ביקורת דודמוביל

DudaMobile – הוא שירות, המאפשר יצירה מהירה ומקצועית של אתרי אינטרנט ניידים DIY. המערכת בולטת מהקהל עקב התמקדותה המפורשת בהמרת אתרי מחשבים שולחניים לאתרי סלולרי עמוסי תכונות וידידותיים מייד מול עיניכם.!


DudaMobile נהגה למקד לבעלי אתרים שלא הצליחו ליצור אתרים מוכנים לנייד מסיבה כלשהי, אך עדיין התכוונה להפוך את הפרויקט שלהם למיטוב לגלישה במובייל. לא היה צורך לבנות מחדש לחלוטין גרסת אתר שולחן עבודה כדי שתגיב עליה. במקום זאת, למשתמש הייתה הזדמנות להצטרף ל- DudaMobile כדי ליצור גרסה ניידת נפרדת של פרויקט מוכן. במקרים רבים זה הוכיח פיתרון סביר שסייע במניעת אובדן התנועה ודירוג קידום אתרים.

אולם לאחרונה הודיעה DudaMobile על הפסקת הפרויקט. זה לא בגלל שזה היה רע או לא יעיל. זה פשוט בגלל שהוא חי את חייו – הכמות הרווחת של אתרים עכשוויים נוצרת כעת כתגובה כברירת מחדל. זה הפחית את התעניינות המשתמשים במוצר, ולכן אין עוד ביקוש אליו. במקום זאת, אתה יכול להשתמש בונה אתר דודא המאפשר ליצור אתרים מגיבים במצב האוטומטי וזה באמת מצליח בכך.

למרות ש- DudaMobile כבר לא נתמך, החלטנו להשאיר את סקירת המוצר כפי שהיא. זה עשוי להועיל למשתמשים שיש להם אתרים שנבנו עם השירות ועשויים להיות מעוניינים למצוא תשובות לשאלותיהם כאן.

1. קלות שימוש

שלא כמו בוני אתרים אחרים, DudaMobile לא עוסק תכנון ופרסום של אתר חדש לחלוטין מאפס, זה קשור לאופטימיזציה של האתר הקיים שלך לגלישה בנייד.

עורך נייד של דודא

בעת ההרשמה לגירסת הניסיון של הפלטפורמה, תתבקש לספק את נתוני הכניסה והסיסמה שלך יחד עם מספר הטלפון ואתר האינטרנט הקיים שתרצה להכין לנייד. ברגע שתסיים עם זה, תנותב למרכז השליטה באתרים, שם תוכל גם לקבל גישה לסטטיסטיקות האתר, משאבי התמיכה ומידע כללי על החשבון..

כל התהליך של יצירת אתרים לנייד הוא פשוט עד כדי גיחוך: כל מה שאתה צריך זה להזין את כתובת האתר שלך ולחץ על הכפתור. תוך שניות ספורות תקבל גישה לעורך בו תוכל להתחיל לשנות פריסות, כותרות, סמלי עמודים וכו ‘. תוכל להמשיך לערוך דפי אתר על ידי גרירה ושחרור של קטעים או אלמנטים פופולריים, עסקיים, עיצוביים וחברתיים (כמו לחץ לחצן שיחה, מפות גוגל, גוגל אדסנס, טפסי קשר, רשימות, חלוקות, חשבונות ברשת החברתית וכו ‘). כמו כן, ניתן להתאים כאן את הגדרות ה- SEO והדף וכן להוסיף דפים חדשים לגרסת האתר שלך לנייד. הממשק אינטואיטיבי מאוד ואינו דורש שום ידע טכני כלל.

2. תכונות & גמישות

DudaMobile מלא בתכונות, הן ספציפיות לנייד והן סטנדרטיות. גם אם אין לך אתר שולחן עבודה, אתה יכול להשיג אתר נייד עם דודא – פשוט הזן את כתובת האתר של דף הפייסבוק שלך, והוא ימשוך את תוכנו לאתר הנייד החדש שלך. במהלך העריכה ניתן לייבא תוכן נוסף ממקורות אחרים.

תצוגה מקדימה של דודא נייד

תכונות אחרות כוללות:

 • תכונות ספציפיות לנייד: לחץ להתקשרות וטקסט לחיצה לטקסט; שילוב מפות Google המספק הנחיות שלב אחר שלב למיקום לבנים וטיט שלך; מיקום רב לעסקים ברחבי אזור; לחץ לדוא”ל.
 • תזמון מקוון.
 • קופונים ניידים.
 • מעקב נייד – ל- DudaMobile יש יישום מעקב משלו.
 • פריסת ניווט ואפשרויות סגנון – השירות מאפשר בחירה בין מגוון פריסות ניווט (רשימה, מטריקס, מורחב, תחתון, למעלה) וסגנונות (מעוגל באייקונים, בריבוע עם אייקונים, שקוף עם אייקונים, שקוף עם חצים או ריבוע עם חצים).
 • בחירת תמונת רקע באתר, סגנון טקסט, כותרת, כפתורים.
 • הגדרת פרטי כותרות בכל דפי האתר (בחירת סוג ותמונה, שינוי גודל, יישור וכו ‘.).
 • התאמה אישית של דפי אינטרנט מתקדמים (הגדרות קידום אתרים ודפים, הפעלת התראות Push, בחירת כותרת עמוד, עריכת תוכן, שילוב גורמים פופולריים, עסקיים, עיצוביים וחברתיים.).
 • עריכת קוד CSS / HTML.
 • יצירה אוטומטית של גרסת גיבוי לאתר שניתן לשחזר בכל עת שתזדקק לה.
 • אפשרות תצוגה מקדימה נוחה.
 • מנועי בלוגים ומסחר אלקטרוני.
 • יצירת חלונות קופצים לדפים.
 • גרור ושחרר יישומונים.
 • ספריית תוכן (אתה יכול לייבא תוכן מהאתר הקיים, לאסוף אותו מלקוח או להעלות ידנית).
 • כללי התאמה אישית להתאמה אישית.
 • תמיכה רב-לשונית.
 • גישה לסטטיסטיקה של אתרים (יומי שבועי חודשי).
 • גישה למשאבי תמיכת לקוחות.

3. עיצובים

DudaMobile משתמש בעיצוב האתר הנוכחי שלך כדי ליצור חוויה ניידת ייחודית שתתאים לסגנון הכללי של נוכחות האינטרנט שלך. כשנוצרת הגרסה האוטומטית של אתר הנייד שלך, באפשרותך לערוך אותה באמצעות עורך הגרירה והשחרור; להוסיף תוכן נוסף; הסתר אלמנטים ושנה ניווט – הכל מבלי להשפיע על אתר שולחן העבודה שלך.

עיצוב סלולרי של דודא

עורך DudaMobile מספק גישה מלאה לקוד המקור להגברת הגמישות והשליטה.

4. תמיכת לקוחות

DudaMobile מציעה א מרכז עזרה עצמית על נושאים שונים. יש כאן גם את מרכז המשאבים עם בסיס הידע התעשייתי והידע הטכנולוגי.

אם אינך מצליח למצוא את התשובה במרכז העזרה שלהם, אתה יכול ליצור קשר עם התמיכה שלהם באמצעות העורך. משתמשי Premium Plan יכולים לקבל תמיכה טלפונית וצ’אט חי, בעוד שלקוחות אחרים עשויים לפנות לצוות התמיכה בלקוחות באמצעות הטלפון. זמן ההמתנה המשוער לקבלת תשובה טלפונית מהווה 2-3 דקות בימי חול. קבלת דוא”ל עם תשובה לשאלתך תארך קצת יותר זמן – בערך 2-6 שעות בימי חול. DudaMobile מארחת כל העת סמינרים מקוונים ומחקרי מקרה מועילים, המפורסמים יחד עם עשרות סרטוני תמיכה.

5. מדיניות תמחור

הגרסה החינמית של הפלטפורמה מספקת למשתמשים מספיק תכונות להתאמה אישית ולפרסום אתר סלולרי למראה טוב. אתרים בחינם נתמכים על ידי מודעות: ישנה מודעה זעירה של DudaMobile בחלק העליון ותחתונה של כל עמוד. חוץ מזה, לא תוכל להשתמש בתחום מותאם אישית לאתר שלך (זה ייראה כך: mobile.dudamobile.com/site/mysitename).

מחיר נייד של דודא

כדי לבטל את הפוטנציאל המלא של DudaMobile, אתה צריך לשדרג את חשבונך. בונה האתר מציע כיום שלושה מנויים בתשלום. אלו כוללים:

 • בסיסי (14 $ לחודש, אם מחויבים מדי שנה) – כולל אתר אחד והזדמנות לבנות אתר נוסף במחיר של 14.25 $ לחודש, המחויב מדי שנה;
 • צוות (22 $ ​​לחודש, אם מחויבים מדי שנה) – מציע תוכנית ניסיון, אתר אינטרנט אחד, גישה משותפת לאתר עבור 4 חברי צוות, אפשרות White Label, אפשרות להשקת אתר נוסף תמורת 9.75 $ לחודש (מחויב מדי שנה) וכלי שיתוף פעולה צוותיים נרחבים;
 • סוכנות (74 $ לחודש, אם מחויבים מדי שנה) – כולל 8 אתרי אינטרנט, גישה משותפת לאתר עבור 10 חברי צוות, אפשרות לייבל לבן, כלים לשיתוף פעולה מרובה של צוותים, גישה ל- API וייצוא אתרים, account.plan.feature.widgetBuilder והזדמנות ליצור אתר נוסף במחיר של $ 8.25 לחודש המחויב מדי שנה..

6. יתרונות וחסרונות

DudaMobile מגיע עם סט של יתרונות וחסרונות שעשויים להשפיע על בחירת הפלטפורמה. זה מה שמקשה עליכם להיות מודעים אליהם מראש.

יתרונות:
חסרונות:
&# x2714; בונה אתרים לנייד;
&# x2714; עורך גרירה ושחרור נוח;
&# x2714; התאמה אישית ופרסום לאתר קלים;
&# x2714; תכונות מרובות ממוקדות במובייל;
&# x2714; התאמה אישית של דף אינטרנט מפורט.
Editor עורך אתרים איטי;
אין טעם ביצירת אתר סלולרי נפרד;
Plans תוכניות תמחור יקרות.

שורה תחתונה

DudaMobile הוא ממיר אתרים ניידים קל לשימוש. זה שימש בתחילה כדי לעזור לבעלי אתרים לבנות גרסאות סלולריות לאתרי האינטרנט הסטנדרטיים שלהם מבלי שישפיעו על העיצוב שלהם. המערכת קלה לשימוש למתחילים ומעצבי עיצוב אתרים מכיוון שהיא אינה דורשת שום ידע קידוד מיוחד.

מה שעליך לעשות הוא לציין את כתובת האתר שלך ולראות את האופן שבו המערכת ממירה אותה לגירסה סלולרית. עם זאת, אין זה אומר שאתה לא יכול להשתתף בתהליך ההתאמה האישית של האתר. DudaMobile מגיע עם סט כלים להתאמה אישית לעיצוב, תכונות גרירה ושחרור, אפשרות תצוגה מקדימה של אתרים וסוגיות אחרות המפקחות אותך על תהליך עיצוב האינטרנט..

DudaMobile עובד מצוין עבור בעלי אתרים, אשר אין להם גרסאות ניידות לאתרי האינטרנט שלהם ובכל זאת מבינים את ההכרח להשקתם. אולם ככל שעובר הזמן, הצורך באתרים מגיבים המתאימים לכל מכשירי שולחן העבודה והנייד ממשיך לגדול, מה שעלול להוריד מעט את השימושיות של המערכת והביקוש לה..

עם זאת, שים לב שהמוצר אינו נתמך עוד בגלל הבחירה הרחבה של בוני אתרים פשוטים, מלאים וידידותיים למשתמש המאפשרים ליצור אתרים מגיבים כברירת מחדל. אם אתה צודק לקראת השקת אתר עמוס תכונות אשר יעיל אופטימיזציה למנועי החיפוש, קדימה לחקור אלטרנטיבות פופולריות של DudaMobile. השימוש בהם יפשט במיוחד את משימת בניית הרשת עבורך, ויבטיח תוצאה מרשימה.

צור אתר נייד בחינם

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map