סקירת פורמט

פורמט – הוא בונה אתרי תיקים ייעודי, שבסיסו בקנדה. המערכת עובדת מצוין לפיתוח אתרי אינטרנט עבור יוצרי קריאייטיב, אמנים, מעצבים, מאיירים, דוגמניות, צלמים, אדריכלים, אמנים דיגיטליים וכל המשתמשים האחרים, המעוניינים להציג את כישרונם הבא לידי ביטוי ביצירות מקצועיות..


תיקים שהושקו עם השירות עשויים להגיע עם בלוגים, חנויות אינטרנט, הגדרות התאמה אישית של עוצמה לעיצוב המיושמים על גלריות, ערכות נושא וסוגים אחרים של דפי אינטרנט. אינך צריך להחזיק בידע קידוד כדי לבנות אתרים בפורמט. המערכת ידועה בזכות קלות השימוש והאינטואיטיביות שלה אשר ביטלה את הצורך לשלוט ביסודות תכנות או עם רקע בעיצוב אתרים..

הפורמט נמצא בשימוש נרחב ביותר מ -190 מדינות בעולם, כאשר כ 455,000 אתרי אינטרנט נבנים עם המערכת מאז תאריך הקמתו. המערכת ממצבת עצמה כפרוגרסיבית בניית אתרים שמגיע עם עורך ויזואלי משולב. זוהי בחירה נהדרת עבור משתמשים שיש להם כוונה להציג תמונות בפורמט האתר כדי לקדם מיומנויות, מוצרים ושירותים.

אבל האם פורמט באמת שווה את ההשקעה? האם עליכם להשתמש בפלטפורמה ממש זו או שעדיף לחפש את האלטרנטיבות? האם הפונקציונליות שלה באמת הגונה? בואו לענות על שאלות אלה ואחרות בסקירתנו.

1. קלות שימוש

הפורמט משתמש באותם מנגנונים של אינטראקציה של לוח המחוונים עם הממשק כמו בוני אתרים אחרים עם עורך חזותי. זה לא ממש קשה לשימוש, אבל אי אפשר לקרוא לזה גם פשוט מדי. יש כאן הרבה הגדרות ואפשרויות. קשה להתרגל אליהם ולשנן את עמדותיהם בגלל הסכום שלהם. זהו צד נוסף של פונקציונליות מתקדמת.

עורך פורמטים

תהליך ההרשמה קל, מהיר ועם זאת מעט יוצא דופן. מלבד מסירת פרטי חשבונך, המערכת תבקש ממך לענות על מספר שאלות בנוגע לסוג הפרוייקט שאתה מתכוון לפתוח, מיומנויות שלך בעיצוב אתרים, שיעור בקיאות, הצורך לשלב חנות אינטרנט בתיק העבודות שלך וכו ‘. נכון לאחר מכן, תוצע לך לבחור את התבנית בה תרצה להתחיל.

המערכת תספק לך גם את רשימת הבדיקה הבסיסית בת 6 השלבים כיצד להתחיל בקלות. מה שתצטרך לעשות לפני פרסום הפרויקט המוכן הוא להעלות תמונות, לחקור ולבחור את הנושא הנדרש (אם אינך אוהב את זה שנבחר בהתחלה), התאם אישית את עיצוב האתר, תן כותרת לפרוייקט שלך, ערוך דף קשר ויצר קשר עם מומחי המערכת.

לאחר שלמדת את רשימת הבדיקה, תנותב מחדש ללוח המחוונים הכולל שלושה חלקים עיקריים, כלומר דפים, עיצוב והגדרות. כל קטע כולל מספר הגדרות להתאמה אישית על מנת לתת לאתר שלך את הביצועים והעיצוב הנדרשים.

ארגונומיה ממשקית נחמד, אלמנטים של לוח המחוונים ממוקמים בצורה הגיונית והם מגיעים עם כותרות מובנות. יש גם קטע תמיכת לקוחות מעוצב היטב. בונה האתר יעבוד למתחילים חדשים, אך יתכונן לבלות מספר ימים במרכז השליטה לשימושו היעיל יותר – לפורמט יש יותר הגדרות מרוב בוני אתרים דומים אחרים. תצטרך לחפש כמה אלמנטים במרכז השליטה בהתחלה.

עיצוב לוח מחוונים

עבור אותם משתמשים, שיש להם ניסיון בעבודה עם מוצרים דומים, הפורמט ייראה פשוט אך לא פרימיטיבי בכלל. ברור שההתמקדות היא בפיזור אופציות, אך לא בפשט העולמי של כל האלמנטים. עם זאת, הממשק די ידידותי למשתמש, אם כי אינך יכול לקרוא לזה מושך – הוא סטנדרטי, חלק ומפורט. העיצוב והמבנה שלו דומים וורדפרס, אשר יתאים לצרכים של החלק הרחב בקהל המערכת.

2. תכונות & גמישות

בפורמט יש את כל מה שאתה צריך כדי להציג את עבודתך ולחשוף מספר הזדמנויות. המערכת מאפשרת ליצור תיקים אופנתיים עם עיצוב רספונסיבי ומבנה רב תכליתי. כשאתה גולש בתכונות המערכת, בוודאי תבחין שהכל מותאם להצגה יעילה של תמונות וחומרים גרפיים אחרים. הגיע הזמן לבדוק את הדגשים העיקריים של בונה האתר.

מנוע מסחר אלקטרוני

הפורמט מאפשר לשלב חנות אינטרנט באתר הפורטפוליו שלך כדי למכור את העבודות / השירותים שאתה מציע. אם לדייק, המנוע תומך במכירות של סוגים שונים של מוצרים (מוצרים פיזיים, דיגיטליים או שירותיים). בדיוק כמו בכל חנות אינטרנט אחרת, יש לה מטבע, משלוח, תשלום, פריטי מלאי, זמינות למוצרים והגדרות SEO. PayPal משמשת לקבלת תשלומים מקוונים. ניתן להגדיר התראות ללקוחות עם תרחישים שונים וקבלת הודעות על הרכישות.

עורך חנות פורמטים

מנוע eCommerce מאפשר לך בהתחלה להעלות 3 מוצרים. עם זאת אל תדאג – תוכל להוסיף מספר בלתי מוגבל של מוצרים כשאתה משדרג לאחד המנויים בתשלום. מה שחשוב, מוצר, תמונות ומידע יתאימו אוטומטית לסגנון התיק שלך. למנוע יש לוח מחוונים פשוט ונוח, המאפשר לך לנהל, לערוך ולעדכן את רשימת המוצרים שלך בכל עת ביום. בנוסף, תוכלו לעדכן את ההזמנות, ההנחות, הגדרות האתר הכלליות ועיצובו.

הגהה מהלקוח

הפורמט מקדיש תשומת לב רבה לתכנים פרטיים. ניתן ליצור פרויקטים לשיתוף פעולה עם לקוחות מסוימים בתחום סעיף הגהה. מה שתוכלו לעשות כאן הוא שיתוף גלריות הגהה מלקוחות פרטיים, סקירת פידבקים של לקוחות, הפעלת הורדות קבצים, סימון מים בעצמכם וכו ‘. כמו כן, ניתן להתאים את זכויות הגישה של הלקוחות לגלריות באמצעות סיסמא להגן על גלריות נפרדות ולהעניק גישה פרטנית למשתמשים מסוימים בלבד. המערכת מאפשרת גם ליצור ולעדכן גלריות הגהת לקוחות ישירות מ- Adobe Lightroom, התורמת גם לבטיחות ולסודיות של המידע שהוגש. אפשרות להעדפת תמונות מופעלת גם כאן. משמעות הדבר היא שאתה יכול לאפשר ללקוחות לבדוק תמונות פורטפוליו מועדפות מכל מכשיר שעומד לרשותם.

קטעי הגהה של לקוחות מוסתרים מאותם משתמשים שאין להם זכויות גישה. כך תוכלו לאחסן גלריות, חלונות ראווה בחנות אינטרנט לקבוצות מסוימות או אפילו לקוחות נפרדים בתיק העבודות שלכם. זהו תהליך עבודה נוח. אתה יכול גם להגדיר סיסמאות לדפי אינטרנט, להסתיר אותם מהתפריט, להחיל שלטי מים על תמונות וסרטונים.

אגב, גם תפריטי משנה נתמכים. עבודת קידום אתרים מאורגנת גם בנוחות – תוכלו למלא תגי מטא לכל דפי האתר במסך אחד בלבד. יש הזדמנות לחבר בין גוגל אנליטיקס, להוסיף favicon, תחום משלך ודברים סטנדרטיים אחרים כאן.

בלוגים

מנוע בלוגים משולב יאפשר לכם לספר את הסיפורים על עצמכם ועל היצירתיות שלכם לקהל הרחב. זה פשוט ונוח לשימוש. אתה יכול לשפר את הפורטפוליו באמצעות חנות אינטרנטית למכירת תמונות, סרטונים או, נגיד, חולצות טריקו עם הדפסים, כוסות, בגדים בעבודת יד או משהו אחר.

פורמט עורך בלוגים

יש גם בלוג משולב המותאם להצגת תמונות ווידאו. אתה יכול גם להוסיף טקסט רגיל, אם כי, פוסטים המתפרסמים בפורמט נראים דומים לאלה שנמצאים במגזינים ולא בעיתונים. יש לו התמקדות חזקה בסיפורי מולטימדיה. זה מסודר בצורה שונה מאשר במערכות אחרות. אגב, ניתן לעצב כל בלוג ודף בחנות האינטרנט באופן פרטני.

שילוב חשבון חברתי

כדי לפופולאריות ולאצור את התיק שלך ואת שם המותג שלך באופן כללי, פורמט מאפשר לשלב חשבונות מדיה חברתית בפרויקט שלך. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לשילוב עדכוני האינסטגרם המאפשר להוסיף תמונות אינסטגרם ישירות לתיק העבודות. התהליך מתבצע באופן אוטומטי בכדי לאפשר לכם להציג את היצירות הטובות ביותר בפני קהל היעד ביעילות מקסימאלית ומינימום השקעה במאמץ.

אם ברצונך לחזק ולקדם את שם המותג שלך, קבלת כתובת דוא”ל מותאמת אישית עם סוויטה G תהיה בהחלט גם בונוס. באופן כללי, פונקציונליות הפורמט כוללת את כל מה שתצטרך לצורך עיצוב תיק מסחרי. יש הזדמנות לעצב בנפרד כל גלריה, לשלב אותם, להגן באמצעות סיסמאות, ליצור קטעי אתרים פרטיים, להטביע גלריות וידאו, לקבל תשלומים מקוונים עבור סוגים שונים של מוצרים, לנהל בלוג ולשתף תוכן זה ברשתות החברתיות. הערה היחידה היא שעיצוב הממשק יכול להיות אטרקטיבי יותר מכיוון שהמערכת מיועדת לאנשים יצירתיים.

קידום אתרים

ככל שמרבית התיקים שנוצרו עם פורמט הושקו מתוך מטרה לקידום בחשבון, מיטוב יעיל של מנועי חיפוש חשוב מאוד. בונה האתר מגיע עם הגדרות SEO מפורטות למדי שיכולות לעזור להגביר את נראות הפרויקט שלך במנועי החיפוש.

כל הגדרות ה- SEO מחולקות לקטעי גלובלי ותוכן וניתן להתאים אותם באזורים נפרדים. אלה כוללים הזדמנות לציין את כותרת אתר SEO, כותרת עמוד הבית ותיאורים לכל הדפים, מילות המפתח / תגי המטא וכו ‘. אם אינכם בטוחים, האם האתר שלכם מותאם היטב למנועי החיפוש, עליכם לראות את סרגל האחוזים המציין את האתר שלו שיעור השלמת SEO הנוכחי.

ישנו גם את הקטע “שפר את תוכן ה- SEO שלך”, בו תוכל לגלות את הטיפים שיעזרו לך להגביר את עמדות הפרוייקט שלך בתוצאות מנוע החיפוש. לבסוף, פורמט מייצר אוטומטית את ה- Sitemap, שמפרט את התוכן ואת ארגון הדפים שלך לאינדקס טוב יותר של הפרויקט שלך במנועי החיפוש..

3. עיצובים

מספר הנושאים:23
תבניות מקצועיות&# x2714; כן
עיצוב רספונסיבי:&# x2714; כן
מיין לפי ענף✘ לא
עריכת קוד:&# x2714; כן

כל הנושאים בפורמט מבוססים על מצגת גלריה חזותית רב-תכליתית. הם מחולקים ל 6 סוגים, כלומר מסך מלא, מצגת שקופיות, רעפים, אנכיים, אופקיים ופרימיום. כל קטגוריה כוללת מספר וריאציות של מצגת הפריסה שנבחרה. בסך הכל יש כאן 23 נושאים שונים המכוונים להצגת תמונה אטרקטיבית. כל התבניות מגיבות, מה שאומר שהן מציגות כראוי תוכן על גבי מסכי שולחן עבודה ונייד.

כל נושא מוצע במספר ערכות צבע – בהיר, בהיר, כהה וכו ‘. אם כי, אתה יכול להגדיר באופן ידני את ערכת הצבעים של האתר בפרטים.. בונוס נעים הוא הזדמנות להתאים את התבנית והעיצוב של כל עמוד בנפרד. במילים אחרות, תוכלו לעצב דפי אינטרנט באופן שונה, לדוגמה, קטגוריות צילום שונות: עדיין חי בסגנון אחד ודיוקנאות בסגנון אחר, תוך הדגשה חזותית של ההבדל ביניהם..

אתה יכול להסתכל בתצוגה המקדימה של העיצוב במסך מלא. האיכות ברמה ראויה. זה לא מרשים אותך על ידי פתרונות לא יאומן, אבל זה לגמרי עולה בציפיות של ה בונה אתרי נישות. קשה להוסיף משהו למערך התבניות החזותי – הפורמט מציע אפשרויות תצוגה מחוץ לקופסה לכל הפורמטים הקיימים של הצגת תמונות..

תבנית תבניות

אתה יכול להגדיר תפריט אתר (מיקום וגובה), דפי גלריה (ניווט, תצוגת תמונות במסך מלא, הנפשות מעבר ומהירותן, תמונות ממוזערות), גופנים וצבעים של כמעט כל רכיבי האתר. אפשר לבחור פריסת תמונת שער / גודל / ריווח, מיקום קישור ויישור טקסט לדפי אוסף. תוכל להציג את התוצאה בפורמטים הרגילים והאתרים הניידים, תוך כדי עבודה על פיתוחה.

בעת הגדרת עיצוב הפרוייקט, תהיה לך הזדמנות לגשת לעורך האתר. זה המקום בו תוכלו להוסיף לוגו וכותרת אתר, להתאים אישית כל צבע ותמונת רקע באתר, לבחור גופנים ולהגדיר גדלים וסגנונות סוג, קישור לפרופילי הרשת החברתית שלכם, התאמה אישית של שם תחום מותאם אישית ו- favicon וכו ‘..

משתמשים, בעלי כישורי קידוד, ישמחו לקבל גישה לעורך הקוד של השירות, שם יוכלו לערוך כל קוד של דף אינטרנט, באמצעות הידע שלהם ב- HTML / CSS / JavaScript. זה מאפשר לשנות ידנית את עיצוב האתר ולשלב אפליקציות או תוספות של צד שלישי באמצעות שילוב קוד.

עורך קוד פורמט

באופן כללי, זהו רק חלק קטן מהגדרות עיצוב הפורמט. אם תרצו, תוכלו להתאים את הגודל, העיצוב, צבע סמלי הרשת החברתית, פורמט הקישורים, הכותרות והטקסט הסטנדרטי, הצבע של כל אלמנט באתר, הגודל וכו ‘. התיזום הוא כה נרחב, עד כי יש סיכון לאיבוד בשינויים האפשריים. ולקבל תוצאה בינונית בתוצאה. זה לא לדבר על היתרונות של עריכת הקוד הידנית חושפת. כשמדובר בהתאמת סגנון ומבנה תיק העבודות, פורמט הוא בהחלט פיתרון רב עוצמה.

4. תמיכת לקוחות

תמיכה טכנית בפורמט מופצת בין כמה מדינות ממקומות שונים בעולם, מה שמאפשר להבטיח תמיכה ללקוחות 24/7. אתה יכול לתקשר איתם באמצעות דואר אלקטרוני או חלון צ’אט חי. מנהלים ידידותיים למשתמש. הם מגיבים במהירות ובמקצועיות.

מרכז העזרה מובנה היטב ויש בו קטעים שונים עם תיאור מפורט של כל פעולה שעליך לבצע במערכת. יש כאן גם חיפוש מילות מפתח.

5. מדיניות תמחור

לפורמט אין תוכנית חינמית. משפט בן 14 יום יאפשר לכם לבדוק את כל התכונות של המערכת ולקבל את ההחלטה בדבר הצורך להאריך את השירותים המשתמעת על ידי אחת התוכניות בתשלום (המחירים מוגדרים למנוי השנתי):

פורמט מדיניות תמחור

 • חובב, 6 $ לחודש – 100 תמונות, 3 מוצרים לחנות, 15 עמודים;
 • מקצוען, 12 $ לחודש – 1000 תמונות, 20 מוצרים בחנות, עמודים ובלוגים בלתי מוגבלים, 5000 תמונות הגהה, דומיין בחינם, עריכת קוד בהתאמה אישית;
 • ללא הגבלה, 25 $ לחודש – תמונות ללא הגבלה, מוצרי חנות ללא הגבלה, דפים ובלוגים ללא הגבלה, תמונות הגהה ללא הגבלה, נושאי תחום ופרמיה בחינם, עריכת קוד בהתאמה אישית..

העמלות החודשיות יהיו גבוהות ב -30%. התשלום מתקבל באמצעות MasterCard, PayPal ו- Visa. למערכת יש אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום, החל מיום התשלום. המערכת גם מאפשרת לקבל הגדרת אתר של 30 דקות בעזרת מומחה פורמטים תמורת 50 דולר.

באופן כללי, ניתן להשוות בין עלות פורמטים לבוני אתרי נישה אחרים. אי אפשר לקרוא לזה יקר או זול. שירות זה צריך להיבחר לא לפי קריטריון העלות, אלא בהתייחס לצרכים שלך.

6. יתרונות וחסרונות

הפורמט הוא ללא ספק בנוי נחמד של אתרי תיקים. יש לו את כל מה שתזדקק להצגת תמונה מושכת.

יתרונות:
חסרונות:
&# x2714; זמינות של בלוג משולב וחנות מקוונת;
&# x2714; דגש חזק על פרטיות והגנה על זכויות יוצרים של הגלריה;
&# x2714; הגדרות גלריה גמישות, אפשרות לאחד אותן באוספים;
&# x2714; ההזדמנות של כל עריכת קוד של דף אינטרנט.
✘ עיצוב ממשק לוח המחוונים חסר משיכה אסתטית;
Custom התאמה אישית של תבנית היא עוצמתית, אך היא לא לגמרי מובנת.

באופן כללי, פורמט הוא מוצר נישה נהדר. זה פשוט יחסית לשימוש ואין לו חסרונות ברורים בפונקציונליות. במקום זאת, זה מגיע עם קהילת משתמשים ונקודות מבט רחבות.

שורה תחתונה

פורמט הוא שירות איכותי המשמש ליצירת תיקים כלשהם. זה יהיה שימושי עבור אמנים, צלמים, נציגים של דוגמנות עסקית, אדריכלים, מעצבים וגם עבור כל מי שצריך להציג משהו דרך גלריות תמונות.

לא ניתן לכנות את בונה האתרים הטוב ביותר בגומחה שכן ישנם מתחרים הגונים רבים, שיכולים להשלים את אותה משימה באותה עלות או אפילו זולה יותר. האם כדאי להשתמש בפורמט? כן, זהו, אם זה מושך אותך לאחר שתחקור זאת בעצמך. סביר להניח שאתה מרוצה מאיכותו, אם אתה אוהב את הממשק שלו. הפונקציונליות של השירות לא תאכזב אותך.

נסה לעצב עכשיו

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map