خرید در مقابل مربع

خرید در مقابل مربع


هنگام مقایسه Shopify و Squarespace ، باید به وضوح درک کنید که آیا می خواهید یک وب سایت بسازید یا یک فروشگاه دیجیتال. آیا به شما اجازه می دهیم نمایندگی وب خوبی داشته باشید یا یک پلتفرم اجازه می دهد محصولات را بصورت آنلاین بفروشید.

برای اینکه بدانید سازنده سایت برای کسب و کار شما بهترین کار را خواهد کرد ، ابتدا باید نیازهای فعلی خود را تعریف کنید و اینکه آیا قصد دارید در آینده رشد خود را رشد دهید ، زیرا با وجود هدف مشترک – برای کمک به شما در کسب و کار خود به صورت آنلاین – خرید. و Squarespace بازارها ، رویکردها و اهداف مختلف کاربر دارند.

عکس سریع Snapashot:

خریدنخریدن – یک پلت فرم تجارت الکترونیک است که به طور خاص برای راه اندازی فروشگاه های وب طراحی شده است. راه حل به عنوان ابزاری حرفه ای برای ایجاد یک بازارچه جامد و همچنین مدیریت فروش و محصولات شما ارائه می شود. Shopify دارای قابلیت های عالی ادغام است. این برنامه انواع و اقسام برنامه ها و خدمات را برای رسیدگی به خرید ، تبلیغات ، بازاریابی و غیره ارائه می دهد. Shopify.com

فضای مربعSquarespace در ابتدا به عنوان ابزاری برای ایجاد وب سایتهای محور محتوا ایجاد شد ، نه فروشگاه های دیجیتالی. وقتی می گوییم “وب سایت” ، منظور ما وبلاگ ها ، اوراق بهادار ، کارت ویزیت و غیره است. این سیستم برای دستیابی به آن اهداف با یک مجموعه از ویژگی های به اندازه کافی غنی ، بسیار مناسب است. با این حال ، از نظر عملکرد تجارت الکترونیکی که به تازگی به آن اضافه شده ، حرفه ای نیست. squarespace.com

برای اینکه بفهمید کدام یک بهترین لباس برای نیازهای فروش شما است ، ما می خواهیم یک تحقیق عمیق Squarespace vs Shopify را فعال کنیم تا برخی از عوامل و ویژگی های اصلی توسط هر دو سیستم عامل به شما ارائه شود..

1. سهولت استفاده

 • خریدن. Shopify تلاش کرد تا عملکرد تجارت الکترونیک را با سهولت استفاده ترکیب کند. اگرچه به نظر می رسد رابط کاربری آن پیچیده تر از سازندگان سایت های مبتنی بر محتوا باشد ، تا بدانید که چگونه سیستم کار می کند.

  باید در نظر داشته باشیم که این سیستم در ابتدا به عنوان راه حلی برای ایجاد فروشگاه های آنلاین ایجاد شده است. از طرف دیگر ، این ویرایش علاوه بر ویرایشگر محتوای ساده ، همچنان دارای ویژگی کشیدن و رها کردن صفحات است. علاوه بر این ، حرفهایها و برنامه نویسان فنی می توانند به CSS پلتفرم دسترسی پیدا کنند یا با زبان رمزگذاری مایع سفارشی خود کار کنند. این انعطاف پذیری و فرصت های سفارشی سازی بهتر را تضمین می کند.

  ویرایشگر محتوای ساده

  Shopify یک داشبورد ساده به شما امکان می دهد با محتوا کار کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید انتخاب صفحه مورد نیاز برای ویرایش است. این روند مشابه کار با MS Word یا Google Docs است. شما به سختی مشکل پیدا خواهید کرد. تنظیمات داشبورد اضافی شامل ابزارهایی برای اضافه کردن آرم ، تغییر رنگ و قلم پیش فرض ، نمایش یا پنهان کردن عناصر و غیره است.

  خرید وبلاگ پست

  محیط کار آماده استفاده

  کاربران نباید نگران پیچیدگی Shopify باشند. آنها بجای ساخت هر بخش به صورت مرحله ای ، یک ساختار فروشگاه دیجیتالی آماده را به دست می آورند. تمام آنچه شما نیاز دارید اصلاح بخش ها یا قطعات موجود است در حالی که هسته اصلی فروشگاه آینده شما در حال کار است.

  قالب های آماده

  ساختن با Shopify به مهارت های برنامه نویسی یا طراحی وب احتیاج ندارد. می توانید مجموعه ای از قالب ها را با طراحی پاسخگو به صورت خودکار انتخاب کنید. این بدان معناست که قالب ها روی نسخه های دسک تاپ و موبایل به خوبی اجرا خواهند شد.

  ویژگی های تجارت الکترونیکی یکپارچه

  کاربران مجبور نیستند خود داده های پرداخت را اداره کنند. این سیستم عامل از سیستم پرداخت آنلاین برای شما مراقبت خواهد کرد. علاوه بر این ، شما بدون نیاز به مدیریت دستی همه موارد ، از یک ماژول فروشگاه محصولات داخلی بهره مند خواهید شد.

  Shopify ویرایشگر محصول

 • فضای مربع. مربع ممکن است از ابتدا کمی ساده تر به نظر برسد. در کل ، این رابط کاربری مشابه با داشبورد با تمام ابزارهای ویرایش در سمت چپ و مناطقی که باید در سمت راست ویرایش کنید وجود دارد. تفاوت اصلی این است که Squarespace یک سازنده 100٪ وب سایت WYSIWYG با ویژگی های زیر است:

  ابزار ساختمان کشیدن و رها کردن

  این بدان معناست که می توانید بخش ها و عناصر روی صفحه را به راحتی حذف کرده و دوباره سفارش دهید. از طرف دیگر ، هنگام تلاش برای کشیدن و رها کردن تصاویر ، ممکن است برخی از مشکلات بروز کند. فقط حرکت دادن ماوس به صفحه رابط کافی نیست. تنها راه بارگذاری محتوای رسانه دسترسی به ویرایشگر سبک سیستم عامل است.

  ویرایشگر صفحه مربع

  ویرایشگر سبک

  این ابزار برای شخصی سازی عناصر مختلف فراهم می کند. کاربران می توانند بلوک ها را تغییر اندازه دهند ، آنها را در هر کجا که نیاز دارید قرار دهند و فرم ها و ساختارهای صفحه آماده استفاده را انتخاب کنند. ویرایشگر دارای پوشش از پیش ساخته برای انواع صفحه های مختلف از جمله صفحات Landing ، بلاگ ها ، گالری ها ، صفحات رویداد یا فهرست ها و غیره است. به سادگی نوع مورد نیاز خود را انتخاب کرده و محتوای مربوط را اضافه کنید.

خرید در مقابل مربع: استفاده از هر دو سیستم عامل بسیار آسان است ، اما ممکن است کاربران هنگام استفاده از رابط با مشکلات جزئی روبرو شوند. با این حال ، Shopify طیف گسترده ای از راه حل های ویرایش سفارشی را برای ساخت و مدیریت یک فروشگاه آنلاین فراهم می کند.

2. مجموعه ویژگی ها و انعطاف پذیری

 • خریدن. Shopify یک بستر تجارت الکترونیک محور است و مجموعه ای گسترده تر از ویژگی ها را از نظر ایجاد یک فروشگاه آنلاین می باشد. این نرم افزار ابزارهای مفیدی نه تنها برای مدیریت فروش و محصولات شما بلکه همچنین برای فعال کردن فرآیند پرداخت سریع ، استراتژی های بازاریابی مؤثر ، تبلیغات محصولات و موارد دیگر ارائه می دهد. در اینجا چیزی است که می توانید با Shopify دریافت کنید:

  • مدیریت تولید – سیستم ها افزودن محصولات جدید ، مدیریت گروه های اقلام و غیره را آسان می کند. کاربران می توانند از ماژول فروشگاه محصولات آماده استفاده استفاده کنند. تمام آنچه شما نیاز دارید اضافه کردن تصاویر ، توضیحات و قیمت محصولات است. علاوه بر این ، شما می توانید دسته بندی محصولات خود را ایجاد کنید. محاسبه خودکار مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه اروپا مطمئناً صرفه جویی در وقت و تأمین نیازهای مالیات بر ارزش افزوده MOSS خواهد بود.
  • خرید صفحه صفحه

  • فروشگاه برنامه فروشگاهی – این پلت فرم دارای بازار تجارت الکترونیک خاص خود با طیف وسیعی از افزونه ها و ابزارک ها برای فروشگاه آنلاین آینده شما است. انتخاب برنامه ها شامل راه حل هایی برای تجزیه و تحلیل ، گزارش ، پردازش پرداخت ، برنامه های وفاداری ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و غیره است.
  • انعطاف پذیری و ادغام – جدای از فروشگاه برنامه ، این سیستم می تواند با طیف وسیعی از خدمات شخص ثالث ادغام شود. یک راه حل خوب برای کسانی که به لطف Zoho ، Zendesk ، QuickBooks یا سایر فرصت های ادغام ، علاقه بیشتری به کارکرد وب سایت دارند..
  • ادغام خرید Xero

  • تجارت خارجی – Shopify به شما امکان می دهد نه تنها از طریق وب سایت درآمد کسب کنید. این شرکت سیستم فروش خود را برای فروشگاه های فیزیکی معرفی کرده است. در عین حال ، تبدیل صفحه فیس بوک خود را به یک پلت فرم معاملاتی آنلاین و بدون ایجاد یک وب سایت آسان می کند.
  • ویژگی های گزارش پیشرفته – شما تمام آمار و نتایج فروش مهم را رعایت خواهید کرد. این سیستم موفق ترین کانال های راهنمایی و رانندگی و درآمد را تعریف می کند.
  • واقعیت افزوده را بخرید – ویژگی Shopify AR به شما این امکان را می دهد تا مشتریان از تجربه دیدن محصول واقع بینانه و واقعی استفاده کنند. با استفاده از برنامه Warehouse 3D ، فناوری مبتنی بر AR حس واقعی از اندازه ، رنگ ، کیفیت و سایر خصوصیات مهم را به شما ارائه می دهد. هر محصول به عنوان مدل سه بعدی موجود است.

  همچنین باید به ویژگی های تبلیغاتی و پاداش اشاره کنیم که می تواند وفاداری مشتریان شما را افزایش دهد.

 • فضای مربع. Squarespace یک وب سایت سازنده محتوا است. این بدان معنی است که با ایجاد طیف وسیعی از ویژگیها برای ایجاد یک نمونه کارها یا وبلاگ محکم اما نه یک فروشگاه دیجیتالی ، گرچه هنوز هم مجموعه ای از قابلیت های تجارت الکترونیکی را دارد. این پلتفرم فروشگاه برنامه مخصوص به خود را ندارد در حالی که عملکرد ادغام کمی محدود به نظر می رسد. در اینجا چند ویژگی اصلی ارائه شده توسط Squarespace وجود دارد:

  • مجموعه اولیه ابزارک ها – هنگامی که شروع به ساختن وب سایت کردید ، کمبود فروشگاه برنامه های سفارشی آشکار می شود. این پلتفرم فقط برنامه های پایه ای دارد که شامل گالری ها ، دکمه های رسانه های اجتماعی ، فرم های تماس و غیره می باشد. خبر خوب برای کافه ها و رستوران ها – این پلتفرم دارای برخی از ویژگی های تجارت الکترونیکی برای خوردن محل های بیرون است..
  • تجزیه و تحلیل – برای ردیابی آمار وب سایت نیازی به نصب ابزارهای تحلیلی ندارید. Squarespace با یک برنامه Metrics داخلی ساخته شده است. گزینه دیگر ادغام Google Analytics است.
  • قابلیت تجارت الکترونیکی – این ممکن است مفید باشد هر زمان که نیاز دارید علاوه بر گواهی SSL ، یک سبد خرید یا برخی از گزینه های پرداخت موجود را ادغام کنید. عملکرد این امکان را می دهد تا تصاویر آیتم قابل کلیک را ایجاد کنید که کاربران را به صفحه محصول منتقل کند که ممکن است حاوی فیلم ، قیمت ، عکس یا هر اطلاعات حیاتی دیگر باشد. این سیستم به کاربران امکان می دهد تا 100 مورد را اضافه کنند.
  • تجارت الکترونیکی مربع

  • گزینه های پرداخت – آنهایی که در مقایسه با Shopify بسیار محدود به نظر می رسند. این سیستم فقط از Stripe برای پردازش پرداخت های انجام شده از طریق MasterCard یا Visa استفاده می کند.

  Squarespace با توجه به کدهای تبلیغی ، کوپن ، تخفیف و غیره ، فرصتهای تبلیغاتی را ارائه می دهد.

خرید در مقابل مربع: به نظر می رسد که Shopify گزینه ای بهتر برای پروژه های تجارت الکترونیک است. این پلت فرم غنی از نظر مدیریت محصول ، گزینه های پرداخت یا ادغام انعطاف پذیرتر است. Squarespace هنوز یک سازنده وب سایت مبتنی بر محتوا است و گزینه های فروش کمی دارد که برای یک فروشگاه بزرگ آنلاین با پسوند بیشتر کافی نیست.

3. طرح ها

نمودار مقایسه طراحی

خریدنفضای مربع
تعداد مضامین:5390+
وارد کردن تم:&# x2714؛ آره✘ نه
ویرایشگر ویژوال:&# x2714؛ آره&# x2714؛ آره
تغییر موضوع:&# x2714؛ آره✘ نه
بهینه سازی شده موبایل:&# x2714؛ آره&# x2714؛ آره
ویرایشگر کد CSS:&# x2714؛ آره&# x2714؛ آره
 • خریدن. Shopify به شما امکان می دهد تا با استفاده از الگوهای رایگان و پرداخت شده ، فروشگاه های اینترنتی با ظاهر حرفه ای ایجاد کنید. انتخاب مضامین رایگان بسیار محدود است. از طرف دیگر ، آنها هنوز هم به نظر خوشایند و کاربر پسند هستند. این مجموعه شامل حدود 10 قالب رایگان است که ممکن است برای مطالبات کاربران کافی نباشد. این جایی است که هر زمان که بخواهید یک سبک وب سایت منحصر به فرد داشته باشید ، دسترسی به CSS / HTML مفید خواهد بود. با این حال ، فقط تکنسین ها روند ویرایش را کنترل می کنند.

  در مورد الگوهای پرداخت شده ، انتخاب شامل کمی بیشتر از 60 موضوع است که بسیار حرفه ای و مرسوم به نظر می رسد. آنها برای دیدار با انواع مختلف فروشگاه ها با توجه به اندازه های آنها به دسته بندی ها تقسیم می شوند. به هر حال ، همه آنها دوستانه با موبایل هستند. تنها مشکل این است که شما باید مبلغی معادل 190 دلار به بودجه خود اضافه کنید ، که این ممکن است یک ثروت برای یک الگوی واحد باشد.

 • فضای مربع. الگوهای مربع مربع بسیار زیبا به نظر می رسند. آنها به صورت حرفه ای طراحی شده اند. دامنه مضامین شامل 90 گزینه است اگرچه بیشتر آنها به سایت های محتوا مانند پرتفوی و وبلاگ مربوط می شوند. این سیستم از طریق بستر برنامه نویسی خود فرصت های ویرایش CSS و HTML را ارائه می دهد. با این حال ، تنها با برنامه حق بیمه در دسترس است.

  ویرایشگر صفحه سیستم ممکن است هر زمان که بخواهید مشتریان را به الگوی یا صفحه محصول دیگری ببرید ، خوب کار کند. Cover Page Builder همچنین برای ایجاد صفحات فرود جذاب با تصاویر خیره کننده و انواع دیگر مطالب مفید خواهد بود. کاربران می توانند از بین 29 طرح صفحه جلد آماده استفاده برای سفارشی سازی را انتخاب کنند.

خرید در مقابل مربع: Squarespace دارای طراحی زرق و برق دار است در حالی که انتخاب موضوع از Shopify کمی محدود به نظر می رسد. الگوهای پرداخت شده کمی ارزشمند هستند. با این حال ، دسترسی به CSS / HTML می تواند یک راه حل خوب برای مشکل باشد.

4. پشتیبانی مشتری

 • خریدن. Shopify دارای پشتیبانی مشتری متنوع از طریق چندین کانال است. برای شروع ، به شما آموزشها و راهنماهای تعاملی ارائه می شود که کلیه مراحل اصلی ساخت وب سایت را از ابتدا برجسته می کند. علاوه بر این ، مشتریان می توانند موضوعات مورد نظر خود را در تالار Shopify ایجاد کنند و در مورد این موضوع با سایر کاربران Shopify بحث کنند.

  اگر این کافی نباشد ، می توانید کانالهای دیگر را انتخاب کنید تا با تیم پشتیبانی از طریق تماس با ما تماس بگیرند:

  • ویژگی چت زنده.
  • تلفن.
 • فضای مربع. Squarespace همچنین از نظر پشتیبانی مشتری یک بستر مناسب است. این سیستم دارای یک بلیط فروش برای حل مشکلات از طریق ایمیل است. منابع آموزشی شامل مطالب مختلفی از جمله راهنماهای ویدئویی ، مقالات و پست های وبلاگ است که می توانند بسیار مفید باشند. راه های اضافی برای تماس با تیم پشتیبانی شامل گفتگوی زنده 24/7 است.

Squarespace vs Shopify: هر دو سیستم عامل به سختی به معنای ارتباط با تیم پشتیبانی نیستند.

5. سیاست قیمت گذاری

 • خریدن. Shopify بسته به اندازه فروشگاه دیجیتالی آینده شما چهار برنامه اصلی دارد. شما می توانید مناسب ترین نوع راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی کوچک o Facebook را با استفاده از برنامه Lite فقط با 9 دلار در هر ماه یا از تجارت الکترونیکی گسترده ارائه شده توسط طرح Advanced Shopify که با هزینه 299 دلار در هر ماه بهره می برد ، انتخاب کنید:

  • آرشیو هزینه 9 دلار در هر ماه.
  • فروشگاه اصلی هزینه 29 دلار با تمام ویژگی های اساسی برای راه اندازی یک فروشگاه دیجیتال جدید.
  • طرح خرید هزینه 79 دلار در ماه با گزارش های نامحدود ، حرفه ای و سایر ویژگی ها برای پروژه های در حال رشد.
  • فروشگاه پیشرفته هزینه 299 دلار در هر ماه با ویژگی های پیشرفته برای مقیاس گذاری پروژه های تجارت الکترونیک.
 • خریدنفضای مربع
  برنامه های قیمت گذاری:&# 10004؛ آرشیو (9 دلار در ماه
  &# 10004؛ Basic Shopify (29 دلار در ماه
  &# 10004؛ خریدن (79 دلار در ماه
  &# 10004؛ Advanced Shopify (299 دلار در ماه).
  &# 10004؛ پایه ای(26 دلار در ماه
  &# 10004؛ پیشرفته (40 دلار در ماه).
  امکانات:&# 10004؛ تعداد نامحدودی از محصولات؛
  &# 10004؛ گواهی SSL رایگان؛
  &# 10004؛ گزارش های حرفه ای؛
  &# 10004؛ بازیابی سبد رها شده؛
  &# 10004؛ گزارش ساز پیشرفته؛
  &# 10004؛ حمل و نقل بار واقعی در زمان واقعی.
  &# 10004؛ سیستم قدرتمند وبلاگ نویسی؛
  &# 10004؛ تعداد نامحدودی از محصولات؛
  &# 10004؛ وب سایت بهینه سازی شده موبایل
  &# 10004؛ پشتیبانی 24/7 مشتری؛
  &# 10004؛ 100 دلار اعتبار Google AdWords.
  بهترین برای:&# 10004؛ راه اندازی های خرد؛
  &# 10004؛ مشاغل کوچک؛
  &# 10004؛ فروشگاه های محلی؛
  &# 10004؛ بازارچه ها.
  &# 10004؛ فروشگاه کوچک و ساده؛
  &# 10004؛ فروشگاه اینترنتی متوسط.
 • فضای مربع. Squarespace همچنین چهار بسته مختلف را با برچسب قیمت از 12 دلار در هر ماه برای یک برنامه شخصی با برخی ویژگی های پایه تا 40 دلار در ماه برای یک برنامه فروشگاه اینترنتی پیشرفته ارائه می دهد:

  • برنامه شخصی برای 12 دلار در ماه (برای تجارت الکترونیکی مناسب نیست).
  • برنامه تجاری برای 18 دلار در ماه (مناسب برای مغازه های دیجیتالی ریز).
  • فروشگاه اینترنتی پایه برای 26 دلار در ماه (مناسب برای شروع پروژه های تجارت الکترونیک).
  • فروشگاه آنلاین پیشرفته 40 دلار (برای فروشگاه های دیجیتال متوسط ​​و بزرگتر).

خرید در مقابل مربع: گرچه Shopify گرانتر برنامه ریزی می کند ، آنها ویژگی های تجارت الکترونیکی بیشتری را برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی جامد ارائه می دهند. علاوه بر این ، برنامه ها برآورده کردن الزامات مختلف است که در صورت مقایسه با برنامه های Squarespace باعث انعطاف پذیری بیشتر آنها می شود.

خط پایین

انتخاب یک بستر برای پروژه تجارت الکترونیک بسیار مهم است. شما باید 100٪ مطمئن باشید که تمام ابزارهای لازم را برای مدیریت فرآیند مدیریت فروشگاه و ارائه تجربه خرید پیشرفته به کاربران خود دریافت می کنید.

به طور کلی ، Squarespace یک سازنده سایت همه کاره است تا یک پلتفرم تجارت الکترونیک ، بنابراین اگر شما یک وب سایت ساخته شده Squarespace دارید و چند تی شرت برای فروش آنلاین دارید ، مطمئناً تجارت Squarespace آن را اداره خواهد کرد. اما اگر قصد ایجاد یک فروشگاه دارای ویژگی های ویژه را دارید ، به Shop قدرتمند دیگری نیاز دارید.

خریدنخریدن یک وب سایت ساز تجارت الکترونیک با تجارت بیشتر و دارای فرصت های ادغام فراوان ، فروشگاه اپلیکیشن مخصوص خود ، قالب های رایگان و پولی ، قابلیت های سفارشی سازی عالی و غیره ، مهمتر از همه است ، ویرایشگر جامع ، ابزار تبلیغاتی و بازاریابی گسترده ای را برای توسعه تجارت فراهم می کند. به تجزیه و تحلیل و عملکرد گزارش.
Shopify.com

فضای مربعSquarespace هنوز یک سازنده وب سایت مبتنی بر محتوا است و فقط برخی از ویژگی های تجارت الکترونیکی اضافی را دارد که اخیراً به آن اضافه شده است. این ابزار برای ایجاد وب سایتهای اصلی تجارت کوچک ارائه می دهد. نمایش محصولات یا خدمات نیز می تواند خوب باشد اما برای ایجاد بازار جامد آنلاین خوب نیست. squarespace.com

ساخت فروشگاه های دیجیتالی بیشتر به دنبال کارایی و راحتی مشتریان است نه به ظاهر شیک. به همین دلیل ، شما باید از طریق سیستم عامل هایی که تجارت بیشتری دارند با ابزار کافی برای اداره فروش خود انتخاب کنید. از این دیدگاه ، Shopify گزینه بهتری به نظر می رسد.

نمودار مقایسه اجمالی (از دیدگاه تجارت الکترونیک)

خریدنفضای مربع
راحتی در استفاده:خرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربع
امکانات:خرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربع
طرح ها:خرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربع
پشتیبانی مشتری:خرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربع
قیمت گذاری:خرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربع
نمره کلی:خرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربعخرید در مقابل مربع

اکنون Shopify را امتحان کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map