بررسی Vistaprint.com

Vistaprint – یک شرکت Cimpress است که طیف گسترده ای از خدمات وب سازی و بازاریابی تجاری را ارائه می دهد. تمرکز اصلی آن فقط بر روی توسعه وب سایت صورت نمی گیرد ، زیرا این شرکت به دنبال کمک به مشاغل کوچک و کارآفرینان است تا ایده های عالی خود را برای ارتقاء مؤثر پیدا کند. Vistaprint که در سال 1995 تأسیس شد ، به توسعه راهکارهای بازاریابی سفارشی به روز ، منطقی ساختار یافته و حرفه ای کمک می کند ، مجموعه ای از محصولات خاص طاقچه مانند رسانه چاپی ، میزبانی یکپارچه و تجارت الکترونیکی ، انتخاب دامنه ، طراحی وب سایت و سایر کارهای کوچک قابل تنظیم را ارائه می دهد. راه حل های بازاریابی.


هیچ منطقی در مورد Vistaprint در مورد سازنده وب سایت های شخصی صحبت نمی شود ، زیرا این شرکت در واقع یکی را ندارد. در عوض ، با آن شریک است شبکه ها, تقریباً ویژگی ها و گزینه های مشابه این سیستم عامل را ارائه می دهد. به عبارت دیگر ، Vistaprint را می توان نسخه مبدل Webs نامید ، که در سیاست قیمت گذاری تا حدودی متفاوت است و خدمات گسترده ای برای طراحی و تبلیغ وب ارائه می دهد..

اگر هنوز هم علاقه مند به پیدا کردن ویژگی های اصلی Vistaprint هستید ، می توانید بررسی سیستم را که مشخصات اصلی و موارد اصلی آن را در نظر گرفته است ، بخوانید. این کار برای کاربران مفید خواهد بود ، مایلند قبل از تهیه راه حل نهایی ، از مزایای استفاده از وب یا مواردی از Vistaprint مطلع شوند. اماده ای؟ بیایید اکنون شروع کنیم!

1. سهولت استفاده

درست مانند Webs ، Vistaprint بسیار آسان برای استفاده نیست. این عمدتا توسط تخصص سیستم و دامنه کارهایی که انجام می دهد توضیح داده می شود. داشبورد این سیستم تا حدودی منسوخ به نظر می رسد ، در حالی که رابط کاربری آن کاملاً منطقی نیست که برای همه قابل درک باشد. خواه تازه کار باشید یا یک توسعه دهنده وب سایت حرفه ای هستید ، به سختی قادر به تماس آسان یا بصری Vistaprint نخواهید بود.

ویرایشگر Vistaprint

این سیستم به Dashboard و Builder تقسیم شده است که باعث می شود تنظیمات اصلی وب سایت تنظیم شده و مراحلی را که هنگام کار بر روی طراحی وب سایت خود انجام می دهید کنترل کنید. داشبورد شامل برگه هایی مانند حق بیمه ، آمار ، دامنه و ایمیل ، ارسال فرم ، موبایل ، تقویت کننده سئو ، تنظیمات و محصولات همسان است. یکی دیگر از ابزارهای مفید لیست های محلی است که به شما کمک می کند اطلاعات کسب و کار خود را در بیش از 100 فهرست جستجوی محلی در موتورهای جستجو ایجاد ، به روز کنید و توزیع کنید. سازنده مبتنی بر ماژول است ، چندین بخش ، دسته و زبانه را ارائه می دهد که دسترسی به ویژگی ها و عناصری را که می توانید به آنها اضافه کنید در اینجا ارائه می دهد..

یکی از مزایای این پلتفرم این است که Vistaprint به همراه ویرایشگر وب سایت WYSIWYG است ، جایی که تمام تغییرات و ویرایش هایی که در صفحه انجام می دهید مستقیماً روی صفحه نمایش داده می شوند. کاری که شما باید انجام دهید این است که عناصر مورد نیاز را از برگه های موجود در قسمت پایین سازنده انتخاب کنید ، آنها را روی یک صفحه بکشید و موقعیت های آنها را تنظیم کنید. شما می توانید بر اساس طرح وب سایت خود عناصر را جایگزین کرده و موقعیت های آنها را طبق دلخواه تغییر دهید.

روند ثبت نام در اینجا سریع و آسان نیز انجام می شود. فقط کافی است فیلدها را پر کنید تا داده های شخصی و تجاری خود را مشخص کنید و به انتخاب قالب بروید ، که البته در اینجا کاملاً گسترده است. خودشه. این سیستم به معنای دانش مهارت های برنامه نویسی نیست ، حتی اگر طراحی رابط و داشبورد آن نیز به ظاهر مدرن و پیشرفته تری نیاز دارد.

2. مجموعه ویژگی ها و انعطاف پذیری

به محض دسترسی به صفحه اصلی خدمات ، به لیست محصولاتی که ارائه می دهد بصورت آنلاین و آفلاین می پردازید. موارد دوم شامل انواع رسانه های چاپی (بروشور ، کارت ویزیت ، پوستر ، آگهی ، علائم در فضای باز و غیره) ، مواد بازاریابی ، آرم و توسعه برند ، نمایش علائم و نمایشگاه های تجاری ، هدایای عکس ، دعوت نامه ها و لوازم التحریر ، پوشاک ، کیف ، تبلیغی موارد و خدمات طراحی. همچنین بخش وب سایت و بازاریابی دیجیتال در اینجا وجود دارد که می توانید برای شروع طراحی پروژه مبتنی بر وب خود به وب سایت سازنده دسترسی پیدا کنید. در زیر بررسی شده مهمترین ویژگی های سیستم است که نیاز به آگاهی شما از آنها دارد.

بستر های نرم افزاری تجارت الکترونیک

این سرویس امکان افزودن فروشگاه اینترنتی به وب سایت را فراهم می آورد. موتور تجارت الکترونیکی یکپارچه آن چندان قدرتمند نیست ، اما می توانید تقریباً در هیچ زمانی فروشگاه اینترنتی آنلاین مناسبی را با آن راه اندازی و مدیریت نکنید. آنچه شما می توانید در اینجا ایجاد کنید ، اضافه کردن و ویرایش لیست های محصولات ، عکس ها ، توضیحات ، پارامترها ، وضعیت ها و غیره است. همچنین بسته به دلالت و اهداف تجارت الکترونیکی شما می توان دسته بندی هایی را به محصولات مختلف اختصاص داد..
فروشگاه ویستاپرینت

این سیستم برای فروش چندین کالای سبد خرید ، PayPal را قبول می کند و امکان تنظیم گزینه های حمل و نقل را فراهم می آورد. هنگام راه اندازی فروشگاه وب DIY ، می توانید فروشگاه Vistaprint خود را با آن ادغام کنید اتی برای دسترسی به ویژگی های پیشرفته سیستم عامل و گزینه های پرداخت گسترده تر ، از حساب (در صورت داشتن یکی) استفاده کنید. سرانجام ، باید به یاد داشته باشید که ویستاپرینت از معاملات انجام شده در این سرویس هزینه های معامله را نمی پردازد.

کتابخانه تصویری غنی

سازنده وب سایت به شما امکان می دهد تا میان بسیاری از تصاویر سهام که به موضوعات مختلف تعلق دارند ، انتخاب کنید. فقط عکس هایی که به نیازهای خاص وب طراحی شده اند را انتخاب کرده و آنها را در صفحه وب قرار دهید.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

با استفاده از گزینه های بازاریابی رسانه های اجتماعی ، این سیستم به شما امکان می دهد وب سایت تازه ساخته خود را با سهولت تبلیغ کنید. این روش مطمئنی برای جلب توجه مخاطبان هدف ، آگاه نگه داشتن آنها از وقایع تجاری ، اخبار و به روزرسانی های شما است.

ابزار مطابقت با برند

برای ادغام بیشتر آنها در وب سایت می توانید مواد تبلیغاتی موجود Vistaprint را که قبلاً ایجاد کرده اید انتخاب کنید. این سیستم می تواند پروژه را با تصاویر یا آرم هایی که با Vistaprint ساخته اید هماهنگ کند. این به شناخت بهتر مشاغل کمک می کند و به اعتماد مشتری و محبوبیت برند کمک می کند.

بهینه سازی SEO

Vistaprint چندین اشتراک مشترک دارد که با URL های سفارشی همراه است تا جستجوی کاربران را ساده تر کرده و به ارتقاء بهتر وب سایت شما در موتورهای جستجو کمک کند. از این گذشته ، این سرویس ابزارهای شخصی جستجوگر را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل کند که مشتریان هنگام مرور در موتورهای جستجوگر محبوب می توانند شما را در موقعیت های برتر پیدا کنند.

ابزار جمع آوری آمار

شما می توانید آمار وب سایت خود را دنبال کنید تا تجزیه و تحلیل عمیق وب سایت انجام داده و راه حل های بازاریابی هوشمند را اتخاذ کنید. از جمله عواملی که می توانید آنها را کنترل و تحلیل کنید ، پیگیری ترافیک وب سایت ، بازدیدکنندگان از مکان ، نرخ تبدیل ، بازدید از وب سایت در طی یک بازه زمانی خاص و غیره منطقی است..

نمادها ، فیلم ها و تصاویر رایگان

توسعه دهندگان Vistaprint به خوبی می دانند که تصاویر می توانند کیفیت وب سایت را ایجاد کرده یا از بین بروند. بنابراین ، آنها مجموعه ای غنی از آیکون ها ، فیلم ها و تصاویر با کیفیت بالا را که در انبار موجود است ، ارائه می دهند.

محتوای وبلاگ

با استفاده از Vistaprint ، می توانید با استفاده از قابلیت های آن ، وبلاگی را با موفقیت راه اندازی ، مدیریت و به روز کنید. این کار فقط با چند کلیک انجام می شود و شما را قادر به اضافه کردن ، ویرایش و برنامه ریزی پست های وبلاگ می کند.

لیست های محلی

اگر می خواهید محبوبیت کسب و کار خود را افزایش داده و مشتری خود را بسازید ، می توانید اطلاعات شرکت خود را به چندین فهرست فهرست محلی ارسال کنید. این رشد سریع محبوبیت محصول ، نرخ تبدیل ، درگیری درگیر و افزایش تقاضا برای خدمات شما در موتورهای جستجو را تضمین می کند. به طور کلی ، این سرویس امکان ثبت شرکت شما با بیش از 100 فهرست محلی محلی را فراهم می کند – این فقط چند دقیقه است!

ابزار تطبیق محصولات

بر اساس طاقچه تجاری شما ، Vistaprint طیف وسیعی از مواد بازاریابی چاپ شده سفارشی را که در آن تخصص دارند ارائه می دهد. با توجه به این ویژگی ، بازدید کنندگان وب سایت شما قادر به ارائه کارت ویزیت چاپی ، پوشاک ، کارت پستال ، بنر ، آرم و موارد دیگر هستند که علاوه بر این به محبوبیت کسب و کار کمک کنید.

ابزار خبرنامه

اگر می خواهید مشتریان خود را از وقایع تجاری ، اخبار یا به روزرسانی ها آگاه سازید ، می توانید بطور منظم خبرنامه ها را برای آنها ارسال کنید. کاربران برنامه حق بیمه می توانند مهارت های کد نویسی HTML خود را برای گزینه های پیشرفته قالب بندی متن و تصویر بکار گیرند.

3. طرح ها

تعداد مضامین:1000
مضامین رایگان&# x2714؛ آره
مرتب سازی بر اساس صنعت:&# x2714؛ آره
طراحی تعاملی✘ نه
ویرایش کد CSS:✘ نه

در حال حاضر ، ویستاپرینت حدود 1000 قالب را برای مطابقت با کارت های ویزیت و الزامات صنعت شما ارائه می دهد. قالب ها پاسخگو به موبایل هستند و به چندین بخش تقسیم می شوند که می توانید انتخاب کنید. تعداد زیادی از آنها در اینجا وجود ندارد ، یعنی All Templates ، New Designs ، Generic و Blank Design. گزینه دوم به شما امکان می دهد تا یک موضوع خالی را انتخاب کرده و با توجه به شرایط و اطلاعات موجود ، آن را از ابتدا ویرایش کنید.

به هر الگویی که می خواهید بروید ، می توانید با چند کلیک سریع آن را تنظیم کنید. برای انجام این کار ، می توانید تصاویر سهام رایگان و یا موارد دلخواه خود را بارگذاری کرده و از آنها استفاده کنید ، آرم تجاری خود را وارد کرده و ویرایش کنید ، طرح رنگی را انتخاب کنید تا با پالت برند شما مطابقت داشته باشد ، قلم ها و متن ها را ویرایش کنید ، اضافه کنید ، حذف کنید و مرتب سازی محتوا کنید ، وب سایت راه اندازی کنید. بدن ، نوار ناوبری و پاورقی و غیره اگر به دلایلی از الگوی انتخابی راضی نیستید ، همیشه می توانید بین آنها جابجا شوید تا اینکه مناسب ترین نوع را پیدا کنید.

الگوهای Vistaprint

آنچه باید در نظر داشته باشید اینست که هر الگوی از بلوک های محتوا تشکیل شده است ، اصلاح و تنظیم مناسب آن منجر به ایجاد یک وب سایت مناسب می شود. این ویژگی است که باعث می شود سازنده وب سایت از نظر ماهیت شهودی باشد و به کاربران حتی برای اولین بار اجازه ایجاد و مدیریت وب سایت ها را بدهد. بلوک ها نیز به صورت کامل قابل تنظیم هستند و می توانید آنها را با چند کلیک محتوای خود را پر کنید. ویرایشگر تلفن همراه سیستم دارای امکان تنظیم نسخه موبایل پروژه شما به موقع می باشد. توجه داشته باشید که Vistaprint هیچ گزینه ویرایش کد CSS / HTML را ارائه نمی دهد. این امر ایجاد طراحی وب سایت منحصر به فرد را غیرممکن می کند ، اما این موضوع برای غیرتکنولوژی اهمیت چندانی ندارد. در همان زمان ، این پلت فرم اجازه می دهد کانال ویدیویی خود را بسازید و فیلم های مرتبط با طاقچه YouTube را در پروژه خود ادغام کنید.

4. پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری از Vistaprint در سطح مناسبی قرار دارد. هرگونه سؤال یا مشکلی که هنگام کار با سرویس با آنها روبرو هستید – در اینجا نیز پاسخ های مناسب و چندین گزینه پشتیبانی را پیدا خواهید کرد. بنابراین ، این پلتفرم فرصتی را برای مشترکین خود فراهم می کند تا در شبکه های اجتماعی با آنها ارتباط برقرار کنند تا ایده ها و تجربه های خود را به اشتراک بگذارند. کمک و ایمیل و تلفن در این سرویس موجود است ، و این امکان را برای کاربران فراهم می کند که در حدود 24 ساعت از لحظه استعلام بتوانند از کمک های واجد شرایط برخوردار شوند. اگر هنوز موفق به پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز از این منابع نشده اید ، Vistaprint پنجره Chat Now 24/7 را ارائه می دهد ، متخصصان آن آماده هستند تا در مورد هرگونه سؤال یا مشکلی در رابطه با وب سایت به شما کمک کنند..

بلافاصله پس از ثبت نام در سیستم ، یک راهنمای کلی ویدیویی درباره نحوه شروع خدمات با ایجاد وب سایت مناسب و معقول مشاهده خواهید کرد. جدای از گزینه های فوق ، سازنده وب سایت ابزارهای سلف سرویس ، مجمع عمومی و دانش بنیان گسترده را با آموزش ها ، مقاله ها و دستورالعمل های مفید در مورد چگونگی استفاده از سیستم به نفع شما ارائه می دهد..

5. سیاست قیمت گذاری

Vistaprint هیچ برنامه ای رایگان ندارد تا بتواند اصول کار با سازنده وب سایت را کشف کند. با این وجود یک آزمایش رایگان یک ماهه وجود دارد که امکان آزمایش کل ویژگی های طرحی را که می خواهید بعد از آن به روز شوید ، آزمایش می کند. از امروز ، این سیستم دارای سه اشتراک پرداخت شده است:

 • استارت (5 دلار در ماه)
 • استاندارد (18 دلار در ماه)
 • حق بیمه (25 دلار در ماه).

اگرچه ، این برنامه ها با توجه به خدمات و ابزارهای ارائه شده متفاوت است ، اما هرکدام از آنها هنوز با تعداد نامحدودی از صفحاتی که می توانید برای وب سایت خود ، میزبانی رایگان و پشتیبانی از تلفن ایجاد کنید ، همراه است. برنامه گران تر شما را انتخاب می کنید – گزینه های پیشرفته تری برای طراحی وب سایت خواهید داشت.

قیمت گذاری Vistaprint

اگر نمی خواهید در مورد ایجاد وب سایت DIY زحمت بکشید ، می توانید یک وب سایت اختصاصی ساخته شده توسط یکی از کارشناسان Vistaprint تهیه کنید. هزینه خدمات از 35 دلار در ماه شروع می شود و تا زمان تصویب طرح آماده ، رایگان باقی می ماند. به لیست قیمت خدمات ارائه شده توسط طراحان وب سیستم نگاهی بیندازید:

 • آژانس اساسی (35 دلار در ماه)
 • آژانس استاندارد (45 دلار در ماه)
 • آژانس پریمیوم ($ 55 / ماه).

6. جوانب مثبت و منفی

Vistaprint طیف گسترده ای از خدمات و گزینه ها را ارائه می دهد. این همان چیزی است که باعث می شود سیستم در مقایسه با سازندگان وب سایت های معمولی تا حدی از جمعیت متمایز شود. بدیهی است که چنین تخصصی مزایا و معایب آن را برای تبلیغ کاربران زرنگ و دانا و غیراخلاقی و همچنین برای جوانب مثبت در طراحی وب ندارد. بیایید سریعاً آنها را ثبت کنیم:

طرفداران:
منفی:
&# x2714؛ طیف گسترده ای از خدمات برای تأمین نیازهای مختلف؛
&# x2714؛ ویرایشگر وب سایت WYSIWYG با قابلیت کشیدن و رها کردن.
&# x2714؛ پلت فرم تجارت الکترونیکی یکپارچه.
&# x2714؛ ویرایشگر تلفن همراه؛
&# x2714؛ ادغام رسانه های اجتماعی؛
&# x2714؛ پشتیبانی مشتری شایسته؛
&# x2714؛ انتخاب غنی از الگوهای.
✘ تعداد محدودی از طرح های رایگان؛
access بدون دسترسی به ویرایش کد.
quality کیفیت قالب چیز دلخواهی را باقی می گذارد.
ack عدم وجود گزینه های سفارشی سازی طراحی.
policy سیاست قیمت گذاری گران.

خط پایین

راحتی در استفاده:7/10
امکانات:6/10
طرح:6/10
پشتیبانی فنی:9/10
قیمت گذاری:7/10
نمره کلی:7.0 / 10

Vistaprint – سیستمی است که شامل انواع خدمات آنلاین و آفلاین در هر زمان است. این شرکت متمرکز بر نیازهای مشاغل کوچک و کارآفرینان است و طیف گسترده ای از خدمات طراحی ، بازاریابی و تبلیغ را ارائه می دهد. در ابتدا به اهداف و الزامات غیرتکنولوژی هدایت می شود ، اما می تواند توسط توسعه دهندگان وب سایت باتجربه نیز استفاده شود. Vistaprint همچنین خدمات سازنده وب سایت را ارائه می دهد ، که البته مشابه وب است – شریک رسمی شرکت.

طیف وسیعی از ویژگی ها و خدمات Vistaprint ارائه می دهد همان ارائه شده توسط Webs. تنها تفاوت بین سیستم ها سیاست قیمت گذاری است. با داشتن یک سرویس کامل تر ، که فقط روی توسعه وب سایت متمرکز نشده است ، Vistaprint نرخ های گران تری را ارائه می دهد ، که این در نوع خدمات ارائه شده نیز متفاوت است.

آیا Vistaprint ارزش آزمایش دارد؟ اگر قبلاً با Webs کار کرده اید و نیازی به بازاریابی اضافی و ارتقاء مشاغل ندارید ، می توانید به راحتی بدون آن بروید. حتی اگر نتوانسته اید وب را آزمایش کنید اما هنوز به یک وب سایت مناسب نیاز دارید ، Vistaprint بهترین راه حل نیست. فقط ارزش وقت و تلاش و بودجه شما را ندارد. چرا وقتی بسیاری از سازندگان وب سایتهای معتبر و آزمایش شده در آنجا وجود دارند ، باید خطر و انتخاب آینده نامعلوم برای وب سایت خود داشته باشید?

اکنون Vistaprint را امتحان کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map