זרימת אינטרנט לעומת וורדפרס

זרימת אינטרנט לעומת וורדפרס


כשמדובר בפיתוח אתרים מקצועי, לעתים קרובות המשתמשים לא יכולים להחליט על הפלטפורמה המתאימה ביותר שאפשר ללכת עליה. אמנם יש מערכות שצברו פופולריות עולמית בגלל התמצאותן הבלעדית בפיתוח אתרים מקצועי, אך יש גם כאלה הממצאות את עצמן כפתרונות של כל אחד, המקיפים שפע של כלים ותכונות שעובדים היטב עבור כל קטגוריות המשתמשים..

כתוצאה מכך, בחירת הפלטפורמה המתאימה ביותר הופכת לאחד האתגרים הקשים ביותר רק מכיוון שרוב המשתמשים אינם מודעים לתכונותיהם ולדקויותיהם העיקריות הראויות לתשומת לב. לאחר שבדקנו ובדקנו כלים רבים לבניית אתרים עבור מנהלי אתרים, הגענו למסקנה ש- Webflow ו- WordPress הם שתי מערכות, שבהחלט כדאי לנסות, אם אתם מתכוונים לתכנן, לנהל ולקדם פרויקט מלא..

תמונת מצב מהירה:

זרימת אינטרנטWebflow – הוא בונה אתרים שעשה לעצמו שם כפלטפורמת SaaS פופולרית מבוססת ענן. יחד עם זאת, הטווח והמורכבות של הכלים והאפשרויות שהמערכת מציעה העניקו לה את התכונות הדומות ל- CMS, מה שהופך את המערכת לסוג של בד עבור מעצבי אתרים מקצועיים המתמקדים בסמנטיקה ובדמיון של האתר.. Webflow.com

וורדפרסוורדפרס – היא מערכת ניהול תוכן מבוססת PHP עם קוד פתוח, שאינה דורשת כל הקדמה בגלל המוניטין שלה והביקוש הגבוה של המשתמשים בכלים והתכונות שהיא מציעה. וורדפרס ידועה באפשרויות השילוב הנרחבות והגמישות שלה באפשרויות התאמה אישית לעיצוב אתרים. WordPress.org

שתי המערכות הן מתחרות ראויות, המאפשרות ליצור פרויקטים עשירים בתכונות. באופן דומה, לוקח זמן ללמוד ולנהל שליטה בכל אחד מהם מכיוון ש- Webflow ו- WordPress מגיעים עם עורכים מורכבים ושפע של כלים ואלמנטים שצריך לבחון לעומק.. אז, איזו פלטפורמה גוברת על המתחרה שלה? למי מהם כדאי לשים לב למשתמשים ולהשקיע בזמן או בתקציב? מהן ההבחנות ביניהן שיכולות להשפיע על בחירתך?

מצאנו סקירה מפורטת של השוואה בין וורדפרס לעומת זרימת אינטרנט כדי להדגיש כמה מהיתרונות והחסרונות האפשריים של המערכות למשתמשים..

1. קלות שימוש

 • זרימת אינטרנט. זרימת הרשת תוכננה עבור מפתחים מקצועיים. לעולם לא תתקשו לעבוד עם הפלטפורמה אם אתם יודעים שמונחים כמו class, DIV, Container וכו ‘צריכים להתמודד עם קידוד. לא ייקח לך זמן להבין כיצד מערכת ניהול התוכן של זרימת הרשת עובדת.

  עורך זרימת אינטרנט

  הפלטפורמה נראית מוכרת גם למעצבים מקצועיים העובדים באופן קבוע עם עורכים כמו פוטושופ או Adobe Muse. הממשק די זהה. אתה רגיל לכל הכלים הזמינים וקטע באמת ממש כדי להוסיף אלמנטים שונים, סגנון ולמקם אותם.

  זרימת האינטרנט מתהדרת במערכת ניהול תוכן מתקדמת עם עורך האתרים שלה המאפשרת למשתמשים להוסיף תוכן חדש כמו גם להשתמש בפריסות קודמות ולעבוד בשיתוף פעולה עם מפתחים או מעצבים אחרים. אתה יכול להגדיר את סוגי התוכן המותאמים אישית בין אם זה פוסט בבלוג, חבר צוות או פרויקט היוצרים שדות מותאמים אישית לכל סוג.

  זרימת אינטרנט CMS

 • וורדפרס. אופי הקוד הפתוח של וורדפרס הופך את הפלטפורמה לבחירה נהדרת עבור מפתחים ומעצבים מקצועיים. יש לך מספר דרכים להתאים אישית תבניות או לכתוב את הקוד לאתר העתידי שלך באמצעות הידע שלך ב- HTML / PHP ובמספר תוספים בתשלום ובחינם.

  עורך חזותי של וורדפרס

  כפלטפורמה בקוד פתוח, וורדפרס מאפשרת למשתמשים לטפל בעריכת PHP ו- HTML. אתה יכול לשנות כל תבנית ליצירת סגנון ייחודי לאתר. במקביל, אתה חופשי להוסיף בלוקים ואלמנטים חדשים. בוודאי תזדקק להם עקב העובדה שרוב תבניות הוורדפרס די פשוטות וכולם נראים זהים. יתכן שתרצה קצת התאמה אישית נוספת בנוסף לידע ה- HTML המוצק.

זרימת אינטרנט לעומת וורדפרס: שתי הפלטפורמות קובעות פילוסופיות שונות בהתייחס לתהליך בניית האתר. יש לנו וורדפרס הכוללים אלפי תבניות כאחד והצורך להתאים אותן באמצעות ידע ב- HTML / PHP מצד אחד. ומהצד השני, יש לנו זרימת אינטרנט עם יוצר האתרים האוטומטי הייחודי שלו ובאופן ללא קוד. קלות שימוש היא הבעיה שבה וובליוו וודאי מוביל את ההובלה.

2. סט תכונות וגמישות

 • זרימת אינטרנט. מעצבים ומפתחים מקצועיים יעריכו את העובדה ש- Webflow ניתן למותג 100%, פשוט כמו וובידו – ידוע תווית לבנה בונה אתרי אינטרנט. זה אומר ששני פרילנסרים וסוכנויות יכולים להשתמש במתקני פלטפורמה כדי להציע את שירותיהם. זרימת אינטרנט, היא פלטפורמה בהארחה עצמית. עם זאת, זה לא אומר שאתה צריך לדבוק בזה כל הזמן. לתוכנה יכולות ייצוא המאפשרות למשתמשים להחליף את קוד האתר כולו ולארח אותו במקום אחר למרות שזה כמעט לא הרעיון הטוב ביותר מבחינת אבטחה (אנחנו רק מזכירים את היכולת).

 • עורך מקצועי של זרימת הרשת

  אם אתה מתכנן להריץ מספר פרויקטים בו זמנית, זרימת האינטרנט מאפשרת לעבור ביניהם כמו גם להעתיק ולהדביק את הפריסות הקודמות שלך. אתה יכול לשכפל כמה אלמנטים כמו גם את כל הדפים מהפרויקט הקודם.

  התוכנה מספקת יכולות מובנות שונות מחוץ לקופסה בנוסף לאירוח משולב עם תעודת SSL משולבת בחינם שאינה דורשת הארכה. התשתיות המבוזרות ורשת אספקת תוכן מובנית מופיעות ברשימת היתרונות הנוספים של אירוח זרימת אתרים שיכולים לשפר את ביצועי האתר.

  טיפוגרפיה של זרימת אינטרנט

  זרימת האינטרנט מגיעה כעת עם מנוע מסחר אלקטרוני משולב המאפשר למשתמשים לבנות ולגדל חנויות עם עיצוב וביצועים מעולים. המערכת מביאה למשתמש את האחריות לתהליך פיתוח האינטרנט, ועוקבת אחר כל שלביו מההתחלה ועד הפרסום הסופי בחנות האינטרנט. אין צורך בקידוד כדי להתחיל ולגדול את עסק מבוסס האינטרנט שלך באמצעות המערכת.

  סחר אלקטרוני באינטרנט

  מה שתוכלו לעשות כאן הוא הוספה וניהול של אוספי מוצרים, התאמה אישית של עגלת הקניות המשולבת, הקצאת כותרות, תיאורים ומפרטי מחירים לכל מוצר שאתה עומד להציע למכירה. זרימת הרשת משתלבת עם שירותים חיצוניים, כולל Zapier, MailChimp, ShipStation, QuickBooks ועוד. כמו כן, ניתן לעקוב אחר ביצועי האתר וסדרי הסטטוס, התאמה אישית של דוא”ל עסקאות, שילוב אפקטים של פרלקס והנפשות. לבסוף, עליכם להתאים את פרמטרי התשלום, המשלוח והמיס וכן לעדכן את פרטי חנות האינטרנט 24/7.

 • וורדפרס. עליכם לקחת בחשבון שוורדפרס תוכננה בתחילה כפלטפורמת בלוגים. זה אומר שיצירת אתר ייחודי מכל סוג אחר, תצטרך לבצע המון קידוד בנוסף לרשימה אינסופית של תוספים. וורדפרס מספקת את כל התוספים הדרושים לך. עם זאת, ככל שיש לכם יותר מהם, כך יהיה עליכם לבצע עדכונים רבים יותר. במקביל, חלק מהתוספים עשויים להכיל קודים זדוניים. זה עשוי להשפיע לרעה לא רק על ביצועי האתר, אלא גם על דרגות מנועי החיפוש, התנועה וכו ‘.

  תוספי וורדפרס

  מפתחי אתרים יעריכו גמישות נוספת בכל הקשור לאירוח אתרים. הם יכולים לבחור מבין אפשרויות מרובות וכן להשתמש בשרתים משלהם כדי לארח את קבצי האתר אם כי ההליך דורש עלויות נוספות ומיומנויות מיוחדות. בנוסף, ניתן לשלב וורדפרס עם כל שירות של צד שלישי ומספק גישה למסד הנתונים באתר WordPress בו תוכלו לעבוד עם תצורות קבצים ועוד.

זרימת אינטרנט לעומת וורדפרס: וורדפרס נראית מורכבת יותר, מכיוון שתצטרך לבנות את אתרך תרתי משמע. אין שירותים משולבים או תוספים שנבנו מראש למעט כמה יישומונים בסיסיים. חסר של כמה אלמנטים חשובים כמו הגנה מפני דואר זבל, למשל, עלול להזיק לרמת ביצועי האתר. מצד שני, Webflow מציע את כל היכולות המובנות הדרושות כולל אירוח משולב ואמצעי אבטחה דיגיטליים.

3. עיצובים

 • זרימת אינטרנט. מעצב אתרים של זרימת אתרים משמש ככלי אוטומציה לקידוד בו אתה יכול להתמודד עם HTML, CSS ו- JavaScript מבלי לבצע קידוד בפועל. ניתן לדמיין את הקוד והמערכת תתאים אותו אוטומטית לפריסה שנבחרה. במילים אחרות, מעצב האתר כותב את הקוד עבור כל האלמנטים והפריסות.

  תרשים השוואה לעיצוב

  זרימת אינטרנטוורדפרס
  מספר הנושאים:20010 000
  ערכות נושא מותאמות אישית:&# x2714; כן&# x2714; כן
  עלות ערכות נושא:חינם ל- 79 $חינם ל- 299 $
  עורך חזותי:&# x2714; כן&# x2714; כן
  עיצוב רספונסיבי:&# x2714; כן&# x2714; כן
  עריכת קוד CSS:&# x2714; כן&# x2714; כן

  אם אינך מעוניין להתמודד עם מעצב האתרים, אתה יכול לבחור מתוך מבחר מוכן לשימוש 30 בחינם וכמאה תבניות בתשלום. תבניות פרימיום שונות מנושאים בחינם. הם נראים יותר מקצועיים ופונקציונליים. הקהילה המקצועית של זרימת הרשת עיצבה את כל התבניות הזמינות בתשלום. זה אומר שאין צדדים שלישיים וריצה חלקה של 100 $ במחשבים שולחניים וניידים.

  תכונת הנפשות בהחלט שווה לשים לב במיוחד. זמין בקטע “אינטראקציה” בלוח, ומאפשר למשתמשים להחיות לחיים כמעט את כל האלמנטים בדפי האתר שלהם. אתה יכול לעשות אנימציות לתפריטים, בלוקים, קובצי תוכן, תמונות ועוד. הכלי מכיל מספיק אפשרויות שונות להנפשת עד 90% מתוכן העמוד.

 • וורדפרס. למרות ריבוי תבניות שהועברו על ידי וורדפרס, כולן נראות די זהות. אפילו נושאי פרימיום מוגבלים לאפקטים חזותיים. אתה יכול להוסיף פרלקס וכמה אנימציות בהגדרות אפשרויות העיצוב שלך. עם זאת, מעצבי ומפתחי אתרים מקצועיים בקושי יתקשו ליצור אתר ייחודי. כפלטפורמה עם קוד פתוח, וורדפרס מספקת גישה מלאה לקבצי CSS. המשמעות היא שתוכל לשנות את המראה של אתר האינטרנט שלנו על ידי שינוי הקוד שלו מבלי לבחור לעורך חזותי.

  משתמשים יכולים לעבוד עם צבע גופן, טיפוגרפיה וביצועים כלליים באתר. הגדרות נושא מתקדמות מאפשרות לך לשנות טיפוגרפיה, צבע גופן, גדלי כותרות וכו ‘. אתה יכול להתאים אישית חלקים מסוימים של הדף, לשנות כותרת עליונה, כותרת תחתונה או סרגל צד..

זרימת אינטרנט לעומת וורדפרס: לא משנה כמה אתה טוב בעריכת HTML / PHP, וורדפרס כמעט ולא תספק את אותם חופש עיצובי וכלים להתאמה אישית כמו זרימת האינטרנט עם תכונת המעצבים והאינטראקציות המתקדמות שלה. הפלטפורמה מקלה על יצירת ממש כל דבר בזמן שהמערכת תפרסם ותמזג אוטומטית את הנתונים.

4. תמיכת לקוחות

 • זרימת אינטרנט. הפלטפורמה מתהדרת בבסיס ידע עצום המסופק על ידי האוניברסיטה הדיגיטלית שלה. כאן תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש כיצד להתחיל עם בניית האתר בנוסף לבסיסי העיצוב, אירוח, אינטגרציה ועוד. 101 סרטוני הדרכה זמינים למבקרים באוניברסיטת זרימת האינטרנט. מלבד מדריכי בסיס הידע והווידיאו, המשתמשים יכולים לשמור על קשר עם תמיכת הלקוחות באמצעות טלפון או צ’אט חי.

 • וורדפרס. בהיותה פלטפורמת קוד פתוח, ל- WordPress אין צוות תמיכה בלקוחות. אתה יכול לסמוך רק על החוויה של מפתחים ומעצבי אתרים קודמים שהתמודדו עם אותן בעיות. ככלל, סוגיות בעייתיות מתוארות בפורומים רבים הזמינים ברשת כולל הקהילה הרשמית של WordPress.org.

WordPress לעומת זרימת אינטרנט: זרימת הרשת נראית כמו פלטפורמה אינפורמטיבית יותר עם בסיס ידע עצום, סרטונים, תמיכה מקוונת וטלפונית. מצד שני, המשתמשים צריכים להיות מוכנים ללמוד הכל בעצמם כשמדובר בוורדפרס.

5. תמחור

 • זרימת אינטרנט. לפלטפורמה יש תוכנית בחינם אם כי היא נראית מוגבלת מדי. משתמש יכול ליצור רק שני עמודים בתת-הדומיין הרשמי של הפלטפורמה. אם אתה זקוק לבניית פרויקט גדול יותר, תוכל לבחור במספר תוכניות בתשלום הכוללות Lite ו- Pro. כאן מתחילים כל הקשיים.

  המצב עם תוכניות זרימת הרשת מעט מבלבל. יתכן שתקשה לבחור תוכנית מתאימה. מצד אחד, יש לנו שתי תוכניות ברורות בתשלום: לייט (16 $ לחודש) ופרו (35 דולר לחודש). מצד שני, כאן יש לנו כמה קבוצות של תוכניות המחולקות לשלוש קטגוריות. הם כוללים קבוצה למי שצריך אתר אחד בלבד, לחברות ולמי שזקוק לאתרי עיצוב רגילים. בכל קבוצה תמצאו 3 תוכניות נוספות עם מחירים שונים שנעים בין $ 0 ל- $ 36. תזדקק לזמן כדי להבין איזו תוכנית מתאימה לך ביותר.

  זרימת אינטרנטוורדפרס
  אפשרויות תמחור:&# x2714; לייט (16 $ לחודש);
  &# x2714; מקצוען (35 $ ​​לחודש);
  &# x2714; צוות (35 $ ​​לחודש למשתמש).
  &# x2714; אירוח (10 $ לחודש);
  &# x2714; תוספים (10-20 $ לחודש).
  תכונות:&# x2714; תוכנית חופשית;
  &# x2714; CMS;
  &# x2714; אירוח ללא הגבלה;
  &# x2714; מנוע בלוג.
  &# x2714; התאמה אישית מלאה;
  &# x2714; קהילה חזקה;
  &# x2714; עיצוב מיוחד.
 • וורדפרס. הפלטפורמה חופשית לשימוש במאה אחוז. עם זאת, תצטרך להתמודד עם הרבה עלויות נוספות מהווה מקום לארח את אתרך העתידי לנושאי פרימיום בתשלום ותוספות שונות בכל פעם שאתה רוצה לקחת מקסימום מתוסף ה- SEO שלך..

  העלות הסופית של בניית אתר אינטרנט באמצעות וורדפרס יכולה להיות גבוהה אפילו יותר בהשוואה לתוכניות בתשלום זרימת Web. זה תלוי במספר התוספים המובחרים שבהם אתה משתמש. יתר על כן, תזדקק לשירותי אירוח באיכות פרימיום על מנת להבטיח את הפעלת האתר והביצועים בצורה חלקה. זה ישפיע על מחיר הפרויקט.

זרימת אינטרנט לעומת וורדפרס: למרות שנראה כי וורדפרס היא פיתרון חסכוני יותר, השימוש בפלטפורמה עשוי בסופו של דבר להביא לעלויות גבוהות יותר של הפרויקט, במיוחד אם אתה זקוק לאתר אינטרנט ייחודי וסולידי עם ביצועים מקוונים טובים. במקרה זה, תזדקק לתוספים פרימיום נוספים ומתקני אירוח אמינים. גורמים אלה ישפיעו גם על עלות האתר הכוללת. מנקודת מבט זו, זרימת הרשת נראית כמו אפשרות טובה יותר בגלל בחירת התוכניות שלה עם כל הכלים הנחוצים באריזה.

שורה תחתונה

לאיזה שירות – זרימת אינטרנט או וורדפרס – קיימת שכיחות על מתחרה? מי מהם מספק אפשרויות התאמה אישית יותר לעיצוב נרחב יותר מבלי להתפשר בנוחות ובמחירים סבירים? לשתי המערכות יש הרבה מה להציע למקצוענים בעיצוב אתרים, למרות שהן משתמשות בגישות וטכניקות שונות במקצת לתהליך פיתוח האתר.

זרימת אינטרנטזרימת אינטרנט היא כלי נחמד ליצירת אתרים מוכנים לייצור מאפס ללא תכנות. זה מאפשר למעצבי אתרים ומפתחי להחיות את רעיונותיהם לחיים באמצעות זרימת אינטרנט כבד. ניתן לתאר את הפילוסופיה של הפלטפורמה כחכמה ללא קידוד. עם זאת, הוא עדיין מכוון יותר למומחים לעיצוב אתרים ולא למתכננים ראשונים. אין להשאיר עובדה זו מבלי לשים לב. Webflow.com

וורדפרסוורדפרס היא מערכת ניהול תוכן מכובדת המספקת מאות תבניות ותוספים בחינם לבניית סוגים שונים של אתרים ללא מאמץ, הפונה הן למתחילים חדשים והן למנהלי אתרים. ללא קשר למורכבותה, הפלטפורמה הוכחה כחסרת פגמים למטרות מקוונות שונות כמו בלוגים עוצמתיים, מסחר אלקטרוני ותחומים אחרים של ייצוג באינטרנט.. WordPress.org

לאחר השלמת הניתוח של שתי הפלטפורמות, אנו יכולים להסיק כי הבחירה הסופית של שירות בניית אתרים צריכה לעמוד בדרישות, צרכים, ציפיות, כמו גם מיומנות עיצוב אתרים שלך. למרות המספר הגדול של חלופות, נראה כי לזרימת אתרים פוטנציאל גדול יותר עבור מעצבי אתרים המוכנים להקים אתר מוצק ועבדו בעבר עם בוני אתרים כמו SaaS המרחב. יש לו מערך של מערכי פיתוח בהתאמה אישית ומנוע eCommerce משולב ראוי.

זה גם גמיש ופונקציונלי יותר בזכות שילוב של כלי המעצבים והעורך שלו המשולבים בתבונה ב- CMS. מדיניות תמחור סבירה, בחירת תוכניות, אבטחת SSL משולבת וכלי תכנון מדהימים שמים את וורדפרס עם התבניות המוגבלות שלה כאחד, אולם הפלטפורמה עדיין שומרת חופש התאמה אישית רב למפתחים..

תרשים השוואה סקירה

זרימת אינטרנטוורדפרס
קלות שימוש:זרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרס
תכונות:זרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרס
עיצובים:זרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרס
שירות לקוחות:זרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרס
תמחור:זרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרס
ציון כולל:זרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרסזרימת אינטרנט לעומת וורדפרס

נסה את זרימת הרשת עכשיו

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map