מובירייז נגד וויקס

מובירייז נגד וויקס


כשמדובר בפיתוח אתרים, הבחירה במערכת המהימנה והמלאה ביותר הופכת לעתים קרובות לאתגר. נישה עכשווית לעיצוב אתרים מאפשרת לבחור בין בוני אתרים מקוונים לא מקוונים. שתי האפשרויות שוות את תשומת הלב. למרות שמערכות אלה משרתות את אותה מטרה – פיתוח אתרים, הגישות שלהם לתהליך יצירת הרשת נבדלות זו מזו.

משתמשים רבים מהססים בזמן שבוחרים בין מובירייז לוויקס. העניין הוא שלשתי המערכות הללו יש הבחנות בולטות מבחינת הגישה לעיצוב אתרים ופונקציונליות ובכל זאת שניהם בסופו של דבר מבטיחים תוצאה ראויה.

תמונת מצב מהירה:

מובירייזMobirise – היא תוכנת עיצוב אתרים להורדה, הדורשת התקנה מקדימה. המערכת חופשית לחלוטין והיא משמשת בעיקר לפיתוח אתרי פרומו, דפי נחיתה, תיקים ופרויקטים עסקיים. בונה האתר הוא בחירה נהדרת למתחילים מכיוון שהוא אינו דורש מודעות לקידוד כלל. מובירייזMobirise – היא תוכנת עיצוב אתרים להורדה, הדורשת התקנה מקדימה. המערכת חופשית לחלוטין והיא משמשת בעיקר לפיתוח אתרי פרומו, דפי נחיתה, תיקים ופרויקטים עסקיים. בונה האתר הוא בחירה נהדרת למתחילים מכיוון שהוא אינו דורש מודעות לקידוד כלל.

וויקסוויקס – הוא אחד המנהיגים הבלתי ניתן לתיאור של נישת עיצוב אתרים, אשר בולטת מהקהל בגלל מערך התכונות המקצועי שלו, כלי WIX ADI רב עוצמה, תבניות מרובות מגיבות כמו גם מנועי בלוגים וסחר אלקטרוני. המערכת מאפשרת ליצור את כל סוגי הפרויקטים, ללא קשר להתמחותם וקצב המורכבות שלהם. וויקס

מובירייז וויקס בהחלט שווים תשומת לב למשתמש ולכל מערכת יש הרבה מה להציע. יתר על כן, הפלטפורמות משמשות בדרכים שונות בגלל הגישה שלהן לעיצוב אתרים. זה מה שהופך את ההשוואה בין שני סוגי המערכות לקריטית. מי מהם – באינטרנט או בונה אתרים לא מקוון – מתגבר על המתחרה שלה מבחינת פונקציונליות והתאמה אישית? האם יש משהו מיוחד שתוכלו למצוא בכל אחת מהפלטפורמות הללו? כדי להבין זאת, הגיוני להשלים כעת השוואה מפורטת של שני בוני האתרים.

1. קלות שימוש

 • מובירייז. זהו בונה האתר הלא מקוון שעל המשתמש להוריד ולהתקין לפני שהוא משתמש לצרכים אישיים / עסקיים של פיתוח אתרים. תהליך ההרשמה כמו גם הליך יצירת אתר האינטרנט הוא פשוט ומהיר כאן – פשוט התקן את התוכנה במחשב שלך וספק פרטי כניסה כדי להתחיל. זה לוקח כמה דקות בלבד. ברגע שתסיים עם זה, תנותב מחדש ללוח המחוונים של המערכת, שם תוכל להתחיל לעבוד על הפרויקט שלך..

  עורך מובירייז

  מובירייז מגיע עם עורך גרירה ושחרור נוח וממשק מובנה לוגית. זה מה שמאפשר לך לשלוט באופן עצמאי בתהליך יצירת הפרוייקט שלך ולראות את התוצאה בתהליך. העלאת וניהול תוכן הם גם פשוטים ומובנים כאן – לא לוקח הרבה זמן להוסיף מידע הקשור בפרויקט, לא משנה כמה הוא נרחב.

 • וויקס. המערכת פשוטה ואינטואיטיבית להפליא. לא משנה איזו חווית עיצוב אתרים תהיה לכם וכמה מתקדמת המודעות לקידוד שלכם, תוכלו בקלות להתחיל פרוייקט אצל בונה האתר. הפלטפורמה מציעה כלים ואפשרויות רבות לעיצוב אתרים הנדרשים כדי להתחיל ולנהל אתר אינטרנט איכותי. גם תהליך ההרשמה מהיר, פשוט ומובן. פשוט בחר תבנית העוסקת בהתמחות הפרוייקט שלך, מלא פרטי כניסה והמשיך להתאמה אישית נוספת של העיצוב.

  עורך Wix

  ל- Wix יש עורך WYSIWYG נוח ומובן המאפשר לך לשלוט בתהליך פיתוח האתר המתקיים. כתוצאה מכך, תוכלו לעקוב ולתקן את השגיאות הפוטנציאליות בזמן, לפני שתפרסמו את הפרויקט באינטרנט.

  הממשק של בונה האתר ידידותי למשתמש, הגיוני, אינטואיטיבי ומובנה היטב. כל האלמנטים והקטעים נמצאים כאן בהישג יד וכולם על מקומותיהם. למרות של- Wix יש את העורך החזותי, הוא גם מבטיח את הגישה לעיצוב אתרים “מיקום מוחלט”. זו הסיבה שאינה מאפשרת החלפת תבנית נוספת ללא אובדן תוכן, מה שעלול להוות בעיה למתחילים, מה שעושה את הצעדים הראשונים שלהם בגומחה בעיצוב אתרים..

מובירייז נגד וויקס. כשמדובר על קלות השימוש Wix בהחלט גוברת על מובירייז. בניית האתרים מספקת סביבת עיצוב אתרים קלה ואינטואיטיבית WYSIWYG לסביבת מתחילים ועיצוב אתרים. אין צורך להשקיע זמן בהתקנה או בשליטה בסיסית על תכנות. Wix מאפשרת גם פיתוח אוטומטי של אתרים ומעניקה גישה לעיצובים המותאמים אישית להתאמה אישית. אלה רק כמה תכונות הגורמות למערכת לנצח על מתחרה מבחינת הפשטות.

2. סט תכונות וגמישות

 • מובירייז. מובירייז עובד מצוין לפיתוח דפי נחיתה, פרויקטים עסקיים, תיקים ואתרי פרומו, אך ניתן גם להתחיל ולנהל איתם יעילות סוגים אחרים של פרויקטים. אחת התכונות הבולטות ביותר של בונה האתר היא אופיו שניתן להוריד.

  כדי להתחיל לעבוד עם Mobirise, תחילה עליך להוריד ולהתקין אותה. בנוסף, תצטרך לדאוג לבחירת תחום ואירוח מכיוון שהמערכת אינה מציעה אירוח משולב. למרבה המזל, זה לוקח כמה דקות בלבד ואינו דורש השקעה רבה של מאמץ / זמן. לראשונה עשויים למצוא את הדקויות הללו מאתגרות במקצת, אך זו אינה בעיה עצומה בכלל. יש המון ספקי אירוח מהימנים ומחירים סבירים.

  עורך נושא מובירייז

  מובירייז היא מערכת מבוססת בלוקים, שמשמעותה שכל דפי האינטרנט מורכבים מגושי תוכן (מודולים) ותוכלו למקם אותם במיקומים הנדרשים ולסדר אותם בדף אינטרנט לפי הצורך. כל חסימות התוכן זמינות בלוח הבקרה ורק תלוי בך לבחור את התואמות את ההתמחות בפרוייקט שלך יותר מכל. בין המודולים הפופולריים והנבחרים הרבים ביותר, תוכלו לבחור כותרות עליונות עליונות עליונות, כותרות, מאמרים, סליידרים וגלריות, מדיה, מפות, טפסים, המלצות, טבלאות תמחור ורבים נוספים. בחר את אלה שאתה צריך וגרור אותם בדפי האתר שלך כדי ליצור את הפריסה והמבנה שלהם. לא משנה באיזה חסימה תבחרו, זה יגיע עם תוכן מוכן שתצטרך להמשיך להחליף במידע עסקי משלך.

  בונה האתר מציע תוספים מרובים, שהם בחינם לחלוטין ויכולים במיוחד לשפר את ביצועי הפרויקט שלך. חלק מהווידג’טים שתוכלו לבחור למטרה זו כוללים את Soundcloud, תגובות בפייסבוק, התראת עוגיות, תפריט נפתח, גוגל אנליטיקס, עדכוני טוויטר ורבים אחרים. שילוב נכון של תוספים אלה מאפשר להתאים את הנתונים הסטטיסטיים של האתר, להפעיל את תכונות התגובות, להוסיף תפריטים קופצים ולהשלים שלבים אחרים..

  תוספות מובירייז

  יתרה מזאת, לבונה האתר יש גולת הכותרת בולטת המבדילה אותו מהרבה כלים אחרים לבניית אתרים. זה הדפים הניידים המואצים (AMP) – הכלים בקוד הפתוח המאפשרים לך לשפר את הפונקציונליות ואת הביצועים של אתרים ניידים שנבנו עם המערכת. בשל התכונה, פרויקטים אלה ייראו ויתפקדו בצורה חלקה בכל הפלטפורמות והמכשירים. הכלי מבטיח בנוסף קידום אפקטיבי של SEO של פרויקטים, זמינות קלה לתבניות, טעינה מהירה וביצועים חלקים במכשירים שולחניים וניידים. אין צורך במיומנויות קידוד על מנת להשיק פרויקטים מתקדמים עם Mobirise.

 • וויקס. בונה האתרים מצטיין בפונקציונליות, מה שהופך אותה לאחת המערכות המזוהות והמלאות ביותר בגומחה. זה מגיע עם קבוצה עשירה של כלים ואפשרויות להתאמה אישית של עיצוב המאפשרים לך להתחיל פרויקטים מותאמים אישית עם ביצועים ברמה גבוהה. Wix ADI הוא אחד מכלי עבודה מסוג זה המופעל על ידי ה- בינה עיצובית מלאכותית ומאפשר ליצור פרויקטים במצב אוטומטי. תהליך העבודה עם Wix ADI הוא פשוט ומהיר. כל שעליך לעשות הוא לספק מידע הקשור לעסקים, תוך תשובה לשאלות שהמערכת מפיקה וצפה באופן שבו המערכת בונה לך אתר. אפשרות נוספת לעיצוב אתרים היא להשתמש בעורך רגיל המאפשר להתאים אישית ולערוך את האתר שלך בנפרד, לגשת אל מערך הכלים המשולב שהמערכת מציעה..

  יתרון נוסף של Wix הוא ה- App Market שלו, המעניק גישה למאות הרחבות ווידג’טים בחינם ובתשלום. תוכלו לדפדף בתוספות שיוסיפו פונקציונליות לפרויקט שלכם, בין אם מדובר בחנות אינטרנט, אתר עסקי, תיק עבודות, פורום, דף נחיתה או כל אתר אחר. אפשר גם להשיק כאן יישומים מגוונים באמצעות שימוש בקצה הגבוה וויקס קורוויד כלי. זה מאפשר לך ליצור יישומים ללא מומחיות בתכנות בכלל.

  מסחר אלקטרוני

  מסחר אלקטרוני של Wix

  ל- Wix פלטפורמת מסחר אלקטרוני משלה, המאפשרת להתחיל ולנהל חנויות מקוונות קטנות ובינוניים. אם אתה זקוק לחנות מקוונת בינלאומית או היפרמרקט, הגיוני לבחור מערכת נישה מתמחה. Wix, בתורו, מעניקה גישה לאפשרויות וכלים להתאמה אישית מרובים שכן היא מאפשרת לך ליצור קופונים, לנהל מיסים, לבחור מבין אפשרויות תשלום מרובות, להתאים את הגדרות חנות האינטרנט וכו ‘. מנוע ה- eCommerce של Wix בולט מהקהל בגלל המובנה היטב שלו. גלריות מוצרים, מבחר נרחב של תבניות מסחר אלקטרוני עם יכולות תגובה, כלי ניהול מקצועיים של חנות אינטרנט, מספר אפשרויות תשלום, הגדרות מס ומשלוח, אופטימיזציה לנייד, ייבוא ​​/ ייצוא מוצר וכו ‘..

  שיווק

  Wix SEO

  Wix מספקת גם אפשרויות שיווק נרחבות המאפשרות לקדם ביעילות את העסק שלך באינטרנט. תכונת Ascend המתקדמת שלו היא הפיתרון העסקי של כל אחד, המעניק גישה לעשרות כלים ומוצרים משולבים. אתה יכול להשתמש בהם כדי לנהל ולהגדיל את העסק שלך, כמו גם כדי לקדם את השירותים / המוצרים שלך באינטרנט. התכונה מסייעת גם להפוך את תהליכי המכירה העיקריים לאוטומטיים, תוך שיפור אסטרטגיית ה- SEO העסקית שלך. כמה מכלי Ascend הפופולריים והמשתמשים ביותר כוללים טפסים, תיבת דואר נכנס, צ’אט חי, מנהל קשר, חשבוניות, זרימות עבודה, אוטומציות, משימות & תזכורות ורבות נוספות.

  בלוגים

  בלוג Wix

  בונה האתר מאפשר חיבור בלוג בעל מאפיינים מלאים לאתר שלך בגלל מנוע הבלוגים המשולב המקצועי שלו. לניהול אפקטיבי של בלוג חדש שנוצר, אתה יכול להוסיף, לעדכן ולתזמן פוסטים, ליצור קטע פוסטים מוצעים, להוסיף ענן תגיות, לאפשר תגובות בפייסבוק, ליצור עדכון מותאם אישית, לבחור מבין כמה תבניות בלוג מגיבות, להתאים פרמטרים של SEO וכו ‘. בבלוג, אתה יכול להשתמש בכלי Wix ADI או בעורך אתרים רגיל על סמך כישוריך, היעדים והציפיות שלך לעיצוב אתרים.

  פורום

  ראשי בפורום Wix

  יחד עם בלוגים וחנויות אינטרנט, Wix מאפשרת זאת ליצור או לחבר פורום לאתר שלך. ניתן להשלים את זה על ידי שילוב יישומון פורום בפרויקט שלך. לחברי הפורום שלך תהיה הזדמנות לפתוח בשיחות חדשות ולהצטרף לנושאים הקיימים, ליצור גלריות תמונות ווידאו, להוסיף קבצי מדיה, לפרסם את התגובות שלהם ולעקוב אחר האשכולות / פוסטים שהם מעוניינים בהם וכו ‘. Wix מאפשר לבחור מבין מספר פורום פריסות להתאמה אישית של האתר שלך בהתייחס לצרכים שלך.

מובירייז נגד וויקס. אם כבר מדברים על גמישות ותכונת תכונות, ל- Wix אין יריבים כלל. זהו המנהיג הבלתי מנוצח שכן הוא מציע שילובים רבי עוצמה הזמינים בשוק האפליקציות, מנועי בלוגים ומסחר אלקטרוני, כלי Wix ADI, אשף SEO, שפע של כלים להתאמה אישית לעיצוב ויתרונות נוספים הגורמים למערכת להתבלט מהקהל, ומעניקים לה שכיחות על פני Mobirise.

3. עיצובים

מובירייזוויקס
מספר התבניות:32500+
עלות נושא:חינםחינם
עורך חזותי:&# x2714; כן&# x2714; כן
עיצוב רספונסיבי:&# x2714; כן&# x2714; כן
עריכת קוד CSS:✘ לא✘ לא
 • מובירייז. המערכת אינה מציעה תבניות סטנדרטיות שאתה יכול לבחור ולהתאים אישית כדי לקבל אתר אינטרנט מלא. במקום זאת, כל מנוי יקבל גישה לבלוקי תוכן מעוצבים מראש שתוכלו לבחור מהם בעת יצירת פריסת המבנה והאתר שלכם.

  בלוקים ידועים גם בשם “ערכות נושא”. הם זמינים תמורת עלות נוספת ובחינם, תלוי בצרכים ובדרישות המשתמשים בפועל. לפיכך אין צורך להחיל כישורי קידוד כדי לבחור נושא ריק להתאמה אישית מאפס.

  מובירייז AMP

  האוסף הנוכחי של תבניות מובירייז ‘מקיף יותר מ- 1500 בלוקים לתוכן שתוכלו לבחור מהם. יתר על כן, אתה יכול להשתמש בכ- 50 נושאים ו -150 דפי הדגמה כדי ליצור ולהתאים אישית את פריסת האתר האישית שלך. אלה כוללים מפות גוגל, כפתורי Caa-to-Action, קטעי וידאו ותמונות, כותרות עליונות, כותרות, סליידרים, גלריות תאורה, טבלאות תמחור, מאמרים והמלצות, להזכיר כמה. כל החסימות שתבחר ניתנות להתאמה אישית וגמישות. מה שעליכם לדעת גם הוא שעיצובי מובירייז מבוססים על Bootstrap 4 התורם לפיתוח פרויקטים ייחודיים.

 • וויקס. הפלטפורמה שופעת במאות תבניות מגיבות איכותיות, שגם הן בחינם לחלוטין לכולם. מספר הנושאים העכשוויים של Wix חרג מ -550 תבניות והוא ממשיך לצמוח בהתמדה בזכות המאמץ של מפתחי המערכת, אשר ממשיכים לעבוד על יצירת עיצובים חדשים ומתקדמים חדשים..

  תבניות Wix זמינות בעשרות קטגוריות נישה המבוססות על הנושאים שהם מכסים. זה מאפשר בחירה מהירה וליבה נוחה של עיצוב. אפשר גם להשתמש באפשרות מסנן החיפוש המשולב כדי לבחור את התבנית העולה על התמחות הפרוייקט שלך יותר מכל. אף על פי שאוסף התבניות של Wix עשיר, בונה האתר חושף הזדמנות לבחור ולהתאים אישית נושא ריק כדי ליצור עיצוב פרטני באמת עסקי..

  תבניות Wix

  אם אינך רוצה לטרוח על פיתוח אתרי אינטרנט DIY או סתם חסר לך זמן להתחיל פרוייקט בעצמך, Wix חושפת הזדמנות לשכור מומחה לפלטפורמה המתמחה – ארנה וויקס. מדובר בקהילה של מעצבים, המודעים לכלל הניואנסים של בונה האתר ויכולים ליצור עבורך כל פרויקט, בהתחשב בדרישות והעדפות מיוחדות..

  בנוסף, בונה האתר מעניק גישה לעשרות כלי התאמה אישית של עיצוב משולבים המאפשרים לך ליצור עיצוב אתרים פרטני שתהיה מרוצה ממנו. מה שאתה צריך כדי להתחיל זה לבחור תבנית, להגיע ללוח הבקרה ולעיין בכלים כדי להעניק לה את המראה הנדרש. Wix מאפשרת גם ליצור ולערוך גרסאות אתרים לנייד ושולחן עבודה. עם זאת, שים לב כי עריכות שנערכו בגירסת שולחן העבודה מוצגות אוטומטית במצב הנייד, ואילו אלה שבוצעו בגירסת הנייד אינן משתקפות באתר שולחן העבודה..

מובירייז נגד וויקס. Wix בהחלט מחזיקה בתפקידים מובילים, כאשר היא מתמודדת עם ההיבט העיצובי. מלבד מאות תבניות מגיבות, חינמיות וניתנות להתאמה אישית מלאה, בונה האתר מאפשר התאמה אישית של תבניות ריקות. זה גם מעניק גישה למספר כלים המאפשרים לך ליצור ערכות נושא יחידות מסוג זה הבולטות מהקהל.

4. תמיכת לקוחות

 • מובירייז. בונה האתר הלא מקוון מציע כמה חלופות לתמיכה בלקוחות, כולל מדור העזרה, פורומי משתמשים אינפורמטיביים, הדרכות וידאו וטקסט. אפשרויות אלה מאפשרות למתחילים ומשתמשי מערכת קיימים לדפדף במספר נושאים וענפים המספקים תשובות לשאלותיהם. אם אין משהו שלא תוכלו למצוא כאן, קדימה השתמשו במסנן החיפוש המשולב שיחסוך את המאמץ והזמן שלכם.
 • וויקס. המערכת מציעה תמיכת לקוחות מדהימה, שמספיקה לספק את צרכיהם של כל המשתמשים, ללא קשר לרקע ומיומנויות עיצוב אתרים שלהם. יש מרכז עזרה נרחב המספק מידע רב ערך הקשור למערכת, הדרכות וידאו / טקסט והמלצות שימושיות כיצד להפיק את המרב מהפונקציונליות שלו. פורום Wix הוא יעד נוסף למשתמשים שמוכנים למצוא תשובות לשאלותיהם. תמיכה פרטנית מוענקת על ידי מומחי Wix באמצעות כרטיסים וסיוע בדוא”ל.

מובירייז נגד וויקס. תמיכת הלקוחות של שני השירותים היא די נחמדה, אך ל- Wix עדיין יש את היתרון על פני המתחרה שלה. יחד עם חומרי מרכז העזרה, בונה האתר מבטיח תמיכה פרטנית, שיש לה ערך רב לכל משתמש ומשתמש.

5. מדיניות תמחור

 • מובירייז. התוכנה מבוססת במצב לא מקוון, ולכן ניתן להוריד אותה ולהתקין אותה בחינם. מה שאתה צריך כדי להתחיל לעבוד איתו זה להירשם לשירות ולגשת ללוח המחוונים. במהלך העבודה באתר האינטרנט שלך, אתה עשוי לשקול הזדמנות לקנות כמה תוספים המוצעים בתשלום נוסף. כמה מהדגימות המוצלחות והפונקציונליות ביותר הן מחוון WOW (29 $), עגלת קניות של PayPal (29 $), סמלים (19 דולר), עורך קוד (69 דולר), ערכת All-in-One (129 דולר) וכו ‘ברגע שהפרויקט שלך מוכן, תצטרך לקבל את שם הדומיין ואת ספק האירוח.

  כשמדובר בבחירת אירוח, Bluehost נראה פיתרון סביר יותר. זהו אחד מספקי האירוח המהימנים והאמינים ביותר שמבטיח שיעורי אורך זמן גבוה, מהירות טעינה מהירה באתר וביצועי פרויקט חלקים. תוכניות Bluehost הם יותר סבירים לכולם. המנוי הזול ביותר, המספק תנועה ללא הגבלה, SSL בחינם והזדמנות להתחיל פרויקט אחד עולה 2.95 דולר לחודש בלבד.

 • מובירייזוויקס
  אפשרויות תמחור:&# x2714; חינם להורדה והתקנה;
  &# x2714; סיומות בתשלום (מחוון WOW)
  (29 $), עגלת קניות של PayPal (29 $),
  סמלים (19 דולר), עורך קוד (69 דולר),
  ערכת All-in-One (129 דולר) וכו.);
  &# x2714; דורש אירוח ודומיין
  שם (טווח התוכניות של Bluehost
  בין 2.95 דולר ו 5.45 דולר לחודש).
  תכניות סטנדרטיות:
  &# x2714; קומבו ($ 13 לחודש);
  &# x2714; ללא הגבלה (17 $ לחודש);
  &# x2714; מקצוען (22 $ ​​לחודש);
  &# x2714; VIP (39 דולר).

  תוכניות מסחר אלקטרוני / עסקיות ::
  &# x2714; בסיסי עסקי (23 $ לחודש);
  &# x2714; עסק בלתי מוגבל (27 $ לחודש);
  &# x2714; VIP עסקי (49 $ לחודש);
  &# x2714; ארגוני (500 דולר).

  תכונות:&# x2714; מהירות טעינה מהירה באתר;
  &# x2714; שיעורי זמן גבוהים;
  &# x2714; ביצועי אתר חלקים.
  &# x2714; שטח אחסון רב;
  &# x2714; חיבור שמות תחום;
  &# x2714; הנחות רגילות;
  &# x2714; כלי SEO;
  &# x2714; מספר תוכניות לבחירה.
 • וויקס. לבונה האתר יש מדיניות מחירים נוחה. ישנן מספר תוכניות לבחירה מכאן, כך שכולם בוודאי ימצאו את המנוי שאליו יש לבצע. אם לדייק, ל- wix יש שתי קבוצות של תוכניות, כלומר תוכניות Standard ו- Business / eCommerce. כל אחת מהנושאים הקבוצות הגדולות מייצגת בתור שלה כמה מנויים מפורטות המספקים מונחים ואפשרויות עיצוב אתרים שונות.

  אם תחליט לבחור אחת מתכניות Wix סטנדרטיות, תוצע לך לבחור מבין קומבו ($ 13 לחודש), ללא הגבלה (17 $ לחודש), מקצוען (22 $ ​​לחודש) ו- VIP (39 $ לחודש). אם יש לך כוונה לעבוד עם תוכניות מסחר אלקטרוני / עסק, תקבל גישה ל- Business Basic (23 $ לחודש), עסקים ללא הגבלה (27 $ לחודש), VIP עסקי (49 $ לחודש) ו- Enterprise (500 $ לחודש). לא משנה לאיזה מנוי תלכו, זה יספק הזדמנות תחום בחינם, שטח אחסון גבוה, חלופות תשלום מגוונות ותכונות חובה אחרות.

מובירייז נגד וויקס. בבחינת היבט התמחור, איננו יכולים אלא להסכים על העובדה שוויקס נותרה גם היא המובילה כאן. אף כי Mobirise בתחילה הוא בחינם, המשתמשים עדיין יצטרכו להשקיע מאמץ, זמן ותקציב לצורך בחירת אירוח כמו גם בתוספים נוספים. Wix מציעה גישה נוספת, המספקת תכונות של כל אחד, ללא צורך לטרוח על אירוח ושם תחום. זה מה שמעניק לו שכיחות בלתי ניתנת להכחשה על פני מוביריז.

שורה תחתונה

אם יש לך כוונה להשיג בונה אתרים עמוס תכונות באמת שיכסה את הצרכים העיקריים שלך בעיצוב אתרים, הבחירה בין מובירייז ל- Wix לא תהיה מסובכת מדי. המערכות שונות באופיין וגישתן בעיצוב אתרים, שיש לקחת בחשבון. מערך תכונות Mobirise ופונקציונליות הופכים את המערכת לבחירה נחמדה להתחלת פרויקטים פשוטים כמו דפי נחיתה, למשל. הפעלת פרויקט מורכב איתו יהיה אתגר אמיתי. Wix, בתורו, היא הפלטפורמה של כל אחד שמכסה קשת רחבה של צרכי משתמשים. לפיכך, זה עובד נהדר להשלמת כל סוגי הפרויקטים.

מובירייזMobirise – היא התוכנה הלא מקוונת להורדה, הניתנת בחינם לכולם. המערכת מכוונת לצרכים ולמיומנויות של ראשונים, אך היא פועלת היטב גם למשתמשים בקיאים. אין צורך להחזיק בכישורי קידוד כדי לתכנן פרויקטים עם Mobirise שכן בונה האתר הוא אינטואיטיבי כבר מההתחלה. זכור כי תצטרך לבחור אירוח ושם תחום כדי להפוך את הפרויקט שלך לזמין באופן מקוון. מובירייזMobirise – היא התוכנה הלא מקוונת להורדה, הניתנת בחינם לכולם. המערכת מכוונת לצרכים ולמיומנויות של ראשונים, אך היא פועלת היטב גם למשתמשים בקיאים. אין צורך להחזיק בכישורי קידוד כדי לתכנן פרויקטים עם Mobirise שכן בונה האתר הוא אינטואיטיבי כבר מההתחלה. זכור כי תצטרך לבחור אירוח ושם תחום כדי להפוך את הפרויקט שלך לזמין באופן מקוון.

וויקסוויקס – הוא בונה אתרי ענן מלא, שמכסה מגוון רחב של צרכי משתמשים ומאפשר ליצור את כל סוגי הפרויקטים. המערכת היא בחירה טובה למתחילים ומעצבי עיצוב אתרים שכן היא מגיעה עם שוק App משולב, כלי WIX ADI, בלוגים ופלטפורמות מסחר אלקטרוני, כמו גם המון ערכי תכונות מתקדמות אחרות של מרבית המשתמשים.. וויקס

השוואה בין שני בוני אתרים הראתה את שכיחות Wix על פני Mobirise, מה שלא פלא. בונה האתר הוא אחד הנציגים הבולטים ביותר של נישת עיצוב האתרים וזה שבולט מהקהל בשל יתרונותיו המרובים. קדימה לבחון את מערך התכונות של בונה האתר, המציע תוכנית ללא הגבלה למטרה זו ממש. אם אתה מרוצה מהפונקציונליות של המערכת, תוכל לשדרג עוד יותר לאחד המנויים בתשלום שלה.

מובירייז נגד וויקס: תרשים השוואה

מובירייזוויקס
1. קלות8 מתוך 1010 מתוך 10
2. תכונות8 מתוך 1010 מתוך 10
3. עיצוב8 מתוך 1010 מתוך 10
4. תמיכה8 מתוך 1010 מתוך 10
5. תמחור9 מתוך 1010 מתוך 10
באופן כללי:8.2 מתוך 1010.0 מתוך 10
נסה זאת עכשיו נסה זאת עכשיו
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map