בלוהוסט נגד גודאדי

Bluehost נגד GoDaddy


Bluehost ו- GoDaddy הם שניים מספקי האירוח הפופולריים ביותר. שתי הפלטפורמות מארחות מיליוני אתרים חיים בנישות שונות. מבלוגים פשוטים לחנויות דיגיטליות – ספקי האירוח תומכים בפרויקטים שונים הבנויים באמצעות תוכנות מסוגים שונים פלטפורמות CMS.

יחד עם זאת, הם מציעים פתרונות שרת המותאמים ל- WP שלהם שעדיין מבוקשים בהתחשב בגידול וורדפרס פופולריות.

תמונת מצב מהירה:

BluehostBluehost – הוא ספק אירוח המומלץ על ידי וורדפרס שמספק מעל 2,000 000 דומיינים. למשתמשים זה אומר ביצועים משופרים, פתרונות שרת רבי עוצמה וטונות של הטבות נוספות לאתרים מבוססי WP. המערכת מקבלת שליטה מלאה על אתרי וורדפרס שלך, כולל עדכוני אבטחה, אינטגרציה וכו ‘. כל מה שאתה צריך זה לערוך תוכן ולהרחיב את העסק שלך באמצעות כלים זמינים.. Bluehost.com

קדימה אבאGoDaddy – הוא רשם דומיינים וספק אירוח ידוע. הפלטפורמה מתיימרת לספק רוחב פס בלתי מוגבל עם כל אחת מהתוכניות שלה בנוסף לחבילות המותאמות ל- WP. GoDaddy מציעה ערבות מורחבות של הכסף בחזרה בנוסף לסריקה אוטומטית, גיבויים, דומיינים בחינם וכמה תכונות אחרות שמשתמשים עשויים למצוא שווה לשלם עבורן. GoDaddy.comGoDaddy – הוא רשם דומיינים וספק אירוח ידוע. הפלטפורמה מתיימרת לספק רוחב פס בלתי מוגבל עם כל אחת מהתוכניות שלה בנוסף לחבילות המותאמות ל- WP. GoDaddy מציעה ערבות מורחבות של הכסף בחזרה בנוסף לסריקה אוטומטית, גיבויים, דומיינים בחינם וכמה תכונות אחרות שמשתמשים עשויים למצוא שווה לשלם עבורן.

למרות העובדה ששני ספקי האירוח משרתים את אותן מטרות וורדפרס, Bluehost היא אפשרות טובה יותר בהרבה נושאים. הוא מציע ביצועים טובים יותר, ידידותיות למשתמש ותמיכה ללקוחות מגיבים יותר. בואו נסקור מפורט מה הופך את זה לאופציה טובה יותר עבור אתרים מבוססי WP מאשר GoDaddy.

1. תכונות אירוח

Bluehost. כפי שצייננו בעבר, Bluehost היא ספקית אירוח מומלצת ב- WP. זה אומר שהוא מספק ממש את כל מה שאתה צריך כדי לנהל, לערוך או לקדם את אתר WordPress שלך ומבטיח את יציבותו וביטחונו. אתה עשוי להפיק תועלת משילוב בלחיצה אחת או מגיבויים בנוסף ליכולות משופרות מבחינת ניהול תוכן והתאמה אישית.

לוח הבקרה של Bluehost

עיין בתכונות הכרחיות של Bluehost:

 • תכניות WP מלאות – Bluehost מציעה מבחר תוכניות המותאמות לוורדפרס. הם כוללים 3 חבילות כניסה לפרויקטים ברמת מורכבות שונה כמו גם נפרדות WooCommerce ערכות לחנויות דיגיטליות כמו גם תוכנית WP Pro הכוללת פונקציונליות מתקדמת של מסחר אלקטרוני.
 • שילוב WP באמצעות לחיצה אחת – תכונה בחינם הכלולה בכל תוכנית Bluehost. אין צורך לטפל בהתקנה של וורדפרס באופן ידני. המערכת תטפל בזה באמצעות גרסת ה- WP האחרונה. עובדה זו ממנפת סוגיות מורכבות שעלולות להיתקל במתחילים בעת השימוש ב- CMS בפעם הראשונה.
 • דומיין חינם לשנה – כל מנוי Bluehost מקבל דומיין בחינם למשך שנה למרות התוכנית שהוא או היא בוחרים. עם זאת, הקפד לבדוק את מחירי החידוש כדי להתעדכן בתקציב שלך.
 • פלאגינים ואפליקציות – Bluehost שומר מספיק מקום להתאמה אישית של אתרים באמצעות אלפי תוספי וורדפרס. הפלטפורמה מספקת גישה מלאה לשוק האפליקציות המותאם אישית שלה עם מאות סקריפטים, תוספות או תוספים זמינים להתקנה חלקה.
 • עדכונים אוטומטיים – שוב, אין צורך לנהל את כל נכסי האתר שלך באופן ידני. המערכת תעודכן אוטומטית את כל התוספים המותקנים שלכם כמו גם את גרסת ה- WP עצמה. גיבויים שבועיים וחודשיים הם גם חלק מכל תכנית Bluehost.
 • מסחר אלקטרוני ו- SEO – מרבית החבילות כוללות תוסף WooCommerce שכבר הותקן כדי להתחיל למכור מוצרים באופן מקוון. למרות שזה מגיע עם הפונקציונליות של קו הבסיס, אתה עדיין מאפשר הרחבות פרימיום וכן תבחר בתוכנית WooCommerce נפרדת. יתר על כן, לפלטפורמה מאגר משלה של מומחי SEO שמוכנים לעזור לכם להפוך את אתר האינטרנט שלכם ליותר ידידותי לקידום אתרים בדרגות גבוהות יותר.

קדימה אבא. ספק האירוח פיתח מערכת של תכונות שעובדות נהדר עבור אתרי וורדפרס. יתר על כן, הוא מציע זמן עבודה מושלם והביצועים הכוללים. משתמשים עשויים לבחור מבין חבילות שונות התואמות מערכת ההפעלה Windows וגם Linux. כל תוכנית מציעה גמישות מספקת מבחינת ניהול ובקרת אתרים.

לוח הבקרה של GoDaddy

להלן כמה תכונות של GoDaddy שצוינו:

 • הגירה באתר – תכונה טובה למי שכבר יש אתר קיים ורוצה לעבור לאירוח אחר ו- CMS. החיסרון העיקרי הוא שהמערכת מציעה למשתמשים להשלים את ההליך באופן ידני אם כי ביצוע שלבי ההעברה כמעט ולא יהווה טרחה.
 • עדכון אוטומטי של וורדפרס – ל- GoDaddy מערכת אוטומטית העוסקת בעדכוני מערכות. זה כדי להבטיח שאתר האינטרנט שלך משתמש תמיד בגרסת התוכנה האחרונה ביותר ליציבות ואבטחת תפעול. החדשות הרעות הן שלא מתייחס לתוספי WP. עדיין תצטרך לנהל אותם ידנית.
 • גיבויים ושחזור – המערכת טוענת לספק גיבויים קבצים יומיים בנוסף לשחזור בלחיצה אחת למקרה שהאתר יירד מכל סיבה שהיא. משתמשים יעריכו את סביבת הבימוי של GoDaddy המאפשרת להם לנסות תכונות שונות לפני קבלת ההחלטה הסופית.
 • קלות שימוש – מנויים רשאים לבחור בין cPanel המותאם אישית של GoDaddy לבין לוח המחוונים המסורתי של WordPress. הגרסא השנייה היא אפשרות טובה יותר, מכיוון שאין אפשרות לעדכון אוטומטי בפאנל המותאם אישית (Bluehost יש את זה).

Bluehost לעומת GoDaddy: Bluehost נראה כמו פיתרון גמיש יותר עם כל הפונקציות באחת. הוא מציע מבחר תכניות רחב יותר, תכונות מובנות כמו גם שוק היישומים המותאם אישית שלה. נראה כי GoDaddy מעט מוגבל מבחינת פונקציונליות ורבגוניות. יתר על כן, Bluehost עדיף למתחילים חדשים בזמן ש- GoDaddy עשוי לדרוש ניהול ידני של אתרים בשלב מסוים.

2. ביצועים

Bluehost. ספק האירוח עשה את דרכו אל חמשת הפלטפורמות עם קצב הביצועים הגבוה ביותר. זה התפתח במהלך השנים מבחינת מהירות האתר וזמן הפעולה של האתר בכדי להבטיח פעולה חלקה ויציבה למרות קפיצות התנועה והקפיצות או השרתים היורדים. הפלטפורמה משתמשת במרכזי כוח AMD עם טכנולוגיית ההפרדה של ה- CPU המיושמת.

 • שיעור זמן עבודה – אמנם בקושי תמצאו אירוח עם 100% משיעור זמן ההפעלה, Bluehost קרוב מאוד לסימן הזה. הפלטפורמה מגיעה עם 99.9%, וזה טוב מאוד בהשוואה לסטטיסטיקה הממוצעת.
 • מהירות אתר – המערכת מציגה תוצאות מעל לממוצע מבחינת מהירות עומס הגיל. הבדיקות האחרונות הראו 424 שניות. התוצאה מעמידה את Bluehost בחמישייה המובילה של ספקי אירוח עם המהירות הגבוהה ביותר לאתר.
 • מרכזי נתונים – הפלטפורמה מבטיחה מענה מהיר לשרת למרות מיקום המשתמשים בזכות מרכזי נתונים מרובים הנמצאים באזורים שונים בעולם. הם כוללים שרתים הממוקמים בארצות הברית, אסיה ואירופה.

קדימה אבא. המערכת טוענת להיות אחד מפתרונות השרת היציבים ביותר. זה מבטיח 99.99% משיעור זמן ההפעלה. עם זאת, לעתים קרובות זה לא מצליח לספק ביצועים גבוהים אלה. הבדיקות האחרונות גילו נפילות קריטיות ל -94.7%. במילים אחרות, Bluehost עשויה להיות אפשרות טובה יותר למקרה שציפית לעלייה משמעותית בתנועה. לגבי ביצועי GoDaddy, זה כדלקמן:

 • שיעור זמן עבודה – למרות כמה נפילות קריטיות אפשריות, שיעור זמן הפעילות הכולל הוא 99.98%, וזה טוב יותר מהסטטיסטיקה הממוצעת.
 • מהירות אתר – GoDaddy לא מהיר כמו Bluehost. המהירות הממוצעת שלו היא כ -517 שניות. זה לא כל כך גרוע ועדיין מעט גבוה יותר מרוב ספקי האירוח. מצד שני, מדוע שתסמוך על פחות אם יש אלטרנטיבה טובה יותר?
 • מרכזי נתונים – לספק האירוח אין מספר מרכזי נתונים הנמצאים ברחבי העולם. יש לו אתר שרתים עיקרי הממוקם בטקסס, ארה”ב, כמו גם מספר אתרים מושכרים שנמצאים בארצות הברית.

Bluehost לעומת GoDaddy: Bluehost היא אפשרות טובה יותר מבחינת ביצועים ומהירות. יש לו זמן עבודה מהיר יותר וקצב מהירות אתר. יתר על כן, משתמשים עשויים להיתקל בביקורות שליליות מרובות הקשורות להפסקות ונפילות של GoDaddy.

3. אבטחה

Bluehost. משתמשים רשאים לסמוך על כל אמצעי האבטחה הדרושים כדי להרחיק את הפרויקטים שלהם מהונאות או כל סוג של תוכנה זדונית. הפלטפורמה משתמשת במספר ערכות אבטחה בנוסף לחבילה הנפרדת שלה נגד ספאם הכוללת:

 • מומחה לספאם;
 • ספאם פטיש;
 • Apache SpamAssassin.

חלק מתוכניות וורדפרס כוללות גם טכנולוגיית גיבוי של CodeGuard. עם זאת, זה זמין עבור משתמשי פרימיום רק כאשר עדכוני המערכת האוטומטיים והתוספים כוללים כל תכנית. אמצעי אבטחה נוספים כוללים שילוב CloudFare, כלים ליצירת רשימות שחורות של IP, הגבלת גישה לאתר, חסימת גישה ל- SSH וכו ‘.

קדימה אבא. אתרי וורדפרס משתמשים לרוב בשירותים ותוספים של צד שלישי, מה שמגדיל את הסיכוי לקבל קוד זדוני או מזיק לאתרך. GoDaddy משתמש בכמה שיטות לגילוי וחיסול התוכנה הזדונית וכן למניעת האיום האפשרי. משתמשים עשויים ליהנות מ:

 • ניטור מערכת השעון מסביב לשעון הרעיון הוא לגלות ולחסל את כל האיומים הפוטנציאליים לפני שהם פוגעים באתר שלך.
 • GoDaddy Bots – הם סורקים את האתר שלך כדי למנוע ממנו תנועה וספאם מזויפים.
 • עדכוני מערכת אוטומטיים – כפי שאמרנו בעבר, המערכת מעדכנת אוטומטית את גרסת ה- WP שלך. עם זאת, אין הכוונה לעדכוני תוספים למעט אלה המובנים.
 • סריקת תוספים – למרות שאין עדכון של תוספים, יש למערכת כלים מיוחדים הסורקים כל תוסף לבדיקת איום דיגיטלי אפשרי.

Bluehost לעומת GoDaddy: שתי הפלטפורמות עושות עבודה טובה מבחינת אבטחה. עם זאת, ל- GoDaddy חסר כמה תכונות בסיסיות שיש ל- Bluehost עם ההגנה המתקדמת שלה נגד דואר זבל, עדכוני תוספים אוטומטיים וכו ‘..

4. תמיכת לקוחות

Bluehost. רמת המומחיות של תמיכת לקוחות מגדירה את אמינות ספק האירוח. ככל שדרכים רבות יותר ליצור קשר יש יותר טוב. Bluehost מציעה מספר אמצעים ליצירת קשר עם מומחי התמיכה שלה. ככלל תקבלו תשובה תוך 3 דקות, שהיא אחת מצוותי התמיכה המהירים ביותר. ליצירת קשר עם התמיכה, משתמשים עשויים לבחור:

 • תכונת צ’אט חי:
 • צרו קשר עם התמיכה טלפונית;
 • השתמש בטופס כרטוס דואר אלקטרוני טיפוסי.

האתר הרשמי מלא במידע שימושי בעוד שמשתמשים עשויים להיתקל בטונות של מדריכי וידיאו ומדריכי וידאו באינטרנט.

קדימה אבא. משתמשים רשאים לפנות ישירות לצוות התמיכה בטלפון. צ’אט חי הוא עוד תכונה נהדרת ליצירת קשר באופן מיידי. במקביל, משתמשים עשויים להפיק תועלת מבסיס ידע עצום הזמין באתר הרשמי. כאן תוכלו למצוא מאמרים שונים כיצד להתחיל בעבודה או לכוונן את חשבונכם.

כל המדריכים מכסים נושאים שונים למתחילים ומפתחים מקצועיים. למרות התגובה המהירה, חלק מהמשתמשים אומרים שתמיכת הלקוחות של GoDaddy חסרה מומחיות במקרה של בעיות טכניות. הם שולחים הוראות טיפוסיות שלפעמים לא עובדות.

Bluehost לעומת GoDaddy: צוות התמיכה של Bluehost נראה קצת יותר מקצועי עם אותם דרכים לשמור על קשר. תשובות התמיכה של GoDaddy לעיתים מבלבלות או אינן מועילות.

5. מדיניות תמחור

Bluehost. ספק האירוח מציע שלוש תוכניות וורדפרס כלליות בנוסף לשתי חבילות מתקדמות לסחר אלקטרוני. הערכות הכלליות המותאמות ל- WP הן כדלקמן:

 • עלויות בסיסיות 2.95 דולר בחודש עבור אתר אינטרנט אחד עם SSL ותחום בחינם בנוסף לאחסון של 50 ג’יגה-בתים.
 • בתוספת עלויות 5.45 דולר לאתרים ללא הגבלה עם SSL ותחום בחינם בנוסף לרוחב הפס ואחסון ללא הגבלה.
 • בחירה פלוס עולה 5.45 דולר עם כל התכונות טופס תוכניות קודמות + עדכון CodeGuard.
 • עלויות מקצוענים 13.95 $ עם IP ייעודי כלול.

תמחור כחול

כל התוכניות מגיעות עם עדכונים אוטומטיים ושילוב WP חלק. אם ברצונך למכור מוצרים בעזרת חנות מקוונת של וורדפרס, תוכל לבחור מבין חבילות WooCommerce ו- WP Pro. תוכנית WooCommerce עולה בין 6.32 $ ל- 11.78 $ לחודש עם ערכות נושא חזית מותקנות מראש ואחסון בלתי מוגדר לחנויות ללא הגבלה. WP Pro נע בין $ 18.15 ל- $ 45.45 לחודש לפרויקטים של מסחר אלקטרוני הניתן להרחבה הדורשים תכונות מתקדמות.

קדימה אבא. למערכת 4 תוכניות עיקריות לאתרי וורדפרס. לכולם יש אחריות להחזר של 45 יום בנוסף לתבניות שנבנו מראש למתחילים, הגירה בחינם, תמיכה מסביב לשעון ועדכונים אוטומטיים. התוכניות הן כדלקמן:

 • עלויות בסיסיות 6.99 $ לחודש עבור אתר אינטרנט יחיד עם אחסון של 10 ג’יגה-בתים.
 • עלויות דלוקס 9.99 $ עם גיבויים אוטומטיים ואחסון של עד 15 ג’יגה-בתים.
 • עלויות אולטימטיביות 12.99 $ עבור עד 2 אתרים עם שטח אחסון של 30 ג’יגה-בתים.
 • Pro5 + עלויות 29.99 $ עבור עד 50 אתרי אחסון של 200GB.

תמחור GoDaddy

Bluehost לעומת GoDaddy: סיבוב נוסף ל Bluehost. הפלטפורמה נראית כפלטפורמה מגוונת וחסכונית יותר עם כמה הצעות תכנית גמישות יותר בהשוואה לתוכניות GoDaddy סטנדרטיות..

בשורה התחתונה

למרות העובדה, GoDaddy מציעה מגוון מוצרים ואמצעים לשמירה על האתר שלך בטוח ויציב, נראה ש- Bluehost הוא אלטרנטיבה טובה יותר. זה מגיע עם פתרון שרת עם ביצועים טובים יותר מבחינת מהירות וזמן פעולה. יש לו תוכניות זולות יותר לתכונות רבות יותר ליהנות מהן. נראה שהוא מותאם יותר ל- WordPress אם כי GoDaddy הוא עדיין ספק אירוח ראוי.

BluehostBluehost – הוא ספק אירוח מזוהה בעולם עם סט פתרונות שרתים לכל צורך. בין אם תרצו לארח בלוג קטן או להרחיב את הפרויקט המקוון הארגוני שלכם, תמיד תוכלו לסמוך על תוכניות מגוונות עם טונות של תכונות נהדרות ליצירת ושיפור אתרי וורדפרס שלכם מכל סוג. Bluehost.com

קדימה אבאGoDaddy – הוא פיתרון פחות גמיש אם כי עדיין יש לו את כל התכונות הדרושות של ספק אירוח מוכח. חסרים לו כמה יכולות בסיסיות בעוד שהתוכניות שלה קצת יותר יקרות. אין לו אפשרויות אירוח נפרדות של מסחר אלקטרוני כאשר השימוש במערכת עשוי להיות מעט מבלבל למתחילים. GoDaddy.comGoDaddy – הוא פיתרון פחות גמיש אם כי עדיין יש לו את כל התכונות הדרושות של ספק אירוח מוכח. חסרים לו כמה יכולות בסיסיות בעוד שהתוכניות שלה קצת יותר יקרות. אין לו אפשרויות אירוח נפרדות של מסחר אלקטרוני כאשר השימוש במערכת עשוי להיות מעט מבלבל למתחילים.

כתוצאה מכך, Bluehost הוא המנצח הכולל נהדר עבור אנשי מקצוע וחידושים שהופך את ניהול האתר של וורדפרס לקל ויעיל.

Bluehost לעומת GoDaddy: תרשים השוואה

Bluehostקדימה אבא
1. קלות10 מתוך 1010 מתוך 10
2. תכונות10 מתוך 109 מתוך 10
3. עיצוב10 מתוך 108 מתוך 10
4. תמיכה10 מתוך 109 מתוך 10
5. תמחור10 מתוך 1010 מתוך 9
באופן כללי:10 מתוך 109.0 מתוך 10
נסה זאת עכשיו נסה זאת עכשיו
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map