده است که در اروپا ، آسیا و ایالات متحده واقع شده است. این نوید به روز رسانی تقریباً کامل دارد که در حال حاضر 99.995٪ است. اگر به حداکثر توانمندی نیاز دارید ، بسته های گسترده ای را که دارای ستون فقرات 20 + Tbps است ، انتخاب کنید.
 • گزینه های رایگان – هر مشتری علاوه بر نصب مجدد مجدد با هزینه صفر ، دوباره راه اندازی مجدد می کند. فضای آدرس IPv6 نیز در قیمت برنامه درج شده است.

هزینه سرور اختصاصی FDC: تمام برنامه ها به 3 دسته اصلی تقسیم می شوند. اولین مورد (R) Evolution با سرورهایی است که دارای پهنای باند 100GE هستند. قیمت اینجا از 999 دلار تا 9999 دلار در هر ماه متغیر است. دسته دوم شامل پیشنهادهایی از گزینه Budget Server است که از 199 دلار تا 499 دلار در ماه هزینه دارد. برای سرورهای گسترده باید ماهانه بین 1199 تا 2999 دلار پرداخت کنید.

اکنون FDC را امتحان کنید

ولیا (گاددی) – Windows Windows اختصاصی ویندوز & سرورهای لینوکس

Velia (Godaddy) - سرورهای Windows و Linux اختصاصی UK

ولیا – یک شرکت مستقر در آلمان است که هم اکنون بخشی از پلتفرم GoDaddy است. این میزبان بیش از 7000 سرور اختصاصی برای 5000+ مشتریان و شرکای تجاری خود است. با سلام از آلمان ، دارای مراکز داده ای است که در نقاط مختلف جهان واقع شده است. Velia از فن آوری های پیشرفته ای برای ارائه حداکثر توان و کارایی ، گزینه های سرور ایمن و پشتیبانی همه جانبه استفاده می کند.

ویژگی های اصلی شامل موارد زیر است:

 • عملکرد پیشرفته – هر سرور دارای 200+ GBit / s ستون فقرات برای اطمینان از یک وب سایت بدون دردسر در حال اجرا در طی قله های ترافیکی است.
 • انعطاف پذیری – نصب بسیار ساده است. تمام آنچه شما نیاز دارید انتخاب سیستم عامل مورد استفاده و تکمیل فرایند توزیع است.
 • زیرساختهای مقیاس پذیر – کاربران می توانند منابع بیشتری به سرورهای خود اضافه کنند و همچنین یک شبکه امن VLAN ایجاد کنند که همزمان چندین سرور را به هم وصل کند..
 • پشتیبانی دور-ساعت – مدیران پشتیبانی و متخصصان مرکز داده ها به صورت 24/7 در دسترس هستند. آنها به رفع هرگونه مشکل فنی به طور مستقیم با کاربر کمک می کنند.

هزینه سرور اختصاصی Velia: سیاست قیمت گذاری با آنچه قبلاً عادت کرده ایم متفاوت است. پیشنهادات سرور Al توسط مکانهای مرکز داده جهانی تقسیم می شوند. کاربران ممکن است از اروپا انتخاب کنند (فرانسه و آلمان)، ایالات متحده (سنت لوئیس ، میامی و LA) ، و مراکز داده شاهکار چین واقع در هنگ کنگ. هر مکان با چندین برنامه و قیمت از 49 دلار تا 359 دلار در هر ماه ارائه می شود.

اکنون ولیا را امتحان کنید

خط پایین

انتخاب سرور اختصاصی به معنای انتخاب انعطاف پذیری و مقیاس پذیری است. چنین گزینه ای بهترین شرط بندی برای شرکت ها و وب سایت هایی است که برای ثبات ، سرعت و حداکثر عملکرد ارزش قائل هستند. کاربران می توانند با امکان تنظیم تنظیمات لازم و سرور در هر زمان ، بر امکانات میزبانی خود کاملاً کنترل کنند.

 • Bluehost راه حل شماره 1 سرور با کیت امنیتی گسترده است. این پلتفرم هنگام رسیدن به عملکرد ، نتایج پایدار و طولانی مدت را نشان می دهد. علاوه بر این ، استفاده از آن آسان و شب عید برای کاربرانی که مهارت خاصی ندارند وجود دارد.
 • HostPapa ارائه دهنده هاستینگ با سه پیشنهاد مختلف میزبانی اختصاصی است. کاربران ممکن است کنترل امکانات سرور خود و همچنین دارایی وب سایت را در دست بگیرند. سیستم بهترین شرط برای مدیریت چندین پروژه با منابع کافی است.
 • HostGator یکی از مقرون به صرفه ترین سرورهای اختصاصی است که بدون هیچ گونه آسیبی به عملکرد آن ارائه می دهد. کاربران ممکن است روی پهنای باند نامحدود با هر طرح همراه با حداکثر سرعت ، وسایل امنیتی پیشرفته و برنامه های مقرون به صرفه حساب کنند.

در مورد ارائه دهندگان میزبان بقیه ، آنها بسته به نیاز پروژه و ویژگی های اضافی دیگری که ممکن است در طولانی مدت به آنها نیاز داشته باشید می توانند از جهات مختلف خوب باشند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که تعیین کنید چه میزان قدرت و سرعت پروژه آینده شما نیاز دارد. تعداد پیشنهادات مطمئناً به شما امکان می دهد بهترین بستر را انتخاب کنید که متناسب با بودجه و نیازهای شما باشد.

اکنون Bluehost Dedicated Now را امتحان کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map