ריבועיות מול בניית אתרים גודאדי

ריבועיות מול בניית אתרים גודאדי


אמנם פלטפורמות בניית אתרים מוכחות מתפתחות, חברות אירוח ניתנות לזיהוי מחפשים גם הזדמנות לקפוץ לגומחה ולהציע ללקוחותיהם פיתרון של כל אחד ליצירת אתרים ללא הרף.

זה המקום בו Squarespace ו- Godaddy נפגשים פנים אל פנים כדי להגדיר את הפיתרון הטוב ביותר למתחילים חדשים המחפשים דרכים קלות ומהירות להיכנס לאינטרנט.

תמונת מצב מהירה:

המרחבSquarespace היא תוכנה ידועה לבניית אתרים שקיימת בשוק מאז 2004. CMS מבוסס SaaS עשה לעצמו שם בזכות תבניות הניתנות להתאמה אישית בקלות, עורך WYSIWYG אינטואיטיבי, עיצוב מגיב למכשירים ניידים וכמה תכונות אחרות. למרות שהושק בעיקר כבונה לאתרים מבוססי תוכן, הוא מציע פונקציונליות בסיסית של מסחר אלקטרוני בנוסף לשירותי אירוח ורישום דומיינים.. squarespace.comSquarespace היא תוכנה ידועה לבניית אתרים שקיימת בשוק מאז 2004. CMS מבוסס SaaS עשה לעצמו שם בזכות תבניות הניתנות להתאמה אישית בקלות, עורך WYSIWYG אינטואיטיבי, עיצוב מגיב למכשירים ניידים וכמה תכונות אחרות. למרות שהושק בעיקר כבונה לאתרים מבוססי תוכן, הוא מציע פונקציונליות בסיסית של מסחר אלקטרוני בנוסף לשירותי אירוח ורישום דומיינים..

קדימה אבאGoDaddy צמח לאחד מספקי האירוח הפופולריים ביותר. היא מספקת את שירותיה מאז 1997. כיום לקוחותיה עשויים לגשת לבונה האתר המותאם אישית של הפלטפורמה המאפשר להם לבנות אתרים מקצועיים תוך פחות משעה. כמה תכונות עיקריות כוללות שילוב פשוט של צד שלישי, תבניות בהתאמה אישית, מבחר רחב של תמונות מלאי וכו ‘. squarespace.comGoDaddy צמח לאחד מספקי האירוח הפופולריים ביותר. היא מספקת את שירותיה מאז 1997. כיום לקוחותיה עשויים לגשת לבונה האתר המותאם אישית של הפלטפורמה המאפשר להם לבנות אתרים מקצועיים תוך פחות משעה. כמה תכונות עיקריות כוללות שילוב פשוט של צד שלישי, תבניות בהתאמה אישית, מבחר רחב של תמונות מלאי וכו ‘.

בקרב היום בין כיכר המרחב מול גודאדי, עלינו להדגיש כמה מהיתרונות והחסרונות העיקריים ולהגדיר מי משני בוני האתר הוא טוב יותר ומדוע.

1. קלות שימוש

 • המרחב מבטיח תהליך בניית אתרים מהיר וקל. הוא תוכנן למתחילים חדשים ללא ידע טכני. כאן יש לנו עורך גרירה ושחרור רגיל. כשאנו אומרים “סטנדרטים”, אנו לא מתכוונים למשהו רע באמת. זה נראה די פשוט כבר מההתחלה עם כל המכשירים הדרושים בסרגל הצד השמאלי. אם ברצונך לבחור קטע מסוים להתאמה אישית, בחר את הקטע מהרשימה בסרגל הצד הימני. זה מה שמקל את ריבוע המרחב למתחילים כל כך קל:

  • תוכנת בניין WYSIWYG 100% למשתמשים חופשיים ליצור כל מבנה עמוד שהם רוצים. העברת אלמנטים וחסימות היא קלה מאוד. אתם חופשיים לסדר אותם מחדש, להחליף או להזמין מחדש רק בכמה מהלכים אם כי העלאת תמונות נראית מעט מוזרה לגבי פלטפורמת הגרירה והשחרור. עליך לגשת לעורך Style בכל פעם שתרצה להוסיף קובץ מדיה חדש. בהתחלה זה אולי נראה מעט לא נוח. אבל תתרגל לזה בעוד כמה שעות.
  • עורך מרובע

  • עורך סגנון – הכלי תוכנן כדי לאפשר לך להפיק את המרב מההתאמה האישית לאתרים. ההגדרות הופכות את זה לא פשוט רק לסדר מחדש אלמנטים, אלא גם לשנות את גודלם, להוסיף חלקים חדשים וכו ‘. המשתמשים חופשיים לבחור אם הם רוצים ליצור דף חדש ריק או להתאים אישית את אחד מהפריסות הזמינות..
 • קדימה אבא כמו כן, טוענת שהיא עוזרת למתחילים לבנות את האתרים שלהם בפחות מ- 60 דקות. ובכן, התוכנה פשוטה ופשוטה כמו שהיא. אבל זה המקום בו “פשוט” דומה יותר לחיסרון. למערכת חסר תכונות התאמה אישית. משתמשים מחויבים לעקוב אחר ההנחיות האוטומטיות מההתחלה לשלב “אתר הפרסום”. גודאדי לא מספק מספיק מרחב תמרונים.

  עורך אתרים

  הבעיה העיקרית של בונה האתר היא שאין לו את תכונת הגרירה והשחרור, וזה קצת מוזר. מצד שני, העלאת תמונות ותמונות היא קלה כמו גם לארגן מחדש חלק מהרכיבים שבדף. העורך זמין בגרסאות שולחן העבודה והן בניידים להתאמה אישית של אתר האינטרנט שלך תוך כדי נסיעה באמצעות סמארטפון או טאבלט. בחר מרשימת האלמנטים או הבלוקים החדשים והוסף אותם לדף שלך. החדשות הרעות הן שלא תוכלו לשנות את העיצוב הראשוני שלהם.

  עורך GoDaddy

  פתוח לקידוד

  קידוד HTML ו- JavaScript עשוי להיות פיתרון טוב לבעיית חופש ההתאמה האישית המוגבלת. עם זאת, הדבר ידרוש ידע טכני ומיומנויות, אשר אינו מיועד למתחילים. כלים נוספים כגון עורך טפסים ליצירת קשר עשויים גם לעזור. עם זאת, הם מכילים גם בלוקים וחתכים עם עיצוב מוגדר מראש.

המרחב נגד גודאדי: שני בוני האתרים נהדרים למתחילים חדשים מבחינת קלות השימוש. גודאדי מציע תהליך בנייה פשוט ללא סיכוי לטעות. עם זאת, היעדר חופש ההתאמה האישית ותכונת הגרירה והשחרור הופכים את Squarespace לאופציה טובה יותר עם גמישות רבה יותר לניהול המבנה שבדף שאתה זקוק לו..

הגדרת תכונות וגמישות

 • המרחב ידוע מזה שנים כפלטפורמה טובה ליצירת אתרים מבוססי תוכן. זה מפורסם עם בלוגרים ומשתמשים הזקוקים לאתר טוב לעסקים קטנים או תיק מקצועי. הפלטפורמה עשויה להסתדר במקרה שתצטרך להשיק חנות דיגיטלית קטנה ותזדקק לפחות לפונקציונליות בסיסית של eCommerce המאפשרת למשתמשים למכור עד 100 מוצרים. אסור לצפות לחלק גדול מכך למרות שעדיין טוב להתחיל עם חנות מקוונת. הנה מה שאתה מקבל עם Squarespace:

  • מסחר אלקטרוני – התכונה מספקת כמה אפשרויות סטנדרטיות מחוץ לתיבה. אתה יכול לשלב עגלת קניות, כמה ממערכות התשלומים העיקריות כולל PayPal ו- Stripe, ליצור תמונות מוצר הניתנות ללחיצה על מנת לאפשר ללקוחות להגדיל אותן, להוסיף קטעי וידאו ותיאורים לדף המוצר, וכו ‘. לפלטפורמה ישנם כמה תוספות eCommerce המיועדות למקומות אוכל ו בתי קפה. שימו לב שכל הכלים שצוינו זמינים בתוכנית עסקית ($ 18 לחודש) ומעלה.
  • מסחר אלקטרוני מרובע

  • ווידג’טים ותוספות – המערכת מציעה רשימה של תוספות טיפוסיות. הם כוללים כמה גלריות, טפסי קשר בסיסיים וכפתורי שיתוף חברתי, וכן הלאה. מבחר התוספות די גרוע בהשוואה לשווקי אפליקציות של חיבוקים. יתכן שתדרוש יותר יישומים ויכולות אינטגרציה.
  • מדדים משולבים – Squarespace מגיע עם אפליקציית Metrics מובנית שכבר לפקח על התעבורה באתר שלך. בנוסף, למשתמשים יש סיכוי לשלב את האתר עם גוגל אנליטיקס.
  • מרובע אנליטיקס

 • קדימה אבא לא יכול להציע גמישות רבה. כפי שכבר הזכרנו בעבר, הוא מציע כיום תהליך בנייה פשוט עם הרבה מקום ליצירתיות. עם זאת, למשתמשים תהיה עדיין גישה למבחר בסיסי של הרחבות כדי להפוך את האתר למעט יותר מרתק.

  • מסחר אלקטרוני – שמעת את זה נכון! לגודאדי יש יכולות מסחר אלקטרוני. עם זאת, הם זמינים בתכנית המקוונת של חנות מקוונת בעלות 29 $ לחודש. משתמשים רשאים להתאים אישית את דף המוצר, לשנות את הגופנים או הצבעים שלו, לכוונן את הגדרות המשלוח והמיסוי בצורה עדינה, לשלב מלאי משלוחים (למשל, UPS), לשלוח הצעות, מבצעים ומיילים בהתאמה אישית..
  • GoDaddy eCommerce

  • אשף קידום אתרים – תכונה פשוטה עוזרת למתחילים להתחיל עם הגדרות בסיסיות לאופטימיזציה של SEO. זה 6 מראה כיצד לערוך מטא כותרות ותיאורים. החדשות הרעות הן שבונה האתר עצמו מגיע עם מיקום כותר יוצא דופן שרחוק מלהיות ידידותי לקידום אתרים. מנועי חיפוש עשויים שלא להעריך את זה.
  • תכונת בלוגים עלינו להזהיר אתכם שלא לצפות הרבה לכך. למרות שהתכונה קיימת ומאפשרת לך ליצור בלוגים נפרדים עם מאמרים ותמונות, היא חסרה אפילו פונקציונליות בסיסית כדי ליצור תגיות או לשלב עדכוני RSS. אין הגדרות SEO זמינות לייעול פוסטים בבלוגים.
  • מנוע לבלוגים של GoDaddy

המרחב נגד גודאדי: שתי הפלטפורמות כמעט ולא מתהדרות במערך הפיצ’רים העשיר שלהן. אין להם Marketplace מותאם אישית, הגדרות SEO מתקדמות וכו ‘. עדיין יש להם יכולות בסיסיות של מסחר אלקטרוני. זה המקום בו Squarespace עשוי להיות אפשרות טובה יותר בהתחשב בפונקציונליות של eCommerce הזמינה עם תוכניות זולות יותר.

3. עיצוב

תרשים השוואה לעיצוב

המרחבקדימה אבא
מספר הנושאים:90+305
ייבוא ​​נושא:✘ לא✘ לא
עורך חזותי:&# x2714; כן&# x2714; כן
שינוי נושא:&# x2714; כן✘ לא
אתר רספונסיבי:&# x2714; כן&# x2714; כן
 • המרחב מציע מבחר נושאים ידידותיים לנייד שנראים מדהים. הם מעוצבים באופן מקצועי נראה מסוגנן ומעודכן בעקבות המגמות העדכניות ביותר לעיצוב אתרים. משתמשים רשאים לבחור מבין 90 תבניות זמינות הממוינות לפי קטגוריות.

  אם יש לך מספיק ידע בנושא קידוד, אתה רשאי ליישם כל עיצוב או לשנות תבניות מוכנות בהתאם לצרכים שלך. כל מה שאתה צריך זה לגשת לפלטפורמת המפתחים עם הגישה ל- CSS ו- HTML של ערכות נושא. שימו לב, הגישה לפלטפורמה זמינה רק למשתמשים ב- Premium Plan.

  התוכנה כוללת את עמוד הכיסוי שלה. זוהי אפשרות נהדרת למשתמשים שצריכים ליצור דפי נחיתה אטרקטיביים או אתרי אינטרנט עם עמוד בודד. התכונה מגיעה עם 29 פריסות מוכנות שאתה חופשי לשנות או להתאים אישית.

 • קדימה אבא לא מתהדר במבחר עצום של נושאים. כרגע הוא מציע כ 20 תבניות ללא כלים לשינוין. אין עורך סגנון שיעבוד עם צבעי נושא או גופנים. לא תוכל לשנות גם סגנונות או רקעים. כל מה שאתה יכול הוא להסיר חלק מהרכיבים שבדף או להוסיף אותם חדשים. זהו זה. לא הרבה מהגמישות בעיצוב. באשר לתבניות, הן נראות די טוב. הם פועלים בצורה חלקה במכשירים שולחניים וניידים.

המרחב נגד גודאדי: Squarespace מציע נושאים נוספים בנוסף לגישה ל- HTML ו- CSS בתוך פלטפורמת המפתחים. גודאדי אינו מציע כלים להתאמה אישית מתקדמת. אתה יכול לשנות רק סטיילינג כללי וחלק מצבעי הנושא.

4. תמיכת לקוחות

 • המרחב מספק מספר דרכים ללקוחות לשמור על קשר. בדרך כלל הם כוללים:

  • מערכת כרטוס – פשוט עבור לדף יצירת הקשר ושלח את מכתבך.
  • משאבי הדרכה – כאן יש לנו מדריכי וידיאו ומאמרים המסקרים סוגיות שונות. המשתמשים ימצאו גם מגוון של פוסטים בבלוג שעשויים להועיל.
  • צ’אט חי – זה זמין מסביב לשעון.
 • קדימה אבא הושק בתחילה כספק אירוח וכרשם תחומים. במילים אחרות, לפלטפורמה שירות לקוחות מעולה בעל ערך רב דרך כמה ערוצי מיינסטרים:

  • בסיס ידע ענק – כאן תוכלו למצוא טונות של מאמרים ומדריכים כיצד לענות על כל שאלה.
  • פורום – הפורום של גודאדי הוא מקום נהדר לפתור סוגיות שונות ולבקש עצות ממשתמשים מנוסים.
  • תמיכה טלפונית – זמין ברחבי העולם.
  • מנהלי קשר בחינם.

גודאדי נגד הריבוע: לשני השירותים צוותי תמיכה מעולים עם מספיק חומרים כתובים ומודרכים כדי להשלים כל שלב מתחילתו ועד לפרסום האתר שלך.

5. מדיניות תמחור

 • המרחב משתמשים עשויים לבחור מבין 4 חבילות עיקריות, בהתאם לסוג האתר שהם צריכים ליצור:

  • תוכנית אישית מיועד לבלוגים, אתרים לעסקים קטנים ופרויקטים אחרים מבוססי תוכן. המחיר הוא 12 דולר לחודש.
  • תכנית עסקית זה טוב לחנויות מקוונות קטנות עם מוצר אחד או כמה מוצרים למכור ברשת. המחיר הוא 18 $ לחודש.
  • תוכנית חנות מקוונת בסיסית זה טוב להתחלה עם עסק מקוון הולך וגדל. המחיר הוא 26 $ לחודש.
  • תוכנית חנות מקוונת מתקדמת מיועד לגידול חנויות דיגיטליות. זה טוב לפרויקטים בינוניים וענקיים. המחיר הוא 40 $ לחודש.
 • קדימה אבא יש גם 4 תוכניות עיקריות לבחירה. הם כדלקמן:

  • תוכנית אישית עולה 5.99 $ לחודש ללא תכונות מיוחדות (אירוח + SSL בלבד).
  • עסקים בעלות של 9.99 $ לחודש באמצעות אשף SEO ותכונות מסחר אלקטרוני בסיסי.
  • עסק פלוס בעלות של 14.99 $ לחודש עם כלים לשיווק בדוא”ל וקישורי שיתוף חברתיים.
  • באינטרנט חנות בעלות של 29.99 $ לחודש עם שילובי אפשרויות תשלום שונות לחנויות דיגיטליות.

המרחב נגד גודאדי: בעוד שגודאדי עשוי להיראות כאופציה משתלמת יותר בהתחלה, Squarespace מציע תכונות נוספות במחיר נמוך יותר. לדוגמה, יצירת חנות מקוונת תעלה לך רק $ 1 לחודש בעוד שגודאדי יגבה 29 דולר בחודש.

בשורה התחתונה

בחירה בין Squarespace לגודאדי תסתמך בעיקר על המטרות והציפיות שלך. האם אתם מתכננים ליצור אתר או תיק עסקים פשוט ופשוט? או שאתה מחפש הזדמנות להיכנס לרשת עם פרויקט גידול מסחר אלקטרוני הולך וגדל? בעוד ששתי המערכות משמשות כמעט לאותן מטרות, ישנם כמה הבדלים ברורים.

המרחבSquarespace היא תוכנה ידועה לבניית אתרים שקיימת בשוק מאז 2004. CMS מבוסס SaaS עשה לעצמו שם בזכות תבניות הניתנות להתאמה אישית בקלות, עורך WYSIWYG אינטואיטיבי, עיצוב מגיב למכשירים ניידים וכמה תכונות אחרות. למרות שהושק בעיקר כבונה לאתרים מבוססי תוכן, הוא מציע פונקציונליות בסיסית של מסחר אלקטרוני בנוסף לשירותי אירוח ורישום דומיינים.. squarespace.comSquarespace היא תוכנה ידועה לבניית אתרים שקיימת בשוק מאז 2004. CMS מבוסס SaaS עשה לעצמו שם בזכות תבניות הניתנות להתאמה אישית בקלות, עורך WYSIWYG אינטואיטיבי, עיצוב מגיב למכשירים ניידים וכמה תכונות אחרות. למרות שהושק בעיקר כבונה לאתרים מבוססי תוכן, הוא מציע פונקציונליות בסיסית של מסחר אלקטרוני בנוסף לשירותי אירוח ורישום דומיינים..

קדימה אבאGoDaddy יסתדר במקרה של פרויקטים זעירים וקטנים. זה בהחלט דורש שיפור מבחינת חופש ההתאמה האישית וכלים לשינוי מבחר מוגבל של נושאים. מצד שני, זו עשויה עדיין להיות אפשרות זולה למתחילים חדשים ללא ציפיות. squarespace.comGoDaddy יסתדר במקרה של פרויקטים זעירים וקטנים. זה בהחלט דורש שיפור מבחינת חופש ההתאמה האישית וכלים לשינוי מבחר מוגבל של נושאים. מצד שני, זו עשויה עדיין להיות אפשרות זולה למתחילים חדשים ללא ציפיות.

לסיכום, Squarespace עשוי להיות פיתרון טוב יותר למקרה שתרצה ליצור אתר אינטרנט שונה מהדברים האופייניים. זה גם מגיע עם מערך תכונות עשיר יותר אם משווים אותו לגודאדי, וזה טוב לפריסה מהירה ללא דרישות מיוחדות לפרויקט..

תרשים השוואה סקירה

המרחבקדימה אבא
קלות שימוש:ריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדי
תכונות:ריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדי
עיצובים:ריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדי
שירות לקוחות:ריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדי
תמחור:ריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדי
ציון כולל:ריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדיריבועיות מול בניית אתרים גודאדי
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map