سازنده وب سایت GoDaddy در مقابل وردپرس

سازنده وب سایت GoDaddy در مقابل وردپرسGoDaddyBluehost
فهرست مطالبنتیجه

سازنده وب سایت GoDaddy و WordPress دو سکویی هستند که با هدف ایجاد سایت های جدید از ابتدا ساخته شده اند. اگرچه هر دو ابزار اهداف یکسانی را ارائه می دهند ، GoDaddy در اصل ارائه دهنده هاستینگ است. با این حال ، سازنده وب سایت آن در بین کاربران بسیار محبوب است در حالی که وردپرس یکی از بزرگترین نام های این صنعت است که دارای هزاران ویژگی عالی برای ارائه.


GoDaddy vs WordPress: نمودار مقایسه

ما این دو سازنده وب سایت را مقایسه و آزمایش کردیم. جدول شامل اطلاعات مختصر است. بخش مقایسه ای را که بیشتر به آن علاقه دارید انتخاب کنید و آن را با جزئیات بخوانید.

GoDaddyBluehost
1. آسان8 از 108 از 10
2. ویژگی ها6 از 1010 از 10
3. طراحی7 از 1010 از 10
4. پشتیبانی9 از 109 از 10
5. قیمت گذاری8 از 1010 از 10
به طور کلی:7.6 از 109.4 از 10
الآن امتحانش کن الآن امتحانش کن

به سختی می توان ادعا كرد كه وردپرس با توجه به انعطاف پذیری منبع آزاد و آزادی كه در اختیار صاحبان وب سایت قرار می دهد ، گزینه بهتری است. با این حال ، این بررسی برای برجسته کردن تفاوت های کلیدی و مزایایی که در وردپرس به وجود آمده است.

1. سهولت استفاده

قبل از اینکه به بخش سهولت استفاده عمیق شویم ، باید بگوییم که GoDaddy و WordPress ممکن است از همان ابتدا بسیار پیچیده باشند. آنها ویژگی ویرایش کشیدن و رها کردن را ندارند که ممکن است در طی فرآیند ویرایش برخی از مشکلات را ایجاد کند. از طرف دیگر ، GoDaddy ادعا می کند به کاربران در ساخت وب سایت ها در عرض چند دقیقه کمک می کند. بیایید ببینیم که آیا این درست است یا خیر.

شروع شدن

انجام مراحل اول با GoDaddy در واقع بسیار آسان است. برای ثبت نام به عنوان عضو جدید ، فقط باید با استفاده از حساب Facebook خود وارد شوید یا رمز و ایمیل را وارد کنید. سپس تعدادی از پرس و جوهای خودکار را مشاهده خواهید کرد که شما را در تمام مراحل ساخت ساختمان راهنمایی می کند که به نظر می رسد برای کاملاً آدمک ساخته شده است. با صفر بودن فضای برای طراحی وب یا آزادی شخصی سازی بسیار ساده است. شما در واقع یک الگوی آماده با فرصتی برای ایجاد تغییرات جزئی و زنده به دست می آورید.

WordPress برای شروع کار به زمان بیشتری نیاز دارد. کاربران باید چندین مرحله اجباری را انجام دهند که عبارتند از:

 1. ثبت نام دامنه – راهنمای انتخاب بهترین نام برای وب سایت خود را بخوانید.
 2. انتخاب ارائه دهنده هاستینگ – رتبه من از بهترین میزبانی ها را ببینید.
 3. انتخاب یک الگوی.
 4. نصب وردپرس.

بعد از اتمام مراحل ، می توانید ویرایش وب سایت خود را شروع کنید. نکته خوب در مورد WP این است که شما علاوه بر فرصتی برای صرفه جویی در شما و دو دلار ، مسئولیت مدیریت وب سایت خود را نیز دارید. علاوه بر این ، کاربران اگر از گزینه های بهینه سازی شده در وردپرس استفاده کنند ، از بیشترین پروژه های خود استفاده می کنند راه حل سرور Bluehost ادغام یکپارچه و بسیاری از ویژگی های عالی دیگر را ارائه می دهد.

ویرایشگر وب سایت

نرم افزاری که با سازنده وب سایت GoDaddy همراه است به سختی می توان Editor نامید. تنها چیزی که ممکن است شما اضافه کنید محتوای مرتبط ، آپلود تصاویر ، انتخاب عکس از مجموعه سهام یا تنظیم مجدد برخی از بلوک های صفحه است. خودشه! شما قادر به اجرای ساختار مورد نیاز خود نخواهید بود و این امر باعث می شود روند ویرایش بسیار ساده باشد. این یک حرکت نزولی جدی است نکته خوب این است که GoDaddy امکان دسترسی دسکتاپ و موبایل به سازنده وب سایت خود را فراهم می کند تا در برخی مواقع تغییراتی ایجاد کند.

ویرایشگر ویژوال GoDaddy ویرایشگر ویژوال GoDaddy

همچنین بخوانید: بررسی سازنده وب سایت GoDaddy.

WordPress از نظر ویرایش محتوا بسیار انعطاف پذیرتر است. شما ممکن است به همان اندازه که لازم دارید صفحات جدید ایجاد کنید ، محتوای خود را مدیریت کنید ، عناصر لازم را اضافه کنید ، دسته ها و بخش های منو جدید ایجاد کنید ، برچسب ها را اضافه کنید ، فایل های رسانه ای را بارگذاری کنید ، بلوک ها و فرم های مختلف را پیاده سازی کنید و غیره WP دارای سیستم مدیریت محتوای قدرتمندی است که آنقدر پیچیده نیست که از ابتدا به نظر برسد. حداقل ، شما برای ویرایش وب سایت مورد نیاز خود آزادی ویرایش کافی دارید.

ویرایشگر وردپرس ویرایشگر پست وردپرس

همچنین بخوانید: بررسی وردپرس.

ویرایش کد

هر دو سیستم عامل برای کد نویسی باز هستند ، که خبر خوبی برای توسعه دهندگان وب و برنامه نویسان با تجربه است. برای کاربران GoDaddy ، در واقع تنها فرصتی برای اصلاح الگوهای آماده است. برای اجرای برخی از ویژگی ها ، قرار است کاربر از HTML و JavaScript دانش خوبی داشته باشد. این گزینه در داشبورد شما موجود است. به سادگی بر روی دکمه “ویرایش سایت” کلیک کنید ، صفحه مورد نظر برای تغییر را انتخاب کنید و کد HTML را در فضای ارائه شده وارد کنید. البته نباید انتظار آزادی نهایی برنامه نویسی را داشت. فقط برخی از تغییرات جزئی ممکن است.

WordPress یک بستر منبع باز است. این به معنای آزادی کامل طراحی وب در زمینه های دانش HTML / CSS است. مزیت اصلی این است که تمام قالب های وردپرس با استفاده از PHP و HTML توسعه داده می شوند. به عبارت دیگر ، شما می توانید ساختار آنها را تغییر دهید ، عناصر ، ویژگی های جدیدی را اضافه کنید ، و بدون محدودیت بلوک ها یا کارکردهای جدید ایجاد کنید. منحنی یادگیری مطمئناً مورد نیاز است.

ویرایشگر کد منبع وردپرس ویرایشگر کد منبع وردپرس

اتصال دامنه

پس از ثبت دامنه و فعال شدن آن Bluehost یا سایر ارائه دهندگان میزبانی وب ، وب سایت وردپرس شما بصورت آنلاین در دسترس است. علاوه بر این ، هر طرح WP Bluehost با نصب و به روزرسانی خودکار وردپرس همراه است. روند استقرار بسیار سریع انجام می شود. اگرچه GoDaddy در اصل ارائه دهنده هاستینگ است ، اما بسیاری از کاربران می گویند اتصال دامنه با سازنده وب سایت آن ممکن است به کابوس تبدیل شود.

حتی اگر دامنه خود را در GoDaddy ثبت کرده باشید ، ممکن است آن را در تنظیمات دامنه مشاهده نکنید. به عبارت دیگر ، سایت شما به عنوان myname.godaddysites.com در ابتدا اجرا خواهد شد. به نظر می رسد این پلتفرم دارای الگوریتم یکپارچه سازی دامنه صاف نیست که ممکن است در مورد مدیریت دامنه ذکر نشدن نام دامنه از ارائه دهندگان میزبانی شخص ثالث ، منجر به بروز برخی مشکلات شود..

همچنین بخوانید: دریافت نام دامنه رایگان – مجموعه نکات و کلاهبرداری های منحصر به فرد.

سازنده وب سایت GoDaddy در مقابل وردپرس: اگرچه GoDaddy ادعا می کند که یک وب سایت سازنده فوق العاده آسان دارد ، اما کاربران قادر به تغییر نزدیک به هیچ چیز نیستند. شما موظف هستید که مراحل ابتدایی را دنبال کنید یا کد نویسی آزاد را انتخاب کنید ، که به مهارتهای فنی نیاز دارد. WordPress از نظر کاربرد و ویرایش انعطاف پذیرتر است اگرچه در ابتدا ممکن است به برخی از منحنی های یادگیری نیز نیاز داشته باشد.

2. ویژگی ها و انعطاف پذیری

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، GoDaddy با یک مجموعه ویژگی های بسیار اساسی ارائه می شود. برای وب سایت های ریز که نیازی به عملکرد پیشرفته ندارند ، کار خواهد کرد. از طرف دیگر ، وردپرس است یکی از قدرتمندترین سیستم عامل های CMS شامل هزاران افزونه و خدمات در دسترس برای ادغام.

افزونه ها و ابزارک ها

کاربران GoDaddy ممکن است انتخاب گسترده ای از افزونه ها را انتخاب کنند. همه آنها به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: اجتماعی ، تجارت الکترونیک ، فرم ها ، چت ها و برخی دیگر. در اینجا شما می توانید جداول قیمت گذاری را برای فروشگاه دیجیتالی کوچک خود ، کشویی های توصیفی برای یک سایت تجاری کوچک ، بخش بررسی آمازون برای راهنمایان خرید و غیره انتخاب کنید. انتخاب ابزارک ها بسیار گسترده است.

ابزارک های GoDaddy ابزارک های GoDaddy

از طرف دیگر ، هیچکدام از سیستم عامل ها از نظر انتخاب افزونه نمی توانند با وردپرس رقابت کنند. کاربران ممکن است هزاران سرویس ، راه حل های شخص ثالث و ابزار را برای هر منظور انتخاب کنند. در اینجا ما افزونه های رایگان تجارت الکترونیک ، کیت های بهینه سازی SEO حق بیمه ، ابزارهای ضد اسپم و امنیتی ، گالری ها ، فرم ها ، خدمات تحلیلی و غیره را در اختیار شما قرار داده ایم. تنها آنچه شما نیاز دارید انتخاب یکی ، نصب و فعال سازی آن برای داشتن آن در وب سایت شماست..

افزونه های وردپرس افزونه های وردپرس

برخی از افزونه ها در حالی که برخی از آنها پرداخت می شوند رایگان هستند. علاوه بر این ، شما باید تنظیمات آنها را به صورت دستی انجام دهید. اما ما امیدواریم که این روند به سختی یک چالش باشد. اگر راه حل WH-Bluehost را پیشنهاد کرده اید ، تمام افزونه های خود را به صورت خودکار به روز خواهید کرد. این سیستم از عملکرد صاف ، ایمن و پایدار آنها مراقبت خواهد کرد.

همچنین بخوانید: نحوه ایجاد وب سایت با وردپرس.

بهینه سازی SEO

وب سایت های GoDaddy به دور از دوستانه بودن SEO نیستند. این امر عمدتاً به دلیل قرار گرفتن در قسمت بسیار عجیب از جمله هدرها و بلوک های متنی است. چنین صفحاتی برای رباتهای موتور جستجو چندان جذاب نیستند ، که منجر به نمایه سازی صفحه طولانی تر و رتبه های پایین تر می شود. از طرف دیگر ، این پلتفرم دارای Wizard SEO Wizard سفارشی با دسترسی به ویرایش عناوین متا و توضیحات است که چیزی جز افت قطره در اقیانوس نیست..

وردپرس حداکثر قدرت را برای ایجاد وب سایتهای سازگار با سئو فراهم می کند که معمولاً از موتورهای جستجوگر بالایی برخوردار هستند. اول از همه ، کاربران ممکن است برای انتخاب افزونه هایی که به ایجاد محتوا بهینه شده از طریق SEO کمک می کنند ، کمک کنند که نه تنها برای موتورهای جستجو بلکه برای خوانندگان نیز مفید باشد ، که این نیز مهمتر است. دوم اینکه ، کاربران با به اشتراک گذاشتن آن در رسانه های اجتماعی ، کار با تنظیمات پیشرفته سئو ، ویرایش URL های سفارشی ، ابزارهای کافی برای تبلیغ مطالب خود را دریافت می کنند ، کلمات کلیدی تمرکز ، تغییر توضیحات وب سایت ، بارگذاری موارد دلخواه و موارد دیگر.

آخرین و کمترین نکته ، WordPress امکان اصلاح کد وب سایت را فراهم می کند. همچنین فرصتی مناسب برای افزایش سئو وب سایت است که این الگوی را سبک تر و سریع تر و همچنین اجرای ویژگی هایی برای افزایش تعامل کاربران می کند.

تجارت الکترونیک

GoDaddy یک ویژگی تجارت الکترونیکی دارد. این فقط با برنامه فروشگاه آنلاین موجود است و مجموعه ای از کارکردهای اساسی را برای ایجاد یک فروشگاه کوچک دیجیتالی ارائه می دهد. لطفاً توجه داشته باشید که سازنده وب سایت فقط برای تعداد محدودی از محصولات برای فروش آنلاین ، برای پروژه های کوچک مناسب است. برای رشد و ترقی فروشگاه اینترنتی شما مناسب نیست.

تجارت الکترونیکی GoDaddy تجارت الکترونیکی GoDaddy

در مورد ویژگی های تجارت الکترونیک ، شما می توانید یک صفحه محصول آماده با امکان تغییر برخی از عناصر آن مانند قلم ها دریافت کنید. کاربران ممکن است موجودی های تحویل و همچنین نرخ حمل و نقل و مالیات را تنظیم کنند. سازنده وب سایت برخی از ابزارهای تبلیغاتی ساده را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد پیشنهادات شخصی شده ای را به مشتریان بالقوه ارسال کنید.

وردپرس خود دارای ویژگی های تجارت الکترونیکی نیست. با این حال افزونه WooCommerce راه حل خوبی است این امکان را به شما می دهد تا مغازه های کوچک ، متوسط ​​و بزرگی ایجاد کنید تا محصولات نامحدود را بصورت آنلاین بفروشید. این افزونه نسخه رایگان دارد که پایه را به صورت کاربردی ارائه می دهد که هنوز برای ایجاد ، مدیریت و ارتقاء فروشگاه آنلاین شما کافی است. برای پروژه های در حال رشد ، WooCommerce کلیه برنامه های افزودنی لازم را برای مدیریت قیمت ها ، نرخ مالیات و حمل و نقل ، به دست آوردن کاربران بیشتر یا هدایت ترافیک به فروشگاه دیجیتال شما ارائه می دهد.

فروشگاه اینترنتی WooCommerce ویرایشگر فروشگاه آنلاین WooCommerce

همچنین بخوانید: نحوه ایجاد وب سایت تجارت الکترونیک از ابتدا.

ویژگی وبلاگ نویسی

دلیل ذکر این ویژگی خاص این است که GoDaddy آن را دارد. با این حال ، هیچ ارتباطی با عملکرد وبلاگ نویسی وردپرس ندارد. با GoDaddy ، شما می توانید بلاگ های ابتدایی ایجاد کنید ، مقالات جدید ارسال کنید و تصاویر اضافه کنید. کاربران حتی فرصتی برای اضافه کردن برچسب ها یا بهینه سازی محتوای خود نخواهند داشت.

پست وبلاگ GoDaddy ویرایشگر پست وبلاگ GoDaddy

وضعیت وبلاگ نویسی WP کاملاً برعکس است. شما برای ساختن وب سایتهای مبتنی بر محتوا تاکنون قدرتمندترین بستر را دریافت می کنید. این سیستم به شما امکان می دهد تا نه تنها سایت های وبلاگ نویسی شیک و زیبا ایجاد کنید بلکه محتوای خود را ارتقا دهید ، ترافیک را هدایت کنید و یا حتی از وب سایت خود کسب درآمد کنید.

ویرایشگر پست وردپرسویرایشگر پست وردپرس

سازنده وب سایت GoDaddy در مقابل وردپرس: وردپرس در تمام بخش های اینجا پیروز می شود. این امکان را به کاربران می دهد تا وب سایت های بهینه سازی شده SEO بیشتر ایجاد کنند ، به لطف WooCommerce از عملکرد تجارت الکترونیکی بهتری برخوردار است. این افزونه های سنگ معدن را ارائه می دهد در حالی که ویژگی بلاگ نویسی آن نزدیک به ایده است. GoDaddy ممکن است هیچ یک از اینها را به رخ نکشاند.

3. طراحی

نمودار مقایسه الگوهای

GoDaddyوردپرس
هزینه تم:رایگانرایگان / 25 – 299 دلار
ویرایشگر ویژوال:&# x2714؛ آره&# x2714؛ آره
تغییر موضوع:✘ نه&# x2714؛ آره
الگوهای پاسخگو:&# x2714؛ آره&# x2714؛ آره
ویرایش کد CSS:✘ نه&# x2714؛ آره

بعضی اوقات ، ما می توانیم با استفاده از الگوهای ارائه شده ، ارزش وب سایت سازنده را تخلیه کنیم. اینجا جایی است که GoDaddy به دور از کامل بودن نیست. این پلتفرم در حال حاضر حدود 20 موضوع را ارائه می دهد. بدترین چیز این است که GoDaddy هیچ کاری برای اصلاح الگوهای خود ارائه نمی دهد. به عبارت دیگر ، شما باید با آن کار کنید که مهم نیست این را دوست دارید یا نه.

طراحی کلی اصلاً بد نیست. قالب ها شیک و به روز به نظر می رسند. اما در حالی که انتخاب بسیار محدود است ، فقدان ابزار ویرایش و شخصی سازی به نظر می رسد یک نزولی بزرگ است. خبر خوب این است که همه تم ها سازگار با موبایل هستند. علاوه بر این ، این سیستم در صورت نیاز به ایجاد تغییراتی در رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود ، به داشبورد و دسکتاپ دسترسی دارد.

وردپرس احتمالاً ثروتمندترین مجموعه قالب است. هزاران مضمون پاسخگو تلفن همراه برای کاربران در دسترس است. آنها شامل وبلاگ های سایت های تجاری کوچک ، طرح بندی بیشماری فروشگاه های دیجیتال ، اوراق بهادار ، مجلات آنلاین ، راهنمای خرید آمازون و موارد دیگر هستند. برخی از مضامین رایگان هستند در حالی که برخی از آنها پرداخت می شوند. اگر می خواهید قالب های مختلف با شکل های مختلف با میلیون ها بار دانلود ، باید هزینه ای بین 30 تا 200 دلار برای یک طرح اختصاصی بپردازید..

سازنده وب سایت GoDaddy در مقابل وردپرس: سازنده وب سایت GoDaddy با 20 قالب خود و نزدیک به ابزارهای سفارشی سازی صفر دوباره از دست می یابد. کاربران وردپرس بدون محدودیت به هزاران مضمون رایگان و پرداختی برای نوع وب سایت دسترسی خواهند داشت.

4. پشتیبانی مشتری

GoDaddy در اصل ارائه دهنده هاستینگ است. این بدان معناست که از نظر پشتیبانی مشتری هیچ حق از دست دادن ندارد. این پلتفرم دارای تیم پشتیبانی کاملی است. این چندین کانال را برای ارتباط برقرار می کند:

 • انجمن GoDaddy – در اینجا می توانید با کاربران با تجربه تر GoDaddy صحبت کرده و از آنها مشاوره بخواهید.
 • پشتیبانی از طریق تلفن – یک راه خوب برای تماس مستقیم با مدیران پشتیبانی.
 • مرکز کمک – GoDaddy دارای یک پایه دانش جامد با مقالات و راهنماهای زیادی است.

مشکل اساسی این است که گاهی اوقات پاسخگویی مدیران خیلی طولانی طول می کشد. این ممکن است کمی ناامید کننده باشد.

وردپرس یک تیم پشتیبانی معمولی از طریق تلفن یا به صورت زنده در دسترس نیست. در صورت بروز هر مشکلی ، باید آن را به تنهایی برطرف کنید. این جایی است که گشت و گذار در شبکه ممکن است مفید باشد. فراموش نکنید که وردپرس یکی از طولانی ترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است. این بدان معنی است که شما ممکن است:

 • در جستجوی صدها راهنمای ویدیویی با مثالهای واقعی زندگی ، YouTube را جستجو کنید.
 • با اجتماع متخصصان و کاربران با تجربه از انجمن های وردپرس بازدید کنید.
 • مقالات و راهنماهای آنلاین را با تعداد بالای تاپ و قطعنامه در مورد هر موضوع پیدا کنید.

سازنده وب سایت GoDaddy در مقابل وردپرس: داشتن یک تیم پشتیبانی همیشه آماده کمک به شما می تواند احساس امنیت بیشتری داشته باشد. از طرف دیگر ، کاربران وردپرس از فرصتهای بی پایان اکتشاف برخوردار هستند.

5. سیاست قیمت گذاری

حتی ارزان ترین طرح Godaddy اگر با وب سایت وردپرس به میزبانی Bluehost مقایسه شود گران تر به نظر می رسد. ما این ارائه دهنده هاستینگ خاص را انتخاب کرده ایم ، زیرا بهترین پیشنهاد برای وب سایت های مبتنی بر WP با توجه به نصب اتوماتیک ادغام یکپارچه ، بروزرسانی های افزونه و غیره است. اکنون ، اجازه دهید نگاه دقیق تری به قیمت ها بیندازیم.

Godaddy در حال حاضر 4 طرح مختلف را ارائه می دهد. آنها شامل موارد زیر هستند:

 • برنامه شخصی بدون ویژگی. برای $ 5.99 فقط SSL و هاستینگ رایگان دریافت می کنید.
 • برنامه تجاری شامل SEO Wizard و ابزارهای ابتدایی تجارت الکترونیک برای 9،99 دلار.
 • Business Plus برنامه علاوه بر این ، تبلیغات بازاریابی و تبلیغاتی را برای ایمیل ارائه می دهد $ 14.99.
 • فروشگاه آنلاین برای ایجاد فروشگاه های آنلاین کاملاً عملی است 19.99 دلار.

قیمت گذاری GoDaddy

در مورد برنامه های وردپرس Bluehost ، آنها به شرح زیر است:

 • هزینه اصلی 3.95 دلار در هر ماه با SSL رایگان ، 50 گیگابایت حافظه SSD ، دامنه رایگان و اعتبار بازاریابی.
 • هزینه های اضافی 5.95 دلار با ذخیره نامحدود SSD برای تعداد نامحدودی از سایت ها و زیر دامنه ها.
 • هزینه های انتخاب به علاوه 5.95 دلار با تمام آینده نامحدود + کیت امنیتی و پشتیبان پیشرفته.

قیمت گذاری وردپرس

تخفیف Bluehost خود را مطالبه کنید

همه برنامه ها شامل دسترسی به قالب ها ، افزونه ها و سایر ویژگی های وردپرس است.

همچنین بخوانید: هزینه ساخت وب سایت چقدر است.

سازنده وب سایت GoDaddy در مقابل وردپرس: WordPress with Bluehost علاوه بر عملکرد وب سایت پایدار ، بدون ریسک و ایمن ، یک راه حل ارزان تر نیز هست.

نتیجه

اگر در مقایسه با GoDaddy وردپرس از هر نظر پیروز شود. از نظر کار با ثبات ، ویرایش وب سایت و سفارشی سازی انعطاف پذیرتر ، ارزان تر و بهتر است.

GoDaddyGoDaddy – ممکن است برای سایتهای بدوی کوچک و بدون ویژگی ها و ساختارهای پیچیده مناسب باشد. برای تازه کارها خوب است که چگونه مهارت و دانش فنی صفر داشته باشند. این سکوی فرآیند ساخت و ساز ساده ای دارد و احتمال کمی وجود دارد که بتوانید طرح های موجود را تغییر دهید. از طرف دیگر ، کاربران علاوه بر قابلیت جستجوگرها و قابلیت های تجارت الکترونیک ، ابزارک های کافی برای اتصال پیدا می کنند. GoDaddy.comGoDaddy – ممکن است برای سایتهای بدوی کوچک و بدون ویژگی ها و ساختارهای پیچیده مناسب باشد. برای تازه کارها خوب است که چگونه مهارت و دانش فنی صفر داشته باشند. این سکوی فرآیند ساخت و ساز ساده ای دارد و احتمال کمی وجود دارد که بتوانید طرح های موجود را تغییر دهید. از طرف دیگر ، کاربران علاوه بر قابلیت جستجوگرها و قابلیت های تجارت الکترونیک ، ابزارک های کافی برای اتصال پیدا می کنند.

وردپرسوردپرس – از هر نظر گزینه بهتری است. انعطاف پذیرتر است. این مجموعه با ویژگی های گسترده تری همراه است. برای پروژه هایی از هر اندازه و نوع مناسب است. علاوه بر این ، اگر گزینه Bluehost را انتخاب می کنید ، در واقع همان راه حل همه در یک را برای وردپرس بدون نیاز به مدیریت دستی سایت خود دریافت می کنید. وردپرس

WordPress موقعیتهای پیشرو خود را در طاقچه های ساخت وب سایت حفظ می کند. این سیستم با ارائه راه حلهای جدید برای کاربران تحول پیدا می کند. سازنده وب سایت GoDaddy فقط در آغاز توسعه خود است. ما امیدواریم که کاربران در آینده نزدیک انتظار پیشرفت و ارتقا را داشته باشند. در حال حاضر ، WP یک بستر بهتر برای انتخاب است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map