וולוזיה מול שופיפי

וולוזיה מול שופיפי


הפעלת חנות אינטרנט היא לרוב כאב ראש למשתמשים חסרי ניסיון שמעולם לא היו מודעים לדקויות בעיצוב אתרים ובכל זאת עומדים בפני הכרח להשיג אתר מסחר אלקטרוני..

ברוב המקרים, יש להם שתי דרכים לצאת לדרך לשכור מעצב אתרים (שזה די יקר למתחיל) או השתמש בבונה אתרים אמין של DIY כדי ליצור באופן עצמאי פרויקט. וולוזיה ו- Shopify שולטות במלוא המרץ בכל הקשור ליצירת אתר eCommerce DIY.

תמונת מצב מהירה:

וולוזיהוולוזיה – הוא בונה אתר ה- e-commerce הכל-אחד, שעובד נהדר עבור יזמים שמטרתם פיתוח עסקי מצליח. השירות מציע מגוון רחב של תכונות וכלים של מסחר אלקטרוני התורמים לפיתוח וקידום עסק אפקטיבי, להגדלת בסיס הלקוחות וליצור רווחים.. Volusion.com

ShopifyShopify – היא כיום תוכנת ה- eCommerce הידועה ביותר, שהייחדה את עצמה בזכות מערך הפיצ’רים העוצמתי, תבניות בלעדיות באיכות גבוהה, כלי התאמה אישית מרובים ואפשרויות שיווק נרחבות למכירה רב ערוצית.. Shopify.com

שתי הפלטפורמות מציעות פלטפורמת קניות מחוץ לתיבה המלאה בתכונות eCommerce מתקדמות, מאות נושאים יפים המיועדים לקמעונאות מקוונת, כמו גם פתרונות מסחר ניידים. במבט ראשון המציעים שלהם משותפים להרבה, אך ישנם גם הרבה הבדלים מכריעים. הצטרפו אלינו לבחינתם בהשוואה המעודכנת של Shopify לעומת Volusion.

1. קלות שימוש

 • וולוזיה. בונה האתר די נוח וקל לשימוש הן למתחילים חדשים והן למקצוענים בעיצוב אתרים. המערכת מבטיחה תהליך אינטואיטיבי של פיתוח אתרים. מיד לאחר ההרשמה לשירות, אתה מקבל גישה ללוח המחוונים האינפורמטיבי שכולם יכולים לשלוט בו בתקופה די קצרה.

  עורך אתר וולוזיה

  יחד עם זאת לוח המחוונים מעט יתר על המידה בנתונים, כלים וקטעים שעליכם לחקור לפני העבודה עם השירות. זה עשוי להיות בונוס למפתחי אתרים מיומנים, בעוד שמשתמשים חסרי ניסיון עשויים למצוא אתגר לשלוט במערכת.

  באשר לעורך המערכת, זה גם די פשוט. יהיו כלי העריכה והאפשרויות אשר יהיו זקוקים לכם, תוכלו למצוא אותם כאן כבר מההתחלה. על ידי השימוש בהם אתה יכול להוסיף ולנהל דפי אתר, לערוך ולעדכן את הפרויקט שלך, לעבוד עם קטלוג המוצרים וכו ‘. מה שחשוב, למערכת יש בונה חנויות מקוון נוח, המאפשר להוסיף ולנהל קטגוריות מוצרים, קטגוריות משנה, תמונות וכו ‘.

  DashBoard של וולוזיה

 • Shopify. התוכנה כוללת קלות שימוש ונוחות יוצאת דופן, ללא קשר לתכונה החזקה שהיא מספקת. לוח המחוונים של המערכת אינטואיטיבי ומובן לכולם, לא משנה איזה ניסיון וכישורים בעיצוב אתרים יש לכם. פשוט אי אפשר לעשות כאן משהו לא בסדר – המערכת כל כך מפורטת וברורה.

  לאחר שנרשמת לפלטפורמה, תוצע לך מדריך מפורט כיצד להשתמש במערכת לטובתך. על ידי שימוש במדריך תוכלו להתמודד בקלות עם כל השלבים והאתגרים של תהליך פיתוח חנות האינטרנט. כשאתה עובד במרכז השליטה תוכל להגדיר את כל ההגדרות של חנות האינטרנט, פרמטרי SEO ואפשרויות עיצוב אתרים.

  עמוד המוצר של Shopify

  כאן תוכל להגיע לעורך Shopify Storefront כדי להעניק לך לחנות המקוונת את המראה והביצועים הרצויים. כדי לפשט את תהליך עיצוב הרשת, המסך יחולק לשני חלקים: זה, בו תבצעו את העריכות ואת זה, בו יוצגו השינויים. זוהי גישה חכמה המאפשרת לך לשלוט בתהליך פיתוח האינטרנט.

  לבסוף, Shopify מציעה הזדמנות להעלות ולהשתמש באפליקציות אנדרואיד ו- iOS ללא עלות כלל. זה חשוב מאוד ליזמים, שתמיד עסוקים ויתנו לנוח לנהל ולעדכן את החנויות המקוונות שלהם אפילו תוך כדי תנועה. השינויים שבוצעו באמצעות מכשירים ניידים מסונכרנים אוטומטית עם קופה של Shopify וחנות מקוונת בכל פעם.

וולוזיה מול שופיפי. וולוזיה מעט מפגרת אחרי Shopify מבחינת השימושיות. למרות ששתי המערכות מציעות ניווט במערכת נוחה, לוחות מחוונים ידידותיים למשתמש וממשקים אינטואיטיביים, עדיין עדיף לחקור ולהשתמש בהם ב- Shopify עבור אנשים ללא רקע בעיצוב אתרים..

2. סט תכונות וגמישות

 • וולוזיה. המערכת מעניקה גישה לכלי eCommerce רבי עוצמה התורמים למהירות ויעילות יצירת חנות האינטרנט. אלה כוללים אפשרות ייבוא ​​/ ייצוא של קובצי CSV, מחולל ברקודים, מערכת ניהול מלאי מיוחדת וכו ‘.

  הפלטפורמה מאפשרת גם להשתמש בתכונות ספציפיות לגומחות כדי לעזור לך לנהל חנות אינטרנטית לטובתך. השימושיים שבהם הם הכלים הדרושים לחישוב שיעורי משלוח ומיסים, שילוב תכונת משלוח ירידה, הגדרת פרמטרי משלוח וכו ‘.

  תכונות מסחר אלקטרוני של Volusion

  Volusion מציעה גם מערך של מאיצי המרה המשפרים את חווית הקנייה של הלקוחות ומשפיעים על כמות המכירות. חלק מהמאיצים שהמערכת יכולה להתהדר בהם הם: ביקורות לקוחות זמינות בדפי אתר, אפשרות לסינון חיפוש מתקדם, שילוב מצגת שקופיות בדף הבית, דפי מוצר הניתנים להמרה, התאמה אישית של תצוגת מוצרים, הצעות מוצרים קשורות וכו ‘..

  תכונות המרת וולוזיה

  יתר על כן, המערכת מספקת מערכת עוצמה של מכשירים שיווקיים התורמים לקידום המוצר ולייצור מכירות יעילים. חלקם הם: הזדמנות של חיבור תחום, פונקציונליות SEO חזקה, העלאת לוגו של אתר ו- favicon, אפשרויות ניהול מדיה חברתית מתקדמות, אישורי מתנה, שיווק בדוא”ל ומה לא.

 • Shopify. הפלטפורמה מציעה מערך תכונות מתקדם המאפשר להפעיל פרויקטים מסחר אלקטרוני קטנים, בינוניים וגדולים בכל התמחות ורמת מורכבות..

  תכונת Point-of-Sale המתקדמת (POS) מאפשרת למכור מוצרים לא רק באופן מקוון, אלא גם בחנויות קמעונאיות מקומיות.. תוכל ליצור חשבונות צוות מוגנים מרובים כדי לשתף זכויות ניהול חנות אינטרנט, להשתמש במסופי כרטיסים חיצוניים, לקבל הזמנות הן במצב מקוון והן במצב לא מקוון..

  Shopify מאפשרת ליצור רשימות מוצרים ללא הגבלה עם ביקורות מפורטות ותמונות יוקרה. הכלי Augmented Reality תורם להמחשה מפורטת של מוצרים המוצעים למכירה, ומאפשר לראות את המאפיינים והפרמטרים המפורטים שלהם מזוויות שונות..

  Shopify לוח המחוונים

  על ידי שילוב חשבון Shopify שלך עם שירותים של שירותים חיצוניים אחרים, אתה יכול במיוחד לשפר את ביצועי האתר שלך ולהגדיל את בסיס הלקוחות כמו גם את נפח המכירות. לדוגמה, סנכרון עם חשבון אמזון מרקטפלייס יעזור להגדיל את אחוז הקהל הממוקד. הדבר נוגע לשילוב עם Quickbooks, Xero ופלטפורמות ידועות אחרות.

  כדי להגן על חנויות מקוונות של Shopify מפני גישה לא מורשית של משתמשי צד ג ‘, ניתן להחיל את הכלי החדש להגנת הונאה ש- Shopify הציגה לאחרונה, Reader Tag ו- Chip שניתן לסנכרן עם Shopify POS, אפשרות חיבור SSL וכו’..

וולוזיה מול שופיפי. Shopify היא מובילה מובחנת מבחינת ערכת תכונות. תוכנת eCommerce מלאה באפשרויות עסקיות ושיווק עוצמתיות, כלי התאמה אישית לעיצוב ופתרונות מעורבות לקוחות. המערכת מקדישה תשומת לב מיוחדת לאמצעי האבטחה ומציעה יישומים ניידים משולבים לניהול אפקטיבי של חנות מקוונת 24/7.

3. עיצובים

Shopifyוולוזיה
מספר הנושאים:6140
ערכות נושא חינם&# x2714; כן&# x2714; כן
עלות ערכות נושא בתשלום:140 – 180 דולר50 $ – 180 $
עיצוב רספונסיבי&# x2714; כן&# x2714; כן
מיין לפי ענף:&# x2714; כן✘ לא
עריכת קוד CSS:&# x2714; כן&# x2714; כן
 • וולוזיה. בונה המסחר האלקטרוני מציע כיום 40 תבניות, שתמיד הן בחינם והן בתשלום. מספר הנושאים החינמיים מהווה 13 תבניות, ואילו זה של עיצובים בתשלום הוא 27. עלות הנושאים בתשלום נעה בין $ 50 ל- $ 180 על בסיס המורכבות של התבנית, עומק ההתאמה האישית הנדרש ופרמטרים בולטים אחרים. התבניות מגיבות כברירת מחדל, אך אין להן מראה ברמה גבוהה.

  פותח על ידי מעצבי וולוזיה, לא קל להתאים את התבניות למשתמש רגיל. תקבל גישה לכלי התאמה אישית מרובים של עיצוב, אך לוקח זמן לבצע את כל העריכות הנדרשות.

  אגב, לכל תבנית Volusion יש פריסות תפריט מרובות, בונה תוכן ולמעלה מ -150 וריאציות של עורך הגרירה והשחרור. זה מאפשר ליצור מאות פורמטים של פריסה, שמשמעותה גם השקעה בזמן ומאמץ. כדי לתת לתבניות מראה ייחודי, אתה יכול להשתמש במיומנויות מתקדמות של HTML / CSS, תוך צפייה בהתקדמות בפעולה בעורך האתר WYSIWYG. במקרה שאתה לא מרוצה מהנושא שנבחר, אתה יכול לעבור לנושא אחר בכל שלב בתהליך עיצוב אתרים. למרבה המזל, וולוזיה מאפשרת לעשות זאת ללא אובדן תוכן.

 • Shopify. בהשוואה ל- Volusion, ל- Shopify יש אוסף תבניות נרחב יותר. ישנם כרגע 10 עיצובים בחינם ו -51 בתשלום, שאיכותם ברמה הגבוהה ביותר.

  כל התבניות מפותחות בצורה מקצועית תוך קלות התאמה אישית של עיצוב בחשבון. עלות הנושאים בתשלום נעה בין $ 140 ל- $ 180, שתלוי גם בפרמטרים המרובים שלהם. כדי לפשט את החיפוש של המשתמשים ולהקטין את משך הזמן הדרוש לבחירת נושא, הם מקובצים לקטגוריות על סמך הנושא אליו הם שייכים.

  מלבד אפשרויות התאמה אישית של עיצוב, Shopify מאפשרת לערוך תבניות באמצעות א שפת סימון נוזלית. זה מבטיח חוויית עיצוב אתרים מושלמת ומרתקת ומספק גישה למספר טיפים טכניים, משאבי שפה נוזלים, מדריכי הדרכה וכדומה. חוץ מזה אפשר להשתמש בידע תכנות HTML / CSS בכדי להפוך את התבנית שנבחרה לייחודית ומושכת חזותית..

וולוזיה מול שופיפי. כשמדובר בפן העיצובי, Shopify היא גם מנצחת כאן. הנושאים שלו נראים מודרניים ומספרם הכללי גדול כמעט פי 3 מזה של וולוזיה. חוץ מזה, ל- Shopify יש כמות גדולה של תבניות בחינם המאפשרות למשתמשים בתקציב קטן ליצור חנויות מקוונות למראה מקצועי. הוא מציע גם כלי נוזלי משולב ואפשרויות התאמה אישית נרחב לעיצוב ליצירת עיצובים מרשימים ייחודיים.

4. תמיכת לקוחות

 • וולוזיה. Volusion מציעה תמיכה מהוגנת בלקוחות. המערכת מספקת בסיס ידע אינפורמטיבי, הכולל הדרכות וידיאו, חומרים נפוצים בנושא שאלות נפוצות, המלצות הדרכה, בלוג מסחר אלקטרוני וכו ‘. יש כאן גם סמינרים מקוונים המספקים מידע מפורט על כל הפניות הקשורות למערכת. תקשורת חיה זמינה גם כאן.

  אם אתה זקוק לסיוע אישי או שיש לך שאלות ספציפיות הנוגעות לשימוש במערכת, אתה יכול ליצור קשר עם מומחה וולוזיה באמצעות צ’אט חי, אימייל או טלפון. תמיכה טכנית נגישה מסביב לשעון כדי להבטיח ביצועים מדהימים ללא הפרעה של החנות המקוונת שלך.

 • Shopify. שירות לקוחות איכותי הוא הדבר שידוע ש- Shopify. למערכת פורום מרשים שמגיע עם טונות של מאמרים אינפורמטיביים, הדרכות, טיפים, המלצות, מדריכי הוראות וחומרים קשורים אחרים. זה גם מאפשר לצפות במדריכי וידיאו בערוץ YouTube העצמאיים של Shopify. משתמשים יכולים ליצור קשר עם Shopify Guru בצ’אט החי או באמצעות התכתבויות בדוא”ל כדי לפתור את הבעיות שלהם.

שופילי נגד וולוזיה. Shopify מדורגת גבוה יותר מאשר Volusion מבחינת תמיכת הלקוחות. המערכת מציעה בסיס ידע נרחב הכולל הדרכות מפורטות, מדריכי הוראות, שאלות נפוצות, טיפים והמלצות. יש פורום לתקשורת מקוונת ולא מקוונת, ערוץ YouTube ועזרה בצ’אט חי המסופק על ידי Shopify Guru.

5. מדיניות תמחור

 • וולוזיה. בונה האתר מציע ארבע תוכניות שיכולות להתאים לכל צרכי תקציב. אלה כוללים מינויים מיני, פלוס, פרו ופרימיום. התוכנית הזולה ביותר עולה 29 דולר לחודש, ואילו מחיר התוכנית היקרה ביותר מהווה 299 דולר לחודש. ניתן לחייב מנויים מדי שנה וחודש. כאשר קונים תוכניות שנתיות, המשתמשים עשויים לחסוך הרבה. Volusion אינה גובה עמלות נוספות עבור עסקאות כסף שנעשות במערכת.

 • Shopifyוולוזיה
  תוכניות תמחור:&# 10004; לייט (9 $ לחודש);
  &# 10004; בסיסי Shopify (29 $ לחודש);
  &# 10004; Shopify (79 $ לחודש);
  &# 10004; Shopify מתקדמת (299 $ לחודש).
  &# 10004; אישי (29 $ לחודש);
  &# 10004; מקצועי (79 $ לחודש);
  &# 10004; עסקים (299 $ לחודש);
  תכונות:&# 10004; משלוח תווית משלוח;
  &# 10004; תעודת SSL בחינם;
  &# 10004; ניתוח הונאה;
  &# 10004; התאוששות עגלה נטושה;
  &# 10004; קודי הנחה & כרטיסי ברכה;
  &# 10004; משלוח מוביל בזמן אמת.
  &# 10004; שיעורי מס אוטומטיים;
  &# 10004; דוחות עגלה נטושים;
  &# 10004; איביי & שילוב אמזון;
  &# 10004; הזמנות טלפוניות & CRM;
  &# 10004; גישה ל- API & עיבוד הזמנת אצווה;
  &# 10004; עסקת היום & תוכנית נאמנות לקוחות.
 • Shopify. תוכנת eCommerce מאפשרת לך לחקור את תכונות המערכת במהלך 14 יום ללא עמלות כלל. לאחר בדיקת האפשרויות והכלים הזמינים, אתה יכול להחליט לשדרג לאחד המנויים בתשלום. יש כאן ארבעה – Shopify קלילה, בסיסית, Shopify ו- Shopify מתקדמת. טווח המחירים די מרשים ומהווה $ 9 / mo – 299 $ / mo.

  מערך התכונות המשתמע על ידי כל תוכנית משפיע על עלות התוכניות בטווח הרחוק. Shopify מציעה את הפוליסה להחזר הכסף במהלך 14 יום לאחר רכישת המנוי. ראוי להזכיר שלמערכת יש דמי עמלה עבור העסקאות שבוצעו בה. אחוז העמלות מהווה 0.5% -2%, ומופחת בתוכניות יקרות יותר.

וולוזיה מול שופיפי. מדיניות התמחור של שני השירותים כמעט זהה. התוכניות לא ממש זולות, אבל הן שוות את ההשקעה. עם זאת, Shopify מציעה אפשרויות מסחר אלקטרוני רחבות יותר, שלא ניתן אפילו להשוות לאלה שמספקות Volusion. לא משנה מה הפרויקט שאתה הולך לפתח, ללא ספק תוכל למצוא כאן תכנית שתכסה את הצרכים שלך.

שורה תחתונה

אם אתה צודק לקראת הקמת אתר מסחר אלקטרוני חזק ואיכותי, גם Shopify וגם Volusion יעבדו היטב למטרה זו. המערכות קלות לשימוש, נוחות ומובנות.

וולוזיהוולוזיה הוא בונה האתר eCommerce, המציע שירותי וכלים נרחבים להתאמה אישית של עיצוב. זה נוהג גישה סבירה לתהליך פיתוח חנות האינטרנט, ובכל זאת הוא דורש מידה מסוימת של מודעות לעיצוב אתרים. Volusion.com

ShopifyShopify היא תוכנת eCommerce המתקדמת והחזקה, שההתמחות הנישה העיקרית שלה יורדת להתפתחות חנויות מקוונות. המערכת מציעה אפשרויות התאמה אישית עמוקות של אתרים, תבניות באיכות גבוהה ושפע של תכונות מסחר אלקטרוני. Shopify.com

פסק דין: אם יש לך יעדים ארוכי טווח, זקוק לאתר אינטרנט של מסחר אלקטרוני כדי ליצור נוכחות אמינה באינטרנט עבור העסק שלך ומתכוון לבחור במערכת הכוללת מתאם מחיר / איכות, אז ללא ספק Shopify היא פיתרון עדיף שלא תצטער על כך.

תרשים השוואה סקירה

וולוזיהShopify
קלות שימוש:וולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפי
תכונות:וולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפי
עיצובים:וולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפי
שירות לקוחות:וולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפי
תמחור:וולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפי
ציון כולל:וולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפיוולוזיה מול שופיפי

נסה את Shopify עכשיו

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map