סקירת PhotoShelter

סקירת PhotoShelter


פוטושלטר – היא פלטפורמה כוללת המיועדת לצלמים מקצועיים. זה מורכב מכמה טכנולוגיות מעורבות הכוללות ארכיון תמונות, מתקני אחסון ובונה האתר. אם אתה פשוט צריך איפשהו לאחסן את התמונות שלך או לשתף אותן עם חברים, עדיף שתחפש אפשרות פשוטה יותר. מוצר מסוים זה ישרת בעיקר מומחי צילום ומומחי נישה ייעודיים.

המערכת מגיעה עם שלל מכשירים המאפשרים לאנשים להפיק את המירב ממנוע די חזק. תהיה לך סיכוי לשלב פונקציונליות של מסחר אלקטרוני כדי למכור את התמונות שלך, כמו גם לעקוב אחר סטטיסטיקות המכירה. ארכיונים ומבני אחסון מבוססי ענן מבטיחים גישה מיידית לכל הנכסים שלך למרות המיקום. כתוצאה מכך יש לנו כלי אינטרנט צלם אולטימטיבי לשיתוף תמונות, תשלום, אחסון תמונות וקידום עצמך.

1. קלות שימוש

מפתחי PhotoShelter מבטיחים פלטפורמה קלה לשימוש המאפשרת ליצור אתרים תוך דקות. נו. חלק מהטענות הללו נכונות. בונה האתר עצמו מאוד אינטואיטיבי. ייקח למתחילים החל מ- 10 עד 30 דקות כדי להבין איך זה עובד. עם זאת, קלות השימוש מסתיימת בכל הקשור לחיבור הדומיין שלך. התהליך די קשה אלא אם כן תבחר את ברירת המחדל. קודם כל.

עליך להיכנס כדי לקבל גישה לכל מכשירי PhotoShelter. התהליך זהה לפלטפורמות אחרות. קיימת גרסת הדגמה בחינם למשך 14 יום בלבד. זה נראה די קצר למרות שזה עדיין מספיק להבין אם המערכת מתאימה לך. כדי להתחיל עם גרסת הניסיון בחינם, המשתמש מתבקש להקליד את שם פרטי ושם משפחתו וכן לציין דוא”ל ולהגדיר את הסיסמה..

רישום PhotoShelter

לא תצטרך לאשר את הסיסמה שלך. עם זאת, מכתב מסביר פנים עדיין יישלח לדוא”ל שנמסר. לפחות אתה יודע שהפעלת חשבונך. אגב, שום סימן להשתלבות במדיה החברתית בעת הכניסה, וזה רע. עם זאת, אנו יכולים לחיות עם זה.

בניית אתרים והתאמה אישית

לאחר שתסיים, המערכת תעביר אותך אוטומטית ללוח הבקרה עם כל כלי בניית האתר בצד שמאל. אין הרבה כאלה. תוכלו למצוא כמה אפשרויות בסיסיות כמו פריסות תבניות, גופנים, צבעים, כותרות עמודים ותיבת תיאור מטא. כל קטע עמוד מורכב ממקטעים נפרדים הניתנים לניהול. לדוגמה, תוכל לבחור תמונה או טקסט לקטע הלוגו, להוסיף גלריות חדשות, לערוך שמות בלוקים וכו ‘.

PhotoShelter קבע מראש

ניתן להחיל אותו גם על דפים אחרים. אגב, כל תבנית מגיעה עם הפריסה שנקבעה מראש הכוללת בדרך כלל:

 • דף בית או תיק ראשי.
 • אודות הדף בו אתה יכול לייצג את עצמך.
 • דף צור קשר עם כל פרטי הקשר הנדרשים.
 • דף ארכיב עם מספר דרכים לאחסן ולנהל את התמונות שלך.

לא ניתן לעשות הרבה בקשר לפריסה הראשונית. הפלטפורמה נראית מוגבלת מאוד מבחינת עיצוב אתרים. עם זאת, הוספת תמונות חדשות היא פשוטה מאוד. כל מה שאתה צריך זה ליצור גלריה חדשה, לתת לה שם ולהוריד תמונות מהתיקיה המקומית.

הגדרות כלליות

לוח הניהול מכיל רשימה של הגדרות כלליות וכלים לניהול אתרים. משתמשים רשאים לערוך שמות אתרים, תיאורים, להוריד favicon חדש וכו ‘. לפאנל יש את החלק הסטטיסטי בו תוכל לעקוב אחר מבקרי האתר שלך, כמו גם לחבר את Google Analytics וכלים אחרים..

ההגדרות מאפשרות לכוונן את ארכיון התצלומים, כמו גם לבחור בין תחום ברירת המחדל שיכיל את שם הפלטפורמה או הדומיין המותאם אישית שלכם. תוכלו למצוא את המדריך לחיבור הדומיין בקטע רלוונטי. התהליך עשוי להיות מעט מסובך. לכן, וודא שאתה קורא את המדריך בעיון.

עיצוב והתאמה אישית של PhotoShelter

תחום ברירת מחדל מגיע עם אישור SSL משולב שכבר מהווה יתרון עצום. המראה שלהלן מבוסס על הדוגמה שלנו: superwebsitebuilders.photoshelter.com כאשר “superwebsitebilders” הוא השם שציינת במהלך תהליך ההרשמה..

כמובן שזה לא יסתדר עבור אסטרטגיית קידום אתרים מקיפה. כדי לקדם את האתר שלך ולהגביר את דרגות ה- SEO שלו, תצטרך תחום מותאם אישית. במצב של PhotoShelter, יהיה עליך להגדיר CNAME. החדשות הטובות הן שהפלטפורמה מציעה מדריך מפורט לחיבור הדומיין באמצעות הגדרות CNAME.

2. תכונות & גמישות

PhotoShelter מציעה חבילה חזקה של תכונות שעוזרות לא רק לאחסן תמונות או ליצור אתר. צלמים עשויים לשלב את הפונקציונליות של eCommerce בכדי לקבל תשלום ישירות מלקוחות, לנהל מחירים וכו ‘. בנוסף, תהיה לך סיכוי ליצור גלריות פרטיות עם גישה מוגבלת, לשתף תמונות ברזולוציה גבוהה, סטטיסטיקת מסלול ועוד..

מסחר אלקטרוני

המערכת מאפשרת לחבר מספר אפשרויות תשלום. זה מגיע עם תמיכה ב- PayPal ו- Stripe. יתר על כן, משתמשים יכולים לחבר את חשבונות הסוחרים שלהם כדי לאפשר מכירה ישירה. ל- PhotoShelter עגלת קניות משולבת ללא צורך להגדיר אותה בנפרד.

מסחר אלקטרוני של PhotoShelter

הנתונים הסטטיסטיים מתארים את סך המכירות ואת העסקאות הממתינות. אתה יכול לקבוע מחירים משלך ולהפיץ מוצרים מודפסים הכוללים תמונות עם סימני מים.

אבטחה

כל אתר שנוצר באמצעות PhotoShelter כולל קידוד SSL ​​משולב כברירת מחדל. זה יעבוד היטב עבור קידום אתרים באתר וגם עבור המוניטין הכללי ברשת. כלי אבטחה נוספים כוללים משמר גניבות תמונות המגן על העבודות שלך מפני גניבה או כניסה לידיים הלא נכונות ללא התראה. משתמשים יכולים להפעיל או לבטל את התכונה מלוח הניהול.

PhotoShelter ssl

צלמים חופשיים להחיל את סימני המים הייחודיים שלהם כדי להגן על זכויות היוצרים. התכונה מגיעה עם מצב התצוגה המקדימה של סימן מים. בנוסף, הגדרות אבטחה כלליות מאפשרות לך לציין את הגודל המרבי של כל תמונה המוצגת באתר האינטרנט שלך.

הגדרות תיק עבודות

PhotoShelter מספק כלים פשוטים לניהול תיק העבודות שלך. הם כוללים חיפוש בפורטפוליו קל עם מסננים מפורטים. המשתמשים עשויים לחפש תמונות נחוצות לפי מילות מפתח, תאריך, סוג מחירים וכו ‘. כאן תוכלו גם ליצור תיבת אור חדשה, לערוך את אזור הלקוח כמו גם את עגלת הקניות..

חיפוש מוטמע

PhotoShelter משובץ

אפשרות נהדרת למי שיש כבר אתר או בלוג. אתה לא יכול אפילו להשתמש בונה האתר. המערכת תייצר את הקוד שניתן להטמעה באתר קיים, ותאפשר למבקרים שלכם לגשת ישירות לתיק העבודות. כל מה שאתה צריך זה להעתיק את קטע ה- HTML ולהניח אותו לקטע הדרוש באתר האינטרנט שלך.

3. עיצוב & תבניות

הפלטפורמה לא מקלקלת את המשתמשים שלה עם מבחר רחב של פריסות מוכנות. כרגע הוא מציע רק 9 תבניות שונות. כולם כוללים פריסות שונות אם כי המבנה הכולל נראה זהה. כל הנושאים ידידותיים לנייד. עם זאת, אין מצב תצוגה מקדימה לנייד כדי לבדוק כיצד האתר נראה בסמארטפונים או בטאבלטים.

עיצוב PhotoShelter

באשר לכלי העיצוב, הם גם די בסיסיים. משתמשים רשאים לערוך או להגדיר גופנים לכותרת העליונה ולקטעי אתר אחרים. בנוסף, פונקציית ערכת צבעים מאפשרת לך לשנות את הצבע של הפריסה הכוללת ואת הרקע שלה. אתה יכול גם להגדיר צבעים שונים עבור הלוגו, תוכן הטקסט, הקישורים וכדומה.

4. תמיכת לקוחות

תמיכה ב- PhotoShelter

למשתמשים ב PhotoShelter ישנן מספר דרכים למצוא תשובות לשאלות שלהם. הם כוללים:

 • צור קשר מדור – מערכת כרטיסים פשוטה בה אתה יכול להגיש את שאלתך. הדבר הטוב עם הפיצ’ר הוא שהוא מכיל מספר טלפון ישיר. בנוסף, תוכל להקליד את המספר שלך כדי לאפשר ללקוחות התמיכה ליצור איתך קשר. החדשות הרעות הן שהתמיכה זמינה בימי שני עד שישי בשעות 9 בבוקר עד 19 בערב.
 • מרכז תמיכה – לפלטפורמה בסיס ידע עצום עם טונות של מדריכים ומאמרים המתוארים במרכז התמיכה. הם כוללים מידע כיצד להתחיל, כיצד לשתף או לאחסן תמונות, כיצד למכור וכו ‘.
 • ש. קהילה&א – סוג של פורום בו המשתמשים עשויים ליצור נושאים חדשים או לשאול שאלות. החלק מכיל חסימות מיוחדות המייצגות דיונים בענף ונושאים אחרים שעשויים גם להועיל.

כל המנויים של PhotoShelter רשאים לשלוח משוב על המוצר עם הטענות וההצעות שלהם. לסיכום, התמיכה נראית הגונה למרות היעדר תכונת הצ’אט החי.

5. תוכניות & תמחור

תמחור PhotoShelter

למערכת תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום. די והותר כדי להבין אם המוצר מתאים לך. אז תצטרך להפעיל את אחת משלושת התוכניות הזמינות בתשלום. הם כדלקמן:

 • התוכנית הבסיסית מתחילה בשעה 10 דולר בחודש עם אחסון בענן של 4 ג’יגה-בתים.
 • התוכנית הסטנדרטית עולה 25 דולר לחודש עם אחסון של 100 ג’יגה-בתים בנוסף לכלי הגהת הלקוח.
 • עלויות תוכנית פרו 45 $ לחודש ומציע אחסון ללא הגבלה וכל התכונות מהוות את שתי התוכניות הקודמות.

כל החבילות מגיעות עם דומיין מותאם אישית, גישה בלתי מוגבלת לכל 9 התבניות, אפליקציה סלולרית בהתאמה אישית ועוד. אז ההבדל העיקרי באחסון, מה שהופך את מדיניות התמחור לקצת מוזרה.

6. יתרונות וחסרונות

PhotoShelter היא פלטפורמה המיועדת בעיקר לצלמים מקצועיים שרוצים לא רק לשתף או לאחסן, אלא גם למכור את העבודות שלהם. הפלטפורמה אינה מושלמת ויכולה להיות מסובכת במקומות מסוימים. עם זאת, זה עדיין משרת את הצלמים; צרכים בצורה טובה.

יתרונות:
חסרונות:
&# x2714; פונקציונליות של מסחר אלקטרוני.
&# x2714; בניית אתרים קלה לשימוש.
&# x2714; אין צורך במיומנויות קידוד.
&# x2714; שילוב פשוט של שירות.
&# x2714; מתקני אחסון מבוססי ענן.
Trial ניסיון חינם מוגבל.
Ans התוכניות די זהות.
Policy מדיניות תמחור קצת מוזרה.
Can זה יכול להיות מסובך לחבר תחום משלך.

סיכום

PhotoShelter הוא כלי טוב לצלמים מקצועיים המעוניינים להגדיל את הנוכחות המקוונת שלהם, כמו גם לקדם ולמכור את העבודות שלהם. הפלטפורמה מציעה כמה תבניות טובות למראה החופשיות לגישה למרות התוכנית. המשתמשים יעריכו כלי ניהול תיקים וארכיון מתקדמים וכן דרכים פשוטות לשילוב שירותי צד ג ‘.

אם אתה מחשיב לצלם תמונות כתחביב שלך, יתכן שתזדקק לפשוט יותר תוכנה זולה יותר לאחסן ולשתף אותם בערוצים שונים. במקרה זה, עליך לנסות כמה אפשרויות קלות יותר כגון וויקס. זה מגיע כפתרון של כל אחד עם אירוח ותחום בחבילה בנוסף למאות תבניות מגיבות שיענו על הצרכים שלך..

נסה את PhotoShelter בחינם

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map