ביקורת מוזלו

מוזלו – הוא בונה אתרים DIY, המספק שלל אפשרויות התאמה אישית לעיצוב. היותה תוצר של חברת תוכנה קטנה, מבוססת בלומנטלס פתרונות SIA, המערכת מתאימה לצרכים של משתמשים, חסרי ידע בקידוד, אך ברצון עז להשיק אתרים לשימוש עסקי או אישי..


כשירות freemium, מוזלו מאפשר ליצור ולנהל אתרים כמעט ללא עלות ותוך זמן קצר ביותר. פרויקטים שנבנו עם הפלטפורמה מגיבים ואינם מצריכים התאמה עמוקה כדי להציג עיצוב מרשים ופונקציונליות ראויה. במקביל, משתמשים יכולים ליישם את הידע בקידוד שלהם לצורך התאמה אישית גמישה יותר של העיצוב. בונה האתר מרמז על עקומת למידה מלוטשת, ומספק חוויה יוצאת דופן בבניית אתרים הן למתחילים חדשים והן למומחי עיצוב אתרים.

בין התכונות המרשימות ביותר של בונה האתר, הגיוני להזכיר תמיכה רב-שפתית, מנוע מסחר אלקטרוני משולב, אפשרויות כתיבת בלוגים נרחבות ואפשרויות קידום אתרים. האם אתה מעוניין לדעת יותר על המערכת? הגיע הזמן לבדוק זאת מייד!

1. קלות שימוש

מוזלו הוא בונה אתרים קל לשימוש שלא לוקח הרבה זמן לבחון אותו ולבחון אותו. הרשמה למערכת דורשת מספר פרטים בלבד: דוא”ל, סיסמה, כתובת אתר רצויה וסוג אתר. מיד לאחר שתמסור את פרטי הכניסה המועדפים, המערכת תבקש ממך לבחור בין שני סוגי אתרים שתרצה ליצור – אתר רגיל או חנות אינטרנט. אם תבחר באפשרות הראשונה, יהיה עליך להוסיף את סוג האתר שאתה זקוק לו, יהיה זה אתר אישי, בלוג, דף נחיתה וכו ‘..

עורך מוצלו

ברגע שתסיים את הבחירה, יהיה עליך לספק את שם האתר או את שם המותג שלך. לבסוף תנותב לדף בחירת התבנית, שם תוכל לבחור אחד מהנושאים הזמינים להתאמה אישית נוספת (תוכל לשנות אותו מאוחר יותר מבלי לאבד את התוכן שלך). זה יעביר אותך לבונה האתר עצמו. עכשיו, כל מה שאתה צריך כדי לבנות את האתר שלך הוא התוכן שלך. הגדרות ההתאמה האישית הן פשוטות ומאורגנות היטב. כל תהליך הקמת האתר אורך מספר דקות בלבד ואינו מורכב כלל.

מוזלו אמנם תומך בעריכה מקוונת, אך אינו מציע אפשרויות גרירה ושחרור רגילות. אתה יכול לארגן מחדש את התוכן שלך באמצעות שינוי סגנונות פריסה ועיצובים, אך אינך יכול לשנות את המיקום של אלמנטים בודדים. הגבלה זו מאפשרת למשתמשי מוזלו לעבור תבניות בכל עת מבלי לשבור את האתר.

2. תכונות & גמישות

עורך בניית האתרים הוא אינטואיטיבי למדי, אך משתמשים בפעם הראשונה עשויים למצוא אותו מסובך במידה מסוימת. כשאתה מתחיל לחקור אותו, תביני שזה די הגיוני ומובן – כל האלמנטים נמצאים במקומם כאן, בעוד שכל החלקים זמינים בסרגל הכלים שנמצא משמאל למסך. ניתן גם לשנות ולערוך את פריסת האתר שלך בעורך.

בקטע “עמודים” תוכלו לבחור בין כמה סוגים של דפים שיוסיפו לאתר שלכם. לכל סוג עמוד יש הגדרות מוגדרות מראש משלו. בואו נסתכל על כמה מאלה כעת:

עמוד קדמי או עמוד מיוחד. לסוג דף זה יש מגוון פריסות קבועות מראש שניתן לשנותן בכל עת. כל חסימה של תוכן בדף ניתנת להתאמה אישית – אתה יכול לשנות העתקה, תמונות, להוסיף ווידג’טים שונים וגם להזריק קטעי קוד HTML משלך. עם זאת, אינך יכול לסדר מחדש את הבלוקים האלה – הם קבועים על הבד.

עורך עמוד של מוצלו

בלוג או חדשות. עורך הבלוגים של מוזלו עצמו נעים ופונקציונלי. כאן תוכלו להוסיף קבצי מדיה, קטעי קוד, טבלאות וסוגי קבצים אחרים. אתה יכול לפרסם את הפוסט שלך מייד או לשמור אותו בלי לפרסם. למרבה הצער, אין דרך לתזמן את הפוסטים שלך. באופן דומה, אין כאן אפשרות לתמיכה מרובה במחברים. הבלוג של מוזלו מגיע עם מערכת הערות מקוריות, אך אתה יכול גם להגדיר את DISQUS פשוט על ידי ציון שם המשתמש שלך בתיבה המתאימה..

עורך פוסטים לבלוגים של מוצלו

קטלוג או חנות. למוצ’לו פלטפורמת מסחר אלקטרוני משלה. כמובן שהוא לא עשיר בתכונות ואינטואיטיבי כמו Shopify או וולוזיה, עם זאת, זה עדיין מאפשר לך לשמור על הפריטים שלך מסודרים, לנהל את ההזמנות שלך, ליצור קטלוג מוצרים, לסווג את המוצרים ולהציג אותם באור החיובי ביותר, להתאים אישית את עגלת הקניות, להגדיר שפות ושיטות משלוח, לספק את סוגי המטבעות הזמינים, לציין פרמטרים לתשלום ומס, הגדרת תכונות שיווק ו- SEO וכו ‘.

מסחר אלקטרוני במוצ'לו

החנות המקוונת לא תהיה בקנה מידה גדול בהשוואה לאלו שנוצרו עם מערכות מסחר אלקטרוני מתמחות, אבל זה בהחלט יגיע לצרכים הרגילים שלך של מסחר אלקטרוני. כל התהליך של פיתוח חנות האינטרנט עשוי לארוך עד 20 דקות, וזה ממש מהיר ומרשים.

תמיכה מרובת שפות. זה, ככל הנראה, אחד השיאים הבולטים ביותר של בונה האתר. אף על פי שהמערכת אינה מציעה כלים משולבים לתרגום אוטומטי, המשתמשים עדיין עשויים לבחור בשפה בה הם מעוניינים שתתמוך באתרי האינטרנט שלהם. מיד לאחר מכן תוכלו להוסיף תוכן, ליצור ולנהל את הדפים בשפות שבחרתם. למבקרים באתר, בתורם, יש הזדמנות לבחור את השפה שהם רוצים לראות באתר.

הזרקת קוד. מוזלו מאפשר שילוב קוד. אם אתה מודע ל- HTML, CSS, JavaScript וכו ‘, אתה יכול להשתמש בידע כדי להכניס קודים לדפי האינטרנט, להטביע סרטוני YouTube ו- Vimeo, מפות, טבלאות ואלמנטים אחרים. זה ללא ספק ישפר את ביצועי האתר שלך.

אופטימיזציה למנועי חיפוש. אתרי מוזלו מסודרים היטב למנועי החיפוש. בונה האתר מציע אפשרויות בסיסיות של SEO וכלים שיווקיים. ניתן להגדיר את favicon האתר ואת הפרמטרים העיקריים כאן. המערכת מאפשרת לך לשלב את Google Analytics כך שתוכל לעקוב אחר הפרמטרים של ביצועי האתר שלך.

הוסף Ons. כשאתה עובד עם מוזלו, אתה יכול לשלב תוספות נוספות לפרויקט. למעשה, הבחירה בתוספות יורדת לשלושה אלמנטים. אלה הודעת קובצי Cookie (המשמשת כדי ליידע את מבקרי האתר על שימוש בעוגיות), לחצני שיתוף (המשמשים להוספת כפתורי שיתוף לכל דף אינטרנט) ו- Engaga (המשמשת להפעלת קמפיינים שיווקיים, איסוף מיילים ויצירת קופצים).

אנו מאחלים שלמוצ’לו הייתה רשימת תכונות בדף הבית. היינו צריכים לגלות בעצמנו את כל התכונות האמורות. בסך הכל, מערך הפיצ’רים של בונה האתר אינו מרשים ועשיר למדי. זה מספיק בכדי לכסות את הדרישות העיקריות לעיצוב אתרים של משתמשים, אבל זה בהחלט לא מספיק כשמדובר בהתאמה אישית מעמיקה יותר של אתרים.

3. עיצובים

מספר הנושאים:48
תבניות בחינם:&# x2714; כן
עיצוב רספונסיבי:&# x2714; כן
מיין לפי ענף:&# x2714; כן
עריכת קוד CSS:&# x2714; כן

אוסף התבניות של מוצלו מרשים למדי, אם כי, לא תמצאו כאן עיצובים רבים. נכון לעכשיו, בונה האתר מציע 48 תבניות שכולן מגיבות באופן מלא וניתנות להתאמה אישית של 100%. התבניות אינן מחולקות לקטגוריות על סמך הגומחות אליהן הן שייכות, אך תוכלו למצוא בקלות את העיצוב שיכסה את הצרכים העכשוויים שלכם. תבניות מוזלו יספקו את הבסיס לאתר האישי או העסקי שלכם.

קיימת אפשרות התצוגה המקדימה המאפשרת לך לחקור את התבניות הנדרשות בפרטים לפני בחירתן. בנוסף, המערכת מאפשרת לשנות את התבניות ללא אובדן תוכן בשום שלב בתהליך עיצוב האינטרנט. להתאמה אישית עדינה יותר, מפתחים יכולים לנצל את האפשרות קוד מותאם אישית.

משתמשי פרימיום יכולים להכניס קוד נוסף לסעיף הראש. מנקודת מבט לא מפותחת של משתמשים שאינם טכניים, תבניות מוזלו אינן ניתנות להתאמה אישית – במקרה הטוב, באפשרותך לשנות הגדרות צבע, ערכות גופנים ופריסה. מוזלו מציעה בחירה נהדרת של ערכות צבע מוכנות, כדי לעזור למשתמשים להימנע מתאימה של צבעים.

עיצובים של מוצלו

אם כבר מדברים על עריכה לנייד, המערכת אינה מאפשרת לשנות את התצוגה הניידת של האתר שלך. אין אפליקציה משולבת לעריכה במובייל וזהו החיסרון הרציני למדי של בונה האתר.

4. תמיכת לקוחות

אפשרויות התמיכה בלקוחות של מוזלו הן מינימליסטיות למדי. יש נרחב בסיס ידע, שם תוכלו לדפדף בסעיף השאלות הנפוצות המספק גישה לקטגוריות נושאיות בשאלות הפופולריות ביותר שמשתמשים נתקלים בהן בעת ​​העבודה עם המערכת.

עבור אותם משתמשים, שלא יכולים למצוא תשובות לשאלותיהם, השירות מציע הזדמנות ליצור קשר עם צוות התמיכה באמצעות הדוא”ל. עם זאת, אם אתה זקוק לסיוע דחוף, ניתן להשתמש בפונקציית הצ’אט החי הזמינה באתר מסביב לשעון. בסך הכל, תמיכת הלקוחות של מוזלו היא בסיסית ועם זאת אינפורמטיבית.

5. מדיניות תמחור

מוזלו הוא בונה אתרים freemium. משמעות הדבר היא שאתה יכול ליצור חשבון ולפרסם את אתרך בחינם ולשמור עליו בחינם כל עוד תרצה. עם זאת, כדי להשתמש בתכונות המתקדמות של המערכת, יהיה עליכם לשדרג לאחד המנויים בתשלום שלה. אתרים חינמיים מציגים קישור של מוזלו ומתפרסמים תחת תת-דומיין (sitename.mozello.com). אתרים בחינם כוללים מסחר אלקטרוני ומאפשרים לך להוסיף ולמכור עד 10 פריטים.

תמחור של מוצלו

כדי להגדיל את שטח האחסון שלך ל -50 ג’יגה-בייט, הסר את קישור מוזלו וחיבור שם דומיין מותאם אישית, עליך לבחור בין ה- Premium (7 $ לחודש מחויבים מדי שנה; $ 9 / חודש מחויבים רבעוני) לבין Premium Plus (14 $ / חודש ששולמים מדי שנה , 17 דולר ששולמו רבעוניים). תוכנית הפרימיום מיועדת לחנויות קטנות עם עד 30 פריטים, ואילו המנוי ל- Premium Plus מאפשר למכור מוצרים ללא הגבלה.

אם אתם מחפשים להקים חנות אינטרנט קטנה, מוזלו יכול להיות אפשרות נהדרת – תמורת 7 דולר בלבד לחודש תקבלו אתר יפה למראה עם עגלת קניות. אבל אם אתה רוצה ליצור אתר עסקי, בלוג או תיק עבודות, הגיוני להסתכל על התחרות. עם Weebly, למשל, אתה יכול לבנות ולפרסם אתר ללא מודעות במחיר של 4 דולר בלבד לחודש.

6. יתרונות וחסרונות

מוזלו הוא בונה אתרים נחמד, המאפשר למתחילים ואנשי מקצוע ליצור אתרים מסוגים שונים. עם זאת, בבדיקת המערכת ובדיקתנו, נתקלנו בנקודות חזקות וחלשות שבהחלט כדאי להזכיר כדי להשאיר אתכם מודעים להן.

יתרונות:
חסרונות:
&# x2714; פלטפורמת מסחר אלקטרוני משולבת – ניהול פשוט של חנות מקוונת.
&# x2714; אפשרות לבלוגים.
&# x2714; תמיכה מרובת שפות.
&# x2714; תבניות מגיבות.
&# x2714; שירות תמיכה נחמד ללקוחות.
✘ היעדר תכונת גרירה ושחרור.
Options אפשרויות התאמה אישית לא מספקות של עיצוב.
✘ אין תמיכה בניהול משתמשים.

סיכום

מוזלו הוא בונה אתרים נחמד למפתחי רשת DIY ומשתמשים מיומנים. זה קל לשימוש, במחיר סביר ומהיר מאוד – גם במכשירים שולחניים וניידים. למערכת תכונות טובות רבות להציע למשתמשים שלה. זהו פיתרון ראוי למי שמחפש כלי פשוט להקמת אתר אישי או חזית חנות דיגיטלית. תכונות לבלוגים וסחר אלקטרוני של בונה האתר הן די והותר, בעוד שתכונת התמיכה הרב-שפתית שלה פשוט לא יכולה להשאיר את רוב מעצבי האדישות אדישים. כך גם לגבי אפשרויות התמיכה בלקוחות, עריכת קוד ומדיניות תמחור סבירה, העולה בהחלט על מערך התכונות של המערכת.

עם זאת, מוזלו אינו מלא בתכונות ואפשרויות להתאמה אישית של עיצוב. אי אפשר ליצור אתר מותאם אישית לחלוטין עם המערכת, גם אם תרצו. היעדר פונקציונליות גרירה ושחרור מסבך במידה מסוימת את תהליך עיצוב האינטרנט, מה שעלול להוות בעיות למשתמשים בפעם הראשונה עם כישורי קידוד לא מספיקים.

בסך הכל, אנחנו מאוד אוהבים את מוזלו כי אנחנו אוהבים חברות ששומרים על דברים פשוטים. עם זאת, בונה האתר מאבד את הקרקע לפלטפורמות שהוקמו כמו וויקס, uKit ו וויבי בהיבטים מסוימים, עם זאת ישנם אנשים רבים שמחפשים בדיוק את מה שהיא מציעה. באופן מסורתי, אנו ממליצים בחום לבדוק את בונה האתר בעצמך, מכיוון שדעתנו עשויה להיות שונה משלך. לאחר שבדקתם – צרו מספר שורות בתגובות! בניית אתרים שמחה.

נסה את מוזלו עכשיו

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map