סקירת Weglot

סקירת Weglot.com


Weglot – הוא ממשק API לתרגום שפותח עבור לוקליזציה של אתרים. השירות הושק כקטע קטע פשוט עוד בשנת 2016, בסופו של דבר השירות צמח לכלי רב עוצמה וגמיש לתרגום תוכן אתר לשפות שונות. זו גם הוכחה כדרך מהירה ליצור פרויקטים רב-לשוניים ללא כישורי קידוד. הפיתרון מגיע עם שלל תכונות נהדרות ועובד מצוין עם כולם פלטפורמות בניית אתרים מרכזיות ו CMS.

למעלה מ- 60,000 בעלי אתרים משתמשים כרגע בפתרון לצורך לוקליזציה של האתרים שלהם. הכלי מציע אפשרויות תרגום אוטומטיות וידניות בהתאם לדרישות המשתמש בכל הקשור לשטף שפה, דקדוק, סגנון וכו ‘. זה יתאים לסוגים שונים של פרויקטים מאתרים פשוטים מבוססי תוכן ועסקים קטנים שפותחו עם וורדפרס או וויקס לפלטפורמות מסחר אלקטרוני וחנויות דיגיטליות שנוצרו באמצעות Shopify, מג’נטו, BigCommerce, ועוד. אתה יכול להשתמש בו גם עם פלטפורמות בניית אתרים של SaaS וגם של CMS.

האם באמת יש לנו פיתרון לוקליזציה אולטימטיבי ללא צורך להוציא מאות דולרים על תוכן איכותי? בואו נסתכל על מה ש Weglot מציע מבחינת גמישות ופונקציונליות התרגום.

יתרונות וחסרונות

הכלי מציע מערך של תכונות נהדרות בנוסף למגוון כלי התרגום. מצד שני, אסור שתחשיב כפתרון לוקליזציה אולטימטיבי כאשר משתמשים במצב אוטומטי. במקרה זה, המשתמשים עדיין יצטרכו לבצע תיקונים. חוץ מזה, חלק מהתכונות זמינות למשתמשים מובחרים בלבד.

יתרונות:
חסרונות:
&# x2714; תמיכה במאה+ שפות – צרו פרויקטים רב-לשוניים למרות מיקום קהל היעד שלכם והפיקו תועלת מההגעה העולמית.
&# x2714; קלות שימוש – אין כישורי קידוד נחוצים. ההתקנה וההגדרה קלים ומהירים תודה.
&# x2714; תאימות 100% – Weglot עובד מצוין עם בוני אתרים שונים. אתה יכול להשתמש בו עם פלטפורמות CMS כמו וורדפרס, ג’ומלה או דרופל, כמו גם עם תוכנות SaaS כמו Wix, Squarespace ואחרים..
&# x2714; כלי תרגום מתקדמים – המשתמשים עשויים לבחור מתרגום ידני ואוטומטי, עבור לוקליזציה מהירה ונטולת טרחה.
&# x2714; מאגר מתרגמים מקצועיים – תכונה טובה לחסוך כמה דולרים ולהכיל תוכן רב לשוני המיוצר על ידי אנשי מקצוע בהתאמה אישית.
&# x2714; דומיינים מרובים – התכונה זמינה בתוכניות פרימיום בלבד ומאפשרת לך להשתמש בשירות למספר אתרים בו זמנית.
&# x2718; תכונת התרגום האוטומטי עדיין דורשת תיקונים ועריכה.
&# x2718; תוכניות פרימיום נראות יקרות מדי.
&# x2718; תוכניות התחלה מוגבלות למספר המילים שיש לתרגם.
&# x2718; התרגום יושבת אוטומטית במקרה של ביטול התוכנית.

למה זה טוב?

Weglot הוא פיתרון נהדר למי שרוצה לחסוך כסף ולהפסיק להזמין טקסטים חריפים מדוברי שפת אם. זה יתאים לאתרים מבוססי תוכן, חנויות דיגיטליות, פרויקטים של עסקים קטנים, דפי נחיתה וכו ‘. אם הפרויקט הספציפי שלך דורש לוקליזציה, Weglot עשוי להיות הבחירה הנכונה.

מדוע לוקליזציה חשובה

קבלת גרסת אתר רב-לשונית מגיעה עם כמה יתרונות. הם כדלקמן:

 • אתרים מקומיים מבטיחים הישג רחב יותר ומעורבות טובה יותר עם משתמשים ממדינות שונות.
 • קהל היעד תמיד מודע, מכיוון שאתרי האינטרנט המתורגמים קלים יותר להבנתם.
 • תוכן מתורגם מביא ליתרונות תחרותיים עבור האתר באזור שפה מסוים. חוץ מזה, יתכן שתעריך דרגות גבוהות יותר בנוסף ליתרונות SEO.
 • ככל שהאתר שלך קל יותר להבין, כך שיעור ההמרות גבוה יותר.

API לתרגום פותח אופקים חדשים והופך את הפרויקטים שלך לחזקים יותר בתחרות.

התקנה והתקנה

בעוד ש- Weglot הוא תחילה פלאגין, עליך להיות בעל אתר אינטרנט שכבר פועל כדי להשתמש בו. כפי שהזכרנו קודם, זה עובד מצוין עם כל סוגי הפלטפורמות ומציע אפשרויות שילוב שונות בהתאם לבונה האתר או CMS בהן אתה משתמש..

מתחילים

לשירות יש תוכנית ניסיון בחינם. למרות שהוא נראה די מוגבל עם רק עד 2,000 מילים ותחום יחיד שיש לתרגם, הוא מספק חזון ברור כיצד Weglot עובד למעשה. כדי לגשת לכלי הלוקליזציה, עליך להיכנס.

הרשמה לדרך

תהליך הרישום דורש השלמת מספר שלבים פשוטים. המשתמש יתבקש לציין את הדוא”ל והסיסמה שלו. לאחר שתסיים, מכתב אישור אוטומטי יישלח לדוא”ל שלך. פתח אותו ובצע את הקישור לגישה לשירות.

הרשמה לסיום Weglot

עכשיו אתה חופשי ליצור פרויקט חדש. ציין את שמו ובחר בפלטפורמת בניית אתרים מהרשימה הנפתחת. כאן יש לנו את כל הפתרונות העיקריים של CMS ו- SaaS, כולל WordPress, Magento, BigCommerce, Wix, Squarespace, ורבים אחרים. כל שעליך לעשות הוא לבחור בזה שאתה משתמש ולעבור לשלב הבא. זכור כי כל פלטפורמה עשויה לדרוש דרכים שונות לשילוב הפיתרון באתר הספציפי שלך. עיין בכמה דוגמאות.

פרויקט יצירת Weglot

דוגמה להתקנת וורדפרס

נניח, יש לך בלוג נבנה עם וורדפרס. אתה רוצה שזה יתורגם למספר שפות בכדי להביא תנועה רבה יותר לתוכן. במקרה זה, תהליך ההתקנה דורש השלמת השלבים הבאים:

שלב 1 – התקנת תוסף Weglot

הפיתרון פיתח תוסף מותאם אישית לאתרי וורדפרס. כל מה שאתה צריך זה להתקין אותו. התהליך זהה לכל תוספים אחרים המשמשים לאתרים מבוססי WP. לאחר שהוא יופעל, תראה אותו בלוח הניהול שמשמאל.

התקנת תוסף Weglot

שלב 2 – הגדרה ותצורה

בשלב זה עליכם להעתיק את מפתח ה- API ממרכז השליטה של ​​Weglot ולהדביק אותו ללוח הניהול של התוסף במרחב המסופק. כמו כן, יש לציין את שפות המקור ושפות היעד של האתר.

הגדרת תצורה של Weglot

שלב 3 – תרגם אתר

המערכת תבדוק אוטומטית אם התוסף הותקן והוגדר כהלכה. אם כן, לחצן שפת המעבר יופיע באופן אוטומטי באתר האינטרנט שלך עם כל התוכן שתורגם לשפת היעד.

אותה שיטה חלה על פלטפורמות CMS אחרות. כעת, נראה כיצד זה עובד עם בוני אתרים של SaaS.

דוגמה להתקנת Wix

אם יש לך אתר לעסקים קטנים או חנות מקוונת בנוי עם Wix, תהליך ההתקנה יהיה מעט שונה אם כי קשה יותר. ייקח מספר דקות לאתר שלך ב- Wix.

שלב 1 – בחר שפות

קודם כל תצטרך לבחור את השפות המקוריות והתורגמות. אם אתה משתמש בתוכנית ניסיון חינם או כניסה חופשית, חשבונך יוגבל לשפה מתורגמת יחידה בלבד. מי שחושק באפשרויות נוספות צריך לבחור בחבילות פרימיום.

Weglot בחר שפות

שלב 2 – הוסף קטע Weglot

המערכת תייצר אוטומטית קטע JavaScript. העתק אותו והוסף לאתר שלך. טען אותו מחדש כדי לראות את לחצן מתג השפה. לחץ על סמל השפה המתורגמת כדי לראות את התוכן שכבר מקומי.

הוסף את קטע הדרך של Weglot

כפי שציינו קודם, אין כישורי קידוד או תכנות נחוצים. באמצעות Weglot, יתכן שהפרויקט שלך יתורגם תוך דקות. הגיע הזמן שבדקנו מקרוב את התכונות שהועברו על ידי כלי הלוקליזציה.

תכונות ואינטגרציות

Weglot הוא פיתרון של כל אחד, בו אתה רק צריך להשלים תהליך התקנה מהיר ולבצע את ההתקנה הראשית. כאשר מוגדרים שפות המקור והשפה, המערכת תעשה את השאר באופן אוטומטי. הכלי מגיע עם קבוצה של תכונות נוספות כדי להפוך את האתר לידידותי יותר ומרתק למשתמש.

כלי תרגום

מלבד הפונקציונליות של לוקליזציה בסיסית, ל- Weglot כלי תרגום נוספים. הם כוללים:

 • מילון מונחים – למשתמש רשאי להוסיף תרגומים ומונחים אשר יתווספו אוטומטית למילון Weglot. לדוגמה, אתה יכול לשמור על החומר או שם החברה שלך שצריך לשמור בשפה המקורית. חוץ מזה, התכונה מאפשרת לסמן מילים ספציפיות כפונקציה “לעולם לא לתרגם” או “תמיד תרגם”.
 • חפש והחלף – המערכת תחזור אוטומטית ותאתר מילים או ביטויים שלא תורגמו ולא תורגמו בצורה שגויה.

מרכז השליטה של ​​החשבון

לוח מחוונים של חשבון Weglot

המערכת מאפשרת למשתמשים לעקוב אחר כל התרגומים מלוח מחוונים של Weglot יחיד. ניתן להשתמש בו כדי סקירה כללית על התוכן ועל כל הלוקליזציות בו זמנית. בדרך כלל אנו לא רואים בו שימוש רב, מכיוון שלוח המחוונים אינו מאפשר ליצור דפים חדשים למרות שהוא מציג נתונים סטטיסטיים.

אופטימיזציית קידום אתרים

Weglot מתרגם דפי אינטרנט בהתחשב בפרקטיקות מנועי החיפוש של גוגל. כתוצאה מכך, המשתמשים עשויים להפיק תועלת מאופטימיזציית SEO אוטומטית רב לשונית הכוללת hreflang המאפשר להגדיר את מיקום האתר, כותרות, תיאורים, מטא נתונים וכו ‘..

הפניה אוטומטית

המערכת משתמשת בהגדרות הדפדפן של המבקרים כדי להגדיר את מיקומם. ואז הוא מפנה משתמשים אוטומטית לדף עם השפה הרלוונטית. הלוקליזציה חלה לא רק על דפים אלא גם על טפסי קשר, אישור דוא”ל וכו ‘.

אפשרויות שיתוף פעולה

בעלי אתרים רשאים להזמין חברי צוות אחרים לעבוד על לוקליזציה יחד היישר מלוח המחוונים של Weglot.

עיצוב כפתורי מתג

עיצוב כפתורי מתג Weglot

בעוד לחצן מתג השפה מופיע אוטומטית לאחר שחיברתם את הכלי, אתם עדיין עשויים לשנות את מראה מראהו. ניתן להתאים אותו לנושא המרכזי של האתר. הגדרות נוספות מאפשרות לך להגדיר את הכפתור, כמו גם לאפשר את התפריט הנפתח עבורו, לשנות סוגי דגלים ועוד.

תרגום אוטומטי לעומת תרגום ידני

Weglot פותחה כדי להבטיח תהליך לוקליזציה של אתרים ללא טרחה באמצעות כלי תרגום אוטומטיים. כל הדפים שלך יתורגמו תוך דקות. עם זאת, התכונה האוטומטית אינה כה טובה במקרה שתמקד לקהל ספציפי או תובעני מבחינת איכות התוכן. משתמשים יצטרכו לבצע כמה תיקונים, במיוחד כשמדובר בטקסטים מקצועיים ומכוונים נישה.

במקרה זה, תרגום ידני נשמע כמו אפשרות טובה יותר. Weglot מציגה מאגר מומחים המספק את שירותיהם. הם כוללים בעיקר דוברי שפת אם עם שיעורים נמוכים יותר בהשוואה לשווקים פרילנסרים מסורתיים. המחיר מתחיל ב -0.08 דולר למילה. אתה תראה את המחיר הסופי בהתאם למספר העמודים שאתה צריך לתרגם. משתמשים חופשיים לאנשי מקצוע מקומיים גבוהים יותר בלוח המחוונים של Weglot.

שירות לקוחות

אפשרויות התמיכה תלויות בתוכנית שתבחר. משאבים בסיסיים זמינים עבור כל משתמש. הם כוללים מרכז עזרה עם הדרכות ומדריכים המתארים דרכים להתחלה, כמו גם חיבור השירות לפלטפורמת האתר שאתה משתמש בה. חוץ מזה, כאן יש לנו בלוג עם כמה מאמרים שימושיים ומערכת כרטוס טיפוסית לדוא”ל.

תמיכת לקוחות ב- Weglot

אם אתה זקוק בדחיפות לפנות לנציגי Weglot, תוכל לעשות זאת דרך חשבון הפייסבוק הרשמי.

תוכניות & תמחור: כמה עולה Weglot?

תמחור דרך

כפי שאתה כבר יודע, יש תוכנית ניסיון בחינם. עם זאת, הוא מוגבל רק עם תרגום אחד של עד 2,000 מילים. זה שווה לפוסט בבלוג ממוצע. אז, בוודאי תצטרך לשדרג את התוכנית שלך על מנת שהאתר יהיה מקומי לחלוטין. המשתמשים רשאים לבחור מתוך 5 תוכניות זמינות:

 • עלויות המתנע € 9.9 לחודש עבור דומיין בודד ועד 10,000 מילים.
 • עלויות עסקיות 19 יורו לחודש עם עד 50,000 מילים ו -3 תחומים.
 • עלויות מקצוענים 49 אירו בחודש הכולל 5 אתרים ו 200,000 מילים כוללות.
 • עלויות מתקדמות 199 אירו בחודש עבור מיליון מילים ו -10 תחומים.
 • Enterprise מתחיל בשעה 499 אירו תלוי בדרישות שלך.

לכל תוכנית יש תקופת ניסיון ללא תשלום, בעוד שעסקים, מקצוענים, מתקדמים וארגוניים מגיעים עם תמיכה מובחרת וצ’אט חי.

מדיניות החזר דרך Weglot

למנויים יש סיכוי לתבוע החזר מלא תוך 15 יום לאחר הרכישה של התוכנית. כדי להעפיל לפדיב הכסף, הם צריכים:

 • שלח בקשת ביטול לא יאוחר מ -15 יום לאחר הרכישה;
 • תבע החזר בגין מנוי קודם בלבד. אין אפשרות להחזיר חידושים ושדרוגים.

אם אתה עומד בדרישות הללו, תקבל את הממצא שלך עד 48 שעות.

מסקנת סקירת Weglot

Weglot הוא פיתרון לוקליזציה של אתר SaaS המופעל על ידי ה- API. זה לא דורש כישורי קידוד ומספק מערכת של תכונות תרגום ואינטגרציה. זה עשוי להיות פיתרון טוב למי שעוסק בטקסטים בכניסה וברמה בינונית, מכיוון שתרגום אוטומטי עדיין קורא לעריכה ותיקון.

אם הפרויקט שלך מתמקד בעיקר בקהל יעד ספציפי שחושק לתוכן איכותי מבחינת דקדוק, סגנון, פיסוק או עיצוב, עדיין תצטרך להתמחות במומחים גבוהים יותר ממרכז דרך Weglot או ממקומות שוק אחרים..

נסה את Weglot בחינם

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map