סקירה מתוצרת פחמן

מיוצר מפחמן – הוא בונה תיקים מקוון. הוא פותח כדי לאפשר לאנשים ליצור נוכחות אינטרנטית איתנה. אמנים, צלמים, מעצבים גרפיים ומאיירים מקבלים הזדמנות ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים כמו גם לשתף את היצירות שלהם עם הקהל העולמי באמצעות אתרים עדכניים ומעוצבים. בניית האתר קלה מאוד לשימוש. זה מציע דרך מיידית ממש להגדיר ולהפעיל תיק מקוון ללא כישורי קידוד.


לתוכנה קהילה הולכת וגדלה עם למעלה מ -2,000 000 תיקים חיים שנבנו על ידי Carbonmade. בונה האתר הוקם בשנת 2005 ובשנת 2019 הוא נבנה מחדש לחלוטין והושק מחדש ל- Carbonmade 4. Newbies יעריכו את תהליך הכניסה החלק בצורה חלקה בנוסף לסט של תכונות התאמה אישית ליצירת תיק מדהים שבולט. למרות שבונה האתר עשוי להיראות מעט מוגבל מבחינת הגמישות, הוא עושה את העבודה שלו בצורה נהדרת. בואו נראה מה יש בפלטפורמת Carbonmade 4.

1. קלות שימוש

ייצור הפחמן מגיע עם הפונקציונליות של גרור ושחרר, מה שהופך אותו לבחירה מושלמת למתחילים חדשים. המערכת מאפשרת למשתמשים לארגן מחדש את מערך העמודים, להזיז אלמנטים שונים או להוסיף אלמנטים חדשים. אתה לא אמור להיות בעל כישורים טכניים. פשוט בצע את הצעדים הקלים כדי להתחיל.

בעוד שחלק מהמשתמשים התאכזבו מחוסר היכולת לחבר תחומים משלהם, Carbonmade תיקן את הבאג. מעכשיו, המנויים יכולים לחבר את התחומים שלהם בתחומים במקום לקבל תת-דומיין ברירת מחדל של carbonmade.com. כתוצאה מכך הפלטפורמה הפכה לפיתרון של כל אחד לבנות ולפרוס את תיק העבודות המקוון שלכם. אבל קודם דברים ראשונים.

מתחילים

כפי שאמרנו בעבר, התוכנה מאוד קלה לשימוש. אינך צריך לרכוש תוכנית פרו כדי להתחיל. משתמשים עשויים לבחור לתקופת ניסיון בחינם כדי לבדוק כיצד המערכת פועלת. תתבקש לציין את שמך כמו גם את הנישה שאתה מייצג. כאן יש לנו מאיירים, מעצבי ממשק משתמש / UX, צלמים, אמנים וכו ‘. פשוט בחרו בהתמחות כדי לאפשר למערכת לבחור כמה דוגמאות לתבניות ולהמשיך הלאה.

ייצור פחמן מתחיל

השלב הבא הוא לציין את הדוא”ל שלך. המערכת תייצר מכתב מסביר פנים מבלי שתצטרך אפילו לאשר את הסיסמה שלך. אז יסופקו לך כמה אפשרויות פריסה. הם די בסיסיים עם כמה בלוקים מהותיים. עם זאת, הם רק כדי להתחיל בתהליך ההתאמה האישית. אסור לשפוט את העיצוב לפני שאתה צולל בבניין היצירתי.

התאמה אישית של התבנית

מיוצר מפחמן עם חבילה מלאה של מכשירים להתאמה אישית ולעריכה של כל החומרים העיקריים. אתה יכול לשנות הכל מפרופיל מותאם אישית ו- SEO להגדרות עיצוב והדף. כדי להבין עם מה להתחיל, בואו נחלק את לוח המחוונים למספר קטגוריות:

 • עריכת פריסה – כל הבלוקים הזמינים נמצאים בסרגל הצד השמאלי. יש לנו גלריות, סליידרים, תמונות במסך מלא, קטעי אודותיי, בלוקים זה לצד זה, קטעי פרטי פרויקט וכו ‘. בעוד Carbonmade הוא בונה אתר גרירה ושחרור, אתה רק צריך לבחור בלוק, להחזיק אותו עם להזיז את העכבר ולהעביר את האזור בדף. אתה חופשי לארגן מחדש את מיקום הבלוקים כרצונך. הגלגל בצד ימין מכל בלוק פותח הגדרות מתקדמות לשינוי מידות, פערים בין תמונות, עמודות וכו ‘.
 • עורך מתוצרת פחמן

 • כלי עיצוב – ייתכן שתמצא אותם בסרגל הכלים השמאלי. הם מקלים על עריכת כותרת האתר וכן העלאת הלוגו והפייביקון המותאמים אישית שלך. כאן המשתמשים עשויים לשנות גם את מערך הניווט באתר ולהתאים אישית את מראה הקישור. סגנונות גלובליים מאפשרים לשנות צבעי טקסט וגופן, לבחור רקעים שונים, לקבוע סדרי עדיפויות לגופנים (להקצות גופנים ראשוניים ומשניים) ועוד.
 • הגדרות כלליות – פרק זה אמור לציין את המידע האישי של המשתמש, לחבר דומיין כמו גם להגדיר את הגדרות ה- SEO של קו הבסיס.

יוצא לדרך

לאחר שתסיים את תהליך ההתאמה האישית, יתכן שתביט באתר שלך באמצעות מצב התצוגה המקדימה. זה כולל גם תצוגה מקדימה של ניידים כדי לוודא שכל החלקים מוצגים כראוי במכשירים ניידים. לאחר שתלחץ על סמל הטלפון החכם בפינה השמאלית העליונה, תראה חלון חדש עם התצוגה המקדימה של האתר לנייד.

החדשות הרעות כאן הן שהמצב מציג את האתר שלך רק בסמארטפונים. אין שום סיכוי לבדוק איך זה פועל בטאבלטים. זה החיסרון. לחץ על הכפתור כדי לחזור לגרסת שולחן העבודה. לחץ על “עבור בשידור חי” כדי לפרוס את תיק ההשקעות המקוון המוכן שלך.

2. תכונות & גמישות

מכיוון ש- Carbonmade הוא בונה תיקים, מרבית התכונות שלו מתמקדות בייצוג ותכונות עיצוב באינטרנט. עם זאת, התוכנה מגיעה עם אפשרויות נוספות לא רק לייצג את עצמך באופן מקוון אלא גם לקידום. למערכת ניתוחים משולבים. בנוסף, מפתחים מפעילים באופן קבוע עדכונים ואפשרויות חדשות ליהנות מהם.

מאפייני עיצוב

כבר דנו בכמה מתכונות ההתאמה האישית והעיצוב הבסיסי. מלבד בלוקים בהתאמה אישית, גלריות במסך מלא ומצגות שקופיות, הפלטפורמה מציעה כלים מתקדמים לייצוג הבולט ביותר. אגרוף מכל, אתה חופשי להעלות לוגו משלך להכרה טובה יותר. אמנם קיימת פונקצית העלאת וידיאו בסיסית, אך המשתמשים עשויים גם לנצל את הפונקציה הפעלה אוטומטית ולולאה. כל מה שאתה צריך זה להעלות את קריאייטיב התנועה שלך ולהגדיר אפשרות מועדפת:

 • הפעלה אוטומטית תפעיל את הסרטון באופן מיידי ברגע שמבקר יפתח את הדף.
 • לולאה תנגן את כל הסרטונים שלך וקריאייטיב תנועה אחד אחד באופן אוטומטי.

ל- Carbonmade מגוון רחב של פריסות ניווט אתרים. אתה יכול לבחור מתוך 5 אפשרויות שונות (חלקן זמינות באמצעות תוכניות Pro בלבד). במקביל, תוכלו לערוך את התפריט בעצמכם.

תכונות עיצוב עשויות פחמן

ניתוח

המערכת מגיעה עם פונקציונליות ניתוח מותאמת אישית שלה. זה זמין בלוח הבקרה של המשתמש. הוא מציג את סך כל הצפיות בשנה וכן נתונים סטטיסטיים חודשיים. יתר על כן, המבקרים ממוינים לפי המכשירים שהם משתמשים בהם (טאבלטים, סמארטפונים או שולחן עבודה). אתה יכול לעקוב אחר הדפים הפופולריים ביותר.

קידום אתרים

אתה לא צריך לצפות להרבה מתכונות אופטימיזציה של SEO כאן. עם זאת, Carbonmade עדיין מציעה את הגדרת קו הבסיס שלה לקידום תיק ההשקעות שלך והפיכתו לידידותי יותר ב- SEO. ההגדרות מאפשרות לך לשנות את תיאור המטא של האתר, כמו גם לחבר את הפרויקט לגוגל אנליטיקס באמצעות קוד האימות. תצוגה מקדימה של שיתופי מדיה חברתית זמינה גם בהגדרות SEO. בנוסף, תוכלו להעלות את ה- favicon כמו גם לשלב כפתורי שיתוף חברתי מתוך בחירת החסימה.

קידום אתרים פחמן

תיק פרטי

תכונה ייחודית למי שרוצה לשתף את העבודות שלהם או להתנסות רק עם משתמשים שיש להם קוד גישה מיוחד. האופציה שומרת על סגירת תיק העבודות שלך מפני גולשים רגילים. המערכת מאפשרת לך ליצור קוד גישה מיוחד שתוכל לשתף עם מי שבאמת מעוניין בשיתוף פעולה.

בריכת כשרונות

Carbonmade הוא לא רק בונה אתרים. זהו שוק ענק של קופירייטרים, מעצבים, מאיירים, צלמים ואנשים אחרים בעלי אופי יצירתי. האתרים שלהם מוצגים בחלק של בריכת הטאלנטים. אתה יכול גם לחבר את התיק שלך עם Carbonmade.com ולהופיע במאגר חובבי היצירה שלו.

3. עיצוב

תוצרת פחמן אינה מתהדרת במבחר עצום של תבניות. זה מציע כ 4-5 פריסות לכל התמחות. רעיון המפתח הוא לא לספק נושא מוכן אלא לאפשר למשתמשים ליצור את הסגנונות הייחודיים שלהם. תבנית כאן היא רק כדי להתחיל בתהליך ההתאמה האישית. השאר מסופק על ידי אוסף הבלוקים והאלמנטים. עם זאת, כל הנושאים נראים מגניבים מאוד. הם מסוגננים ומעודכנים עם טונות רבות של תכונות ואפקטים חזותיים. הפלטפורמה דוחסת אוטומטית תמונות בכל גודל ומאפשרות לכם להתבלט עם בחירות מדהימות ברזולוציה הגבוהה ביותר.

תבניות עשויות פחמן

משתמשים עשויים להרוויח מהעלאת תוכן ללא הגבלה. אתה יכול להוסיף סרטונים ותמונות רבים ככל שתצטרך. הפלטפורמה תומכת בפורמטים שונים כולל קבצי PDF, MP3, JPG וכו ‘. לכל התבניות יש מצב תצוגה מקדימה של פלאש כמו גם תצוגה מקדימה של נייד לפני הפרסום. כל הנושאים מגיבים ופועלים נהדר במכשירים שונים.

4. תמיכת לקוחות

למרות ש- Carbonmade הוא די פשוט לשימוש, הוא מציע תמיכה מורחבת עם דרכים מיידיות ליצור קשר וגם בסיס ידע מקיף. אתה יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה ישירות מלוח המחוונים. כאן יש לנו:

 • תכונה צ’אט חי מומחי התמיכה טוענים כי הם עונים תוך מספר שעות.
 • תשובות מיידיות – האופציה מציעה סט של תשובות בסיסיות המכסות אזורים שונים מביצוע תחילת המעבר מהפחמן הישן לחדש..
 • בלוג – כאן במרכז השליטה תוכלו לעקוב אחר כל העדכונים והתכונות האחרונים שפרסמו המפתחים.

בנוסף, תוכלו לצפות במדריכי וידיאו והנחיות וידאו מועילות רק בשביל הכיף. אנחנו לא באמת חושבים שהם יהיו נחוצים.

5. מדיניות תמחור

כפי שצייננו בעבר, משתמשים עשויים להתחיל בניסיון חינם. עם זאת, תצטרך לבחור תכנית בתשלום כאשר תפוגה. יש שלוש חבילות שונות הכוללות:

תמחור עשוי פחמן

 • תוכנית למתחילים עבור 8 $ לחודש. זה מגיע עם סט תכונות הדוק מאוד. אתה מקבל רק תמיכה מוגבלת ללקוח וכן רק תת-דומיין מותאם אישית המוגדר כברירת מחדל עבור פחמן. החדשות הטובות כאן הן שהתוכנית כוללת תמונות ותמונות ללא הגבלה להעלאה.
 • תוכנית פרו עבור 12 $ לחודש. אתה יכול ליצור עד 50 פרויקטים, לחבר תחום משלך, להסיר את המודעות, ליצור תיקים פרטיים, להשתמש בניתוחים משולבים וכו ‘..
 • עלויות תוכנית מומחים 18 דולר בחודש וכולל את כל התכונות הבלתי מוגבלות. יתר על כן, תיק העבודות שלך יופיע ברישום Talent Pool.

המחירים עשויים להיראות מעט גבוהים מדי, במיוחד עבור תוכנית המתחילים. יתכן שתיתקל בכמה אפשרויות חסכוניות יותר עם כמעט אותה מערך תכונות. באשר לתוכנית המקצוענים והמומחים, זה עשוי להיות בחירה טובה.

6. יתרונות וחסרונות

עם סיכום כל היתרונות והחסרונות, Carbonmade הוא בהחלט בונה תיקים ראוי עם פונקציונליות וכלי התאמה אישית יוצאי דופן. למרות שמשתמשים עשויים לרצות אפשרות זולה יותר, מומחים ייעודיים יעריכו את היכולות שהיא מספקת.

יתרונות:
חסרונות:
&# x2714; נהדר למתחילים.
&# x2714; מבחר רחב של כלי עיצוב והתאמה אישית.
&# x2714; תכונות בלעדיות כמו תיק פרטי ובריכת כשרונות.
&# x2714; ניסיון חינם להתחיל.
&# x2714; עיצוב תבניות מסוגנן.
Selection מבחר מוגבל של ערכות נושא.
✘ מעט מאוד תכונות בתוכנית למתחילים.
✘ המחירים עשויים להיראות מעט גבוהים מדי.

בשורה התחתונה

ייצור פחמן יהיה בחירה טובה עבור אנשי מקצוע שכבר יש להם תיק עשיר להציג. התוכנה מאוד קלה לשימוש. הוא מציע פונקציונליות נהדרת ליצירת אתרי אינטרנט מסוגננים ולהדגיש כמה מהיצירות הטובות ביותר בגומחה של עיצוב, איור ואמנות.

אם אתה עושה רק את הצעדים הראשונים שלך בענף האמנות, ייתכן שתצטרך אלטרנטיבות קצת יותר זולות. מצד שני, עשוי פחמן עשוי להיות הזדמנות נהדרת למתחילים, מכיוון שהוא מציע נקודות מבט אמיתיות דרך בריכת הכישרונות. יש לך סיכויים אמיתיים ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים.

נסה עכשיו לייצור פחמן

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map