סקירת לחישת קישור

קישור סקירה של תוסף לחישה


לחישת קישור – הוא וורדפרס תוסף כדי להפוך את ניהול הקישורים הפנימיים למהיר וקל יותר. הכלי מונע AI מסוגל ליצור קישורים פנימיים אוטומטית לפוסטים בכדי לאפשר לאתר ליהנות מדרגות גבוהות יותר במנועי חיפוש. התוסף מגיע כפתרון פשוט ואינטואיטיבי ליישום שיפורי SEO חזקים ללא מיומנויות וידע מיוחדים.

התוסף משתמש בינה מלאכותית לספק הצעות לפי הקשר היכן להוסיף את העוגן. במילים אחרות, הוא יכול לנתח את תוכן הפוסט ולהגדיר את הדרך הטובה ביותר ליצור קישורים פנימיים שיהיו שימושיים גם לקוראים וגם לבוטים של מנועי חיפוש. מלבד הצעות מיידיות והוספה אוטומטית, הכלי מגיע עם כלי עריכה וניהול קישורים.

האם זה באמת שווה להשתמש? איך זה יכול לעזור בשיפור קידום אתרים באתר? הישאר מעודכן כדי ללמוד עוד מהסקירה שלנו.

יתרונות וחסרונות

Link Whisper הוא תוסף מגניב אבל זה כמעט לא מקל קסמים או פיתרון אולטימטיבי לכל נושאי SEO הפנימיים. חוץ מזה, אינך אמור להשתמש בו ככלי אופטימיזציה עצמאי למרות התכונות שהוא מספק. אך בהחלט יהיה הגיוני בעת השימוש יחד עם מכשירים חיוניים אחרים.

מקצו לחשוף מקצוענים:
חסרונות לחישת קישור:
&# x2714; בניית קישורים אוטומטית – המערכת מוסיפה אוטומטית קישורים נכנסים פנימיים, מנתחת את תוכן הפוסט ומספקת הצעות.
&# x2714; טכנולוגיות מונע AI – התוסף משתמש בבינה מלאכותית כדי לחקור את התוכן ולהציע הצעות עוגן גנריות.

&# x2714; דרגות משופרות – שימוש בקישורים פנימיים חשוב להעצים את דרגות מנועי החיפוש. עם לחישת קישור, התהליך מהיר ופשוט יותר למתחילים חדשים.
&# x2714; תאימות 100% – ניתן להשתמש בכלי עם ערכות נושא שונות ב- WP. כמו כן, זה עובד נהדר יחד עם WooCommerce, גוטנברג, בלוקי קדנס ועוד.
&# x2714; קלות שימוש – החל מתהליך ההתקנה ועד ניהול קישורים פנימיים, בעלי אתרים כמעט שלא יתקשו להשתמש בתוסף.
&# x2714; ניתוח & דיווחים – התוסף מגיע עם לוח המחוונים כדי לעקוב אחר כל הנתונים הסטטיסטיים של הקישורים החשובים במקום אחד.

✘ במקרים מסוימים התוסף עשוי להציע קישורי תוכן בגילאים שאינך רוצה שיהיה להם. לדוגמה, עוגן עשוי להופיע בדף הבית.
✘ לפעמים, הצעות אוטומטיות נראות לא כלליות ורלוונטיות כמו שאתה רוצה שיהיו.
✘ חוסר יכולת להוסיף קישורים להצעות באופן ידני.
Issues בעיות טכניות בשימוש עם כמה בוני דפים מוכווני WP כמו Thrive Architect וחלקם אחרים.

לשם מה לוחש קישור?

אז התוסף עוזר להוסיף קישורים פנימיים ולהפוך את התוכן לידידותי יותר למשתמש ו SEO. אבל מי אולי יזדקק לזה?

ראשית כל, קישור לחישה יעבוד מצוין עבור בעלי עסקים קטנים ומשווקי תוכן שרוצים להניע יותר תנועה לאתרי האינטרנט שלהם. שנית, זה עשוי להיות שימושי עבור בלוגרים ובעלי אתרים מבוססי תוכן המשתמשים באופטימיזציה של מנועי חיפוש כדי להגביר את התנועה למונטיזציה נוספת..

היתרון העיקרי הוא שאתה לא אמור להיות גורו SEO או שיש לך מומחיות בעבודה עם מנועי חיפוש. התוסף קל מאוד להתקנה, תצורה וניהול. יש לנו כלי שעשוי להיות טוב למתחילים השיק אתר חדש מאפס או רוצים לשפר את הקיים בעזרת קישורים פנימיים.

כיצד קישורים פנימיים עוזרים בשיפור אתר האינטרנט שלך

מהם קישורים פנימיים וכיצד הם יכולים לעזור? מישהו שמע את המונח למרות רקע SEO. נראה כי קישורים פנימיים הם אחד הכלים החזקים ביותר בכל הקשור לאופטימיזציה של אתרים. זה הופך את התוכן לשימושי יותר עבור הקורא ועובד כמעט באותה צורה שבה נהגנו לצטט מקורות בסעיף הביבליוגרפיה למשימות אקדמיות שונות בתיכון ובמכללה..

אז כשאנו אומרים “קישורים פנימיים” אנו מתכוונים לקישורים שמכניסים לדפי האינטרנט שלך. במילים אחרות, יש לנו דף המכיל היפר-קישור לדף אחר שנמצא באותו תחום. בעוד הקישור המקשר הוא המכשיר העיקרי לרוב הפרויקטים המקוונים כיום, קישורים פנימיים לרוב מנוצלים וממעיטים בערך, וזה לא נכון, והנה הסיבה לכך:

 • ניווט משופר לקוראים – קישורים פנימיים עוזרים ליצור נתיב של קורא המנחה אותם מדף יעד למשנהו. חוץ מזה, לקיחת הקורא לדף רלוונטי אחר משפרת את מדדי ה- SEO העיקריים
 • אדריכלות אתרים – נראה כי קישורים פנימיים מהווים בסיס חזק לאתר. הם מציעים למשתמשים מתאר עם כל המידע הדרוש כדי לחפש במקום אחד.
 • דירוג טוב יותר של SERP של גוגל נניח, יש לך דף אחד שמתהדר בדרגות SERP גבוהות. קישורים פנימיים יאפשרו לכם להפיץ הון גם לדפים אחרים.
 • סריקה טובה יותר של גוגל – אם יש לך אתר מורכב עם מספר קטעים ותוכן מעודכן כל הזמן, בוטים של גוגל פוספסים חלק מהדפים (או בקר אותם לעתים רחוקות). קישורים פנימיים עוזרים להם להבין טוב יותר את תוכן האתר ולמצוא דפים המסתתרים עמוק יותר בארכיטקטורת האתר.

כעת, כאשר אנו יודעים כיצד קישורים פנימיים עשויים לעזור, נחזור לתוסף Link Whisper ונראה כיצד זה עובד.

קלות שימוש

הכלי אינו דורש ידע מיוחד. משתמשים ללא SEO או מיומנויות טכניות יכולים להפיק את המרב מבניית קישורים פנימיים אוטומטיים. כדי להתחיל להשתמש בתוסף, אתה רק צריך לרכוש את הרישיון הרשמי ולהפעיל אותו בלוח המחוונים של וורדפרס.

הפעלת תוסף

כפי שצייננו קודם, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לקנות רישיון בתשלום. לרוע המזל Link Whisper אינו מציע גרסת ניסיון בחינם של מנוי חינם. יהיה עליך לעבור את תהליך הקופה מייד. פשוט בחר תכנית העונה על צרכיך ולחץ על “התחל”.

להתחיל

בגיל הקופה תתבקש לספק מידע אישי וחיוב. משתמשים רשאים לבחור מכרטיס חיוב / אשראי או PayPal להשלמת הרכישה. לאחר שתסיים בשלב זה תקבלו גישה לקובץ zip. הורד את זה. אנו נצטרך זאת בהמשך יחד עם מפתח הרישיון.

השלב הבא הוא להתקין ולהפעיל את התוסף. עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על “תוספים” – “העלה תוספים”. כעת עליכם להעלות קובץ zip שהורדנו קודם לכן. להשלמת ההתקנה, הזן את מפתח רישיון ההפעלה. עכשיו אתה יכול להיכנס לסעיף דוחות והגדרות של plugin בלוח המחוונים של ה- WP.

הוסף תוסף

הוספת קישורים פנימיים

מוכנים? מעכשיו אתה יכול להשתמש בתוסף כדי להוסיף קישורים פנימיים. כל מה שאתה צריך זה:

 1. צור פוסט או דף חדש. פתק: אל תפרסם אותו! אתה אמור להוסיף רק תוכן ולשמור את הדף כטיוטה.
 2. המערכת תבדוק אוטומטית את תוכן האתר שלך ותפיק הצעות. גלול את הדף למטה לקטע עם הצעות קישור לחישות ובחר את הקישורים שתרצה שיהיו בדף.
 3. פרסם את הפוסט או הדף.

התהליך מאוד אינטואיטיבי ופשוט. אין צורך בהגדרות ידניות בעוד שחלק מהתכונות עשויות לדרוש מעורבות עמוקה יותר.

סט תכונות

כפי שאמרנו קודם, Link Whisper הוא לא תוסף קסמים שינהל עבורכם את כל האופטימיזציה הפנימית. יש לו כמה תכונות שמתמקדות בעיקר בבניית ודיווח אוטומטי של קישורים. משתמשים מנוסים יעריכו גם כמה אפשרויות נוספות העשויות להועיל.

הצעות אוטומטיות

התוסף מגיע כמכשיר חכם מבוסס AI המנתח את תוכן העמוד ומתחיל להציע קישורים רלוונטיים ברגע שהתחלת לכתוב את הפוסט או המאמר. מספר הקישורים המוצעים יהיה תלוי בנפח הכולל של התוכן, במספר דפי האתר, ברלוונטיותם וכו ‘. כל ההצעות יופיעו בתיבה הנפרדת. אתה יכול לבחור קישורים שאתה אוהב ולחץ על “שמור”.

תכונה של קישור אוטומטי

קישור אוטומטי

כלי נהדר למי שרוצה ליצור קישורים פנימיים על בסיס מילות המפתח הנדרשות. כל מה שאתה צריך זה להקליד על ביטוי המפתח עבור הקישור העתידי ולציין את העמוד אליו יעביר את הקוראים. התוסף ימצא את כל אזכור מילות המפתח הקודמות ויוצר את הקישור באופן אוטומטי.

דיווח & נתונים סטטיסטיים

דיווח ונתונים סטטיסטיים

התוסף מגיע עם לוח מחוונים של מבול ועליו אתה יכול לעקוב אחר כל הנתונים הסטטיסטיים ולשמור על כל הקישורים הפנימיים. יתר על כן, התכונה מספקת סקירה כללית של האתר בנוסף לכרכים של קישורים פנימיים וחיצוניים לכל עמוד מאמר או פוסט בבלוג נפרדים. הדיווח כולל תובנות לגבי שגיאות אפשריות כמו גם קישורים שבורים.

עריכת קישורים שבורים

מלבד גילוי קישורים שבורים ו 404 עמודים, התוסף מאפשר לך לערוך או להסיר אותם בקלות.

שירות לקוחות

ל- Link Whisper צוות התמיכה בלקוחות. המשתמשים יהנו ממרכז עזרה מקיף הכולל עשרות הדרכות וידאו. הם מכסים את כל היבטי השימוש בתוסף החל מהפעלתו בתוך WordPress ועד לשיטות סקירה כללית של דוחות, דרכים להוסיף קישורים לפי מילות מפתח וכו ‘..

קישור לחיש תמיכה

בנוסף, יש עמוד תמיכה נפרד בו תוכלו ליצור קשר ישירות עם נציגי Link Whisper. בדף זה תוכלו למצוא גם קטע שאלות נפוצות קצר עם שאלה נפוצה. באתר התוספים הרשמי יש בלוג עם כמה מידע חשוב שיכול גם לעזור.

תוכניות & תמחור: כמה עולה קישור לחישה?

המשתמשים רשאים לבחור מבין 3 חבילות שונות. כולם מגיעים עם אותה תכונה. המחיר ישתנה בהתאם למספר האתרים שאתה צריך להגיש בקשה. החבילות כוללות:

 • רישיון אתר בודד בעלות של 52 דולר לשנה.
 • 3 רישיון לאתר בעלות של 92 $ לשנה.
 • 10 רישיון לאתר בעלות של $ 142 לשנה.

משתמשים מחויבים מדי שנה עד לביטול הרישיון. כל התוכניות כוללות דיווח חכם והצעות אוטומטיות לקישורים.

תמחור

מסקנת סקירת סקירת קישור לחישה

קישור לחיש הוא תוסף ראוי לשיפור קידום אתרים באתר. זה מגיע ככלי מהיר ופשוט להוסיף קישורים פנימיים ללא ידע ומיומנויות מיוחדים. מצד אחד זה עוזר ביצירת תוכן ידידותי למשתמש ומרתק. מצד שני, האתר שלך מדורג יותר במנועי חיפוש.

מלבד התכונות הנהדרות שהפלאגין מספק, הוא אינו פיתרון אולטימטיבי. יש להשתמש בזה במדויק, מכיוון שעדיין קיימים כמה חסרונות קטנים. יתר על כן, יותר מדי מבניית הקישור הפנימי אינה טובה. שמור על הקישורים שלך רלוונטיים ואל תוסיף יותר מדי מהם כדי להימנע מדפי דואר זבל.

נסה ללחוש קישור עכשיו

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map