סקירה של קוד אינטרנט

סקירה של קוד אינטרנט


Webnode – הוא בונה אתרים בענן, הממקד למשתמשים, המתכננים להשיק אתרים אישיים / עסקיים וחנויות מקוונות. תשתית הפלטפורמה משנת 2008, אז פותחה על ידי החברה הצ’כית ווסטקום. מאז אותה תקופה, פופולריות המערכת גדלה במיוחד.

נכון להיום, בסיס הלקוחות של המערכת עלה על 30 מיליון משתמשים פעילים. Webnode זמין בעשרות שפות כדי לספק למבקרים ממקומות שונים הזדמנות להפעיל ולנהל אתרים איכותיים בשפות שלהם.

בונה האתר מגיע עם מערך של תכונות וכלים שיכולים להעניק לפרויקט שלך ביצועים הגונים ועיצוב מעולה. זה ידידותי למשתמש ובכך עונה על צרכים מגוונים של בניית אתרים, דרישות ושיעורי מומחיות המשתמשים. מערך התכונות המורכבות ואוסף התבניות האיכותיות תורמים לחוויה חיובית ואפקטיבית בבניית אתרים. בואו נגלה כעת, אילו תכונות Webnode בדיוק שוות את תשומת הלב ומדוע.

1. קלות שימוש

קוד אינטרנט הוא בניית אתרים קלה לשימוש, מה שמבטל את הצורך ללמוד עיצוב אתרים או יסודות קידוד כדי להשתמש בשירות לטובת היתרון. זה מגיע עם ממשק אינטואיטיבי, ניווט פשוט ופשוט להבנה באתר ולוח המחוונים המובנה מבחינה לוגית. כל האלמנטים וההגדרות שלהם נמצאים במקומות ראויים כאן.

כדי לקבל גישה ללוח הבקרה ולעורך WYSIWYG, עליך לבצע הליך כניסה מהיר. לחץ על כפתור “צור אתר” ובצע כמה צעדים פשוטים. כאן תתבקש לציין את שם האתר העתידי שלך וכן להקליד את הדוא”ל והסיסמה. אל תשכח לרשום אותם ולהשתמש בהם בהמשך כדי להתחבר.

השלב הבא הוא לציין את סוג הפרויקט המקוון שברצונכם להפעיל. למשתמשים יהיו שתי אפשרויות: אתר ומסחר אלקטרוני. בחר בקטגוריה החלה על העסק שלך ובחר תבנית. כל הנושאים מחולקים לשמונה קטגוריות עסקיות כולל חנויות דיגיטליות, בלוגים, חתונות, תיקים, מוזיקה וכו ‘. הם חופשיים לתצוגה מקדימה.

בחר תבנית רשת

כל הנושאים מגיעים עם מבנה אתרים מוגדר מראש עם ווידג’טים משולבים. אינך צריך לטפל בהם ידנית. כל תבנית מגיעה עם מדור אנשי קשר, חנות דיגיטלית מובנית ואפילו סעיף מדיניות GDPR המשולב כברירת מחדל.

לאחר שתחליט על הפלטפורמה לבחור, תצטרך לציין גם פרטי קשר, כתובת אמיתית, מדינה ומיקוד, מטבע (אם אתה מקים חנות מקוונת). עכשיו אתה מוכן לעבור o וללכת ללוח המחוונים עם כל כלי הבנייה והמכשירים המועברים על ידי עורך אתרים אינטואיטיבי ופשוט..

עורך גרירה ושחרור של רשת האינטרנט

עורך הגרור והשחרור מאפשר לבחור ולמקם את האלמנטים, הבלוקים והקטעים הנדרשים. בין אם אתה מתכוון להוסיף מחירון, אנשי קשר או קטע אודותינו, תעשה זאת כהרף עין. אותו דבר לגבי העלאת תוכן. משתמשים יכולים להוסיף את כל סוגי התוכן שהם רואים כמתאימים לפרויקטים שלהם, בין אם זה פוסטים, גלריות תמונות, קטעי וידאו, סקרים או קובצי מדיה אחרים..

בונה האתר מגיע עם מערכת ניהול מוצרים פשוטה. אתה חופשי לנהל את כל רשימות הפריטים שלך, להוסיף מוצרים חדשים, לנהל את המלאי, לקדם חלק מהסחורה שלך, להפעיל קמפיינים ומודעות פרסום, תיאורי מוצרים נכונים, להעלות תמונות ועוד.

הוספת מוצר אינטרנט

כשמדובר בבניית אתרים עם Webnode, חוויית עיצוב האינטרנט שלך לא משנה כלל – השירות נוח ואינטואיטיבי כל כך. לא נתקלת כאן בשפע של אפשרויות או הגדרות התאמה אישית לעומק ומפורט. פשוט עקוב אחר הטיפים שהשירות מציע להתחלה ועריכה של תוכן ועיצוב האתר שלך בקלות.

2. תכונות & גמישות

Webnode בולט מהקהל בגלל מערך התכונות העשיר ואפשרויות ההתאמה האישית לעיצוב. גם אם אתה נמצא בשלב הבדיקה ולא מתכנן לשדרג למנוי בתשלום, עדיין תוכל להשתמש בכל מערך הפיצ’רים של השירות. בין אם אתה מתכוון להשיק אתר אישי, עסקי או מסחר אלקטרוני, תקבל גישה למגוון רחב של אפשרויות מסחר אלקטרוני ובלוגים, עורך HTML, הזדמנות להפעיל את המספר הדרוש של דפים וכו ‘..

בסך הכל, לבונה האתר יש 17 קטעים מוגדרים מראש בהם תוכלו לגלוש כדי לבחור את אלה שמתאימים לאתר שלכם. זה לא הרבה, אבל אתה יכול להתאים אישית את החלקים על ידי הוספה, עריכה, ניהול או הסרה של האלמנטים שהם מגיעים איתם.

שילוב יישומונים

כמות החסימות והקטעים שתוכלו להגדיר כאן מספיקה בכדי להעניק לאתר האינטרנט שלכם את העיצוב והפונקציונליות הנדרשים. לבונה האתרים חסרים כמה מהווידג’טים הפופולריים שנחשבים חובה עבור אתר הגון. אלה הם מסנן חיפוש באתר, כפתורי מדיה חברתית, לייקים ושיתופים וכו ‘. זכור כי אינך יכול לשלב יישומונים או אפליקציות משלך כאן מכיוון שהשירות מכוון ברובו למתחילים חדשים, אשר מיומנויות עיצוב אתרים אינם ברמה גבוהה..

אפשרויות לבלוגים ומסחר אלקטרוני

באמצעות Webnode אתה יכול להגדיר אתר לניהול מסחר אלקטרוני ואז לנהל אותו. עם זאת, למערכת חסרים תכונות המאפשרות בניית חנות מקוונת גדולה וחזקה (גרסאות מוצר, אפשרויות ייבוא ​​/ ייצוא, יצירת קודי קופון וכו ‘.). אם יש לך כוונה כזו, הגיוני לחפש שירותים אחרים עם תכונות מסחר אלקטרוני מורחבות יותר. במקרה שהמטרה שלך היא להפעיל חנות אינטרנט קטנה עד בינונית, Webnode יכול להציע לך את האפשרויות הבאות:

ניהול מוצר Webnode

 • העלאת מוצר וניהול;
 • התאמת אפשרויות ופרטי משלוח ומשלוח;
 • רשימת מוצרים ללא הגבלה (עם תוכנית Profi);
 • קבלת תשלומי PayPal;
 • אפשרויות שינוי והתאמה אישית של מוצרים ועוד.

באשר לאופציית הבלוגים, המערכת אינה מאפשרת לבנות בלוגים מלאים. אתה יכול ליצור ולחבר בלוגים פשוטים כאן על ידי הוספת קטעים ואלמנטים כמו פוסטים ושטפי מדיה. אפשר גם לתזמן פוסטים כאן. מספר אפשרויות פריסת הבלוג הוא די נחמד, אך עדיין לא תוכלו להשתמש בעדכון ה- RSS (זה לא זמין כאן), להקצות קטגוריות לפוסטים חדשים או להפעיל את אפשרות התגובה. החדשות הטובות הן שתוכלו לחבר את מערכת התגובות החיצונית כמו Disqus באמצעות שילוב קוד HTML.

מוצר עריכת צומת רשת

אופטימיזציה למנועי חיפוש וניתוח אתרים

ל- Webnode יש כלים שיכולים לתרום לקידום אתרים נחמד. מה שאתה יכול לעשות כדי לשפר את דירוג מנועי החיפוש באתר שלך הוא למלא תגי מטא לכל הדפים, להתאים אישית כותרות, מילות מפתח ותיאורים, לכתוב תגי alt עבור כל התמונות, ליצור כתובות אתרים ידידותיות לבני אדם וכו ‘..

אינך צריך ליצור את מפת האתר שלך בעצמך מכיוון שהמערכת תייצר אותה כברירת מחדל. זהו יתרון בולט למשתמשים שאינם בקיאים בתחום SEO ובעיצוב אתרים באופן כללי. באשר לדחיקות, חלק מתבניות האתר אינן יכולות להתפאר במבנה כותרות ידידותי לקידום אתרים. אי אפשר גם להגדיר כאן 301 הפניות מחדש.

כדי לעקוב אחר נתונים סטטיסטיים על אתרים, אתה יכול להשתמש במסוף החיפוש של גוגל או בכלי SEO מתקדמים אחרים תומכים ב- Webnode. עם זאת, כדי לשלב את גוגל אנליטיקס, תצטרך לשדרג לתכניות רגילות או לפרובי. אם ברצונך ליצור גרסת גיבוי לאתר האינטרנט שלך בפיתוח, המערכת מאפשרת לעשות זאת בקלות.

מדיניות GDPR

תכונה חיונית למי שיהיה מעורב בנישת המסחר האלקטרוני. בונה אתרים מציע כבר מקטעי מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש. הם מכילים טקסט על ברירת המחדל המתאר הוראות כלליות וכן דרכים שהאתר שלך יאסוף, יעבד ויאחסן את נתוני המשתמשים. אתה רשאי לערוך כל קטע בהתאם לדרישות הפרויקט שלך.

מדיניות BNR של רשת האינטרנט

אפליקציה ניידת מותאמת אישית

לפלטפורמה יש אפליקציה סלולרית נפרדת שלה לשימוש בסמארטפונים או טאבלטים ולניהול האתר שלך תוך כדי תנועה. עורך נייד הוא גם מאוד אינטואיטיבי ונוח לשימוש. זה מגיע עם אותה מערך תכונות וכלים שמועברים על ידי גרסת שולחן העבודה.

3. עיצוב & תבניות

מספר הנושאים:200+
תבניות מקצועיות:&# x2714; כן
ערכות נושא חינם:&# x2714; כן
עיצוב רספונסיבי:&# x2714; כן
מיין לפי ענף:&# x2714; כן
עריכת קוד HTML:✘ לא

גלריית התבניות של רשת האינטרנט כוללת כיום למעלה מ- 200 נושאים. הם מתחלקים לקטגוריות נישה ומספרם עשוי להיות שונה בכל הנוגע לנושא שנבחר. תבניות מגיבות כברירת מחדל, אך האיכות שלהן משאירה הרבה רצוי.

העניין הוא שלבונה האתר יש מבנה תבניות דומה והדוגמאות נבדלות לרוב מבחינת הגדרות צבע ורקע. הדבר בא לידי ביטוי בהכרח ביעילות ההתאמה האישית של התכנון והתוצאה שתקבל בסופו של דבר.

תבניות Webnode כוללות אפשרות תצוגה מקדימה. זה נוח למשתמשים המעוניינים לחקור את פרטי המדגם שהם הולכים לבחור. כדי להתאים אישית את התבנית, עליך לערוך את הבלוקים המרכיבים את המבנה שלה.

כפתור ההגדרות, שנראה כמו גלגל שיניים, נמצא בפינה השמאלית העליונה של כל חסימת אתר. כאן תוכלו למצוא את אפשרויות עריכת הטקסט והגופן הנדרשות, תכונת העלאת תמונות, צילומי מלאי וכלים אחרים.

זכור ש- Webnode לא מאפשר לך להחליף את התבנית כשאתה עובד עליה. אם אתה עדיין מחליט לעשות זאת, כל התוכן שתצליח להגיש יאבד. חשוב מראש ואל תזלזל בשימוש בתכונת התצוגה המקדימה של התבנית, בעת בחירתך. עריכת קוד HTML / CSS אינה זמינה גם כאן.

ל- Webnode יש תמיכה מרובת שפות. נכון להיום, היא מאפשרת ליצור מעל 20 גרסאות שפה לאתר שלך. זה יתרון למשתמשים שמתכוונים להגיע לקהל הזר.

4. תמיכת לקוחות

בונה האתר אינו יכול להתהדר בתמיכת לקוחות מועילה ורב-תכליתית. אמנם איכות שירותי התמיכה נחמדה, אך מגוון האפשרויות המוצעות עדיין אינו מספיק בכדי לספק למשתמשים חופש בחירה. לא תמצא כאן צ’אט חי או סיוע טלפוני.

למנויי תוכנית Profi ו- Standard יש התאוששות ועדכונים כלולים בתוכניות שלהם בנוסף לתמיכה רב לשונית. לפלטפורמה בלוג משלה עם מבחר מאמרים שימושיים המתייחסים לבניית קישורים, טיפים לאופטימיזציה של SEO, שלבים להשקה ותמיכה בבלוג מצליח וכו ‘..

שאלות נפוצות בנושא צומת אינטרנט

מה שאתה יכול להשתמש בו הוא סעיף שאלות נפוצות, המכסים את ההיבטים הבסיסיים. יש גם הזדמנות ליצור קשר עם צוות התמיכה הטכנולוגית באמצעות הדוא”ל, אך מהירות התגובה משאירה הרבה נחשק גם כן.

5. תוכניות & תמחור

מדיניות התמחור של רשת האינטרנט היא גמישה ומשתלמת. לבונה האתר יש תוכנית בחינם. אתה יכול להשתמש בו לפרק זמן בלתי מוגבל. הוא אינו מציע תכונה של חיבור שמות תחום ומספק כ- 100MB שטח אחסון בלבד. אתרים שנוצרו עם תוכנית חינמית מגיעים עם באנר מודעות המערכת שלא ניתן להסיר עד שתשדרג לאחת מהתכניות בתשלום (Standard או Profi). מנויים בתשלום הם כדלקמן:

אפשרות תמחורעלותתכונות
מוגבל :3.95 $ לחודש✓ חיבור דומיין;
✓ תמיכת לקוחות פרמיום.
מיני:5.95 $ לחודש✓ דומיין חינם לשנה;
✓ בונה טפסים;
✓ רקע וידאו;
✓ סטטיסטיקת אתרים.
סטנדרט:11.95 $ לחודש✓ הסרת מיתוג אתרים;
✓ 2 גרסאות שפה;
✓ 5 גיבויים.
פרופי:19.95 $ לחודש✓ רוחב פס בלתי מוגבל;
✓ 100 חשבונות דוא”ל;
✓ גיבוי ושחזור בלתי מוגבלים.

תוכניות מוגבלות ומיני עובדות טוב לפרויקטים קטנים והן עדיין מגיעות עם כרזת מערכת זעירה בכותרת התחתונה. תוכניות סטנדרטיות ו- Profi מאפשרות יצירת פרויקטים הגונים לשימוש אישי, עסקי או מסחר אלקטרוני. הם ללא מודעות ומגיעים עם מגוון רחב של תכונות הדרושות להשקה וניהול של אתר מקצועי רב לשוני.

6. יתרונות וחסרונות

הכמות הרווחת של בוני אתרים מגיעה עם יתרונות וחסרונות. קוד אינטרנט אינו יוצא דופן.

מקצוענים

  &# x2714; קלות שימוש. בונה האתר מגיע עם לוח המחוונים האינטואיטיבי ועורך גרור-ושחרר מובנה לוגית כדי לספק נוחות ומינימום השקעה במאמץ..
  &# x2714; אין צורך בקידוד. אתה לא צריך להיות בעל כישורי קידוד כדי לעצב אתר עם המערכת.
  &# x2714; תבניות מגיבות. הנושאים מתאימים לרזולוציות וגדלי מסך שונים של מכשירים ניידים ושולחניים.
  &# x2714; תמיכה רב לשונית. אפשר ליצור בערך 20 גרסאות שפה של האתר שלך.

חסרונות

  היעדר פונקציונליות של מסחר אלקטרוני. השירות אינו מאפשר ליצור חנויות מקוונות גדולות, בעוד שפרויקטים קטנים ובינוניים חסרים גם תכונות חובה.
  התאמה אישית של עיצוב מוגבל. תבניות מוגדרות מראש ואי אפשר לשנות את הפריסה או המבנה שלהן באמצעות עריכת קוד. כתוצאה מכך הם נראים דומים וחסרי מגע מודרני.
  פונקציונליות בלוגים לקויה. אפשר לבנות בלוג בסיסי באמצעות Webnode, אך לא תוכל להפוך אותו למאפיין בשל היעדר הפונקציונליות..
  אין שוק אפליקציות. לבונה האתרים אין שוק אפליקציות משולב עם יישומונים מרובים ותוספים לעיצוב וביצועים טובים יותר של אתרים.

7. מתחרים

Webnode תופס עמדה כמעט אמצעית בקרב עשרות בוני אתרים מקוונים. כחלופה ל- Webnode תוכלו להשתמש בכל אחד ממוצרי SaaS מודרניים. כדי להוכיח עובדה זו השווינו אותה עם מנהיגי הנישה: וויקס ו WordPress CMS. התבונן בהשוואות הראשוניות שלנו ב- Webnode:

Wix לעומת Webnodeקוד אינטרנט מול וורדפרס

שורה תחתונה

Webnode הוא בונה אתרים ברמה הבינונית, הפועל היטב לפיתוח אתרים אישיים, עסקיים ומסחר אלקטרוני. השירות הוא כלי נחמד למשתמשים, שאין להם זמן או כישורים לטרוח בשילוב קוד. אין צורך כאן בחוויית עיצוב אתרים כאן, בעוד שהתבניות מגיבות ונראות די מושכות. אם אתה צריך לתת להם מראה מותאם אישית, לא תוכל לעשות הרבה בעניין כאן. הם מתאימים יותר למתחילים חדשים.

הפלטפורמה לא יכולה להתהדר באפשרויות מסחר אלקטרוני ובלוגים הגונים, למרות שניתן לבנות איתה אתרים מסוג זה. גם תמיכת הלקוחות שלה אינה מספיקה.

מצד שני, בונה האתרים מאפשר בניית אתרים רב לשוניים, שהוא אחד משיאיו. באשר למדיניות התמחור, היא גמישה וסבירה, בהתחשב במגוון השירותים הניתנים. קדימה, צור את אתר הבדיקה שלך באמצעות תוכנית בחינם של Webnode, כדי לקבל רושם משלך לגבי השירות, תחולתו ותכונותיו התפקודיות.

נסה את קוד האינטרנט בחינם

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map