סקירה של סימבלה

סימבלה – הוא א בונה אתר גרור ושחרר, המקיפה את קלות השימוש ומעניקה חוויה יוצאת דופן בבניית אתרים בכל הקשור לפיתוח אתרי אינטרנט ויישומי אינטרנט..


הפלטפורמה, שהוקמה בשנת 2013, הבדילה את עצמה ככלי שימושי למחשבים חדשים ועיצוב אתרים, אשר מתכוונים להתחיל ולנהל סוגים שונים של אתרים. עם זאת, ההתמחות בגומחה של המערכת יורדת בעיקר ליצירת אתרי פרומו ודפי זיכרון אחד.

משתמשים שאינם בקיאים בפיתוח אתרים עשויים להשאיר את ספקותיהם מאחר שסימבלה מבטלת את הצורך ללמוד, להבין ולערוך קודי אתר. במקום זאת, היא משתמשת בטכנולוגיית הגרירה והשחרור כדי לפשט את תהליך עיצוב האינטרנט עבור כולם. לא אמור להיות לך בעיות, מתי תכנון פרויקט מאפס – התהליך כה אינטואיטיבי וקל.

אם אתם מחפשים בונה אתרים שיכלול שילוב טוב של פשטות, פונקציונליות וגמישות, תוכלו לשקול להשתמש ב- Simbla לצורך העשייה שלכם בעיצוב אתרים. למרות שזה לא הפיתרון הפופולרי ביותר בשוק, הוא עדיין מגיע עם מערך פיצ’רים שהופך אותו למושך עבור קטגוריות משתמשים מסוימות. לפיכך, הגיע הזמן לבחון את המערכת כאחת הדגימות המעניינות והמלאות ביותר מסוגה כדי לגלות אם היא יכולה לענות על הצרכים והציפיות שלך..

1. קלות שימוש

סימבלה לא לוקח הרבה זמן כדי להתחיל. מה שאתה צריך זה למלא טופס מקוון קצר, שם תתבקש למסור את שמך, דוא”ל וסיסמתך. מיד לאחר מכן תקבל דוא”ל אישור, שהפעלתו תנתב אותך ללוח המחוונים של המערכת. כאן תצטרך לבחור בין שלושה פתרונות מרכזיים שמציעה סימבלא – בונה אתרים, בונה אפליקציות אינטרנט ובונה בסיסי נתונים.

אשף סימבלה

האפשרות הראשונה תאפשר לך לבחור אחת מהתבניות הזמינות להתאמה אישית שלה בהתאם לצרכים שלך. האפשרות השנייה תפנה אותך אל בונה אפליקציות האינטרנט, שם תוכל ליצור דפי אינטרנט, אפליקציות באמצעות כלים לפיתוח אתרים שיש לבוני אתרים במלאי. האפשרות השלישית, בתורו, מעניקה גישה לבונה מסד הנתונים, שהיא בחירה מצוינת להפעלת אפליקציות אינטרנטיות ולחיבור הפרוייקט לתוכן הנדרש. בהתאם, הבחירה צריכה להיות מבוססת על הצרכים, הדרישות והיעדים הנוכחיים שלך בעיצוב אתרים.

ככל שאנו מעוניינים בעיקר להשתמש בסימבלה כבונה אתרים, הגיוני לבדוק מקרוב את התכונות והנוחות של השירות מנקודת מבט זו. לאחר שתבחר בונה האתר, תוצע לך לבחור אחת משתי אפשרויות שוב. הראשונה מרמזת על בחירה באחת מהתבניות הזמינות מראש, הניתנות לעריכה והתאמה אישית בהתייחס לצרכים שלך. אלטרנטיבה נוספת היא לבחור בתכונה של אשף אתרים שתאפשר לכם להתחיל פרויקט מאפס, באמצעות אשף המערכת המשולב. למעשה, זה די פשוט: במקום לבחור נושא, אתה פשוט מציין את שם האתר, בחר את סוגו (sinlge- או multipage), הגדירו את המבנה המועדף ובחרו את ערכת הצבעים. מסגרת האתר שלך מוכנה כעת ותוכל להמשיך למלא אותה עם תוכן.

עורך סימבלה

ממשק הגרירה והשחרור של סימבלה הוא נקי, אינטואיטיבי, ידידותי למשתמש, מובן וקל לניווט: מהסרגל העליון תוכלו לנהל דפים, להגדיר הגדרות אתר ולהוסיף אלמנטים. למרות שהבונה די אינטואיטיבי, אנו ממליצים מאוד שתקפץ לסיור היכרות מהיר לפני שתבצע קליקים כלשהם – ייקח לך פחות מדקה אחת להשלמתו. הסיור יראה לכם את היסודות של עבודה בסימבלה ויסייע לכם לחסוך הרבה זמן ומאמץ בעתיד. לסיכום הכל, העבודה עם סימבלה היא די מעניינת, נוחה וקלה – ממש מצרכים מתחילים!

2. תכונות & גמישות

די קשה לקרוא לסימבלה כבלנית אתרים עמוסת תכונות, אבל בהחלט יש לה כמה פונקציות מושכות במלאי. אם אתה צודק להשתמש במערכת כדי להתחיל פרויקט אישי או עסקי, מודעות לתכונות אלה תעזור לך להפיק את המרב מהן. נסקור מיד את מספר הדגשים המדהימים ביותר של המערכת.

סימבל בלוקים

שוק אפליקציות

Simbla מאפשר לך לבחור ולשלב מספר אפליקציות מקוריות בפרויקט שלך לניהול אפקטיבי של העסק שלך. אפליקציות אלה ברובן חינמיות, אך הן מאפשרות לנהל ולשלוט באתר האינטרנט שלך ממרכז שליטה יחיד, שהוא נוח ויעיל. להלן רשימת האפליקציות הפופולריות ביותר שתוכלו לבחור ולשלב בפרויקט שלכם, במידת הצורך:

אפליקציות סימבלה

 • בלוג – התוסף מאפשר ליצור דף אינטרנט בבלוג, להוסיף ולערוך פוסטים, להתאים אישית את העיצוב שלו (הן במצב theisual והן באמצעות עריכת קוד מקור) ולהשלים משימות מרובות אחרות. אפשר גם למלא הגדרות SEO כדי לשפר את מיקומי הבלוג שלך במנועי החיפוש;
 • פוסטים של סימבלא

 • קטלוג מוצרים – יש הזדמנות לשלב קטלוג מוצרים באתר שלך בכדי להשוויץ על המוצרים / השירותים שלך באור הנוח ביותר. קטלוג מוצרים מאפשר לך ליצור ולערוך את תיאורי המוצרים הזמינים באתר. זה יכול להיות הקטלוג של מוצרים בעבודת יד המיוצרים על ידי בעל האתר, למשל, או משהו כזה. יהיה נחמד לראות את ההשתלבות נוספת של אפליקציה זו עם תכונת מסחר אלקטרוני.
 • חדשות – המערכת מאפשרת להוסיף ולשלוט על תכונת טקסט שתאפשר לך לפרסם חדשות בכל עמוד ובכל קטע באתר שלך;
 • טיקר חדשות סימבלה

 • מנהל מוביל – עם מנהל ההובלה שמציע סימבלה, תוכל לנהל ולעקוב אחר לידים הרשומים באמצעות אתר האינטרנט שלך מבוסס סימבלא. זה המקום בו תוכל לעקוב אחר מידע אודות הפניות שלך כמו גם התקדמות ומצב הקשור אליהם;
 • מסחר אלקטרוני – שוק האפליקציות מציע כיום תכונת מסחר אלקטרוני המסופקת בגירסת בטא תוך כדי בדיקה. ברגע שהפונקציה מופעלת, תוכלו ליצור חנויות מקוונות, לייצר תנועה, לבנות בסיסי לקוחות, למכור מוצרים / שירותים שאתם מציעים, לעקוב אחר רשימות מלאי ולהשתמש בהרבה כלים אחרים של מסחר אלקטרוני שהמערכת מציעה;
 • קטלוג מוצרים של סימבלה

 • CRM – ממש כמו מסחר אלקטרוני, תכונת CRM זמינה גם בגירסת הבטא. זה עתיד לצאת בקרוב כדי לאפשר לך לנהל קשרי לקוחות ומכירות באמצעות ממשק משתמש מסוגנן ועכשווי;
 • ניתוח אתרים ובסיס ידע – שתי תכונות אלה זמינות גם בשוק האפליקציות, אך הן טרם הציגו את הקהל. המערכת עתידה להודיע ​​על שחרורם בעתיד הקרוב.

אלה הם מערך התכונות הבסיסי הקיים בשוק האפליקציות. כלים ואפליקציות רבים נוספים עדיין בפיתוח והם עתידים לצאת בקרוב (שיווק בדוא”ל, תזמון מקוון וכו ‘.).

בונה אפליקציות

סימבלה לא עוסק בפיתוח אתרים בלבד. המערכת מאפשרת להתחיל ולנהל אפליקציות איכותיות שניתן לשלב בהמשך באתר האינטרנט שלך. אם אינך מרוצה מהבחירה הזמינה באפליקציות מסיבה כלשהי, המערכת מאפשרת לך ליצור ולהוסיף יישומים משלך באמצעות בונה האפליקציות המשולב שלה. האפליקציות שתיצרו יסונכרנו אוטומטית עם בסיס הנתונים של המערכת כך שיהיה זמין עוד בעמוד אינטרנט לבחירתכם.

בונה בסיסי נתונים

אפשרות זו מאפשרת ליצור ולנהל מסדי נתונים של לקוחות עבור אתר האינטרנט או יישום האינטרנט שלך. זוהי פונקציונליות ייחודית לבונה אתרים. ככל שמאגר המערכת המשולב מבוסס על ענן, אין צורך לדעת יסודות קידוד כדי להגדיר אותו. בונה בסיס הנתונים עובד נהדר לפיתוח יישומי אינטרנט. משתמשים יכולים להחיל את המידע הזמין שם כדי לחבר את אתרי האינטרנט שלהם לתוכן הנדרש. הארגון ואז השימוש במאגר המידע שלך הוא נוח מאוד ומסייע בפעילות המאמץ והזמן שלך בטווח הרחוק. מה שכן, כל התהליך דורש לחיצה אחת בלבד, וזה גם יתרון בפני עצמו.

תכונות SEO

SEO סימבלה

מנקודת המבט של אופטימיזציית אתרים, הפונקציונליות של סימבלה ראויה לציון הגבוה ביותר. הוא כולל ייצור מפת אתרים אוטומטי, הזדמנות להוסיף ספירת גוגל אנליטיקס והערות אחרות לכותרת האתר. כל האתרים שהושקו עם המערכת מבוססים על HTML5, מה שאומר שכל תוכן שהועלה מותאם באופן אוטומטי למנועי החיפוש. מלבד זאת, באפשרותך להגדיר הפניות 301 לדפי האתר הפנימיים אפילו בתוכנית חינמית. אתה יכול גם למלא את נתוני המטה עבור הפרויקט שלך, ליצור כתובות אתרים ידידותיות למשתמש, לסנכרן את האתר שלך עם Google Analytics כדי לעקוב אחר הביצועים שלו וכו ‘..

אירוח משולב

כל התוכניות של Simbla כוללות אירוח משולב, המאפשר ליצור ולאחסן את אתרי האינטרנט שלך ישירות על שרתי המערכת, שנמצאים בארצות הברית. זה מבטל את הצורך לחפש ספק אירוח צד שלישי, שבסופו של דבר חוסך את הזמן והמאמץ שלך.

3. עיצובים

מספר הנושאים:81
תבניות מקצועיות:&# x2714; כן
ערכות נושא חינם:&# x2714; כן
עיצוב רספונסיבי:&# x2714; כן
מיין לפי ענף:✘ לא
עריכת קוד CSS:&# x2714; כן

עם סימבלה אתה יכול להתחיל עם תבנית מוכנה או מאפס. לתבניות של סימבלה יש מראה רענן ומודרני, כך שגם אם אתה מעצב מקצוען, אולי תרצה לבדוק אותם למטרות השראה..

בונה האתר מציע כ 100 תבניות, כולל התבנית הריקה. זה לא מרשים, במיוחד אם משווים אותו ל- Wix, למשל. עם זאת, זה די והותר למתחיל חדש, בעוד שמעצבי אתרים מקצועיים עשויים לא להזדקק לתבניות אתר מותאמות אישית כלל.

אין חלוקת משנה של תבניות לקטגוריות, אך הזמינות של אפשרות התצוגה המקדימה החיה מאפשרת להבין האם מדובר בתבנית אחת או בתבנית מרובת עמודים ולבחור את הפיתרון המתאים ביותר..

אם מדברים על קלות ההתאמה האישית של התבנית, Simbla מאפשר להוסיף דפים ותפריטים חדשים, להתאים את הגדרות האתר, להשתמש בכלי WebMaster, לגשת למנהל הקבצים כדי להעלות ולנהל קבצי מדיה ולשתף את הפרויקט המוכן, במידת הצורך. אפשרויות אלה זמינות בחלק “אתר” בלוח הבקרה. באופן דומה, באפשרותך להתאים את ההגדרות עבור כל דפי האתר ולהציג בתצוגה מקדימה של כל עמוד שתוכנן לאחרונה בלשונית חדשה. אפשרויות אלה זמינות בחלק ‘נפרד’ של בניית האתר.

תבניות סימבלה

בסך הכל, תוכלו לערוך כותרת עליונה, כותרת תחתונה, קטע קשר, עמוד מבוא, תוכן ואפילו מולטימדיה. זה המקום בו תוכלו להיתקל באלמנטים שתוכלו לשלב בפרויקט שלכם, כלומר סליידרים, אלמנטים טקסט גדולים, קבצי פלאש, גלריות, קטעי וידאו, קישורי עוגן, מפות ועוד מודולים רבים נוספים. אלה הם האלמנטים הניתנים להחלפה שתוכלו למצוא בקטע “מולטימדיה” ואז להוסיף לכל דף באתר שלך.

שאילתות מדיה היא אפשרות מעניינת נוספת (לבונה אתרים) שראוי לתשומת לב. באפשרותך להגדיר טאבלט / נייד ונקודת קריסה בהתאמה אישית, וכן לציין את ערך נקודת הקריסה של התפריטים. זה נוח, כשמדובר בביצוע שינויים במערך המגיב עבור גדלי מסך לא פופולריים.

כל התבניות מגיבות ותוכלו לצפות בתצוגה מקדימה של המראה הנייד והטאבלט של האתר שלכם מלוח הבקרה. עם זאת, אין דרך לשנות את המראה הנייד אוטומטית של האתר שלך.

לסמבלה שני מצבי עבודה: קל ופרו. שני המצבים מספקים חוויית עריכה כוללת של WYSIWYG, אך מצב ה- Pro מצויד באפשרויות עריכה מתקדמות, כגון רשת, טקסט, מולטימדיה, טפסים ואחרים..

אם אתה יודע דבר או שניים על קידוד, אתה יכול לנצל את העורכים המתקדמים של JavaScript ו- CSS של Simbla.

יש להזכיר כי האפשרות להוסיף תסריטי Java אישיים לאתר אינה נפוצה עבור בוני אתרים. זה בונוס נוסף עבור סימבלה.

4. תמיכה בלקוחות

סימבלה מגיע עם תמיכה משלה & מרכז העזרה המספק מדריכים מפורטות לשימוש במערכת. בסיס הידע מכסה את כל השלבים בתהליך יצירת האתר וישנה גם אפשרות לסנן חיפוש עבור אותם משתמשים שרוצים לקצץ את זמן החיפוש תוך כדי גלישה במרכז העזרה..

אם אינך מצליח למצוא תשובות לשאלותיך, תוך כדי עבודה על פיתוח אתר האינטרנט שלך, אתה יכול לפנות לצוות התמיכה בלקוחות באמצעות חלון הקופץ של Zendesk Help. כאן אתה יכול להקליד את שאלתך או את שאלתך ולחכות לתשובה. בסך הכל, שירות התמיכה בלקוחות של בונה האתר הוא בינוני למדי והוא בהחלט חסר תמיכה בצ’אט חי כמו גם עזרה בדוא”ל וטלפון..

5. מדיניות תמחור

אתה יכול לבחור בתוכנית בחינם ולעולם לא לשלם אגורה (אתה יכול לשלם באמצעות פייסבוק אהבתי או לצייץ מחדש). עם זאת, תוגבל לשטח של 300 מגה-רוחב ורוחב פס, כמו גם ל- URL של Simbla.

אם ברצונך לחבר דומיין מותאם אישית וגם לצבור מרחב רב יותר, עליך ללכת על תוכנית בתשלום. ישנן ארבע תוכניות בתשלום המבדלות על בסיס האחסון ורוחב הפס. כל התוכניות של סימבלה מצוידות באותה תכונות.

תמלה תמחור

בסך הכל, סימבלה מציעה 5 תוכניות:

 • חינם300 מגה בייט של אחסון ורוחב פס, תחום של Simbla וניסוי ל 60 יום עבור רשומות מסד נתונים, בקשות בסיס נתונים, אפשרויות בלוגים, אפליקציות המותאמות אישית של המשתמש, חדשות ותכונות קטלוג מוצרים.
 • מתחיל (72 $ לשנה) – 1 GB של אחסון ורוחב פס, 1000 רשומות מסד נתונים ו 1000 בקשות למסד נתונים.
 • בסיסי (144 דולר לשנה) – נפח אחסון ורוחב פס של 3 ג’יגה-בתים, הזדמנות לחיבור דומיין משלך, 5000 רשומות מסד נתונים ובקשות 10000 מסד נתונים.
 • מתקדם (288 $ לשנה) – 10 GB של שטח אחסון ורוחב פס, 20000 רשומות מסדי נתונים ו -40000 בקשות למסד נתונים.
 • מקצוען (576 $ לשנה) – 20 GB של שטח אחסון ורוחב פס, 50000 רשומות מסד נתונים ובקשות של 100000 מסד נתונים.

שים לב שכדי להסיר את הקישור Simbla (ממוקם תחתונה של כל אתרי Simbla), אתה צריך ללכת עם התוכנית הבסיסית או עם תוכנית גבוהה יותר..

6. יתרונות וחסרונות

סימבלה הוא בונה אתרים נחמד למדי, שמגיע עם מערך היתרונות והחסרונות שכל משתמש צריך להיות מודע אליו לפני השימוש במערכת. בואו נגייס אותם מייד כדי לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

יתרונות:
חסרונות:
&# x2714; קלות שימוש;
&# x2714; עורך גרירה ושחרור;
&# x2714; בונה אפליקציות;
&# x2714; בונה בסיסי נתונים;
&# x2714; זמינות של תבנית ריקה להתאמה אישית מאפס וכו ‘.
✘ אין צ’אט חי, דואר אלקטרוני ותמיכה טלפונית;
Features תכונות רבות שעדיין נמצאות בפיתוח;
✘ היעדר פונקציונליות של מסחר אלקטרוני וכו ‘.

שורה תחתונה

Simbla הוא בונה אתרים DIY, קל למדי לשימוש בגלל אפשרות עריכת הגרירה והשחרור שלו, ממשק אינטואיטיבי ופרמטרים להתאמה אישית של עיצוב רב תכליתי. המערכת פועלת היטב לפיתוח כל מיני אתרים והיא בחירה טובה למתחילים וגם למומחי עיצוב אתרים.

הפלטפורמה אכן מציעה מספיק כלים בכדי להיכנס לרשת במהירות ובמינימום מאמץ, ובכל זאת חסרים לה הרבה תכונות חובה כמו eCommerce וגישה לניתוח אתרים, למשל. עם זאת, מפתחי בונה האתר מבטיחים להציג מספר פיצ’רים בעתיד הקרוב שכן הם נמצאים כעת בפיתוח.

Forte של Simbla הוא קלות השימוש ואפשרויות עריכה מתקדמות (עורכי CSS ו- JavaScript, מצב ה- Pro וכו ‘.). המערכת מציעה גם כמאה עיצובים מגיבים ועיצוב ריק שאתה יכול להתאים אישית מאפס.

בסך הכל יש לי רגשות מעורבים כלפי בונה אתרים זה. מצד אחד, יש לו כמה יכולות ייחודיות שלא תראו אצל בונה האתרים הממוצע, אך מצד שני, יש לה מקום יפה לפיתוח נוסף..

נסה את סימבלה עכשיו

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map