סקירה של Zenfolio

סקירה של Zenfolio


Zenfolio – הוא בונה אתרים עוצמתי ומורכב עבור צלמים מקצועיים. זה מאפשר ליצור רב תכליתי אתרי תיקים התומכים בפונקציונליות של מסחר אלקטרוני. כתוצאה מכך, אנו מקבלים אתר ספציפי הכולל שילוב ייחודי של תיק עבודות (תמונה / וידאו), בלוג וחנות מקוונת..

Zenfolio רואה את המשימה העיקרית שלה לעזור לצלמים מקצועיים ולחובבי נישה ליצור אתרי פורטפוליו ייחודיים ומושכים חזותית באמת עם יעדים רב-תכליתיים. בין אם אתה מתכוון להציג את עבודתך היצירתית למעריצים שלך או למכור אותם לקהל היעד, המערכת תספק לך קומפלקס של מדדים, כלים ותכונות כדי להשלים את המשימה בצורה הטובה ביותר ולקבל את ההכנסה הרצויה..

בונה האתר, שהושק בשנת 2004, בנה מוניטין חזק של פלטפורמת בניית אתרים. זה תלוי בך לשלוט בכל השלבים של תהליך יצירת האתר כאן כדי למכור ולמכור את התמונות והסרטונים שלך. אתה, שמעצב את חלון התצוגה (גלריות, אלבומים, אוספים, קטגוריות וכו ‘), מגדיר גישה לעבודות שלך (בחינם או לאחר התשלום או ההרשמה), הזדמנות הורדה, עלות קבוצות מוצרים או תמונות נפרדות, פרמטרים לתצוגה וכו’. אתה יכול פשוט להציג את התמונות שלך בכדי לרצות את הקהל על ידי יצירת תיק עבודות בחינם למבקרים באתר. זה תלוי בך להחליט מה בדיוק אתה רוצה.

האם אתה מעוניין בפונקציונליות של השירות ומבקש לדעת יותר עליו? ואז הגיע הזמן לבדוק את זה כפלטפורמה המשמשת ליצירת חנויות מוצרים דיגיטליות. כמעט ולא יתכן שלמישהו יהיה רצון להשתמש בכלי כל כך מסובך לבניית אתרים בכדי לפרסם תיק עבודות רגיל. שירות זה מיועד לאנשי מקצוע, וכך הוא מגיע עם כמות עשירה של הגדרות ומבנה לוח מחוונים מורכב. המערכת די רצינית. בואו נראה אם ​​באמת כדאי להשתמש בזה.

יתרונות וחסרונות

Zenfolio הוא בונה אתרים איכותי המאפשר לך ליצור ולנהל את תיק העבודות שלך או אתר צילום משלך, גם אם אינך מקצוען לעיצוב אתרים. לפלטפורמה יש את כל הכלים הנדרשים כדי להתחיל פרויקט ראוי, אך אינכם צריכים לצפות ממנו גמישות ופונקציונליות עמוקה. בונה האתר מספק למשתמשים את מערך התכונות הבסיסי הדרוש לתהליך פיתוח מהיר ואפקטיבי של אתרי אינטרנט, אך אם אתם מתכוונים להתחיל פרויקט תיק עבודות עוצמתי, הוא כמעט ולא יגיע לצרכים שלכם. ממש כמו כל אחד אחר פלטפורמה מקצועית, Zenfolio מגיע עם רשימת היתרונות והחסרונות שמשתמשים צריכים לדעת לקבל את הבחירה הבלתי משוחדת.

יתרונות:
חסרונות:
&# x2714; מוקד צילום רב עוצמה של המערכת
&# x2714; גלריית תמונות משולבת מודרנית
&# x2714; התאמה אישית של תבניות גמישות ועיצובים מגיבים
&# x2714; מנוע מסחר אלקטרוני
&# x2714; ניהול תמונות נוח
&# x2714; SEO נחמד
&# x2714; תמיכת לקוחות חזקה
&# x2714; כלים שיווקיים
&# x2714; מיטוב למובייל
&# x2714; מאפשר לך ליצור קשר עם רשת צלמים נרחבת
&# x2714; אפשרויות שילוב וידאו / תמונה / שמע נרחבות
Editor עורך לא נוח וממשק מורכב
Cur עקומת למידה תלולה
Choice בחירת תבנית מוגבלת
✘ ייתכן שעורך טקסט של WYSIWYG אינו מספיק בכדי להתמודד עם אלמנטים מורכבים באתר
Options אפשרויות תמיכה בטלפון וצ’אט חי אינן זמינות עבור כל התוכניות
Number מספר מוגבל של גופני מערכת

Zenfolio היא בחירה ראויה למשתמשים שמתכוונים להתחיל לצלם אתרי אינטרנט ובכל זאת חסרים כישורי עיצוב אתרים ומודעות קידוד לעשות זאת באופן עצמאי. עם זאת, בונה האתרים מעט חסר פונקציונליות ואפשרויות התאמה עמוקות לעיצוב בכדי לאפשר לך להפיק את המרב מתהליך פיתוח האתר שלך.

למה זה טוב?

Zenfolio הוא בחירה נהדרת עבור אותם משתמשים, חסרי ידע בעיצוב אתרים וכישורי קידוד, להשקת פרויקטים מתקדמים בעצמם. באמצעות הפלטפורמה התאפשר לאנשי טק לא רק לבנות אתרי צילום מקצועיים, אלא גם לארגן, להציג ולמכור את יצירות האמנות שלהם..

Zenfolio הצליחה לזכות בפופולריות בקרב צלמים וחובבים מקצועיים בזכות מערכת המסחר האלקטרוני המשולבת שלה, הצגת גלריה עוצמתית וכלים שיווקיים גמישים. בונה האתר מגיע גם עם עורך גרירה ושחרור נוח, כמו גם שפע של תכונות לראווה ולהגדיל את עסק הצילום שלך. אלה הפרמטרים העיקריים שהופכים את הפלטפורמה לבחירה טובה עבור משתמשים המעורבים בעסקי הצילום.

קלות שימוש

Zenfolio אינו בונה האתר הקל ביותר שיש, אך עדיין ניתן בהחלט להתרגל אליו לאחר שתחקור את ממשק המערכת, לוח המחוונים ומערכת הכלים המשולבת. הפלטפורמה מגיעה עם תמיכה רב לשונית וסט רגיל של דפי אינטרנט שאפשר להוסיף לאתר כדי לחסוך זמן ומאמץ. עורך WYSIWYG של המערכת מאפשר לערוך, לשנות ולארגן את מרבית מרכיבי העמודים. זו אחת התכונות שתורמות לפשטות המערכת.

יחד עם זאת הממשק של בונה האתר מעט עמוס בתכונות ואפשרויות הנדרשות בכדי להעניק לאתר שלך עיצוב בהתאמה אישית מלאה. זה מוסיף למורכבות של יצירת דפי אינטרנט, וזה נכון במיוחד עבור אנשים שאינם טכנאים וגם עבור משתמשים שהתרגלו לניווט פשוט באתר ונוח. באופן דומה, לוקח זמן להתאים אישית אלמנטים מורכבים של דפי אינטרנט, כולל טפסים, עמודות, מפות וכו ‘. זה לוקח גם השקעה רבה יותר של זמן ומאמץ.

מתחילים

כשאתה ממש עומד להתחיל לעבוד עם המערכת, זה יוצר רושם הרבה יותר פשוט ממה שהוא בפועל. תהליך ההרשמה קל ומהיר. המערכת תבקש ממך לספק את שמך בפועל כצלם וכן את הדוא”ל והסיסמה שלך ליצירת חשבון.

Zenfolio התחל את הניסיון החינמי שלך

השלב הבא הוא לבחור את סוג האתר (תיק עבודות) אתה הולך ליצור ולהתאים אישית. התפריט הנפתח יעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה, גם אם יש ספקות מסיבה כלשהי.

מיד לאחר שתסיים לבחור את הנושא, המערכת תציע לך לבחור תבנית המתאימה לסגנון הנישה והתיק שלך כמו גם לנושא יותר מכל. כאן תצטרך לציין את סוג התמונות שאתה מצלם בדרך כלל (חתונה ואירוסין, אירועים, בית ספר, דיוקנאות, ספורט / פעולה, נוף, טבע / חיות בר וכו ‘.). במידת הצורך, אתה יכול לבחור כמה גרסאות.

יתר על כן, בונה האתר יציע לך לבחור עיצוב על סמך השאלות והמידע ששלחת במהלך השלבים הקודמים. בנוסף, תוכלו לסמן את התיבות המגדירות את ההשלכה העיקרית של הפרויקט שלכם (תיק מקוון, הגהה מלקוחות, מסירת קבצים דיגיטליים, בלוג, מכירה וכו ‘.). לאחר השלמת שלבים אלה, תוכל להמשיך להתאמה אישית של אתר הצילום שלך.

עריכת אתרים

המערכת מציעה לך את התבנית המתאימה ביותר על סמך המידע ששיתפת. אם יש משהו שאתה לא אוהב בזה מסיבה כלשהי או אם תחליט לעבור לעיצוב אחר, תוכל לעשות זאת מאוחר יותר על סמך המידע שהוגש. ברגע שתסיים לבחור את התבנית, תהיה לך הזדמנות להתחיל להתאים אותה.

עורך אתר zenfolio

ההתאמה האישית של דף הבית מסתיימת באמצעות הוספת תמונות. ניתן להעלות מספר תמונות בהתחלה, אך ניתן יהיה להוסיף גם תמונות נוספות לאחר מכן. בונה האתר מאפשר להעלות כמה תמונות רק בכדי לאפשר לך לראות את האופן שבו הפרויקט שלך עשוי להיראות בטווח הרחוק.

לבסוף, Zenfolio תציע לך להתאים את הגדרות ה- SEO של האתר שלך כדי לוודא שאנשים יוכלו למצוא אותך ולהגדיל את נראות הפרויקט שלך ברשתות החברתיות. זו גישה לא שגרתית כמו שרוב בוני האתרים (כולל כאלה המתמחים) אל תספק אפשרות זו כבר מההתחלה. בינתיים, אין להמעיט בחשיבות קידום קידום אתרים, מה שהופך את המערכת ראויה לתשומת לבם של אנשי מקצוע וחובבי הצילום.

כדי להתאים את הגדרות ה- SEO תצטרך לספק את התוכן הרלוונטי בתחומי האתר העיקריים כדי לעזור למנועי החיפוש להבין טוב יותר את נושא האתר שלך ולהציג אותו היטב במנועי החיפוש. בין השדות שאתה צריך למלא, הבאים צריכים להיות הראשונים שמציינים: כותרת דף הבית, מיקום (עיר, מדינה / מחוז) ותיאור האתר.

עם זאת, חשוב מאוד שתחקור Zenfolio ותהליך יצירת אתרים עצמם יהיו הרבה יותר מסובכים מכפי שנראה מההתחלה. זו לא מערכת רגילה. מבנה לוח המחוונים אינו דומה לשירותים אחרים.

אם יש לך ניסיון להשתמש בשירותי ענן, זה לא יעזור לך בכלל. באופן כללי ניתן לחקור את המערכת בצורה יעילה. ברגע שתתרגלו, לוח המחוונים יהפוך נוח פחות או יותר. עם זאת, עדיין תרגישו בטוחים בבחירת האפשרות הנדרשת מעת לעת. הסיבה לכך היא מבנה לוח המחוונים המורכב ושפע הקטגוריות הכרוכות בהן. מדובר בקטגוריות תמונות, אתר, מכירה ותקשורת, שכל אחת מהן כוללת קטגוריות משנה נפתחות, הדורשות גם בירור..

בנוסף, במרכז השליטה של ​​בניית האתרים יש ארגונית, בה תוכלו לבנות גלריות תמונות, אוספים או אפילו דפים נפרדים. להלן רשימת הסעיפים שעליכם לעמוד לרשותכם: מוצגים, נוספו לאחרונה, מועדפים. סימני מים ופסקי קול. מתחת לארגן, תוכלו למצוא אוספים מוכנים, תיקים וגלריות.

עורך כותרות zenfolio

חלוקה כלכלית לוגית כזו של אזור העבודה לחלקים הופכת את תהליך השליטה במערכת לפשוט מעט, אם כי עדיין תצטרך זמן להתרגל. בדרך כלל משתמשים מצפים לממשק ידידותי למשתמש וארגונומי יותר מבונה אתרים בפורטפוליו, גם אם המערכת מתקדמת. מה אם אני רק רוצה לפרסם 50-100 תמונות שצילמתי במהלך המסע שלי לפולינזיה, למשל? זה לא יהיה פשוט. אצטרך להילחם עם הגדרות מיותרות מורכבות במשך תקופה ארוכה למדי, בתקווה שזה בקרוב יסתיים ואנשים יראו את התמונות שלי.

למרבה המזל, מרכז התמיכה של המערכת מורכב משלושה חלקים, כלומר בסיס הידע, סרטוני הדרכה ומשאבים. ערוץ היוטיוב של השירות מגיע עם מגוון סרטונים שמשך הזמן שלהם עולה על שעה. זה מדבר לטובת שתי עובדות: מפתחי המערכת מנסים ככל יכולתם לעזור למשתמשים לחקור את השירות בהצלחה ויש להם באמת הרבה מה לספר להם. Zenfolio באמת דורש מרכז תמיכה אינפורמטיבי. יש הרבה מה להסביר כאן. קטע הטקסט מכיל מעל 200 מאמרים המחולקים לקטגוריות. אתה יכול גם להתייעץ עם התמיכה הטכנולוגית ישירות בכל שעה ביום.

לשירות יש בלוג מעניין עם חדשות, סיפורים מעוררי השראה והמלצות לשימוש יעיל בתכונות של בניית אתרים. בדרך כלל לוקח כחמישה ימים לשלוט בפונקציונליות Zenfolio השימושית ביותר. אם יש משהו שאתה לא מבין, גש למדור התמיכה כדי לקבל עזרה מהירה. האינטואיציה והניסיון שלך עשויים שלא להועיל לך כאן, בעוד ששאלות הנפוצות של השירות אמינות בהרבה.

יוצא לדרך

תהליך הפעלת אתר צילום עם Zenfolio אינו לוקח זמן רב, אך תתכונן להשקיע זמן כדי לחקור את המערכת ולהתרגל אליו. ברגע שהאתר שלך מוכן, תוכל להציג תצוגה מקדימה של מראהו ואז להיכנס לחיות. זכור שתוכל לחזור לתהליך העריכה באתר בכל עת שתצטרך אותו – פשוט הפעל את כפתור העריכה ובצע את העריכות שאתה מחשיב כחשובות. הם יישמרו אוטומטית. בסך הכל לוקח כמה שניות לפרסם את פרויקט הפורטפוליו שלך.

תכונות & גמישות

ממשק Zenfolio נראה די פשוט, אם אפילו לא ילדותי לעומת המתחרה הנישה העיקרי שלה, SmugMug. יש כאן הרבה צבעים, צורות אלמנט זוויתי, הרבה סמלים ושלטים מגוונים כאן. עם זאת, זה לא מסיח את המשתמשים הרבה. אתה מתרגל במהירות לזה. לוח המחוונים מחולק באופן מבני ל 6 חלקים גדולים של אפשרויות:

“לוח מחוונים” הוא מסך הזנק המכיל קישורים מהירים לגישה להגדרות מקטעים אחרים (ניתן להוסיף גלריה, פוסט בבלוג, הגדרת העיצוב, עיין בתגובות וכו ‘כאן).

לוח מחוונים של Zenfolio

“תמונות” הוא קטע לאחסון תמונות שמזכיר את סייר Windows או MacOS Finder. סרגל הצד השמאלי מכיל גלריות, קבוצות תמונות ואוספים, ואילו אזור העבודה כולל תיקיות עם תמונות שנמצאו שם. ניתן להוסיף קטעים, קטגוריות, תמונות חדשות, עריכת הגדרות ראות וגישה לגלריה וכו ‘. בסרגל הצד הימני ניתן להוסיף את התיאור של קבוצות תמונות, להגדיר את הנראות שלהן, להוריד הזדמנות / איסור, עלות, כיסוי לאלבום, בחינם או גישה רשומה.

צילומי Zenfolio

“מוכר” הוא הקטע של בניית אתרים לסחר אלקטרוני. כאן נמצאים מחירוני המחיר שלך, דוחות ההזמנה, רשימות של מוצרים בתשלום (שניתן לערוך / למחוק או לאחד לחבילות), אלבומים, הגדרות של אישורי מתנה, קופונים ופעולות קידום מכירות מגוונות..

מכירת Zenfolio

“אתר אינטרנט” היא רשימה של דפים סטטיים באתר שלך המכילים את התיאורים והקישורים לעריכתם. זהו הקטע, ממנו תוכלו להוסיף פוסטים חדשים בבלוג, להעלות מסמכי PDF חדשים וליצור דפים מותאמים אישית.

אתר Zenfolio

“תקשורת” הוא מרכז התקשורת שלך עם המבקרים. כאן תוכלו למצוא רשימת אנשי קשר, היסטוריית דוא”ל, רשימת הערות באתר וסטטיסטיקות של כל משתמש רשום.

תקשורת Zenfolio

“הגדרות” הוא קטע רב עוצמה של אפשרויות, המחולקות ל -4 קטגוריות, כלומר:

  • “חשבון” המאפשרת להגדיר את נתוני החשבון, סיסמאות, זכויות יוצרים, קישור הפניה, הגדרות פרופיל חברתי וכו ‘;

חשבון Zenfolio

  • “חיוב”, המכיל מידע על תשלומים (סוג כרטיס אשראי, מספר, כתובת וכו ‘), הצהרת חשבון (יתרה נוכחית, זיכויים וחיובים) וכן מידע על התוכנית הנוכחית. כאן תוכלו גם להגדיר שירותי אינטרנט נוספים, כמו מוסיקת סקופ משולשת, עריכת קבצי RAW ($ 50 לשנה) וחברות הלוואות ($ 100 לשנה);

חיוב Zenfolio

  • “אתר אינטרנט”, המאפשרת הגדרת דומיין מותאם אישית, בחירת דף הבית של אתר האינטרנט שלך, קבלת הגדרות SEO לקידום אתרים, כלי מנהלי אתרים (Google, Bing), מעקב אחר מבקרים (Google Analytics), הגדרות אזהרת עוגיות והגדרות תצוגת מבקרים (הפעלת גרסת האתר לנייד, אתר אינטרנט חיפוש, אפקטים של שקופיות וכו ‘);

הגדרות אתר Zenfolio

  • “מוכר”, שם תוכלו להפעיל קמפיין פרומו, להגדיר דרך ברירת מחדל להזמנת הדפס, העדפות ספקים, הגדרות מטבע ומיסים, עגלת קניות, מידע על העמלות Zenfolio (7% מכל העסקאות) והגדרות אחרות כמו אלה.

הגדרות מכירת Zenfolio

לפיכך לוח המחוונים כולל קטעי הגדרות, שאינם קשורים ישירות להיווצרות דפי אינטרנט. עורך Zenfolio הוא אזור הגדרות נפרד, בו תוכלו להגדיר כל עמוד באופן ויזואלי ותפקודי בפרטי. תיארנו חלקית את האפשרויות שלה בסעיף “ערכות נושא“.

לסיכום זה, אתה יכול לבחור פריסה וסט של אלמנטים מוצגים עבור כל בלוק. לכל נקודת תפריט ניתן להקצות כותרת, סוג (גלריה, עמוד מותאם אישית, עמוד חיצוני, מסמך PDF), כללי תצוגה ופתיחה (בחלון חדש או נוכחי). ניתן ליצור גם תפריט נפתח. בקטע הגדרות האתר, באפשרותך להגדיר מיתוג אתרים (סמלי סמלים), שפה, גרסה לנייד, עדכון חדשות RSS, הצגת מידע על תמונות וכו ‘..

באופן כללי, לוח המחוונים יוצר רושם חיובי. זה קצת מסובך ועמוס מדי בהגדרות, אבל הוא נראה די הגיוני ונוח ברגע שמתרגלים אליו. הפונקציונליות של Zenfolio היא ברמה הגונה. אתה יכול לעצב חנות תמונות / וידאו באמצעות בלוג במספר ימים. כל מה שאתה צריך זמין כאן.

אם כבר מדברים על הפונקציונליות של המערכת, היא מגוונת למדי וחושפת אפשרויות מרובות לביטוי החופש היצירתי שלך. הגיע הזמן לבדוק את מערך התכונות של המערכת ברגע זה.

אפליקציות סלולריות

מלבד פריסות המותאמות לנייד שמגיעות עם תמיכה בניווט במגע, לבונה האתר יש אפליקציות סלולריות בחינם למכשירי אנדרואיד ו- iOS המאפשרים ליצור ולנהל תיקים מקצועיים תוך כדי תנועה. יש גם אפליקציות זיכרון לקוח פרטניות להעלאה וניהול מהיר של צילומים ויצירת גלריות תמונות.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

אתרי תיקי Zenfolio מותאמים היטב למנועי החיפוש. כאמור, המערכת מציעה הזדמנות למלא את הגדרות ה- SEO הגדולות כבר מההתחלה – בשלב האחרון של תהליך יצירת הפרויקט. בנוסף, זה אפילו מגיע עם השדות המודגשים החשובים ביותר שאסור להתעלם מהם, כשמדובר ב- SEO. זוהי הדרך הטובה ביותר למשתמשים לדעת אילו מטא תגים עליהם למלא כדי לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלהם (כותרות, מילות מפתח, תיאורים).

ניתוח משולב

המערכת מציעה אפשרות לשלב את כלי החובה לעקוב אחר פרמטרי האתר שלך, כולל זרימת תנועה ותנודות, התנהגותם באתרים, מקורות תנועה מרכזיים ותכונות בולטות אחרות המשפיעות ישירות על קידום האתר שלנו ושיעור מעורבות הלקוחות. בין השירותים שאתה יכול לשלב, הגיוני להזכיר את Google Analytics, Webmaster Tools ו- StatCounter.

ניהול תוכן

Zenfolio מאפשר לארגן בקלות את התמונות ואת האוספים שלך בגלריות וקבוצות מקוננות. ניתן גם להקצות להם תגיות (מילות מפתח) וכן להעלות ולחלק תמונות לקטגוריות. השירות תומך בנוסף לסידור מחדש של גרירה ושחרור של תמונות, קטעי וידאו ואוספים שלהם.
אם יש צורך להעביר קבצים מקטגוריה אחת לקטגוריה אחרת, אתה יכול לעשות זאת בקלות תוך פחות משלא זמן. Zenfolio מאפשר גם לייבא ולהציג מטא נתונים של IPTC ו- EXIF, כמו גם להשתמש בכלי העלאה משולבים כמו ActiveX ו- HTML5.

ייבוא ​​/ ייצוא של תכונות

אם כבר יש לך אוספי תמונות במערכות אחרות ויש לך כוונה להעביר אותם ל- Zenfolio, בונה האתר מאפשר העלאה ישירה מ- Adobe Lightroom, גלריית התמונות של Microsoft Live, מכונאי תמונות, שורת פקודה וכו ‘. אתה יכול גם להעביר תמונות ל- Zenfolio משירותי אירוח אחרים, העלה או אחסן קבצי מקור או גלם, העלה קבצי PDF או אפילו קשר אותם מתפריט האתר שלך.

אירוח תמונות ווידאו

Zenfolio תומך בפורמטים של קבצי תמונות JPEG, TIFF, PNG, GIF, כמו גם בקבצי וידאו MPEG, M4V, AVI, MOV, WMV, 3GP, MKV, MP4, MTS. ללא קשר לגדלים של קבצי התמונות שלך, הם יופיעו באיכות גבוהה ויוצגו בצורה מושלמת באתר האינטרנט. בונה האתר מתגאה גם בהרבה פריסות צילום וידאו, צילומים ותיקי תמונות מקצועיים התורמים לשיעור המעורבות ושמירת המשתמשים.

יתר על כן, Zenfolio מגיעה עם מצב אורות האורות לתצוגה איכותית וצפייה מושכת בתמונות גדולות. רוב המשתמשים מעריכים הזדמנות לבחור בין 50 פסקולים בחינם הזמינים באוסף Triple Scoop Music של בונה האתר.

אבטחה משופרת

העובדה שבונה האתר ממוקד בצרכיהם של צלמים מקצועיים, הוא מקדיש תשומת לב מיוחדת לאבטחת הקבצים המתארחים בשרתים שלו. הפלטפורמה מבטיחה גיבוי מאובטח של תמונות המופצות על ידי גיאוגרפיה, הגנה באמצעות סיסמה של תמונות וגלריות נפרדות,
שיתוף מדיה חברתית

כדי לתרום לקידום האתר שלך ולצמיחת בסיס הלקוחות שלך, Zenfolio מאפשר לשתף את האתר ואת אוספי התמונות שלך ברשתות החברתיות הפופולריות, כולל פינטרסט, Google+, פייסבוק, טוויטר וכו ‘. זה מעניק חוויית קנייה חדשה גם לצלמים וגם לפוטנציאל שלהם ולקוחות נאמנים. אם יש צורך להזמין קבצים ממעבדות משולבות, Zenfolio מעניק גם תכונה זו.

מסחר אלקטרוני

Zenfolio מגיע עם עגלת קניות משולבת המגיעה עם מיתוג משלך ותומך ב 18 סוגי מטבעות, אפשרויות משלוח / משלוח רחבות ברחבי העולם, 20% הנחה בהזמנה ראשונה כמו גם הזדמנות לשלוח את עגלת הקניות שלך לחבר או לשותף שלך. באמצעות Zenfolio, אתה יכול למכור יותר מ -2,000 מוצרים המסופקים על ידי מעבדות שותפים משולבות.

מסחר אלקטרוני zenfolio

שירות אלבומי התמונות שאותם בונה האתר מאפשר למכור אלבומי תמונות בעבודת יד וכן מוצרים מודפסים. בין המוצרים האחרים שתוכלו למכור באמצעות השירות, הגיוני להזכיר הורדות דיגיטליות מורשות, חבילות מוצרים המוענקות על ידי ספקים אחרים, קולאז’ים מעוצבים בהתאמה אישית וכרטיסי ברכה וכו ’. עליכם לקבוע את המחירים ולהציג אותם בפני לקוחות פוטנציאליים, במיוחד אם אתה מתכוון למכור מוצרים ברחבי העולם בסוגים שונים של מטבעות. כאן נתמכת גם תכונת ייבוא ​​/ ייצוא של קובצי CSV.

Zenfolio מאפשרת גם הצגת מוצרים מוצגים לתמונות וגלריות, להחליט על אפשרויות המשלוח העדיפות בכל מקרה פרט, לגבות מס מכירה בודד (מע”מ) על כל ההזמנות שהושלמו. בונה האתרים מאפשר לך לקבל תשלומי PayPal וכרטיסי אשראי להוסיף הדפסים לקידום להזמנות שנמצאות במצב המתנה.

תוספות

Zenflow מאפשרת לך להשתמש במספר תוספות בכדי להפוך את אתר הפורטפוליו שלך לאירוח עוד יותר. אלה כוללים מעל 17000 שירים מ- Triple Scoop Music, עורך קבצי עריכת RAW של הצלם וכן הנחות והצעות מיוחדות של שותפי המערכת..

עיצוב & תבניות

ל- Zenfolio 12 קביעות מוגדרות מראש של אתרים. כל אחד מהם מגיע עם מבנה מצגת תמונות משלו ויש לו הרכב גלריה שונה, דפי בית, עמדות תפריט וכו ‘. תוכלו להגדיר את הנושאים הנוספים עבור כל קביעה מוגדרת מראש הכוללת את ערכת הצבעים של אתר, רקע וטיפוגרפיה. זוהי שיטת התאמה אישית מאוד פשוטה של ​​העיצוב. ישנם ערכות נושא רבות שניתן לערוך כאן, או שתוכל ליצור ערכות נושא משלך מאפס בבונה האתר.

ניתן גם לשנות את הפריסה של כל הגדרת אתר מראש. ישנן 25 תבניות שונות ותוכלו לבחור פריסה נפרדת לכל עמוד באתר. זוהי גם דרך חזקה מאוד וקלה לשימוש להתאמה אישית של עיצוב. יתר על כן, ניתן להפעיל תבניות פריסה לכותרת עליונה ותחתונה בנפרד. לא משנה הרבה, עם זאת, באיזו תבנית בדיוק תבחר – העיצוב והמבנה שלה עשויים להשתנות סוף סוף לחלוטין.

ניתן להפעיל / לבטל מספר אלמנטים בכל עמוד, כולל כותרת עליונה, כותרת תחתונה, תפריט, מידע ליצירת קשר, אזור חיפוש, לחצני רשת חברתית וכו ‘. אפשרויות אלה משפיעות רבות על עיצוב דף האינטרנט..

Zenfolio בחר עיצוב

בדרך כלל ניתן להגדיר את היישור ואת התצוגה של כל האלמנטים בדף. אתה רק צריך למצוא את תיבת הסימון הנדרשת כדי לעשות זאת. מרבית האפשרויות הללו נמצאות בסעיף “אפשרויות עמוד”. Zenfolio מגיע עם הגדרות התאמה אישית לעיצוב. הבעיה היחידה היא שקשה להבין את התוצאה של הפעלת אפשרות כזו או אחרת לפעמים. ישנן הרבה הגדרות קטנות וקל ללכת לאיבוד כאן. אם אינך טורח לגבי תיבת הסימון, סביר יותר שתצליח בכך. עורך העיצוב נחמד כאן.

שירות לקוחות

מרכז הלמידה והתמיכה של בונה האתר הוא מקצועי ומציע שאלות מפורטות לגבי תשובות כלשהן. אפשרויות התמיכה של הלקוחות של Zenfolio הן מגוונות למדי, אך לא כל השירותים זמינים כאן כברירת מחדל ובעלות אפס. משתמשים ראשונים או כאלה, אשר נתקלים בבעיות במהלך פיתוח האתר, יכולים להשתמש בפתרונות הסיוע הבאים:

 • בסיס ידע – בונה האתר מציע בסיס ידע אינפורמטיבי הכולל המון מאמרים. הם מתחלקים לקטגוריות נישה על סמך הנושאים הנפוצים ביותר בהם מתמודדים המשתמשים בעת העבודה עם המערכת;
 • סרטי הדרכה ל- Zenfolio מספר סרטי וידיאו אימונים מעמיקים שיעזרו לכם להביא את הפרויקט לרמה חדשה לגמרי;
 • צ’אט חי – כרגע צ’אט חי ותמיכה טלפונית זמינים למנויי תוכנית בתשלום וזה אחד הנושאים הדורשים שיפור;
 • טופס יצירת קשר – כדי ליצור קשר עם העוזר, עליכם למלא את טופס יצירת הקשר או להירשם להפעלת התקנה בחינם אחד על אחד עם אחד ממומחי Zenfolio על ידי ביצוע קישור מיוחד. באופן כללי, התמיכה הטכנולוגית של Zenfolio מאורגנת היטב;
 • קהילה מקוונת – Zenfolio מתהדרת בקהילה מקוונת רחבה המורכבת מכמה אפשרויות שמשתמשים יכולים לבחור בהן. אלה כוללים בלוג, ביקורות, אירועים, שגרירי Zenfolio, מפתחים, מדריכים בחינם.

תוכניות & תמחור: כמה עולה Zenfolio?

Zenfolio הוא שירות בתשלום, המציע תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום לבדיקת תכונות המערכת. התוכניות שונות זו מזו מבחינת הפונקציונליות. לפיכך, אנו ממליצים ללמוד את התכונות של כל תוכנית לפני שתירשמו לה. אז התוכניות הן כדלקמן:

 • מתחיל (60 דולר לשנה) – אתר אירוח תמונות הניתן להתאמה אישית, תיק עבודות מלא עם בלוג, אחסון בלתי מוגבל, פריסות ניידות, ערכות נושא, 50 שירים בחינם למצגות, בקרת גישה עם סיסמאות, קובצי RAW בארכיון, שם תחום.
 • מקצוען (240 דולר לשנה) – כל התכונות הכלולות בתוכנית המתחילים ובנוסף הזדמנות להזמין / למכור מוצרים מ- Mpix, דמי הזמנה של 7%, עגלת קניות, גודל קובץ מקסימלי של 64 Mb, להוסיף סימני מים ולוגואים, כלי שיווק, מיתוג Zenfolio שהוסר.
 • מתקדם (360 דולר לשנה) – אפשרות משלוח מותאמת אישית, גישה לחשבון רב משתמשים, ניהול אירועים עם רשימות משתתפים, עריכת הזמנות מלאה, תמיכה מיידית בצ’אט חי, תמיכה טלפונית, ייצוא מועדפים ל- Lightroom.

ראוי להזכיר כי התשלומים החודשיים יקרים ב -40% בהשוואה לתוכניות השנתיות. התוכניות מגיעות בשעה מחיר ממוצע בגומחה של בוני אתרים ונבדלים זה מזה זה מזה. תוכנית Starter עובדת היטב ליצירת תיק עבודות סטנדרטי. תכנית פרו מאפשרת מיתוג ומכירה של תוכן. תוכנית מתקדמת מבטיחה תמיכה טכנית איכותית והזדמנות לעבוד בצוות או לבצע פעולות קידום עבור לקוחות.

תמחור Zenfolio

דמי מכירה של 7% עמלה לא נראים כאן הגיוניים. מצד שני, עם זאת, המפתחים מעוניינים באופן אישי בהצלחתך, שתורמת לביצועי תמיכה טכנית ואיכות Zenfolio כללית. זהו נוהג רגיל.

סיכום סקירת Zenfolio

Zenfolio הוא בונה אתרים מתקדם המשמש ליצירת אתרי תיקים רב תכליתיים. תבניות איכותיות בשילוב עם פונקציונליות עוצמתית של המערכת מאפשרות להמליץ ​​על בניית האתר למשתמשים. החסרונות של השירות אינם כה מכריעים, אך הם קיימים ודי בולטים. זה נכון במיוחד בשלבים הראשונים של השימוש בפלטפורמה – הארגונומיה של הממשק גרועה מדי פעם.

מה שחשוב הרבה הוא שתוכלו להעלות במהירות כל מספר תמונות ולפרסם אותן באתר האינטרנט שלכם. המשימה העיקרית היא להגדיר את אפשרויות העיצוב והחיוב שלה. השאר הרבה יותר פשוט. האם Zenfolio עובד טוב למתחילים חדשים? סביר יותר שכן מאשר לא, אך תצטרך להתרגל למערכת ולצפות בהדרכה ראשונה.

יש להתיר את מרכז התמיכה. זה באמת מקצועי. גם התמיכה הטכנולוגית מפותחת למדי. עלות התוכניות ממוצעת. בונה האתר שווה את תשומת הלב, אם אתה בסדר עם הממשק שלו. תקופת הניסיון תאפשר לכם להבין האם המערכת שווה את כספה.

נסה את Zenfolio עכשיו

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map