באופן מדהים לעומת וויבלי

באופן מדהים לעומת וויבלי


בצורה מדהימה ו- Weebly כלולים ברשימת בוני האתר המובילים ולא לשווא. מערכות אלה בולטות מהקהל בגלל הפונקציונליות שלהן, הגמישות, אפשרויות ההתאמה האישית לעיצוב, ידידותיות למשתמש ופשטותן.

שתי הפלטפורמות מבוקשות עם מיליוני משתמשים ברחבי העולם, כאשר הם משמשים להשקה וניהול של סוגים שונים של פרויקטים – מדפי נחיתה סטנדרטיים ועד חנויות מקוונות..

תמונת מצב מהירה:

בצורה מדהימהבצורה מדהימה – הוא בונה אתרים DIY רב-גוני שקיבל צבא מעריצים בגלל קלות השימוש וההתמצאות שלו בקטגוריות משתמש שונות. השירות עובד היטב עבור כל מעצבי הרשת, ללא קשר לרמת המומחיות שלהם וכישוריהם. המערכת עובדת מצוין לפיתוח אתרים של עמוד אחד וסטנדרט המאפשרים למשתמשים להתמקד ביעדים עסקיים / אישיים ספציפיים. בצורה מדהימה

וויביWeebly – הוא בונה אתרי ענן שהושק בתחילה למטרות בלוגים, אך זכה להתמקדות חזקה ב- eCommerce לאחר שרכשה את כיכר. המערכת מאפשרת להתחיל באתרים מושכים ופונקציונליים ללא קו קידוד אחד. עורך הגרירה והשחרור הנוח שלו מאפשר ליצור אתרים עם תכונות מלאות ללא קו קידוד אחד, אם כי יש הזדמנות לעריכת קוד מתקדמת למשתמשים המוסמכים בגומחה.. weebly.com

היום, אנו שמחים להעמיק לפרטים נוספים על אלה לבוני אתרים ידועים בעולם. יש להם הרבה במשותף והם חולקים את אותה מטרה – לעזור למתחילים ליצור אתרים בצורה ללא קוד. עם זאת, הגישה שלהם לתהליך עיצוב אתרים עדיין שונה במקצת. בואו נגלה כעת מה בדיוק יש לפלטפורמות להציע ואיזה מהן גוברת על המתחרה.

1. קלות שימוש

 • בצורה מדהימה. בונה האתר מרשים את המשתמשים בפשטותו. למעשה, זהו אחד משיאי המערכת. קל לניווט להפליא וזה לא דורש שום כישורי טכנולוגיה ורקע בעיצוב אתרים. המערכת תומכת בעריכה מקוונת ומספקת חוויית עיצוב והתאמה אישית של WYSIWYG מלאה.

  קלות שימוש מתגלה בכל שלבי תהליך פיתוח האינטרנט – החל מתהליך ההרשמה ועד לפרסום הפרויקט. כדי להירשם למערכת, תחילה עליך לספק את פרטי הכניסה שלך, כלומר לשלוח לך דוא”ל, סיסמא ושם פרטי.

  עורכת מדהימה

  בונה האתרים מגיע עם עורך אינטואיטיבי, שלא רק מפשט את תהליך יצירת וניהול האתר, אלא גם הופך אותו למרתק ומהנה לכולם. ברגע שתגיע ללוח המחוונים, מערכת העורכים תציע לך סיור מהיר כדי להודיע ​​לך על הניואנסים של העבודה איתו..

  בסך הכל לוקח כשעה ליצור אתר עם המערכת. באופן מדהים אתרים מורכבים ממקטעים וזה תלוי בך לשנות את אחד מהם ליצירת פריסת פרויקט משלך. מה שחשוב, אתה לא צריך להיות מומחה לעיצוב אתרים כדי להתמודד עם המשימה בעצמך. אם עדיין יש לך כישורי HTML / CSS, זה יהיה בונוס עבורך מכיוון שתוכל לשדרג לתכנית ה- Pro כדי לבצע את השינויים הנדרשים בכותרת התחתונה / הכותרת העליונה של אתר האינטרנט שלך..

 • וויבי. המערכת די מובנת לכולם. יש לו יותר תכונות וכלים להציע בהשוואה למדהים, אך זה גם אלגנטי וייעל. הוא מגיע עם מדריך הפעלה מפורט שמגלה את היסודות לעבודה עם השירות ומפשט את תהליך עיצוב האינטרנט באופן כללי.

  העורך של Weebly הוא גם אינטואיטיבי, פשוט, ברור, מעוצב היטב ומובנה מבחינה לוגית. לוח המחוונים מעניק גישה מהירה לכל המידע והאפשרויות הנדרשות הדרושות לך כדי להתחיל בבניית אתרים. לא תתמודד עם בעיות כשאתה פונה אל מערך הכלים של המערכת, גם אם אתה מתחיל למתחילים. בין אם אתה מתכנן לשלב גלריות תמונות, מפות, מצגות, מודעות מוצר, נגני מדיה או כל תכונה אחרת, Weebly ייתן לך רמז כיצד לעשות זאת בנוחות ובקלות מרבית..

  עורך אתר Weebly

  עם זאת, שים לב לעורך של בונה האתר אין כפתורי ביטול / ביצוע מחדש המאפשרים לבטל את העריכות שביצעת.. לפיכך, אי אפשר לשחזר את גרסת האתר הקודמת. עליכם לערוך בחוכמה את העריכה באתר כדי לא לעצב אותם מחדש לאחר מכן.

  Weebly מגיע עם עורך גרירה ושחרור המאפשר לך לבחור ולמקם את רכיבי האתר העיקריים לפי הצורך. זה גם משתמש במצב “תיבה” כדי לארגן כראוי תוכן אתר. על פי המודל, כל תוכן האתר נופל למכולות נושאיות, כשנגררים לדף האינטרנט. זה מאפשר לך לסדר אותו בקלות בעמוד ואפילו להעביר את התוכן הזמין מתבנית אחת לתבנית, אם יש צורך כזה. זה די נוח ונוח לכולם.

באופן מדהים לעומת וויבלי. לשתי הפלטפורמות יש לוחות מחוונים שימושיים שבהם ניתן להגדיר הגדרות עיקריות בחשבונך, ועורכים אינטואיטיביים המאפשרים לך לעצב את האתר שלך בסביבת עריכה של WYSIWYG. היתרון של Weebly הוא בכך שהוא תומך גרור ושחרר פונקציונליות, ואילו באמצעות אלמנטים חדשים ומדהימים מתווספים לדף באמצעות הצבעה ולחיצה.

2. סט תכונות וגמישות

 • בצורה מדהימה. מיד לאחר הקמתו, בונה האתר התמקד בעיקר בפיתוח אתרי אינטרנט עם עמוד אחד. ככל שחלף הזמן, מערך התכונות והפונקציונליות של המערכת התארכו והפכו אותה לפלטפורמה המשמשת כעת להפעלה וניהול של כל מיני פרויקטים..

  המדהימה מגיעה עם מנועי בלוגים ו- e-commerce שמומשו באמצעות ההזדמנות לשלב תכונות פשוטות של בלוג וחנות פשוטה בפרויקט שלך, אם אתה מתכוון להקים בלוג או חנות אינטרנט. במקרה שתחליט להוסיף בלוג לאתר שלך, תוכל לפרסם ולעדכן מאמרים, לקשר לפוסטים אחרים בבלוגים ולחשבונות חברתיים, לאפשר תכונת הערות משתמשים, להכניס קבצי מדיה (קטעי וידאו, תמונות, כפתורי CTA, ציטוטים, רכיבי סימניות חברתיות וכו ‘.).

  חנות מדהימה

  באשר לפונקציונליות המסחר האלקטרוני, בונה האתר מאפשר להוסיף חנות אינטרנט לאתר שלך על ידי הפעלה וניהול של קטע מקביל. כך תוכלו להפעיל חנות אינטרנט, להעלות ולהתאים אישית מוצרים, לערוך סגנון אתר, להגדיר אפשרויות תשלום ומשלוח. אפשרויות התשלום כוללות את Stripe ו- PayPal. לוח המחוונים להזמנות שבבונה מאפשר לך לעקוב אחר המלאי, ההזמנות ותהליכים אחרים שלך; זה מאפשר לך לייצא את נתוני ההזמנה שלך לקובץ CSV לניהול חשבונות קל.

  גולת הכותרת נוספת של בונה האתר היא שוק היישומים המשולב שלה, בו המשתמשים יכולים למצוא תוספים שונים שיוסיפו פונקציונליות לאתר שלהם. יש יישומים עסקיים, חברתיים, מסחר אלקטרוני, מסמכים ואפליקציות אחרות. משתמשי מקצוענים יכולים להטמיע כל HTML / CSS / JavaScript ישירות באתר שלהם.

  המערכת ידועה גם בגלל העיצוב הממוקד שלה במובייל. אתה יכול לעבור משולחן העבודה לטאבלט או לנייד בכל שלב בתהליך פיתוח האינטרנט כדי לראות את התוצאה בפעולה.

  כשמדובר באפשרויות שיווק, ל- Strikingly יש הרבה מה להציע גם. זה מגיע עם כלי השיווק הדוא”ל המתקדם, הזמין למשתמשים בתוכנית Pro בלבד ומספק הזדמנות להשתלב במערכת MailChimp. בנוסף, ניתן להוסיף טפסי משתמש ודפי קשר לשדות אתרים מיוחדים. זה מאפשר למשתמשים ליצור איתך קשר, בעת הצורך.

 • וויבי. להיות אחד מבוני האתר העתיקים ביותר (נוסדה בשנת 2006), ל- Weebly סט תכונות מרשים. מלבד בלוגים מתקדמים ומסחר אלקטרוני הכולל מסחר נייד, הבנאי תומך בחברות ובתורמים רבים. בעזרת Weebly תוכלו ליצור אתרים מרובי עמודים. זהו בונה אתרים רב-תכליתי המשמש בעיקר ליצירת בלוגים, תיקים, חנויות מקוונות ואתרי עסקים.

  עם זאת, Weebly נבנה עם מחשבות לבלוגים, אך כעת יש לו פוקוס eCommerce רב עוצמה המאפשר ליצור חנויות מקוונות מלאות השונות זה מזה בפונקציונליות והתמחות נישה. המערכת מלאה בתכונות ספציפיות לעסקים המסייעות בהגברת הביצועים של חנות האינטרנט שלך. המערכת מגיעה עם עגלת קניות משולבת, העלאת מוצר וניהול אפשרויות, אפשרות סינון חיפוש נוחה, מספר הגדרות להצעות בלעדיות, מוצרים פיזיים / דיגיטליים, פריטי עבודת יד, שירותים נוספים וכו ‘..

  מסחר אלקטרוני ב- Weebly

  מלבד תכונת המסחר האלקטרוני, Weebly מאפשרת גם להתחיל ולנהל בלוג, תוך שימוש בעורך הגרירה והשחרור הנוח. למעשה, כל תהליך יצירת הבלוג אינו נמשך יותר מכמה דקות, בעוד שתהליך הניהול שלו תלוי בגודל ובמורכבות האתר. כך תוכלו להוסיף ולעדכן פוסטים בבלוג, לתזמן את זמן פרסומם, לבחור אפשרויות שיתוף במדיה החברתית, לאפשר מערכות הערות, למלא תגי מטא לפוסטים שונים, להוסיף כותרות עליונות עליונות וכותרות וכו ‘. יש גם אוסף של תבניות בלוג בחינם. תוכל לדפדף כדי לבחור את התואם להתמחות הבלוג שלך.

  כלים שיווקיים ברשת הם גם שווים את תשומת הלב. כך, בונה האתר מעניק גישה לכלי ה- Promote המתקדם, שמגיע עם סט תבניות מעוצבות מראש לסוגים שונים של דוא”ל, כלי מעקב סטטיסטי, בונה גרירה ושחרור דוא”ל, כלי תמיכה טכניים ועוד..

  בונה האתרים בולט גם מהקהל בגלל אפשרויות אירוח הווידיאו שלו, עורך תמונות מתקדם, בונה טפסים, מרכז אפליקציות נרחב עם מספר יישומונים חינמיים ותשלומים שניתן לשלב ולהפעיל באמצעות לחיצה אחת בלבד.

באופן מדהים לעומת וויבלי. בסך הכל, וויבי הוא כאן מנצח מובהק. למרות זאת, באופן מדהים עושה רושם נהדר ומציע שפע של תכונות נהדרות לייצור סוגים רבים של אתרי אינטרנט. עם זאת, הוא אינו יכול להתחרות ב- Weebly המאפשר התאמה אישית עמוקה יותר ושילוב מסחר אלקטרוני חזק. שני בוני האתרים מציעים אפליקציות סלולריות בחינם המאפשרות למשתמשים לנהל את האתרים שלהם תוך כדי תנועה.

3. עיצובים

תרשים השוואה לעיצוב

בצורה מדהימהוויבי
מספר הנושאים:2955
ערכות נושא מותאמות אישית:&# x2714; כן&# x2714; כן
עלות ערכות נושא:חינםחינם
עורך חזותי:&# x2714; כן&# x2714; כן
שינוי נושא:✘ לא&# x2714; כן
עריכת קוד CSS:✘ לא&# x2714; כן
 • בצורה מדהימה. לבונה האתר יש אוסף של תבניות מגובשות ונקיות מגובשות. הם ניתנים להתאמה אישית של 100% וכעת אתה יכול לבחור מבין 29 נושאים שמגיעים עם תוכן מוכן. אתה יכול להשאיר אותו כמו שהוא או להחליף במידע שלך. העיצובים מחולקים בנוחות לקטגוריות על סמך הנושאים אליהם הם מתייחסים. אלה כוללים עסקים, אישיים, הפעלה, תיק עבודות, חנות ובלוג. משתמשי מקצוענים יכולים להוסיף תכונות לנייד בלבד (לחץ להתקשרות, לחץ לטקסט וכו ‘.).

  אחד הדגשים הבלתי ניתנים להכחשה של בונה האתר הוא כלי התבנית המתג, המאפשר לחקור ולבדוק את כל הנושאים בהם אתם מעוניינים ללא מגבלות ואובדן תוכן. למעשה, אתה יכול לעבור בין העיצובים פעמים רבות ככל שתצטרך עד שתמצא את העיצוב המתאים ביותר להתמחות האתר שלך. יתרון גדול נוסף הוא הזמינות של אפשרות התצוגה המקדימה, המאפשרת לך לראות את האופן בו הפרויקט שלך יראה לאחר הפרסום. אם יש משהו שדורש עריכה, אתה יכול לעשות זאת לפני שהאתר שלך זמין באינטרנט.

  תבניות מדהימות

  למרות שבאופן מדהים אינו מצריך שימוש בכישורי קידוד, אתה עדיין יכול להוסיף קוד HTML מותאם אישית לכותרת התחתונה או הכותרת העליונה של האתר שלך, אם אתה יודע לעשות זאת. עם זאת, תכונה זו זמינה למשתמשים ב- Pro Plan בלבד. לא ניתן לערוך את קוד ה- CSS הראשוני בתורו כלל. לפיכך, באופן מדהים לא משאיר מקום רב להתאמה אישית של עיצוב, ובכל זאת היא מאפשרת להעניק לאתר שלך מראה אישי.

 • וויבי. אוסף התבניות של בונה האתר נרחב בהרבה בהשוואה למדהים. יתר על כן, מפתחי השירות ממשיכים לעדכן אותו על בסיס קבוע. נכון להיום הוא פוגש למעלה מ- 55 עיצובים, שהם מגיבים כברירת מחדל וניתנים לעריכה בהתייחס לצרכים שלך.

  ישנן שלוש אפשרויות לבחירת תבניות בהן תוכלו לבחור. הראשון הוא לבחור נושא מוכן. השנייה היא לבחור עיצוב שפותח על ידי אחד המומחים של צד ג ‘. הגמר (והפופולרי ביותר) אפשרות לבחור ואז להתאים אישית את אחד העיצובים הכלולים בקולקציית המערכת. פיתרון זה מאפשר ליצור את העיצובים המותאמים אישית ביותר שכן בונה האתר מגיע עם אפשרויות עריכה של WYSIWYG וגם עם HTML / CSS..

  עורך פוסטים של בלוג Weebly

  החדשות הטובות הן שנושאי Weebly ניתנים להחלפה ותוכלו לעבור לעיצוב אחר במקרה הצורך, מבלי לפחד לאבד תוכן שהוגש קודם לכן..

באופן מדהים לעומת וויבלי. בעוד שאפשרויות ההתאמה האישית של התבנית בצורה מדהימה הן מעט מוגבלות, Weebly מאפשרת חופש יצירתי והזדמנויות רבות לעריכת עיצוב. אוסף תבניות ה- Weebly גם הוא נרחב יותר וישנה אפשרות המאפשרת עריכת קוד בכדי להעניק לפרויקט עיצוב בהתאמה אישית. זה מה שהופך את Weebly למנצח מבחינת התאמה אישית של עיצוב.

4. תמיכת לקוחות

 • בצורה מדהימה. למפתיע יש בסיס ידע נרחב עם הדרכות על סרטוני המתנע ומידע הקשור למערכת. בלוח הבקרה עצמו יש מספיק הנחיות. הפלטפורמה מציעה בנוסף רשימת בדיקה שימושית לפני פרסום המאפשרת לך לבדוק את הצעדים החייבים כדי להתחיל ולפרסם פרויקט מוכן. תכונה זו שימושית במיוחד למנועי מערכת בפעם הראשונה.

  באופן מדהים יש קטע קהילתי מתקדם, הכולל את קטעי הפורום של הרעיון, את הבלוג ואת שיחות העיר שמאפשרים לך להפיק את המרב מאפשרויות לחקר המערכת. לבסוף, לכל משתמש יש הזדמנות ליצור קשר עם צוות התמיכה באמצעות דואר אלקטרוני או צ’אט חי זמין 24/7.

 • וויבי. ל- Weebly מרכז עזרה ענק עם שיעורי וידאו רבים, מאמרים בנושא הוראות, Livechat ותמיכה טלפונית. אתה יכול גם להגיש בקשה באמצעות דואר אלקטרוני. כשתגיעו ללוח הבקרה, תוכלו להתרשם לראות מספר הנחיות וקופצים המפשטים את תהליך חקר המערכת.

באופן מדהים לעומת וויבלי. שני בוני האתרים מציעים אפשרויות תמיכה מתקדמות ללקוחות המאפשרות להתחיל, לנהל ולקדם פרויקטים שנבנו איתם. לא משנה מה הבעיות שתתקלו בהן, תוך כדי עבודה עם הפלטפורמות, תוכלו לבחור מבין מספר פתרונות תמיכה כדי למצוא תשובות לשאלותיכם.

5. מדיניות תמחור

 • בצורה מדהימה. באופן מדהים הוא שירות אינטרנט freemium. אתה יכול לפרסם כמה שיותר אתרים עם תכונות חינמיות שאתה רוצה. להתאמה אישית מתקדמת, קיימות שלוש חבילות בתשלום, כלומר תוכניות מוגבלות, פרו ו- VIP. המערכת מאפשרת לבדוק כל אחד מההרשמות הללו בחינם במהלך תקופת הניסיון של 14 יום כדי לבדוק האם התכונות שלהם עונות על הצרכים שלך ודרישות עיצוב אתרים או לא. עלות התוכניות מהווה 12 דולר לחודש, 20 דולר לחודש ו -48 דולר לחודש בהתאמה.

  תמחור מדהים

  אגב, אתה יכול לשלם עבור כל השנה או עבור שנתיים, 5 ו 10 שנים של שימוש בשירות בבת אחת. ככל שמשך הזמן נרחב יותר, כך תוכלו לחסוך יותר כסף בטווח הרחוק. בנוסף, תוצע לך לקנות שם דומיין במחיר של 24.95 לשנה או לזה עם הדוא”ל המותאם אישית. האחרון יעלה לך 25 ​​$ לשנה.

 • וויבי. בונה האתר מאפשר לבחור בין שני סוגים של מנויים – לאתרים סטנדרטיים ולחנויות מקוונות. במקרה שיש לך כוונה להתחיל פרויקט רגיל, תהיה לך הזדמנות לבחור בין מנויים חינם, Connect, Starter, Pro ו- Business. עלותם תהווה 0 $, 4 $, 8 $, 12 $ ו 25 $ לחודש בהתאמה שתאפשר לך לבצע תשלום חד פעמי. רוצה להשיק ולנהל חנות אינטרנטית עם כל התכונות? אז תהיה לך הזדמנות לבחור תוכנית ביצועים מתקדמת, המכוונת במיוחד לצרכים של קמעונאים ומאפשרת לך להקים חנות אינטרנט בהיקף גדול. עלות המנוי מהווה 38 דולר לחודש.

  תמחור וייבי

בצורה מדהימהוויבי
אפשרויות תמחור:&# 10004; מוגבל (12 $ לחודש);
&# 10004; מקצוען (20 $ לחודש);
VIP (48 $ לחודש);
&# 10004; התחבר (4 $ לחודש);
&# 10004; מתחיל (8 $ לחודש);
&# 10004; מקצוען (12 $ לחודש);
&# 10004; עסקים (25 $ לחודש);
&# 10004; ביצועים (38 דולר לחודש).
תכונות:&# 10004; רוחב פס בלתי מוגבל;
&# 10004; הטמע קוד HTML;
&# 10004; אתרים ללא הגבלה;
&# 10004; פיתרון מסחר אלקטרוני.
&# 10004; אבטחת SSL;
&# 10004; עגלת קניות מובנית;
&# 10004; כלי SEO;
&# 10004; תמיכה בזמן אמת;
&# 10004; נושאים רספונסיביים.

באופן מדהים לעומת וויבלי. העסקאות של וויבלי נראות יותר אטרקטיביות ויש כאן יותר חופש בחירה. בונה האתרים מאפשר לבחור תוכניות לאתרי אינטרנט רגילים ומסחר אלקטרוני. יש חמש מנויים בתשלום שיש לקחת בחשבון וכל אחד מהם בא בתנאים ראויים. מדיניות התמחור המדהימה היא גם מתונה, אך יש לה פחות מנויים לעומת המתחרה שלה.

שורה תחתונה

באופן בולט ו- Weebly הם אותם בוני אתרים המופיעים בראש רשימת הכלים הטובים ביותר לבניית אתרים. שניהם עמוסי תכונות ושניהם יכולים לשמש להפעלת פרויקטים איכותיים ואז לניהול יעיל.

בצורה מדהימהבצורה מדהימה – הוא בונה אתרים, הידוע בזכות קלות השימוש, אופיו האינטואיטיבי, הגישה לעיצוב אתרים רספונסיבית ובמחיר סביר. ניתן להשתמש במערכת כדי להתחיל בפרויקטים אישיים ועסקיים והיא גם מהווה בחירה נהדרת עבור אנשי מקצוע מתחילים ועיצוב אתרים. בצורה מדהימה

וויביWeebly – הוא בונה אתרי אינטרנט ידוע, פשוט לחקור ולהשתמש בו, אך הוא מציע מערך תכונות ייחודי הדרוש כדי להתחיל ולנהל פרויקט איכותי. בונה האתר מגיע עם אוסף של תבניות הניתנות להתאמה אישית, מנוע eCommerce רב עוצמה ותוכניות תמחור מתונות העונות על צרכים מגוונים.. weebly.com

אז, איזה שירות יכול להיחשב כבחירה טובה יותר? לאחר כל הבדיקות הגענו למסקנה הבאה: לכל מערכת יש משהו מיוחד להציע למשתמשים. למרות שמדהים עובד טוב יותר למתחילים בגלל אפשרויות ההתאמה האישית המוגבלות שלו, Weebly הוא פיתרון נהדר לכל קטגוריות המשתמשים. בונה האתר הוא עמוס בתכונות, ידידותי למשתמש וגמיש, מה שהופך אותו לפיתרון עדיף יותר בטווח הרחוק.

באופן מדהים לעומת וויבלי: תרשים השוואה

בצורה מדהימהוויבי
1. קלות8 מתוך 109 מתוך 10
2. תכונות8 מתוך 109 מתוך 10
3. עיצוב8 מתוך 109 מתוך 10
4. תמיכה9 מתוך 1010 מתוך 10
5. תמחור9 מתוך 1010 מתוך 10
באופן כללי:8.4 מתוך 109.4 מתוך 10
נסה זאת עכשיו נסה זאת עכשיו
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map