סקירה של קינסטה

קינסטה – הוא וורדפרס מנוהל פיתרון אירוח הושק בשנת 2013. הוא תוכנן לבעלי אתרים המחפשים בית יציב ובטוח לאתרי ה- WP שלהם. מלבד תכונות וכלים בסיסיים, הפלטפורמה מאפשרת למנויים להרוויח מתשתיות שמתוחזקות על ידי גוגל. במילים אחרות, אתה עשוי להשתמש בפלטפורמת הענן של גוגל בזמן שקינסטה עצמה היא א מומלצת על ידי גוגל ספק אירוח.


החברה מציעה מספר תוכניות שעשויות להראות קצת יותר יקרות מהממוצע. עם זאת, הם מספקים מספיק אבטחה, ביצועים וגמישות עבור אתרים המופעלים באמצעות וורדפרס. אתה לא אמור להיות מומחה WP כדי להתחיל עם קינסטה. ספק האירוח מבטיח זמן טעינת דפים מהיר ומשתמש בכל הטכנולוגיות החדישות ביותר כדי להפחית את הסיכון לשבתות.

האם הפלטפורמה כל כך טובה? האם יש אבני נגף או סוגיות נסתרות שיש לקחת בחשבון? סקירה זו נועדה להדגיש את כל ההיבטים בשימוש בפתרון אירוח Kinsta. המשך לעקוב.

1. יתרונות וחסרונות

קינסטה טוענת לספק אתר ללא דופי הפועל למרות התוכנית. פלטפורמת האירוח מתהדרת בזמן אמת ובמהירות טעינה גבוהה של אתרים. זה מגיע עם מערך תכונות עשיר אם כי כמה בעיות וחסרונות מונעים ממנו להיות ספק אירוח וורדפרס מושלם.

Kinsta Pros:

 • ביצועים טובים – Kinsta הציגה תוצאות נהדרות בשיעור התגובה האחרון של שרתי ה- DNS שלה והגיע ל -10 מתוך 10 עם התוצאה הממוצעת של 179ms. זה אפילו טוב יותר מהמומלץ על ידי Google 200ms.
 • קרוב ל- Uptime המושלם – הפלטפורמה מבטיחה 99.9% משיעור זמן ההפעלה, שהראה 100% חזרה בדצמבר 2018.
 • קלות שימוש – בעוד שוורדפרס עצמה אינה בקושי ה- CMS הקל ביותר לשימוש, Kinsta מספקת כמה שיותר תכונות הדרושות בכדי להפוך את תהליך הבנייה למהיר ופשוט אפילו עבור חדשים. משתמשים עשויים לעבור בין גרסאות cPanel שונות כמו גם להוסיף תוספים חדשים, לבדוק את האתר או לעבוד עם הגדרות באמצעות שלב בלחיצה אחת. יחד עם זאת, אתה יכול ליצור חשבון חדש תוך שניות בזמן שההגדרה או העברת ה- WP בקושי יהיו אתגר.
 • גיבויים אוטומטיים של וורדפרס – אינך צריך לדאוג לגיבוי אתרים למרות שניהול ידני עדיין זמין. לוח המחוונים מספק נתונים סטטיסטיים ומעקב אחר גיבוי עם תאריך ומידע חשוב אחר.
 • אירוח אופטימיזציה של מסחר אלקטרוני – קינסטה מאפשרת לך לבנות אתרים ידידותיים לסחר אלקטרוני ומספק תכונות מעבר למסורתית WooCommerce תוסף וורדפרס בחינם – -.

תמיכת הלקוחות היא גם די כשירה למרות שיש כמה פספוסים שלא מאפשרים לנו לכלול אותה ברשימת המקצוענים של קינסטה. בואו נסתכל על כמה החמצות אחרות:

חסרונות קינסטה:

 • בלי טלפון – זה אולי לא נושא קריטי, מלבד בסיס הידע העצום ומדריכים רבים, השירות כולל מערכת כרטיסים מתקדמת, המבטיחה יצירת קשר מיידי. מומחי תמיכה בדרך כלל מגיבים תוך לא יותר מ- 40 שניות בנוסף לפונקציונליות צ’אט חי ואינטרקום.
 • מחירים – משתמשים מסוימים עשויים להיות מוצפים ממחירי התוכניות כבר מההתחלה. עם זאת, אם תצללו עמוק בתכונות שהם מספקים, העלות כמעט ולא תיראה מבולבלת.
 • היעדר אירוח בדוא”ל – Kinsta אינה מספקת אירוח בדוא”ל מקושר, מה שאומר שתצטרך לחפש שירותי צד ג ‘.

מצד שני, Kinsta ממליצה על כמה אפשרויות אירוח דוא”ל במחיר סביר שמשתמשים יכולים להגדיר בעצמם. לדוגמה, G Suite מומלצת על ידי הפלטפורמה. תוכלו למצוא גרסה מתאימה בקלות. כעת, בואו ונחקור תכונות אירוח, ביצועים, תמחור והיבטים חיוניים אחרים בכדי להבין את השאלה האם כדאי לשים לב או לא.

2. תכונות אירוח

קינסטה עשירה בתכונות. לבעלי אתרים יהיה ממש כל מה שהם צריכים כדי לבצע את ההתקנה או להעביר עם אתרי WP שכבר קיימים. הפלטפורמה מקדישה תשומת לב רבה לגמישות, לאבטחה ולביצועים שלה. יתר על כן, למשתמשים בקינסטה יש סיכוי לחרוג מכלי האירוח הבסיסיים.

לוח המחוונים של קינסטה

פלטפורמת הענן של גוגל

כבר הזכרנו שקינסטה היא פלטפורמת אירוח המומלצת על ידי גוגל. עובדה זו גורמת לחברה להתבלט מספקי אירוח אחרים המותאמים לוורדפרס. אתה מקבל גישה מלאה ל- Google Cloud המשמש את הפלטפורמות המובילות בתעשייה כמו Snapchat, קוקה קולה או Spotify.

כחלק מהפלטפורמה מבוססת הענן של גוגל, Kinsta מציעה תשתית אירוח גמישה הכוללת שרתים הממוקמים ב 20 אזורים שונים בעולם כולל אסיה ואירופה..

ביצועים משופרים עם אופטימיזציות אוטומטיות של מסדי נתונים MySQL

תכונה נהדרת למי שמשתמש ב- WordPress CMS. הפלטפורמה משתמשת במכולה מבודדת נפרדת עבור אתר האינטרנט שלך מבוסס WP. לכל מיכל יש מופע נוסף של MySQL בנוסף לאופטימיזציה אוטומטית למסדי נתונים כדי להבטיח ביצועי אתר יציבים ונטולי שגיאות.

המערכת מופעלת על בסיס שבועי כדי למנוע תקלות במאגר הנתונים ב- MySQL. אינך צריך לנהל את ההגדרה ידנית. התכונה מופעלת ומתבצעת באופן אוטומטי.

זה עובד כדלקמן:

 1. תהליך האופטימיזציה יוצא לדרך באופן אוטומטי כל שבוע.
 2. זה מגלה ומתקן שגיאות ריצה אפשריות של מסד נתונים.
 3. אם המערכת לא מצליחה לתקן את השגיאה, הודעה נשלחת לתמיכה טכנית ולמודעות מערכת.

כתוצאה מכך, התכונה מבטיחה את בריאות אתר WordPress שלך ותפעול יציב.

אבטחה רבה יותר באמצעות הפעלה מחדש אוטומטית של גיבוי PHP

אם גרסת ה- PHP שלך נפלה מסיבה כלשהי, סביר להניח שתצטרך להפעיל אותה מחדש מהגיבוי האחרון ידנית מלוח המחוונים. Kinsta ביצעה את התהליך באופן אוטומטי ב 100% הודות לתכונה של ריפוי עצמי.

במילים אחרות, אתה אפילו לא שם לב מתי ה- PHP שלך עלול להתקלקל. המערכת מפעילה אותו מחדש באופן אוטומטי. אם הבעיה מורכבת מכדי שהכלי יטפל בה, מערכת ניהול המערכת תקבל הודעה על ביצוע התיקון הידני.

גיבויים אוטומטיים

הפלטפורמה מטפלת בגיבויים אוטומטיים למרות התוכנית. כל משתמש יוכל ליהנות מהפיצ’ר. עם זאת, למשתמשים בתכנית הכניסה יהיה סיכוי להשתמש בשירות רק במהלך 14 הימים הראשונים, בעוד שחבילות גבוהות יותר מציעות תכונה זו לתקופה ארוכה יותר..

כדי לנהל את השירות, אתה רק צריך ללכת ללוח המחוונים שלך ולהיכנס לחלק הגיבוי. שם תוכלו לבחור מבין החבילות הזמינות הכוללות:

 • גיבויים יומיים.
 • גיבויים של 6 שעות.
 • גיבויים לפי שעה.

לא משנה מה תבחרו, השירות מנוהל אוטומטית על ידי הפלטפורמה. יתרה מזאת, תוכל לבדוק את רשומת הגיבוי מיום ליום בזמן בזמן ללא הורדה.

שירות הצגה בלחיצה אחת

התכונה נהדרת למשתמשים שרוצים לבדוק את אתרי האינטרנט שלהם לפני הפריסה. במילים אחרות, שלב מאפשר לך לבדוק תוספים ואינטגרציות חדשים לפני שתוסיף אותם לפרויקט החי שלך. השירות מאפשר התאמה אישית ועריכה של קודים, ווידג’טים, אפליקציות ותוספות כדי להבטיח את פעולתם החלקה על מצבם.

כלים נוספים: מטמון אתרים, SSL, מנוע PHP וכו ‘.

מלבד המאפיינים הייחודיים של קינסטה, הפלטפורמה מציעה מגוון מורחב של אפשרויות נוספות העושות שימוש רב בכל פעם שאתה צריך לשפר או להתאים אישית את האתר שלך:

 • מנוע PHP למשתמשים חופשיים לעבור בצורה חלקה בין גרסאות PHP שונות. אם יש לך כמה בעיות טכניות או שאתה פשוט רוצה לחזור לגירסה הקודמת, הפלטפורמה מאפשרת לך לאתחל את מנוע ה- PHP שלך כדי לפתור שגיאות קישוריות או תקלות אחרות..
 • SSL – תעודת SSL בחינם היא חלק מכל תוכנית Kinsta. יתר על כן, אינך צריך להתמודד עם הפניות ידניות, מכיוון שתפקוד כוח HTTPS יניע את התנועה שלך אוטומטית לגירסת אתר מאובטחת SSL..
 • ניתוח – המערכת מאפשרת לך לעקוב אחר כל הנתונים הדרושים מסטטיסטיקה מפורטת של אתרים המופעלת על ידי כלי הניטור של PHP לרוחב הפס, בקשות עליונות על ידי תצוגות או בתים, GEO ו- IP, מטמון ועוד.

תכונות בחינם

כל התוכניות כוללות CDN בחינם בנוסף ל- SSL וכמה אפשרויות בסיסיות אחרות, המשתמשים יעריכו לפחות הגירה באתר אינטרנט בחינם לפחות, המאפשרת לך להעביר את הפרויקט המקוון שלך המונע באמצעות WP לקינסטה ללא עלות. תכונה חינמית נוספת כוללת גישה מלאה לשירות DNS מובחר המאפשר למשתמשים לנהל את רשומות האזור שלהם. משתמשים מקבלים נקודת DNS פרמיום אחת עבור כל התקנה במילים אחרות, מספר ההתקנות שווה למספר כתמי DNS פרמיום שאתה מקבל.

3. ביצועים

מהירות טעינת אתר: Kinsta טוענת שיש אחד משיעורי מהירות הטעינה הטובים ביותר בין ספקי אירוח מותאמים אישית בוורדפרס. הבדיקות האחרונות הראו את ממוצע 495ms, השיעור נשען רבות על מיקום האתר.

Usta של קינסטה

במילים אחרות, משתמשים מבנגלור לא צריכים לצפות לאותה מהירות טעינה כמו בגרמניה, למשל. להלן טבלת המהירות של חלקי העולם כדי להפוך את הדברים למעט יותר ברורים. אתה יכול גם לבדוק בעצמך כל מהירות טעינה של אתר. סתם גלה היכן האתר מתארח ואז השתמש באחד מהכלים החינמיים הזמינים, פינגדום, לדוגמה.

צפון אמריקה575 שניות
סידני2.03 ש ‘
יפן1000 שניות
סאו פאולו1000 שניות
גרמניה222 שניות
בריטניה175 שניות

Kinsta משתמשת בחומרה מתקדמת ויש לה מרכזי נתונים ושרתים המותקנים ב 20 מקומות שונים ברחבי העולם. יתר על כן, הפלטפורמה משתמשת במכשירים מגבירים מהירות באמצעות טכנולוגיות כמו PHP 7, Ngnix, LXD ופתרונות תוכנה אחרים כדי לשפר את מהירות האתר ואת הביצועים הכוללים..

שיעור זמן עבודה: ספק האירוח מבטיח שיעור זמן פעולה של 99.9% לכל אחד מהמשתמשים בו. חלקם עשויים לשקול זאת רק מלבד להשוויץ. עם זאת, התוצאות בדצמבר 2018 הציגו 100% מכמות הזמן המדהימה. כדי להבטיח תוצאות נהדרות, Kinsta משתמשת ברשת כלי ניטור ומעקב משלה כדי לבדוק את זמן הפעילות בכל דקה.

4. אבטחה

הפלטפורמה עושה המון מבחינת אבטחה. זה משתמש LXC ו- LXD בנוסף ל פלטפורמת הענן של גוגל, מה שמאפשר לשמור על חשבונות משתמשים ואתרי WordPress מבודדים. גישה כזו מביאה לספיגה טובה יותר של התקפות DDoS וכן למניעת סיכונים ואיומי סייבר אחרים.

כבר הזכרנו גיבויים אוטומטיים שמשפרים גם את האבטחה הכללית באתר. אמצעי בטיחות נוספים הם כדלקמן:

 • SSH מוצפן & חיבור SFTP – זה מבטיח גישה בטוחה ומאובטחת לאתר. התכונה מגיעה עם קידוד SSL ​​בחינם.
 • הגבלות אינטגרציה – זה מתייחס בעיקר לתוספים שעלולים להכיל סיכון אפשרי לתוכנה זדונית. כידוע, בעלי אתרים צריכים לבחור במפתחי תוספים מהימנים בעת השימוש ב- WordPress. Kinsta מונע ממך לבחור ביישומים מזיקים ועלולים להיות מסוכנים.
 • מניעת התקפה אמצעי אבטחה נוספים כוללים אמצעים להפחתת הסיכון להתקפות DDoS והאקרים. הם כוללים חסימה, GeoIP, ועוד.
 • תכונת האק לתקן – Kinsta מספקת אחריות לניקוי לאחר ההאקר להסרת קודים זדוניים ולשחזור האתר שלך עם גישה מאובטחת.

הפלטפורמה עוקבת אחר כל רשת האתר שלה ולעולם אינה מחזיקה פרויקטים המופעלים על ידי גרסאות PHP שאינן נתמכות

5. תמיכת לקוחות

תמיכת לקוחות היא אחד הצדדים החזקים ביותר בקינטה. למרות שאין לו מספר טלפון, משתמשים עדיין עשויים ליצור קשר מייד בעזרת פונקציית הצ’אט החי. במקביל, הנה יישומון אינטרקום משולב.

משתמשים עשויים לעקוב אחר היסטוריית הצ’אט שלהם כדי למצוא את הבעיה שהם צריכים. החלון נשאר פתוח גם אם אתה מדפדף בקטעים וכלים אחרים, וזה די נוח. צוות התמיכה זמין מסביב לשעון.

קיימת גם חבורה של מאמרים אקטואליים בלוג קינסטה בנוסף לפלטפורמה האדירה בסיס ידע. הוא מכסה צורות היבט שונות המגדירות את אישור ה- SSL והעברת אתר וורדפרס לטיפים לשיפור ביצועי האתר והתאוששות מאסון.

5. מדיניות תמחור

בסך הכל, ישנן 10 חבילות זמינות שמועברות על ידי Kinsta. תוכניות מעבר לחבילת Enterprise 4 מאפשרות ללקוחות ליצור קשר עם צוות התמיכה כדי ליצור תוכנית המותאמת באופן אישי בהתאם לדרישותיהם. חילקנו את כל ההצעות הזמינות לשלוש קטגוריות עיקריות: Basic, Business ו- Enterprise. כל התוכניות כוללות שירות SSL ו- CDN בחינם. הפלטפורמה מבטיחה 30 יום הכסף בחזרה.

תכניות בסיסיות:

 • מתחיל – עולה 30 $ לחודש כולל התקנת וורדפרס אחת ואחסון של 10 GB.
 • מקצוען – עולה 60 דולר לחודש כולל 2 התקנת וורדפרס ואחסון של 20 GB

תוכניות עסקיות:

 • עסק 1 בעלות של 100 $ לחודש עם 5 התקנות WP ושטח דיסק של 30 ג’יגה-בתים.
 • עסק 2 בעלות של 200 דולר לחודש עם 10 התקנות WP ושטח דיסק של 40 ג’יגה-בתים.
 • עסק 3 בעלות של 300 דולר לחודש עם 20 התקנות WP ושטח דיסק של 50 ג’יגה-בתים.
 • עסק 4 בעלות של 400 דולר לחודש עם 40 התקנות WP ושטח דיסק של 60 ג’יגה-בייט.

תוכניות ארגוניות:

 • Enterprise 1 בעלות של 600 דולר לחודש עם התקנות של 60 WP ו- 100GB של שטח דיסק.
 • Enterprise 2 בעלות 900 דולר לחודש עם התקנות של 80 WP ושטח דיסק של 150 ג’יגה-בייט.
 • Enterprise 3 בעלות של 1,200 דולר לחודש עם התקנות של 120 WP ו- 200GB שטח דיסק.
 • Enterprise 4 בעלות של 1,500 דולר לחודש עם התקנות של 150 WP ו- 250GB של שטח דיסק.

לקינסטה יש א הצעה נפרדת לארגונים ללא כוונת רווח ומספק 15% הנחה על כל תוכנית לאתרים שהושקו על ידי כנסיות, קהילות צדקה וכו ‘. מלבד ההנחה הראשונית, מלכ”רים עשויים לסמוך על הפחתת מחירים של 15% במקרה של חבילה בתשלום מראש. כל חבר ללא מטרות רווח מקבל תקופת ניסיון בחינם של 60 יום.

בשורה התחתונה

Kinsta הוא אירוח וורדפרס טוב עם שלל תכונות וטכנולוגיות מתקדמות לשיפור ביצועי האתר. הפלטפורמה רחוקה מלהיות זולה. משתמשים עשויים למצוא חלופות נוחות יותר. עם זאת, זה כנראה החיסרון היחיד. בקושי תמצאו את זמן הפעילות ומהירות הטעינה של אותו שיעור בנוסף לתמיכה טכנית מתקדמת להתמודדות עם מניעת איומי סייבר וניקוי לאחר פרסום..

לסיכום, Kinsta עשוי להיות ערך טוב לכסף שהיא גובה בהתחשב בשיתוף הפעולה שלה עם פלטפורמת Google Cloud, לוח מחוונים אינטואיטיבי וכוונון אתרים פשוט, פתרונות שרת מותאמים אישית של e-commerce ושיפור הביצועים הכוללים..

התחל עם קינסטה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map